Boerenleenbank Kerkelijke Diensten van 22 tot en met 28 november (a. MARTENS TAXIBEDRIJF P. ST0KS KEMPWEG 9 TEL. 1233 Voor aan- en verkoop van effecten ORIENTATIERIT VRIJDAG 20 NOVEMBER 1964 No. 47 VIJF EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS wffkrt ad voor vfnray fiv om^trfrf1v advertentieprijs sv. ct. p. mm abonnements- GROTE STRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 v^V^XV V ErlilxA I wl« vJ IVlw) X IVCrlVCjll PRIJS PER KWARTAAL 1.50 (buiten Venray f 1.75 PAROCHIEKERK VENRAY Pgiester v. d. week: Kapl. Driessen Markt 5 - Tel. 1882 Zondag: 7 uur Johanna v. Bracht- Gerrits; 8 uur overleden moeder Janssen-Dins; 9.30 hoogmis voor de parochie; 11 uur Jac. Coenen; 18.00 Harrie van Meyel. Maandag: 7 uur Johannes de Bruijn en Regina Weiten; 7.30 overl. fam. Janssen-Klaassens en Harrie Janssen; 8.15 overl. fam. Voesten- Michels; 9 uur Willem Poels, echt genote Hendrina Poels en overl. kin deren. Dinsdag: 7 uur Joh. Maassen en El. Vermeulen; 7.30 W. Crooymans; 8.15 Pierre van Opbergen; 9 uur Jan Lenzen. Woensdag: 7 uur W. Broers, echt genote en overl. kinderen; 7.30 gest. jaargetijde Peter Custers en Maria Gertruda van de Ven; 9.15 vader en zoon Sijbers; 9 uur uit dankbaarheid b.g.v. een 25-jarig huwelijk. Donderdag: 7 uur Adolf Verbeek en Gertruda Gossens; 7.30 Theodora van den Dungen-van Woerkom; 8.15 Maria Voermans-Janssen; 9 uur overl. fam. Hendriks-Wevers-Camps 10 uur pl. huwelijk van Hoof-Til- lemans. Vrijdag: 7 u. Jan Sijbers; 7.30 ge sticht plechtig jaargetijde Pastoor Amouri Esser, ouders, broers er zuster; 8.15 zekere int. R.; 9 uur va der en zoon Sijbers; 9.30 plechtig huwelijk van de Krabbe-Kroon. Zaterdag: 7 uur Hendrica Thuyls- Muysers; 7.30 Franciscus Paulissen en overl. ouders; 8.15 ter ere van de H. Oda (v. C.-K.); 9 uur Bernard Kronenberg; 9.30 plechtig huwelijk Donders-Clephas; 10.30 plechtig hu welijk Zeevenhoven-Wijnhoven. Biechtgelegenheid 17.30-19.30; 19 u. lof. Dinsdag: 19.30 Christelijke Moe ders. Zaterdag: feest van de H. Oda. Let op de aanbiddingsuren die nader zullen worden aangegeven. Voor alle reparaties Schoolstraat 30 Tel. 23 RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Vitalis Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 27e en laatste zondag na Pinksteren. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De Hoogmis om 10.15 7 uur lof met overweging. Maandag: H. Clemens, paus en martelaar. Dinsdag: H. Johannes van het Kruis, belijder en kerkleraar. 7 uur avondmis. Woensdag: Zalige Humilis, belij der. Donderdag: H. Leonardus van Portu Mauritio, belijder. Vrijdag: Mis van de laatste zon dag na Pinksteren, of votiefmis. 7 u. nam. oefening, waarin we de nieuwe manier van mis-lezen vóór doen en bespreken. Géén lof. Zaterdag: H. Jacobus van Marcel- la, belijder. 8.30 Gezinsmis. Van 3-1 uur gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvangen. Attentie In verband met de nieuwe Mis liturgie, die zondag 29 november begint, houden we vrijdagavond 27 november om 7 uur een oefening, 'n z.g. houten Mis met uitleg, waarbij u boekjes krijgt met de nieuwe ant woorden, en alvast kunt oefenen. Komt zoveel mogelijk naar die oefening, dan gaat het zondag 29 november vanzelf wat gemakkelij ker. Misintenties Zondag: 6.30 Frits Philipsen; 7.45 Antoon Cremers; 9.00 Nelly Potten; 10.15 zekere int. fam. Henkens-Lee- naers; 11.45 overl. fam. Pouwels- Minten. Maandag: 6.15 Wed. Hoeymakers- Claassens; 6.55 Bertus Piek; zij alt. Selida Virginia Rojer; 7.45 overl. ouders Vullings-Billekens; 8.30 An na Janssen. Dinsdag: 6.55 Petronella Vullings- Billekens; zijalt. Maria v. d. Poel- v. d. Berg (buren); 7.45 overl. fam. van Lieshout-Ardts; 8.30 Theodorus Stevens. Woensdag: 6.55 Wed. Bongaards- Arts; zijalt. Mathilda Wasscher; 7.45 Wed. v. d. Poel-v. d. Berg, als lid der D.O.; 8.30 voor levende en over leden leden van Boerenleenbank Venray. Donderdag: 6.15 overl. ouders Spee en kinderen Gerla en Anna 6.55 overl. ouders Geurts, zijalt. An toinette Rammelman-Elsevier; 7.45 overl. fam. Michiels-Rosbender-Wij nen; 8.30 Theodorus Pouwels en Jo hanna Friezen. Vrijdag: 6.55 Petronella Vullings- Billekens; zijaltaar ter ere van de H. Geest; 7.45 Maria v. d. Poel-v. d, Berg; 8.30 L. Wijnhoven-Custers. Zaterdag: 6.55 Bertus Piek; zijalt. ter ere van de H. Geest; 7.45 O.L. Vrouw zekere int.; 8.30 gezinsmis. Dienbeurten Accolythen Zondag: 6.30 H. Bosch, A. San ders, W. Timmermans en H. Arts 7.45 J. Naus, R. Vastert, A. Derks en P. Philipsen; 9.00 J. Meesters, P. Wijnands en L. Faessen; 11.45 C. Evers, J. Evers, Chr. v. d. Heuvel en P. Ewals. Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold en ongeschoold f Aanmelden dagelijks - ook na weikiijd - aan de fabriek, bij de portier ÜJ NV. INALFA VENRAY VREDESKERK VENRAY Zondag: 27e en laatste zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis voor Fran- cisca Hendriks-Sijbers; 9.00 leesmis voor Antoon Koopmans en familie; 10.00 Hoogmis voor de parochie, 11.30 leesmis als jaarget. voor Piet v. d. Vorle; 3 uur zondagmiddag oefening om God te danken voor al le ontvangen gunsten en in het af gelopen kerkelijk jaar. Maandag: 7.30 leesmis voor het welslagen van een examen; 8 uur leesmis voor overl. fam. v. d. Pas- Gerritsen. Dinsdag: 7.30 leesmis voor overl. ouders Ramaekers-Pouwels; 8 uur leesmis vooh overl. fam. van Veg- chel-Muysers; 9.30 plechtig huwelijk en H. Mis voor bruidspaar Timmers- Donders. Woensdag: 7.30 leesmis voor Ben nie Thielen en Corry Geurtjens; 8 u. leesmis voor vader Thei en Wim Sijbers; 9.30 plechtig huwelijk en H. Mis voor bruidspaar Peters-v. Veg- chel. Donderdag: 7.30 leesmis voor P. Thielen en zoons Alouis en Bennie: 8 uur leesmis voor Jaap Min van collega jager; 9.30 plechtig huwelijk en H. Mis voor bruidspaar Bonants- Geürts. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Elisa beth Gossens-Kessels; 8 uur leesmis voor overl. fam. Lenssen-Jacobs. Zaterdag: 7.30 leesmis vooh overl. fam. Eibers-Janssen; 8 uur leesmis voor levende en overleden leden v. de brandweer. Biechtgelegenheid 5 tot 7 uur. THANS GEVESTIGD: PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 27e en laatste zondag na Pinksteren. 7 uur Parochiemis; 8.30 Hoogmis, mnd. Maria Muyres-Du- pont; 10 uur Theodoor Verstegen. Maandag: 7.30 Jean Camps. Dinsdag: 7.30 gest. gez. jrd. Jan Hendriks. Woensdag: 7.30 gest. gez. jrd. Theodora Janssen-Tacken. Donderdag: 7.30 overl. fam. Kes- sels-Verheijen. Vrijdag: 7.30 Johanna Hub. Sie- bers-Nijssen en ouders Siebers- Camps. Zaterdag: 7.30 Gerardus Janssen en echtgenote; biechten van 6^7 u. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: octaaf van de H. Machu- tus, bijz. vereerd in deze parochie. Laatste zondag van het kerkelijk jaar. H. Missen zijn om 6.30, 7.30, 8.30, plechtige hoogmis om 10 uur. Na ieder H. Mis verering van de re likwie en zegening van water en brood. Om 2.30 kinderzegen en ge- bedstonde, aansluitend plechtig lof. Eerste kollekte voor de kerk; twee de kollekte Bisdom. Maandag: 7.30 geen H. Mis, wel communie uitreiken; 9 uur Hoogmis ter ere van de H. Cecilia tot inten tie van 't kerkelijk zangkoor, voor de overL leden, kerkbestuur priesters van de parochie. Dinsdag: 7.30 zieledienst overl. fam. v. d. Ven-Cleven. Woensdag: 7.30 Hoogmis tot inten tie fam. Janssen-Peters. Donderdag: 7.30 zieledienst Fran- cisca Sijmons en Harrie Uitenhove. Vrijdag: 7.30 Hoogmis tot dank zegging (C.). Zaterdag: 7.30 zieledienst Gerar dus Kemmelings; zaterdagavond biechten van 57 uur. VOOR ALLE RIJBEWIJZEN NAAR autorijschool. Jansen Langstraat 33 - Overloonseweg 18 Venray Telefoon 04780-1351 Ons nieuwe telefoonnummer: 16 0 0 •PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 27e en laatste zondag na Pinksteren. 7 uur H. Communie uit reiken; 7.30 leesmis Gertruda Clas sens-Versteegen vanwege Liefde werk van O.L. Vrouw van Lourdes: 10 uur Hoogmis voor de Parochie; 3 uur kruisweg en lof voor de gel. zielen. Maandag: 7.30 gez. H. Mis voor Josephina Seykens-Collin. Dinsdag: 7.30 gez. jrd. P. J. Hey- ligers en Johanna Maria v. d. Pasch. Woensdag: 7.30 Gezinsmis tot int, van hen die in deze mis offeren. Donderdag: 7.30 gez. maandd. Pie- ter Philipsen. Vrijdag: 7.30 gez. H. Mis Jacobus Heidens. Zaterdag: 7.30 leesmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand totint. van hen die hiervoor offerden; 10 ur plechtige huwelijks mis voor het bruidspaar Verhaegh- Strijbos. Biechtgelegenheid: 5.30 6.30; om 6.30 lof. Kerkpoetsen: Riet Dinghs en Elly Vullings. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 27e en laatste zondag na Pinkstefen. Om 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor de parochie; 9.15 hoog mis, opgedragen voor pastoor Vos- termans; 10.30 leesmis voor de overl. fam. van het bruidspaar van Dijck- Keijzers. Om 3 uur lof. Maandag: 6.45 leesmis voor Peter Willemse en Catharina Geeraets; 7.30 gesticht jaargetijde voor Ma thijs en P. J. Goumans en Elisabeth Pubben; 's avonds om half zes gez. H. Mis ter ere van St. Cecilia voor de zangers, accolythen, lectoren en collectanten. Dinsdag: 6.45 leesmis voor Ger truda Jenniskens-Heldens; 7.30 lees mis voor de overleden familie Voes- ten-Nijssen-Claessens .kindermis. Woensdag: feest van de H. Catha rina, patrones van onze kerk. 6.45 leesmis voor de overleden familie Goumans-Peeters; 7.30 gesticht jaar getijde voor Johan Meijers en echt genote. Na de H. Missen verering van de relikwie van de H. Cathari- 's avonds om 6.30 uur in de kerk van het Veulen leesmis voor de le vende en overleden leden van de boerinnenbond. Donderdag: 6.45 leesmis voor An- tonia Croijmans-Peters; 7.30 leesmis van dankzegging tot int. van de fam. van Leipsig-Geurts. Vrijdag: 6.45 leesmis voor de over leden familie Peeters-Martens; 7.30 gesticht jaargetijde voor Jacobus Peeters en familie. Zaterdag: 6.45 leesmis voor Harry Martens en Petronella Janssen- Martens; 7.30 gesticht jaargetijde v. Peter Loonen en oJhanna Wilmsen. Van 45 biechtgelegenheid. Geen lof. Kerkpoetsen: Maria Bouten en Anny Claessens. Accolythen: 6.45 P. Stevens en J. van Ooi; 8 uur Gerrit en Mart. Cor- nelissen; 9.15 Gerrit Jenniksens, H. Baltussen, Ant. en Herman Loonen; 10.30 P. Heesen en H. Litjens. RECTORAAT HEIDE Zondag: 27e en laatste zondag na Pinksteren. 7.30 H. Mis uit dank baarheid; 10 uur Hoogmis voor overl. ouders Christiaan Janssen en Geertruda Wijnhoven. Accolythen: Jan Ewals en Piet Rutten. Misdienaars van de week: Jan Gielens en Jos. van Rens. Maandag: 7.30 H. Mis voor overl. familieleden Geurts-Gellings. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor Marti- nus Ewals en Wilhelmina Leijssen. Woensdag: 7.30 H. Mis uit dank baarheid en bijzondere intentie. Donderdag: 7.30 H. Mis voor de overl. familieleden v. Rens-Litjens. Vrijdag: 7.30 H. Mis tot int. van fam. Derikx-Voesten. Zaterdag: 7.30 H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand. Biechtgelegenheid van 78 u. Zondag a.s. eerste zondag van de Advent: Bid- en boetedag voor de vervolgde kerk. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 27e en laatste zondag na Pinksteren. 6.30 leesmis voor de fam. Willems-Verheyen; 8.10maand- dienst voor Peter Joh. Philipsen; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis; 2 lof. Maandag: 7.30 maanddienst voor Martinus Arts. Dinsdag: 7.30 maandd. v. Wim Bus. Woensdag: 7.30 weekd. v. Peter Joh. Philipsen. Donderdag: 7.30 leesm. voor Maria Verhoeven en overl. fam. Vrijdag: 7.30 gez. jaarg. v. Maria Janssen-Winnen. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis uit dankb. v. d. fam. Arts-Smits. Gele genheid om te biechten van 6 tot 7 uur. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 27e en laatste zondag na Pinksteren. Heden bijz. maandelijk se kollekte voor onze kerk. 7 uur leesmis voor de bekering van de zondaars; 8.15 leesmis voor Maria Lipperts en overleden familie; 10 u. Hoogmis voor de Z.E.H. Vercoulen v.w. Missienaaikrans; 6 uur Lof met rozenhoedje. Maandag: 7 uur H. Mis voor de parochie; 8 uur Hoogmis ter ere van de H. Cecilia voor de leden van het kerkelijk zangkoor en de leden van de fanfare. Dinsdag: 7 uur gest. jgt. voor de overledenen van de fam. Verheyen- Arts; 7.45 leesmis voor Johannes Noyen. Woensdag: 7.30 leesmis voor Ma ria Pubben; 10 uur Huwelijksmis v. het bruidspaar Loeffen-van Rijs- wijck. Donderdag: 7 uur leesmis uit dankbaarheid tot int. van fam. Flin- senberg; 7.45 leesmis ter ere van de H. Gerardus. Vrijdag: 7 uur gest .jgt. voor An toon Poels, echtgenote en zoon Hen- ricus; 7.45 leesmis voor Petrus Pub ben. Zaterdag: 7 uur gest. jgt. ter ere van de H. Oda; 7.45 leesmis voor Henricus Gooren en echtgenote. Biechtgelegenheid van 5 tot 6 6 uur lof met rozenhoedje. - A.s. zondag: jaarlijkse bid- boetedag voor de vervolgde kerk. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 27e en laatste zondag na Pinksteren. 7.30 vroegmis tot int. v. fam. Arts-Berents; 10 uur hoogmis tot int. van leden kerkelijk zang koor; 3 uur plechtig lof ter gelegen heid H. Cecila, patrones van het zangkoor. Na lof kort orgelconcert door organist Hub. Houët uit Eind hoven. Maandag: v. d. zielerust van over ledenen. Dinsdag: v. d. zielrust van Henri cus Bloemen en Herman Eibers. Woensdag: 7.30 geen H. Mis; 10 u. pl. hoogmis met inzegening van hu welijk van Bertus Jacobs en Maria Geurts. Donderdag: v. d. zielerust van Fr. Willems. Vrijdag: v. d. zielerust van overl. ouders Janssen-Winnen. Zaterdag: v. d. zielerust v. over ledenen. Biechtgelegenheid: dage lijks vóór H. Mis; zaterdag van 7—8 uur. RECTORAAT VEULEN Zondag: 27e en laatste zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis uit dankb, fam. Cleven-van Os; 10 uur Hoog mis voor de bekende intentie; 2.30 Lof. Maandag: 8 uur leesmis uit dank baarheid (S.). Dinsdag: 8 uur leesmis voor overl. Frans Linders, echtgenote en fam. Woensdag: 8 uur leesmis voor zal. vrouw Kusters-Knops. Donderdag: 8 uur Hoogmis voor zal. Wilh. Geurts-Croymans. Vrijdag: 8 uur best. lsm. voor de overl. fam. Willems-Jacobs. Zaterdag: 8 uur bijz. intentie voor gezin ter ere van de H. Maagd Ma ria en H. Gerardus K Zondag 29 nov., eerste zondag van de advent, zal Pater Geurts een preek houden over zijn missie en tevens bijzonder koliekteren voor zijn missie. Accolythen: Harry van Rijswijck, Gerrit Reintjes en Piet Cox. Kerkpoetsen: Jet Burgers en Nel ly Classens. RECTORAAT SMAKT Zondag: 27e en laatste zondag na Pinksteren. 7 uur H. Mis voor een zieke; 8.30 voor Peter Antoon Koe nen; 10 uur Hoogmis voor het gees telijk en tijdelijk welzijn van onze gemeenschap. Kapel: 8.30 H. Mis voor de school jeugd. Maandag: 6.30 en 7.30 H.H. Missen voor de overledenen. Dinsdag: 6.30 voor overl. ouders; ASSURANTIE en FINANCIERINGSKANTOOR KRUIJSEN - MEESTERS julianasingel 41 «ook goed en goedkoop VENRAY Tel. 1061 (04780) voor autoverzekering" Per 1 jan. 1965 gaat de verplichte W.A.-verzekering in voor bromfietsen- Indien U thans Uw bromfiets bij ons verzekerd, betaalt U hiervoor tot 1 jan. 1965 géén premie. de spaarbank vaar iederéén 7.30 voor Joh. Hub. v. d. Winkel. Woensdag: 6.30 ter ere van de H. Jozef; 7.30 voor Anna Geertrui de Haart-Creemers. Donderdag: 6.30 gel. H. Mis; 7.30 voor Mart. Bonants en echtgenote. Vrijdag: 6.30 gel. H. Mis; 7.30 voor Antoon Martens. Zaterdag: 6.30 ter ere van O.L. Vrouw; 7.30 voor overl. ouders. Van 5 tot 5.30 en van 7 tot 8 uur gelegen heid om te biechten. pauselijke maandintentte van het apostolaat van het gebed DECEMBER 1964 levensvernieuwing door liturgievernieuwing „Heer, geef dat de liturgische vernieuwing .volgens de opzet van het concilie werkelijk bijdraagt tot de vernieuwing van het geestelijk leven der gelovigen." De maandintentie voor december van het Apostolaat van het Gebed vraagt, dat de vernieuwing, die het Concilie van de liturgie verwacht, steeds meer tot stand mag komen en leiden tot vernieuwing van het gees telijk leven der gelovigen. De Commissie voor Liturgie zoekt in alle landen naar een vervulling van deze wens. En het is reeds dui delijk in welke richting de verande ring zich voltrekt. Vooreerst vindt er een herstel plaats van de oorspronkelijke struc tuur van de Heilige Mis zoals die zich uit de H. Schrift laat aflezen en wij zien dan ook dat woorddienst en Eucharistie-viering ten nauwste met elkaar verbonden zijn. De li turgisten zoeken de woorddienst meer verstaanbaar en de offerdienst meer inzichtelijk te maken. In ons land zal bij de H. Mis het Nederlands de plaats van het Latijn innemen in vieringen met het volk, vooral op de zondagen. Het Neder lands zal in de diensten het Latijn vervangen vanaf het begin tot de offerande en daarna weer vanaf het gebed des Heren, het Onze Vader, tot het einde. levensvernieuwing Maar dit alles kan mooie theorie blijven zolang men er zich niet zeer diep van bewust is, dat de liturgie pas haar laatste zin bereikt aan de andere kant van de kerkdrempel in het gewone dagelijkse leven. Het te Communie-gaan tijdens de Eucha ristie-viering zal moeten worden tot een communiceren in en buiten de Heilige Mis. Communiceren bete kent: open staan voor de ander, zichzelf meedelen, medemens zijn, één worden met Christus en in Hem met de ander. De Mis-inde-praktijk beleeft het „Suscipe Sancte Pater, Aanvaard Heilige Vader" en het „Offerimus Tibi, wij offeren U" in het alledaags bestaan, in de bewustwording dat onze arbeid waarde heeft en een op dracht is van God aan ons en van ons aan God, in de hulp aan de medemens, in alles wat pijn doet en alles wat vreugde geeft, in het gebed, maar ook in het werk. Er gens is ook het schrijfbureau, de werkbank, de naaimachine, de lesse naar op school een altaar waarop wij de gaven van onszelf aan God aanbieden. Het levensoffer van iede re mens kan niet los gezien worden van het Offer van de Mens bij uit stek, Jezus Christus. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat het besluit van de raad van 28 juli 1964, no. 917, tot vaststelling van de „Verordening Reinigings rechten 1964" is goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 14 oktober 1964, no. 11, en gedurende drie maanden voor eenieder ter lezing is nedergelegd ten gemeentehuize. Venray, 16 november 1964. Burgemeester en wethouders voor noemd, Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS, burgemeester. H. P. L. VORST, secretaris BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Venray vestigen er de aandacht op dat ingevolge het bepaalde in arti kel 10 van het provinciaal wegen reglement jaarlijks tussen 1 novem ber en 1 maart hagen en struikge wassen .staande langs een weg in en nabij bochten, alsmede bij de aan sluiting van andere wegen, indien die hagen of struikgewassen het uit zicht over de weg of de aansluiten de weg over een lengte van 25 m langs de wegas gemeten, belemme ren, door of vanwege de rechtheb benden op die beplanting zodanig moeten worden gesnoeid, dat de hoogte van de hagen of struikge wassen boven de grond, waarop zij zijn geplant of, wanneer die grond gelegen is beneden de kruin van de weg waarlangs zij zijn geplant, bo ven die kruin, niet meer dan één meter bedraagt. Venray, 16 november 1964. Burgemeester en wethouders voor noemd, Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS, burgemeester. H. P. L. VORST, secretaris De Vereniging voor Veilig Ver keer afd. Venray organiseert op 22 november 1964 een oriëntatierit, waarbij de deelnemers beproefd worden op hun kennis van de Ver keersregels. Iedereen die een auto of een an der motorrijtuig bezit kan daaraan meedoen. De start is om 13.00 uur bij De Burggraaf aan de Stations weg. Inschrijvingen aldaar vanaf 12.30 uur. Het startgeld bedraagt f 6,waarvan een gulden is voor het lidmaatschap 1965 voor die ver eniging. Alle bromfietsers van Venray worden ook verwacht. Laat de brommers nu ook eens zien, dat ze iets anders kunnen dan rondjes rij den. Ook voor hen is deze ralley 'n mooie test van de verkeersregels. Hun inschrijfgeld bedraagt 3.50, waarvan een gulden voor lidmaat schap 1965. Een keur van prachtige bekers zijn te verdienen. Er rijden drie klassen. A en B voor motorrijtuigen en C voor bromfietsers. Het Verbond voor Veilig Verkeer afd. Venray verwacht een groot aan tal deelnemers a.s. zondag, want ook de wisselbeker, indertijd beschik baar gesteld door de gemeente Ven ray, staat weer op het spel.

Peel en Maas | 1964 | | pagina 5