boorapparaten tad DUIVENSPORT SCHAKEN Burgerlijke Stand ¥M Ü®^T1IL Heropening Boerenleenbank Venray Ambonezen en een woning fa. MARTENS Actie zwem HERVORMDE GEMEENTE A.s. zondag 1 november is de dienst weer in de Hervormde Kerk te Blitterswyck, aanvang half elf. Predikant is Ds Eigendaal uit Angeren. Zendingspreek met extra kollekte voor de Zending. MATER AMABILIS SCHOOL EN JONGERENCURSUS VENRAY Maandag 2 november is het club- huis-kantoor van de school geslo ten. Van 3 tot 7 november is er voor de cursisten een tentoonstelling t.g. v. de jeugdboekenweek. Dinsdag 3 en donderdag 5 novem ber is voor de eerste jaars M.A. in het clubhuis een inleiding met de monstratie over basiskleding. Aan vang half acht. Verder zijn er de komende week geen M.A.-lessen. Deze beginnen op maandag 9 november. De lesen van de jongerencursus op dinsdag 3 en donderdag 5 november gaan gewoon door. I.p.v. koken resp. naaien, komt mevr. van Eyk uit Den Haag een lezing met lichtbeel den houden over verschillende on derwerpen op het gebied van wo ning-inrichting. Dinsdagavond 3 november is er geen instuif. INDUSTRIALISATIE-HULP GAAT VOORLOPIG DOOR! Staassecretaris Bakker van Eco nomische Zaken heeft in een open bare brief aan de Tweede Kamer bakzeil gehaald op het punt van de regionale industrie-spreiding. Tegen dit onderdeel van het regeringsbe leid was twee weken geleden door alle politieke partijen bezwaar ge maakt. De onderminister heeft de Kamer medegedeeld, dat hij op tal van onderdelen aan de wensen van de Kamer tegemoet wil komen. In de eerste plaats is de Staats secretaris bereid het stimulerings beleid voor de vroegere secundaire kerngemeenten tot einde 1968 voort te zetten. Dit is met name ook voor Venray van belang. Op het gebied van de infrastructuur (zoals wegen aanleg, scholenbouw e.d.) zullen voor deze gemeenten alle voorstellen, die naar de mening van het provinci aal bestuur voorrang verdienen, in de komende jaren tot uitvoering kunnen komen. Voorts is de bewindsman bereid rekening te houden met de moge lijkheid dat een of andere secun daire kerngemeente zich zodanig ontwikkelt, dat aan de betrokken plaats niet alleen maar een beperk te streekfunctie kan worden toege kend, doch dat zij ook een rol kan gaan spelen in het landelijk sprei- dingsbeleid. In dat geval zal zulk een gemeente alsnog tot primaire kern kunnen worden bevorderd met alle voordelen van dien. Tenslotte is de staatssecretaris be reid om in uitzonderingsgevallen aan een industrievestiging in een secun daire kerngemeente dezelfde finan ciële voordelen toe te staan als voor een industrievestiging in een pri maire kerngemeente. Toen in 1957 de nieuwe boeren leenbank in Venray geopend werd had men een omzet bereikt van 49 miljoen gulden. In het afgelo pen jaar was die gestegen tot 130 miljoen. Wel een bewijs hoe enorm het bankwezen in Venray vooruit gaat. Een vooruitgang, waarvan de herbouw en uitbreidng van dit boerenleenbankgebouw overigens ook overtuigend bewijs levert. Woensdag werd dit belangrijk uit gebreide gebouw, ontworpen door architect Colsen en uitgevoerd door bouwbedrijf Akerboom, ingezegend door Deken Loonen, in aanwezig heid van de Raad van Toezicht en het Bestuur. 65 JAREN In zijn welkomstwoord tot de gasten herinnerde de heer Wismans er aan ,dat 65 jaren geleden de boe renleenbank in Venray met zijn werk is begonnen. 40 jaren heeft men praktisch alleen ten dienste ge staan van de landbouwende bevol- knig van de gehele gemeente, als spaarbank, die van de gespaarde gelden dan weer credieten verstrek te ,maar de laatste 25 jaren heeft men het roer omgegooid en is men algemeen geworden. Niet alleen de omzetcijfers tonen aan, wat de groei is geweest in de laatste 6 jaren, maar ook is het aantal spaarders in die tijd opge lopen van 2100 tot 6000. De spaar gelden vna 4,3 miljoen tot 10,5 mil joen. Het jeugd- en bedrijfssparen heeft tot deze bloei belangrijk bij gedragen. Het bedrag aan voor schotten dat in 1957 1,1 miljoen be droeg is opgelopen tot 4,8 miljoen en juist dat in deze voorschotten veel leningen zijn voor woningbouw is het beste bewijs van het algemeen karakter dat de boerenleenbank heeft gekregen. Deviezenhandel, ef fecten en verzekeringen zijn belang rijke onderdelen geworden van deze bank. SORTEERMACHINE Met het inwerking stellen van 'n kleingeld-sorteermachine opende dan Burgemeester Mr. Custers de uitgebreide bank, na eerst de uit groei gereleveerd te hebben van de boerenleenbank in Venray, die in tussen in Oostrum, Oirlo, Leunen en Merselo alweer neven-stichtingen heeft. Hij vond het goede van deze instelling dat men de taak heeft verbreed, maar het bestuur nog al tijd laat bestaan uit mensen uit eigen plaats ,die de plaatselijke toe stand kennen en beoordelen kunnen en zo dikwijls een goede financiële steun geven aan gemeenschaps- akties. Zijn felicitatiewoord was er niet minder om ondanks het feit dat men zijn voorwoord voor een feest programma nu op een reclamefolder neeft gezet. 13e LUSTRUM Deken Loonen wees er lachend op dat de inzegening van 1957 toch wel grote vruchten afgeworpen heeft. Men heeft de afgesmeekte ze gen van boven inderdaad hier op aarde omgezet in grotere omzetten, in meer service, in grotere hulp. En nij feliciteerde dan ook het bestuur van harte. Het feit dat nu ook het 13e lustrum gevierd werd, hoefde bijgelovgien geen schrik aan te ja gen. Ook de Grote Kerk had als nummer 13. Als oud-adviseur zou hij willen vragen dat men vooral de financi ële bij dagen aan gemeenschappelijke acties in de toekomst zal blijven handhaven als een groot goed. SOCIALE INSTELLING De heer Ligman, die het Centraal Bestuur uit Eindhoven vertegen woordigde, bracht namens deze ge lukwensen over. Hij feliciteerde de Venray se bank en wees er op dat zij een belangrijke bijdrage levert in de 3 miljard gulden spaargelden, die de Boerenleenbank te Eindhoven dit jaar waarschijnlijk op haar be- lans kan zetten. Dat hiervan 60 pet weer als credieten naar mensen bui ten de landbouw gaat ,is het zo veelste bewijs van de taakverbreding van deze bank. Hij wees er op, dat, mag dan veel veranderd zijn, de po sitief Christelijke beginselen nog altijd worden aangehangen, en dat de bank zich nog altijd voelt als 'n sociale instelling, zij het met za kelijk karakter. Hij meende dat een van de redenen van de bloei van de bank juist gevonden moest worden in die sociale kant, die b.v. bij le ningen t.b.v. de woningbouw wel naar voren kwam. Met een grootse receptie werd al thans binnen het bankgebouw deze hq^-openingsplechtialheid besloten, die door een serenade van de Kon. Harmonie Euterpe een muzikale om lijsting en door een vuurwerk een daverend einde kreeg. Hoe hebben „onze Ambonezen" 't bericht opgevat dat de Minister v. Maatschappelijk werk haar col lega van Volkshuisvesting zal vra gen en extra contingent woningen voor deze mensen in Venray af te willen geven? We hebben op deze vraag het ant woord gezocht in het kamp Vlak water, waar tot heden nog altijd 'n kleine 150 van deze mensen wonen, verdeeld over 19 gezinnen REL Zoals men weet is er enkele ja ren geleden een hele rel onstaan, toen de voorganger van deze Minis ter besloot de Ambonezen uit Ven ray weg te halen en ze .elders, in het noorden van ons land, een woning toe te wijzen. Haar argument was indertijd dat de Ambonezen vanwe ge hun geloof (Protestants-christe lijk) in deze katholieke streek nog al slecht konden aarden, en dat 't daarom beter was hen in streken onder te brengen waar ze meer ge loofsgenoten zouden vinden. PROTESTEN Venray heeft hiertegen geprotes teerd, om meer dan een reden. Op de eerste plaats vond men 't vreemd dat nu het geloof van deze mensen als een „verhuis-argument" werd gebruikt, waar in de voorafgaande jaren wel duidelijk gebleken was dat dit nooit of te nimmer reden tot terugzetting of anderzins geweest was. Integendeel, Venray kon aan tonen mede voor deze mensen zijn beste krachten gegeven te hebben, o.a. door het stichten van een z.g. protestantse school, waardoor de Ambonezen-jeugd niet meer naar Boxmeer, naar de school met de Bijbel, behoefte te reizen. Dat door het vertrek van de Am bonezen-jeugd de opgerichte school in moeilijkheden zou komen, was argument nummer 2, omdat dan im mers een groot aantal leerlingen zou gaan vertrekken. Tenslotte was er Venray's industrie, die tegen een vertrek protesteerden, want zij had onder de Ambonezen prima werk krachten gevonden, die zij ongaarne zouden missen. Een der sterkste ar gumenten was ongetwijfeld het ver zoekschrift van vele Ambonezen zelf om in Venray te mogen blijven wer ken en wonen. Het beste bewijs dat ook deze mensen het zgn. geloofs argument niet als zwaarwegend be schouwden, zeker niet als een lokaal of gebouwtje ter hunner beschik king zou komen als eigen kerkje, waar ze dus in het Maleis hun kerk diensten houden. WAT ZEGGEN DE AMBONEZEN Dat de nieuwe minister van Maatschappelijke Zorg, die ook de zorg heeft over onze Ambonezen, uiteindelijk de beslissing genomen heeft ten gunste voor Venray, mag dan leuk zijn, maar hoe denken de Ambonezen er zelf over. Want voor de tweede maal wordt nu hun leven toch wel ingrijpend veranderd. De eerste maal toen zij hun geliefd Ambon achterlieten en vertrokken naar een land, dat ze weliswaar uit verhalen kenden en lief gekregen hadden, maar waar klimaat en denkwijze toch wel rigoureus ver schilden met het oude en vertrouw de. Nu gaan zij uit het oude vertrouw de kamp, dat voor velen van ons dan misschien iets minderwaardigs toeschijnt, maar voor vooral de ouderen een goed tehuis was en is. Ze hebben indertijd een request gezonden dat ze in Venray willen blijven, maar nu puntje bij paaltje gaat komen, is men er nu voor in Venray een eigen woning te gaan betrekken. Het is vrij moeilijk praten met deze mensen. Een ding is wel zeker, op misschien een enkele oude man na, denkt er geen enkele Ambonees uit het Venrayse kamp aan terug keer naar Ambon. Zolang Soekarno een echt vrij Ambon verhindert, wensen zij in Nederland te blijven. Vooal de jongeren willen uit het kamp. Ze hebben door omgang met anderen gezien dat het wonen ook anders kan zijn, gezelliger, intiemer, Hollandser, dan wat zij gewoon zijn in de dikwijls overvolle kamers van dit kamp. Maar de oudere dames, die onder elkaar kwetteren in het Maleis en waarvan sommige nog moeite hebben met het moeilijke Ne- derlands ligt de zaak weer iets an ders. Zo onder elkaar heeft men steun aan elkaar ,maar hoe zal het zijn buiten het kamp ,als men het beheer krijgt over een echte woning, woont tussen Nederlanders, met wie ze tot nu toe feitelijk nog te weinig kontakt gehad hebben. De huurprijs speelt weliswaar nu nog geen rol, want ook in het kamp moet men huur betalen en op de nieuwe huren wortd voldoende toe slag gegeven van Rijkswege, maar als alle kampen verdwenen zijn dan worden de huren gelijk getrokken en dan is er inderdaad een behoor lijk verschil met de situatie van nu en komt ook de financiële kant om de hoek gluren. Voorlopig telt voornamelijk dat men een eigen lokaliteit wil blijven hebben voor de eigen kerkdiensten. Hierover is al kontakt opgenomen met het gemeentebestuur dat be loofd heeft een oplossing te zullen zoeken. Is de toezegging er eenmaal, dan zal middels formulieren van ieder gezin afzonderlijk gevraagd worden of ze interesse hebben voor een eigen woning, waarbij waar schijnlijk een rol zal spelen of men de mensen bij elkaar in een straat laat wonen of her- en derwaarts verspreid over het centrum van Ven ray. De indruk, die men krijgt is, dat een enkele oudere de mogelijke op heffing van dit kamp betreurt om dat hij of zij daar liever was blijven wonen, maar dat de rest toch over wegend een eigen huis wil hebben, mits bij elkaar en mits er een eigen kerklokaliteit is. Daar wacht men nu op en dan zal de kogel vrij gauw door de kerk zijn. VOOR ALLE RIJBEWIJZEN NAAR autorijschool. Jansen Langstraat 33 - Overloonseweg 18 Venray - Telefoon 04780-1351 Ons nieuwe telefoonnummer: 16 0 0 OPENING BATA Dat een showroom voor auto's een uitstekende schoenenzaak kan wor den heeft architect van Boxtel uit Venlo bewezen, samen met bouw maatschappij Gebr. Janssen N.V. in de nieuwe winkel van de Bata. Dit pand is in betrekkelijk korte tijd omgetoverd in een zeer moder ne schoenenzaak, waar de grote kol- lektie die deze maatschappij aan biedt, nog beter en vollediger tot zijn recht komt. Heren, dames en kinderen vinden hier rijke keuze ook in financieel opzicht terwijl de moderne etalages de bezoeker al vast een voorproefje geven van wat hen binnen wacht. Dat het assortiment nog uitge breid is met parapluies en tassen, maakt een bezoek aan Bata nog aantrekkelijker. Voor de opening bestond grote be langstelling en directie zowel als bedrijfsleider hadden vele geluk wensen in ontvangst te nemen, die dikwijls van bloemen vergezeld gin gen. D openingsreclame goudvis van gen was origineel en de eerste dagen was er een ware hengelcam- pagne. VOLKSTRAUERTAG Zoals kapitein Timmermans vorig jaar eregast was op de grote bij eenkomst die de Deutsche Volks- bund Kriegsgraberfürsorge ieder jaar in Bonn belegt op Volkstrauer- tag ,zo is dit jaar Pastoor Janssen uit Ysselsteyn en Kapitein Haver- mans van de Dienst Identificatie en Berging als gast door deze instan tie naar Bonn genodigd. Een en ander als waardering voor het werk wat door hen verricht is voor de Duitse gevallenen en de be zoekers. Ze zullen o.m. de plechtige zitting meemaken in 't Bundeshaus, waar bij ook de Duitse regering aanwezig is en er staat ook een audiëntie op het programma bij de Duitse Kanz ier Erhard. Voor alle reparaties Schoolstraat 30 Tel. 2389 Ruim 475,is „de buit" van deze week. Niet slecht, al kan het altijd nog beter. We gaan nu de du re wintermaanden tegemoet en dan zal het voor velen niet meevallen een duit in het zakje van het zwem bad te doen. Maar als U het NU doet, merkt U er niets van. Daarom: mensen van Venray, als U nog geen bijdrage gegeven hebt voor net zwembad, doe het NU. Help mee de kuip volmaken. Help mee zorgen dat ook een binnenbad gebouwd kan worden. Geef uw bij drage NU .U weet het: alle Venray se banken verzorgen gaarne uw overschrijving. En wilt U kontant betalen. U kent de adressen. Doe het NU. Oude Stand 11.619,54 J. V. 12,— H. B. 20,— C. O. 1,— S. M. 5 Ch. W. 5,— H. v. S. 5,— H. J. 2,50 P. P. 8,— K. G. 3,— W. J. 8,— J. B. 5 J .P. 20,— W. P. 4,— G. J. 7,— Th. R. 4,— G. T. 6,— C. H. 20,— K. T. 8 J. O. 10,— K. M. 16,— F. S. 12,— H. B. 4 J. v. d. M. 20,— H. J. 16,— F. v. G. 6,— M. A. 3 P. v. C. 2,50 J. v. D. 4,— G. H. 10,— V. G. 20,— J. B. 4,50 M. B. 12,— G. J. 24,— L. J.-v. G. 8,— J. M. 20 G. v. S. 5,— G. L. 20,— G. S. 20,— J. J. 6 F. V. 6 M. v. R. 16,— A. L. 25,— J. J. 12,— L. K. 4,— P. v. D. 5,— G. C. 25,— Nieuwe stand 12.099,04 P.D.V. DE ZWALUW Maandagavond 8 uur algemene le denvergadering in ons verenigings lokaal. Het bestuur rekent op aller opkomst. Op zondag 25 okt. j.l. speelde de S.C. Venray haar eerste competitie wedstrijd van dit seizoen tegen Ble- rick. In een nogal gewijzigd tiental ten opzichte van het vorige seizoen werd geprobeerd een goed begin te maken aan dit nieuwe competitie jaar. Maar met deze instelling scheen ook Blerick naar Venray te zijn gekomen. Het gevolg was een zeer spannende en gelijkopgaande strijd. Nadat aanvankelijk Blerick een 21 voorsprong had genomen, duurde het niet lang of J. Verhaegh kon door het zwakke openingsspel van zijn tegenstander de stand op 22 brengen. Na het bereiken van deze stand werd lange tijd hard ge zwoegd voordat Blerick door een overwinning aan het 9e bord weer de leiding kon nemen. Even zag het er toen voor de Venrayers donker uit, omdat in de nog resterende vijf partijen de kansen ongeveer gelijk waren. Toen kwam er echter plotse ling een voor Venray gunstige wen ding, doordat W. Jeuken aan het le bord en J. Kok aan het 10e bord de volle winst konden binnenhalen, ter wijl A. Lucassen remise met zijn te genstander overeen kwam. Met deze 4V23Va stand voor Venray werd de partij aan het 8e bord na 40 zetten in een voor Venray ongunstige stel ling afgebroken. Nu was alle hoop op het pas nieuw toegetreden lid de heer J. Slevin, die aan het 5e bord probeerde een Venrayse over winning binnen te halen. Nadat hij onder grote spanning de 40e zet be reikt had, bleek de afgebroken stel lig voldoende voor een uiteindelijke overwinning van 5V2—4V2. De persoonlijke uitslagen: W. JeukenJ. Op de Laak 1-0 P. RouvroyeKunzelaars V2-V2 A. LucassenH. v. d. Holst V2-V2 W. BomW. v. d. Beuken 0-1 J. SlevinP. Thijssen 1-0 Fr. Broens-W. Schreurs V2-V2 J. VerhaeghH. v. d. Hoogt 1-0 F. de JongC. Hinssen 0-1 Mevr. SpeeB. Rombouts 0-1 J. KokH. Vannisselroy 1-0 ONJUIST INVOEGEN Invoegen op de autosnelweg is iets anders dan het oprijden van welke andere drukke weg dan ook. Om op de autosnelweg te komen, moet men zich inpassen in een verkeer met zeer hoge snelheden. Direct de snelweg oprijden zonder eerst voldoende snelheid te maken, kan aanleiding zijn tot gevaarlijke situaties, zelfs tot ongelukken. De juiste wijze van invoegen is, aldus Verbond voor Veilig Verkeer en Rijkspolitie in de actie Zwarte Zes, eerst de snelheid aan te passen aan die van het verkeer op de snelweg. ZILVEREN JUBILEUM Woensdag a.s. om 11 uur zal op het Gemeentehuis alhier de heer P. Vermelfoort gehuldigd worden door gemeentebestuur en collegae, in ver band met het feit ,dat hij op die dag 25 jaren in dienst zal zijn bij de gemeente. In 1939 kwam de heer Vermelfoort als ambtenaar naar Venray, uit zijn geboorteplaats St. Oedenrode, waar hij de eerste sporen verdiend had op de secretarie aldaar. Hier is hij intussen - mede dank zijn ijver en werkkracht - opgeklommen tot hoofd van de afdeling Bevolking. Burgelijke Stand, Militaire Zaken en Verkiezingen. Een afdeling waar praktisch ieder inwoner wel eens te „biechten" komt. De heer Vermelfoort heeft naast zijn werk op het stadhuis veel ge daan voor de toneel-cultuur in onze plaats. Hij is een der oprichters van „Hioob", waar hij regiseur, leider en speler was, en vooral bekend van hem zijn de revues, die direct na de bevrijding ieder jaar een over zicht gaven van het Venrayse ge beuren. Verschillende van die revue liedjes houden de herinnering eraan nog levendig. Ongetwijfeld zullen ook anderen dan zijn collegae op dit zilveren ambtsjubileum acte de presence ge ven om de heer Vermelfoort te fe- teren. DE POLITIE MELDT: Ook de afgelopen week heeft de nodige verkeersongevallen opgele verd. Nu is „nodige" een verkeerd woord, want in de meeste gevallen zou met wat meer oplettendheid, met een beetje meer goed wil om te geven en te nemen dit lijstje lang niet zo groot enzo duur zijn. Want de brokken, die er bij vallen kosten nu eenmaal veel geld en dan praten we nog niet van het onge mak, dat een en ander oplevert. Maar daar gaat hij dan weer. Vrijdag botsten op de hoek Gas- straat-Maasheseweg twee personen auto's op elkaar. Gevolg: brokken. Zaterdag werd op de Maashese- weg een wielrijder zodanig door een personenauto in de knel gereden dat deze kwam te vallen en met ver wondingen aan de knie naar huis gebracht moest worden. De perso nenauto reed gewoon verder. Zondag botsten in Oostrum een scooter op een personenauto. De scooterberijder kwam er met wat ontvellingen af, de wagen werd be schadigd. Woensdag leverde nog een rijker buit op. Op de Wanssumseweg kwam een kind op z'n fietsje voor een vrachtauto terecht en werd zo danig gewond dat het moest worden overgebracht naar het ziekenhuis. Op de Kruitweg reed een meisje met haar fiets tegen een stilstaande wagen en zorgde hier voor een flin ke schade-rekening. Op de Albionstraat in Leunen vlo gen twee vrachtwagens tegen elkaar en zorgden daar dat de brokken rondvlogen. En tenslotte had een personenauto op de hoek Hensenius- pleinSchoolstraat voor de zoveel ste maal het stopbord niet gezien, waardoor hij een VW-busje ramde, dat in de slinger raakte en in de Leeuwstraat omkantelde. De zeven inzittenden hadden gelukkig niets mee gekregen, maar de schade was Die snelheid kan men opvoeren op de invoegstrook. Is de invoegstrook te kort, dan kan de manoeuvre op de vluchtberm worden voortgezet. Wanneer de snelheid overeenkomt met die van het overige verkeer, kan men de invoegstrook of de vluchtberm verlaten en zich veilig in de hoofdstroom voegen. Is de in voegstrook kort, en is er geen z.g. vluchtberm (of is deze door een op onverstandige wijze geparkeerde auto versperd) dan kan men het best stoppen aan het begin van de in voegstrook. Het is dan mogelijk, zo dra de weg vrij is, toch eerst nog enige snelheid te maken ,alsvorens de autosnelweg op te rijden. ook hier niet gering. Een diefstal zondagnacht in Gara ge van Haren is in zoverre opgelost dat enkele van de gestolen goederen intussen terug zijn, omdat de politie van Bakel deze terugvond in een ge stolen auto aldaar. Het heeft schijn baar weer te lang goed gegaan in Leunen, waar toen hier dinsdag con trole werd gehouden op maximum snelheid was in een minimum van tijd het processenboekje vol met na men van zondaars tegen de maxi mum-snelheid. Men vraagt gewoon om een bon als men zich niet aan de spelregels houdt, die nu eenmaal zijn opgesteld voor ons aller veilig heid. Men is dus weer eens gewaar schuwd. in de week van 22 t.m. 28 okt. 1964 GEBOREN: Janssen, Monica, Kruisstraat 9. Pouwels, Anna, Wilgenstraat 3. Loonen, Johannes, Volenseweg 5. Tax, Christianus, Wanssum. van Dijck, Maria Grootdorp 2. Philpsen, Petra, Timmermannsw. 8a Kolkman, Anna, Amsterdam. OVERLEDEN: van Tienen, Maria, 84 jr., z.b. te Venray. Bosse, Johannes, 71 jr., R.K. pries ter te Venray. van Dommelen, Petronella, wed. v. Geurts, Johannes, 76 jr., Vierlings beek. Janssen, Gertruda, 91 jr., z.b. te Venray. ONDERTROUWD: Vermeulen, Jacobus, 20 jr., bouw- vakarb. te Venray, Kempweg 43 en van Hilten, Theodora, 18 jr., z.b. te Venray. Vlakwaterweg 30. Kersten Jozef, 30 jr., timmerman te Venray, Loobeek 3a en Duijkers, Josephina, 25 jr., z.b. te Venray, Hoogriebroekseweg 3. Peters, Gerardus, 30 jr., landbouwer te Oploo, Scheperstraat 5 en van Vegchel, Anna, 33 j., z.b. te Ven ray, Langstraat 47. Jakobs, Lambertus, 30 jr., landbou wer te Oploo, Radioweg 17 en Geurts, Maria ,33 jr., te Venray, Twistweg 7. GETROUWD: Michiels, Wilhelmus ,24 jr., inkoper te Venray en van Dijck, Cathari- na 23 jr., adjunct-directrice te Bergen N.H. Bonants, Peter, 24 jr., fabriekscon- troleur en Geurts, Hendrika, 22 jr. beiden te Venray. Clabbers ,Arnoldus ,24 jr., tuinder te Broekhuizen en Willems, Hen- rica, 24 jr., te Venray. Kessels, Hendrikus, 26 jr., brieven besteller en Duijkers, Johanna, 23 jr., coupeuse, beiden te Venray. van Dijck, Antonius, 24 jr., auto monteur en Keijsers, Josephina, 22 jr., beiden te Venray. Cabooter, Hypolitus, 25 jr., onder wijzer te Venlo en van Waaij en- burg, Justina ,19 jr., secretaresse te Venray. Siebers, Martinus, 24 jr., metaalbe werker en van de Laar Antonetta 18 jr cartonnagefabr. arb., beiden te Venay. Onze deskundigen houden zitting op: maandag 2 nov. a.s. van 11.00-14.00 uur te VENRAY in Hotel den Engel, Grotestraat 35 TILBURG EINDHOVEN HELMOND DEN BOSCH BREDA ROOSENDAAL OOSTERHOUT OSS

Peel en Maas | 1964 | | pagina 12