Venrays nieuwe zwembad Handels avond school? De afgelopen week Burgerlijke Stand HERVORMDE GEMEENTE Zondag is er in de Veltumse kapel geen dienst. De dienst in de Her vormde Kerk aan de Maasweg in Blitterswijck begint om half elf. Predikant is Ds. Groot uit Utrecht. Om half acht is er dan nog een kor te avonddienst in het raadhuis te Arcen, waar de Weleerw. Heer Keers zal voorgaan. GEMEENTERAADS VERGADERING Op de agenda voor de raadsver gadering van augustus, op dinsdag a.s. staan o.a. de volgende agenda punten: a. het onbewoonbaar verklaren van de woning Venneweg 5, Oostrum. b. de verkoop van 940 m2 grond in de Smakter Spurkt voor 1, per m2 aan A. Robben, Smakter- weg 3, waardoor deze koper ge makkelijker op een belendend perceel kan komen, dat reeds zijn eigendom is. c. wijziging van de bezoldigingsre geling voor secretaris en ontvan ger per 1-7-1965; d. aanbieding van de gemeentereke ning. de bedrijfsrekeningen en de afrekening van het Algemeen Burgerlijk Armbestuur over het jaar 1961 en het instellen van een commissie van onderzoek voor deze rekeningen; e. herziening van de jaarlijkse bij drage aan de Stichting Borgstel lingsfonds voor Noord-Limburg te Venlo van 3 cent tot 6 cent per inwoner; f. verhoging van de vermogensbij drage ten behoeve van diezelfde Stichting op basis van 5 cent per inwoner; g. 't beschikbaar stellen van 581,20 voor een nieuwe methode voor verkeersonderwijs en van 186,35 voor aanvulling van schoolboe ken aan de Lagere School in Oir- lo; h. het beschikbaar stellen naast de 64.300,die de raad reeds eerder gaf van 20.900,voor de inrichting van 2 noodlokalen bij de kleuterschool in het Rec toraat der Paters; i. de aankoop van 2670 m2 grond in het Vlakwater van W. Hordijk in Enschede voor een prijs van 8.592,ten behoeve van een nieuwe begraafplaats voor Ven- ray-centrum; j. de aankoop van 995 m2 grond op de Landweert van de Gebr. Ba rents voor 8000,ten behoeve van het toekomstige uitbreidings plan Landweert. k. de overschrijving van de pacht over een stuk gemeentegrond aan Kempskesberg van G. van Rijs- wijck, Daland 7 en P. A. van Hoof Grootdorp 44 op naam van H. A. Gellings, eveneens wonende Da land 7; 1. overschrijving van pacht van ge meentegrond aan de Ossendijk van J. H. van Osch, Straat 12, Merselo op zijn schoonzoon J. A. Stiphout; m. de huur van een lokaal in het gemeenschapshuis te Leunen t.b.v. het lager onderwijs voor jongens, in afwachting van de bouw van een noodlokaal, voor een bedrag van 1500,per jaar en beschik baarstelling van 702,voor meubilair voor dit lokaal; n. de aankoop van 4500 m2 grond met daarbij behorende opstallen van P. Derks te Oostrum voor het uitbreidingsplan Oostrum, voor een bedrag van 110.000, GESLAAGD Te Venlo slaagde voor het diploma V.E.V. (electriciteitsleer) de heer L. H. W. M. Swinkels. PATER RANDAG OJ.M. f Te Amsterdam is overleden, 69 jr. oud, de Z.E. Pater Humbert Randag. Van 1937 tot 1942 was hij geestelijk leider van de seminaristen te Venray en Weert. APOSTOLAAT DES GEBEDS Zondag om kwart voor 12 verga dering van het Apostolaat des Ge- beds op Pensionaat Jerusalem. KADERSTUDIEDAG 1965 Het bestuur van de Stichting Op bouw en Vormingswerk Noordelijk- Limburg, gevestigd te Well, maakt bekend, dat de kaderstudiedag 1965 gehouden zal worden op zaterdag 2 oktober a.s. RAKKERS OP KAMP De eerste Rakkers van Noord- Limburg uit de Christus Koning parochie te Venray zijn dit jaar voor het eerst een week op kamp ge weest. Mede door de zeer gunstige weers omstandigheden is het kamp prach tig geslaagd, 's Woensdags werd door alle rakkers samen een grote kermis opgebouwd, die 's middags door de ouders druk werd bezocht. Donderdags hebben ze heerlijk kunnen zwemmen en roeien in de Wanroyse bergen, wat dan ook bij zonder in de smaak viel. Tot slot werd vrijdags nog het oorlogs museum te Overloon bezocht Zaterdagmiddag zijn we weer met frisse moed teruggekeerd, al viel het voor de jongens nog niet mee. Zulk een kamp vraagt om herhaling. Er resten nog goed 2Vz week en dan gaat het nieuwe zwembad voor dit jaar dicht. Een zwembad, dat, zoals men dat zegt, duidelijk in een behoefte voorziet. Want duizenden hebben in de paar zonnige dagen, die de zomer 1965 nog gekend heeft ge profiteerd om hier in dit nieuwe bad verkwikking en verkoeling te zoeken en de gezonde zwemsport te beoefe nen. Deze korte openingsperiode heeft intussen de Stichting die het zwem bad beheert duidelijk gemaakt, wat er het volgende jaar gewijzigd dient te worden, veranderd moet zijn om het gebruik van deze baden nog prettiger te doen worden en wat er gedaan of achterwege moet blijven om het buitenbad nog effectiever aan zijn doel te laten beantwoorden. Dat daarbij verschillende reacties uit het publiek zelf naar voren komen, toont een goede belangstelling. Na de overpeinzing van vorige week over de vuiligheid en viezig heid op de zonneweiden, zijn er al weer enige ingezonden stukken ge komen. Men onderschrijft daar vol komen, dat op drukke dagen 's avonds de zonneweiden inderdaad worden achtergelaten als vuilnis belten, waar zakjes, papierproppen, ijswikkels, schillen en resten van fruit een prachtig stilleven laten zien van een heerlijk genoten dag. Mogen wij hieronder verschillende op- en aanmerkingen van het pu bliek voorlopig even samenvatten? 1. Op het perron langs 't grote bad mag niemand komen dan in zwemkleding. Bezoekers in hun dagelijkse plunje horen thuis op het terras. 2. Datzelfde geldt voor. de zonne weiden. Hier mag men alleen op komen in zwemkleding. Zonne weiden zijn geen kleedlokalen en omkleden hoort in de kleedhokjes thuis, zelfs als men zijn zwem kleding onder de gewone klerage draagt. 3. De afrastering tussen de weiden en de verschillende perrons dient verstevigd te worden en de toe gangen van de perrons tot de zonneweiden duidelijk gemar keerd. (Een en ander zal o.i. be ter worden, wanneer de voorge stelde aanplanting in het komen de seizoen voor een goede marke ring zal zorgen). 4. Is het niet hygiënischer als de da mes in bad zwemmutsen dragen? 5. Is het niet dienstig dat bij druk bezoek 't springen van de spring- toren en van de springplank ge staakt wordt. De kans op onge lukken is dan wel zeer groot. Moeten in een dergelijke situatie ook de balspelen in het grote bad niet verboden worden? 6. Moet niet strenger de hand ge houden worden aan het verbod om op de zonneweiden te voet ballen? 7. Kunnen bezoekers, die pertinent weigeren zich behoorlijk te ge dragen en dat houdt in, die de zonneweiden als vuilnisbak ge bruiken, niet verwijderd worden. Men laat thuis toch ook de si naasappelschillen niet in kamer of keuken maar op de grond val len? 8. Kan het trottoir bij de w.c.'s op de zonneweiden niet verder door getrokken worden? Nu loopt men veel zand naar binnen, met alle vieze gevolgen vandien. 9. Kan het publiek niet bijgebracht worden dat kleedhaken na ge bruik niet in de kleedhokjes moeten blijven hangen, maar te rug gebracht dienen te worden bij de „ophang-plaatsen". 10. Kan het publiek niet bijgebracht worden dat er in de rijwielstal ling aparte rekken staan om fiet sen te kunnen stallen. Nu zet men dikwijls de fiets links of rechts maar neer, waardoor voor al op drukke dagen een en ander een warboel wordt. 11. Stoelen en zonneschermen dienen op het terras te blijven en ge bruikt te worden voor het doel waarvoor ze bestemd zijn, nl. voor de bezoeker, die hier wat wil ge bruiken. 12. Wat heeft men aan de parkeer ruimte als men de auto's toch maar in de wegberm zet? Dit zijn zo enige op- en aanmer kingen, die bij ons binnenkomen. Daar blijkt dus wel uit dat een deel van het publiek er alles aan gelegen is om dit bad inderdaad mooi en schoon te houden, ordelijk en goed. Maar er blijkt ook uit dat een ander deel uit onverschillig- heis en laksheid zijn eigen gan getje gaat en daarbij regels van nor maal fatsoen soms ver overschrijdt. Dit deel er op te wijzen dat men naast rechten ook plichten heeft, als men dit zwembad bezoekt, schijnt geen overbodige luxe. Graag geven we ook de suggestie door om van iedere bezoeker een dubbeltje extra te vragen voor de pot van „Maak de kuip vol". Want nu we zo langzamerhand het buiten bad niet meer kunnen gebruiken vinden maar veel zwemliefhebbers het wat jammer, dat niet meteen doorgegaan wordt met het binnen bad. Maar men weet de condities. Het buitenbad kregen we prak tisch gratis, maar voor het binnen- bal zal Venray een kleine 80.000,- zelf op tafel moeten liggen. Men weet dat dan het schoolzwemmen kan beginnen, dat zw^mclubs en -groepen ook 's winters kunnen wer ken en dat de individuele zwemmers dan ook in de koude maanden hun sport kunnen blijven beoefenen. Maar in Den Haag wil men eerst de centen zien en tot zo lang ligt het werk aan het binnenbad stil. Men zal dus op korte termijn wil winter 19661967 kunnen zwemmen dienen te zorgen dat de kuip van het aktiecomité voller wordt. Daar kan ook het dubeltje- extra van bezoekers en belangstel lenden iets aan doen VRACHTVERVOER Een nieuw dynamisch plan voor het oude Schiphol zal de Amster damse luchthaven transformeren in s werelds grootste en buiten Ameri ka eerste luchtvracht-expeditiecen trum. Grote stukken zullen worden be bouwd met ene soort bodecentrum op Europees formaat, terwijl er nieuwe onderhoudswerkplaatsen en stallingsgarages voor vrachtwagens, opslag- en overslagplaatsen zullen verrijzen. Het huidige stationsgebouw zal worden aangepast aan zijn nieuwe bestemming en er hebben zich reeds meer expediteurs als huurders voor gemeld, dan er plaats zal zijn. De luchthavendirectie heeft echter ge noeg onbebouwd terrein beschikbaar om alle gegadigden ruimte te geven. Deze nieuwe ontwikkeling is te danken aan de nieuwe overeen komst die de IATA-luchtvaartmaat- schappijen zijn aangegaan, waarbij het voortaan is toegestaan tegen nieuwe 30 tot 40 procent gereduceer de tarieven gecombineerd vervoer aan te nemen, namelijk vliegvervoer combinatie met vervoer per vrachtauto. Vooral de KLM zal baat hebben bij dit vrachtautocentrum. Onze luchtvaartmaatschappij, die op de tweede plaats staat in het wereld- vrachtvervoer, mag een onbeperkt aantal vrachtvluchten op het Ame rikaanse continent uitvoeren. NEDERLAND—INDONESIË Het 'grote contract tussen Neder land en Indonesië voor levering van honderd Fokker-FriendShips en de vestiging van een vliegtuigfabriek in Indonesië is getekend. Terwijl de Engelse regering een verzoek van de Nederlandse regering bestudeert om de boycot op onderdelen voor deze Friendships op te heffen, is men van de zijde van Fokker reeds bezig om in de Verenigde Staten kontakten te leggen om eventueel daar deze vi tale delen voor de vliegmachines te kopen. Uiteraard brengt een en an der wel hogere kosten en vertraging met zich mede. De kontakten tussen Nederland en Indonesië worden steeds hechter en men is van regeringszijde ook van mening, dat de betrekkingen zich in de goede richting ontwikkelen. Momenteel bevindt zich een acht man sterke economische delegatie in Indonesië die besprekingen voert met Indonesische leiders over het weer in normale banen leiden van de economische en handelsbetrekkin gen tussen Nederland en Indonesië en over de nationaliseringskwestie. Volgens de leider van deze Neder landse delegatie bestaat zowel bij Nederland als bij Indonesië de wens de kwestie met betrekking tot de nationaliseringen op snelle en voor beide partijen bevredigende wijze op te lossen. Hij merkte er echter bij op, dat vanzelfsprekend bij die regeling rekening moet worden ge houden met de bestaande omstandig heden. NIEUWE AUTO-INDUSTRIE Onze relaties met Aziatische lan den zijn goed en breiden zich nog steeds uit. Zo ook met Japan. In Zeeland zal een Japanse auto- fabriek worden gevestigd. De plan nen hiervoor zijn in een vergevor derd stadium, slechts de kontrakten moeten nog worden getekend. Het gaat hier om de eerste Euro pese vestiging van de Japanse auto industrie. Reeds enige tijd onder handelt de Japanse autofabriek Hino over deze vestiging en de benodigde vergunningen zijn reeds door de Ne derlandse autoriteiten _verstrekt. De Japanse autofabriek zal komen te staan in het zogenaamde Sloe-ge- bied, het groot opgezette industrie gebied bij Vlissingen. Het is de be doeling van Hino om te beginnen met de assemblage van de Japanse auto's om later over te gaan op eigen productie. LUCHTVERVUILING Zoals bekend kampen de nieuwe industriegebieden langs onze grote waterwegen met een dreigende luchtvervuiling. Aangezien men dient te waken voor de leefbaarheid in een dergelijk industriegebied tracht men op allerlei manieren hier iets aan te doen. Zo schrikken de ge meenten in de Rijnmond er zelfs niet voor terug om industrieën, die grote luchtverontreinigers zijn eer lijk te zeggen dat zij bij eventuele verzoeken om vestiging niet welkom zijn. Wat betreft de industrieën die er reeds zijn gevestigd, poogt men de luchtverontreiniging binnen de gren zen te houden. Waarschijnlijk zal er binnenkort in het Waterweggebied een meldkamer tegen luchtvervui ling worden opgericht, welke onge veer als de controlekamer in een verkeerstoren op een vliegveld in staat zal zijn de mate van vervuiling van de lucht te controleren en even tueel regelend op te treden, door be paalde industrieën te verzoeken tij delijk minder vuil te lozen of voor bepaalde tijd hiermee te stoppen. 3e RADIOPROGRAMMA Vanaf 11 oktober zal in elk geval op de FM-band van 's morgens 9 u. tot 's avonds 6 uur het derde Neder landse radioprogramma in de lucht zijn. Voorlopig zullen het slechts een voudige programma's zijn, omdat er niet genoeg geld ter beschikking is. In verband hiermede wil de Neder landse Radio Unie slechts tot 1 ja nuari a.s. de verantwoordelijkheid voor de uitzendingen op zich nemen. Momenteel worden door de minis ter pogingen in het werk gesteld, om dit derde radio-programma, dat ge vuld zal zijn met lichte muziek, ook uit te zenden op een golf in de mid denband, waardoor aanmerkelijk meer luisteraars in staat zullen zijn dit programma te ontvangen. De mi nister hoopt hiermede te kunnen concurreren tegen radio Veronica. DIEVEN IN OORLOGSMUSEUM Woensdagmorgen om 6 uur wer den op het politiebureau van Over loon 4 jongelui afgeleverd, die twee maal een geslaagde wapendiefstal hadden gepleegd in het Nationaal Oorlogsmuseum aldaar. De vier kna pen, variërend van 10 tot 14 jaar en afkomstig uit Arnhem, werden in Gennep door een toevallig surveil lerende agent in een in aanbouw zijnde flat ontdekt. Bij nader onder zoek van hun bagage, die achter op hun fietsen zat, bleek deze te be staan uit wapenmateriaal. De knapen bekenden dit weggehaald te hebben uit het Oorlogsmuseum in Overloon. Bij nader onderzoek bleek dat ze reeds eerder hieruit materiaal ge stolen hadden en dat bleek zo ge makkelijk te gaan, dat ze nog maar een keer terug gekomen waren Ze hadden dit spul nodig om hun soldaatjespelen wat echter te ma ken en hadden daarvoor zelfs een fietstocht van Arnhem naar Over loon graag over. Geleerd door deze ervaring zal thans het Oorlogsmuseum beveiligd worden door een nieuwe alarm-in stallatie. BEDANKT Zondag j.l. ontving de heer Jan Arts jr. uit de Hoenderstraat een lang telegram uit Athene. Het was een opdracht van koning Constantijn en Koningin Anne-Marie gezonden door hofmaarschalk Papathenasiaks. Het was een bedankje voor de feli citatie die Jan aan de koning en ko ningin heeft gezonden bij de geboor te van hun dochtertje. Het is een hobby van deze jongeman om naar hooggeplaatste personen te schrij ven, o.a. Mevr. Kennedy en de prin sessen. Ook grote sportfiguren krij gen van Jan een felicitatie met hun behaald succes. En steeds krijgt hij een bedankje terug. FOKVEEKEURINGEN IN OOSTRUM Woensdag 1 september zal in Oos trum de jaarlijkse fok veekeuring worden gehouden. Na afloop is er een gezamenlijke koffiemaaltijd van de deelnemers in café Camps, Oos trum. DE POLITIE MELDT Het weekend begon vrijdag met een fikse botsing tussen een perso nenauto en een brommer op de Maasheseweg. De auto draaide op deze weg, maar lette onvoldoende op het achterop komende verkeer en hier werd de brommer de dupe van. Behoorlijke materiële schade. Zaterdag waren de dieven en dief jes los. Allereerst werd uit de rij wielstalling van Inalfa een brommer gegapt, terwijl bij de Robur een scooter verdween. Beide voertuigen waren behoorlijk afgesloten, maar dat verhinderde niet dat men ze eerst de andere dag terugvond in de rijwielstalling van Custers. Kennelijk dus industrie-minded jongelui. Bij café Klomp werden op diezelf de dag twee snelbrommers van Duit se makelij ontvreemd. Ook deze wa ren behoorlijk afgesloten. Een er van heeft men later teruggevonden bij de Vredeskerk, al was hij voor 'n deel gesloopt. Naar de andere zoekt men nog. Zaterdagavond hebben onbeken den een bezoek gebracht aan het St. Elisa'beth-ziekenhuis. En niet om zie ken op te zoeken. Want toen ze ver dwenen waren, was ook een handtas weg, een reiswekker en 2 transistor radio's. Een auto-antenne werd tenslotte op die dag van een Franse wagen geschroefd. Kennelijk is hier de auto-verzamelaar aan het werk ge weest. die reeds eerder auto-onder delen van geparkeerde wagens sloopte. Zondag botsten op de Julianasin- gel twee personenauto's op elkaar. De een komende van de Julianasin- gel begon in de bocht op de Oude Oostrumseweg te slippen en zeilde prompt tegen een ander wagen, die juist de Julianasingel op wou rijden. Er was alleen materiële schade. Op de Stationsweg slipte ook een vrij nieuwe personenauto, ramde 'n hek en werd bij die operatie behoor lijk beschadigd. Maandagmorgen begon de nieuwe week al goed met een botsing van een personenauto tegen een paaltje op de Wieënweg in Leunen. De be stuurder had dit ding door de mist niet gezien. De wagen werd bescha digd. Op diezelfde dag botste een perso nenauto op een vrachtauto, op de hoek GasstraatMaasheseweg. Het was een vrij moeilijke kwestie van voorsorteren en de bocht flink breed nemen, maar het resultaat was dat er twee flink besohadigde wagens stonden. Rest nog te vermelden de vondst van een briefje van 100,dat di rect aan de eigenaar ter hand kon worden gesteld. De Rijkspolitie uit Diever (Over ijssel) heeft 3 minderjarige Ven- rayers aangehouden, die in Duitsland werkzaam waren, maar van baas wilden verwisselen. Ze wilden als varensgast de woeste baren gaan be dwingen, maar de rijkspolitie bracht ze netjes bij vader en moeder terug. Ahoi in de week van 19 t.m. 25 aug. 1965 GEBOREN: Martens, Oda, Schoolstraat 30. Ponjée, Irma, Deken Thielenstr. 18 Strijbos, Eduardus, Puttenweg 15 Vermeulen, Maria, Eikenlaan 49 Rozmanics, Anna, Henseniusstr. 14a Bongers, Ignatius, St. Paulusstraat 2 Linders, Johannes, Gasstraat 34 Tax, Franciscus, Meerio Janssen, Monique, Merseloseweg 74 Hoex, Maria, Herenpasweg 3 van den Boer, Alexandra, Well L. Clephas, Franciscus, v. Broekhuizen- straat 19. OVERLEDEN: Hendriks, Maria, 79 jr., te Arnhem. Reintjes, Anna, echtgenote van Pou- wels, Theodorus, 37 jr., Venray. ONDERTROUWD: Voermans, Gerardus, 25 jr., timmer man te Venray, Hoofdstraat 46a en Baten, Johanna, 24 jr., te Ven ray, Boddenbroekerloop 8. van Kessel, Johan, 28 jr., timmerman te Venray, Overloonseweg 89 en Lamers, Bartholina, 25 jr., naaister te Venray, Langeweg 36. GETROUWD: Verhoeven, Hendrikus, 25 jr., pluim veeverzorger te Oploo ca en van der Zanden, Antonetta, 26 jr., te Venray. Eibers, Jacobus, 26 jr., caféhouder te Meerio en Noijen, Wilma, 21 jr., gezinsverzorgster te Venray. Peeters, Peter, 27 jr., timmerman te Meerio en Kuijpers, Anna 21 jr., te Venray. Steeghs, Antonoius, 24 jr., bouwvak- arb. en Houwen. Johanna, 18 jr., beiden te Venray. Wijnhoven, Johannes, 29 jr., onder wijzer te Bergen L. en Kersten, Maria, 25 jr., secretaresse te Ven ray. van Asten, Mathijs 24 jr., onderwij zer en Philipsen, Anna, 22 jr., bei den te Venray. Tot onze diepe droefheid over leed heden, zacht en kalm, voorzien van het H. Oliesel, in het St. Elisabeth-ziekenhuis te Venray, mijn inniggeliefde echtgenote, onze lieve mama, onze lieve dochter, behuwd dochter, zuster, behuwdzuster, tante en nicht ANNA MARIA GERARDA REINTJES echtgenote van Theodorus Antonius Pouwels in de leeftijd van 37 jaren. Wij bevelen hare ziel in uwe godvruchtige gebeden aan. De diepbedroefde familie: Leunen-V enray Th. A. Pouwels Peter - Willy - Lidie Ingrid Familie Reintjes Familie Pouwels Leunen-Venray, 19 aug. '65 Gussenstraat 15 De plechtige Requiemmis werd opgedragen dinsdag 24 augus tus j.l. om 10 uur in de Pa rochiekerk van de H. Catha- rina te Leunen, waarna de be grafenis plaats vond op het kerkhof aldaar. HEBT U ZICH AL OPGEGEVEN VOOR DE Zie advertentie elders in dit blad. Ondertrouwd: MARLEEN SALA en O. C. J. VERHAEGEN hebben de eer U kennis te ge ven van hun voorgenomen hu welijk op zaterdag 11 septem ber. De plechtige inzegening zal plaats vinden om 11 uur in de parochiekerk van St. Pe trus-Banden te Venray. Venray, ,,'t Stepke" Venray, Maasheseweg 6 Receptie van 14.00-15.30 uur ten huize van de bruid. Toekomstig adres: Patersstraat 9, Venray. Op zondag 22 augustus j.l. nam God ons eerste kindje na 9 weken we derom tot Zich. Onze lieve MARION is op 25 augustus j-l- bijgezet op het kerkhof te Alkmaar. Fam. Bellis-Jeurissen Alkmaar, Schermerweg 17 Voor de vele blijken van be langstelling betoond bij het overlijden van mijn innig ge liefde echtgenote, onze moe der, behuwdmoeder en groot moeder ANNA MARIA MAAS-SANDERS betuigen wij U onze hartelijke dank. Speciael danken wij de rector van het patersklooster, alsmede de rector van het gymnasium, Dr. Termote, Dr. Coenen, Eerw. Zusters en ver plegend personeel van het St. Elisabeth-ziekenhuis, familie, buurt en kennissen, alsmede begrafenisverzekering Dela te Eindhoven, de heer J- Noyen voor de keurige verzorging van de begrafenis. Fam. Maas-Sanders kinderen en kleinkinderen Venray, Kruisstraat 24 TE KOOP FIAT 500 cc, bouwj. 1954 MAICO 500 cc., bouwj. 1957 LLOYD ONDERDELEN 400 cc en 600 cc J. van Deursen, Paardenkop- weg 30d, Ysselsteyn. TE KOOP 50 INMAAKGLAZEN met deksel, 1 liter Adres bureau dezer. TE KOOP EEN PARTIJ BIGGEN V. Maassen, Merseloseweg 105 Venray. AANGEBODEN EEN VOLKSWAGEN bestel, zo goed als nieuw. Adres bureau dezer. GEVRAAGD voor 3 jaar ca. 1 Vs ha GOED BOUWTERREIN OF WEILAND voor KWEKERIJ Wij geven 500,pacht per ha per jaar. P. SLITS Kempsweg 5 - Telefoon 1771 AANGEBODEN KOSTHUIS voor buitenlandse jongen Bosrijke omgeving. Brieven onder nr. 831 bureau van dit blad. JONGE DAME ZOEKT KAMER in Venray. Brieven onder nr. 832 bureau van dit blad. BIEDT ZICH AAN MEISJE 16 jaar, als hulp in de huishouding Nieuwlandstraat 30, Venray. BIEDT ZICH AAN NET MEISJE voor 4 dagen in de winkel Adres bureau dezer. LERAAR GYMNASIUM zoekt voor 1 a 2 maanden een gemeubileerde KAMER Brieven onder Jir. 833 bureau van dit blad. GEVRAAGD FLINKE HULP 1 dag per week Brieven onder nr. 827 bureau van dit blad. ADVERTEER IN PEEL EN MAAS

Peel en Maas | 1965 | | pagina 2