s.v.v. nieuws s.y. merselo s.v. leunen s.vv biljarten v.c.r00y BASKETBAL y.y. oostrum L1 RIAENS-ROYERS DE MOLENWIEKERS Wat kan de gemeente nog doen Maak de kuip vol R T H U I VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL. 1253 Uitslagen: Wanssum 1Venray 1 2—1 Venray 2—M.V.V. 3 3—5 Venray 3Geysteren 1 0—8 Merselo 1Venray 4 14 Wittenhorst 4Venray 5 5—1 Venray 6Resia 2 1—2 Zondag was dan de dag aangebro ken dat Venray 1 streekgenoot Wanssum 1 moest bezoeken. Hoog waren de verwachtingen van dit treffen, maar jammer genoeg deed de stormachtige wind veel afbreuk aan het spel. Vol goede moed werd aan de wed strijd begonnen. Na 2 min. spelen kreeg aanvalsleider Teunissen al 'n reëele scoringskans, doch miste op het nippertje. Beter verging het Wanssum, want na vier min. spelen kwamen de blauw-witten op vrij goedkope wijze aan de openingstref fer doordat de Venray-verdediging en bloc verzuimde in te grijpen. De Wanssum-rechtsbinnen kreeg een zee van tijd om doelman van Soest kansloos te passeren. Gesteund door dit succes kwam Wanssum fel en gevaarlijk opzetten, maar al spoedig nam Venray het initiatief over en drong de Juliaan- tjes terug tot op de eigen speelhelft. Het begint op traditie te lijken, maar ook nu moeten we weer zeg gen dat het geluk niet met de onzen was. Een keiharde kopbal van J. Arts belandde tegen de paal, een kogel van P. Smits juist naast. De rust ging in met een 10 voor sprong voor de gasten. In de tweede speelhelft trok Ven ray fel ten aanval, maar de stugge Wanssum-defensie klaarde de zaak voortreffelijk. Na 18 min. spelen hadden we dan eindelijk succes. Linkshalf van Aalsum, die een zeer goede wedstrijd speelde, trok mee ten aanval en schoot van verre af stand op doel en meteen raak: 1-1. De spanning steeg ten top. Met frisse aanvallen trachtte men de verdeging uit cadans te spelen. De Venrayse aanvallen waren talrijker en technisch beter van opzet, maar de Wanssummers speelden directer, kwamen ook meermalen gevaarlijk voor ons doel. Na 30 min. spelen onthield de scheidsrechter Venray 'n strafschop toen een der Wanssum- verdedigers de bal met de hand speelde binnen het strafschopgebied. W. Teunissen en J. Arts kwamen nog enkele malen gevaarlijk opzet ten, maar zonder succes. Zeven mi nuten voor het einde, toen eigenlijk iedereen zich al met een gelijkspel verzoend had, was het de Wanssum- midvoor die doelman van Soest met een listig balletje het nakijken gaf en hiermede zijn ploeg de volle winst bezorgde: 21. Met deze kleine, doch fel begeer de zege, kreeg Wanssum iets meer het vrediende. Beide teams speelden een forse, doch faire wedstrijd. Venray 2 dat bezoek ontving van MW 3, speelde geen beste wed strijd. De twee winstpunten kwa men dan ook bij de ploeg die er het meeste recht op had. Direct na de aftrap trok Venray ten aanval en dat leverde meteen een doelpunt op door E. Rodriquez. Drie min. later was het weer gelijk. MW voelde dat het ging en gooide alles op de aanval, hetgeen ook weer succes opleverde. De score werd door MW dan ook opgevoerd in de eerste speelhelft tot 14. Na de rust ging Venray de zaken wat steviger aanpakken, maar tel kens strandde man op de goed spe lende Maastrichtse defensie. Toch kwam er succes. M. Hermans nam op rechts een hoekschop, plaatste de bal precies op het hoofd van de aanstormende Keursten, die met een prachtige kopstoot de MW-goalie versloeg: 24. De MW-linksbinnen bracht daarna de stand op 25. Nog gaf Venray het niet op. Bij een scrimmage voor het MW-doel werd de bal over de doellijn gewerkt 3-5. Jammer genoeg gingen twee kost bare puntjes verloren, maar de aan sluiting met de leider is nog niet verloren. Op veler verzoek plaatsen wij hieronder de stand in de res. Ie kl. KNVB. De wedstrijden van j.l. zon dag zijn hierin nog net verwerkt. EHC 2 13 8 2 3 18 Venray 2 13 7 2 4 16 De Ster 2 13 4 7 2 15 W1 helmin a '08 2 13 6 3 4 15 Tiglieja 2 13 6 2 5 14 Spc. Irene 2 13 5 4 4 14 MW 3 13 5 3 5 13 Roermond 2 13 5 2 6 12 RIOS 2 13 3 6 4 12 Miranda 2 13 5 2 6 12 Blerick 2 12 2 3 7 7 RKBSV 2 12 2 2 8 6 De wedstrijd Venray 3Geysteren is een hopeloze vertoning geworden. Een superieur Geysteren onder aan voering van good old Jacq. had he lemaal geen moeite met onze luste loze ploeg. Direct na de aftrap ston de gasten al met 01 aan de leiding en binnen de 20 min. was 't al 04. Na de hervatting kregen we hetzelf de spelbeeld te zien. De tegenpartij profiteerde hier van door nog vier maal te doelpunten. Einduitslag: 0-8. Venray 4 was de enige SW-ploeg die deze zondag voor winst zorgde. Zij waren te gast bij het sterke Merselo, waar met niet minder dan 14 werd gewonnen. Venray 5 was op bezoek bij Wit- tenhorst 4 en ging met 51 roem loos ten onder. Venray 6 verloor op het laatste nippertje van Resia 2 met 12. Een gelijkspel hadden de rood witten be slist verdiend. Programma zondag 21 februari: Venray 1Panningen 1 2.30 u. Blerick 2Venray 2 2.30 u. Melderslo 1Venray 3 2.00 u. Venray 4Melderslo 2 12.00 u. Venray 5Resia 2 12.00 u. Montagnards 2Venray 6 2.00 u. Zondag j.l. speelden de Molen- wiekers tegen Kronenberg 1. Na een matige wedstrijd moest men tenslot te genoegen nemen met een 11 gelijkspel. De wind en talloze hagel buien deden veel afbreuk aan het spel. Toch nam Kronenberg na on geveer een kwartier spelen de lei ding. Uit een pass van de rechtshalf kreeg de midvoor de bal in zijn be zit en, na zich van spil Linders ont daan te hebben, verscheen hij oog in oog met doelman Bouwmeester, die tegen het toen volgende schot kansloos was: 01. De Molenwiekers, die de sterke wind tegen hadden, moesten alle zeilen bijzetten om doelpunten te voorkomen. Dit ging hun goed af en men wist zelfs gevaarlijke tegen aanvallen op te zetten. Eenmaal brak W. Linders door, maar z'n schot ging net voor het doel langs. Aan de andere kant beukte een schot van de Kronenberg linksbin nen de kruising van paal en lat en moest rechtsback A. Franssen op de doellijn redding brengen. Toch kwam er voor de rust geen veran dering in de stand. Na de rust hadden de Molenwie kers het windvoordeel. Men ging meteen in het offensief en reeds na 1 min. leverde dit de gelijkmaker op. Na een overtreding van een der Kronenberg-spelers schoot links binnen L. Jenneskens de bal in het Kronenberg-doel. Het nu volgende half uur kwam de Kronenberg-de fensie onder zware druk te staan, maar ze wist toch doelpunten te voorkomen. Het laatste kwartier kwam Kronenberg nog enkele keren gevaarlijk opzetten. Eenmaal wist de midvoor zich handig vrij te spe len en verscheen vrij voor keeper Bouwmeester. Hij schoot echter de bal precies in zijn handen. Met de Molenwiekers in de aanval eindigde deze matige wedstrijd. Molenwiekers 2 was vrij. Molenwiekers 3 speelde thuis te gen America 4 en speelde met 11 gelijk. Hier zorgde linksbinnen Elef- terings voor het doelpunt. Molenwiekers 4 verloor iin Ame rica 6 met 32. G. Relouw en Scharrenberg scoorden ieder een maal. Programma voor zondag a.s.: Molenwiekers 1Meterik 2 Merselo 3Molenwiekers 2 Molenwikeers 3Horst 5 Attentie! Vrijdag 19 februari a.s. carnavals avond van de Molenwiekers voor alle leden boven 18 jaar, met echt genote of verloofde in clublokaal Thielen, aanvang 8 uur. Komt U allen en liefst zoveel mo gelijk gecostumeerd. Voor de stem mingsmuziek zorgen The Flaming Stars. Oostrum 1 heeft zondag weer één puntje in de wacht gesleept door een gelijkspel tegen E.W.C. Voor de rust moest Oostrum tegen een harde storm optornen die in de lengte over het veld waaide. E.W.C. dat wind mee had, wist hiervan te profiteren en had bij de rust een 20 voor sprong. Na de rust had Oostrum de wind mee en nu ging het een beetje ge makkelijker. Nadat er enkele goede kansen gemist waren, kwam de linksbinnen van Oostrum na een mooie voorzet van rechts voor de keeper te staan: 12. Dit gaf nog wat meer moed en Oostrum was nu vaak in de aanval. Eén minuut voor het einde kreeg Oostrum nog een penalty te nemen, die goed werd genomen en zo werd het 22. Een goede wedstrijd al werd het spel wel beïnvloed door de harde wind. Oostrum 2 verloor met 16 van Hegelsom 2. Hoewel er niet slecht gespeeld werd, kon Oostrum toch niet op tegen de sterkere tegenstan der. Programma voor a.s. zondag: Griendtsveen 1Oostrum 1 Oostrum 2Leunen 1 een wedstrijd tegen Venray 4. Op 't uur waarop de wedstrijd moest aan vangen was de scheidsrechter niet aanwezig. De toevallig aanwezige scheidsrechter A. Poels was bereid de leiding op zich te nemen, het geen hij op voortreffelijke wijze deed. Mede door enkele misverstan den in de achterhoede van Merselo werd het een 41 overwinning voor Venray. Merselo 3 speelde een wedstrijd tegen Evertsoord; het werd een ne derlaag van 72 voor Merselo. Programma zondag 21 februari: Merselo 3Molenwiekers 2 12 u. Merselo 1Hegelsom 2 2 u. Uitslagen: Meterik 2Leunen 1 01 Leunen 3DIS 2 01 Leunen AResia A 20 Leunen BSwolg. Boys B 11 Programma zondag: Oostrum 2Leunen 1 2.00 uur vertrek 1.30 uur Leunen 2Lottum 3 2.00 uur Leunen 3Carnavalsvereniging 4.00 Leunen 3 in voetbaltenue met boe- renpet en zakdoek; carnavalsvereni ging gecostumeerd. Zaterdag: Leunen A-DIS A (kringtoernooi) 3.30 Leunen B2Venray B3 2.00 oefenwedstrijd VETERANEN Zaterdag 20 februari a.s. wordt er voor leden, donateurs en genodig den. Er zijn weer prachtige prijzen te winnen. De belangstelling zal on getwijfeld weer groot zijn. Aanvang 20 uur in zaal Manders, Maashese- weg. KON. POLITIEHONDENVER. DE VERDEDIGER De leden J. Pelzer en A. Pelzer zijn geslaagd voor het diploma er kende pakwerker. Het examen werd afgenomen op het terrein van Bui- tenlust aan de Maasheseweg. Een mooie prestatie van deze leden. Het afgelopen weekeinde werden in Mill de partijen van de eindstrijd le klasse KNBB gespeeld. Hieraan werd deelgenomen door de Venray se biljarters J. Lucassen, W. Schwa- choven van ONA en M. van Asten, Ysselsteyn. De Venrayers kwamen ook nu weer goed voor de dag. De stand: Schiks, Haps, kampioen 12 8.33 59 J. Lucassen, promov. 10 7.31 45 J. Nillesen 8 716 59 W. Schwachoven 8 6.26 66 J. v Haaren, Boxmeer 6 6.34 44 H. Gerrits, Mill 4 6.26 45 P Huberts, Wanroy 4 5.93 62 M. v. Asten, Ysselsteyn 4 590 43 BIC I—THOMAS n Na veel afstel en uitstel werd de wedstrijd zaterdag eindelijk ge speeld in de gymzaal van de Mulo. In Den Bosch waren de aankomend sportleraren van Thomas verslagen door BIC. Heel even had het er dan ook de schijn van dat ze nu revanche wil den nemen, ze openden de score nl. met enige fraaie doelpunten. BIC echter eenmaal warm gedraaid, diende snel van repliek en nam na enige tijd de leiding om deze niet meer af te staan. De scheidsrechters, wegens wegblijven van de officiële scheidsrechters gevormd door de niet spelende leden van BIC, had den het bijzonder zwaar en faalden nogal eens waar het de loopregel en de persoonlijke fouten regel betrof. Het harde spel werd hierdoor teveel in de hand gewerkt wat zeker niet ten goede kwam aan het spelpeil. Beide teams pasten hardnekkig hun zoneverdediging toe, althans in het begin. In het laatste gedeelte, van de 2e helft echter verwaterde de toepas sing een weinig. Ondanks alles heeft BIC ook deze wedstrijd kunnen to nen haar leidende positie waard te zijn in het klassement. Tenslotte de eindstand: 3059 in het voordeel van B.I.C. I Tantalus 4BIC 2 Deze wedstrijd werd gespeeld in de nog altijd even imposante Phi lips JubileumhaJ in Eindhoven waar Tantalus 4 BIC 2 ontving. Gezien de plaats die BIC 2 en Tantalus 4 innemen op de competi tie-ladder, was BIC 2 zonder meer favoriet, wat ze deze wedstrijd, zij het weinig imponerend, waar maak- Zondagmiddag speelde Merselo 1 Het spelsysteem een-drie-een dat de eerste 10 min. gespeeld werd bleek geen succes, door het gebrek aan ervaring met dit systeem. De zoneverdediging bood zoals gewoon lijk weer uitkomst, de verdediging werd hechter en de aanval beter op gezet. Het team van Tantalus toon de zich deze wedstrijd wel uiterma te onproduktief, er werd door hen zevenmaal gescoord (14 punten). Wat de scheidsrechters betreft, ze floten redelijk, alleen de loopregel bleken ze niet zo heel goed te ken nen. Tenslotte de uitslag van deze heel matige wedstrijd: Tantalus 4BIC 2 14—39. Het 2e herenteam ontving zater dagavond het reserveteam van de Venlose Tuinders Volleybalclub. Zonder al te grote moeite wonnen de V.C. Rooyers dit treffen met 3-0. In de eerste set kwam VC Rooy 2 met 136 aan de leiding In de 2e set was het wéér VC Rooy dat met 157 aan het langste eind trok. In de derde set nam VC Rooy met pri ma services en aanvallen een 100 voorsprong. TVC 2 scoorde toen 1 punt tegen, waarna VC Rooy 2 met 151 resoluut een einde aan deze wedstrijd maakte. Een volkomen verdiende overwinning. Het 3e herenteam van VC Rooy was gastheer voor het Venlose UVS 2. Na een goede partij volleybal wonnen de VC Rooy-mannen deze ontmoeting met 30. In de eerste en derde set gingen de partijen goed tegen elkaar op: 15-11 en 15-12, ter wijl in de tweede set het verschil wat groter uitviel: 154. i,. i »"tTFlFF Het 4e herenteam speelde op het Lyceum een plaatselijke derby te gen het 3e zestal van deze school. Met enthousiast en goed volleybal werden de lyceum-mannen naar 'n royale 03 nederlaag gespeeld. Pri ma werk van onze 4e zestallers. In Helden-Panningen hebben de dames van VC Rooy 2 laten zien dat ze echt wel weten wat volley bal is. Met enorm elan hebben de VC Rooy-reserves geknokt voor de pqntjes, maar de Concordia-dames bleken té sterk. Het vertoonde spel geeft toch wel hoop voor de toe komst. VC Rooy 2 zal zich, zo spe lend, zeker in de eerste klasse kun nen handhaven. Setstanden waren: 15—11, 15—8 en 15—9. Het le heren- en le damesteam waren vrij. Stand bij de heren promotiekl.: Tupos 15 13 2 26 40-22 VC Rooy 13 12 1 24 38-6 Flamingo's 14 11 3 22 36-20 Con Brio 13 9 4 18 30-20 VCH 12 8 4 16 31-15 Valuas 2 14 7 7 14 28-25 UVS 12 5 7 10 23-23 Sios 12 4 8 8 15-28 Advendo 14 4 10 8 22-37 Cialfo 2 12 3 9 6 13-31 Forto 14 3 11 6 20-37 Appa 15 1 14 2 12-44 Stand bij de dames promotiekl.: Jong Sios Were Di VC Rooy BVO Appa Forto Energo Cuvoc 31-10 32-15 27-11 25-22 19-26 14-30 15-29 3-24 Afgelopen zondag is d'e jeugdcom- petiite begonnen van de afdeling Venlo van start gegaan. VC Rooy nam met 1 dames en 4 herenteams deel. De dames trokken naar Venlo om daar na een bijzonder goede start na Valuas de tweede plaats op de ranglijst te gaan innemen. Uitslagen: VC Rooy—VCT 2 2—0; VC Rooy— Tupos 2—0; VC Rooy—TVC 2—0 en VC RooyValuas 02. In Venray speelde de B jeugd hun competitiewedstrijden. Na drie wed strijden staan Hovoc, TVC en VC Rooy BI gelijk aan kop. VC Rooy B2 deed het in dit gezel schap lang niet gek. Tenslotte waren de A-jeugdspelers in Horst om daar hun eerste wed strijddag af te werken. Beide VC Rooyteams kwamen uitstekend voor de dag. Het Al team nam zelfs de leiding van deze klasse en A2 lever de een uitstekende prestatie door Hovoc Al een gelijkspel af te dwin gen. De volgende wedstrijddag voor de jeugd is vastgesteld op 14 maart a.s. Programma: Dames: 17-2 VC Rooy 2—Resia 19.15 20-2 VC Rooy 1Energo 19.00 ns ii. Heren, zaterdag: Concordia 2VC Rooy 4 19.30 VC Rooy 1—Sios 20.00 MOEILIJKE BELEIDSBEPALING De raadsleden, die zich thans ijverig aan de bestuderingen van de begroting 1965 hebben gezet, zullen het moeilijke probleem bemerken, waarmede B. en W. te kampen heeft. Het probleem namelijk wat er nu van de vele, vele plannen en wensen, die men heeft op kortere of langere termijn verwezenlijkt kan worden. En we hebben er zo nog wat op ons lijstje staan. Verbeteringen van 38 km landbouwwegen, de West singel, rioleringswerken in Venray, Oostrum en Merselo, in Ysselsteyn en Oirlo, nieuwe branweergarage, sportvoorzieningen op de kerkdor pen, nieuw gezondheidscentrum enz. Kapitaalswerken, die wat hun ren te en aflossing betreft eerlang de gewone dienst van de gemeente ko men verzwaren. Een gewone dienst, die thans al niet mede door de kapitaalswerken in de laatste 15 ja ren gerealiseerd - sluitend te maken is, dan door het putten uit reserve fondsen tot een bedrag van bijna f 114.000,— De gelden, die de gemeente op grond van de Financiële Verhou dingswet 1964 van het Rijk ontvangt zijn nu al onvoldoende om de begro ting sluitend te krijgen. Nu is het nog zo, dat deze Fina- ciële Verhoudingswet 1960 geen re kening houdt met verschillen van structuur, oppervlakte etc. en elke gemeente voor elke inwoner het zelfde bedrag uitkeert, maar geluk kig is men tot het inzicht gekomen, dat de grote onderlinge verschillen, die zich tussen de afzonderlijke Ne derlandse gemeenten voordoen, het toch wel noodzakelijk maken enge, wat men noemt „verfijningen" aan te brengen, die dan tot resultaat hebben, dat bepaalde gemeenten meer krijgen. Nu is het dus maar hopen dat ook Venray van een dezer verfijningen zal profiteren, met na me, die wordt voorgenomen voor rioolzuiveringsinstallaties. Als we alleen al bedenken dat de gemeente Venray voor 4 miljoen gulden plan nen dienaangaande heeft liggen (die gedurende 25 jaren een jaarlijkse last van ruim 3 ton op de gewone dienst gaan uitmaken) dan is het duidelijk dat het een halszaak is dat deze verfijning er zo spoedig moge lijk doorkomt. Een andere geldbron, waarop Ven ray reeds jaren hoopt is de Wet uit kering wegen, waarvan speciaal die gemeenten zullen profiteren, die een groot wegennet hebben te onderhou den. Het bedrag van 4 ton, dat nu jaar lijks op de gewone dienst drukt wegens onderhoud van straten en wegen toont wel aan, dat men hier niet voor niets hunkert dat dit on derwerp van Wet nu eindelijk eens werkelijkheid gaat worden. Daarnaast kan men verwachten dat voor verschillende infrastructu rele werken nog aparte bedragen van rijk en provincie beschikbaar komen, (zwembad, recreatieoord, wegen- even zo goed als voor ande re doeleinden (bv. gezondheidscen trum, bejaardentehuis) maar wan neer die komen en hoeveel dat zal zijn, hangt van allerlei factoren af, waar noch B. en W., noch de raad veel aan te zeggen zal hebben. Een beleid voor 1965 te bepalen is door dit alles dus uitermate moei lijk. Wat zal er dit jaar nog aan ex tra's uit de bus komen, die het mo gelijk maken bepaalde onderdelen van het wenslijstje nog af te wer ken? Dat is de vraag, die B. en W. zich moeten stellen, maar waarom trent thans praktisch nog geen en kele „vastigheid" bestaat. Een ande re planning als het verzamelen van de wensen en te proberen die via verschillende instanties gefinancierd te krijgen is niet mogelijk. Dat daarbij wel eens projecten voorrang gaan krijgen terwijl men liever eerst een ander project onder han den had willen nemen, dat echter nu nog niet „haalbaar" is, kan een van de gevolgen zijn. Mogen we enerzijds verwachten, dat een ontwikkeling, die mede door rijk en provincie in onze gemeente reeds jaren geleden op gang ge bracht, thans niet tot stilstand zal komen, anderzijds zullen we ons toch moeten realiseren dat ook onze gemeente iets zal merken van de rem, die het rijk is gaan aanleggen in verband met de algemene econo mische toestand. We hebben namelijk in ons dier baar Nederland het afgelopen jaar veel meer uitgegeven dan we ver diend hebben. Nederland heeft in 1964 ongeveer 1 miljard gulden meer uitgegeven dan door ons volk in dat jaar is verdiend, althans is overge houden. We zijn in 1964, vooral door de loonexplosie, nogal royaal ge weest Willen we de ontwaarding van onze gulden niet nog sterker zien toenemen, dan dient er met de investeringen zeer bedachtzaam te werk worden gegaan We kunnen eisen blijven, maar de lasten blijven niet uit Het doet onbevrediend aan bij on ze begroting zovele „als" en „mis schien" te horen en te lezen „Als de overheid bijspringt„Misschien dat dit jaar hiervoor fondsen gevon den kunnen worden.zijn niet be paald zinnen, die je optimistisch de toekomst in doen zien. Het klinkt een beetje vreemd als men een raadslid hoort zeggen: „Ja, het zit allemaal niet zo lekker, maar we moeten maar vertrouwen op ons goed gesternte, dat ons het verleden ook al de nodige extraatjes bezorgd heeft. Maar van de andere kant is met de huidige financieringspolitiek en de financiële verhoudng tussen Rijk en gemeenten ook moelijk anders te varen dan op een „goed gesternte", al zou men in het gewone dagelijkse leven, in fabriek of huis, toch niet graag een dergelijke gang van zaken ten aanzien van 't financieel beleid toejuichen. Velen zouden bedrogen uitkomen. In deze verantwoording is ver werkt een intensieve rondgang in ons kleinste kerkdorp, de Vrede- peel waar door plm. 35 gezinnen 350,werd bijeengebracht, per gezin dus 10,gemiddeld. Gemiddelde betalingshoogte per gezin in Venray-kom: 14. Opmerkelijke giften bij deze ver antwoording: 2 x 50,en 5 x 150,Dit geeft het aktiecomité de moed om vol te houden. Oude stand 14.771,60 A F 50,— M G 16,— J E 8,— P V 16,— J v G 5,— H J 10,— J S-P 8,— A v L 12,— J v d L 20,— H S 3,— F K 10,— P M 8 A S 12,— G Z 2,50 M B 15,— M A 4 G P 2,— J C 2,— H S 4,— J P 12,— J T 4,— M B 2,— S v d Z 4,— H H 4 J B 4,— J S 12,— G P 12,— R D 8,— A v B 4,— A V 4,— A V 8,— C v d B 16,— J B 6 A V 4,— V v H 4,— J G 4,— A D 3 C d G 2- H v N 4,— J S 1,— J V 20,— N N 5,— J M 8,— B F 3,75 P v M 12 P v W 4,— J S 5,— J V 3 K W 20,— L R 16,— M S 16 Th v W 8,— H S 12,— H v Z 7,50 A G 5,— L M 4,— J B 10,— G J 12 W H 25,— P N 24,— A V 4,— M G 8 H G 28,— P R 8,— P P 5,— H J 4,— M S 6,— A S 3,— H G 6,— A J 8,— W C 8 G V 4,— H H 1,— W F 4,— G v G 8,— J v d B 4 H B 5,— P v B 5,— W A 10,— H R 10,— R J 5,— L S 4,— H B 4,— L v A 20,— F J 10,— H v d M 3,75 P R 2,50 F v G 12,— Th B 16,— H J 10,— L G 10,— J H 4,— J O 10,— G T 6,— G v S 5,— J B 4,50 A M 4,— F v E 16,— H v V 1,50 B v d W 1,50 P V 4,— G K 8,— T S 8,— W O 8,— E K 150,— P L 50,— P P 5,— P E 8,— P H 28,— J P 4,— G B 12,— J C 2,— H N 4,— N M 4,50 G A 8,— 24,— J v K M C 4,— A P 4,— P E 10,— P H 2,50 M P 2,50 A P 4,— A B 8,— H C 2,— A C 10,— H L 2,— C H 24,— J P 28,— J A 1,— J B 2,— H v B 8,— J M 8,— J P 28,— H v V 12,— J D 4,— J P 32,— J B 1,— A P 8,— H A 4,— Nieuwe stand 16.166,60

Peel en Maas | 1965 | | pagina 10