Sj.VV cari tas week ven ray 1964 van 4 tot en met 10 oct, M.H.C.V. S.V. LEUKEN S.V. MERSEL0 HONDENSPORT ZWEMMEN HENGELSPORT DUIVENSPORT VETERANEN TAXIBEDRIJF P. ST0KS KEMPWEG 9 TEL. 1233 u doet toch ook weer mee met ballonnen, met de erwtensoep, met clnerooy en met de markt konden gaan rusten na 45 min. goed voetbal te hebben laten zien. Na de pauze toonde IVO duide lijk dat het de betere ploeg was. Met goed opgezette aanvallen zetten de gasten het Venray-doel onder zware druk. Na 11 min. gespeeld te hebben brachten ze dan ook de stand op 12. Na 17 min. spelen werd het 13 doordat stopper Phi- lipsen de bal in eigen doel schoot. Dat het na 35 min. spelen nog 14 werd, was van weinig belang meer. Dat Venray 1 in twee wedstrijden niet minder dan acht doelpunten tegen kreeg, pleit niet voor de ver dediging. Nog minder pleit het voor enkele verdedigers, dat ze geen nederlaag kunnen verdragen, zich gaan vergrijpen aan onsportieve daden, het voetballen vergeten en de goedwillenden hierdoor de kans ontnemen de opgelopen achterstand in te halen. Mede hierdoor gingen vele toe schouwers vroegtijdig de wedstrijd verlaten. IVO won verdiend door beter spel en een homogener ploeg. Venray 2 toog zondag naar het zuiden van onze provincie om in Chevremont Miranda 2 te bekam pen. Het werd een matig gespeelde wedstrijd, waarin Venray 2 toch nog volle winst behaalde. Het was aanvankelijk een gelijk- opgaande strijd, waarin de verde digingen sterk speelden. Na 30 min. spelen opende Miranda de score, toen de linksbinnen der gastheren de bal scherp voor doel plaatste, waarna een knikje van de rechts binnen voldoende was om Miranda aan de leiding te brengen. Deze lei ding behielden ze tot 12 min. voor het einde. Door de goede teamgeest en doorzettingsvermogen bleef voor Venray 2 de beloning niet uit. Met een scherpe pass werd G. Rongen bediend en met een onhoudbaar schot versloeg hij de Miranda-doel- man: 11. Vijf min. later was het Math. Hermans die uit een scrim mage de bal wist te bemachtigen en nog juist het beslissende tikje kon geven om de doelman voor de 2e keer te verslaan: 12. Drie min. voor het einde werd Venray een strafschop toegekend, die door aan voerder Keursten in een doelpunt werd omgezet: 13. Dolgelukkig verlieten even later de Venray- reserves het veld. Vier winstpunten uit 3 wedstrijden is een goed begin. Venray 3 verging het minder goed in Meterik, waar zij een grote ne derlaag leden. Venray 4 speelde thuis tegen He- gelsom 2. Na een harde strijd wer den de puntjes broederlijk gedeeld: 2—2. Venray 5 speelde thuis tegen BW '27 2. Met 24 moesten ze in de gasten hun meerdere erkennen. Venray 6 was op bezoek bij Swol- gense Boys 2 en ook zij konden het niet tot winst brengen. 42 in het voordeel van Swolgense Boys 2 was het eindresultaat. Venray 7America 6 leverde ook al geen winst op voor de SVV-ers. Hier zegevierden de Americanen met 03. Programma voor zondag 4 okt.: Venray 1Lindenheuvel 1 2.30 u. Venray 2Rios 2 12.00 u. Tienray 1Venray 3 2.30 u. Venray 4Leunen 1 2.30 u. Venray 5—RKLVV 2 12.00 u. Wittenhorst 4Venray 6 12.00 u. Venray 7Hegelsom 4 12.00 u. Voor Venray 1 dus weer een thuiswedstrijd. Na twee misstappen komen ze a.s zondag uit tegen Lin denheuvel. Mannen jullie hebben heel wat goed te maken. We hebben echter nog hoop en grijpen nog maals terug op de eerste competitie wedstrijd; immers we weten dat het beter kan. Geef a.s. zondag de toe schouwers waar voor hun geld en bewijs dat er op sportieve wijze goede resultaten geboekt kunnen worden. Venray 2 doet het goed. Na twee opeenvolgende overwinningen gaan ze a.s. zondag minstens één puntje aan het totaal toevoegen, hoewél Rios 2 geen gemakkelijke prooi zal zijn. Venray 3 reist naar Tienray en zal ook nu weer met lege handen huis waarts keren. Venray 4 ontvangt nieuwkomer Leunen 1. Dit belooft een spannen de wedstrijd te worden, waarin beide teams aan elkaar gewaagd zullen zijn. Venray 5 speelt thuis tegen RK LVV 2 uit Lottum. De gasten ach ten we licht favoriet. Venray 6 gaat Wittenhorst 4 be zoeken en zal waarschijnlijk het eerste winstpuntje binnen halen. Venray 7 ontvangt Hegelsom 4. We achten de SVV'ers in staat een kleine zege te behalen. Het wil de laatste wedstrijden niet lukken bij de SVV-veteranen. Zaterdag werd gespeeld tegen Moers (Did.) en met 20 verloren. De re gen en het daardoor gladde veld speelden de bezoekers, die een zeer kort spel hadden, in de kaart. A.s. zaterdag gaat de reis naar Venlo waar een tegenbezoek ge bracht wordt aan de veteranen van Venlose Boys. Of er een overwin ning zit betwijfelen we, want de Venlonaren brengen goed spel op de grasmat. Er wordt om half vier vertrokken vanaf het Hensenius- plein. THANS GEVESTIGD: Uitslagen zondag: Wittenhorst 3Leunen 1 22 Molenwiekers 3Leunen 3 51 Uitslagen zaterdag: Tienray AlLeunen Al 40 Leunen A2Oostrum Al 012 Leunen BIYsselsteyn BI 71 HRC C—leunen C 0—0 Programma a.s. zondag: Venray 4—-Steunen 1 2.30 u. vertrek £.10 u. Leunen 3—Hkronenberg 2 12.00 u. Programma a.s. zaterdag: Leunen Al-Molenwiekers Al 4.00 u. Venray A4Leunen A2 3.00 u. Venray B3Leunen BI 3.00 u. Leunen B2Meterik B2 2.30 u. Leunen ClYsselsteyn Cl 1.30 u. A.s. zondag betalen. Het afgelopen weekend is voor onze voetballers niet erg succesvol verlopen. Het eerste elftal dat de Molenwiekers op bezoek kreeg moest met een 25 uitslag genoegen nemen. Merselo 2 was naar Ysselsteyn ge togen om daar de strijd aan te bin den tegen Ysselsteyn 2. Enige mi nuten voor rust moest de Merselose keeper Meyer het veld verlaten in verband met een geblesseerde vin ger. Op dat moment was de stand 20. Mede door voornoemde oorzaak volgden de doelpunten zich in de 2e helft snel od. De uitslag werd 70 voor Ysselsteyn. Tenslotte verloor Merselo 3 van Meterik 3 met 40. De jeugd elf tallen brachten het er beter af. Wanssum Al won welis waar met 30 van Merselo, maar Merselo BI won met 82 van Ven ray B3. Een goede prestatie van het B-elftal. Het programma ziet er als volgt uit: Zaterdag: Merselo AlSevenum Al 4.00 u. EWC BI—Merselo BI 2.30 u. Zondag: Merselo 1America 2 America 4Merselo 2 2.00 u. 12.00 u. Op donderdag 8 ot. zal er door S.V. Merselo een dropping georga niseerd worden. Het schijnt dat het eerste dames elftal telkens probeert de nederlaag van de Heren 1 te verzachten. Met klinkende getallen wonnen zij in Helmond met 82 van HMHC 1. Een elftal met twee invallers speel de een wedstrijd die een lust was voor het oog Venray's oog dan). De doelpunten vielen bij buien. Twee of drie goals in enkele minuten, dan enige tijd rust, vervolgens weer een paar goals. De tweede helft wa ren de dames moe. De overwinning stond veilig. Zij namen het ervan, terecht. Bravo dames! Jullie geven door jullie teamgeest, speltechniek en „kanonvuur" een prachtig voor beeld aan MHCV. Zag U maandag iemand met een rood hoofd door Venray lopen? Het was een speler van Heren 1. Zij verloren maar liefst met 51 van Maastricht 1. Vooraf dit: De wed strijd had ondanks het verlies een prettig verloop en dit was groten deels te danken aan de vakkundige leiding van de scheidsrechters de heren P. Poels en D. Min. De eerste helft hield Venray rede lijk stand. Er werd erg slecht ge hockeyd, maar de schade bleef be perkt tot twee doelpunten. Een doel punt stond Maastricht ons toe. Heel even leek het erop dat door dit „mooie staaltje" de oude geestdrift en vechtlust herleefde. IJdele hoop! Na de verplichte rust startte het krampachtig hockeyende team to taal in elkaar. Een middenlinie ont brak. Maastricht beheerste het ge hele middenveld. Futloos en met 'n ontstellend gebrek aan techniek werd de tweede heft doorgeworsteld Opgemerkt dient te worden dat on ze keeper M. Houba geen schuld heeft aan de nederlaag. Heren, het wordt nu hoogtijd spij kers met koppen te slaan of in hockeytermen: ballen met sticks. Laat eenieder zich er van bewust zijn dat we veel beter kunnen. Maar waar geen eenheid is, is geen macht. Het is nog niet te laat om U te her stellen. Grijp uw stick en ga vrij dagavond naar de training van de heer Brandsma uit Venlo. De dames II leden een nederlaag van 7-1. Dit was niet onverwachts. Hierin speelden meisje mee die nog niet wisten of zij met „de bolle" of met de -latte" kant van de stick moesten slaan. Voor hen wordt dan ook binnenkort een spelregeluurtje gehouden. Het grote winstpunt bij deze nederlaag was: dat deze dames hun ijver en strijdlust tot de laatste minuut uitbuitten. Bovendien ble ken enige opgestelde speelsters plot seling niet te kunnen. Dames, reeds enkele weken geleden stond het al hier: het lidmaatschap is een con tract. Het brengt ook zijn plichten mee. Heren II speelden thuis tegen Gel drop I. De gemiddelde leeftijd van deze jongelui lag zeker 2 tot 3 jaar hoger. Geen nood, zo zeggen onze kleine heertjes. „Wat wij fy siek missen, vult onze stick-tech niek aan". Zij bewezen dat ook, en met een 2-2 gelijkspel ging een mop perend Geldrop naar huis. De he ren II hadden laten blijken dat de hockey-fcechniek een machtig wa pen is. Samenspel en rustig over tuigend hockey gaven hun een zelf vertrouwen, die iedereen langs de lijn met bewondering de hele wed strijd deed uitkijken. Programma voor zondag 4 ckt. Dames I spelen thuis Heren I - Sittard ,te Sittard, ver trek 9.30 uur! Dames II - Sittard ,te Venray Heren II - DVS te Aalst. Voor aanvangsttijden en opstel ling zie Cals. Eindelijk is het dan weer zover voor del biljartliefhebbers. In de A-klasse startte men met 2 nieuw komers n.,1. O.B.K dat verleden jaar in de B-klasse uitkwam, en Pom- merans dat dit seizoen in A en B speelt. Of het VOPA deze ompeti- tie zal gelukken het kampioenschap wederom onbedreigd te behalen, evenals afgelopen 2 seizoenen, we zulen maar afwachten. Benjamin OBK ging overdonde rend van start en bracht het gere- nomeerde KOT een 8-2 nederlaag toe. VOPA liet zich ook niet onbe tuigd, en wist het enigszins gehan dicapte Pommerans eveneens met 8-2 kansloos te kloppen. Het niet op volle sterkte uitkomende ONA A moest bij Groene Laken A een 6-4 nederlaag incasseren. Zeer sterk speelde bij ONA A overigens J- Lucassen, die slechts 13 brt. nodig had om z'n tegenstander tot over gave te dwingen. Zeer goed speel den ook de spelers van O.B.K. H. Jacobs, H. Janssen, B. Willems, met ieder resp. 15, 16 en 16 beurten. Ook L. Noijen van KOT A speelde z'n partij in slechts 17 beurten tot winst. Op enkele konstant goed ge speelde partijen na bij de diverse clubs, konden de meeste spelers nog niet goed loskomen. In de loop van de competitie zal dit zeer zeker wel beter gaan. Uitslagen klasse A: Groene Laken AONA A 64 Pommerans AVOP A 28 OBK—KOT A 8—2 HDV BUITENLUST Oosterbeek, 24 sept. Neder landse kampioenschappen politie honden, die dit jaar voor het eerst een certificaat haalden met een hoog puntenaantal. Aan dit kam pioenschap waaraan 10 honden •deelnamen, werd de heer L. Jans sen met M.H. Nero uitgenodigd. Na een dag van hard werken werden een uur na afloop de punten be kend gemaakt, waaruit bleek dat Nero de derde prijs had behaald. Venray, 27 sept. Op het terrein van HDV Buitenlust werd het kringkampioenschap van de kring Peelstad en omgeving verwerkt. De vereniging Buitenlust kwam ook hier weer goed voor de dag daar ze met hun twee inschrijvin gen de beide eerste plaatsen bezet ten. De uitslag was: 1 en kampioen L. Janssen, Ven ray, met Nero, 288 pnt.; 2 en res. kamp. M. Pelzer met Preston 273,5 p.; 3. J. van Vijfeyken, Helmond m. Rudo 265,5 p.; 4. van Woensel, Hel mond met Diana, 256,5 pnt.; 5 J. van Hout, Someren met Wilson 240 pnt.; 6 J. van Schijndel, Helmond met Wilson, 237,5 p.; 7 van Lierop, Helmond, met Rudie, 232 pnt.; 8. B. Lemmen, Someren, met Perrie, 227,5 pnt. In de klasse B deed ONA B het tegen het Groene Laken B beter als hun grote broers en wonnen met 8—4. Zeer goed speelde hier L. Rofcr=- ben, Groene Laken, die slechts 16 brt. nodig had om tot winst te ko men. KOT B en Los Band deelden broederlijk de punten: 66. Hier kwam M. Hoevenaars, Los Band, zeer sterk spelend, in 14 brt. tot winst. Ook K. Raateland, KOT B had slechts 6 beurten nodig voor de overwinning. Ook hier weer een zeer goede start van VOP B, dat Pommerans kansloos met 102 klopte. De beste partij was hier voor G. Rongen, VOP B die zege vierde in 17 brt. Ook hier bleek dat men op enkele goedee partijen na, bij de verschillende clubs, de vorm nog moet komen. Uitslagen klasse B: ONA BGroene Laken B 8'4 KOT B—Los Band 6—6 VOP BPommerans B 102 DAMESZWEMCLUB HZPC Aktiviteiten voor het winterseizoen Door het bestuur van de dames- zwemclub HZPC is het volgende programma opgesteld voor het win terseizoen 1964-1965. Zwemmen: Voor de oudere leden en gehuw de dames iedere donderdagavond zwemtraining in het sportfondsen- bad te Venlo. Vertrek om 9 uur n.m. vanaf het patronaat te Horst. Voor de jeugdige leden is er elke eerste en derde zondag van de maand zwemtraining in Venlo. Eén groep zwemt van drie tot vier uur en een groep van vier tot vijf uur. Conditietraining Voor de conditietraining zijn de jeugdige leden ingedeeld in 4 groe pen. Iedere donderdag van 5 tot 6 uur n.m. heeft een groep conditie- trainining onder leiding van mej. J. Lipsch. In groep 1 zijn ingedeeld de leden geboren in de jaren 1956 t.m. 1959. In groep 2 de leden geboren in 1955, in groep 3 de leden geboren in de jaren 1953 en 1952. Zwemtrainingen Zondag 4 oktober training voor de jeugd. Een bus vertrekt om kwart over twee vanaf de gemeen telijke gymnastiekzaal te Horst en een bus om kwart over twee te America. Deze bus rijdt over Hegel som naar Sevenum en stopt in Se venum op de Markt. Om kwart over drie vertrekt in Horst nog een bus met wedstrijd- ploeg B en overige zwemsters recht streeks naar Venlo. Training Voor oudere leden en gehuwde dames op donderdag 8 ok tober a.s .Vertrek om 9 uur n.m. vanaf het Patronaat te Horst. Een bus stopt op de Markt in Sevenum. Conditietraining Donderdag 8 oktober a.s. conditie training in de gemeentelijke gym nastiekzaal aan de Groenewoud- straat te Horst voor groep II van 5 tot 6 ur n.m. Het was voor ons een verrassing toe we bemerkten dat in alle stilte reeds begonnen is aan het uitgraven van de zwembasins voor het nieu we zwembad achter op de Kruitweg. Bordjes „streng verboden toegang" beletten cns om dichtbij een foto te maken van de werkzaamheden, We moesten ons op verre afstand houden, achter de omheining. De daar gemaakte foto willen we u niet onthouden, ook al is ze niet dui delijk. Wanneer u goed kijkt ziet u op de voorgrond en vlak daar achter de uitgravingen voor het diepe en ondiepe basin. Zondag a.s. vertrekken we naar Hcusden, om 9 uur vanaf cafe Thie- len aan het Molenplein. Denk aan hengels en aas. Bij aankomst in Heusden eerst gelegenheid om iets te gebruiken en daarna gezamelijk naar het vis water voor de aanvang van de wed strijd. Loopvergunningen zijn aan wezig. Ieder is verplicht om lidmaat schapskaart en hengelvergunning bij zich te hebben. Na afloop van de wedstrijd is de weging van de vis en het bekend maken van de prijzen. Er wordt stipt op tijd vertrokken. P.D.V. DE ZWALUW Maandagavond 5 oktober om 8 u. vergadering in clublokaal van de Laar, Merseloseweg. Ringen bestel len, ook derby ringen. Prijzengeld afhalen. Gelegenheid tot het betalen van de contributie. Wedstrijd Chimney ,oude duiven, gevlogen op zondag 20 september. Afstand 202 km. aankomst eerste duif 10.14.07 uur. J. Bastiaans 1 11; L. Coopmans 2 8; Munckhof-Poels 3 13; W. Lormans 4 7 16 17 A. Willemsö; P. Kersten 6; E. Vermeulen 9; H. Lucassen 10; M. Voesten 12 14; J. v. Kessel 15 18. Wedvlucht Chimney, late jongen; gevlogen op zondag 20 september, afstand 202 km., aankomst eerste duif 10.16.04 uur. P. Schwachöfer 1 11 15 17 21; J. Bastiaans Zn. 2; A. Willems 3 5 13 30; M. Berchmans 4 31; E. Vermeulen 6 18; J. Versteegen Zn. 7 23; M. de Bruyn 8 27 29; J. Jans sen V 9 19 20 24; De Riet-Sijbers 10; H.L. Willems 12; M. Voesten 14; H. Janssen 16; J. v. Kessel 22 25; Gebr. Basten 26; L. Thissen 28; T. Kers ten 32. Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks ook na werktijd - aan de fabriek, bij de portier N.V. INALFA VENRAY

Peel en Maas | 1964 | | pagina 6