S.V. LEUKEN HENGELSPORT ZWEMMEN S.V.V. NIEUWS HANDBOOG Zi RIAENS-ROYERS EDAH-ZieZo COMPENSATIE-PLAN VOOR BLIJVENDE WELVAART! U VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL 1253 (Vervolg van. voorpagina) tionaris, gewonnen door P. Manders met 1501 punten. 12 juni Orleans. Beker 2 snelste duiven, geschonken door een func tionaris, gewonnen door J. Arts met 1312 punten. De beker geschonken door het be stuur van De Vredesduif voor de 2 snelste duiven van De Zwaluw en De Vredesduif werd gewonnen door H. Crooymans. 27 juni P. St. Max: Beker 2 snel ste duiven geschonken door Joh. Gommans v. Zwaluw en Vredesduif gewonnen door H. Crooymans Vre desduif met 1318 punten. 26 juni Chateauroux en 10 juli Ruffec: Beker voor de duif die de meeste punten behaalde over deze twee vluchten, geschonken door een functionaris, gewonnen door J. Jans sen V. met 1404 punten. 23 juli: Dax: Beker voor de eerste prijs, geschonken door een functio naris, gewonnen door P. Philipsen. Beker geschonken door de fa. J. Ariaens-Royers voor de 2 snelste duiven van de eerste vlucht van el ke toer, behalve fond en grote fond, gewonnen door Munckhof-Poels met 6236 punten. 4 juli Diest: Wisselprijs, geschon ken door H. Arts voor de twee snel ste duiven, gewonnen door P. Schwachöfer met 1518 punten. 11 juli Geldenaken: Beker twee snelste duiven, geschonken door Mevr. Loonen, gewonnen door Munckhof-Poels met 1856 punten. 25 juli Chimay: Beker 2 snelste duiven, geschonken door een func tionaris, gewonnen door A. Loonen met 1499 punten. Beker voor de twee snelste dui ven van de Vredesduif en De Zwa luw, geschonken door P. Janssen, secr. Vredesduif werd gewonnen door J. Bastiaans en Zn. 1 aug. Tergnier: Beker 2 snelste duiven, geschonken door J. Bas tiaans, gewonnen door J. Bastiaans en Zn. met 1445 punten. 8 aug. P. St. Max. Beker 2 snelste duiven, geschonken door een func tionaris, gewonnen door J. Bas tiaans met 1320 punten. 15 aug. St. Denis: Beker 2 snelste duiven, geschonken door J. van Ha ren, gewonnen door E. Oudenhoven met 1460 punten. 5 sept. Geldenaken. Beker 2 snel ste duiven, geschonken door een functionaris, gewonnen door J. Arts met 1865 punten. 26 sept. Chimay: Beker 2 snelste duiven, geschonken door J. Boom, gewonnen door J. Boom en Zn. met 1887 punten. Twee bekers voor de winnaars koppel wedstrijd alle toeren, behalve fond en grote fond, gewonnen door het koppel J. Bastiaans-P. Manders, geschonken door comb. Munckhof- Poels. Drie bekers voor oude duiven die nog niet gespeeld waren en geschon ken werden door de heren M. de Bi*uyn, A. van den Munckhof en Br. Drabbels werden gewonnen door: J. Hendriks 1362183 2245 J. Bastiaans Zn. 1361675 2194 W. Lormans 1362122 2025 De damespiijs werd gewonnen door: 1. J. Arts 2. De Rïet-Sijbers 3388 p. 3321 p. Reclames indienen tot 31 oktober. P.D.V. DE VREDESDUIF Wedvlucht Rodeschool, afstand 215 km. Aantal duiven 117. Aankomst eerste duif zondag 14.45.17, laatste duif maandag 9.28.23. H. v. d. Heuvel 1 25; J. Janssen K. 2 24; H. Kleuskens 3 9 19 22; Jac. Ewalts 4; H. Crooymans 5 13; Gebr. Hermans 6 20; P. Strijbosch 7 12 21 26; P. Janssen K. 8 18 30; Jac. Ver stegen 10; J. Verstegen Zn. 11; J. Strijbosch Zn. 14; H. Peetei's 15; H. Vermeulen Zn. 16; Jac. v. d. Laar 17; J. Kusters 23 29; H. Ewalts 27; P. Janssen H. 28. J. Janssen eerste overduif; Chr. Cuppen 2e overduif. Op deze wedvlucht werd H. v. d. Heuvel de grote overwinnaar door 15 min. los te spelen. Ook H. Kleus kens maakte een zeer goede uitslag door 4 van de 5 gezette duiven in de prijzen te draaien. Onze geluk wensen. Willen de leden welke een prijs beschikbaar gesteld hebben voor de wedvlucht Rodeschool deze voor za terdagavond bezorgen bij P. Janssen Kruisstraat 6, dan kunnen wij deze 's avonds op de vergadering uitrei ken. Zaterdagavond ledenvergadering, aanvang 8 uur. H.S.V. De Roerdomp Venray en H.S.V. 't Alvertje, Oostrum, organi seren 2 onderlinge concoursen, wel ke zullen plaats hebben op zondag 17 oktober (bijeenkomst bij Café Baltussen, Dorpstraat 16, Geysteren) en op zondag 31 oktober a.s. (bijeen komst bij café Lenssen, Dorpsstraat 10, Geysteren, al waai- de uitslag zal worden bekend gemaakt). De kosten van inschrijving bedra gen per wedstrijd: voor senioren 1,50 en voor junioren 0,75, te vol doen bij opgave per wedstrijd apart of ineens, doch uiterlijk tot zater dagmiddags 12 uur vóór bovenge noemde data bij de navolgende adressen: M. Bonants, Stationsweg 21, Venray. H. Theeuwen, Gasstraat 4, Venray. G. Martens, Wanssumseweg 5, Oos trum. E. Messemaeckers, Grotestraat 17, Venray. W. Linders, Maasheseweg 1, Geys teren. Bijeenkomst en aanvang beider wedstrijden resp. 1.30 ep. 2.00 uur. Reglement: Alle aas en voer is toegestaan, be halve verre de vase. Ondermaatse beschermde vis, wordt niet gewaar deerd, dus wél Alvertjes, Groentjes enz. Gevangen vis schoon bewaren en na afloop inleveren bij de aangewe zen personen. Eerste signaal: peilen, voeren en vissen. Tweede signaal: einde der wedstrijd. Duur der wedstrijd 1V« u. Onregelmatigheden, die voortko men uit een onjuiste vissersmentali teit. kunnen gestraft worden met diskwalificatie. In onvoorziene gevallen beslissen de besturen. ZWEMCLUB SPIO Op veler verzoek wordt er op za terdag 30 oktober a.s. weer diploma- zwemmen gehouden. Verscheidenen gaven zich hiervoor reeds op, nade ren kunnen dit alsnog doen bij Mevr. van den Munckhof, School straat 35. Let wel, dit is niet alleen voor jongeren, ook ouderen kunnen zich melden. De eisen voor het diploma zijn als volgt: ZWEMPROEF (I) 1. 100 m. zwemmen, waarvan 50 m schoolslag of borstcrawl en 50 m enkelvoudige rugslag met de handen op de heupen. In de 50 m schoolslag moet een hele draai om de lengte-as wor den gemaakt. 2. 1 minuut watertrappelen, waarin na een halve minuut een draai in 't water moet worden gemaakt. GEOEFEND ZWEMMER (II) 1. 100 m zwemmen, gekleed, waar van 75 m schoolslag of borst crawl, de laatste 25 m enkelvou dig rugslag met de banden op de heupen. 2. Startsprong: 7 m onder water zwemmen, 150 m zwemmen, waarvan 100 m geheel met schoolslag of borstcrawl; de laat ste 50 m enkelvoudige rugslag met de handen gekruist over de borst. 3. Rechtstandige sprong gevolgd door 1 minuut watertrappen met de handen op 't hoofd. Vereiste kleding bij het diploma Geoefend Zwemmer (If): Jongens: zwembroek, hemd, blou se of trui. onderbroek, bovenbroek, sokken en schoenen (behoeven geen leren te zijn). Meisjes: zwempak, hemd met on derrok of onderjurk, jurk met mouwtjes, directoire, sokjes en schoenen (behoeven niet van leer te zijn). Uitslagen: Quick Boys 1Venray 1 11 Miranda 2Venray 2 31 Venray 3—EWC 2 7—0 Wittenhorst 3Venray 4 51 Castenray 1Venray 5 40 Venray 6Ysselsteyn 4 150 Ondanks het feit dat Venray 1 zondag tegen het sterke Quick Boys moest aantreden met enkele inval lers, kunnen de SVV'ers terug zien op een der beste wedstrijden van dit seizoen. Gelukkig kunnen we de me ning van een dagblad niet delen, als zou Venray onsportief hebben ge speeld en het geheel zo slecht zou zijn dat het eigenlijk weinig met voetbal gemeen had. Hoe men tot zulk een recensie kan komen is on begrijpelijk. Het begin van de wedstrijd was voor Venray wel erg ongelukkig. Een speler van Quick Boys kwam na-4 min. spelen ten val juist binnen het strafschopgebied. De zwak leidende scheidsrechter meende hiervoor aan de Boys een penalty te moeten toe kennen. In eerste instantie werd de ze door doelman Lucassen gestopt. Onze doelman was echter te vroeg ingegaan waardoor deze strafschop werd ovei'genomen en ingeknald: 10. De SVV'ers bleven gelukkig niet bij de pakken neerzitten en gingen fel in de aanval. De Venray-verde- diging speelde weer zeer sterk, waardoor het Venlose voetbalidool, de ex-VW'er C. de Meulemeester, volkomen werd uitgeschakeld. Niet eenmaal kwam deze routinier tot een schot. Een scrimmage voor het Venlose doel leverde niets op. maar na 42 min. spelen werd het Venray-over- wicht eindelijk in een doelpunt uit gedrukt. Een onzer spelers werd binnen het sti'afschopgebied ten val gebracht, waarvoor de scheidsrech ter Venray een indirecte vrije trap toekende. P. Smits schoof de bal naar J. Schrooten, die ineens kei hard inschoot: 11. Ook na de rust had Venray het beste van het spel. Er werd meer geschoten dan in de vorige wed strijden. Harde schoten van P. Cop- pus, J. Schrooten en W. Teunissen hadden beslist een beter lot ver diend, maar juist dat beetje geluk wat men in de voetbalsport nu een maal nodig heeft, was voor ons niet weggelegd. De eindfase van de wedstrijd speelde zich bijna helemaal af op de helft van Quick Boys, maar de stug verdedigende achterhoede stond on ze ploeg een verdiende overwinning in de weg. De eindstand bleef 11. Ondanks deze draw is Venray toch weer iets korter bij de koplopers ge komen. De achterstand bedraagt thans nog maar één puntje. Ook afgelopen zondag heeft Ven ray 2 het zoet der overwinning nog niet mogen smaken. Op bezoek bjj Miranda 2 moesten ze genoegen ne men met een 31 nederlaag. Frans Boonekamp, die zojuist van een knieblessure was hersteld, kwam in deze wedstrijd zo ongelukkig ten val dat hij een sleutelbeenbreuk op liep. Hoewel Venray 3 op EWC 2 een grote overwinning behaalde heeft het daar in de beginfase helemaal niet naar uigtezien. De gasten gingen overdonderend van start, maar toen na ca. 15 min. spelen het eerste Venrayse doelpunt viel was het met de EWC'ers gedaan. De rust ging in met een 40 voorsprong voor de SVV'ers. Na de hervatting werd de stand geleidelijk aan opgevoerd tot 7—0. Venray 4 was te gast bij Witten horst 3 en kreeg daar een gevoelige 51 nederlaag te incasseren. De Venrayse doelman had deze wed strijd bepaald een off-day. Maar goed gedane zaken doen geen keer, dus de volgende keer maar weer beter. Venray 5 dat zondag j.l. naar Cas tenray ging, is van een koude ker mis thuisgekomen. Met niet minder dan 40 moesten ze in de Casten ray ers hun meerdere erkennen. Met iets meer inzet zou er een beter re sultaat behaald zijn. Venray 6 deed het heel wat beter. Zij maakten er tegen Ysselsteyn 4 een schuttersfestijn van. Was het bij de rust nog maar „slechts" 60; aan het einde van de wedstrijd wees het scorebord 150 aan! Programma: Zatei'dag 16 okt.: Venray 2Rood Wit (vriendsch.) 4 u. Zondag 17 okt.: Montagnards 2Venray 3 2 uur Venray 4Melderslo 2 12 uur Venray 5America 4 12 uur Leunen 2Venray 6 12 uur Vanwege de interlandwedstrijd KederlandZwitserland zijn Venray 1 en 2 vrij van competitie. Het programma is echter niet min der interessant. Venray 3 gaat bij koploper Montagnards 2 op bezoek; met één punt vooi-sprong op Venray 3 voeren de Bergenaren de ranglijst aan. Willen de SVV'ers daar ook maar enige winst halen, dan zal er uit een heel ander vaatje getapt moeten worden dan zondag j.l. Men weet echter dat er flink aangepakt moet worden en als dit ook inder daad gedaan wordt dan is er waar schijnlijk wel 1 puntje te halen. Venray 4 krijgt koploper Melders lo 2 op bezoek. Of Venray 4 in staat zal zijn de puntjes thuis te houden betwijfelen we ten zeerste. Venray 5 kan de misstap van zon dag j.l. goed maken door America 4 aan de Oostsingel te verslaan. Men dient er echter wel aan te denken dat dit niet zonder slag of stoot zal gaan. Venray 6 gaat de reserves van Leunen bezoeken. Hopenlijk zit het schot van zondag nog in de benen, want gemakkelijk krijgen ze het niet. In de uitwedstrijd tegen Oostrum behaalde het eerste elftal een 22 gelijkspel. DIS had het beste van het spel, maar Oostrum vertoonde meer vechtlust. DIS begon direct met en kele gevaarlijke aanvallen, maar Oostrum wist het eerst te doelpun ten. Nadat DIS de balans in even wicht had gebracht was het weder om Oostrum dat de leiding nam, maar DIS liet het er niet bij zitten en wist de gelijkmaker te scoren. DIS 2 dat Oostnim 2 op bezoek kreeg wist de puntjes niet in Oirlo te houden. Ze verloren met 12. Programma: zaterdag 16 oktober: DfS AlYsselsteyn Al 4.00 uur Meterik B2DIS BI 4.00 uur Zondag 17 oktober: DIS 1 vrij. DIS 2Meterik 3 2.30 uur Contributie: Leden die nog achterstand hebben betreffende de contributie, worden verzocht op het aanplakbord te kij ken of zijn nummer hierop vermeid staat. Gelegenheid om deze achter stand te voldoen is er na de Hoog mis in café Linskens. Uitslagen: Sevenum 2Leunen 1 52 Merselo 2Leunen 3 51 America A2Leunen Al 010 Leunen B3Sevenum B3 01 Programma zondag 17 oktober: Leunen 1Castenray 1 (kringtoernooi) Leunen 2Venray 6 Hegelsom 4Leunen 3 vertrek 11.15 uur 2.Q0 uur 12.00 uur 12.00 uur Zaterdag 16 oktober: Leunen AlWanssum A2 4.00 uur Veni'ay B2 Lyc.-Leunen BI 4.00 uur vertrek 3.40 uur Leunen B2-Venray B5 Lyc. 2.30 uur Venray B6Leunen B3 2.30 uur vertrek 2.10 uur Leunen CVenray C 1.30 uur ST. ANNA Het jaarlijkse hazenconcours van Handboogschutterij St. Anna wordt dit jaar gehouden op de zaterdagen 16 en 23 okt. van 17.00-24.00 uur en de zondag 17 en 24 okt. van 11 uur v.m. tot 21.00 uur. daarna de prijzen (hazen en konijnen) uitreiken. Er zijn 14 prijzen beschikbaar, waar van 3 dagprijzen. Het bestuur van „St. Anna" nodigt gaarne alle schutters uit.

Peel en Maas | 1965 | | pagina 14