sP Burgerlijke Stand CAMPS DUIVENSPORT Afkalving Maasoevers TRAGISCH ONGEVAL Ontwikkelings en sanerings fonds Nog altijd stijgende zorg voor midden- en kleinbedrijf op NIEUWS UIT VENRAY EN OMGEVING Zondagsdienst huisartsen Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagnacht 2 uur Dr. VAN DEN HOMBERGH Oostsingel 6 Telefoon 1393 Uitsluitend voor spoedgevallen! ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Zr. T. TACKEN Landweertweg 22 Telefoon 1629 GROENE KRUIS Dinsdag a.s. Zuigelingen-bureau voor de kerk dorpen. ZIEKENAUTO Bel 04780-1592 b.g.g. 2116 ZONDAGSDIENST VERLOSKUNDIGEN Vroedvrouw Stevens-Hemen Merseloseweg 23 - Venray Tel. 1152 (04780) b.g.g. 1061 HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Hervormde Kerk te Blitterswijck begint zondag om half elf. Predikant is Ds. F. Roosjen, leger- predikant te Eindhoven. Dominee Roosjen was van 1948 tot 1952 de pastorale verzorger van Venray en Blitterswijck. PROTESTANTSE SCHOOL Dinsdagavond 14 juli is er in zaal San Damiano om 8 uur een af scheidsavond van de kinderen die de school verlaten en waarbij ouders en belangstellenden van harte welkom zijn. Ter afwisseling zal een film wor den vertoond. ROODE KRUIS De jaarvergadering van het Roode Kruis afdeling Venray wordt gehou den a.s. maandag in Hotel De Kei zer. BEZICHTIGING ZWEMBADEN B. en W. van Venray, vergezeld van enkele deskundigen van de Kon. Ned. Zwembond en van de Ver. van Ned. Gemeenten hebben donderdag een oriëntatiebezoek gebracht aan enkele zwembaden in ons land, o.m. aan het nieuwe overdekte bad bij de legerplaats Oirschot. Zoals be kend is het nog een „strijdvraag" of het overdekte bad dat men hier in Venray wil gaan bouwen 'n L-vorm moet krijgen (zoals momenteel in de plannen staat) of een langgerekte vorm, waardoor het bad ook voldoet aan de eisen van wedstrijdzwemmen. Dit oriëntatiebezoek zal omtrent dit punt opheldering moeten geven. DE POLITIE MELDT: Het weekeinde begon met een botsing in Castenray, waar vrijdag een vrachtwagen en een personen auto elkaar raakten. Er vielen be hoorlijk wat brokken, maar persoon lijke ongelukken deden zich niet voor. Zondag botsten op de Kampweg 2 bromfietsers tegen elkaar. Beide motortjes hadden stukken terwijl de berijders met de schrik vrij kwa men. Zondagnacht reed een bromfietser op de Puttenweg in Ysselsteyn op een voetganger in, maar ook hier kwamen de betrokkenen er met de schrik van af. Op de Jan Poelsweg, eveneens in Ysselsteyn, reed een brommer twee voetgangers tegen de vlakte. Ook hier vloeide gelukkig geen bloed. Maandag reed in Castenray een bestelauto tegen een bromfietser aan die daarbij zodanig verwond werd dat hij naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. Deze maand worden de abonné's van PEEL EN MAAS een kwitantie aangeboden voor het nieuwe kwar taal/halfjaar. Aangezien de kosten van incasse ren dermate hoog zijn, is het prak tisch niet mogelijk deze kwitanties meer dan éénmaal aan te bieden. Wij vragen derhalve de medewer king van onze abonné's om hun kwi tantie by eerste aanbieding te wil len voldoen. Zij die gewend zijn hun abonne mentsgeld per bank of giro te be talen, doch dit tot op heden hebben verzuimd, gelieve dit alsnog te doen. Administratie Peel en Maas SPORTFESTIJN De entree voor de sportgebeurte nissen in het sportpark, 't zwembad van het Lyceum en het basketball terrein aan het Lyceum is voor za terdag en zondag telkens 1 voor volwassenen en 0.25 voor de jeugd, De entree van het sportpark is al leen langs het Kwezelpad. Hier kan men alleen fietsen parkeren. Auto's parkeren in Zuid. OPENING Heden vrijdagmiddag om half 5 zal burgemeester Mr. Custers het nieuwe fabi-ieksgebouw van Hermus Brandkastenfabriek en Constructie bedrijf openen. Dit nieuwe gebouw ligt aan de Oude Oostrumseweg en is bijna 900 m2 groot. JUBILEUM 13 juli a.s. herdenkt P. Dr. Adel hard Epping O.F.M. het feit dat hij gedurende 25 jaar als lector aan de filosofische opleiding van de min derbroeders is verbonden. Sinds 1939 woont hij in Venray, met een onder breking van enkele jaren onder de oorlog toen het filosoficum van de Franciscanen naar Vlodrop werd ge- evacueerd. Voor de gemeenschap van Venray is P. Adelhard geen onbe kende, omdat hij sedert vele jaren als rector de geestelijke verzorging van het ziekenhuis uitoefent. Dit ambtsjubileum zal binnen de kloos tergemeenschap op passende wijze worden gevierd. GESLAAGD Voor het Praktijkdiploma als ty pist of typiste moet 130 aanslagen per minuut slaagden zaterdag jl.. 73 van de 77 leerlingen van de R.K. Muloschool te Venray. De lessen werden gegeven door de dames S'imons uit Heythuysen. Het examen werd afgenomen door de Ned. R.K. Bond van „Grooteschrij vers St. Genesius". UITSLAG AMATE BALLONNENWEDSTRIJD le prijs: Mare Cornelisse, Zuid singel (ballon werd gevonden in Li- thauen); gedeelde 2e en 3e prijs: Hans Spee, Mgr. Nolensstraat en Trudie Bouwmans, Henseniusplein. Beide ballonnen kwamen terecht op het eiland Rügen in de Oostzee. Van de ca. 1350 balonnen, die de lucht ingingen, werden 237 kaartjes aan de organiastoren ingezonden. Bekend is, dat een aantal kaartjes rechtstreeks naar de kinderen wer den teruggestuurd. Uit diverse plaatsen in Nederland kwamen 94 kaartjes terug. Uit West Duitsland 133. Uit Oost Duitsland 9 en tenslotte het winnende kaartje uit Lithauen. Deze ballon presteer de het om de Oostzee over te ste ken. BENOEMD Door het bestuur van de kleuter school werd met ingang van 1 sept. a.s. benoemd tot hoofdleidster aan het kleuteronderwijs te Vredepeel mej. Hendrika E. M. Peters uit El- sendorp. VREDEFEEST De Vredepeelse gemeenschap is druk doende met de laatste voorbe reidingen van de jaarlijkse „Vrede feesten", die gecombineerd met een loterij, in de voorbije 6 jaren tot een ondubbelzinnig succes werden ten bate van de nieuwe kerk. Zaterdag en zondag, 18 en 19 juli, staat er een ruime Siebengewaldse tent voor een grote fancy-fair en de daarop volgende twee avonden voor dansgelegenheid. Zondag in de mid daguren worden diverse attracties geboden voor de kinderen. INBREKERS GEPAKT Dinsdag zijn de 31-jarige bouw vakarbeider H.S. en zijn 23-jarige collega J.B., beiden uit Venlo, voor de officier van Justitie te Roermond geleid, op de beschuldiging geduren de de laatste maanden honderden kilo's door hen gestolen roomboter geslacht haantjes, chocolade en si garetten over de Duitse grens te hebben gesmokkeld. Zij zijn vrijdag door de gemeentepolitie van Venlo in samenwerking met de rijkspolitie aangehouden. 's Nachts ging het tweetal, alvo rens naar het werk in Duitsland te vertrekken, op roof uit. De diefstal len kwamen aan het licht, toen de Duitse douane in hun auto honderd kilo boter aantrof. Uit de verpak king van de boter bleek, dat deze afkomstig was uit de zuivelfabriek in Venray. Bij het onderzoek is gebleken, dat de aangehoudenen sedert het begin van dit jaar enkele tientallen inbra ken hebben gepleegd in zuivelfabrie ken in Venlo, Venray, Helden, Heyt huysen, Meijel, Sevenum, Asten, Op- loo, Vierlingsbeek en Deurne. Daar bij stalen ze duizenden kilo's boter. BALLETAVOND Woensdag 15 juli a.s. 's avonds om 8 uur zal in zaal Wilhelmina de jaarlijkse leerlingenuitvoering ge houden worden van de balletschool Gerty Klaassen te Venray. Deze school is reeds jaren in Ven ray gevestigd en het doel van deze school is de jeugd en vooral ook de oudere meisjes niet alleen een ge zonde ontspanning te geven, maar ook om lichamelijke oefeningen, ge paard gaande met gracieuse houding, te krijgen. Wat de leerlingen a.s. woensdag avond brengen zal de aandacht be slist waard zijn. Van kleuter tot ge vorderden hebben hun dansen en balletten met enthousiasme ingestu deerd. Er is een grote verscheiden heid aan dansen te zien, waar voor al Gerda Kateman (assistente van Gerty Klaassen) die binnenkort haar examen zal afleggen voor „The Ro yal Academy of Dancing" mooie so lo's op het toneel zal dansen. Het Theater Studio-ballet zal we derom op deze avond medewerking verlenen, waaraan Gerda Kateman ook verbonden is. De algehele leiding en instudering is in handen van Gerty Klaasserv De begeleiding is wederom in de ver trouwde handen van Mevr. M. Ser- ree-Janssen. We hopen dan ook dat niet alleen de ouders, maar ook vele anderen deze avond zullen bijwonen. Voor het eerst dit jaar is aan de balletshow een cursus voor „Modern en Jazz-ballet", dat ook deze avond te zien zal zijn. natuurlijke oorzaken. De natuur is niet veranderd, wel het opstuwen van de Maas, de toegenomen scheep vaart, met grotere tonnage en zwaardere golfslag. Ook de heer P. Loonen sprak de hoop uit, dat het alsnog zal gelukken de minister te overtuigen, dat de oorzaken van de afkalving niét natuurlijk zijn. Ir. C. Raedts stelde dat deze kwes tie voor het grootste belang is voor bepaalde delen van de provincie. De natuurwetten zijn onveranderd, zei hij, maar men heeft het natuurlijk evenwicht verstoord voor bepaalde doeleinden, die op de Maas een to taal ander situatie deden ontstaan, waarvan men de gevolgen niet kan afwentelen op de oevereigenaren. Ten bate van het algemeen belang zag een kleine groep van mensen reeds enkele honderden hectaren verloren gaan. G.S.-lid Jos Maenen wees erop, dat de minister zich bereid had ver klaard omstreeks september nog eens persoonlijk poolshoogte te ko men nemen. De heer Emonts knoopte er de verzuchting aan vast, dat het zicht dan hopelijk goed zal zijn en de waterstand laag, opdat de minister een goede indruk zou krijgen van de werkelijke situatie. In Provinciale Staten deelt men bepaald niet het inzicht van de Mi nister van Verkeer en Waterstaat, dat het afkalven van de Maasoevers uitsluitend natuurlijke oorzaken heeft waarvan de overeigenaren de gevolgen moeten dragen. De heer H. Emonts wees er op, dat het al een lijdensweg van 14 jaar is geworden. Doch telkens nog heeft de rijksoverheid het been stijf ge houden. De minister heeft het mis als hij het afkalven toeschrijft aan Afgelopen week heef zich in Wes terbeek een treurig ongeval voorge daan. Daar vermiste men zaterdag avond plotseling de 9-jarige Peter Nielen, die 's middags nog bij zijn vader op het land geweest was, toen echter alleen huiswaarts ging. Toen de jongen 's avonds niet terug was, werd de politie gealarmeerd, die op zoek ging. Een zoeken dat ook zon dag doorging. Het aannemersbedrijf Entrepose de maatschappij die de aardgasleiding aanlegt stelde op verzoek van Burgemeester Sampers van Oploo pompen beschikbaar om enkele gedeelten van het Defensie kanaal leeg te pompen, omdat men vreesde dat de jongen hierin geraakt was. Deze vrees werd bewaarheid toen maandag een speurhond van de Rijkspolitie op een andere plek de plaats aanwees waar de jongen verdronken was. Het stoffelijk overschot kon ge borgen worden. Medio juni 1964 waren er 1934 aanvragen ingediend voor het toe kennen van 'n bedrijfsbeëindigings vergoeding uit het Ontwikkelings- en Saneringsfonds voor de Land bouw, betrekking hebbende op een bedrijfsoppervlakte van 9706 ha. Dit blijkt uit het antwoord van minister Biesheuvel op schriftelijke vragen van het lid van de Tweede Kamer, de heer Egas. Het bestuur van de fonds streeft naar een snelle behandeling van de aanvragen. Thans is overigens nog niet te voorzien in hoeverre de inge diende aanvragen aan de gestelde voorwaarden voldoen. Zij zullen nauwkeurig worden onderzocht. Be trokkenen moeten, wanneer hun aanvraag is goedgekeurd, ook daad werkelijk hun bedrijf beëindigen. De Soedgekeurde voorgenomen nieuwe estemming van grond en gebouwen moet vervolgens zijn gerealiseerd, alvorens de uitkering een aanvang neemt. Via het bureau van de P.V.C. in Castenray zijn voor het gebied Ven- ray-Horst 19 aanvragen ingediend voor bedrijfsbeëindiging met 81 ha als bedrijfsoppervlakte. Het betref fen merendeel kinderloze echtparen. Hiernaast wyst Burge meester Sampers de plaats aan, waar de jon gen bij het oversteken van het Defensiekanaal via deze stuw, waar schijnlijk uitgegleden is en toen verdronken. De consternatie in Oploo, Wester beek en Vrede peel was groot. Foto: G. Kruijsen. 1 Januari a.s. zal de regering de uitkering van de a.o.w. verhogen tot een sociaal minimum, terwijl daar naast de tarieven van de inkomsten belasting omlaag zullen gaan. Wij weten dat dit onvermijdelijk leidt tot verhoging van de premie voor de oudedagsvoorziening. Om de post voor de regering sluitend te maken (of bijna sluitend) wordt de ;premiegrens opgetrokken tot 12.000 Er zijn groepen, die bij deze regeling zijde spinnen, met name de bejaar den, ook de bejaarden onder de zelf standigen, die het ploegen moe zijn ;en verlangen naar een bescheiden avondoogst. Ongetwijfeld profiteren er ook groepen van de verlaging van !de inkomstenbelasting. Het wordt echter vermoeiend te constateren dat het opnieuw de zelf standigen zijn met een inkomen van 10.000,— tot 12.000,— die hier het kind van dr. Veldkamps reke ning worden. Zij zullen door het op trekken van de premiegrens de 2,4 pet. verhoogde premie over een veel hoger bedrag moeten betalen. Hun verplichtingen uit sociale wetgeving zullen met enige honderden guldens stijgen tot meer dan 10 pet. van hun inkomen. Hier staat een onvoldoen de compensatie in belastingverlaging tegenover. RAND VAN DE AFGROND Het is zelfs zo dat er per 1 jan. 1965 helemaal geen compensatie is, omdat de belastingverlaging pas per 1 juli 1965 op zijn vroegst zal in gaan en mogelijk nog later. Het is zonder meer duidelijk dat door deze sociale verplichtingen opnieuw een aantal zaken tot randbedrijf wordt gedegradeerd, terwijl andere adem tekort zullen komen om het hoofd boven water te houden. Een nieuw voorbeeld van de voortgaande po gingen van buitenaf om het midden- en kleinbedrijf te decimeren. De re gering had dit kunnen voorzien en moeten zorgen voor compensatie. Op stapel staat de arbeidsonge schiktheidsverzekering voor het ge hele volk. Dat betekent een premie druk voor iedereen. Er zijn nog eni ge sociale wetten in de pen, die ook de zelfstandigen onder haar bescher mende vleugels zal nemen, maar ongetwijfeld ook met een daaraan verbonden premieheffing. In hoeverre voor deze heffing in een of andere vorm naar compensa tie zal worden gezocht is nog onbe kend. Dit zou de staatssecretaris voor de middenstand zonder meer in voorbereiding moeten hebben, maar wij wagen het te betwijfelen of dit zo is. GEEN SPOKEN Wij zien nog meer lasten opdoe men, die helaas geen spoken zijn. Er wordt al enige tijd door de or ganisaties in de middenstand gedok terd aan de oprichting van een be drijfspensioenfonds voor de detail handel. Aan de komst van een der gelijk fonds is bijna niet te ontko men, omdat de pensioenvoorzienin gen in de personeelssector van de kleinhandel bepaald nog niet voor beeldig zijn. Nu kan men de deelneming aan 'n pensioenfonds een vrijwillige zaak laten voor het winkelbedrijf, maar het is duidelijk dat een kleine za kenman, die zelf grote moeite heeft am 't hoofd boven water te houden, niet veel zin heeft om te betalen voor het penisoenfonds van zijn per soneel. En toch zal dat moeten ge beuren wil het personeelsbestand voor de detailhandel niet een restje worden, waarmee nauwelijks ge werkt kan worden. De premie zal grotendeels door de ondernemers worden voldaan en 't is geen geheim dat ze ca. 5 pet. zal bedragen met de mogelijkheid om 1 pet. op de werknemer te verhalen. Het zou zó moeten zijn dat de han delsmarges zich aan al deze ver hoogde lasten aanpasten, zoals dit in andere sectoren van het bedrijfs leven is. De regering zou daarop moeten wijzen, maar onze met in- flatiezorgen geplaagde overheid ver biedt dit dikwijls al bij voorbaat en wenst meer produktiviteit. Waar deze laatste vandaan moet komen is tenslotte geen zaak van de minis ter DE CALCULATIE Overigens moet er op gewezen worden dat vele ondernemers in midden- en kleinbedrijf verzuimen om de gestegen lasten voldoende in te calculeren. Daar zijn er al velen aan ten onder gegaan en duizenden zullen er helaas nog volgen om de eenvoudige reden dat zij onvoldoen de inzicht hebben. Deze opmerkingen zouden zeker niet compleet zijn wanneer wij niet wezen op twee ander dreigende in ternationale gevaren. Het eerste is de inflatie, die de likwiditeit van de zakenmensen steeds meer dreigt aan te tasten. Daardoor zullen de finan cieringsmoeilijkheden van de kleine zakenmensen steeds groter worden. Het is bekend dat de z.g. geïmpor teerde inflatie weinig remmen kun nen worden aangelegd. Het tweede gevaar dreigt van de zijde der belasting. Op dit terrein moeten in E.E.G.-verband een deel der directe belatsingen door indirec te worden vervangen. In dit licht moet met name onze omzetbelasting worden herzien. NIEUWE BELASTING! Vóór 1 januari 1967 hebben de E.E.G.-landen, waaronder Nederland zich een nieuw stelsel van omzetbe lasting aan te meten volgens de richtlijnen van de Europese Com missie. Ook de kleinhandel wordt in de nieuwe heffing betrokken. Wij kunnen ons voorstellen dat deze gedachte in onze gehele detail handel zorgen baart; dit temeer om dat de regering zwijgt en dus blijk baar voornemens is om toe te stem men. Vanzelfsprekend zouden hier nieuwe zorgen, nieuwe likwiditeits- vragen uit groeien, waarbij wij de hieruit voortkomende prijsstijging nog niet eens noemen. Wij zijn inderdaad op mars naar een nieuw soort welvaartsstaat. Of daarin nog klein- en middelbedrij- ven zullen bestaan, is gezien de ont wikkeling een volkomen open vraag. In elk geval zal hun aantal geringer zijn dan thans en dat betreuren wij Willemsen, Andreas, 25 jr., kuiken- sexer te Venray, Castenrayseweg i 6 en Kuenen, Petronella, 21 jr., te 1 Venray, Scheiweg 5. Hermans, Peter. 30 jr., tuinder te Bergen en Willemse, Petronella, 24 jr., te Venray. Overbroekseweg 1. Hellegers, Johannes, 43 jr., melkbe zorger te Venray, Hoofdstraat 17 en van Soest, Huberta, 32 jr., z.b. te Venray, Meerlosedijk 2. Vollenberg, Theodorus, 27 jr., maga zijnbediende te Venray, Heidse Peelweg 3 en Baten, Maria, 26 jr,. te Venray, Boddenbroekerloop 8. Reawaroe, Jpoie, 29 jr., machine bankwerker te Vught Lunetteln 27-37 en Pietersz, Paulina, 20 jr., te Venray, Kampweg 15. van der Meulen, Martinus, 24 jr., chauffeur te Oploo ca. en Jans sen, Antonia, 23 jr., te Venray, Overbroekseweg 9. Koonings, Johannes, 24 jr., automon teur te Venray, Jan Poelsweg 8 en Litjens, Johanna, 24 jr., te Venray, Heidse Peelweg 34. GETROUWD: van Dam, Nicolaas, 32 jr., productie chef te Venlo en Maessen, Elisabeth 26 jr., onderwijzeres te Venray. Maessen, Antonius, 25 jr., onderwij zer te Vught en Simons, Gertruda, 25 jr., verkoopster te Venray. Driessen, Theodorus, 26 jr., onder houdsmonteur te Bergen en Kers ten, Alfrida, 24 jr., boekhoudster te Venray. Ramil Cano, Julian, 20 jr., monteur te Madrid en Gommans, Johanna 19 jr., z.b. te Venray. Janssen, Jacobus, 31 jr., landbouwer te Vierlingsbeek en Verschuren, Huberdina, 27 jr., hulp in de huishouding te Venray. Schueler, Cornelis, 33 koopman en Creemers, Gerarda, beiden te Ven ray. Philipsen, Jozef, 27 jr., graanhandel en Janssen, Josephien, 27 jr., kleu terleidster, beiden te Venray. OPGELET IN DE JAN HENSENSTRAAT In verband met werkzaamheden bij het cultureel centrum is vanaf heden in de Jan Hensenstraat een nieuwe verkeersregeling toegepast. Het verkeer van de Merseloseweg mag niet meer de Jan Hensenrtraat inrijden. Dit is alleen nog toegestaan voor het verkeer uit de Schoolstraat. GESLAAGD Voor het candidaatsexamen ge neeskunde slaagde aan de R.K. Uni versiteit te Nijmegen de heer Leo Heynsbroek. in de week van 1 t.m. 8 juli 1964 GEBOREN: van der Sommen. Elisabeth, Past. v. d. Gaetstraat 63. van Hoof, Antonius, Straat 3. van Duuren, Antonius, Daland 6. Bergmans, Monique, Leunseweg 59. Telkamp, Jacobus, Bergen. Verzijl, Gerardus, Bergen. Derckx, Peter, Buitenweg 6. Sanders, Marcus, Dep. Peterstr. 24. Evers, Peter, Heidseweg 6. Engels, Anna, Deurneseweg 24b. OVERLEDEN: Lammen, Nicolaas, wed. van Kete laars, Elisabeth, echtgenoot van Thijssen, Nicolasina, 75 jr., Venlo. Versteegen, Anna, wed. van Clas sens, Peter, 79 jr., te Venray. Sijbers, Gertruda, echtgenote van Pijpers, Arnoldus 72 jr., z.b. te Venray. ONDERTROUWD: Marcellis, Mathias, 26 jr.. rijksamb tenaar te Venray, Paardekopweg 32 en Smeets, Petronella, 22 jr., gezinsverzorgster te Venray, Put tenweg 18. FIEN J en JOS PB gevenrar zegena 1 op zaïli 10 UUOl'i van (Va Smarty. Venray^ Recepu. Pelgrjkt Toek. Helfrife GERRY5 KEES S hebbe k geverf»-"! huwe'i c tige kal hebbéla; a.s. oü E kerk us te Vei e' Mis. Venray. Venray Jei DagadDe Markv. Toek.w Venrs TANJA de sierlijke verlovingsring Juwelier Horloger Opticiën Grotesir. 16 Tel. 1261 Venray P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Geldenaken, afstand 117 km. Aantal duiven 637. Eerste duif 9.30.38; laatste duif 10.00.14. P. Hendriks 1 9 23 35 94; P. Ber trams 2 30; Jaap Hendriks 3 17 21 42 85 145; Munckhof-Poels 4 26 29 32 33 34 56 67 76 79 90 103 105 118 121 124 135 138 153; M. Voesten 5; J. Bastiaans 6 12 13 38 62 63 89 150 151; A. Willems 7 28 36 44 49 69 92 107 110 134; G. Boom 8 37 61 91; J. Versieyen Oirlo 10 45 97; C. Ba rents 11 14 88; M. v. Houdt 15 39 40 112 133 154; J. Gommans 16 122; L. Thissen 18 104 137; M. v.d. Broek 19 72; Joop Janssen 20 65; St. Berch- mans 22 50 54 123 129; J. Versieyen Oostrum 24 27 48 70 128; Loeki Jen- neskens 25; J. Verstegen en Zn. 31 93 99 101 117 146; P. Schwachofer 41 81 95 141; J. Arts 43 71 83 100; W. Lormans 46 52 57 143 148; A. Loonen 47 87 116 140 152; Gebr. Basten 51 53 75; De Riet-Sijbers 55 131 158; P. Manders 58 127 132; A. Smits 59; Chr. v. Hoof 60 106; J. Boom en Zn. 64 77 160; Th. Brok 66; W. Peters 78 102 147 156; L. Willems 73 157; M. de Bruyn 74 96 136 155 159; F. Schellen 80 115; L. Voermans 82 130; Joh. Gommans 84 109 114; J. Janssen St. 98 113; J. van Haren 108 119 149; Jos. Vermeulen 111; L. Coopmans 120 125 144; P. Kersten 126; Henk Janssen 145. Zet allen een paar duiven voor de opening van het sportpark. Inzetten zaterdagmorgen van 910 uur. We rekenen op aller deelname. MAY VERHOEVEN en JOOS BAKEN hebben de eer, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorge nomen huwelijk, waarvan de plechtige inzegening plaats zal hebben op zaterdag 11 juli a.s. om 10 uur in de pa rochiekerk van St. Petrus- Banden te Venrav tijdens een plechtige H. Mis. Venray, Julianasingel 1 - Schoolstraat 7 Dagadres: Julianasingel 1 receptie van 1.30 - 2.30 u, Toekomstig adres: Keyserstraat, Eist. GRéSTOKS en THEO VERMEULEN hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de inze gening zal plaats hebben op dinsdag 14 juli a.s. om 9.30 u. in de parochiekerk van St. Petrus-Banden te Venray. Venray, Deken Thielenstr. 13 Venray, Hoenderstraat 42 Dagadres: Hotel Kemps, Henseniusplein Receptie van 14.00-15.00 uur Toek. adres: Deken Thielen- straat 13, Venray. Op woei a mijn gen M. I E. ID hun 25-jk vieren, ur dankzeg I den opi chiekerfeti den te Van l.aiE in hoteta Stations, cb Venray,ae Op zate a onze lie G.J3I J.GC IP hun zihjl vieren, it om 10 ir< van deia nen een. den opi Dagadren reception Dat Gola sparen Leunenj Mede n kleüe hartelijk grote b, en cadei bij gele den hu Speciaal voor dep geschenk deze dab vergetetl H. ODR 1 Voor dai medelew ling veie telijke oma, zue uit allee ken. D0ND Poui Voor dif BESSl Wed.) seweg 1 GEVRA BESSI ook vi H. Gelli 21, Cast GEVRA per 2 NET MEI! als U Hoog voori MEVR. Michiell BIEDT HUL HUI! voor in V Brieven AAN A AUTOB Wilt achtt NU. lige zien, A. W. Leur De Dai Hei Poir

Peel en Maas | 1964 | | pagina 2