s.v. LEUKEN Burgerlijke Stand a:s CAMPS S.V.V. NIEUWS HENGELSPORT RUITERSPORT DUIVENSPORT NIEUWS UIT VENRAY EN OMGEVING Zondagsdienst huisartsen Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagnacht 2 uur DR. VAN THIEL Patersstraat 30 Telefoon 1887 UiUluitend voor spoedgevallen! ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Zr. T. TACKEN Landweertweg 22 Telefoon 1629 GROENE KRUIS Dinsdag a.s. Zuigelingen-bureau voor de kerk dorpen. ZIEKENAUTO Bel «4780-1592 b.g.g. 2116 ZONDAGSDIENST VERLOSKUNDIGEN Treedvroww Stevens-Helnen Merseloeeweg 28 - Venray Tel. 1152 (04780) b.g.g. 1061 HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Hervormde Kerk te Blitterswijck begint zondag om half elf. Predikant is Ds. A. J. Plug uit Venlo. WETHOUDER SCHOLS Van 116 augustus a.s. is Wet houder Schols niet te spreken voor woningzoekenden en huisvestings aangelegenheden. AFSCHEID PATER URBANUS Er is heden zondag gelegenheid om afscheid te nemen van Pater Urbanus van Gemert na de Mis van 9 uur tot 1 uur in het gastenkwar- tier. DERDE ORDE Zoals onze leden bekend zal zijn, gaat onze Directeur, Pater Urbanus van Gemert, op woensdag 10 augus tus a.s. Venray verlaten, in verband met zijn benoeming tot rector te Bleijerheide. Daar het vanzelfsprekend onmoge lijk is om van ieder persoonlijk af scheid te nemen, menen we te mo gen hopen dat onze tertiarissen zo veel mogelijk gebruik zullen maken van de gelegenheid welke zondag a.s. wordt geboden na alle H.H. Missen van 91 uur in het klooster om onze scheidende directeur, die gedurende zijn 8-jarig verblijf in Venray zoveel heeft betekend voor onze afdeling, ter felicitatie en te vens ten afscheid de hand te druk ken. Het Bestuur. GESLAAGD Voor herenmode en herenkleding slaagde te Amsterdam de heer P. Gommans, Langstraat. Te Roterdam slaagde voor 't bre vet herenmode en -confectie de heer Henk Arts, Marktstraat. AANBESTEDING De aanbesteding van de Rank- Xerox gebouwen op het industrie terrein aan de Maasheseweg heeft plaats gehad. Cijfers hiervan zijn moeilijk te geven omdat de uitgeno digde bedrijven zgn. eenheidsprijzen moesten opgeven voor verschillende onderdelen van de bouw, een wijze van aanbesteding die hier slechts sporadisch wordt toegepast. Uitgenodigd waren voor dit mil- joenwerk o.a. het Ingenieursbureau voor Bouwnijverheid uit Oestgeest (IBB), J. P. A. Nelissen N.V. Ven ray, de N.V. Bredase Betonmaat- schappij, J. van Egteren en Zoon uit Enschede, de Kon. Ned. Maat schappij voor Havenwerken Amster dam, de Fa. A. Knols uit Maastricht en de N.V. Internationale Gewapen de Betonbouw uit Breda. Bekend is dat de IBB uit Oest geest de laagste cijfers ter tafel bracht. Een cijfer van 25 miljoen gulden wordt in dit verband ge noemd. Thans is men bezig een en ander contractueel vast te leggen. Is die procedure achter de rug dan zal de eerste spade voor dit project de grond ingaan. Dit gebeurt waar schijnlijk a.s. maandag zonder offi cieel vertoon. BENOEMINGEN FRANCISCANEN Bij de jongste benoemingen van de Paters Franciscanen zijn ook enige paters uit Venray betrokken. Op de eerste plaats Pater Urba nus van Gemert, die na 8 jaren ka pelaan te zijn geweest in de recto- raatskerk nu rector wordt in Bleijer heide. Hij neemt Pater Leonard Bernaerts, leraar aan het Lyceum alhier, mee als kapelaan in zijn nieuw rectoraat. De opvolger van Pater Urbanus is Pater Vitalis Keu- laerds, thans kapelaan in Wychen. Pater Hieronymus Bamhoorn, le raar aan het Lyceum, gaat naar Sit- tard als godsdienstleraar en wordt hier opgevolgd door pater Falco Francken, die uit Maastricht komt. Pater Severus Happel, leraar aan Jerusalem, gaat naar Woerden voor het miswekenwerk. Pater Vitalis Nieberding, gods dienstleraar aan de LTS gaat naar Alverna en wordt o.m. aalmoezenier van Sociale Werken. Hij wordt op gevolgd door Pater Perpetuus Lat ten, die van Sittard komt. De bibliothecaris van het klooster, Pater Ulricus Peeters gaat naar Weert. Naar Venray komen Pater Sophronius Goosen, Pater Ludwig Hendriks naar het Lyceum als gods dienstleraar en Pater Evermarus Vrancken. De godsdienstleraar van de huis houdschool, Pater Adelward van Hemert. is benoemd in Rotterdam en wordt opgevolgd door Pater Ro- manus Bougu uit Alverna. De lector in de dogmatiek, Pater dr. Didacus Braun, gaat naar Alver na en wordt opgevolgd door Pater dr. Seardus v. d. Kley uit Drachten. De lectoren in de moraal, Pater Ge- lasius Vrolijks en Sigismund Ver- hey gaan naar Alverna. Pater dr. Prudentius Driessen, de nieuwe studentenpastoor van Til burg, zal ook als lector in de moraal lessen gaan geven in het klooster al hier. G. VISSERS OVERLEDEN Te Wanssum overleed plotseling, in de leeftijd van 55 jaar, de heer G. Vissers, die vooral in Noord- Limburg en Oost-Brabant een zeer geziene figuur was in de voetbal sport. Meer dan 25 jaar was hij scheids rechter voor de KNVB. Vele jaren was de heer Vissers voorzitter van de scheidsrechterskring Venray- Horst en hij maakte zich ook ver dienstelijk door zijn lidmaatschap van de Wanssumse gemeenteraad, bestuurslid van de voetbalvereni ging te Wanssum, voorzitter van de postduivenvereniging, lid van het kerkkoor en oranjevereniging. De begrafenis had maandag plaats onder grote belangstelling. AANRIJDING Zaterdagmorgen omstreeks 12 uur is door tot nog toe onverklaarbare oorzaak de personenauto, bestuurd door de 58-jarige Van de R. uit Waalwijk tegen de baileybrug bij Wanssum gereden. De bestuurder liep een zware hoofdwonde en been kneuzingen op en zijn echtgenote knie- en heupfracturen. Beiden werden naar het ziekenhuis in Ven ray vervoerd. Het in de auto zitten de kind bekwam geen verwondin gen. De auto werd totaal vernield. KLEERMAKERS LOPEN UIT ORGANISATIE De afdeling Venray van de katho liek georganiseerde maatkleerma- kers is uit de organisatie-nieuwe- stijl getreden. De afdeling volgde zo het voorbeeld van Limburgse colle ga's uit andere afdelingen. Als reden voor hun vertrek uit de organisatie wordt opgegeven, dat men het niet eens is met de naamsverandering van de bond. Men voelt zich in Ven ray geen „model-stilisten" en wenst daarom ook niet zo betiteld te wor den. Daarbij komt, dat men nog steeds de bijdrage aan de organisa tie te hoog vond. De Venray se afdeling was een van de oudste in de katholieke kleermakerspatroonsbond. Ze maak te er reeds 25 jaar deel van uit. De afdeling bestaat als plaatselijke vereniging reeds 57 jaar. Ze deed nog onlangs van zich spreken, toen twaalf leden besloten samen een zaak te openen. In dit bedrijf wordt confectie op maat gemaakt. Men heeft, zo wordt gezegd, al veel suc ces. OP STAANDE VOET ONTSLAG Het bouwen zonder vergunning heeft in Someren drie gemeente arbeiders hun baan gekost. Woens dag werd door burgemeester Boere- kamp van Someren aan de 65-jarige A. Kampers, de 52-jarige F. Meeu- wis en de 44-jarige G. Vos opdracht gegeven in Someren een houten keet van een dorpsgenoot af te breken, die zonder vergunning was gebouwd. De drie arbeiders weigerden. Ze kregen op staande voet ontslag aan-, gezegd. CERTIFICAAT In Oosterbeers behaalde de hond van jachtopziener van Beers uit Ys- selsteyn het certificaat met 441 pnt. DE POLITIE MELDT: De afgelopen kermis heeft de po litie niet voor grote opgaven gesteld. Ze had, wat de politie betreft, een zeer rustig verloop. Minder tevreden is zij echter over de vele, vele ver keersovertredingen, die elke dag be gaan worden. Trouwens ook 't lijstje van verkeersongevallen in onze ge meente liegt er niet om. In de af gelopen maand werden liefst 43 aan rijdingen bij de politie gemeld afge zien dan nog van die ongelukken welke niet bij de politie worden aan gegeven. Dat komt neer op 3 onge lukken per twee dagen. Dat is wel wat veel van het goede. Zo was het ook weer in de afge lopen week ,die werd ingezet door een bromfietser in Leunen die op een geparkeerde bestelauto reed. De bromfiets werd vernield, de wagen kreeg schade. Zaterdag verleende een personenauto op de Beekweg geen voorrang aan een auto op de Overloonseweg. De gevolgen waren behoorlijke brokken. Zondag sloeg Wanssumseweg een DAF over de kop en kwam terecht op een pas serende wagen. De DAF werd flink vernield en een persoon werd ge wond Maandag kon op de Albion- straat een wagen zijn tijd niet af wachten en ging enkele andere wa gens in de bocht voorbij. Een tegen ligger zorgde voor paniek en onze haastige man kon naderhand met een flink beschadigde wagen enkele uren op de verkeerspolitie wachten. Dinsdag raakte een Duitsér op de Smakterweg de macht over het stuur kwijt toen hij over een opstaande riooldeksel reed. Ook hier weer dé nodige brokken. Woensdag werd op de Deurneseweg een botsing ge meld tussen een personenauto en 'n vrachtwagen. Ook een kwestie van voorrang-verlenen. Alweer materi ele schade Dat waren dan de ver keersongevallen. Voor het overige is het zeer kalm geweest. Zondag kwam in de Schoolstraat een Duitser ongelukkig te vallen toen hij een duw kreeg van een an der, en liep daarbij een hoofdwonde en een lichte hersenschuding op. Woensdag moest een dronken man bij de bokstent worden weggehaald, toen hij met alle geweld een robber tje wilde vechten. Maar aangezien de boksers niet tegen dronken man nen wilden knokken, deed hij dat maar tegen de politie, die het nogal gemoedelijk opnam en hem voor 'n nachtje insloot. AKTIE ZWEMBAD VENRAY Wie had dat gedacht. Deze week is er bijna 1250,binnengekomen. Dat geeft de burger moed Veel heb ben gevolg gegeven aan ons verzoek om hun bijdrage, die ze per bank toezegden, ook over te schrijven. Maar toch zijn er ook nog veel die dat tot op heden nog hebben ver geten. Mogen we van hen de komen de week hun overschrijving ver wachten? Prima! Het ophalen van kaarten gaat nu, na de kermis, ook weer door. Denkt U daar alvast aan en reserveer uw bijdrage. Dan behoeft Venrays jeugd en óók de ouderen volgend jaar niet meer in een vuile Maas tussen dode visjes te zwemmen. Houdt U niet afzijdig. Doe mee, maakt de kuip vol! Oude stand 2985,21 G. d. B. 15,P. L. 28,M. v. H. 4,—; - P. O. 8,8,J. S. 12,L. S. 4,Th. Z. 10, H. B. 4,— - J. J. 8,J. A. v. d. H. 34,P. P. 8,J. T. 4, M. T.-L. 12,P. v. W. 4,— - F. v. E. 4,H. V. 8,Fr. V. 8, W. d. L. R. 12,50 - F. P. 3,— - P. A. 2,50 - P. B. 10,Th. V. 10,— - J. v. E.-C. 4,H. v. V. 2, A. C. 2,50 - W. F. 5,P. J. 24, B. v. D. 20,J. J. 8,H. J. 8,— - W. C.-L. 4,J. v. G. 44, A. v. G. 16,— - H. M. 4,J. F. 24,— - MC. 2,A. V. 15,W. N. 10,G. P. 24,— - M. R. 50,— - A. E. 4,A. S. 4,G. N. 4 ,G. B. 16,J. H. 4,— - J. E. 10,J. B. 4,A. D. 8, P. J. 36,G. P. 12,P. S. 4,50 - P. J. 16,A. L. 24,G. v. S. 5,— - Fr. C. 20,P. K. 10,J. M. 28,F. de V. 20,G. T. 6,— - P. P. 8,A. v. V. 12,— - P. C. 12,M. J. 4,K. J. 4,H. S. v d. L. 24,H. H. 1,50 - H. C. 10,— - P. J. G. J. 25,J. v. d. H. 10,— - W. K. 25,— - M. A. 4,C. v. d. S. 20,J. P. 20,Th. T. 8,E. v. B. 4,J. d. R. 12,— - P. v M. 20,J. T. 16,A. v. S. 20,— - PK. 8,E. v. H. 28, J. J. 8,Th. V. 2,A. G. 24 - J. Th. 8,M. v. d. H. 16, L. P.-K. 5,H. A. 2,50 - P. J. 20,— - L. T. 20,Th. H. 8 - J. A. 4,v. R. 8,L. S. 44,R. v. D. 8,Th J. 5,W. K. 16, J. v. B. 8,G. v. M. 8,N.N. 8,—. Nieuwe stand 4.222,21' TALENTEN-SHOW Het St. Theobaldus-gilde te Over- loon houdt op 19 september a.s. een grote talenten-show. Zij die ann deze show willen deel nemen, kunnen zich nog tot zaterdag 15 augustus a.s. opgeven bij de heer J. Jacobs, Irenestraat 3 te Overloon. Voor verdere bijzonderheden ver wijzen wij U naar de advertentie el ders in dit blad. ZONDAG INTERNATIONAAL CONCOURS-HIPPIQUE Het initiatief dat de L.R.V. St. Isidorus het vorig jaar genomen heeft door in Venray een inter nationaal concours hippique te or ganiseren, werd zowel door de ruiters als door de bezoekers ge waardeerd. De bezoekers hadden veelal nog de herinnering aan de vroegere „wilde" rennen, die-altijd grote be langstelling trokken en konden der halve dit initiatief waarderen. Maar ook de ruiters die intussen in aller lei organisaites zijn ondergebracht en aan wilde rennen niet meer deel mogen nemen kwamen in grote ge tale zodat het eerste concours voyig jaar een groot succes was en een goede reclame voor de paardensport, die in Venray al langer hoe méér belangstelling krijgt. Zo heeft St. Isidorus dit jaar véle gasten uit kunnen nodigen voor dit tweede concours en daarbij een goe de selectie kunnen toepassen. Niet alleen uit Limburg komen de beste ruiters, maar ook uit Brabant, Uit de kringen van de ABTB en de Kon. Ned. Federatie, terwijl een goed equipe uit Duitsland de vlag van dit land hoog zal pogen te houden. Doordat de Vlaamse kampioen schappen op dezelfde dag gehouden worden, kan een Belgische ploeg jammer genoeg niet, maar ook zon der deze komen al 165 van de bes te ruiters uit dit land en Duitsland zondag a.s. hun krachten meten op het nieuwe parcours in het Venray- se sportpark aan de Leunesweg. In de morgenuren komen de rui ters uit deze streek hun krachten beproeven in het springen klasse B, licht en middel, maar nadat 's mid dags om 2 uur de Burgemeester het hoofdprogramma geopend heeft met muzikale omlijsting van de Kon. Harmonie Euterpe, begint dan het „zwaardere werk". Na de voorstel lingsparade is er het springen, klas se zwaar, met aparte prijzen voer het zgn. equipe-springen. Hieraan nemen beslist de beste krachten deel, zodat een en ander een span nend verloop zal hebben. Eenspan nen en tweespannen tuigpaarden zullen ook weer voorgevoerd wor den, een nummer, dat voor de paar denliefhebbers bijzonder spectacu lair is, maar nu ook voor de leek duidelijk uitgelegd zal worden. Het springen om de prijs van Venray belooft dit jaar bijzonder goed te worden, terwijl een ander hoogte punt de dressuur-demonstratie zal zijn van het Venrayse achttal dat zondag j.l. reserve-kampioen wist te worden in de klasse middel. Ook hier zal de leek voldoende voorlich ting krijgen. Het sensationele pon- neyrennen besluit deze sportmiddag, waarvoor St. Isidorus reeds maan den werkt en waarvan de organisa tie borg staat dat iedere bezoeker een prettige middag kan hebben, waarbij hij of zij kan genieten van de prachtige paardensport. in de week van 30 juli t.m. 5 aug. GEBOREN: Jacobs, Elisabeth, Gussenstraat 41 - Adriaans Hendrikus, Deurne - van Rijt, Marinus, St. Jozef weg NW 11 - Cox, Hubertus, Veulenseschoolweg 33 - van Kuijcq .Henrica, KI. Oirlo- seweg 19 - Kersten, Leonarda Pr. Hendrikstraat 5 - Kanning, Hindri- ka, St. Jozefweg 16 - Kremer, Char lotte, Mgr. Nolensstraat 12 - Kroft, Berend, Oostsingel 22 - Janssen. Ju lia, Overloonseweg 29 - Ingenpas, Josephina, St. Ceciliapad 34 - Jans sen, Andreas, Nassauplein 8. OVERLEDEN: Janssen, Gerardus, echtgenoot van Vreede H., 54 jr., chauffeur te Meerlo. Niemann, Maria, 83 jr., kloosterzus ter te Venray. Lemmens, Anna geh. gew. met Lin- ders Peter, 89 jr., z.b. te Venray. van Cuijck, Peter, echtgenoot van v. Meijel, Wilhelmina, 57 jr., land bouwer te Merselo. ONDERTROUWD: Ariaens, Josephus, 34 jr.. schoen winkelier te Venray, Grotestraat 6 en Bonants, Gertruda, 24 jr., z.b. te Venray, Stationsweg 21. van Kempen, Leonardus, 26 jr., landbouwer te Venray, Lemmen- weg 8 en Friesen, Gerarda. 26 jr. z.b. te Venray, Dep. Petersstraat 1. de sierlijke verlovingsring Juwelier Horloger - Opticiën Grotestr. 16 Tel. 1261 Venray Eindelijk was het dan zover, za terdag 1 augustus, de dag dat Ven- ray's oude glorie nog eens compleet aantrad tegen de jonge garde van 1964. M. van Opbergen moest zich wegens een blessure laten vervan gen door A. Arts. Jammer was het, dat het zonnetje die dag verstek liet gaan en plaats maakte voor een trieste, druilerige regen. Toch hadden nog ruim 300 toeschouwers de weg naar het sport terrein aan de Oostsingel gekozen. In het tiieorielokaal aan de Oost singel waren de spelers reeds om 5 uur bij elkaar gekomen, alwaar zij verwelkomd werden door voorzitter Geurts. Voor vele spelers was het een bijzondere wedstrijd. Voor Ven ray '54 op de eerste plaats om na lange tijd nog eens samen te spelen; voor Wim Konings, die met deze wedstrijd zijn loopbaan afsloot en voor scheidsrechter Timmermans uit Venlo, die Abraham gezien heeft en dus verplichte rust krijgt. Hierna kon de wedstrijd dan be ginnen en zij die dachten dat SVV '64 een makkie zou hebben, kwamen toch wel bedrogen uit. De „oudjes" deden het nog best en lieten zien dat ze echt nog wel weten hoe er ge voetbald moet worden. Na 10 min. spelen namen ze zelfs de leiding. Vin Lucassen passeerde enkele spelers en vuurde een hard en effectvol schot op doel, waaraan doelman Hendriks geen kans had: 10. Ook de achterhoede der oudjes speelde goed. Meestal struikelden onze jonge voorwaartsen op de rou tiniers Piet Philipsen en Jeu Arts. Toch kwam er wel gevaar van onze voorhoede. Piet Vollenberg en Wim Konings schoten er lustig op los, maar doelman Piet Arts bleek nog weinig aan krachten te hebben in geboet. Op soms spectaculaire wijze wist hij zijn doel schoon te houden. Het applaus dat de spelers met de rust in ontvangst mochten nemen van de toeschouwers was dan ook verdiend. Na de rust kwam de betere con ditie van SW '64 tot zijn recht. Na dat de kampioen van 1954 met een verdiende 10 voorsprong 'waren gaan rusten, wist linksbuiten Math, Hermans direct na de pauze de ba lans in evenwicht te brengen. Een tiental minuten later werd het zelfs 12 doordat de oudjes in eigen doel schoten. Piet Smits maakte er met een prachtig schot 13 van, terwijl A. Thuijls kort voor het einde de bal verkeerd op zijn „kuif" kreeg en zijn eigen doelman vergeefs liet dui ken: 14. Met deze stand kwam een einde aan de wedstrijd, waarin iedereen aan zijn trekken kon komen. Men heeft kunnen genieten van het su blieme spel van doelman Piet Arts, van een „ouderwetse" Vin Lucassen, van het nog altijd goede spel van Leo Kronenberg, de voorzetten van Toon Thuyls enz. enz. SVV '64 startte erg zwak, maar speelde in de tweede helft niet slecht. Er werd meer en beter ge schoten dan voorheen en dat belooft misschien nog iets voor de toekomst. Laten we het in elk geval hopen. 's Avonds waren de spelers met hunne dames nog enige tijd gezellig samen in Café Veerhuis. Voorzitter Geurts sprak een dank woord tot de spelers en in het bij zonder tot Wim Konings, die zijn laatste voetbalwedstrijd speelde. Wim ,die vele jaren als rechtsbui ten en aanvoerder ons eerste elftal gediend heeft, werd een prachtige bokaal aangeboden door zijn mede spelers. De scheidende rechtsbuiten kennelijk onder de indruk dankte zijn medespelers voor deze geste. Scheidsrechter Timmermans was ook in z'n sas dat, hij nog eenmaal en dan nog wel als zijn laatste wed strijd, de oude garde onder zijn hoe de mocht hebben. Dan was het de beurt aan de heren Heinsbroek en Basten, die on der de naam Melody Makers voor de vrolijke noot zorgden, hetgeen hen zowel op humoristisch als muzikaal gebied goed afging. TOTO Heden vrijdag inleveren van de nieuwe toto-registratiekaart van 7-9 uur in het Bijkantoor van Dagblad voor Noord-Limburg in de Grote straat of Theorielokaal van SVV aan de Oostsingel. Ook zij die nog niet in het bezit zijn van een registratiekaart kun nen deze aldaar bekomen. Uw toto formulier wordt desgewenst aan huis opgehaald. Zondag9 augustus: Leunen 2Blitterswijck 3 12.00 Leunen 1Blitterswijck 2 2.00 Zondag 16 augustus: 1 uur seriewedstrijden te America ter gelegenheid van de officiële ope ning van het sportpark. Deelnemen de verenigingen: Griendtsveen, Mel- derslo, Hegelsom 2, Meterik, Kro nenberg, Sevenum 2, Wittenhorst 3, Leunen. Zondag 30 augustus: Wilbertoord 2Leunen 2 12.30 Wilbertoord 1Leunen 1 2.30 A.s. dinsdag 7 uur worden alle se nioren verwacht op de wekelijkse oefenavond. Zaterdag 25 juli is de laatste wed strijd gehouden van het konings- vissen van Hengelsportvereniging De Roerdomp. Math. Hermans van de Leunseweg wist in driemaal vis sen de meeste vis naar boven te halen en mag zich voor het seizoen 1964-1965 koning noemen van HSV „De Roerdomp". De prijsuitreiking vindt nog op een nader te bepalen datum plaats. Diegenen die in september mee naar Heusden willen gaan vissen kunnen zich voor 3 augustus opge ven op het bekende adres. De da mes kunnen ook mee. Zondag 9 augustus tweede kring concours te Blitterswijck. Opgeven tot uiterlijk vrijdag 7 augustus. Op het Bondsconcours te Blerick op 1 en aug. j.l. werden door de af delingen van de Kring Venray de volgende prijzen behaald: Ind. dressuur klasse middel: J. Lucassen, Venray 4e prijs. Ind. dressuur klasse Licht II: J. Custers Meerlo 2e prijs; J. Bovee, Ysselsteyn 6e prijs; J. Rongen, Ys- selsteyn, 10e; J. Voermans, Leunen lie; J. Bovee, Meerlo 12e; W. Camps Ysselsteyn 13e prijs. Springen klasse B: G. Camps, Meerlo, le prijs kampioenschap 1964; W. Wismans, Venray 4e prijs. Springen klasse C: J. Bovee, Meerlo, le prijs kampioen 1964; J. Bovee, Ysselsteyn, 2e prijs. Dressuur achttallen klasse middel: Meerlo le prijs; Venray 2e prijs; Wanssum 5e prijs; Leunen 9e prijs. P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Chimay, 26 juli 1964. Los 7.35 uur. Aankomst eerste duif 10.34.26. J. Verstegen en Zn. 1 18 19 24 27 34 35 37 50 60 81 90; J. Boom Zn. 2 48 61; J. van Haren 3 6 10 80; A. Loonen 4 12 25 38 49 95; M. de Lauw 5 31 59; J. Arts 7 78; M. de Bruyn 8 28 87; De Riet-Sijbers 9 69 97; P. Hendriks 11 51; W. Peeters 13 23 85; W. Bergevoet 14 53; E. Vermeu len 15 16; L. Coopmans 17 29 58; Munckhof-Poels 20 40 45 56 82 86 91; A. Willems 21 39 43 44 64 65 66 68 76 92; P. Willems 22 57 71 79; W. Lormans 26; G. Boom 30 33 83 88; Joh. Gommans 32 47 52 62; J. Bas- tiaans 36 41 42 74 75 89 96; Joop Janssen 46 94; P. Bertrams 54; Gebr. Basten 55 67; P. Schwachöfer 63 73; P. Manders 70 79; St. Bérchmans 72; L. Voermans 84; H. Janssen 93. Wedvlucht Dax 17 juli 1964. J. Janssen V. 1; J. van Haren 2 7; De Riet-Sijbers 3; P. Philipsen 4 8; G. Boom 5 6. Kampioen Midfond: le kampioen J. Janssen V. Ringno. 271461, aantal punten 4467. 2e kampioen J. Boom en Zn. Ring no. 271310, aantal punten 3862. 3e kampioen J. Janssen V. Ring no. 271475, aantal punten 3727. Reclames indienen tot 4 september bij de secretaris.

Peel en Maas | 1964 | | pagina 2