in Ueniaty IX RIAENS-ROYERS RUSTIG s.v.v. JEUGD M.A.C. R00Y c TAFELTENNIS HANDBAL S.V.V. NIÉUWS WANDELSPORT S.V. MERSELO .I.S. OIRLO HENGELSPORT BADMINTON ONGELOOFLIJK Nieuwe voetbal club in Castenray as 't effe kan VRIJDAG 17 SEPTEMBER 1965 No. 37 ZES EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY WRPIfRT AH VHOP URNR A V RN HMQTPRlfRN AD VERTENTIEPRU S 81/. ci p. mm. ABONNEMENTS- GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 fT L#L<lVUt#AL; V V L/lllVn I WIVIO 1 V UlVUn PRIJS PER KWARTAAL 1.75 (buiten Venray 2.—) SPORT „De oprichting van een voetbal club in Castenray is een feit gewor den". Met die woorden begon voor zitter A. Dinghs zijn openingswoord op de algemene vergadering van de Castenrayse voetbalvereniging in ca fé Kuijpers. Tot heden toe is er veel werk ver richt moeten worden. Veel steun en medewerking heeft het bestuur ge kregen van de inwoners van Casten ray, van de gemeente Venray en van de KNVB. Het sportterrein is een juweeltje en kan wedijveren met de beste uit de omgeving. Zondag j.l. heeft men de eerste wedstrijd gespeeld en gewonnen. De kleuren waarin de Castenrayse voet ballers het veld betreden zijn blau we kousen, blauwe, broek en wit shirt met blauwe V. Tot nu toe heeft men nog steeds gewerkt met als voorlopig bestuur voorzitter A. Dinghs, secretaris P. Jacobs en penningmeester P. Maas, die het oprichtingswerk hebben ver richt. Zij werden nu ook in het de finitieve bestuur gekozen met als verdere leden: G. van Kuyck, W. Strijbos, M. Baltussen. J. Weijs J. Peeters en H. Pingen. Het hoogtepunt van de vergade ring was het benoemen van P. J. Steeghs tot erelid. In zijn dank woord memoreerde deze nestor dat hij in de raad reeds jaren gepleit heeft voor een sportterrein in Cas tenray. Hij drukte de Castenrayse voetballers op het hart het vertrou wen dat de gemeente in hen stelt waar te maken. Als aanvoerder van het eerste elf tal werd gekozen J. Rambags Gz. en van het tweede elftal M. Baltussen. De opstellingen der elftallen wor den bekend gemaakt in café Jacobs. Beide elftallen spelen in de derde klasse van de afd. Limburg van de KNVB. Het eerste speelt tegen: America 4 Molenwiekers 4 Oirlo 2 Leunen 3 Merselo 2 Meterik 3 Oostrum 2 Venray 5 Ysselsteyn 2 Het tweede elftal zal spelen tegen: America 3 Griendtsveen 2 Melderslo 4 Meterik 2 Sevenum 3 Ysselsteyn 4 Wittenhorst 5 Leunen 2 Venray 6 Castenray heeft nog twee jeugd- elftallen waarvan P. Jacobs en P. Maas leiders zijn. Met vol vertrou wen gaat men de de toekomst in. Uitslagen zondag 12 sept.: Venray 1—R.K.D.E.V. 1 4—0 Blerick 2Venray 2 31 Holthees 1Venray 3 44 Venray 4Sevenum 2 43 Oostrum 2Venray 5 23 Venray 6Sevenum 3 33 Twee oud bekenden uit de tweede klasse traden zondag j.l. in 't strijd perk aan de Oostsingel, nl. Venray 1 en RKDEV 1 uit Arcen. Beide teams gingen deze eerste competitiewed strijd hoopvol van start, maar het bleek al spoedig dat de Arcenaren veel aan kracht hebben ingeboet. De publieke belangstelling was be slist niet slecht te noemen, want ruim 500 mensen gaven acte de pre sence. Venray startte ook nu weer in een hoog tempo. Vanaf de aftrap leidde P. Volleberg een aanval in, die het leder bij W. Peeters deel belanden, zonder zich te bedenken schoot hij, doch de bal ging juist naast, 'n Goed begin dus voor Venray. De SW'ers namen een groot over wicht, maar toch duurde het nog bij na een half uur voordat de man aan het scorebord in aktie moest komen. Uit een voorzet van rechtsbuiten W. Teunissen schoot eerst W. Peeters tegen de paal, waarna de terugko mende bal in het bezit kwam van P. Volleberg. die de gebaarde Arcense doelman voor de eerste maal het na kijken gaf: 10. Vijf minuten later was het weder om Teunissen die op de rechtervleu gel zijn tegenstander letterlijk en fi guurlijk de hakken liet zien, plaatste de bal in de doelmond, waar Schroo- ten klaar stond om ook deze aanval tot een goed einde te brengen: 20. Er deden zich nog diverse goede kansen voor, doch deze bleven in de eerste speelhelft onbenut. Ook na de hervatting behield Ven ray het beste van het spel. De defen sie speelde zeer goed, zodat doelman de Kerf praktisch niet in aktie be hoefde te komen. P. Volleberg had na 5 min. spelen in de tweede helft pech toen een door hem ingeschoten bal (de doelman was al gepasseerd) door de DEV-back van de doellijn werd gehaald. Na 30 min. was het wederom Teunissen die de bal voor bracht, Schrooten zag een kansje en benutte dit op fraaie wijze door de bal keihard in de Arcense touwen te knallen: 30. Twee minuten later wees het scorebord 40 aan. P. Vol leberg ondernam een solorush en be sloot die met een listig tikje langs de doelman, die voor de vierde maal de minder prettige weg naar het net moest maken: 40. Met deze stand kwam het einde van de wedstrijd die door Venray ruim werd gewonnen, maar die ons toch nog niet helemaal bevredigde. Zoals reeds gezegd speelde de ver dediging een goede wedstrijd tegen een overigens zeer zwakke tegen stander. Ja en in onze voorhoede gaat het wel een stuk beter, maar er werd nog veel te weinig en onzuiver geschoten. We zijn wel op de goede weg en als het elke week iets beter mag worden, dan zien we de toe komst hoopvol tegemoet. Venray 2 heeft de eerste competi tiewedstrijd, in Blerick gespeeld, niet in wnist om kunnen zetten. Na 8 min. spelen keken onze reserves al tegen een 20 achterstand aan. Di rect na de hervatting maakten de Blericksen er 30 van. Het pleit echter voor de Venrayers dat ze door bleven gaan en kort voor het einde wist A. van Zwol het verdiende te gendoelpunt te scoren. Venray 3 was te gast bij nieuw komer Holthees 1. Hoewel de Ven rayers het beste van het spel had den wist Holthees toch de balans in evenwicht te houden, mede doordat de achterhoede van de SW'ers nog al eens een steekje liet vallen. De gastheren profiteerden hier driemaal dankbaar van. De eindstand werd Venray 4 speelde thuis tegen Se venum 2. Venray 4 behaalde een benauwde, maar zeer verdiende zege na een felle, doch faire strijd, waar in beide teams elkaar weinig toega ven. Eindstand: 43. Ook Venray 5 is de competitie goed begonnen. Ze gingen op bezoek bij de kermisvierende Oostrum-re serves. Na een aantrekkelijke wed strijd eindigde de wedstrijd in een 23 zege voor de SW'ers. Venray 6 speelde thuis tegen Se venum 3. Na plm. 5 min. spelen scoorde E. Sijbers voor SW het eer ste doelpunt van de nieuwe compe titie. Gestimuleerd door dit vroeg tijdig succes ging Venray nog iets feller in de aanval, waardoor binnen een kwartier de stand op 20 kwam voor de Venrayse benjamins. Seve num kwam echter terug en wist de ze achterstand om te zetten in een 23 voorsprong. In de laatste fase van de strijd deden de SW'ers er nog een schepje op en wisten de Se- venum-doelman nog éénmaal te pas seren, zodat de wedstrijd onbeslist eindigde: 33. Programa zondag 19 sept.: Venlo 1Venray 1 2.30 u. Venray 2De Ster 2 2.30 u. Venray 3Hegelsom 3 2.30 u. Ysselsteyn 2Venray 4 2.30 u. America 3Venray 6 12.00 u. Venray 1 speelt zondag in Venlo tegen de club van die naam. Dit is voor ons een nieuwe en onbekende tegenstander. Zeker is, dat dit geen gemakkelijke tegenstander is. Weten de Venrayers echter een vuist te ma ken dan moet het o.i. mogelijk zijn om hier een kleine zege te behalen. Venray 2 ontvangt bezoek van De Ster 2. Vorig jaar werd tweemaal van deze ploeg gewonnen. Ook deze keer is Venray 2 favoriet. Venray 3 kan a.s. zondag de volle winst behalen op Hegelsom 3. Het is echter wel taak dat men de tegen stander niet onderschat, want dan kon men wel eens bedrogen uit ko men. Iets moeilijker krijgt Venray 4 het. Zij gaan de Ysselsteyn-reserves be zoeken, waar toch minstens een ge lijkspel behaald moet worden. Venray 5 is vrij. Venray 6 speelt uit tegen Ameri ca 3. Een puntenverdeling ligt hier in de lijn der verwachtingen. TOTO Deze week inleveren van toto nr. Zondag begon het spel weer in alle hevigheid. Overal werden om half drie de spelers op de voetbal velden losgelaten en honderden hebben en zullen moeders pappot verruilen voor het koude gras en natte voeten. Kijk nou ben ik maar een kleine jongen bij al dat groot voetbalgeweld als ik aan een kop bal denk begint mijn hoofd al te dreunen maar toch zou ik wat willen vragen. Zou het misschien dit jaar een beetje rustig aan kun nen? Dat betekent nou helemaal niet dat we mekaar als zachte eitjes moe- te gaan behandelen en onze tegen stander hetzelfde behandelen als opoe van 83, maar een beetje rus tiger ja dat kan toch wel. Ik heb me laten vertellen dat er per jaar zo'n duizend schorsingen worden uitgedeeld, dat er in ons gedeelte van de provincie elke competitie beenbreuken voorkomen plus de rest van de blessures. En dat hoeft toch niet, dacht ik zo. Probeer te voet ballen, doe gewoon en zie het als spel en niet als een veredeld wors telen. Vergeet die pijnlijke trap, die je vorig jaar van dien dikke tegen je knie gehad hebt, vergeet dat die lan ge magere je een keer gevloerd heeft, dat je de sterren zag dansen. Gewoon rustig voetballen. Dat je wilt winnen is heel normaal, maar *doe het eerlijk. En dan naast dat lijntje. Mensengoedheid wat ik daar niet ooit heb opgevangen: d'r tiggen- an, laot ow eige nie kieste, vat 'm terug", dit en nog veel meer van dat moois kun je horen zo vaak als je wilt. Mensen, kan het niet wat rus tiger aan, kunnen we ze niet gewoon aanmoedigen, zondef te vergeten dat het ook mensen zijn, die op dat veld rondlopen. Eerlijk, ik ben ook sup porter van een club en ik heb ooit mijn sigaret bijna op staan te knau wen als het lang niet ging zoals ik zelf wilde, maar dan blijf je toch ergens mens. Voelt u wat ik bedoel. Als u het snapt krijgen we een fijne competitie, anders krijgen we weer een heleboel ellende. 5. Wordt U eens vergeten door onze ophalers, dan bestaat er nog altijd de volgende gelegenheid om uw toto formulier in te leveren: Sigarenma gazijn Poels, Langstraat van maan dag t.m. donderdagavond 7.30 uur; G. Poels, Zuidsingel 37; P. Lenssen, Pr. Hendrikstraat 9, Dagblad voor Noord-Limburg donderdags tijdens de kantooruren en van 78 uur; de kantine bij het voetbalveld aan de Oostsingel donderdagsavonds van 810 uur en bij H. Beerkens, Kruit- weg 3 donderdags de gehele dag. Op al deze adressen worden U gaarne alle gewenste inlichtingen verstrekt. Bent U nog niet geregistreerd voor de toto, laat U dan inschrijven; doet U dit vóór of op zondag a.s. dan kunt U de volgende week reeds meespe len. Uitslagen zaterdag j.l.: Swift sel.Venray sel. 40 Venray AlMelderslo Al 40 Leunen AlVenray A2 3—2 Venray BI—EWC BI 11—1 Merselo BIVenray B2 Lyc. 18 Venray B3Meterik B2 90 Leunen B2Venray B4 36 Venray B5 Lyc.Castenray BI 09 Ysselsteyn B2Venray B6 11 Programma zaterdag 18 sept.: Venray sel.Irene sel. 4.00 uur Resia AlVenray Al 4.00 uur Venray A3Oostrum Al 4.00 uur Venray B2 Lyc.-Molenw. BI 2.30 uur Leunen BIVenray B3 4.00 uur Venray B4Ysselsteyn BI 2.30 uur Venray B6Kronenberg B2 2.30 uur Wanssum C2-Venray Cl 1.30 uur VETERAN E N De wedstrijd in Horst verliep voor ons niet zo best. We kregen maar liefst met 82 klop. De uitslag is wel wat geflatteerd, maar zeer ze ker verdiend voor de Horstenaren. A.s. zaterdag gaat de reis naar „Marathon" Krefeld. Vertrek om 2.30 uur vanaf het Henseniusplein. WANDELTOCHT Gezamenlüke Venrayse Wandelsportverenigingen Zondag 12 september organiseer den de wandelsportverenigingen in Venray een wandeltocht. Bij betrekkelijk gunstige weers omstandigheden gingen 800 wande laars van start. Een enkel regenbui tje kon de pret niet verstoren, zodat de deelnemers op een prettige en geslaagde tocht konden terugzien. De prijzen werden door de jury als volgt toegewezen: 5 km.: 1. St. Christoffel, Venray 2. 't Desselke, Venray 3. Brughusia, Broekhuizen 4. Venray's Glorie 5. Vooruit, America 6. Ons Plezier, Venray 7. DWS, Afferden 8. J.C.H., Den Bosch 9. Snel en vooruit, Venray 10 km.: 1. 't Molenplein, Venray 2. Natuurvrienden. Merselo 3. Amicitia, Mill 4. Alico, Schijndel 5. St. Christoffel, Venray 6. Alico, Schijndel 7. Venray's Glorie 8. Vooruit, America 9. Ons Plezier, Venray 10. DWS, Afferden 11. Vrolijk Uit, Blerick 12. 't Desselke, Venray 13. J.C.H., Den Bosch 14. Snel en Vooruit. Venray 15 km.: 1. Brughusia, Broekhuizen 2. Vrolijk Uit, Blerick 3. Ons Plezier, Venray 4. St. Christoffel, Venray 5. Genoveva gilden, Overloon 6. Snel en Vooruit, Venray 7. W.I.C., Venray 8. J.C.H., Den Bosch 639 633 629 629 626 621 613 612 606 650 649 647 636 635 633 630 629 620 618 618 615 603 595 658 644 643 634 632 628 628 620 25 km.: 1. Vrolijk Uit, Blerick 670 2. Centrum, Rotterdam 668 3. DWS. Afferden 657 Gez. Wandelsportver. Venray 648 5. W.I.K., Venray 630 Gezondheid en Levenslust 626 7. J.C.H., Den Bosch 620 8. J.C.H., Den Bosch 613 Niet-georganiseerden: 1. Kennedy-groep, Venray 632 2. De G-Boys, Venray 601 WSV ST. CHRISTOFFEL Zondag j.l. werd deelgenomen aan de wandeltocht te Venray. Het re sultaat was: le prijs op de 15 km, 5e prijs op de 10 km en de le prijs op de 5 km. Zondag 19 sept. a.s. gaan we wan delen in Weert. De wandelaars wor den verzocht op tijd aanwezig te zijn. Vertrek om half 11 bij de gymzaal aan de Langeweg. W.S.V. VENRAY'S GLORIE A.s. zondag 19 sept. wandelen in Weert. Vertrek om half 11 hoek MaashesewegSt. Odastraat. We ho pen dat de ouders alle kinderen mee laten gaan, zodat we weer compleet kunnen aantreden. W.S.V. SNEL EN VOORUIT Wandelclubt „Snel en Vooruit" gaat a.s. zondag naar Weert. Om 10 uur bijeenkomen in uniform aan de St. Ursulaschool, Maasheseweg. Voor het komende weekend staan weer enkele belangrijke wedstrij den op het programma. Zaterdag avond wordt om 21.00 uur in Schaes- berg gestart voor de eerste rit om het provinciaal clubkampioenschap en het persoonlijk kampioenschap. Ook M.A.C. Rooy doet hier met een sterk team aan mee en zal dit kam pioenschap zeker niet zonder meer aan een andere vereniging overlaten. Zondagmiddag zal het in en om Venray weer wemelen van de groene en blauwe vlaggen want dan wordt er om half twee bij Inalfa gestart voor de grote Najaarsrit 1965. De uitzetters G. Bom en P. Janssen zijn al maanden bezig ge weest met deze rit om te proberen het voor de goede rijders moeilijk en voor de beginners gemakkelijk te maken. Ook deze rit werd weer ge controleerd door W. Claessens die daar zo langzamerhand een onbe taald beroep van heeft gemaakt. Er wordt gereden in een A en B-klasse dus ditmaal ook voor beginners en ongeroutineerde rijders, volop de ge legenheid één van de vele prijzen mee naar huis te nemen. Eerste prijs in A-klasse: auto-radio; B-klasse: transistorradio. Verder nog vele mooie prijzen zoals stofzuiger, keu kengarnituur, step, koffiemolen, straallamp en natuurlijk de poedel. Gelegenheid tot inschrijven vanaf half één in café rest. De Burggraaf 7.50 voor leden, 10,voor niet leden. Deze rit telt mee voor de clubcompetitie 1965. In een matige wedstrijd is het Merselo gelukt twee winstpunten op Hegelsom te veroveren. In het begin van de wedstrijd lag alle initiatief bij Merselo. Na 8 minuten spelen werd een Merselo-aanvaller in het strafschopgebied ten val gebracht en de goed leidende scheidsrechter wees onverbiddelijk naar de witte stip. Het was J. Verhaagh die het vonnis voltrok en Merselo daarmee de leiding gaf. Merselo bleef de toon aangeven hoewel de Hegelsomse aanvalslinie herhaaldelijk trachtte de achterstand weg te werken. De verdediging van Merselo die goed op dreef was, wist het telkens toch te redden. Na de rust bleef Merselo in de aanval, het duurde toch nog tot de 32e minuut voordat er gescoord werd. Het was A. Arts die de stand op 20 bracht. Vlak voor het einde maakte Merselo nog een doelpunt, maar dit werd wegens buitenspel af gekeurd. Zo eindigde de wedstrijd in een verdiende zege voor Merselo. Merselo 2 was het voorbije week einde te gast bij America 4. Ook hier wonnen de Merselonaren. De eind stand was 30 voor Merselo; de ruststand 10. Programma: Zaterdag 18 sept.: Merselo AlWanssum A2 4.00 u. Meterik B2Merselo BI 2.30 u. Zondag 19 sept.: LeunenMerselo 2.00 u. Het 2e elftal dat zondag j.l. bij Molenwiekers 4 op bezoek ging, be haalde een 7—4 overwinning. Hoe wel de DIS-achterhoede veel steek jes liet vallen, wist de voorhoede hier met 7 doelpunten ruimschoots de steekjes te hebben opgehaald. DIS 1 kreeg nieuwkomer Molen wiekers op bezoek. Na een aftasten van beide doelen werd na ruim 20 min. spelen een penalty toegekend aan de thuisclub, die na enige con sternatie door M. Voer mans werd ingeschoten. Enkele minuten later deed dezelfde speler het nog beter, door een prachtig doelpunt op zijn naam te brengen: 20. Na de rust waren de bezoekers ze ker niet de mindere en dat het na enige tijd 21 werd, was dan ook volkomen verdiend, nadat van beide elftallen een speler wegens blessure het veld had moeten verlaten, het geen uiteraard niet was te wijten aan unfair of hard spel. Met deze stand kwam het einde van deze wedstrijd. Programma: Zaterdag: DIS AlHegelsom A2 4.00 uur DIS BI is vrij. Zondag: Geijsteren 1DIS 1 2.00 uur (dus niet om half 3 zoals normaal!) DIS 2 is vrij. Vrijdag j.l. heeft de uitreiking plaats gehad van de koningskruizen 1965. Koning werphengel: M. Jans sen; koning vaste hengel senioren: W. Schwachöfer; koning vaste hen gel junioren: W. Schwachöfer. Iedere deelnemer mocht een prijs in ontvangst nemen. Hierna volgden nog enkele gezellige uren, waarin natuurlijk het visserslatijn niet ont brak. A.s. zaterdag 18 sept. gaat „De Roerdomp" naar Gorcum om daar een onderlinge wedstrijd te houden. Diegenen die mee willen moeten zich vóór vrijdag a.s. opgeven tot 's avonds 18.00 uur. Vertrek zaterdag om 8 uur v.m. vanaf lokaal Thielen, Kennedyplein. Zaterdag 25 sept. onderlinge wed strijd in Blitterswijck, aanvang 16 u. waarna prijsuitreiking van beide wedstrijden. Tijdig aanmelden. Zoals wij vorige week reeds meld den, zullen wij met een senioren- en een junioren-team meedoen aan de competitie. De derde- en reserve spelers van het juniorenteam waren toen nog niet bekend. Hieronder nu de samenstellling van dit junioren team: Jan Stevens, Toon Jeuken, J. Verblakt en reserve R. Verblakt. Wij wensen dit team veel succes in de competitie. Verder willen wij de spelers er nogmaals op attent maken dat de trainingsavonden zijn op: donderdag van 7.30 - 10.30 en 's zaterdags van 6-9 uur. Mogen wij hiermede ook ook de ouders van de spelers uitno digen om eens 'n avond te komen kijken. U bent allen van harte wel kom. Zondag speelde voor het eerst in de Venrayse sportgeschiedenis een ((dames) team een handbal-competi- wedstrijd. Met slechts eén training achter de rug, was het echt niet te verwonderen, dat deze strijd tegen Be Fair uit Hom verloren ging. Het is echter een grote verdienste van ons damesteam, dat het zich van een achterstand niets aantrok en tot het einde toe met veel elan ten aanval trok. De Homse keep- ster had echter een goede kijk op de veeal te hoge ballen en daarbij schoten de onze van iets te grote afstand, zodat het opstellen voor de keeps ter geen moeilijkheid was. Slechts eenmaal moest zij zwichten voor een hard schot van mevrouw Peerdeman. Al met al vonden wij dit begin heus niet gek en wij zijn er dan ook van overtuigd, dat na enkele trainingen er meer samenspel en techniek in het spel zal komen. Dat overwinningen niet uit zullen blij ven, zullen onze dames spoedig la ten blijken. De vechtlust van onze dames zal binnenkort een machtig wapen zijn. Voeg daarbij het uitzonderlijke goe de spel van Mevr. Peerdeman en 't goede keeperswerk van Dorothé Ei bers en wij hebben binnen afzien bare tijd een team, dat er zijn mag. De trainingen zullen voorlopig ge houden worden op woensdag van half acht tot half tier} in de Gym zaal aan de Maasheseweg. Zondag a.s. speelt AVS uit tegen L'Oréal Blerick. Nu na de vakanties weer eens de balans aan spelersmateriaal is op gemaakt, blijkt, dat er nogal wat verhuizingen zijn geweest. Onze af deling zal zeker op 8 dames en 2 heren niet meer kunnen rekenen, zodat het aantal leden praktisch ge halveerd is. Hierdoor is er weer een mogelijk heid nieuwe leden op te nemen. De ze afdeling kan niet te grooi. wor den, aangezien er te weinig speelba- nen zijn in de zalen. Liefhebbers voor deze sport zijn ten alle tijde van harte welkom. Spelmateriaal is steeds aanwezig, zodat U vooraleer dit zelf te kopen, eerst eens kunt proberen of U deze sport ligt. De trainingen worden gehouden in de zaal aan de Ch." Ruysstraat, elke donderdagavond van half zeven tot half elf. Minimum leeftijd: 10 jaar. ziju onze najaars-camping aanbiedingen Bungalow- en Huttenten in 2 t/m 7 pers. van verhuur en nieuw met 50 en 30 pet. korting b.v. grote 6-pers. bungalow slechts I 200.- Slaapzakken, eerste kwaliteit met plm. 30 pet. korting Luchtbedden, een- en twee persoons: van verhuur v.a. f 10.-. Nieuw met 20 en 30 procent korting. Gasstellen, 2-pits, wit emaille, -30 pet. slechts t 22.50 Alles onder volle garantie (^.ampingóport Gebr. REIJNEN telefoon 08851-1535 Alléén in GENNEP

Peel en Maas | 1965 | | pagina 13