D&mhmo Voor baby, kleuter, moeder SVV I Te koop: prima gebruikte wagens v.v. OOSTRUM x BASKETBAL GYMNASTIEK J7baby en A/euêerbuis venr&y - ynobes/n. 30 M.H.C.V. X N.Y. Automobielbedrijf N.V. AUTOMOBIELBEDRIJF VETERANE N Denfe aan de belastingverhoging op personenauto's per t jan. 1966 I Profiteer nu nog van niet verhoogde prijzen Vraag daarom nu voor een proefrit en wacïit niet tot de laatste weken van december. 1 Ford Taunus 12 M Tudor 1963 2 Ford Taunus 12 M Tudor 1964 1 Ford Taunus 12M Tudor 1965 1 Ford Taunus 12 M TS Tudor 1963 1 Ford Cortina 1964 2 Ford Taunus 17 M Tudor 1963 2 Ford Taunus 17 M Tudor 1961 1 Ford Taunus 17 M Tudor 1965 2 Ford Taunus ^OM Tudor 1965 1 Ford Taunus 20 M Fordor 1965 1 Ford Anglia Tudor 1960 1 Ford Anglia Tudor 1961 Venray Maasheseweg 24 Telefoon 04780-3251 Overloon Venrayseweg 7 Telefoon 04788-289 Venray Maashesew. 24 Overloon Venraysew. 7 Zaterdag de gehele dag geopend Zondag voormiddag van 10—12 uur tegenover Thomassen PAROCHIE YSSELSTEYN 24e en laatste zondag na Pinksteren. 7 uur leesmis voor de parochie; 8.15 leesmis uit dankbaarheid voor de fam. Lemmens-Maas; 9.15 leesmis v. d. fam. Stevens-Smeets; 10.15 Hoogmis best. zieled. voor Johannes Peeters en overl. fam. Maandag: 7.30 leesmis uit dankb. v. d. fam. Wismans-Philipsen. Dinsdag: 7.30 gez. jaarg. voor Theodora Winnen-Holtermans. Woensdag: 8 uur (speciaal voor de kinderen) weekdienst voor Hans van Dierendonck. Donderdag: 10 uur pl. huwelijks mis voor het bruidspaar van de Berkmortel-Strijbos; 7 uur avondmis gez. jaarg. voor Anna Smits-Weys. Vrijdag: 7.30 weekd. voor Peter Joh. van Dijck. Zaterdag: 7.30 gez. jaarg. voor Ma ria Janssen-Winnen; 7 uur avond mis voor de levende en overl. leden van de Limburgse vrouwenbewe ging. Gelegenheid om te biechten van 6 tot 7 uur. RECTORAAT SMAKT 24e en laatste zondag na Pinksteren. 7 uur H. Mis; 8.30 voor Th. Basten. Kapel: H. Mis voor de schooljeugd; 10 uur Hoogmis voor Peter Antoon Koenen. Maandag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor overl. fam. Rooymans-Klaassen. Dinsdag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor Martinus Bonants en echtgenote. Woensdag: 7 uur ter ere van de H. Jozef; 7.30 voor overl. ouders de Haart-Creemers. Donderdag: 7 uur voor Maria Theodora Linssen; 7.30 voor overl. fam. Versteegen-Kuypers. Vrijdag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor overl. fam. Geurts-Verschure. Zaterdag: 7 uur voor overl. fam. Rutten-Bonants; 7.30 voor Johannes van de Winkel. Gelegenheid om te biechten van 5 tot 5.30 en van 7 tot 7.30 uur. PARA LOS ESPANOLES DE VENRAY Y ALREDEDORES El progama de la radio "Llamada a la Patria" que se produciró con la ayuda de Vds. el viernes dia 10 de diciembre desde las siete hasta las nueve y media de la noche en la cantina de S.A. Inalfa, seré radio- difundido en Espana el lunes 13 de diciembre a las once menos diez de la noche en las ondas cortas 31.38 m y 49.83. Avisen ahora ya a sus fa- miliares en Espana que pueden es- cuchar su programa el lunes 13 de diciembre a las once menos diez de la noche en las ondas cortas 31.38 y 49.83 m. El domingo se celebraró la Misa en Espanol a las diez y media de la manana; los autobuses y coches saldrén a las hora ordinarias desde las parades conocidas. RECTORAAT VEULEN 24e en laatste zondag na Pinksteren. Gedurende de wintermaanden eer ste H. Mis zondags om 8 uur. 8 uur leesmis uit dankbaarheid Fleurkens- Janssen; 10 uur Hoogmis voor de parochie; 2.30 novemberlof. Door de week de H. Mis 8.15. Maandag: 8.15 leesmis voor zal. Peter Mathijs Kunen. Dinsdag: 8.15 leesmis voor zal. vr. Kusters-Knops; 10 uur pl. hoogmis en huwelijksinzegening van het bruidspaar Zegers-Erben. Woensdag: 8.15 Hoogmis voor zal. Jacobus Geurts. Donderdag: 8.15 Hoogmis zeswe- kendienst voor zal. Theodorus Ja cobs. Vrijdag: 8.15 leesmis voor zal. Dri- ni van Rijswijck. Zaterdag: 8.15 leesmis voor overl. fam. Will ems. Accolythen voor 21 nov.: Harry Geelen en Mart. van Staveren en Piet Mulders. Kerkpoetsen: Riek Geurts en Nel ly Heidens. Uitslagen: Dames: Venray 1Venlo 1 Venray 2Boxmeer Heren: VenrayVenlo 5 Deume AVenray A De balans van afgelopen weekend is zeer zeker niet onbevredigend. De beide eerste elftallen kwamen tot. knappe overwinning, terwijl het aspiranten-team een zeer duidelijke 3—0 afgelast 1—0 15—0 nederlaag tegen een veel sterker en geroutineerder elftal uit Deurne leed. De dames hadden het bezoek van de Venlose koploopsters met enige angst tegemoet gezien, maar toch ook met de sterke wil om te vech ten voor wat ze waard zijn. Het ge ringe verschil in krachtsverhouding werd al dadelijk getoond want het spel liet ons een zeer wisselende strijd zien om het middenveld en daardoor voor de hemogenie op het terrein. Een handicap hierbij was het ter rein dat door de vroeg ingevallen vorst niet helemaal perfect bespeel baar was. Beide teams hadden hier van veel last en er werd dan ook niet het mooiste hockey getoond. Wel werd aan allebei de kanten hard ge werkt voor de punten. Het was Ven ray dat het eerste tot doelpunten kwam door midvoor Tilly Janssen die met een hard schot de Venlose doel vrouwe het nakijken gaf. Het tweede Venrayse doelpunt werd 10 min. later gescoord door Annelie Bonekamp, die attent doorgelopen was bij een snelle aanval, de bal van de beenibeschermers van de keepster kon grissen en daarna beheerst en zuiver inpushte. Na rust was het beeld nagenoeg eender dan in de eerste helft met misschien een sterker aanvallend Venlo dat deze meerderheid uitdruk te in het aantal strafcorners. Toch konden de meisjes van VHC niet tot doelpunten komen, daarentegen was het Venray dat aan 20 nog niet ge noeg dacht te hebben en het was wederom Tilly Janssen die met een harde klap de Venlose verdediging totaal ontredderde. Alles bij elkaar een zeer verheu gende uitslag waardoor het zelfver trouwen van onze dames een duw tje in de goede richting gekregen heeft. De heren hebben van hun wed strijd tegen Venlo 5 een wraakoefe ning gemaakt tegen Vrouwe Fortu- na. Al drie wedstrijden lang werden zij in de laatste vijf minuten door het noodlot achtervolgd en zodoende hun een overwinning of een gelijk spel werd onthouden. Verbeten hebben zij gevochten om afgespeeld op het middenveld en slechts een enkele maal drong een der teams tot de cirkel door. Wat Venray aan techniek tekort kwam kon het door snelheid compenseren en zo bleef de strijd levendig en in teressant. Na de thee beslist zoals gezegd, het uithoudingsvermogen en kwam Venray via een strafcorner aan een verdiende voorsprong en even later kon deze stand vergroot worden via een strafbal, maar deze kans werd jammer genoeg gemist. Het ene doelpunt bleek evenwel voldoende en na lange tijd kon het weer eens het zoet van een overwinning ge smaakt worden. De aspiranten hadden in Deurne geen enkele inbreng in deze wel zeer ongelijke strijd tussen David en Go liath waarin het eerstgenoemde nu eens niet lukte de reus te vellen. 15-0 was de einduitslag en alleen de opgedane ervaring is voor ons een winstpunt. De eerste helft van de competitie zit er op en daarom zondag rust. Niet echter voor de veteranen die hun vrienden uit Vierssen op bezoek krijgen voor een retummatch. Half twee vangt deze wedstrijd aan waarna het eerste dameselftal een oefenwedstrijd speelt tegen de dames van Grün Weiss. Het zal niet alles hockey zijn wat de klok slaat bij dit tegenbezoek van de gr oen-witten uit Vierssen en daarom is er te half zes een samen zijn georganiseerd in De Keizer om daar ook op andere dan sportieve wijze de vriendschap tussen beide hockeyclubs tot uitdrukking t.e laten komen. De eerste basketballcompetitie wedstrijd van BIC 2 tegen Almonte 3 uit Eindhoven op donderdag j.l. vertoonde voor wat de eerste helft van de wedstrijd betreft een zeer slecht spelbeeld. Dat kwam deels het deze maal zover niet te laten ko- omdat de BIC-spelers vanwege de men. Het is hen gelukt. In een snelle wedstrijd werd met deze oud eerste- elftal spelers van het eens zo mach tige VHC een strijd gevoerd waarbij uiteindelijk het uithoudingsvermogen en tempo de doorslag zouden geven. twee weken niet meer getraind heb ben, deels uit het feit dat dit team voor het grootste deel samengesteld was uit nieuwe spelers, zodat ze nog niet goed op elkaar ingespeeld wa ren Maar de voornaamste oorzaak De eerste helft heeft zich vooral iiag toch wel bij de spelers zelf, want ondanks voornoemde oorzaken kón er veel beter gespeeld worden. Im mers bijna alle passes misten hun doel en daardooj* kwam de bal mees tal bij de tegenstanders terecht. Bo vendien liet de verdedigingszóne nogal te wensen over. Zodoende was het niet verwonderlijk dat de tegen stander voor stond op het einde van de eerste helft (16-14), ofschoon het reeds duidelijk was geworden dat deze tegenstander ook slecht speel de en in feite toch best te verslaan was. Gelukkig begon het spel van BIC in de tweede helft steeds beter te worden en dank zij de toen nog slechtere verdediging van de tegen stander, slaagde BIC er tenslotte in de achterstand weg te werken in een voorsprong, welke ze niet meer af stonden door hun voortdurend spel- overwicht. De eindstand liep dus tenslotte op een middelmatige over winning uit voor BIC 2 (33-21). Tegen Wanssum behaalden wij een 11 gelijkspel. Na een gelijk op gaande wedstrijd werden de puntjes broederlijk gedeeld. A.s. zaterdag is er geen voetbal len, maar kienen. Ditmaal niet in zaal Manders, maar in hetrestau rant op het voetbalterrein aan de Oostsingel. Wij verwachten onze le den en genodigden om 8 uur. SW'ers en hun eventuele vrouwen of verloofden zijn ook van harte welkom. Uitslagen: Resia 3Oostrum 3 20 Oostrum 1Wanssum 2 (beker) uitgesteld Oostrum 2 was vrij. Programma 21 november: Wanssum 2Oostrum 1 Oostrum 2Meterik 3 Oostrum 3Geysteren 2 Rivaal Castenray die zondag j.l. DIS 2 kwam bezoeken, kon het speelveld verlaten met een 31 overwinning. Deze was verdiend. De supporters die in niet klein aantal aanwezig waren, konden ondanks hun aanmoedigingen niet voorkomen dat Castenray won. Castenray heeft zich door deze zege iets vaster op de bovenste plaats genesteld. DIS 1 had een vrije zondag. A.s. zondag krijgen de groen-witten be zoek van lijstaanvoerder EWC. Deze wedstrijd is voor beide teams van groot belang. Met de volle inzet kan een behoorlijk resultaat behaald worden. DIS 1—EWC 1 2.30 uur DIS 2 vrij. DIS Al en BI hebben door de stoplegging van de jeugdcompetitie geen wedstrijden meer. ST. CHRISTOFFEL Zondag 14 november zijn te Tege- len de selectiewedstrijden voor jon- gensen heren turnen gehouden. Bij de heren werd van St. Christoffel deelgenomen door Willie Boom. Van de 11 heren was hij de jongste. Bij deze 11 was onder meer P. Jacobs, welke tweede werd bij de Neder landse kampioenschappen en de heer Lamers van Olympia Blerick. Willie Boom eindigde op de 7e plaats met 39,1 punt. J. Jacobs werd no. 1 met 49,4 pnt. Wel is het jammer dat niet meer jongens interesse hebben in de turnsport. Voor vele jongens uit Venray, ook studenten zal het een gezellig ontspanning zijn om een of twee uur per week te turnen. Elke dinsdagavond is ook voor niet-leden turnen en trampolien springen aan de zaal Langeweg van 6.308 uur. Zowel voor jongens als meisjes. Nu kunnen wij nog verschillende modellen uii voorraad leveren. Diverse andere merken Schriftelijke garantie Financiering mogelijk VAN HAREN VAN HAREN

Peel en Maas | 1965 | | pagina 10