s.v.v. M.H.C.V. v.c.r00y Stichting Recreatieoord Vlakwater 1965 S.V.y, NIEUWS S.V. LEUNEN S.Y. MERSEL0 y.y. oostrum WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN Jongerenmeeting had interne moeilijkheden DE MOLENWIEKERS 11 RIAENS-ROYERS VRIJDAG 12 MAART 1965 No. 10 ZES EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 PRIJSEER KWARTAAL 1/75 (buiten Venray 2.—) DE PLANNEN VAN DE De hertebok kijkt je wat lui na als je in de stille kinderspeeltuin van het Vlakwater langs de afrastering loopt van het hertenkamp. Het is er akelig stil op deze winterse dag en zelfs de ganzen' snateren niet. Het is er allemaal wat doods, nu er geen kinderen spelen, de radio niet klinkt en de zon het gele zand niet verwarmt. De grote roetsbaan lijkt een zwarte silhouet en het andere speel tuig hangt verloren tussen de bomen. Een speeltuin zonder kinde ren is een vreemd en akelig iets. Doods is het allerminst op de ver gaderingen van de Stichting Recrea tieoord Vlakwater, zoals het comité officieel heet, dat deze kinderspeel tuin heeft opgericht en daarnaast de campings, het restaurant en de kampwinkeb Op die vergadering ligt he financieel rapport, dat niet alleen aantoont dat er daar in die uithoek van het Vlakwater al enige tonnen gelds in allerlei materiaal gestoken is, maar dat zich ook bezig houdt met de toekomst En ook voor die toekomst heeft die Stichting weer te zorgen. Daar is al lereerst de kinderspeeltuin, waarin weer nieuwe materialen komen. Er moet gezorgd worden voor meer af wisseling, de jeugd moet nog meer te doen krijgen. Welnu, dat zal ge beuren Als er dan een kinderspeeltuin ergens in Nederland een vliegtuig van de Amerikanen cadeau gekre gen heeft, dan moet men zich niet verwonderen, dat er ook in deze speeltuin vandaag of morgen een vliegtuig gaat komen. Levens-echt en levens-groot want de kinder speeltuin Vlakwater wil voor geen andere in den lande onderdoen. Daar1 dienen plannen voor ge maakt te worden, besprekingen voor gehouden en het nodige overleg i pleegd te worden. Welnu daar is men druk mee doende. Zoals men ook doende is met de uitbreiding van 't hertenkamp waarin naast de herten ook andere dieren een plaats krij gen. RESTAURANT Daarnaast is er de camping. Twee grote terreinen, die praktisch al uit verkocht zijn voor deze zomer. Ven- ray's camping heeft een goede naam, wat blijkt uit de vele, vele aanvra gen, die er gekomen zijn. Voor al de ze mensen moet plaats gereserveerd worden. En men prakkizeert al óf men geen groter terrein moet zien te huren, want nu Venray een echt zwembad gaat krijgen, wordt het aantal aanvragers nogal gróter. Maar dat is nog toekomstmuziek. Geen toekomstmuziek is, dat men het bestaande restaurant danig uit gaat breiden. Om het geheel beter in handen te hebben heeft de Stichting een bedrijfsleider aangetrokken, de oud-Venrayer Fr. Poels-die o.m. de leiding krijgt in het nieuwe restau rant. Arichtect de Vries is opdracht gegeven, het oude zodanig te ver bouwen, dat er behoorlijke eetgele genheid bijkomt, een moderne keu ken een aardige bar. Dat is de wens geweest van vele mensen op de campings en aangezien de klant koning is op het Vlakwater krijgt men wat men vraagt. Daarbij komt dan de entree tot dit restau rant zodanig te liggen, dat het ook van buien de kinderspeeltuin en de campings te betreden is, zodat ook 's winters hier een goede restauratie mogelijkheid blijft. De plannen zijn ingediend en men is wachtende op de gemeentelijke goedkeuring, om dan onverwijld met de bouw te kunnen beginnen. WINKELS Deze verandering maakt het nood zakelijk dat de oude campingwinkel verdwijnt. Welnu, ook hiervoor komt een nieuwe, terwijl buiten deze nog een extra „snoep-winkeltje" het klein en groot gemakkelijk maakt versnaperingen te pakken te krijgen. BUNGALOWKAMP Ja, en dan ligt er nog het grote plan voor de bouw van 12 bunga lows. Men is wat gelukkig met de rijkssubsidie, die Venray als enigste in Limburg vorig jaar te pakken heeft kunnen krijgen in de vorm van 70.000,voor de aanleg van wegen, riolering, waterleiding, licht; voor de aanleg trouwens ook van en kele volleybalvelden en een parkeer gelegenheid. Die plannen zijn rond en eerstdaags kunnen de wegen bouwers beginnen aan deze belang rijke „klus", die de voorbereiding vormt voor de bouw van genoemde bungalows. Men hoopt nog steeds hiermee dit jaar te kunnen begin nen, al valt de financiering van een dergelijk project ook niet direct mee. KAMP VLAKWATER En dan is er nog altijd het oude kamp Vlakwater, wat zijn langste tijd gestaan heeft. Als men inder daad aan de Ambonezenhuizen gaat beginnen, zoals gepland is, dan duurt het niet zo heel lang meer of de Stichting zal gebruik moeten maken van haar optie, die ze op dit terrein verkregen heeft en waar men weer andere vaste vakantiehuizen op wil bouwen. Ook dit vraagt een tijdige planning en het is logisch dat deze nieuwe uitbreiding van het thans al 6 ha grote project de bestuurderen van deze Stichting de nodige zorgen met zich brengt. „Dit soort vrije- tijds-besteding" zo verzuchtte een „wordt onderhand een dagtaak". En inderdaad met al de planen voor nu en in de nabije toekomst heeft het Stichtingsbestuur zijn handen vol en het zal waarschijnlijk blij zijn als de nieuwe bedrijfsleider hen hiervan enkele uit handen zal nemen. Al lijkt het nu dan ook een dode boel, daar in het Vlakwater, het is als met de bomen en struiken, het nieuwe en jonge leven openbaart zich al en Venray's jeugd en de re- creatiezoekende mens zal er zijn voordelen beslist van hebben. Zaterdag 20 maart wordt er in zaal van Heyster te Horst een Jongeren meeting georganiseerd. Deze bijeen komst is bestemd voor alle jongeren van Noord-Limburg boven de 17 jr. Het programma is als volgt: 15.00 Welkomstwoord. 15.15 Piet van Engelen, voorzitter CJG van de KVP spreekt over „Mensen van morgen". 16.00 Pauze met optreden van het Jobokies-orkest. 16.30 J. Heymans, aalmoezenier in Noord-Limburg: „De wereld als uitdaging". 18.00 Pauze. 19.00 Voor de verdere avond gezel lig samenzijn met het dansor- kest „The Golden Shadows". Deze Jongerenmeeting heeft ten doel een klein beetje politieke be langstelling op te wekken en onze oudere jeugd over de mogelijkheden en problemen van de jongeren bui ten onze eigen kringen, b.v. Europa, in te lichten. Om deze middag te doen slagen, vragen wij de medewerking van on ze Noord-Limburgse jongeren en hun verenigingen. De organisatie van deze Jongerenmeeting hoopt dan ook, dat vele jongeren al of niet in verenigingsverband aan deze leerza me middag en plezierige avond zul len deelnemen. Wij vragen als klei ne vergoeding van de gemaakte on kosten van deze meeting ƒ1,voor het toegangskaartje. Als b.v. een vereniging aan deze Jongerenmeeting wil deelnemen, kan men deze toegangskaarten bestellen, waar men tevens alle inlichtingen kan verkrijgen: Ger. Madou, Venrayseweg 142, Horst Tel. 04787-228. Chr. Driessen, Leeuwerweg 10, Mel- derslo, Tel. 04789-250. P. Janssen, Schoolweg 2B, Ysselsteyn Tel. 04785-358. Het belooft een suksesvolle mid dag te worden, wanneer wij op de medewerking van de Noord-Lim burgse jongeren kunnen rekenen, doch heel zeker op de jongeren van de gemeente Venray en omstreken. MAASDORPEN-RALLEY Zondag 2 mei organiseert de voet balclub van Wanssum een oriëntatie- rit voor auto's onder het motto: „Maasdorpen-Ralley". Deze oriënta- tierit was eerder vastgesteld voor 2e Kerstdag, maar moest toen door de barre weersomstandigheden worden uitgesteld. Deze auto-ralley wordt verreden in twee klassen, n.l. voor geoefende rijders en voor beginne lingen. Wij vragen nog steeds PERSONFEL geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na werktijd - aan de fabriek, bij de portier N.V. INALFA VENRAY Een prettige vergadering kon men de laatste buitengewone algemene vergadering van SW maar moeilijk noemen, daarvoor zat op de eerste plaats Café Veerhuis te vol en kwa men er op de tweede plaats de emo ties te veel naar voren. Op de agenda mochten dan ver schillende punten prijken, waar het om ging was, wat het bestuur zelf de kwestie A. Gommans noemde. Vooraf was er een vrij eentonige reglements-verandering en aanpas sing, die voorziter Jan Janssen zo'n kleine 30 maal het volgende ontlok te: Iemand hierover 't woord NiemandGoedgekeurd Maar dan begon men aan de hoofd schotel. Ook weer een vreemde hoofdschotel. Voor zover wij uit het vele, vele gesprokene op die verga dering hebben kunnen opmaken, heeft de heer Gommans in het laat ste deel van vorig jaar een algemene vergadering willen oproepen van SVV, omdat z.i. de zaken verkeerd gingen. Daarvoor had hij nodig een aantal handtekeningen van leden, maar om nu precies te weten wie er lid of geen lid is van SVV op de eer ste plaats een ledenlijst Die ledenlijst ging hij zoeken bij de contributie-ophaler, wiens echt genote van een bestaan van een der gelijke lijst niets afwist, maar hem de contributiekaarten meegaf, waar op namen en adressen stonden De heer Gommans tikte hiervan de namen en adressen over, bracht de kaarten terug naar de kontribu- obhaler. Het SW-bestuur reageerde onmiddellijk. Zij vond het feit dat de heer Gommans gebruik gemaakt had van de kontributiekaarten met voor hem geheime gegevens een daad van „ergerlijk wangedrag" en ro yeerde hem als lid van SVV. En toen waren de poppen aan het dansen, want de heer Gommans nam dit ro yement niet. Op de eerste plaats, wilde hij wel toegeven niet bij een van de bestursleden om een leden lijst gevraagd te hebben, maar van de andere kant waren hem de kon tributiekaarten zonder meer gegeven. Hij kon dit niet als wangedrag be schouwen en was het ook niet eens met de zinsnede uit de royements- brief, waarin stond dat hij de be trokkene had weten te bewegen hem de kaarten af te staan. Ze waren hem gewoon aangeboden. Nu had volgens het oude reglement van SVV een geroyeerd lid niet de mogelijk heid van beroep op de algemene ver gadering en de zaak zou dus met het royement beëindigd zijn, ware het niet dat de heer Gommans de Kon. Nederlandse Voetbalbond bij deze kwestie haalde. En volgens deze bond had een geroyeerd lid wel de gelijk beroep op de algemene verga dering en was er een lacune in het reglement van SW. Dit had weer tot gevolg dat SVV zijn reglementen aan moest gaan passen aan de alge meen landelijk geldende regelingen (ook op ander terrein) en nu zou dus wel beroep mogelijk zijn. Nu kreeg men de wel wat vreem de figuur dat het Bestuur van SVV in verband met het feit haar beslis sing indertijd formeel in strijd was met de bepalingen van het KNVB- reglement, nu op formele gronden het royement introk en het aan de vergadering overliet om de heer Gommans al dan niet te royeren. De vergadering had dus scheids rechter te spelen en te beslissen of de heer Gommans zich zo wangedra- gen had, dat royement nodig was. Dit gaf aanleiding tot soms verhitte de batten, waaruit dan weer bleek dat de kontributie-ophaler nooit gezegd was dat kontributiekaarten geheime stukken waren en dat de meeste le den geen reglementen hebben. Het verlossende woord was het voorstel om schriftelijk te stemmen over die kwestie en toen dan de neuzen ge teld waren bleken 54 leden tegen ro yeren te zijn, 31 wilden wel royer en 5 hadden helemaal geen mening en stemden blanco Voor het overige bleek men wel wat pessimistisch gestemd t.a.v. de toekomst van het eerste leftal, maar daar tegenover staat de goede pres taties van enkele andere elftallen. Waar de fout nu precies zit bij het eerste elftal, hoopt men spoedig te ontdekken. Verder, blijkt men in onderhande ling met Huize Servatius over de verlichting van het sportterrein, welke eigendom is van SVV, doch door Huize Servatius wellicht zal worden overgenomen. De kwesite clubhuis kwam ook ter sprake. SVV heeft namelijk geen clubhuis en daar blijkt toch wel be hoefte aan te bestaan, maar deze kwestie zal op een volgende algeme ne vergadering behandeld worden. Het blijkt dat Huize Servatius een soort restaurant wil bouwen bij het nieuwe sportveld maar of dit zo als het bestuur voorzichtig meedeel de dan het toekomstige clubhuis zal worden, is. nog een grote vraag. Reeds nu al blijken daartegen ver schillende leden bezwaren te heb ben. En tenslotte werd gevraagd dat niemand meer in de theorielokalen mag komen, die daar niets te maken heeft. Er ontstaan praatjes waar ook sommige bestuursleden schijn baar niet onschuldig aan zijn en de sfeer wordt daardoor beslist niet beter. Een definitief besluit werd in deze niet genomen. Kapelaan Driessen was het gege ven het laatste woord te hebben, die nog eens benadrukte dat SW een taak heeft voor de-hele Venray- se gemeenschap, namelijk om de ve le, vele voetballiefhebbers zondags middags een gezonde ontspanning te geven bij het kijken naar een voet balwedstrijd. Die opgave van SVV moet men niet nodeloos verzwaren door praatjes, gekanker en gekriti- seer. Het gaat het bestuur, even goed als ieder lid aan het hart dat b.v. een eerste elftal geen betere resulta ten haalt, maar men kan beter gezamenlijk zoeken en pogen een op lossing daarvoor te vinden, dan on derling herrie te maken en elkaar de schuld te geven. Toen was het on derhand ook half 12 en sloot voor zitter Janssen, kennelijk opgelucht, deze wel roerige vergadering van Venray's voetbalclub. Uitslagen zondag 7 maart: IVOVenray 01 Venray 2Miranda 2 11 Oostrum 1Venray 3 10 Venray 4Kronenberg 1 22 Meerlo 2Venray 5 22 Venray 6—BW 2 1—5 Doordat het verslag van de alge mene vergadering van dinsdag j.l. nogal wat plaatsruimte vraagt, heb ben we het wedstrijdverslag beknopt gehouden. Het is vanzelfsprekend dat we met genoegen enkele regels over ons eerste elftal schrijven, want een 0-1 overwinning op IVO, dat toch nog altijd kampioenskansen heeft, spreekt voor zichzelf. De overwinning kwam voorname lijk tot stand door de enorme inzet van de Venray-ploeg, waarvan voor al de verdediging een voortreffelijke wedstrijd speelde. In de eerste speel- helft reeds waren de gastheren iets in de meerderheid, doch al hun aan vallen werden tijdig in de kiem ge smoord. Verder dan een (afgekeurd) buitenspeldoelpunt kwamen ze dan ook niet. In de beginfase van de tweede helft trok Venray, gestuwd door de middenlinie, fel ten aanval, maar IVO wist het initiatief weer over te nemen. Toch was het Venray dat de leiding nam. Na 28 min. spelen was het rechtshalf P. Smits die uit een vrije trap doelpuntte. Venray kwam zelfs nog dichtbij een tweede tref fer. Debutant Peters rondde een magnifieke manoeuvre af met een hard schot, dat juist naast ging. De laatste vijf minuten oefende IVO 'n enorme druk uit op het Venray-doel, maar ook nu wist de verdediging liet been strak te houden. Hoewel de kansen wat betreft het behoud van het tweede klasserschap klein zijn, is de kans met nog zes wedstrijden te spelen, nog niet hele maal verkeken. Programma zondag 14 maart: Blerick 2Venray 2 2.30 uur Venray 4Venray Al 2.30 uur Venray 6Venray 5 12.00 uur EEV 2—Venray 7 12.00 uur Zondag speelden -de Molenwiekers met 33 gelijk tegen Wittenhorst 3. In deze aantrekkelijke wedstrijd ging Wittenhorst meteen in 't offensief en de Molenwiekers hadden het in het eerste kwartier zwaar te verduren. Doelpunten vielen er in deze periode echter niet. Na 20 min. spelen maakte een der Molenwiekers een overtreding bin nen 't strafschopgebied en Horst kreeg een penalty toegewezen die prompt werd benut: 01. Eén min. later werd iinksbuiten W. Linders aan de overzijde tegen de grasmat gewerkt en nu kregen de Molenwie kers een strafschop. Mid voor Strij- bosch voltrok het vonnis feilloos: 1-1. Enkele ogenblikken hierna kreeg rechtsbuiten Thijssen de bal toege speeld en uit zijn voorzet kopte H UI VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL. 1253 linksbinnen J. Smits de bal over de vóór z'n doel staande Wittenhorst- keeper in 't net: 21. Met deze stand brak de rust aan. Na de rust was er een tiental min. gespeeld toen de Horster midvoor Duyf doorbrak op links, zijn voorzet belandde bij de ongedekt staande rechtsbinnen die doelman Bouw meester geen kans gaf. Beide ploegen probeerden hierna alles om een voorsprong te nemen en eenmaal was midvoor Duyf er heel dicht bij, maar z'n harde schot ver dween via de onderkant lat weer in 't veld. Tien min. voor 't einde had L. Jenneskens meer succes. Vanaf 20 meter schoot hij de bal hoog en onhoudbaar in 't Wittenhorst doel: 32. Grote vreugde bij de Molen wiekers, die echter van korte duur was. Vijf min. voor 't einde nl. kreeg Wittenhorst een vrije trap te nemen op ca. 30 meter van het Molenwie- kers-doel. In eerste instantie werd deze door keeper Bouwmeester af geslagen, maar de bal belandde bij de vrijstaande midvoor Duyf, die kei hard raak schoot: 33. Met deze stand kwam ook het einde. Molenwiekers 2 was te gast bij RKLVV 3 en behaalde, na een goe de wedstrijd, een fraaie 51) over winning. Bos 2x, Siebers, Kruyze en Moreno scoorden de doelpunten. Een met 5 invallers gehandicapt Molenwikeers 3 behaalde een 54 overwinning op Kronenberg 3. Hier zorgden voor de doelpunten: Elefte- rius 3x, G. Relouw en Theuvenet. Programa voor zondag a.s.: Molenwiekers 1, 2 en 3 zijn vrij. Ysselsteyn 3Molenwiekers 4 2.30 Uitslag: Leunen 2America 3 1—4 Programma zaterdag: Leunen AlSevenum Al 4.00 u. DIS BILeunen BI 3.00 u. vertrek 2.30 uur Leunen B2Venray B4 2.30 u. Programma zondag: Meterik 3Leunen 2 12.00 u. vertrek 11.15 uur Leunen 3Ysselsteyn 2 2.00 u. Zondagmiddag trad het eerste elf tal in 't strijdperk tegen Oostrum 2. In een wedstrijd waarin Merselo dui delijk de sterkere partij was, had Oostrum weinig kans tot een over winning. De ruststand was 10 voor Merselo. Door goed aanvallend spel werden er in de tweede helft nog een drietal doelpunten bij gescoord, zodat de wedstrijd eindigde met een 40 overwinning. Merselo 3 was te gast bij Meterik 3. Doordat de thuisclub niet op tijd kwam opdagen en het terrein nog niet in de vereiste hoedanigheid verkeerde, kon de wedstrijd pas een twintigtal minuten te laat beginnen. Het werd een harde wedstrijd waar in mede door de zwakke leiding vaak onsportieve en rommelige spelmomenten waren. Meterik 3 wist deze wedstrijd te winnen met 32 en Merselo kon heelhuids huiswaarts keren. Programma zaterdag: Merselo AlMolenwiekers Al 3 u. Molenwikeers BIMerselo BI 3 u. Programma zondag: Kronenberg 2Merselo 2 2 u. Merselo 3Meerlo 3 2 u. VETERAN E N De vorige week zaterdag gespeel de wedstrijd tegen het bedrijfselftal van Inalfa werd na een faire en spannende strijd met 42 door onze veteranen gewonnen. A.s. zaterdag ontvangen wij de PSV-mannen uit Eindhoven. Deze jaarlijks terugkerende match is dit keer zeer vroeg en daarom een test op de prestaties van onze veteranen op het nieuwe seizoen. De wedstrijd begint om 4 uur. Oostrum 1 heeft op eigen terrein een 10 overwinning weten te be halen tegen Venray 3. Voor de rust was het spel erg tam en de enkele kansen die er waren bleven onbenut. Na de rust speelde Oostrum met een invaller en deze maakte zich ver dienstelijk door het enige doelpunt van de wedstrijd te scoren. Hierop kwam Venray even opzetten, maar met een beetje geluk wist Oostrum de voorsprong te bewaren. Oostrum 2 verloor de uitwedstrijd tegen Merselo 1 met 40. Het was een sfeerloze wedstrijd, waarin Merselo zich duidelijk de sterkste toonde. Vooral aan 't doortastend optreden van de Oostrumse doelver- dediger was het te danken, dat het bij vier doelpunten is gebleven. Het was weer een zeer succesvol weekend voor onze vereniging. Da mes 1 hadden thuis tegen Heerlen, gezien de 60 uitslag, bepaaldelijk een gemakkelijke middag en dat ter wijl men niet eens in de sterkste for matie speelde. Men zal als ook mor gen de uitwedstrijd tegen Weert 2 winstpunten oplevert ernstig aan het kampioenschap kunnen gaan denken. Na een succesvolle thuiswedstrijd op 28 maart tegen Tegelen kan dat op 4 april in Deurne een feit worden. Zet hem op! Ook de heren boekten eindelijk weer eens een overwinning in Ge leen tegen Geleen 2. Bravo. Met ver trouwen in eigen kunnen zal men zondag thuis tegen Geleen 1 ten strijde trekken. De reserve-teams, wier wedstrijden geen doorgang von den zullen ook thuis spelen en wel Dames 2 tegen Venlo Girls 3 en He ren 2 tegen Tegelen 3. We zijn be- niuewd. It's all in the game! Het 3e herenzestal van VC Rooy had zaterdag bezoek van Resia 1 uit Wellerlooi. Zonder de minste moeite wonnen de VC Rooyers deze ontmoe ting met 30. Setstanden 15-10, 15-7 en 15-10 spreken voor zich. Het 4e herenteam was in Horst bij Hovoc 5 te gast. De Horstenaren hebben hun leidersplaats met succes verdedigd en er geen twijfel over laen bestaan dat hun de beste papie ren hebben in de 3e klasse. Met 30 ging VC Rooy 4 ten onder. Het le damesteam was in Haps om daar Appa 1 te bekampen. Na een minder goede wedstrijd trokken de VC Rooy-dames met 13 aan 't langste eind, hoewel Appa pas in de vierde set zich gewonnen gaf. Setstanden: 13—15, 15—12, 14—16 en 415. Stand promtieklasse dames: Were Di 13 11 2 22 35-17 Jong Sios 12 10 2 20 33-13 VC Rooy 12 9 3 18 33-13 BVO 14 8 6 16 31-26 Forto 14 5 9 10 19-33 Appa 12 4 8 8 20-29 Energo 13 3 10 7 16-32 Cuvoc 10 0 10 0 5-30 De wedstrijd VC Rooy 1 heren Con Brio 1 (Helmond) ging niet door, omdat de scheidsrechter niet op kwam dagen. Stand promotieklasse heren: VC Rooy 15 14 1 28 44-7 Tupos 16 14 2 28 43-23 Flamingo's 16 12 4 24 40-23 Con Brio 14 10 4 20 33-21 VCH 13 9 4 18 34-16 UVS 14 7 7 14 29-25 Valuas 2 15 7 8 14 30-28 Sios 14 4 10 8 17-34 Forto 16 4 12 8 24-42 Advendo 16 4 12 8 23-33 Cialfo 2 13 3 10 6 14-34 Appa 16 1 15 2 12-47 Het tweede damesteam ondernam zondag de reis naar Tegelen om daar VCT 3 te ontmoeten. Het was een gelijkopgaande strijd, maar uiteinde lijk bleek VCT 3 toch de meest ge lukkige. Setstanden 15-12, 15-10 en 16-14 Programma: Dames: VC Rooy 1—BVO 19.00 Heren: Hovoc 3VC Rooy 3 21.00 VC Rooy 4Valuas 3 18.00 VC Rooy 2—HTS 17.00 VC Rooy 1Flamingo's 20.00

Peel en Maas | 1965 | | pagina 9