HANDBOOG a:s De politie meldt Arbeiders in Duitsland Gemeenteraad CAMPS Burgerlijke Stand HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Hervormde Kerk te Blitterswijck begint zondag om half elf. Predikant is Ds. Sprey uit Nijmegen. Voor de protestantse gasten in Arcen is er om half vijf een korte dienst in een zaaltje van het raad huis te Arcen, waar Ds. Mondt uit Gennep voorgaat. WETHOUDER SCHOLS Van 116 augustus a.s. is Wet houder Schols niet te spreken voor woningzoekenden en huisvestings aangelegenheden. OPENBARE BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders der gemeente Venray brengen hierbij ter openbare kennis dat zij de bij hun besluit van 8 november 1950, num mer 820 verleende vergunning voor de uitoefening van een autobusdienst over het traject Venray (Paterskerk) - Venray (Station) v.v., laatstelijk verlengd tot 1 november 1960, heb ben verlengd tot 1 november 1965. Venray, 21 juli 1964 Burgemeester en wethouders voor noemd, Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS, burgemeester H. P. L. VORST, secretaris APOSTOLAAT DES GEBEDS Zondag vergadering afd. G om 11.25 u. op Jerusalem. De zelatricen, die op vakantie gaan worden beleefd, maar dringend verzocht de maandbriefjes op tijd te bezorgen; als ze zelf verhinderd zijn, zullen ze wel willen zorgen voor een plaatsvervangster. De briefjes mo gen niet blijven liggen. Dank U. Hoofd-zelatrice. DODELIJK ONGEVAL Donderdagmorgen heeft zich op de Leunseweg, naby de Zuivel fabriek, een dodelijk ongeval voor gedaan. Op een tractor met twee aanhangwagens, die bussen melk vervoerde, bevond zich het 10-jarig jongetje Jans-Beken van de Zwarte Klef. Deze sprong tijdens het rijden van de ene aanhangwagen op de an dere. Hy sprong mis en viel tussen beide wagens in. Door een wiel van de laatste aanhanger werd de klei ne overreden. Hy was op slag dood. ONGEVAL Woensdag j.l. is in de stamperij van een metaalwarenfbariek in Ven ray een 27-jarige gehuwde Turkse werknemer door een wegvliegend stuk metaal getroffen en in zorg wekkende toestand naar het zieken huis overgebracht. Zijn toestand was donderdagmor gen, na een rustige nacht, redelijk te noemen. PAARD DOOR ETALAGE Een op hol geslagen paard liep donderdag omstreeks 12.30 uur door de etalageruit van Bloemisterij Keij- zers in de Schoolstrai&t. Behalve schade in de winkel en verwondin gen van het paard deden .zich geen persoonlijke ongelukken voor. JUBILEA Vrijdag 17 juli j.l. was het 25 jaar geleden dat de heren H. Sijbers, Merseloseweg en G. Rutten, Oostrum lid werden van de Ned. Kath. Grafi sche Bond. Op een nader te bepalen datum zullen beide leden door het hoofd bestuur worden gehuldigd. NA DE BRAND In ons verslag over de „Brand bij de brandweer" hebben wij vermeld, dat een nieuwe kazerne mogelijk achter het gemeentehuis gebouwd zal worden. Intussen hebben wij echter reeds meerdere bouwplaatsen horen noemen. Reden waarom wij ons ter bevoegde plaatse nader ge ïnformeerd hebben. Hierbij bleek dat gemeente en inspectie het in prinipe eens zijn over een vestiging aan de zuid-zijde van de kom. Be sprekingen hierover zijn nog gaan de. Definitief kon niets worden me degedeeld. Wel staat vast dat van een bouw achter het gemeentehuis (aan te Julianasingel) niets kan komen. Dit terrein moet men reserveren voor uitbreiding en centralisatie van de gemeentelijke diensten. Ook is men het principe eens dat de nieuwe aanschaf van brandweer materiaal de meest moderne en best geoutilleerde wagens zal betreffen. In de gemeenteraadsvergadering ko mende week, zal hierover mogelijk nader worden bericht. De brandweer heeft intussen de beschikking gekregen over twee vol ledige spui teenheden en er zijn met diverse instanties afspraken ge maakt over eventuele assistentie. TERUG UIT DE MISSIE Op 30 juli a.s. zal Zuster Truus Lemmens terugkeren uit de missie van Pakistan en in Oostrum een welverdiende vakantie komen ge nieten. WAARSCHUWING Het bestuur van de Kappersafde ling Venray verzoekt ons een waar schuwing te plaatsen tegen de toe nemende beunhazerij in 't kappers vak, meer speciaal in het dames- kappen. Ook al vraagt men geen vergoe ding voor deze arbeid, dan is het nog strafbaar. Het bestuur zal voor taan bij geconstateerde overtredin gen aangifte doen bij de politie en dan krijgt de economische rechter het laatste woord. NAAR DE KNVB De heer P. Pijpers is overgegaan naar de KNVB. Na anderhalf jaar in de afd. Limburg van de KNVB als scheidsrechter gefungeerd te hebben, heeft hij het in Treebeek gehouden examen met goed gevolg doorlopen. Met zijn 21 jaren zal hij ongetwij feld Limburgs jongste scheidsrech ter in de KNVB zijn. KOSTERS-DIPLOMA Vanwege de Stichting Nederlandse R.K. Kostersschool te 's Hertogen bosch, werd door Mgr. Bluijssen, hulpbisschop, het diploma A (met lof)( uitgereikt aan Broeder Domi- nicus Smit o.f.m. van het Francisca nenklooster te Venray. GESLAAGD Aan de U.T.S. te Nijmegen slaagde voor de afd. Werktuigbouw kunde de heer Piet Martens uit Leu nen. Te Grubbenvorst slaagde voor het Mulo-diploma onze dorpsgenote Yvonne Slits. Aan de VGLO-school „St. Ber- nadette" te Overloon slaagden voor het diploma costumière: Helma Aerts, Herma Deenen, Mieke Loo- nen, Riky Nabuurs, Nelly Keunen, Chris Verhoeven, Anny v. d. Ven, Toos Weide, allen Overloon; Tiny Arts, Merselo; M. van Damme, Op- loo; Jo van Dijck en Annemie Im- ming uit Venray. Voor 't lingerie-diploma slaagde aan dezelfde school Henny Nabuurs uti Overloon. Te Helmond slaagden voor het Mulo-examen Truus van As en Ida Janssen uit Ysselsteyn en Wilma Custers en Marijke Gooren uit Ven ray. Ze behaalden tevens 't Midden standsdiploma. Genoemde jongeda mes genoten hun opleiding aan de Meisjes-Mulo in Deume. Op 15 juni j.l. heeft Maria Weerts uit Vredepeel met goed succes de eind-examens afgelegd van de 4- jarige Mulo en behaalde zij tevens het middenstandsdiploma. Zij was leerlinge van de Maria Immaculata- school te Boxmeer. UITREIKING GETUIGSCHRIFTEN JONGERENCURSUS Op de sluitingsavond voor de Jon gerencursus op dinsdagavond 21 juli werd het getuigschrift voor twee jaar Jongerencursus uitgereikt aan Rieny Arts, Dien Marcellis, Vrede peel; Mia Boom, Fien Bargnts, Mie ke Janssen, Ciska Janssen, Annemie Janssen, Thea Janssen, Henriette Janssen, Mariet Lenssen, Tiny San ders, Nelly van Soest, Marijke Sij bers en Rieky Voesten, allen uit Venray; Mia Emonts, Merselo; Tilla Linders, Heide; Truus Cox, Merse lo; Jo Cox, Leunen; Mia Manders, Oostrum. Het getuigschrift voor een jaar Jongerencursus werd uitgereikt aan: Marian Arts, Gerry Janssen, Ma- del ein Janssen, Elly van Lierop, Harriet Swaghoven, Corry van Schaaik, Gerry Truyen, Netty Theeuwen, Mariet Willems, Betsy Lenssen, Gerry Baartman, Annemie Bonants, Elly Jeuken, Antoinette Janssen, Gerry Swinkels, Truus Thomassen, Ine van de Vorle, Bep van Rooy, Gerry Beerkens, Corry Straatman, Marlies Troisfontaine, Anny Rongen, Oda Linders, Mia Manders en Nelly Pon jee uit Ven ray; Any Arts, Diny Arts, Henny Hoedemakers, Mien Jacobs, Tiny Madou, Gerry Madou, Mia Muyssers, Anny van Osch, Thea Schoenmakers, Leida Thijssen, Henny van Cuyck, Nelly Emonts, Ria Poels, Mien Ze- gers, Diena van Hoof, allen uit Merselo; Leny Kuunders, Maria Pot ten, Toke Geurts, Jo Arts, Jo Flin- senberg, Truus Lemmen, Gerda Phi- lipsien, Diny Sanders, Nelly Stip hout, allen Ysselsteyn; Diny Clas sens, Oirlo; Ine Janssen, Blitters wijck; Jacqueline Camps en Thea Smits, Oostrum; Mia de Bruyni, Leunen; Nelly Stappers, Overloon; Diny Arts, Vredepeel. Op dinsdagavond 21 juli vond in een overvolle San Damiano-zaal de sliutingsavond plaats van het vijfde cursujaar van de Jongerencursus. Na het welkomstwoord van de leidster dankte zij alle werkgevers die de meisjes de gelegenheid geven een middag in de week de cursus te volgen. Daarna sprak de Z.E.H. Aal moezenier J. Heymans over „De rol van de vrouw in de hedendaagse maatschappij. Mevrouw A. Pijls-Drenth, secreta resse van het bestuur reikte de ge tuigschriften uit. Na onder het genot van een kopje koffie even gepauseerd te hebben was het woord aan de cursisten zelf, die met groot enthousiasme het een en ander de revue lieten pas- DIPLO MA-UITREIKING HUISHOUDSCHOOL MARIANUM Dinsdagmiddag vond op de huis houdschool de jaarlijkse diploma uitreiking plaats. Als genodigden waren hierbij aan wezig dr. Droesen, voorzitter van de Ver. van Landbouwonderwijs te Roermond, deken Loonen als voor zitter van de Commissie van Beheer en verder enkele leden van die Commissie, benevens ook het gehe le docentencorps. Nadat de directrice mej. Driessen de bijeenkomst had geopend, be lichtte dr. Droesen heel in 't kort nog even het belang van dit soort onderwijs, benevens ook de verdere mogelijkheden die er voor geslaag de meisjes zijn. Na de uitreiking van de diploma's en getuigschriften sprak ook deken Loonen nog enkele stimulerende woorden tot de meisjes, waarna met het zingen van enkele liederen de feestelijke bijeenkomst werd afge sloten. Geslaagd zijn de volgende leerlin gen: Geslaagd voor de Vormingsklas: Tine Gerrits, Overloon, Marjo Heesbeen, Venray, Mia Hermans, Leunen, Tiny Jenniskens, Leunen, Mia Litjens, Oostrum, Arda Pijls, Venray, Anny Rambags, Castenray, Gerry Willems, Leunen, Jos. Frede- riks, Wanssum. Voor de Assistentenopleiding slaag den: Uit Venray de dames Fientje Bo nants, Annemieke de Bruyn, Riet ATHENE—VENRAY V.V. Een Griekse cliënt van N.V. In- alfa alhier wilde de voor hem be stemde zending met technische delen voor de fabricage van oliekachels een maand eerder hebben dan oor spronkelijk gepland was. Er was slechts één oplossing: ver voer over de weg. Maandagmiddag kwam een grote Griekse wagen met aanhang om deze zending te halen. De wagens namen circa 8 ton aan goederen mee, die een waarde ver tegenwoordigen van 83.000, De zending bestond uit 34 kisten, en 9 kratten, die branderpotten, luchtregelaars, carburateurs voor oliehaarden en verdere technische onderdelen bevatten. De wagen reed Deriks, Janny van Eijk, Gerry Jans sen, Willy Janssen, Diny Roodbeen, Helma Steigenga, José Troisfontaine Truus Verstappen, Ria Verstraelen, Mariet Voermans, Truus v. Embden; uit Oostrum: Truus Broekmans, Mia Rongen, Riky Thielen, Maria Joos- ten; uit Castenray en Oirlo: Nelly Strijbos, Annie Direks, Stientje| Duyf, Ans Zanders; uit Leunen: Ria van Dommelen, Anny Gommans, Klazien Koerten, Corrie van Veghel; uit Merselo: Gonny Hendrix en Lei- da Hoogenhof. Verder slaagden: Rieky a.d. Brugh Geysteren; Fien Claessens en Toni Verheyen, Yssel-1 steyn; José Zegers, Hol thees. Geslaagd voor de Vooropleiding Verzorgende Beroepen: Hannie Ariëns, Venray; Francien Bos, Holthees; Christien Brentjens, Maashees; Coby Claessens, Yssel- teyn; Gerry Claessen, Leunen; Ger da Ebben, Groeningen; Carolien Emonts, Castenray; Nelly Kleus- kens, Oostrum; Lauke Knapen, Venray; Tiny Kusters, Venray; Ma rie-José Reijnders, Venray; Nelly Slangen, Veulen; Marijke v. d. Vor le, Venray. Geslaagd voor de naai-opleiding: lste jaars: Philien Aerts, Blitters wijck; Hennie Cremers, Venray; Hennie v. Cuyck, Merselo; Dina van Hoof, Merselo, Koos Peeters, Yssel steyn; Nelly Steeghs, Oirlo; Mia Vennekens, Geysteren; Nelly Ver heyen, Ysselsteyn; Elly Vreden, Blit terswijck. 2e jaars: Betsie Janssen, Heide; Paula Janssen, Heide; Tony Voer mans, Leunen. Geslaagd voor de primaire-oplei- ding: Uit Venray de dames: Mia Direks, Elly Janssen, Wilhelmien Janssen, Ans Kateman, Hermien Laurensse, Lea Peeters, Trudie Peeters, Leonie Rongen, Rosina Saija, Joke Schwac- höfer, Nelly Smits, Jacqueline Spee, Riky Verhagen, Marianne Bouw meester, Anny Aben, Truusje Brou wers, Diny v. d. Broek, Willy Bruno, Anny Derikx, Elly Houwen, Ria Jansen; Gerda Janssen, Nelly Jans sen, Bettay Mulder, Marian Nelissen, Nelly Péters, Stientje Schwachöfer, Joke Verstegen, Marietje Weys, Ma rianne Fonteyn, Marijke Maramis, Maria Janssen, Anny Janssen, Hen ny Peters, Franke Vlemmings, Miep Vollenberg; uit Castenray: Gerda Arts, Mien Heidens, Miep van Houdt, Nelly Roelofs, Gerry Wis- mans; uit Oirlo: Truus Achten, Bep Custers, Lia Speycken; uit Leunen: Mien Bistervelts, Marian de Bruin, Joke Gommans, Mia Heiligers, Mia Jenniskens, Leny Koenen, Maria Litjens, Mien Martens, Fieny v. Veg hel, Truus Vogelzangs; uit Oostrum: Leny Arts, Gerda Franssen, Henriet Hermans, Mieke Verstegen; uit Wanssum en Geysteren: Leentje Baltussen, Tilly Weyers; verder de dames Betsie Poels, Heide, Margriet Bonants, Smakt en Dientje Zegers, Merselo. Het was deze week weer raak met allerlei botsingen. Het begon don derdag met een aanrijding van een 5-jarig kind door een auto op de Beukenlaan. Het kind werd ernstig gewond. Ook werd die dag een dronken automobilist uit Cuyck aangehouden. Een verbaal en het rijbewijs kwijt was het resultaat. Vrijdag was er een aanrijding op de Overloonseweg. Een bromfietser, de 28-jarige T. uit Boxmeer, reed met grote snelheid tegen een stil staande auto. Met een schedelbasis- fractuur werd hij opgenomen in het ziekenhuis. Op de Deurneseweg reed een vrachtwagen over een stilstaande luxe wagen heen. Flinke materiële schade was 't gevolg. Zaterdag werd weer een dronken automobilist uit Venray aangehou den. Ook hier een verbaal en weg rijbewijs. van Griekenland (Athene) via Joego slavië, Oostenrijk en Duitsland naar Venray en weer terug. Enkele reis 3150 km. Beide chauffeurs hadden op de heenreis 70 uur (samen) achter het stuur gezeten, dag en nacht doorge reden en zijn 3 dagen onderweg ge weest. De rit door Oostenrijk en Joegoslavië geleek op de bergetap pes van de Tour de France. Nadat de wagens geladen waren hebben beide chauffeurs zich nog enige tijd onderhouden met de hier werkende Grieken. Tegen de avond startten zij weer voor de terugreis. Normaal worden deze goederen per boot verzonden, hetgeen ruim een maand duurt. Nu met de vracht wagens heeft de klant de goederen op de verlangde tijd binnen. Op de Deurneseweg reed een bromfietsend echtpaar tegen een vrachtauto. Beiden werden licht ge wond naar hun woonplaats (Horst) teruggebracht. Op de Deurneseweg sneuvelde een lichtmast van de straatverlichting toen een Venlose militair er met zijn wagen tegen reed. Ook de wagen werd er niet beter van. Tijdens de onweersbui op zater dagavond ging nabij de Vredepeel een stuk wegdek aan de haal. De aardgasleiding had hier graafwerk verricht. De politie zette de zaak met bakens af, terwijl de My. en de gemeente herstellingswerkzaamhe den verrichtte. Als waarschuwing voor automobilisten bleven de ba kens (rode lantaarns) de plek mar keren. Kermisgangers vonden dat echter niet nodig en schopten de lampen in de wegberm. Zondag ging een auto" over de kop toen hij in botsing kwam met een koe die de weg overstak. Met lichte verwondingen en een zwaar bescha digde wagen kwam de bestuurder er vanaf. Tijdens de grote brand zondag avond, kwamen op de Leunseweg 2 personenauto's met elkaar in bot- .sing. Alleen materiële schade was hier het resultaat. Zondagnacht werd in de Vrede peel nog een jongeman van 18 jaar, uit de Rips, in zijn kraag gegrepen •toen hij op z'n eentje de klok ging luiden. Eerst gaf hij nog een valse naam op, nam toen de benen, maar de politie was vlugger en kreeg hem weer te pakken. Nu heeft hij wel de klok horen luiden, maar of hij weet waar de klepel hangt Maandag werd in Veltum een 6- jarig kind door een motorrijder aan gereden. Licht gewond werd 't kind onder doktersbehandeling gesteld. Op de Deurneseweg reden nog een vrachtwagen en een personenauto tegen elkaar. Gelukkig alleen mate riële schade. Dinsdag had op de Wanssumseweg een aanrijding plaats tussen een bromfietser en een personenauto. Licht gewond moest de bromfietser, T. uit Vierlingsbeek, voor behande ling naar het ziekenhuis vervoerd worden. Woensdag moest op de Julianasin gel een bromfietser plotseling uit wijken voor een overstekend kind. Met kneuzingen moest de bromfiet ser zich onder doktersbehandeling stellen. Op de Beekweg botsten een per sonenauto en een vrachtwagen tegen êlkaa/r. Materiële schade was het tesultaat. Op de Langeweg raakten tenslotte een scooter en een brommer met el kaar in botsing. Drie gewonden moesten hierbij door een dokter be handeld worden. TREK VAN BOUWVAKKERS NAAR OOSTEN GESTUIT .Duitse aannemers gaan Nederland se werkkrachten weigeren. Bedrij ven die nog tekorten aan bouwvak kers hebben, zullen voortaan voor rang geven aan Duitse arbeiders. Voor nieuwe Duitse krachten zul len eventueel Nederlanders aan de dijk gezet worden. Dit blijkt uit een overzicht van het arbeidsbureau te Krefeld, dat de districten Krefeld, Kempen, Geldem en Kleef omvat. 3 Uit de tot op heden ontvangen agendapunten voor de komende raadsvergadering hebben wij de vol gende punten genoteerd: M- Voor de bouw van een gymnas- tiek-overblijflokaal bij de La.nd- bouwhuishoudschool wil de ge meente 1588 m2 grond verkopen aan de Kardinaal van Rossum- straat a 15,per m2. Hoewel op deze grond nog noodwoningen staan behoeft dat geen bezwaar te zijn voor de verkoop. Drie maanden voordat men aan de bouw begint krijgt de gemeente bericht, zodat voor de bewoners dan een nieuw onderkomen ge zocht kan worden. -fc- In de Ursulascholen aan de Maas- heseweg moeten de plafonds her steld worden. Lekkages en dak bedekking hebben er ernstige schade aangericht. Het dak is in tussen hersteld. De kosten van plafonds-reparaties belopen: 1019,—. W. Schoester wil in Oostrum een perceel grond kopen, groot 333 m2 in 't uitbreidingsplan. De grond prijs bedraagt 14.50 per m2. iBnnen 3 maanden moet de koper een bouwplan indienen en bin nen 2 jaar moet de woning voor bewoning gereed zijn. Onvoorzie ne omstandigheden voorbehou den natuurlijk. J. Raedts wil eveneens in Oos- trums uitbreidingsplan grond ko pen. Ditmaal voor de bouw van twee woningen. Elke perceel is groot 360 m2 en kost eveneens 14.50 per m2. Ook hier gelden de voorwaarden als hierboven vermeld. De woning van P. H. Janssen, Schoor 11 te Leunen, verkeert in zodanige toestand, dat zij voor bewoning ongeschikt moet wor den geacht, terwijl verbeteringen deze ongeschiktheid niet opheft. Geadviseerd wordt de woning on bewoonbaar te verklaren, terwijl voorshands geen ontruiming hoeft plaats te hebben zolang de bewoning door dezelfde persoon als eigenaar voortduurt. De R.K. Bijzondere Lagere school te Leunen vraagt medewerking voor het aansluiten van de be staande zinkput op de riolering en enkele electrische voorzienin gen ten behoeve van de dental- car-schooltandartsendienst. De kosten van een en ander bedra gen 320, De B.L.O.-school aan de Over loonseweg wil twee nieuwe cen trale verwarmingsketels aan schaffen. De kosten hiervan be dragen bijna 10.000,waarvan de gemeente driekwart voor haar rekening wil nemen, terwijl de school eenvierde zelf zal moeten betalen. De stichting van het gemeen schapshuis in Ysselsteyn heeft bijna 126.000,gekost. De ge- menete heeft hierin destijds 20% bijgedragen. Verzocht wordt nog maals 20 pet. bij te dragen, om dat de exploitatie niet sluitend te krijgen is. Elders in onze ge meente gebouwde gemeenschaps huizen hebben beduidend hogere eenmalige subsidies uit over heidskassen genoten. Hiervan kon Ysselsteyn niet profiteren. De Landelijke Rijver. St. Isidorus heeft in verband met haar inter nationaal concours, een garantie subsidie gevraagd van 1500, Voorgesteld wordt tot maximaal 1000,en deze telkenjare te verlenen als er een kringfeest ge organiseerd wordt. M- Een nieuwe verordening op de heffing en invordering van een rioolbelasting moet worden vast gesteld. De huidige belasting da teert van 1950 en de tarieven zijn sindsdien onveranderd. Voorge steld wordt tot een verhoging van 50 pet. De aalmoezenier voor sociale werken in Noord Limburg is se dert februari in onze gemeente gevestigd en verleent regelmatig assistentie in de St. Petrus-Ban- denkerk. Voorgesteld wordt ook deze geestelijke te doen vallen onder de subsidiëringsregeling voor geestelijke bedienaren. Woningbouwvereniging St. Oda gaat 8 woningen bouwen in Oirlo, 6 in Merselo, 4 in Smakt, 4 in Castenray en 4 in Veulen. Zij verzoekt aan de gemeente voor schotten voor deze bouw op de geldelijke steun van Rijkswege. Het pand Grotestraat 22 (Haen- raets) te verhuren aan de P.T.T. voor de tijd die nodig de PTT centrale aan de Prins Bernhard- straat te verbouwen en te ver nieuwen. Dit zal vermoedelijk duren tot eind 1965. Huurprijs: 900,per jaar. Vaststelling van een nieuwe ver ordening op heffing van reini gingsrechten. Voorstel tot verkoop van een bouwperceel in het uitbreidings plan Ysselsteyn aan M. Koonings aldaar. Voorstel tot toekenning van ge meentelijke bijdragen in de kos ten van oprichting van monu menten ter nagedachtenis aan gesneuvelde militairen. Voorstel tot toekenning van een subsidie aan de Limburgse inva- lidenbond St. Liduina. -M- Voorstel tot verkoop van een pand aan J. H. Franssen en Zn. (Blitta N.V.) te Blitterswijck. Voorstel tot het beschikbaar stel len van krediet ten behoeve van de aanschaffing van brandweer- materieel etc. Voorstel tot het beschikbaar stel len van krediet ten behoeve van de aanschaffing van rollend ma terieel etc. voor de dienst ge meentewerken. i Op zondag 19 juli werd op de ba nen van „Ons Genoegen" Ysselsteyn het 2e districtsconcours gehouden. Het winderige weer deed nogal af breuk aan de prestaties. De uitslag was als volgt: Ere-afdeling: Aant. pnt. 1. Diana 1 952 2. Batavieren 1 887 3. St. Anna 1 878 4. St. Oda 1 841 5. Ons Genoegen 1 (Ysselsteyn) 800 St. Hubertus 1 769 Klasse A: 1. Diana 2 852 2. St. Sebastiaan 1 828 3. Rare Schutters 1 808 4. St. Oda 2 751 5. St. Anna 2 747 6. St. Joris 1 721 7. Ons Genoegen 2 (Ysselsteyn) 701 8. Batavieren 2 534 Klasse B: 1. Ons Genoegen 1, America 774 2. St. Anna 3 723 3. Willem Tell 1 698 4. St. Oda 3 645 5. Diana 3 572 6. Eendracht 1 453 Klasse C: 1. St. Jozef 1 724 2. St. Hubertus 2 713 3. Ons Genoegen 2, America 655 4. Ons Genoegen 3, Ysselsteyn 597 5. Rare Schutters 2 593 6. St. Sebastiaan 2 587 7. Willem Teil 2 537 8. Griendtsveens Uitspanning 1 497 Klasse D: 1. St. Oda 4 625 2. Ons Genoegen 4, Ysselsteyn 553 3. St. Agatha 1 543 4. St. Hubertus 3 499 5. St. Joris 2 441 6. Diana 4 388 Personele prijzen: 1. Jac. Siebers, Diana 48 p. 2. J. Tijssen, St. Oda 3x10 3. Th. Geurts, America 4x9 4. B. Camps, Ysselsteyn 4x8 5. W. Drabbers, Rare Schutters na loting 4x7 M. v. Hoof, Ysselsteyn 4x6 7. A. Cox, Willem Teil 4x5 8. Jo Poels, Ysselsteyn (na lot.) 3x4 9. L. Baltissen, St. Agatha 3x3 10. P. Siebers, Diana 3x2 11. A. Jaspers, Ysselsteyn 3x1 Drietallen: 1. Diana 138 p. 2. Batavieren 136 p. 3. St. Oda 134 p. TANJA de sierlijke [verlovingsring Juwelier - Horloger Opticien Grotestr. 16 Tel. 1261 Venray in de week van 16 t.m. 22 juli 1964 GEBOREN: Pouwels, Ingrid, Gussenstraat 15. Beerkens, Maria, Julianasingel 44 v. d. Pasch, Johanna, Molenhoekse- weg 3. Bergevoet, Wilhelmus, Overloonse weg 29. Rongen, Maria, Peelweg 11. v. d. Heuvel, Maria, Kruisstraat 13. Leenen, Edgar, Henseniusstraat 1. Linders, Johanna, Puttenweg lc. Verberkt, Antonetta, Meerlo. Jacobs, Maria, Langstraat 16. Dierx ,Josephus, Lindenstraat 36 Rippe, Monique, Maasheseweg 25 van Dijck, Maria, Boshuizerweg 3. Cornelissen, Henricus, Teeuwenhof- weg 7. Manders, Franciscus, Tolstraat 19. Henkens, Maria, Julianasingel 40. OVERLEDEN: Philipsen, Pieter, weduwn. van Ja cobs, A., 78 jr., te Venray. Volleberg, Peter, weduwn. van van den Broek J. ,81 jr., te Venray. Sewalt, Leonardus weduwn. van Na gelmakers, 88 jr., z.b. te Nijmegen. ONDERTROUWD: vna Els, Petrus, 24 jr., machinebank werkers te Venray, Pr. Hendrik straat 2 en de Rijck, Petronella, 22 jr. te Venray, Biezenvenneke 4. Rambags, Antonius, 26 jr., kantoor bediende te Venray, Castenrayse- straat 22 en Arts, Wilhelmina, 26 jr., te Venray, Paardekopweg 11. Vallen, Joseph, 26 jr., horloger te Swalmen, Rijksweg Zuid 13 en Baltesen, Petronella, 27 jr., te Venray, Henseniusstraat 4. van de Rijdt, Lambert, 25 jr., chauf feur te Horst, Almeweg 1 en Thuijls, Maria, 21 jr., naaister te Venray, Albionstraat 27. Emonts, Joseph, 24 jr., magazijnbe diende te Venray, Scheiweg 1 en Wismans, Henriette, 26 jr., te Ven ray, Timmermannsweg 4c. GETROUWD: Hoevenaars, Jacobus, 28 jr., onder houdsmonteur en Jans-Beken, Pe tronella, 28 jr., fabr. arb., beiden te Venray. Geurts, Willem, 27 jr., landbouwer te Venray en Slangen, Maria, 23 jr., te Venray. Marcellis ,Mathias, 26 jr., rijksamb tenaar en Smeets, Petronella, 22 jr gezinsverzorgster, beiden te Ven ray. Vullings, Joseph, 36 jr., landbouwer te Horst en Claessens, Arnoldina, 29 jr., te Venray. Willemsen, Andreas, 25 jr., kuiken- sexer en Kuenen, Petronella, 22 jr. beiden te Venray. Hermans, Peter, 30 jr., tuinder te Bergen en Willemse, Petronella, 24 jr., te Venray.

Peel en Maas | 1964 | | pagina 2