belangrijke argumenten Kerkelijke Diensten UW TIENTJE IS DUS BIJ LEIJGRAAF VIJFTIEN GULDEN WAARD Leen dóór en dóór VERTROUWDE NAAM 2. WETTELIJKE GARANTIE van 7 tot en met 13 maart om aan BORONET b>i k de voorkeur te geven: SERVICE VERKOOP 4 ïïa'fe'W.6!™"-";'?'T&fëtZlSS&igS; serie 1 serie II 98.- 129.50 serte' III jeudserte 159.50 179.50 39.- tot 98.* 39.50 44.50 40.50 etc. 12 miljoen besteed uit de vastenactie TAXIBEDRIJF P. ST0KS KEMPWEG 9 TEL. 1Z33 PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kap. J. Driessen, Markt 5, tel. 1882 Zondag: 7.30 Leonardus Stiphout; 8 uur José Kremer-Vullinghs; 9.30 hoogmis voor de parochie; 11 uur v. overleden familie Janssen-Huybers; 18 uur Arnold JansBeken vanwege de buurt. Maandag: 7 u Gertruda Janssen; 7.30 Martinus Barents vanwege de buurtvereniging; 8..15 Riki Derikx en Joop v Keeken; 9 uur overleden familie van Heyster Dinsdag: 7 uur Marinus van Es en kleinzoon; 7.30 Antoon Laurensse; 8.15 Arnold JansBeken; 9 uur Gr. Arts-Klaassens en overleden fam. Woensdag: 7 uur Joh. Maassen en overleden familie; 7.30 gest jaarg J. Janssen en Anna van Vosselen; 8.15 Peter Janssen; 9 uur Eugêne Sijbers overleden familie Sijbers-Tijhuis; 19 uur avondmis met toespraak (He lena Haenraets. Donderdag: 7 uur Albertus van Gerven; 7.30 overleden moeder Jan- sen-Dins; 815 overleden familie Jan sen-Klaassens en Harry Janssen; 9 uur Hermina Schilderink. Vrijdag: 7 uur overleden familie Volleberg-v d Broek en kinderen; 7,30 Jan Swinkels en Jacoba Mich- els; 8,15 Gertruda Janssen; 9 uur Gerardus P. Martens. Zaterdag: 7 uur tot zekere intentie (J); 7.30 Gerrit Jansen en overleden familie; 815 uur Theodorus Pouwels; 9 uur overleden familie Janssen-Pe- ters. Heden zondag 4 uur vergadering van de H. Familie. Ouders, nu de dagen langer wor den en wij ons gaan voorbereiden op Pasen, wilt u er wel toe mede werken, dat uw kinderen ook eens door de week naar de Mis gaan. In de loop van deze week zijn of worden de zakjes voor de Bisschop pelijke vastenactie bij u in de bus gedaan. Laat de gezinsleden, die er toe in staat zijn, samen hun gaven er in doen, opdat het welgevuld t.z. t. in de kerk kan worden afgeleverd. RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Vitalis Tel. 1973 b.g.g. 2337 Zondag: le zondag van de vasten. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De hoogmis om 10.15 u. 7 u. avond oefening voor de vastentijd. Maandag t.m. zaterdag mis van de ^Piijvrag. vasten en ontnouülngs- dag. 7 uur Avondmis. Zaterdag: 8.30 gezinsmis. Van 3-1 uur gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvangen. Mededelingen 1. Maandag 8 maart, dus morgen avond is de eerste van de vijf avonden voor verloofden in San Damiano om 8 uur. 2. In de week van 1421 maart zal U het zakje voor het vastenoffer worden bezorgd. Zondag 21 maart is de eerste inzameling van die aktie. 3. Van de Quatertemperdagen is al leen vrijdag vasten en onthou ding. 4. Denkt U aan onze bezinnings- week van 2126 maart a.s.? Lees het programma van die week in Peel en Maas. Misintenties Zondag: 6.30 Gerrit Berkens; 7.45 Antoon Cremers; 9 uur Jan en Sjakie Jacobs; 10.15 René Troisfontaine (kennissen); 11.45 Nelly Potten. Maandag: 6.15 Wed. Hoeymakers- Claassens; 6.55 Mathilda Wasscher; 7.45 Jan Vollenberg en overl. fam.; 8.30 Martien Wijnhoven; 7 u. avond mis. Dinsdag: 6.55 t.e.v. H. Geest; 7.45 en 8.30 geen int. Donderdag: 6.55 geen int.; 7.45 An nie Janssen en Maria Verstegen- Janssen; 8.30 Cornelis van Kleef. Vrijdag: 6.55 voor overledene; 7.45 overl. ouders; 8.30 geen int.; 7 uur avondmis Anna Rutten-Peeters. Zaterdag: 7 uur geen intentie; 7.45 Martien Janssen en Noud van Lin. 8.30 gezinsmis. Dienbeurten Accolythen Zondag: 6.30 G. en K. Jeuken; 7.45 Chr. v. d. Heuvel en Pieter Ewals; 9.00 Peter Wijnands en Leo Faessen; 11.45 Jan Meesters en Henk Arts. VREDESKERK VENRAY Zondag: le zondag van de vasten. 7.30 leesmis voor overl. Piet Her mans; 9.00 leesmis vooh overl. Wil helmus Swinkels; 10.00 hoogmis v. alle parochianen; 11.30 leesmis voor overl. Louis Voermans; 3.30 n.m. Eerste vastenoefening met preek je. Wij zouden alle parochianen willen aansporen deze vastenoefening bij te wonen en mee te zingen. Maandag: 7.30 leesmis voor overl. Pierre Litjens (S..; 8)00 leesmis voor Alfons Sijbers en Theo, Eugène en Wim. Dinsdag: 7.30 leesmis voor overl. Petronella Arts-Martens; 8.00 lees mis voor overl ouders (IJ.). Woensdag: 7.30 leesmis voor overl. Piet Thijssen-Maassen; 8.00 leesmis overl. Wim Vermeulen en Bennie Thielen. Donderdag: 7.30 leesmis v Mech. tilda van Rooy-Jeuken; 8 uur lm. voor overl. fam. Weys-Jenniskens. Vrijdag: vasten- en onthoudings dag. 7.30 leesm. uit dankbaarheid N. uur lm voor Martinus Glaudemans en Petronella Leeyen; 7 uur n.m. is er Avondmis, gez. H. Mis voor Ma- riet Janssen. Zaterdag: 7.30 leesmis voor overl. fam. Loonen-Lenssen; 8 uur leesm. voor Piet Giezen. Biechtgelegenheid van 5-7 uur. Wij willen alle parochianen nog 'ns aansporen de HOOGMIS op zondag bij te wonen. Iedere zondag wordt deze opgedragen voor alle levenden en overleden parochianen. Allen kunnen deze H. Mis meezingen. Zondag: le zondag van de vasten. uur Parochiemis; 8.30 overl. fam. Jeurissen-Tijssen; 10 uur Hoogmis, jrd. Antoon Derickx; 3 uur Kruis wegoefening. Maandag: 7.30 gez. H. Mis Anto- netta Ousters. Dinsdag: 7.30 Piet Camps. Woensdag: 7.30 Martinus Janssen en echtgenote. Donderdag: 7.30 gest. leesmis An toon Verheggen. Vrijdag: Vastendag. 7.30 gest. gez. jaardienst Jacob v. d. Voort en echt genote. Zaterdag: 7.30 ter ere van O.L. Vrouw (M.). Biechten van 67 uur. pAROCKifcKEKK OGSTRUM chel, Martin Cornelissen Antoon en Herman Loonen; 10.30 Martin Jans sen en Huub Litjens. PAROCHiE YSSEISTEYN Zondag: le zondag van de vasten. .30 leesmis voor Thomas Michels; 10 leesmis voor Willem Vollen- berg; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis voor zekere intentie; 2 uur lof. Maandag: 7.30 leesmis uit dankb. d. fam. Geurts-van Dijck. Dinsdag: 7.30 gesticht jaargetijde voor Willem Spreeuwenberg en Mar- garetha Spreeuwenberg-Vervoort. Woensdag: 7.30 leesmis uit dankb. v. d. fam. Peters-In 't Hulst. Donderdag: 7 uur avondmis voor Wim Bus best. d.d. handboogschut terij. Vrijdag: 7.30 leesmis uit dankb. v. d. fam. Philipsen-Theunissen. Zaterdag: 7.30 leesmis voor de overl. fam. Philipsen-Peeters. Gele genheid om te biechten van 67 uur. Deze week zijn woensdag, vrijdag en zaterdag quatertemperdagen. Al leen vrijdag is geboden vasten onthoudingsdag. Zondag: le zondag van de vasten, en eerste zondag van de maand. H. Missen om 7 uur, 8 uur, 9 uur de parochiehoogmis; 3 uur Vastenlof. Eerste collecte voor de kerk, buiten gewone collecte die bijzonder wordt aanbevolen; 2e collecte voor het Bis dom. Maandag: 7.30 maanddienst Petro nella van Dijck. Dinsdag: 7.30 Hoogmis tot dank zegging fam. Claessens-Nabuurs. Woensdag: 7.30 maanddienst Mar tinus Classens. Donderdag: 7.30 maanddienst Peter Swinkels. Vrijdag: 7.30 jaardienst Hubertina Lenssen en Anna Stevens. Zaterdag: 7.30 H. Mis voor Anto nitta Teuws vanwege het zorgenkind afd. Venray. Zaterdagavond biecht gelegenheid van 57 uur. •PAROCHIE CASYENRAY zondag: le zondag van de vasten. 7.30 leesmis voor genezing van een zieke; 10 uur hoogmis voor de paro chie met vastenpreek; 3 uur Kruis wegoefening. Maandag: 7.30 gez. H. Mis van dank ter ere van O.L. Vrouw van Alijddurende Bijstand tot intentie van fam. Stiphout-Gerradts. Dinsdag: 7.30 5e zeswekendienst v. Willem Classens. Woensdag: .30 Gezinsmis tot int. van hen die in deze mis offeren. De ze week zijn de quatertemperdagen dagen van extra gebed voor pries ters en priesterroepingen alleen vrijdag is nog vasten- en onthou dingsdag. Donderdag: .30 gez. H. Mis van dank ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand tot intentie van fam. Classens-Gielen. Vrijdag: (vastendag) 7.30 leesmis tot zekere intentie; 7.30 's avonds gest. gez. jaardienst Maria Henr. Lit jens. Laat vooral ook de schoolvrije jeugd van deze avondmis deelnemen in deze boetetijd. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand tot intentie van hen die hiervoor offerden. Biechtgelegenheid van 67 uur. Om 7 uur lof (mooie voorbereiding od zondagsviering). Kerkpoetsen: Wies Kuypers en El- ly Cremers. Misdienaars: M. Wismans, J. Gee- rets - L. Peeters, W. Cleven - F. Swinkels, T. Vullings. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: le zondag van de vasten. 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor Ma ria Buysen-Lamers (Bejaarden); 9.15 Hoogmis voor de parochie; 10.30 leesmis voor de overl. ouders Voer- mans-v. d. Bergh; 2 uur Uitstelling van het Allerheiligste; 3 uur Vasten oefening. Maandag: 6.45 leesmis voor Antoon Loonen; 7.30 leesmis voor Theodorus Bouten. Dinsdag: 6.45 leesmis voor overl. fam. de Mulder-Hendriks; 7.30 lsm. voor Antoon Kusters en ouders (kin dermis). Woensdag: 6.45 lsm. voor de overl. fam. Koenen-Hendriks; 7.30 gez. jrd. voor Joanna Asselberghs-Buggems. Donderdag: 6.45 lsm. voor Willem Loonen; 7.30 lsm. voor Maria v. d. Poel-v. d. Bergh (kindermis). Vrijdag: verplichte vasten- en ont houdingsdag. 6.45 leesmis voor Peter Johannes Arts en Maria Poels; 7.30 gez. jgt. voor Martin Croymans en Antonia Croymans-Peeters. Zaterdag: 6.45 lsm. voor de overl. fam. Beckers-Dommek; 7.30 gez. jrd. voor Wilhelm Goumans. Biechtgele genheid van 45 uur. Kerkpoetsen: Gerry Jenniskeps en Mia Litjens (Overbroek). Accolythen: 6.45 Stevens en H. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: le zondag van de vasten. 7.30 vroegmis tot intentie van fam. Loenen-Cruijsen; 10 uur hoogmis tot bijzondere intentie. Vandaag maand, bijz. kollekte voor de kerk; 2.30 vas tenoefening en lof. Maandag: v. d. overl. van familie J anssen-Achten. Dinsdag: tot intentie van fam. Er- mens-Kempen. Woensdag: v. d. overl. ouders van familie Vullings-v. d. Broek. Donderdag: tot intentie van fam. van Vegchel-Peeters. Vrijdag: (quatertempdag, vasten en onthouding), v. d. overl. van familie Peeters-Claassens; 19.30 kruisweg oefening. Zaterdag: v. d. overl. ouders van fam. van Tilburg-Glaudemans. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis; vrijdag voor en na avond dienst. Dinsdag: 8 uur kontaktavond voor ouderen. RECTORAAT HEIDE Zondag: le zondag van de vasten. 7.30 leesmis voor overl. familieleden Claes-Derikx; 10 uur gesticht jaarge tijde voor Wlhelmus Jenneskens en en Regina Rongen. Accolythen: Wil ly Claes en Piet Rutten; 3 uur ge bedsoefening. Misdienaars van de week: Harry Claes en Gerrit Michels. Maandag: 7.30 leesmis voor Jacoba Michels-Jacobs. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Petrus Mathijs Janssen. Woensdag: Quatertemperdag. 7.30 leesmis uit dankbaarheid en bijzop- -vAuUuag. r.w leesmiswoor Mar tinus Ewals en Wilhelmina Leijssen. Vrijdag: Quatertemperdag, gebo den vasten- en vleesloze dag. 7.30 leesmis voor overl. fam. van Rens- Litjens. Zaterdag: Quatertemperdag. 7.30 u, leesmis tot zekere intentie. Biechtgelegenheid van 7-8 uur. RECTORAAT VEULEN Zondag: le zondag van de vasten. 7.30 leesmis voor de bekende inten- tile; 10 uur Hoogmis afgest. familie Hopman-Cleven. Na de hoogmis uit stelling van het Allerheiligste tot na het Lof. Aanbidding: 1111.30 Derde Orde: 11.3012 uur Stille Omgang; 12r— 12.30 K.M.G.; 12.30—1 M.B.L.; 1—130 JBTB; 1.302 mannen; 2230 vrou wen; 230 lof. Woensdag, vrijdag en zaterdag qua tertemperdagen. Vandaag: extra kollekte voor de kerk. Maapdag: wordt het Allerheiligste uitgesteld van 912 uur. Aanbid ding voor de kinderen; 8 uur lees mis voor zal. Rector J. Geurts (J.). Dinsdag: 8 uur lsm. uit dankbaar heid De Lauw. Woensdag: 8 uur leesmis overl. fam. van Meyel-Poels. Donderdag: 8 uur leesmis overl. fam. van Ool-Houben. Vrijdag: 8 uur lsm. voor zal. Jo hanna Ewals-Pouwels. Zaterdag: 8 uur leesmis jgt. overl. ouders Schoppema-Derks. Kerkpoetsen: Jet Burgers en Nelly Heidens. Accolythen: Jan Geel en, Gerard Koenen, Harry Verhoeven. RECTORAAT SMAKT Zondag: le zondag van de vasten. 6.15 H. Mis; 7.30 voor fam. Linssen- Derks; 8.30 tot zekere intentie; 10 u. Hoogmis vooh onze weldoeners. Kapel: 9.30 en 11 uur gel. H.H. Missen. Om 3 uur: Gebedsdienst: „Door God geroepen." 's Avonds om 7.30 avondmis. Maandag: Kerk: 6.30 en 7.30 gel. H.H. Missen; Kapel: 7 uur en 8.30 Elke avond in maart om 7.30 Avondmis. Dinsdag: 6.30 gel. H. Mis; 7.30 voor Anna Geertrui de Haart-Cremers. Kapel: 7 uur en 8.30. Woensdag: 8e woensdag ter ere van St. Jozef. Kapel: 7 uur en 8.30; 3 uur lof met preek; 7.30 avondmis. Donderdag: 6.30 gel. H. Mis; 7.30 H. Mis voor Mart Bonants en echt genote. Vrijdag: Vasten- en onthoudings dag. Kerk: 6.30 en 7.30 gel. H.H. Mis- 100 GULDEN KOPEN 50 GULDEN GRATIS KLEDING UITZOEKEN Keuze uit schier oneindige voorraden, De allernieuwste modellen, naast klassieke voorbeelden van internationale mode. en hier de ongewijzigde prijsnotering van onze totaal nieuwe voorjaarskollektie, uitsluitend zuiver wollen BORONET kleding. BIJ ALLE PLAATSELIJKE RECHT BANKEN WERD DE NAVOLGENDE GARANTIE+SERVICEVERKLAR1NG WETTELIJK GEDEPONEERD: 1. Elk Medina stuk, - T door om wordt verkocht, I» op deskundig» wijze vervaardigd van stoften, garene en fournituren van de best mogelijke kwaliteit en uitvoering. S. Indien de koper niettemin ven oordeel mocht zijn, dat een in one bedrijf gekocht kledingstuk met aan de daaraan te stellen eisen zou voldoen of de koper b'J het gebruiken van het kledingstuk over de kwaliteit en uitvoering daarvan met volledig tevreden zou zijn, zullen wij aan de koper te ajlen voiieuiu ikkuoii Hen wij aanede°kóper ie a.ien hef'geieverd# n nieuw exemplae' ooor ai naar-gelang «au ïang2nShëtz5d?t^voorzover verlangd of nodig geheel or ge deeltelijk te veranderen en/of te herstellen, totdat dient volledig Is tevreden gesteld. 9 tedere kooer heeft te allen tijde en gedurende.de gehele levensduur het recht elk bij ons gekocht kledingstuk Bé']8®' gratis door onze kleermakerij te 'den veranderen, het. indl n het te nauw of le wijd geworden mocht zijn te laten uitleggen of Innemen én het te laten herstéllen, kortom alles met uit zondering van stoppage en stomen. alsmede bij de Kamers van Koophandel In de respect, steden. HERENKÓSTUUMS Gröta keuze ook met het nieuwe zon. ztide-etTect Zelfs In de goedkoopste serie worden uitslui tend zuiver wollen stoffen toegepast en ver werkt met de beste vormgaranderende ka meelhaar. SPORTKOLBERTS Uitsluitend zuiver wollen tweedsoorten In zeer nrote verscheidenheid o.a. Schotse en Engelse fabrikaten» 49.- 59.- 69.- etc. Nieuwe dessin», nieuwe coupe. PANTALONS Wollen kamgarene, naast de befaamde pplyea- ter weefsels. Uiterst modern en deskundig ge maakt '„Zitten" perfekt heupvast Met of zonder tomslag. 19.50 25.-29.-etc, -wvnvmvmro wuma Extra fraaie kollektie In vlotte modellen en oer- eterke kwaliteiten. Moderne, leuke dessins. Naar keus met korte of lange pantalon. Afhanke lijk van leeftlldt REGENJASSEN Enorme nieuwe eorterlnp o.a. poplin, cotton pabardlne, Drl-sll etc. Alle moderne opvattin nen zijn bij ons voorhanden. Ook op de afdeling HERENMODE Is uw tientje 15 old. waard. Wat dat voor een extra voordeel betekent, merkt u pas als u met Vllftl6n öUldGn de enorme sortering en scherpe prijzen kennis v maakt o.a. In de nieuwste x—, OVERHEMDEN te KOpeil! die zichzelf in de was strUken. Teryten» en andere wasbare ZELFBINDERS etc. etc. Ook In de Herenmodeafdeling „Altijd het nieuwste" „Altijd hst mooiste". en... uw tientje geeft u het recht om voor Ziet ent. «norm. kollektie DAMESKLEDING het nieuwste van het nieuwste Ook hier geldt de SERVICE-VERKOOP o.a. f 100,- kopen, f 50,- GRATIS. VENLO: PARADE 40 TELEFOON 5797 Eindhoven: Grote Berg 16 Breda :van Coothplein-hoek Ginne kenstraat Nijmegen: Lange Bur chtstr. 60 Arnhem: Kortestraat 3 H. Missen. Kapel: 7 uur en 8.30. 6.30 voor verkenners Sambeek. Van 5 tot 5.30 en van 7 tot 8 uur gelegenheid om te biechten. 7.30 uur Avondmis. Ongeveer 72 miljoen gulden zou den nodig geweest zijn, om de 539 aanvragen, die bij de bisschoppelij ke Vastenaktie binnengekomen zijn te voldoen. Er is echter in vier ja ren tijds (zolang bestaat bij ons de Vastenaktie) ruim 12 miljoen bij eengebracht, hetgeen geleid heeft tot een subsidieverlening aan 332 pro jecten. Telt men de nu weer gereed liggende aanvragen bij de vroegere, dan wordt er door katholieken uit de gehele wereld ten behoeve van so ciale werken 102 miljoen aan onze bisschoppen- gevraagd. Door het welslagen van de Vasten- Baltussen; 8 uur Joost van Ooi en i sen. Kapel: 7 uur en 8.30. Gerrit Jenneskens; 9.15 J. van Veg-] Zaterdag: Kerk: 6.30 en 7.30 gel. THANS GEVESTIGD: aktie van dit jaar, die de naam V5 zal dragen (om er een beetje een lustrum-karakter aan te geven), ho pen onze bisschoppen opnieuw een groot aantal echte noden van zuiver menselijke aard te kunnen lenigen. Voor een aantal dag- en week bladen heeft de bisschop van Rotter dam, Mgr. M. A. Jansen, samen met de direkteur van de Vastenaktie, Herman Dievendal, een overzicht ge geven wat er met onze vastenoffers zoal gedaan is. Men herinnert zich dat de bis schoppen een paar jaar geleden er toe overgegaan zijn het eigenlijke vasten af te schaffen. Deze vorm van boete doen, (evenals zovele andere vormen van boete) werd niet meer aktueel geacht: zij sprak ons chris tenen van de 20ste eeuw niet meer aan. Waar wij wel gevoelig voor wa ren en in steeds grotere mate ge voelig voor bleven was de nood in de wereld. Die nood in de wereld wordt ons door de nieuwe commu nicatiemiddelen van radio en TV steeds duidelijker. En wij zijn ook bereid iets te doen, om de armen van onze rijkdom te geven. Wij kwa men del aatste jaren zelf steeds meer in de welvaart te zitten en voelden het toch ergens als een schande, wanneer wij voor anderen niets deden. Goed wij gaven, wij gaven aan de Vastenaktie. Wij brachten een offer voor onze medemensen. Het eerste jaar ging het schoorvoetend: er kwam 1,6 miljoen op tafel. Maar de volgende jaren steeg onze mild heid en we bereikten vorig jaar bij na/4 miljoen. Wanneer men de be steding van dit bedrag nagaat, dan blijkt, dat Afrika inderdaad het grootste gedeelte gekregen heeft van de bijeengebrachte gaven, het is een derde of ruim 4 miljoen. Ruim twee en een kwart miljoen ging naar Azië, anderhalf miljoen naar Oceanie en 2,7 miljoen naar Latijns Amerika. Dat is op zich een beetje wonderlijk, maar we moeten ermee rekenen dat die cijfers nog wel eens anders kunnen komen te liggen. Aan wat voor soort van so ciale werken is het geld nu besteed? zal men vragen. Nu, dat is heel sim pel: een derde deel van het geld is naar het onderwijs in de noodgebie- den gegaan, in Afrika en Latijns Amerika voornamelijk. Direkt daar op komt dan de 2 miljoen, die aan medische hulp is uitgegeven. Als men nu rekent, dat ook de Memisa nog eens per jaar 1 miljoen op haalt voor medische hulp, blijkt dat Nederland voor de gezondheidszorg in de wereld heel wat doet. Voor be strijding van honger en natuurram pen (vaak eenmalige gaven) is meer dan anderhalf miljoen beschikbaar gesteld. De rest aan pers, radio, so ciale opbouw en andere projecten. En het geld is goed besteed. De wereld is ons dankbaar. De bisschoppen rekenen er dit jaar nog meer mee te kunnen doen. Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold en 1 ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na werktijd - aan de fabriek, bij ae portiei N V. INALFA VENRAY

Peel en Maas | 1965 | | pagina 6