Kerkelijke Diensten van 1 tot en met 7 november Adverteer in dit blad VRIJDAG 30 OKTOBER 1964 No. 44 VIJF EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 PAROCHIEKERK VENRAY Priester v. d. week: Kapl. Driessen Markt 5 - Tel. 1882 Zondag: 24e zondag na Pinksteren. Allerheiligen. 7 uur Antoon van Osch; 8 uur Peter J. Beerkens en echtgenote; 9.30 Hoogmis voor de parochie; 11 uur José Kremer-Vul- linghs; 18 uur avondmis: Piet Pou- wels en echtgenote; om 5 uur n.m. Allerzielenlof met preek. Maandag: Allerzielen. 6.30 drie H. Missen, waarvan de laatste voor Th. Pouwels; 8 uur drie H. Missen, waarvan de eerste voor overl. fam. Janssen-van Bergen en zoons Johan, Gerrit en Theo; 9.10 twee stille H. Missen: eerste voor Sjang v. Bracht; 10 uur plechtige Requiemmis voor alle overleden parochianen; 20 uur Avondmis Antoon Laurensse. Dinsdag: 7 uur overl. ouders Ba rents-Verhaegh; 7.30 gest. jaarget. Lamb. Poels en overl. kinderen; 8.15 gest. jaarget. pastoor Henri Wis- man.s; 9 uur overl. ouders Schols- Leers. Woensdag: 7 uur Jan Lenzen; 7.30 moeder van de Goor en kinderen; 8.15 dokter Bloemen; 9 uur hoogmis uit dankbaarheid (K.). Dondei-dag: 7 uur overl. fam. Vol- lenberg-v. d. Broek en kinderen; 7.30 Johannes Leonardus Rommen; 8.15 Maria Voermans-Janssen; 9 uur Johanna van Bracht-Gerrits. Vrijdag: eerste vrijdag. 6.30 Piet Pouwels en echtgenote; 7 uur zekere intentie R.; 7.45 hoogmis ter ere van het H. Hart, int. overl. fam. Lamers- Drissen; 20 uur avondmis Ferd. Beerkens, echtgenote en fam. Zaterdag: 7 uur Johannes Maas- sen en Elisabeth Vermeulen; 7.30 gest. jaarget. Petrus Hubertus Ma ria Camps en echtgenote M. van de Pas; 8.15 bestelde jaardienst Piet Rongen en zoon Sjang; 9 uur vader en zoon Sijbers. Biechtgelegenheid voor eerste vrijdag 19-20 uur: zater dag 17.30-19.30; 19.00 uur lof. Let cp de aanvangstijden der mis sen op zondag. RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Vitalis Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 24e zondag na Pinksteren. Allerheiligen. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De hoogmis om 10.15 uur; 's avonds om 7 uur lof met rozenhoedje voor overledenen. Maandag: Allerzielen. 6 uur eer ste H. Mis; 7 uur H. Mis; 7.30 pl. gez. Requiemmis voor alle overleden parochianen en de overledenen van het klooster. Om 8.30 en 9 uur laat ste H. Missen; 's avonds 7.30 Kruis weg voor overleden dierbaren. Dinsdag: Mis van de 24e zondag na Pinksteren of Votief mis. 7 uur avondmis. Woensdag: H. Carolus Borromeus, bisschop en belijder. Donderdag: Mis van de 24e zon dag na Pinksteren of votief mis. Van 58 gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvangen. Vrijdag: le vrijdag van de maand. 6.40 gez. H. Mis; 7.45 H. Mis voor al le schoolkinderen; 's avonds 7 uur avondmis. Zaterdag: H. Willibrord, bisschop en belijder. Patroon van de Neder landse Kerkprovincie. 8.30 gezinsmis. Van 38 uur gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvangen. Mededeling Vanaf zondagmiddag 12 uur t.m. maandagavond kan men de Allerzie- len-aflaat verdienen onder de gewo ne voorwaarden. Misintenties Zondag: 6.30 Wilhelmus Thijssen; 7.45 overl. ouders Janssen-Maurus; 9.00 Jan en Sjaakie Jacobs; 10.15 overl. fam. Linders-Verkoeyen; 11.45 Nelly Potten. Maandag: 6 u. overl. fam. Meyer- Wilms; 6.30 overl. fam. Slits; 7 uur overl. ouders Hermus-v. Oers; 7.30 overleden parochianen; 8 uur Mar- tien Janssen en Noud van Lin; 8.30 Adriana Oudenhoven-Evers; 9 uur Joh. Janssen en Catharina Arts. Dinsdag: 6.15 Wed. Hoeymakers- Claassens; 6.55 Herman Strijbos en dochter Elisabeth; 7.45 voor de meest verlaten zielen; 8.30 Lambertus Kerkhoff. Woensdag: 6.55 overl. fam. Meyer- Wilms; 7 uur zijaltaar Maria v. d. Poel-v. d. Berg, D.O.; 7.45 Wed. Bon- gaards-Arts; 8.30 Piet Hermans, Veltum. Donderdag: 6.55 Jan Emons en dochter; 7.45 Theodorus Pouwels en Anna Friezen en overl. fam.; 8.30 J. Rademakers. Vrijdag: 6.40 Michiel Lenssen, echtgenote en dochter Anna; 7.45 Ant. Martinus Janssen; 8.30 overl. fam. Zaterdag: 6.55 Antoon Huybers; 7.45 Willem Jenniskens; 8.30 gezins mis. Dienbeurten Accolythen Zondag: 6.30 C. en J. Evers, Chi\ v. d. Heuvel en P. Ewals; 7.45 G. Jeuken, K. Jeuken, Ant. Claassens en Paul Pop; 9 uur H. Bosch, A. Sanders, W. Timmermans en H. Arts; 11.45 J. Naus, R. Vastert, A. Derks en P. Philipsen. PAROCHIE CHRISTUS KONING Zondag: 24e zondag na Pinksteren. Feest van Allerheiligen. 7.30 leesmis voor Elisabeth Bosch-Peeters; 9 uur leesmis tot dankzegging t.i.v. fam. Vermeltfoort; 10 uur Hoogmis voor Cornelis Linders en kinderen; 11.30 leesmis voor Gerardus Geurts en Wilhelmina Linders-v. Herpen; 15 u. (3 u. n.m.) Allerheiligen-lof, waar na korte Allerzielenpreek. Vanaf hedenmiddag 12 uur tot Allerzielenavond 12 uur kan ieder die 6x Onze Vader, Wees gegroet en ere zij de Vader bidt een volle af laat verdienen. Maandag: Allerzielen. De H. Mis sen zijn om: 7 tot 8 uur drie lees- missen: één tot intentie van Antoon Huybers (kaartclub); 8 uur 1 lees mis voor Gerardus Geurts èn Wil helmina Linders-v. Herpen; 8.30 leesmis voor alle overleden gelovi gen; 19 uur avondmis voor Gerardus Arts. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Ma theus Kievits; 8 u. leesmis voor Cath. Gruteren en echtgenoten. In de kapel van Veltum: feest van St. Hubertus (Jagersmis) 9.30 gez. H. Mis voor overl. fam. Derks- Smits. Woensdag: 7.30 leesmis voor Peter Thijssen-Maassen; 8 uur leesmis overl. fam. Geurts-v. d. Broek. Donderdag: 7.30 leesmis Alfons en Harry Arts; 8 uur leesmis voor Ben nie Thielen van geslaagde. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand .toegewijd aan het H. Hart. 7.30 leesmis voor Bennie Thielen en Corry Geurt j ens; 8 uur gez. H. Mis ter ere van het H. Hart voor Jaap Min. In deze H. Mis worden alle schoolkinderen verwacht; 9.30 plech tig huwelijk en H. Mis voor bruids paar Siebers-van de Laar. Zaterdag: Priesterzaterdag. 7.30 leesmis voor Piet Hermans; 8 u. leesmis voor Johanna van Hoof- Gerits en zoon; 10 uur plechtig hu welijk en H. Mis voor bruidspaar Nijhuis-Vaske. Van 57 uur biecht gelegenheid. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 24e zondag na Pinksteren. Feest van Allerheiligen. Onder de H. Missen kollekte voor de missie van zuster Truus Lemmens. 7 uur H. Mis voor overl. fam. Houwen- Jacobs; 8.30 gest. leesnvs voor Leo nard Maas; 10 uur Hoogmis voor de parochie; 3 uur lof met allerzielen preek en processie naar het kerk hof. Maandag: Allerzielendag. 7 uur H. Mis voor alle overleden gelovi gen; 8 uur gez. H. Mis voor de overl. leden van de Broederschap; 7 uur avondmis tot intentie van Z.H. de Paus. Dinsdag: 7.30 gez. jrd. Martinus Custers en Henrica Wismans, zege ning van brood ter ere van de H. Hubertus. Woensdag: 7.30 gest. gez. jrd. Jan Litjens, Gertrudis Rongen en Petro- nella Stevens. Donderdag: 7.30 overl. ouders Manders-Emons. Vrijdag: eerste vrijdag 7.30 gest. gez. jrd. overl. fam. van Rens-Lit- jens. Geen avondmis. Zaterdag: eerste zaterdag 7.30 overl. ouders Camps-Claessens. Ge legenheid om te biechten van 67 u. Tot het begin van de vasten is er zaterdags geen lof. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 24e zondag na Pinksteren. Feest van Allerheiligen. Eerste zon dag van de maand. H. Missen om 6.30; 7.30 kindermis; 8.30; parochie hoogmis om 10 uur; 3 uur vespers van Allerheiligen, Allerzielenpreek, bezoek aan het kerkhof. Eerste kol lekte is buitengewone kollekte; 2e kollekte Bisdom. Van zondagmiddag tot maandag avond is de toties-quoties aflaat te verdienen. 6.30 H. Mis voor Huber tus Peeters. Maandag: Allerzielen. H. Missen om 7 uur, 8 uur en Hoogmis 9.30 stichting weldoeners der kerk; om 7 uur n.m. Kruisweg en lof voor de zielen in het vagevuur. Dinsdag: 7.30 maanddienst Petro- nella Verway. Woensdag: 7.30 geen H. Mis, wel wordt de H. Communie uitgereikt; 10 uur huwelijksmis bruidspaar Ca- booter-van Waayenburg. Donderdag: 7.30 geen H. Mis, wel wordt de H. Communie uitgereikt; 9.30 huwelijksmis bruidspaar Pee- ters-Baeten. Vrijdag: 7.30 stichting Wilhelmina Peeters en Gerardus Houwen. Zaterdag: 7.30 zieledienst Jozef en Jozef ina Versieyen. Zaterdag avond biechten van 57 uur. A.s. zondag Willibrordus-zondag, kollekte voor het binnenlnads apos tolaat. •PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag 31 oktober: Biechtgele genheid van 3.005.30 en 6.007.30 uur in beide biechtstoelen; 7 uur lof (mooie vcorbereiding voor Allerhei ligen). Zondag: 24e zondag na Pinksteren. Hoogfeest van Allerheiligen. 7 uur H. Communie uitreiken; 7.30 leesmis v. dankz. ter ere van O.L. Vrouw van Fam. Peeters-Heiligers; 10 uur hgm. v. d. parochie; 2.30 lof met ro zenhoedje. Allerzielenpreek en pro cessie naar het kerkhof. N.B. van Allerheiligen 12 uur tot Allerzielen-avond kan men voor de zielen in het vagevuur een volle af laat verdienen zo dikwijls als men, na biecht en H. Communie, de kerk bezoekt en daar tot intentie van de paus bidt: 6 x onze Vader, Wees gegroet en Eer aan de Vader. Zieken kunnen deze aflaten thuis verdienen. Zij moeten dan, in plaats van het kerkbezoek, één Onze Vader en Wees gegroet extra bidden. Maandag: Allerzielen. 7.30 leesmis voor alle overl. gelovigen; 9 uur lsm. tot int. van Z.H. de Paus; 's avonds 7 uur gez. jrd. Jos. Willemse, daarna rozenhoedje en gebed tot St. Jozef. Dinsdag: 7.30 gez. maandd. Elis. Emonst-Lemmen. Woensdag: 7.30 Gezinsmis tot int. van hen die in deze mis offeren. Donderdag: 7.30 6e zeswekendienst voor Maria Elis. Geurts-Zanders. Vrijdag: eerste vrijdag, toegewijd aan het goddelijk hart. 7.30 gest. mis ter ere van het H. Hart; 9.30 plech tige huwelijksmis voor 't bruidspaar Pelzer-Baltussen; 's avonds gez. maandd. v. Gertr. Classens-Verstee- gen. Preekje, oef. van eerherstel en zegen met Allerheiligste. Zaterdag: eerste zaterdag van de maand, toegewijd aan het Onbevl. Hart van Maria. Priesterzaterdag. 7.30 gez. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand tot int. van hen die hiervoor offer den in de offerblok bij Haar Beelte nis achter in de kerk. Biechtgelegenheid van 67 uur; om 7 uur lof. Kerkpoetsen: Riky Gooren en Truus Swinkels. PAROCHIEKERK LEUNEN Hoogfeest van Allerheiligen. Om 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor Hendrik Philipsen v.w. de bejaar denvereniging; 9.15 hoogmis voor de parochie; 10.30 leesmis voor de overleden familie van het bruids paar Martens-Swinkels; 2.30 rozen hoedje, vespers van Allerheiligen, Allerzielendienst en processie naar het kerkhof. Vanaf 12 uur tot Al lerzielendag 's avonds is de aflaat toties quoties te verdienen als men de kerk bezoekt en daar 6 keer On ze Vader, wees gegroet en ere zij de Vader bidt. Maandag: Allerzielen. Om 6.45 beginnen de eerste 3 leesmissen en die worden opgedragen v. Frederica Loonen-de Ponti en Johanna Ver- heijen-Looen. Om 8 uur twee lees missen en daarna processie naar 't kerkhof, 's Avonds om 7.30 gezongen dienst voor alle overledenen van de parochie. Vanaf dinsdag tot en met zaterdag is er maar een H. Mis om 7.30 met uitzondering van eerste vrijdag. Dinsdag: 7.30 leesmis voor de overleden familie Litjens-NabuUrs (kindermis). Woensdag: 7.30 leesmis voor Ma ria Jacobs-Nissen. Donderdag: 7.30 leesmis voor Th. Swinkels, echtgenote en dochter Wil helmina (kindermis). Vrijdag: le vrijdag van de maand. Om 7 u. leesmis voor Willem Gom- mans; 8 uur gezongen dienst ter ere van het H. Hart voor hen die offe ren. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Jozef Martens; biechtgelegenheid van 7 7.30. Daarna lof. Kerkpoetsen: Truus Keijzers en Anny Willems (Brienshoek). Accolythen: 6.45 A. Loonen en P. Stevens: 8 uur Gerrit en Mart. Cor- nelissen; 9.15 J. van Ooi, P. Heesen. J. van Vegchel en H. Litjens; 10.30 G. Jenniskens en Henk Bal tussen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 24e zondag na Pinksteren. Allerheiligen. 6.30 lsm. uit dankb. v. d. fam. Koonings-Veron; 8 uur leesmis v. Wim Bus best. door zijn vrienden; 8.45 kindermis; 9.30 leesm. voor de bezoekers van het Duitse kerkhof; 10.15 Hoogmis voor Peter Joh. Philipsen best. d.d. buren; 3 u. Lof, Allerzielenpreek en processie naar het kerkhof. Maandag: Allerzielen. 7.30 gez. zieledienst voor alle overledenen van de parochie, waarna nog een lees mis; 7 uur avondmis voor Gerard Deters. Dinsdag: 7.30 gez. jaarg. v. Louis Custers. Woensdag: 7.30 gez. jaarg. v. Jose- phina Wismans-Droesen. Donderdag: 7.30 weekdienst voor Wim Bus. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 gez. H. Mis ter ere van het H. Hart zieled. voor Bernard Verheyen en Gertruda Marcellis. Na de H. Mis uitstelling en oefening van eerherstel. Zaterdag: 7.30 weekdienst voor Peter Joh. Philipsen. De Allerzielenaflaat kan men verdienen vanaf Allerheiligen nam. 12 uur tot Allerzielen 's avonds. Heirvoor moet men de kerk bezoe ken en 6 maal Onze Vader, Wees gegroet en Eer zij de Vader bidden. Maandag na de avondmis zal het Hubertusbrood gezegend worden. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 24e zondag na Pinksteren. Feest van Allerheiligen. 7 uur lees mis voor Johannes Noyen; 8.15 lees mis t.i.v. fam. Janssen-Poels; 10 u. Hoogmis voor Pastoor Vercoulen; 2.30 plechtige vespers van Allerhei ligen en Allerzielenpreek, processie naar 't kerkhof. Maandag: 6 u. drie leesmissen. le voor overl. fam. van Dijck-v. Rijs- wijck, 2e voor de Paus en voor alle overledenen; 7.30 twee leesmissen t.i.v. de Paus en voor alle gelovi gen; 9.00 gez. H. Mis voor weldoe ners van de kerk; 7 uur n.m. Kruis weg en lof voor de gelovgie zielen. Dinsdag: 7 u. gez. jrd. Jo Kessels; 7.45 leesmis voor Henricus Janssen v.w. de buren. Na de H. Missen ze gening van Hubertus-brood. Woensdag: 7 u. gest. jaard. voor overl. priesters alhier werkzaam ge weest; 7.45 leesmis voor Wed. Ger- rits-Verlinden. Donderdag: 7 uur gez. H. Mis v. Jacobus Daniëls (v.w. bejaarden club); 7.45 leesmis voor Jan en Mar tha Gielen. Voor eerste vrijdag geen biechtgelegenheid. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand 7 uur Hoogmis ter ere van H. Hart voor hen die daartoe bijdra gen; 8 u. gest. leesmis voor Henricus Verstegen en echtgenote. Zaterdag: 7 u. gest. jaarget. voor Z.E. Heer Henricus Bloemen; 7.45 leesmis voor priesterroepingen v.w. Priesterzaterdag. Van 67 uur ge legenheid om te biechten. Deze week ieder avond kruisweg en lof voor de gelovige zielen om 7 uur. Vanaf 12 uur van Allerheiligen dag toties quoties aflaat te verdie nen voor de zielen in het vagevuur tot Allerzielenavond. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 24e zondag na Pinksteren. Allerheiligen. 7.30 vroegmis v.d. zie- lerust van Wilhelmina Ermens-Arts; 10 uur hoogmis tot bijz. intentie. Vandaag kollekte voor de missie v. Pater Janssen. 19.30 avondoefening t.g.v. Allerheiligen en Allerzielen. Maandag: Allerzielen. 7.30 voor de zielerust van Gerrit Janssen, daarna H. Mis tot int. van Z.H. de Paus; 8.30 drie H. Missen; 19.30 gez. H. Mis voor alle overleden gelovi gen. Dinsdag: v. d. overl. ouders van fam. Arts-Ploegmakers. Woensdag: v. d. overledenen van fam. v. d. Zanden-Meijer. Donderdag: v. d. overledenen van fam. Poels-Geurts. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 H. Mis v. d. zielerust van Hendrik Philipsen; 19.30 gez. H. Mis ter ere van het H. Hart tot bijz. int. Zaterdag: H. Willibrordus, pa troon van de Nederl. Kerkprovincie, priester-zaterdag tot int. van fam. Hertsig. Biechtgelegenheid: dage lijks vóór H. Mis; maandag en vrij dag vóór avondmis. RECTORAAT VEULEN Zaterdag 31 oktober: Stichting Hulpaktie vcor Hongarije komt van 1111.30 uur aan de kerk van het Veulen. Biechtgelegenheid van 45 uur in één biechtstoel en van 7.30-9 uur in 2 biechtstoelen. De toties quoties aflaat voor de zielen in het vagevuur kan verdiend worden na biecht en H. Communie vanf 12 uur Allerheiligen en de hele Allerzielendag, telkens als men de kerk bezoekt en 6 x Onze Vader, Wees gegroet en Ere zij de Vader bidt. Zondag: 24e zondag na Pinksteren. Hoogfeest van Allerheiligen. 7.30 leesmis voor zal. Jan eRintjes; 10 u. Hoogmis voor zal. Rector J. Geurts v.w. M.B.L. en B.J.B.; 2.30 middag oefening Allerheiligen-Allerzielen, waarna processie naar het kerkhof. Maandag: 7 uur leesmis voor alle overledenen; 8.30 leesmis tot inten tie van Z.H. de Paus; 10 uur Hoog mis afgest. fam. van Staveren-van Son; 7.30 Avondlof voor de zielen in het vagevuur. Dinsdag: 8 uur Hoogmis voor zal. Wilh. Geurts-Croymans. Woensdag: 8 uur leesmis afgest. fam. Timmermans-Roosen. Donderdag: 8 uur Hoogmis fam Wilms-van Lin. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jesus; 8 uur leesmis ter ere van het H. Hart van Jesus voor het gees telijk en tijdelijk welzijn van de pa rochie; 7 uur avondmis hgm. ter ere van het H. Hart van Jesus tot in tentie fam. Geurts-Ambrosius. Zaterdag: 8 uur lsm. voor de fam. De Lauw tot bijz. int.; 10 uur Hgm. b.g.v. 25-jarig huwelijk fam. Gec- len-Boonen. Accolythen: Jan Geelen, Gerard Koenen, Harry Verhoeven. Kerkpoetsen: Mien Ewals en Wil ly van Staveren. 8 november maandel. kollekte voor onze eigen kerk. RECTORAAT HEIDE Zondag: 24e zondag na Pinksteren. Allerheiligen. 7.30 H. Mis voor overl. familieleden Willems-Janssen; 10 u. Hoogmis voor overl. fam. Gellings- Philipsen. Accolythen: Wim Fleuren en Piet van Lierop. Misdienaars v. d. week: Jan Gielens en Jos. van Rens. Te 3 uur Lof waarna proces sie naar het kerkhof. Vanaf 12 t.m. Allerzielenavond volle aflaat te ver dienen voor de gelovige zielen, tel kens als men de kerk bezoekt en 6x Onze Vader, Wees gegroet en Ere zij de Vader bidt. Maandag: Allerzielen. 7 uur H. Mis voor overl. fam. Rongen-Nellen. Te 7.30 uur H. Mis voor Harry Muij- sers en te 8 uur Hoogmis voor alle overledenen van ons rectoraat. Te 19 uur een Dienst voor alle overle denen van ons rectoraat. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor Wilhel mus Jenneskens en Regina Rongen. Woensdag: 7.30 H. Mis voor Mar tinus Ewals en Wilhelmina Leijssen. Donderdag: 7.30 H. Mis voor overl. familieleden Voesten-Gielen. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 7.30 H. Mis voor Martinus Janssen. Te 7.45 Avondmis voor de Heidse Jeugd. Biechtgelegenheid vóór de avondmis. Zaterdag: Priesterzaterdag. 7.30 H. Mis voor Jean v. d. Winkel en Pe- tronella van Dijck-Wismans. Biecht gelegenheid van 78 uur. Zondag a.s. Willibrord-zondag met kollekte voor het binnenlands apostolaat on der andersdenkenden en onkerkelij- ken. Stenen voor de nieuwe kerk: vorig bedrag 810,huidig bedrag 835,—. RECTORAAT SMAKT Zondag: 24e zondag na Pinksteren. Feest van Allerheiligen. 7 uur H. Mis voor A. M. Coppes-Drabbels; 8.30 voor overl. fam. Bonants- Brons. Kapel: H. Mis voor de schooljeugd voor overl. fam. Wijn- hoven-Braun. 10 uur pl. Hoogmis als jrd. voor Maria Kersten-Assel- berghs. Vanaf 12 uur en de gehele Allerzielendag kan men de toties- quoties aflaat verdienen. Om 3 uur plechtig lof met allerzielenpreek en processie naar het kerkhof. Maandag: Allerzielendag. 6 uur H. Mis; 6.30 H. Mis; 7 uur H. Mis voor overl. ouders Michiels-Verstee- gen; 7.30 voor Jozef Asselberghs; 8.15 voor Christina Gerrits-Assel- berghs; 9 uur pl. Requismmis voor alle overledenen van onze gemeen schap en allen die op het kerkhof rusten. St. Jozefkapel: 7.30 H. Mis voor Maria Kersten-Asselberghs. Dinsdag: 6.30 voor Jacobus Jans sen; 7.30 voor overl. fam. Philipsen- Gellings. Woensdag: 6.30 voor Antoon Jans sen en Theodora Vermeulen; 7.30 gez. jrd. voor V. Asselberghs en Jo hanna Verberkt. Donderdag: 6.30 voor Mart. Bo- nants en echtgenote; 7.30 voor Anna Geertrui de Haart-Creemers. Vrijdag: 6.30 voor Anna Maria Pauwels en overl. kinderen; 7.30 v. overl. fam. Versteegen-Kuypers. Zaterdag: Feest van de H. Willi brordus. 6.30 en 7.30 gel. H. Missen; 8.30 vertrek vanaf de kerk naar de Willibrordus-kapel te Geysteren, waar om 9.30 een H. Mis wordt op gedragen. Biechtgelegenheid van 5 tot 5.30 en van 7 tot 8 uur. Zondag werd aan het Molenplein de Vredeskerk ingezegend en Pastoor Geerits geinstalleerd. Elders in dit blad leest U daar meer over. Foto's Gerard Kruijsen

Peel en Maas | 1964 | | pagina 3