Kerkelijke Diensten in yeni JjQjjQI DUIVENSPORT BASKETRAL M.A.C. R00Y S.V. LEUNEN van 5 tot en met 11 december PAROCHIEKERK VENRAY Priester v.d. week: Kapl. Peerlings Westsingel 68 - Tel. 2385 Zondag: 2e zondag van de Advent. 7.00 overl. fam. Janssen-Voermans; 8.00 overl. fam. v. d. Vegt-v. d. Boo gaard; 9.30 Hoogmis voor de paro chie; 11.00 Arnold Janssen-Huybers; 18.00 voor de levende en overleden leden van St. Eloy. Maandag: 7.30 gest. jgt. Hendricus Drabbels, echtgenote en kinderen; 8.15 tot int. van het St. Nicolaas- gilde; 9.00 Jacomina Theeuws, echt genoot en kinderen; 19.00 W. J. Steememan. Dinsdag: 7.30 overl. ouders Schols- Leers; 8.15 gest. jgt. Wilhelm Wil- lems en Hendrina Huisman; 9.00 Ja cob Hendriks, echtgenote en overl. kinderen; 19.00 overl. fam. Janssen- Klaassens en Harrie Janssen. Woensdag: Feest van Maria Onbe vlekte Ontvangenis. 7.30 Antoon Poels en echtgenote; 8.15 Harrie van Meijel; 9.00 dokter Bloemen; 19.00 Antoon Poels. Donderdag: 7.30 Rikie Derkx en Joop van Keeken; 8.15 Maria Voer- mans-Janssen; 9.00 Antoon Cree- mers. Vrijdag: 7.30 gest. jgt. Jacobus v. Beesel, echtgenote Petronella Cor- tenbach en kinderen Martinus en Anna; 8.15 Hub Laurensse en Ma- thilde van Gerven; 9.00 overl. fam. Sijbers-Tijhuis; 19.00 Piet Jacobs. Zaterdag: 7.30 Peter Janssen; 8.15 Jan de Bruyn en Regina Weiten; 9.00 overl. fam. Kusters-Rutten; 19.00 Gerardus Martens; biechtgelegenheid van 18.00 - 19.00 uur. Maandag, dinsdag en woensdag zal de avondmis worden opgedra gen ter ere van de H. Geest in ver band met de sluiting van het Con cilie. Wij vragen alle gelovigen na mens Z.H. de Paus en namens de bisschoppen zoveel mogelijk dit tri duüm mee te maken; om God te danken voor dit Concilie en om Gods zegen af te smeken voor de verdere verwezenlijking van het Concilie. RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Rector Tel. 1973 b.g.g. 2337 Zondag: 2e zondag van de Advent. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De hoogmis om 10.15; 7 uur Ad- ventsoefening. Maandag: H. Nicolaas, bisschop en belijder. Dinsdag: H. Ambrosius, bisschop en kerkleraar; 9.30 gez. H. Mis bij 25-jarig huwelijk v. Dijck-Thomas- sen. Woensdag: Feest van Maria Onbe vlekt Ontvangenis. 8.30 gez. jgt voor Willem Lemmen; 's avonds 7 uur pl. gez. H. Mis. Donderdag: Mis van de 2e zondag van de Advent. Vrijdag: Mis van de 2e zondag van de Advent. Zaterdag: H. Damasus, Paus en belijder. 8.30 gezinsmis. Van 38 uur gelegenheid om het Sacrament dei- Biecht te ontvangen. Mededelingen Deze week iedere avond om 7 uur avondmis, behalve zaterdag. Op verzoek van Paus Paulus en de bisschoppen van Nederland wordt maandag 6 dec., dinsdag 7 dec. en woensdag 8 dec. een triduum gehou den om God te danken voor het con cilie en om Gods zegen te vragen voor de verdere verwezenlijking van het Concilie. Maandag en dinsdag 's avonds om 7 uur H. iMs ter ere van de H. Geest en woensdag 8 dec. ter ere van Maria, met speciale voorbeden. We sporen al onze parochianen heel dringend aan om dit triduum meeste vieren. We zijn er allemaal ten zeer ste bij betrokken. Hopelijk laat u dit blijken door uw deelname. Misintenties Zondag: 6.30 Frits Philipsen; 7.45 Petonella Aarts-Manders en overl. ouders; 9.00 Jan en Sjaakie Jacobs; 10.15 Anna Vink-Willems als jgt.; 11.45 Piet Hermans en Harry Her mans, Oostrum. Maandag: 6.55 overl. ouders; 7.45 overl. ouders Reynders-Sjamin; 8.30 voor levende en overl. fam. Gou- mans; 7 uur avondmis Johanna en Ant. Roelofs. Dinsdag: 6.15 Henriëtte Duynstee- Sassen; 6.55 Wed. Hoeymakers- Claassens; 7.45 overl. fam Ambro sius; 8.30 overl. ouders Jan Arts en Everdina Janssen; 9.30 gez. H. Mis 25-jarig huwelijk; 7 uur avondmis overl. fam. Verheggen-van Haaren. Woensdag: 6.55 overl. fam. Lem- mens; zijaltaar Pater Casimirus en ouders; 7.45 Antoinette Lenssen- Huisman; 8.30 gez. jgt. Willem Lem men; 7 uur avondmis Johanna Loo- nen-Hendriks. Donderdag: 6.55 Peter Weys-van Ooi; 7.45 voor overledene; 8.30 Wil helm ina Veerhuize-v. Egmond; 7 u. avondmis overl. fam. Martens- Schmedts. Vrijdag: 6.55 ter ere van St. Oda; 7.45 ter ere van St. Antonius; 8.30 Maria van Well-Peters; 7 u. avond mis Annie van Dijck. Zaterdag: 6.55 overl. ouders Ba- rends-Verhaag en zoon Martien; 7.45 levende en overl. fam. Goumans; 8.30 gezinsmis. Dienbeurten Accolythen Zondag: 6.30 Cor en Jan Evers; 7.45 Gerrit er» Karei Jeuken; 9.00 Wim Timmermans en Paul Pop; 11.45 A. Derks en P. Philipsen. VREDESKERK VENRAY Zondag: 2e zondag van de Advent. 7.30 leesmis voor overl. ouders v. d. Bek erom-Wijnen; 9.00 leesmis voor overl. fam. Wijnhoven-Volleberg; 10.00 hoogmis voor alle parochianen; 11.30 leesmis voor Leonard a Ewalts- Jansen; 16.00 tweede adventsoefe- ning. Op verzoek van Paus en bisschop pen wordt op maandag, dinsdag en woensdag a.s. een triduum gehouden voor het slagen van het concilie. De ze dagen nodigen wij U uit om de avondmis bij te wonen tot deze in tentie. Maandag: 7.30 leesmis voor overl. Elisabeth Oudenhoven-Arts; 19.00 avondmis voor overl. fam. Rutten- Rutten. Dinsdag: 7.30 leesmis voor overl. fam. Sijbers-Poels; 19.00 avondmis voor overl. fam. Delauw-Thijssen. Woensdag: Feest van de Onbe vlekte Ontvangenis van Maria. 7.30 leesmis voor overl. Jos. van Lierop; 19.00 avondmis voor overl. ouders de Mulder-Franssen. Donderdag: 7.30 leesmis voor overl. vader Poels (Huishoudschool); 19.00 avondmis voor overl. Johanna Ste vens-Pijpers. Vrijdag: 7.30 leesmis tot voor spoedige beterschap (R.); 19.00 avondmis voor overl. zuster. Zaterdag: 7.30 leesmis voor overl. Martinus Tonen; 19.00 avondmis v. overl. fam. Arts. Biechtgelegenheid van 57 uur. Zondag: 2e zondag van de Advent. 7.30 Parochiemis; 8.45 Petronella Tacken; 10 uur hoogmis, mnd. Ro salia Camps-Hillen. Maandag: 7.30 Martinus Reijnders en Petr. Kleuskens-Verheijen; 7 uur Avondmis ter ere van de H. Geest. Dinsdag: 7.30 Maria Muyres-Du- pont; 7 uur avondmis ter dte van de H. Geest. Woensdag: Feest van de Onbe vlekte Ontvangenis van de H. Maagd Maria. 9 uur gez. H. Mis voor de le den van de Limburgse Vrouwen bond afd. Oostrum en de leden van de LLTB; 7 uur avondmis ter ere van O.L. Vrouw. Donderdag: 7.30 Hendrika Fleur- kens-Broeks. Vrijdag: 7.30 Bernard van den Berg. Zaterdag: 7.30 overl. fam. Pou- wels-Minten. Biedhten van 67 uur. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 2e zondag van de Advent. Vanaf vandaag is de eerste H. Mis om 7 uur; 2e 8 uur; 3e 9 uur en de parochie-hoogmis 10 uur. Eerste kol lekte is buitengewone kollekte: we gens de eerste zondag; tweede kol lekte voor het Bisdom; 3 uur ad- ventstonde en lof. Maandag: 7.30 jaardienst Jacobus Nelissen. Dinsdag: 7.30 zieledienst overleden familie van de Berg-Paulissen. Woensdag: 7.30 feestdag van de Onbevlekte Ontvangenis van de H. Maagd Maria, patrones van het Bis dom. 7.30 Hoogmis, maanddienst Pe tronella van Dijck; 's avonds om 7 u. avondmis wegens het sluiten van het concilie. Donderdag: 7.30 zieled. Bernard v. d. Sterren, besteld door de buurt. Vrijdag: 7.30 maanddienst Marti nus Classens. Zaterdag: 7.30 Hoogmis ter ere van St. Machutus (D.); zaterdag avond biechtgelegenheid van 57 u. •PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 2e zondag van de Advent. 7.30 leesmis voor overl. priesters; 10 uur hoogmis voor de parochie. Maandag: N.B. 6, 7 en 8 december is een Triduum, telkens met avond mis om 7 uur om God te danken bij de sluiting van het concilie en om Gods zegen te vragen voor de ver dere verwezenlijking van het Conci lie. 8 uur leesmis Anna Colbers- Naus; 7 uur 's avonds gez. avond mis. Dinsdag: 8 uur gez. H. Mis fam. Donders-Hoedemakers; 7 uur gez. avondmis. Woensdag: 8 uur Onbevlekte Ont vangenis van de H. Maagd Maria. 8 uur Gezinsmis tot int. van hen die offeren; 7 uur gez. avondmis bij de sluiting van het Concilie. Donderdag: 8 uur gez. H. Mis Al- degonda van Kuyck-Knippenberg. Vrijdag: 8 uur gest. gez. jrd. Jac. Wismans en Petronella Cleven. Zaterdag: 8 uur gez. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand tot intentie van hen die hiervoor offeren. Biechtgelegenheid van 56 uur. Kerkpoetsen: Gonny Weys en Anny Donders. Misdienaars: G. Vullings-J. Steeghs M. Wismans-P. Heidens. Accolythen: J. Houwen,, Jef. Ram- bags, J. Strijbos, H. Vissers. Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks - tJPj I ook na weiktijd - aan' *7 i j de fabriek, bij de porliei - N.V. INALFA VENRAY Zondag: 2e zondag van de Advent. Om 6.45 leesmis voor de parochie. Om 8 uur leesmis voor Johanna van Cuijck-Verhoeven; 9.15 hoogmis voor Broeder Richard Heesen; 10.30 lees mis voor de overleden familie van het bruidspaar Kuenen-Driessen. Na de H. Missen wordt aan de kerkdeur een klein offertje gevraagd voor de onkosten van het apostolaat voor de stervenden. Maandag: 7.30 gezongen jaargetijde voor Martinus Peeters; 's avonds om 7.30 leesmis om dank te brengen aan God en zijn zegen af te smeken over het concilie. Deze H. Mis wordt op gedragen voor Gerard Willemse. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Antoon Loonen, Frederica Loonen-de Ponti en Johanna Verheijen-Loonen; om half acht 's avonds leesmis voor de overl. familie Timmermans-Koenen- Vervuurt. Woensdag: Feest van O.L. Vrouw Onbevlekte Ontvangenis. Plechtige sluiting van het Concilie, 's morgens 7.30 leesmis voor Wilhelm Loonen en Jdhanna Cruijsen; 's avonds om 7.30 gez. H. Mis, jaargetijde voor Z.E.H. Pastoor Vostermans. Donderdag: 7.30 leesmis voor Wil helm Gommans (kindermis); 8 uur leesmis voor Gertruda Pijpers-Sij- bers. Vrijdag: 7.30 gezongen jaargetijde voor Wilhelmina Wismans-Venne- kens; 8 uur leesmis voor Elizabeth Lucassen en Henrica Lucassen-Ja- cobs. Zaterdag: 7.30 leesmis voor de overl. fam. van Hees-Voesten; 8 uur leesmis voor Jacoba Michels-Jacobs- Biechtgelegenheid van 45 uur. Kerkpoetsen: Nelly Willems, Laag Riebroek. Accolythen: 6.45 J. van Vegchel en M. Janssen; 8 uur Antoon en Her man Loonen; 9.15 H. Baltussen, G. Jenniskens, P. Heesen en J. van Ooi; 10.30 P. Stevens en H. Lit j ens. RECTORAAT HEIDE Zondag: 2e zondag van de Advent. 7.30 leesmis voor overl. ouders Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Accolythen: Toon en Joost Droesen. Misdienaars van de week: Jos Janssen en Theo Arts. Maandag: 7.30 leesmis voor Petrus Mathijs Janssen; 7 uur Avondmis om God te danken voor het Concilie en om Gods zegen te vragen voor de verdere verwezenlijking van het Concilie. Dinsdag: Vasten- en onthoudings dag. 7.30 leesmis uit dankbaarheid en bijzondere intentie; 7 uur avond mis om God te danken voor het concilie en om Gods zegen te vra gen voor de verdere verwezenlijking van het Concilie. Woensdag: Onbevlekte Ontvange nis van de H. Maagd Maria. Patro nes van ons rectoraat. 7.30 leesmis voor Martinus Ewals en Wilhelmi na Leijssen; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Te 3 uur lof. Donderdag: 7.30 leesmis voor Jo hannes van Kempen. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Andreas van der Sterren. Zaterdag: 7.30 leesmis voor de ovel. vader Harry Rutten. Biechtge legenheid van 78 uur. Kerkpoetsen: Mia en Marga Lin- ders. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 2e zondag van de Advent. 7 uur leesmis voor Peter Joh. Ron gen; 8.15 leesmis voor Hans van Dierendonck best. door de v. Mont- fortstraat; 9.15 leesmis voor Peter Joh. van Dijck, besteld door de jachtclub Ysselsteyn; 10.15 Hoogmis voor de parochie. Maandag: 7 uur avondmis maand dienst voor Marinus van Dijck. Dinsdag: 7 uur avondmis, maand dienst voor Aldegonda Janssen. Woensdag: feest van de Onbevlek te Ontvangenis van Maria. 8,10 lees mis voor zekere intentie; 7 uur avondmis, weekd. voor Hans van Dierendonck. Donderdag: 7 uur avondmis voor Peter Joh. van Dijck, besteld door de boerenbond. Vrijdag: 7.30 leesmis uit dankb. v. d. familie Marcellis-Smeets. Zaterdag: 7.30 leesmis voor int. v. d. fam. Jeurissen-Janssen. Gelegen heid om te biechten van 6 tot 7 uur. Op 8 december zal het concilie ge sloten worden. De bisschoppen vra gen dat allen zich zullen verenigen in gebed om God te danken voor dit Concilie en Gods zegen te vragen voor de verdere verwezenlijking er van. Daarom is deze week maandag, dinsdag en woensdag een triduum, telkens met een avondmis om 7 uur. RECTORAAT VEULEN Zondag: 2e zondag van de Advent. 8 uur leesmis voor zal. Jo Jacobs; 10 uur Hoogmis voor de parochie. Geen lof. Maandag: 8.15 geen H. Mis; om 7 uur 's avonds leesmis tot bijzon dere intentie Jeurissen. Dinsdag: 8.15 leesmis voor zal. Theodorus Jacobs (fam. S); 's avonds om 7 uiir leesmis ter ere van de H. Antonius van Padua (offerblok). Woensdag: Feest van Maria On bevlekt Ontvangen. 8.15 leesmis tot bijzondere intentie (J.); 's avonds om 7 uur leesmis voor zal. Rector J. Geurts (J.). Donderdag: 8.15 Hgm. voor zal. Theodorus Jacobs, zeswekendienst. Vrijdag: 8.15 Hgm. voor zal. Jaco bus Geurts. Zaterdag: 8.15 lsrn. uit dankbaar heid (v. O.). Accolythen voor 5 dec.: Jan Gee- len. Gerard Koenen en Harry Ver hoeven. Kerkpoetsen: Nelly Classens en Jet Geerits. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 2e zondag van de Advent. Maandag, dinsdag en woensdag is er om 7.00 een avondmis in verband met de sluiting van het Concilie. Zondag: 7.00 H. Mis voor de pa rochie; 8.15 H. Mis ter ere van O.L. Vrouw tot dankzegging (Zegers); 10 uur Hoogmis voor Gerrit Borssen; 5.00 Adventsoefening. Maandag: 7.30 gez. H. Mis tot zek. intentie (Manders); 19.00 H. Mis tot zekere int. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor Johan na de Mulder-Aerts; 19.00 H. Mis voor Henricus v. d. Heuvel. Woensdag: Feest van de Onbe vlekte Ontvangenis van de H. Maagd Maria. 7.30 H. Mis voor Gerardus Litjens; 19.00 H. Mis tot dankzeg ging bij gel. van sluiting van Con cilie. Donderdag: 7.30 H. Mis voor Mar tinus Poels. Vrijdag: 7.30 H. Mis voor Henrica Hoedemakers. Zaterdag: 7.30 gest. jgt. voor Ma ria Arts-v. d. Bernt. Biechtgelegen heid van 5 tot 6 uur. Maandagavond houdt Eerw. Pater Gardiaan in het Jeugdhuis een le zing over het Concilie en vertoont de mooie kleurendia's van zijn Ro me-reis. Men gelieve een kleinigheid mee te brengen om de onkosten te bestrijden. Deze lezing is aansluitend aan de avondmis. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 2e zondag van de Advent. 7.30 vroegmis voor de zielerust van Henr. en Herman Eibers; 10 uur hoogmis uit dankbaarheid namens fam. Pouwels-v. d. Steeg. Vandaag maandel. bijzondere kollekte voor onze kerk; 19.30 advents-oefening en lof. De drie volgende dagen Triduum om God te danken voor het Conci lie en om Gods zegen te vragen voor verdere verwezenlij Icing van het Concilie. Tot deze intentie: Maandag en dinsdag 19.30 gez. avondmis ter ere van de H. Geest. Woensdag: Onbevlekte Ontvange nis van de H. Maagd Maria: 19.30 pl. avondmis tot voornoemde intentie. Maandag, dinsdag en woensdag: 's morgens géén H. Mis. Donderdag: v. d. zielerust van Gertruda Muijsers-v. d. Sterren. Vrijdag: jaarget. v. Mart, en Ge rard ina Arts. Zaterdag: tot int. van fam. Arts- Lucassen. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis; zaterdag 1920 uur. RECTORAAT SMAKT Zondag: 2e zondag van de Advent. 7 uur H. Mis; 8.30 vöor Antoon van Dijck. Kapel: H. Mis voor de school jeugd (Wijnhoven-Braun); 10 urn- Hoogmis voor overl. fam. Evers- Koenen. In verband met de sluiting van 't concilie hebben de Paus en de Bis schoppen gevraagd om een extra ge bed, om God te danken en Zijn ze gen te vragen over de verdere ver wezenlijking van het concilie. Maandag: 's morgens om 7.30 H. Mis; 's avonds om 7.30 H. Mis voor welslagen van concilie. Dinsdag: 's morgens 7.30 H. Mis; 's avonds om half 8 H. Mis voor welslagen van concilie. Om 8 uur in het Pelgrimshuis 1ste van de drie gespreksavonden voor de gehuwden. Docente: Mevr. v. d. Hombergh. Woensdag: Feest van de Onbe vlekte Ontvangenis van Maria, 's morgens 7.30 H. Mis voor Gerrit Janssen; 's avonds om half 8 H. Mis voor welslagen van concilie. Donderdag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor Theodora Linssen. Vrijdag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor Johannes van de Winkel. Zaterdag: 7 uur en half 8 H.H. Missen. Gelegenheid om te biechten van 5 tot 5.30 en van 7 tot 7 .30 uur. SPORT P.D.V. DE ZWALUW Op de zondag j.l. te Wanssum ge houden C.C. tentoonstelling kwamen de leden van onze vereniging wel zeer goed voor de dag. J.Manssen V. was met maar liefst 5 eerste prijzen de grootste uitblinker. Voeg daarbij nog een eerste prijs van P. Kersten en de Gebr. Basten, dan kan De Zwaluw terecht trots zijn. Aan deze heren onze gelukwensen. Het feestcomité heeft inmiddels haar plannen klaar en gaat de feest avond door op vrijdag 10 december a.s. om 7 uur. Komt allen op tijd en natuurlijk in de beste stemming. Zij die nog in het bezit zijn van een catalogus van onze kampioenen dag van vorig jaar en deze af wil len staan, gelieve deze bij A. van den Munckhof te bezorgen. Wij zit ten er 'dringend om verlegen. P.D.V. DE VREDESDUIF Op 4 en 5 december houdt de P.D.V. „De Vredesduif" een nationa le tentoonstelling in 14 klassen. Voor iedere klasse is een beker beschikbaar. Inzetten der duiven vrijdag 3 december van 19.00 tot 21.00 uur in zaal Volleberg, Hense- niusstraat. Aan deze tentoonstelling is tevens een bonnenverkoop verbonden van bekende spelers o.a. G. Koenen, Maastricht, Le Comte UI ft, M. Vis sers, Blitterswijck; M. van Liempt, Rosmalen; Brocatus, Steenbergen; Perquin, Oss; Bokma, Baarn; P. Slabbers, Swalmen; G. Roeffen, Grubbenvorst; Gebr. Aarts, Gilze; Becu, Groede; Oomens, Breda; Fr. Coolen. Oss; H. v. d. Heyden, Eind hoven; Gebr. Kuppeveld, Grave; v. d. Sluis, Deurne; W. Zeegers, Lies- sel; G. van Gompel, Bergeyk; Hen driks, Erp; Komhoff, Meyel; Hen driks, Broekhuizenvorst; Van Doo- ren, Berghem; Jac. Arts, P. Strij- bosch. J. Verstegen, H. Crooymans, P. Philipsen, J. Janssen V., H. v. L Heuvel, P. Janssen K., P. Kersten, J. Kusters allen Venray. Bonnenverkoop zondag 5 decem ber om 13.30 uur en NIET zaterdag 4 december, zoals op de inschrijfbil- jetten vermeld staat. Zaterdag j.l. speelde BIC 2 thuis tegen Paulus 3 uit Tilburg. BIC be gon in deze eerste thuiswedstrijd nogal onwennig. Maar toen de eer ste speeltijd halverwege was, kwa men ze er beter in. De eerste helft werd met een voorsprong voor BIC afgesloten. Ook in de tweede helft had BC de overhand. Coach Mole naar haalde zijn sterkste spelers van het veld en gaf de minder ervarenen een ruime kans. Toen kwam de klap op de vuurpijl, bij de laatste van de twee vrije worpen, genomen door Paulus, ving een out van BIC de bal af en deponeerde hem in zijn eigen basket. Een joviaal gebaar tegen- over het ten onder gaande Paulus. De eindstand was 4022. BIC 2 won zijn tweede wedstrijd en deelde met EBBC 6 de le plaats op de ranglijst. Zaterdagavond toog BIC I naar Gemert om de strijd aan met Quo Vadis 1. BIC startte vlot en wist vele malen de baöket te vinden van Qua Vadis, de eerste helft eindigde met een stand van 1239 in het voordeel van BIC. In de tweede speeltijd ging BIC in hetzelfde hoge tempo voort, ter wijl Quo Vadis moeizaam volgde. Slechts enkele minuten voor tijd maakte BIC's begeleider zijn ploeg erop attent dat ze de score tot 100 op konden voeren. BIC perste toen alles er uit en spoedig verdwenen spelers nr. 7 en 20 van het veld met 5 persoonlijke fouten. De uitslag werd tenslotte 5299. BIC had het niet gehaald. Topscorer was P. Mo lenaar (13, 16). Zondagmiddag ontmoette BIC 2 in Den Bosch EBBC 6. mede-koploper in poule B. BIC startte zeer zwak, ook al omdat het voor veel spelers de eerste keer was, dat zij bij EBBC speelden. Er waren veel zwakke plekken, o.a. ook in de verdediging, toch kon BIC het nog aardig bij benen en men ging de rust in met 2618 in 'he voordeel van EBBC. In de tweede helft verhoogde BIC het tempo en bleef EBBC bij, toch ble ven ze nog tot 3 minuten voor tijd tegen een achterstand aankijken. Maar toen drukte men op het juiste moment door. Men overrompelde de Bosschenaren door ze van de 8e t.m. de 18e minuut het scoren te belet ten. De eindstand werd mede door de laatste serie strafworpen van de rechts-out 37-40. Topscorer K. Vrins (6, 10). Door deze overwinningen staan BlC 1 en 2 in hun klasse al lebei .bovenaan. Woensdag 24 november speelde BIC 1 tegen RAF te Laarbruch. De ze wedstrijd ging over 4 x 15 min. In de eerste helft ging de strijd volkomen gelijk op. BIC, kennelijk geen last van zenuwen, had een licht overwicht. Na 15 minuten speeltijd was de stand 12-12. Het begin van de tweede helft was geheel voor BIC. Zij spreidden gaaf spel ten toon en wisten een voor sprong op te bouwen van 12-19. Door enkele magnifieke afstandsschoten kwam RAF weer naast BIC en zette door. Twee min. voor het einde van de tweede heft had RAF een voor sprong van 37-31. Maar door enkele mooie combinaties was de stand bij de basket-wisseling toch nog gelijk: 37-37. In de derde helft leek het er op, of RAF over BIC heen zou lopen, via 43-31 kwamen ze bij het einde op 45-36. Ook in de vierde helft bleef RAF sterker. Met prachtige afstand tchoten voerden zij hun pun- tenaantal op. Ook BIC stelde hier mooie punten tegenover en zo kwam de eindstand op 73-60. Topscorer bij BIC was P. Molenaar (2, 13, - 7). TENNIS Het eerste team van Red Stars heeft afgelopen zondag zijn positie in de competitie aanzienlijk verbe terd door met 91 van J.S.M. (Ven- lo) te winnen. Ook hier speelden on ze senioren weer een fantastische wedstrijd. Met deze wedstrijd werd de eerste helft van de seniorencom petitie afgesloten. Verder zouden wij de heren sport leraren van diverse scholen willen vragen of zij misschien met hun klas interesse hebben om eens een de monstratie te komen zien op zater dagmiddag. Indien dit mogelijk is zouden wij U willen vragen zich van te voren even met een van de be stuursleden in verbinding te stellen. Alle inlichtingen hiervoor verkrijg baar bij B. Hendriks, Bureau Peel en Maas. Ook de junipren wisten weer een overwinning tè boeken en wel op Maasbree 8. De uitslag was 73. De junioren speelden een zeer goe de wedstrijd en het was dan ook een zeer verdiende overwinning. "hsü, Vrijdag j.l. speelden onze senioren en junioren een vriendschappelijke wedstrijd tegen het internaat van het R.K. Lyceum. Hier werden wij door een behoorlijk aantal toeschou wers onthaald. De junioren gingen vrijwel gelijk tegen elkaar op, maar ze konden op het laatst toch nog gauw enkele wedstrijden winnen en wonnen ver diend met 64. Onze senioren begonnen iets min der goed en verloren de eerste set. Toen ging het beter en alle negen volgende sets werden door Red Stars gewonnen. Uitslag 91 voor Red Stars. Wij dienen hierbij echter te ver melden dat de jongens van het Ly ceum een zeer goede partij speel den en dat wij hopen dat ook zij eens lid zullen worden van onze vereniging. Na afloop was er nog een kort ge zellig samenzijn en werden getrak teerd op een consumptie. Voor deze hartelijke ontvangst onze welge meende dank. Het programma voor 4 december is als volgt: Red Stars 1 is vrij. Blue Stars 4 (Venlo)Red Stars 2 De stand zoals die was op 20 nov. Genooi 4 6 5 0 1 10 48-12 Red' Stars 1 6 5 0 1 10 42-18 Hegta 2 6 4 0 2 8 42-18 Blue Star 3 6 4 0 2 8 34-26 T.T.C. 5 6 3 0 3 6 28-32 J.S.M. 3 6 1 1 4 3 20-40 Hegta 4 6 1 1 4 3 14-46 A.T.T.V. 2 6 0 0 6 0 12-48 De stand van de junioren is on gewijzigd gebleven. Zij staan op de 6e plaats van de ranglijst. Door omstandigheden werden we vorige week verhinderd melding te maken van enkele veranderingen van de nog resterende ritten. Het bestuur heeft nl. besloten om de uit gestelde Elf Dorpenrally te verrij den op 19 december, de dag waarop eigenlijk de wildrit gehouden zou worden. De wildrit werd verschoven naar 9 januari, waarvan de prijsuit reiking op de jaarvergadering van 15 januari zal geschieden. Laten we hopen dat zowel 19 december alsook 9 januari een zomerse dag mag wor den al is het alleen al voor de con troleurs. Verder werd er op de be stuursvergadering de wedstrijdka lender 1966 vastgesteld welke met nog andere bijzonderheden op de jaarvergadering bekend zullen wor den gemaakt. Programma zondag 5 december: Wittenhorst 3Leunen 1 12.00 vertrek 11.15 uur. A.s. zondag van 11.00-12.00 uur kontributie betalen in 't clublokaal. De training van de B-jeugd op maandagavond gaat tot nadere aan kondiging niet door. KONIJNENVERENGING „DE PEELHAAS" Door verschillende leden van on ze vereniging werd deelgenomen aan de grote kringtentoonstelling te Helmond en omstreken, gehouden zaterdag en zondag j.l. Ook op deze tentoonstelling ging de Peelhazen in diverse klassen aan kop, wat bewijst het voortreffelijke materiaal wat zij bezitten. Kampioen dwergrassen: M. Poels met zijn welbekende Pool roodoog, ram jong 1 zzg. H. van Meyel beste Nieuw-Zeelander 1 zzg, voedster jong; wit vl. reus ram jong 3 zzg en wit vl. reus voedster jong zzg. M. J. Denissen beste kl. zilver mid. geel, voedster jong 1 zzg. J. Strijbosch beste wit vl. reus ram jong 1 zzg. H. Coenders wit vl. reus voedster jong 4 zzg. H. Willems wit vl. reus voedster jong 5 zzg.

Peel en Maas | 1965 | | pagina 10