s.v.v. JEUGD s.vrv: M.H.C.V. IA R I A E N S-ROYERS S.V.V. NIEUWS S.V. MERSELO MOTORSPORT DUIVENSPORT BILJARTEN S.V. LEUNEN V.C.R00 Y MAC ROOY Geestelijk artikel Yenray Grotestraat 18 Tel. 1253 DE MOLENWIEKERS H. Jacobs kampioen biljarten truitjes en vesten VAN OPBERGEN DE COME-BACK VAN EEN ATHEIST „Ik heb mijn krachten grenzeloos overschat. Iedereen maakt fouten. Mijn grootste was, dat ik dacht dat mijn kracht onbegrensd was." Zo drukte de ons allen welbekende voormalige leider van de communis tische partij in Rusland, Kroetsjef zich uit, hij de maanden geleden de laan uitgestuurd is en nu weer in het publiek verscheen. Deze beken tenis van eigen ontoereikendheid kan een politieke strekking hebben. Zij kan niet alleen voor binnenlands, doch ook voor buitenlands gebruik bedoeld zijn. Maar dat neemt niet weg, dat zij komt van een atheïst, van een man die openlijk verklaard heeft niet in God te geloven. Zij komt voort uit een puur menselijke visie op het leven. Mij dunkt, zulk een uitlating van een man, die wij als christenen een tikkeltje als een zielige figuur be schouwen, moet ons tot nadenken stemmen. Want hoevelen onzer, die gedoopt zijn in Christus en uit de zonde zijn opgestaan, zonder even wel de menselijke zwakheid te heb- bij verloren, komen tot het niveau, waartoe Kroetsjef gekomen is? Wij, die de gestorven Christus als levens patroon hebben, wij die weten door het geloof in zijn Verlossing tot een zeer hoge, maar volslagen onver diende uitverkiezing te zijn geroepen wij lopen met onze neus in de wind en met de borst vooruit? De natuur krachten beheersen wij, helemaal of bijna. En wat we nog niet onder de knie hebben, dat zullen wij binnen afzienbare tijd beheersen. Leven dat mysterie van eeuwen en ge slachten het leven zullen wij bin nen niet al te lange tijd zelf fabrice ren. En tenslotte zullen wij komen tot de kunstmatige mens. Als we maar tijd van leven hebben. Anders: Kroetsjef: „Het betekent, dat ik de lichamelijke en geestelijke mogelijkheden van een enkel mens heb overschreden." Misschien is zijn conclusie in deze Vastentijd toch een gedachte, die on ze overweging waard is. Want wij kunnen als gewoon mens niet alleen de kennis van een in ouderdom wijs geworden, geheide communist bezit ten, wij bezitten bovendien als ge- doopten de wijsheid, die door Chris tus ons gegeven is. Wij zijn in zonde geboren, door Christus verlost. Wij leven in de nabijheid van een ons vergezellende God, maar dragen de schat van zijn Leven in ons als iets, dat we met onze zondigheid meer dan eens verloren hebben en weer kunnen verliezen. Wij staan bloot in derdaad aan onszelf, omdat wij de z.g. „prikkel van het vlees" in ons dragen. Wij staan ook bloot dan de wereld, die beslist niet altijd best is, zeker niet in de ons omringende maatschappij. Kroetsjef is de man, die hier van uit zijn zuiver menselijke ervaring de voorspellende woorden van Pau- lus tot de zijne maakt. „Kracht wordt in zwakheid volkomen". Als er een come-back van Kroetsjef mo gelijk is, dan juist door de erkenning van zijn zwakheid. Precies de weg, die voor iedere Christen wordt uit gestippeld in de prediking van Chris tus. situatie geplaatst zien. Wij twijfelen er dan ook niet aan dat bij een verstandig en welover wogen te werk gaan van eenieder die zijn vereniging een goed hart toedraagt, een snelle en goede op lossing gevonden zal worden. Elke vereniging maakt zijn ups en downs mee; met een gezamenlijke inzet van de leden kunnen de moeilijkhe den spoedig tot het verleden beho ren. Eén opmerking moge misschien nog gemaakt worden. Dit nieuwe (of gedeeltelijk nieuw) bestuur komt voor een zware opgave te staan, vraagt dus mensen die hiervoor niet alleen de tijd, maar ook hun kennis, inzicht en werklust willen geven met de nodige tact, beschaving en levens wijsheid. Die te vinden is de taak van alle leden tot de algemene ver gadering komt. H. Beerkens. De nieuwe kerk van de Heide nadert zün voltooiing. Het aannemersbe drijf Gebr. Koenen uit Holthees heeft de ideeën van architect Jos. Bey- nen uit Oss op vry korte termijn verwezenlijkt, sinds Mgr. van Odtfk op 19 oktober j.l. de eerste steen legde. Het ligt in het voornemen om de nieuwe kerk, die is toegewijd aan de H. Maria, op Eerste Paasdag in ge bruik te nemen, waarbij o.m. de Z.E. Heer Pouwels zijn eerste H. Mis zal opdragen. Foto: G. Kruijsen. UI Uitslagen zondag 21 maart: Venray 1Haslou 1 1—2 Spel. Irene 2Venray 2 3—3 Wanssum 2Venray 3 7—1 Venray 4Molenwiekers s.n.o. Venray 5FCEB 2 0—5 Meerlo 2Venray 6 9—1 Voor de tweede maal binnen enke le weken vraagt onze vereniging ex tra plaatsruimte. We hebben daar door de wedstrijdverslagen beknopt gehouden. Venray 1 speelde thuis in een druilerige regen een zeer matige wedstrijd tegen Haslou 1. Voor rust hadden de Venrayers een voortdu rend overwicht, maar wist dit niet in doelpunten uit te drukken. Uit een der schaarse Haslou-aanvallen wisten de gasten te doelpunten, zo dat Haslou met een 01 voorsprong kon gaan rusten. Acht min. waren er in de tweede helft gespeeld toen W. Teunissen de gelijkmaker in de touwen joeg, maar één min. later had Haslou wederom een voorsprong, die ze tot het einde wisten te behou den. Een gelijkspel had o.i. de ver houdingen beter weergegeven. Venray 2 was op bezoek bij de re serves van Spel. Irene. Tot in de al lerlaatste speelmin. van de wedstrijd had Venray 2 nog een 32 voor sprong, maar door slecht wegwerken wisten de tricolores nog gelijk te ko men: 33. De Venrayse doelpunten kwamen van E. Rodriquez en J. de Klerk (2x). Venray 3 trad met vier invallers aan tegen Wanssum 2. Aanvankelijk ging het goed tegen elkaar op, maar na ca. 20 min. spelen wist Wanssum de score te openen. Voor de rust voegden ze er nog twee doelpunten aan toe. Na 15 min. spelen in de tweede speelhelft wist J. Hermans voor Venray de eer te redden. Wans sum zat echter ook niet stil en wist nog viermaal te scoren, zodat de einduitslag van deze zeer sportieve wedstrijd 71 werd. Programma zondag 28 maart: VCH 1—Venray 1 2.30 uur Venray 2Roermond 2 2.30 uur Venray 3Wanssum 2 12.00 uur Middels een rondschrijven heeft het bestuur de leden in kennis ge steld van een op de laatst gehou den bestuursvergadering unaniem genomen besluit om en bloc hun mandaten ter beschikking te stel len van de algemene vergadering. In dit schrijven deelt het bestuur mede dat bij de overweging van dit besluit is getracht het belang van de vereniging als richtlijnen te laten gelden en om met voorbijzien van alle bijkomstigheden en sentimenten een standpunt te bepalen dat ten opzichte van de vereniging verant woord is en tevens handelt in de geest van de algemene vergadering. Uit de tendens van de laatst ge houden algemene vergadering heeft het bestuur gemeend te moeten con cluderen dat een niet te veronacht zamen aantal leden, zo niet het ver eiste vertrouwen in het bestuur mist, dan toch wel een te negatieve hou ding inneemt tegen het beleid van het bestuur in het algemeen. Over het zich al of niet herkies baar stellen wensen de huidige be stuursleden zich vooralsnog niet uit te laten. Om de leden in dé gelegenheid te stellen om weloverwogen de verkie zing voor een nieuw bestuur voor te bereiden zal eind april een nieuwe buitengewone vergadering worden gehouden, waarop een bestuursver kiezing zal plaats hebben. Een con vocatie voor deze vergadering wordt de leden nog toegezonden. Het huidige bestuur heeft zich verplicht om, tot en met de datum van de eerstvolgende algemene ver gadering, hun fpneties te blijven waarnemen en al datgene te doen en te laten wat in het belang van de vereniging is. Uit het bovenstaande blijkt dat nu dus het woord aan de leden is om in het belang van ons aller SW de nodige aktiviteiten te ont plooien, zodat de vereniging op vrij korte termijn de beschikking heeft over een krachtig bestuur dat met een vernieuwde energie de zaken aanpakt om het verloren terrein in zo kort mogelijke tijd te herwinnen. Bij een nadere beschouwing me nen we te mogen stellen dat de ge beurtenissen van de afgelopen tijd een logisch gevolg zijn van de slech te resultaten van het eerste elftal. Een en ander is een alom voorko mend verschijnsel in een voetbalver eniging, waarvan het eerste elftal niet die resultaten bereikt, die men gehoopt had te mogen verwachten. Men mag hierbij bedenken, dat jaar lijks als gevolg van de normale degradatieregeling een legio aan tal verenigingen zich voor eenzelfde de partij gespeeld. Reeds in de le minuut kreeg Griendtsveen een 10 voorsprong cadeau doordat een Mer- selose speler de bal in eigen doel werkte. Daarna werd er zowel door j Merselo en Griendtsveen nog een doelpunt gemaakt, zodat de ruststand 2-1 was. De scheidsrechter achtte het in verband met de stromende regen wenselijk de wedstrijd verder af te gelasten, zodat een gedeelte van de wedstrijd waarschijnlijk opnieuw ge speeld zal worden. Programma zondag: Hegelsom 2Merselo 1 2 uur Merselo 2America 4 2 uur America 3Merselo 3 1 uur (Advertentie) ZWEMNIEUWS Langzaam maar zeker nadert het begin van he zwemseizoen. De eerst voorbode hiervan is de magnifieke kollektie Tweka badpak ken, bikini's en zwembroeken, welke zojuist bij Van Opbergen is gearri veerd. Ga voor bad en strandkleding bij Van Opbergen kijken. Daar vindt U nu precies wat U zoekt. Uitslagen zaterdag 20 maart: Venray AlIrene Al 20 Molenwiekers AlVenray A2 12 Venray A3—HRC Al 1—4 Venray BIWittenhorst BI 31 Venray B2 (gymn.)DIS BI 51 Meterik B2Venray B5 62 Programma zaterdag 27 maart: IVO AlVenray Al 4.00 u. Venray A2-BVV Al 4.00 u. Resia AlVenray A3 4.00 u. Venray A4America A2 2.30 u RKLW BI—Venray BI 4.00 u. Molenwiekers BIVenray B2 4.00 u. Venray B3Merselo BI 4.00 u. Venray B5Ysselsteyn B2 2.30 u. Melderslo B2Venray B4 4.00 u. VETE RANEN De wedstrijd die wij vorige week zaterdag hebben gespeeld in Over loon tegen de SSS veteranen werd door onze mannen met 31 gewon nen. Na een zeer sportieve kamp in de druilerige regen werd het na af loop nog eens over gedaan, maar dan met toepen en een gezellig samen zijn in het clublokaal van SSS. A.s. zaterdag ontvangen wij de veteranen uit Bracht (Did.). Dit be looft een gelijk opgaande strijd te worden. Aanvang 4 uur. Aangezien de scheidsrechter ver stek liet gaan, kon de wedstrijd SW 4Molenwiekers 1 zondag j.l. geen doorgang vinden. Molenwiekers 2 behaalde onder slechte weersomstandigheden een 5—0 overwinning op het bezoekende Meterik 3. Uitgezonderd het eerste kwartier was het alles Molenwiekers wat de klok sloeg. Dit werd voor de rust uitgedrukt in twee doelpunten. Eerst was het linksbuiten Lormans die raak schoot en daarna linkshalf M. Linskens. Na de rust speelde de strijd zich op de Meterik-helft af en Moreno en Lataparissa (2x^ brachten de stand op 50. Had men niet zo nonchalant met de geboden kansen omgespron gen, dan zou de uitslag ongetwijfeld veel hoger zijn geweest. Molenwiekers 3 en 4 hadden vrij af. Programma voor zondag a.s.: Molenwiekers 1Oostrum 2 Meerlo 3Molenwiekers 2 Tienray 3Molenwiekers 3 Molenwiekers 4EWC 3 Voor aanvangstijd zie opstellingen. In een druilerige regen trad Mer selo 1 zondagmiddag aan tegen Me terik 2. Merselo speelde de eerste helft tegen de wind en regen in. Reeds direct na dt aftrap begon Me terik met sterk offensief voetballen. Door een slecht wegwerken in de Merselose achterhoede werd het reeds in de tweede minuut 0-1. Vijf minuten later gaf A. Arts een be heerste voorzet die door P. Arts al vallende werd ingekopt. Intussen was het steeds harder beginnen te regenen, zodat het veld erg glad en moeilijk bespeelbaar werd. De rust ging dus in met de stand 1-1. Na rust nam Meterik na 10 min. weer de lei ding. Enkele minuten later maakte wederom P. Arts er 2-2 van. Er werd nu flink gestreden om de winstpun ten. Na een goede pass van J. Poels kon J. Arts het winnende doelpunt scoren zodat de stand 3-2 werd. Merselo 2 was te gast in Griendts- jveen. In somtijds stromende regen werd er in de eerste helft een goe- W.S.V. ST. CHRISTOFFEL Op 28 maart, dus a.s. zondag, be ginnen we weer met de training van de wandelclub. Willen de wan del aars (sters) daaraan denken. Om half 11 bij het gymnastieklokaal, Langeweg. Komt allen op tijd. MOTORCROSS VENRAY Zondag 4 april wordt in Venray- Heide onder auspiciën van RKNMB een grote motorcross gehouden. De ze wedstrijd telt mee voor het na tionale kampioenschap. Reeds nu is al bekend, dat bij de junioren 250 cc P. Willems uit Ys selsteyn en J. Derikx van Heide op hun Greeves zullen meerijden. Er wordt gestart in vier klassen en uit het hele land worden een 160 renners in Venray verwacht. P.D.V. DE ZWALUW Eerste africhtingsvlucht is zondag 4 april, inzetten hiervoor zondag morgen van 89 uur. Tweede af richtingsvlucht is 8 april. Inzetten hiervoor wordt later bekend ge maakt. Denk aan inleveren van hoklijsten en opgeven van derby's voor 1 april bij de secretaris. P.D.V. DE VREDESDUIF A.s. zaterdag 8 uur ledenvergade ring. Inleveren derby-ringen voor C.C.; inktlappen afhalen; bespreking africhten en indeling kampioen schap enz. Dus voldoende te bespre ken en te besluiten. Het bestuur .verwacht alle leden daar dit de laat ste vergadering is voor en tijdens het vliegseizoen. C.C. DE VRIENDENKRING Alle leden van onze C.C. worden er nogmaals op attent gemaakt, dat de derbyringen voor de wedvlucht Noyon met de jonge duiven, tot uiterlijk 1 april a.s. kunnen worden opgegeven bij hun verenigingssecre taris. Vorig jaar werd op deze vlucht 385,aan derbygeld uitgekeerd. Deze prijzen worden als volgt ver vlogen: le prijs 25.wissel beker; 2e prijs 20,3e prijs 15,4e prijs 10,Het over schot gaat op in prijzen van 5, Liefhebbers doet allen mee aan deze mooie derbyvlucht en geef uw ringnummers zo spoedig mogelijk op. Als we de competitiestand van de dames eens gaan opmaken komen we tot de conclusie, dat de dames reeds zondag a.s. na de thuiswedstrijd te gen Tegelen mits deze minstens een gelijkspel oplevert de kam- pioensvlag hijsen en kunnen zich op de promotiewedstrijden voor de 2e klasse gaan voorbereiden. De naaste concurrente Sittard heeft immers zes verliespunten en Venray, dat slechts eenmaal van Sit tard verloor en verder alle wedstrij den won het doelgemiddelde van 41 is veelzeggend heeft twee verliespunten. Ergo, een gelijkspel verheft ons in een voor Sittard on bereikbare positie. We hopen uiter aard dat iedereen die hockey een warm hart toedraagt zondag de toegang is ditmaal gratis na de wedstrijd van de veteranen (13.30 u.) tegen Aalst om 15.00 uur de dames wedstrijd VenrayTegelen met zijn of haar aanwezigheid een morele steun komt opluisteren. Mocht dit jaar het kampioenschap inderdaad gerealiseerd worden, dan zal men na afloop een gezellig samenzijn (vanaf plm. 17.30 uur) in De Zwaan ensce neren en gaarne gelukwensen in ont vangst nemen. Dames, laat dit keer 't kampioenschap eens echt doorgaan. De wedstrijd in Maastricht verleden jaar zullen we maar vergeten. Veel succes! Heren 2 gaan zaterdagmiddag in Son de competitie besluiten en zul len deze sympathieke club na afloop wel de bloemen voor het kampioen schap kunnen aanbieden. Deze wed strijd kan voor hen de beslissing brengen. Venray doet echter zijn best om dit uit te stellen. Heren 1 gaan in Tegelen hun laat ste uitwedstrijd spelen tegen de de gradatiekandidaat. Ook de heren wenst uw chronicus veel doelpunten en vooral een prettige wedstrijd. BILJARTEN 3e kl. LIBRE moyenne 2-3 Onder grote belangstelling werden j op 17, 18 en 19 maart de eindstrijd gespeeld. Na zeer spannende en sportieve wedstrijden kwam H. Ja cobs van OBK als kampioen uit de bus. Eindstand 1. H. Jacobs, O.B.K. 333 2.72 10 2. H. Lenssen V.O.P. 316 2.19 6 3. Th. Kronenberg ON A 300 2.05 6 4. C. v.d. Heuvel, VOP 304 1.87 6 5. J. van Loon Gr. L. 284 1.68 6 6. J. Hulleman, Gr. L. 303 2.16 4 7. Fr. Bonants, Gr. L. 290 2.16 4 Hierna reikte de voorzitter van het Groene Laken, de heer v. d. Vorle, de prijzen uit met een woord van dank aan allen voor de sportieve en gezellige sfeer die in dit toernooi heerste. De voorronden voor de 2e klasse zijn bij café Volleberg en café W. Klomp. De eindstrijd vindt plaats in café Manders. Uitslagen: Sevenum 2Leunen 1 12 Leunen 2America 5 63 America 4Leunen 3 60 Meerlo AlLeunen Al 11 Leunen BIMolenwiekers BI 32 Wittenhorst B4Leunen B2 21 Programma zaterdag: Leunen AlTienray Al 4.00 uur Ysselsteyn BILeunen BI 2.30 uur vertrek 1.45 uur Leunen CMolenwiekers C 2.00 uur Zondag: Melderslo 2Leunen 1 2.00 uur vertrek 1 uur De stand in de 2e klasse T luidt: gin vlotte het bijzonder goed en het zag er naar uit dat ze die zouden gaan winnen. De thuisclub dacht daar anders over en kwam in de laatste fase fel opzetten en bracht de stand op 15-12. Het werd dus een 30 overwinning voor Forto. Eindstand promotieklasse dames: De Molenwiekers 15 9 4 2 22 Merselo 16 11 0 5 22 Wittenhorst 3 15 8 5 2 21 Hegelsom 2 14 8 4 2 20 Venray 4 16 6 6 4 18 Kronenberg 15 6 4 5 16 Leunen 15 6 3 6 15 Melderslo 2 15 7 0 8 14 Sevenum 2 14 5 1 8 11 America 2 15 5 1 8 11 Meterik 2 16 3 3 10 9 Oostrum 2 16 0 1 15 1 Het le herenteam kreeg zterdag- avond bezoek van Cialfo 2. In de re cordtijd van 18 min. werd Cialfo 2 verslagen met 30. Cialfo 2 kon geen weerstand bieden tegen het uit stekende spel van de VC Rooy-man- nen. Door deze overwinning met 3-0 is VC Rooy weer een stapje dichter bij het kampioenschap gekomen. De setstanden waren: 15-3, 15-1, 15-4, dus een duidelijke overwinning. Stand promotieklasse heren: VC Rooy 17 16 1 32 50-7 Tupos 18 15 3 30 48-26 Con Brio 16 12 4 24 39-23 Flamingo's 18 12 6 24 40-29 VCH 15 11 4 22 40-16 UVS 16 9 7 18 35-26 Valuas 2 17 9 8 18 36-28 Sios 16 4 12 8 18-40 Forto 18 4 14 8 25-45 Advendo 18 4 14 8 23-39 Cialfo 2 15 3 12 6 14-40 Appa 18 2 16 4 15-51- Het le damesteam ging naar For to in Deurne voor hun laatste wed strijd. Door een nederlaag van 30 moesten zij de bijna bereikte 2e plaats afstaan aan Were Di uit Ge- mert. Het was een spannende wed- srijd met een gelijk opgaande strijd. De beide teams gingen meteen fana tiek van start. VC Rooy moest ech ter het loodje leggen bij een set stand van 15-10. De tweede set werd bijzonder spannend. Door goede set ups en uitstekende smashes wist VC Rooy een voorsprong te bereiken. Forto kwam echter weer opzetten en de stand werd 14-13. Door goed spel van Forto wisten zij de eind stand te brengen op 18-16. De derde set werd de beslissende set. Zouden de VC Rooy-dames deze winnen dan zat er nog een kansje in. In het be- Jong Sios Were Di VC Rooy B.V.O. Forto Appa Energo Cuvoc 14 12 14 11 14 10 14 7 14 6 14 6 14 14 24 38-16 22 38-22 20 42-19 14 38-33 12 27-31 12 27-33 8 20-35 0 8-45 Het 3e herenteam kreeg zaterdag avond bezoek van RAS 2 uit Venlo. In de eerste set trok VC Rooy 3 meteen fel van leer en won zodoen de met 15-8. In de tweede set kwa men de douane-mannen er niet aan te pas, met 15-1 werd de stand 2-0. De derde set gaf eenzelfde beeld te zien, een veel sterker VC Rooy 3 en een aangeslagen RAS 2, want met 15-8 ging de volle winst naar VC Rooy 3. Ook het 4e herenteam kreeg van RAS mensen bezoek en wel het 3e team. In een goede wedstrijd wist VC Rooy 4 met goed volleybal de tegenstander de baas te blijven. Set standen: 15-6, 15-10, 13-15 en 15-0! Vooral de uitslag van de 4e set is een compliment voor onze jeugdige 4e zestallers. Een verdiende 4-1 zege. Het 2e herenteam trad zaterdag- avon aan voor de wedstrijd Hovoc 1 VC Rooy 2. Deze wedstrijd was voor beide partijen enorm belang rijk, want bij volle winst voor Ho voc waren deze kampioen, terwijl een zege van VC Rooy 2 de beste pa pieren voor de Venrayse volleybal lers waren. In de eerste set was VC Rooy 2 het eerste over de wedstrijd zenuwen heen en bracht met 8-15 de stand op 0-1. In de tweede set van dit enorme volleybalgevecht bleven de VC Rooy-reserves met 11-15 de baas. In de derde set gooiden de Ho- voc-mensen zich met nog meer elan in de strijd en na 20 min. wonnen ze deze set met 15-13 en brachten daarmee de stand op 1-2. In de vier de set ging Hovoc 1 meteen fel door met 15-10 eindigde deze wedstrijd onbeslist. De juiste verhouding na 'n sportieve en spannend verloop van deze wedstrijd. Programma 27 maart: Dames: VC Rooy 2—Tornado 18.00 u. Heren: VC Rooy 4Lyceum 2 18.45 u. VC Rooy 1—UVS 1 20.00 u. Programma 1 april: Heren: RAS 3—VC Rooy 4 20.15 u. Al waren de weersomstandigheden zondagmiddag niet al te best, toch verschenen er nog 91 rijders aan de. start voor de 51 km lange oriëntatie- rit. Ook ditmaal moesten de rijders weer de nodige valletjes omzeilen en hoewel een vrachtwagen probeerde roet in het eten te gooien kwam toch iedereen voldaan aan de finish, zo- doat 's avonds de volgende prijswin naars bekend werden: A-klasse: 1. Meulendijks, Helmond; 2. C. Smits, Maashees; 3. van Moorsel, Erp; 4. Wassenberg, Venlo; 5. Fr. Janssen, Venray. B-klasse: 1. P. Schaeffers, Venray; 2. Fr. Poels, Eindhoven; 3. J. van Dijck, Leunen; 4. P. Duykers, Castenray; 5. G. Duykers, Castenray. C-klasse: 1. P. v. d. Sterren. Leunen; 2. P. Claessens, Venray; 3. M. Derks, Ven ray. De poedel ging naar G. Janssen, Venray. Modieuze collectie

Peel en Maas | 1965 | | pagina 2