Lel op PRIJZEN en KWALITEIT! HELPT UW ROODE KRUIS HELPEN Gebr. REIJNEN De sportvisser en de visserijwei Uit de bouwwereld De politie meldt: Koopreisjes naar ons land Bauogxaf Burgerlijke Stand Helpt Uw Roode Kruis helpen Dr. Vercauteren stierkalveren HERVORMDE GEMEENTE Zondag a.s. is de kerkdienst weer in Blitterswijck, aanvang half elf. Predikant is Ds. L. J. Wesseldijk uit Nijmegen. NIEUWE RECTORAATSKERK IN VENRAY? Reeds geruime tijd bestaan er plannen om de te kleine rectoraats- kerk van de Smakt af te breken en elders een groter op te bouwen. Sinds de zielzorg in het naast dit Venrayse kerkdorp gelegen rectoraat Holthees behorend tot de gemeente Vierlingsbeek verzorgd wordt door de paters Ongeschoeide Carmelieten welke paters ook de zielzorg hebben te Smakt zijn deze plannen gerezen, temeer, daar het kerkje te Holthees eveneens te klein is. EINDEXAMENS De examens op het Lyceum I.C. zijn van 2329 juni. De gecomitteerden voor de afde ling Gymnasium zijn: Prof. dr. H. H. Janssen, Nijmegen; Dr. P. L. M. Tummers, Heerlen; Dr. Ir. J. G. W. Mulder, Eindhoven; Prof. dr. C. Ko ningsberger, Eindhoven. Voor afl. HBS A, ekamens 2527 juni, zijn de deskundigen: W. J. P. Schols, Nijmegen; drs. C. J. N. de Graaff, Ulvenhout; drs. Th. G. Derk- sen, Nijmegen. Voor afd. HBS B, examens van 2225 juni, zijn de deskundigen: drs. H. P. J. v. d. Kerkhof, Vught; dr. K. M. Dijkema, Eindhoven; Mevr A. A. Lincklaen-Ariëns-v. Weering, Bergen op Zoom. Eindexamen R.K. Gymnasium „St. Angela", Venray: 8, 9 en 10 juni 1964. Gecommitteerden: Dr. G. D. Jon ker, Groningen; Prof. dr. J. G. Bom- hof, Leiden; Prof. Dr. G. M. Bruins, Amsterdam; Dr. A. Schuff, Utrecht. Eindexamen M.M.S. „St. Oda", Venray: 12, 13, 15, 16 juni 1964. Gecommitteerden: Drs. J. H. J. Bohnen, Maastricht; Mevr. M. L. Dubois-Poelhekke, Heerlen; Mr. C. J. Mutsaerts, Oss. DE AFGELOPEN WEEK Het nieuws van deze week is dat de Tweede Kamer in meerderheid een nieuwe huurverhoging met in gang van 1 juli a.s. heeft goedge keurd. Dat is dan de 7e, maar deze geldt alleen voor woningen, die voor 1957 zijn gebouwd. Voor wat Venray e.o. betreft zal die verhoging 1272% bedragen met een minimum van f 2,—. Ook de ouden van dagen zullen met ingang van die datum hun AOW met 5 pt. verhoogd zien. Overigens zou deze uitkering nog veel hoger moeten worden opgetrok ken, willen de oudjes werkelijk kun nen delen in de welvaart. Maar dat is voorlopig een illusie. Minister Veldkamp heeft reeds duidelijk te kennen gegeven dat hij niets voelt voor een verdere stijging van de uitkeringen krachtens de a.o.w. in verband met de sterk gestegen prij zen. Een verhoging van de ouder domspensioenen heeft immers een sterke invloed op de loonkosten en aangezien de werkgevers nu al kla gen over die gestegen loonkosten, zal bij verder optrekking van de a.o.w. de kans op prijsstijgingen al leen maar groter worden. De beestjes in het water, een euvel wat in Venray niet ontkend is, zijn naar Rotterdam getrokken en zelfs veranderd in flinke wormen. Het leven wordt daar nu wel een stuk goedkoper. Neemt men daar een flinke slok water dan heeft men ge geten en gedronken. Nu we het over goedkoper heb ben. Enkele groenteprijzen zijn be langrijk gedaald, waardoor het in dexcijfer voor levensonderhoud mis schien wat teruggevallen is van de top van 7 pet. die begin deze maand bereikt was. Een top waarop eerst in december a.s. gerekend was en die voor velen de „winst" van de jongste loonronde al weer verloren deed gaan. Daarnaast blijken we veel meer uit te geven dan we verdienen. Mi nister Witteveen schatte dit op een bedrag van 1 miljard gulden, alleen al voor dit jaar. We genieten te hard van de welvaart en zullen de riem aan moeten halen. APOSTOLAAT DES GEBEDS Vanwege de Sacramentsprocessie, geen vergadering van het Apostolaat des Gebeds. De zelatricen kunnen de maandbriefjes vanaf zaterdag middag en zondag de gehele dag op Jerusalem komen afhalen. DODELIJK ONGEVAL Dinsdag had te Oostrum onder grote deelneming, de begrafenis plaats van Mevr. Muyres-Dupont, die vrijdag dodelijk verongelukte. Zij werd toen in de ochtenduren bij het oversteken van de onbewaakte over weg op de oBshuizen door een juist passerende trein gegrepen en op slag gedood. De deelneming met de zwaar getroffen familie was zeer groot. BENOEMING Groepsleider P. A. M. Nielen de Levensschool alhier, is met in gang van 1 augustus benoemd tot direkteur van het bureau BLO-na- zorg te Venlo. 4 pers. Bungalowtent 275, 5 pers. Bungalowtent 330, 6 pers. Bungalowtent 375, Stretcher (zwaar doek) 12,95 Veldbed (alle standen verstelbaar) 19,50 Veldbed (3 poots) 25, Luchtbed (dwarsbanen) 16,75 Stoel- luchtbed (visgraat) 22,75 Cano, opblaasbaar 2 pers. 4 m lang zit-rugkussens 225,— Enz. 1001 kampeerartikelen in 1000 m2 winkel en verkoopruimte. Zondags geoptnd van 14 tot 18 u. Campingiport - Lederwaren GENNEP (N.Limburg) tel. 08851-535 - Zandstraat 21 De nieuwe Visserijwet en de uit deze wet voortvloeiende reglemen ten treden op juni 1964 in werking. Nu het einde van de gesloten tijd in zicht komt en straks de sportvissers zullen uitzwermen naar de Maas en andere viswateren, is het voor hen van belang te weten welke wettelij ke maatregelen o.m. voor de sport- visserij dan van kracht zullen zijn. De algemene gesloten vistijd is voor de rivieren van 1 april tot en met 31 mei. Zoals men weet eindigt de gesloten tijd dit jaar op 29 mei, zo dat op zaterdag a.s. het visseizoen wordt geopend. Voor de snoek geldt een gesloten tijd van 1 maart tot en met 30 juni, voor de baars van 16 maart tot en met 31 mei en voor de overige vissoorten van 1 april tot en met 31 mei, echter voor beekforel en regenboogforel is de gesloten tijd be paald van 1 oktober tot en met 31 maart. Met uitzondering van de snoek, waarvan de maat is gesteld op 50 cm de snoekbaars 45 cm en de zeelt 25 cm, is de minimummaat op de overige vissoorten ongewijzigd ge bleven. De Visserijwet verstaat onder „ge wone hengel" het vistuig, bestaande uit een roede al dan niet voor zien van een opwindmechanisme een aan die roede bevestigde lijn of snoer al dan niet voorzien van één of meer dobbers en ten hoogste drie vishaken, voorzien van door de minister van landbouw en visserij aangewezen aas. Als aas voor de gewone hengel heeft de minister aangewezen brood, aardappel, deeg, kaas, al dan niet gekiemd zaad, fruit, insecten of in sectenlarven, stukjes vis, worm, zee- pier, zager, mossel, afgeknotte ga per - putschelp - steurkrab en gar naal. Voor het gebruik van andere aassoorten, zoals kunstaas - vliegen en spinners - dient men in het be zit te zijn van een kleine visakte en een vergunning van de rechthebben de op het visrecht. Onder „speciale hengel" verstaat de wet elke hengel, niet zijnde een gewone hengel. Zoals bekend, mag met de „gewo ne hengel" in de zogenaamde open bare wateren, bedoeld in de artike len 577 en 579 van het Burgerlijk Wetboek, vrij worden gevist, d.w.z. zonder vergunning van de recht hebbende op het visrecht. Wel dient men uiteraard in het bezit te zijn van het voor de gewone hengel geldende „Bijdragebewijs". „Niet alleen de sociale status van de bouwvakarbeider is in opgang, maar ook de belangstelling voor de hele bouwnijverheid is door 't nieu we bouwbeleid groter geworden, al dus de heer J. Nelissen, voorzitter van de Ned. Kath. Aannemers- en Patroonsbond, tot de leden van de ze bond, die hun congres in Eindho ven hielden. SOLIDE STATUS Dat er voldoende ondernemers in het bouwbedrijf zijn is bekend, maar, zo vroeg hij zich af, wie durft antwoord te geven op de vraag of er ook voldoende gezonde aanne mingsbedrijven zijn. Met betrekking tot de nieuwe cao merkte hij op: „Het ziet er naar uit, dat we langzamerhand een van onze voornaamste doelstellingen bereiken, t.w. het herstellen van een recht streeks verband tussen beloning en prestatie, een onmiskenbare voor waarde voor het verhogen van de produktiviteit." Met de aanvankelijke plannen van de minister om het verrichten van overwerk te bevorderen kon de bond wel instemmen, maar: „Wanneer nu het verrichten van overwerk in de praktijk moet bestaan uit het bou wen van vrije-tijdswoningen, dan moeten wij onze stem daar toch te gen verheffen, aldus de heer Nelis sen. Ik noem dat een schoolvoorbeeld van verspilling. Het is duidelijk, zo ging hij verder, dat de factor arbeid alleen in het kader van de onderne ming tot het grootst mogelijke effect kan komen. Het is bovendien dui delijk, dat het bouwen van vrije- tijdswoningen moet leiden tot een daling van de arbeidsprestaties ge durende het werken in normaal dienstverband. Om des avonds vol komen fit aan het werk te kunnen gaan moet men overdag bij de pa troon uitrusten. KRITIEK De voorzitter besprak ook het goedkeuringsbesluit, dat z.i. nog al tijd een element van verrassing in houdt, als gevolg waarvan de con tinuïteit van de produktie in de be drijven nadelig wordt beinvloed. Kritiek had hij ook op de koppel verkoop bij goedkeuringen: het toe staan van bouwen in de ongesubsi dieerde sector als de ondernemer ook bereid is tevens een aantal premie- en woningwetwoningen te bouwen. Dit veroorzaakt prijs ver sluiering. Tot slot besprak de voorzitter de taak van de woningbouwverenigin gen, zodat deze premiewoningen gaan bouwen maakt hij daar ernstig bezwaar tegen. De woningbouwcor poraties dienen zich te houden bij 't bouwen van woningwetwoningen. DISPENSATIE Dispensatie in de loondifferentia- ties is uitsluitend toegepast in de zogenaamde knelgebieden, zo ver telde de voorzitter. Het aantal ge geven dispensaties, variërend van 3 tot 5 pet. bedroeg per 19 mei jj. 2.775. De premie ziektewet is met 1,2% verhoogd en bedraagt thans 6,6 pet. Het is te verwachten, dat per 1 ja nuari 1965 deze premie tot 7 of zelfs 772zal worden opgetrokken. De premie risicofonds zal, zo verwacht- tt de heer Nelissen, stijgen van 7% naar 9°/o. Deze week zijn verschillende brom fietsongelukken voorgevallen. Zondag vloog er een uit de bocht GrotestraatHofstraat tegen de muur op. De berijder moest het be kopen met een gebroken schouder en de bromfiets had flinke schade. Op de Merseloseweg was er een botsing tussen een brommer en een personenauto. Ook hier materiele schade, die ontstond omdat de voor rangsregeling niet toegepast werd. Dinsdag vloog een brommer over de kop op de Deurneseweg, omdat hij over een stuk hout reed. De bromfiets was beschadigd. De berij der kreeg een flinke kwetsure aan zijn sleutelbeen. Maar ook andere ongelukken deden zich voor. In Oir! o botste een personenauto op een tractor en hier waren de no dige brokken. B uit Meerlo, die doorreed nadat hij met zijn motor tegen een elec- triciteitsmast gebotst was en deze flink beschadigd had, kreeg een bon. Na een aanrijding is het immers wachten geblazen to de politie komt. In Merselo botste een personen auto op een vrachtauto en zorgde op die manier dat de uitdeukerij weer werk kreeg. Tenslotte moest de politie naast 't andere werk zich nog bemoeien met de diefstal van een transistorradio in Ysselsteyn. NIET MEER INTERESSANT Is het einde van het gouden tijd perk voor menige Limburgse winke lier nu in zicht gekomen? Het blijkt dat het Duitse bezoek aan Neder landse winkels verminderd is. Voor al in de dagen voor Pinksteren bleek toch wel duidelijk dat het Duitse bezoek aan Noord-Limburg was te ruggelopen en bijv. de Venlose huis vrouwen konden a.h.w. op him ge mak inkopen doen, iets dat de laat ste jaren voor hen op een zaterdag beslist taboe was. Nu kon men zelfs een auto par keren in het stadscentrum van Ven lo en het viel zelfs op dat geen en kele winkel de klanten met groepjes binnenliet; dat hoefde namelijk niet want de drukte viel heus mee. Daar waar men anders de deuren tijdig sluit, keek men nu niet zo precies „als U nog wat nodig hebt, kom dan maar rustig even naar binnen" zo werd er in het Nederlands ge zegd. Uit gesprekken met Duitsers bleek dat tochten naar ons land helemaal niet zo interessant meer zijn. Het loont niet meer om zo'n 50 km te rijden. Vroeger was alles goedkoper, tot de benzine toe. Vooral de laatste prijsverhogingen hebben alles „be dorven", zo zei een teleurgestelde Duitse vrouw. Vroeger besloot men veelal een reisje naar ons land met een bezoek aan een restaurant; de prijzen schijnen nu van dien aard dat ze hoger liggen dan in Duits land. Momenteel is het zo, dat alleen nog aanschaffingen voor kinderen aan trekkelijk is; op dat gebied liggen de prijzen in ons land kennelijk nog veel lager dan in Duitsland. Ofschoon verondersteld wordt dat de situatie in de komende herfst door een algemene loonsverhoging in Duitsland, weer ten gunste van de neringdoenden hier zal keren, heeft een der „goudzoekers die zich enke le jaren geleden in Venlo vestigde, de brui eraan gegeven. Net als zo vele anderen ,zat de man op abnor-» maal hoge bedrijfsonkosten en kon deze gewoon niet meer opbrengen. BALLPOINTS zegge en schrijve de beste...1 BOEKHANDEL VAN DEN MUNCKHOF N.V. Grotestraat 28 Venray telefoon 04780 - 1512 in de week van 21 t.m. 27 mei 1964 GEBOREN: Bertrands, Patricius G. T. C., St. Petrusstraat 14 van Beers, Cornelus A. P. J. E. M., Peelweg 9a Keursten, Paul, Langstraat 2a. Peeters, Antonius G. M., Zuidsingel 107. Jetten, Theodora H. A., Bergen L. Willems, Josephina P. M., Daland 5 Saamena, Jacob B., Kampweg 15 Kupers, Lucien W. H., Past. v. d. Gaetstraat 13 OVERLEDEN: Dupont, Maria G. J., echtgenote van Muyres F., 6 jr., z.b. te Venray. van Dooren, Geradus wedn. van de Lauw, J., 90 jr., z.b. te Venray. Emonts, Petronella M. H., 53 jr., z.b. te Venray. Emonts Wilhelmina H., wed. van Ewals C., 85 jr., z.b. te Venray. ONDERTROUWD: Keijzers, Antonius Th. M., 28 jr., electro-technicus te Eindhoven, Fuutlaan 39 en Nellen, Elisabeth J. P., 30 jr., z.b. te Venray, St. Jo zeflaan 52. Philipsen, Jacobus G. W., 28 jr., boomkweker te Horst, Venrayse- weg 92 en Loenen, Johanna A. M., 28 jr., z.b. te Venray, van Berlo- straat 7. Zegers, Franciscus H. G., 19 jr., las ser te Venray, Buitenweg 7 en Vermeulen, Maria, 17 jr., fabr. arb. te Venray, Veltum 31. GETROUWD: Lucassen, Frederik H., 26 jr., brood bakker en Derckx, Hendrika J. A., 20 jr., beiden te Venray. Lutters, Hubertus A. M., 23 jr., chauffeur te Deurne en Linders, Gertruda H. G., 19 jr., z.b. te Ven ray. Vogels, Theodorus J. M., 24 jr., ma chinebankwerker te Helmond en Potten, Maria A. J., 27 jr., ver koopster te Venray. van Osch, Martinus, 28 jr., houtbe werker te Venray en van Rijs- wijck, Johanna P. W., 27 jr., kraamverzorgster te Venray. Peeters, Hendrikus Th., 24 jr., tim merman en Dietz, Helena P. C., 24 jr., kleuterleidster, beiden te Venray. NOODLANDING Zondag is wederom een zweef vliegtuig in Venray geland. Ditmaal aan de Wanssumseweg. H. M. uit Mönchen Gladbach was in Venlo op gestegen en wilde Teriet bereiken. Hij moest de ^eis ontijdig onderbre ken en kwam in Oostrum terecht. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 2e zondag na Pinksteren. 6.30 leesmis v. d. fam. Emonts-v. d. Hulst; 8.10 leesmis voor Willem Vol- lenberg en overl. fam.; 9.15 kinder mis; 10.15 Hoogmis v. d. fam. Re- louw. Na de Hoogmis H. Sacra mentsprocessie. Geen lof. Maandag: 7.30 leesmis voor An- toon Swinkels. Dinsdag: 7.30 gez. jaarg. v. Hen drika van Vegchel-Ewals en Arnold Bexkens. Woensdag: 7.30 leesmis v. d. overl. fam. Verheyen-Litjens. Donderdag: 7.30 leesmis v. d. fam. J anssen-Koppens. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand en feest van het H. Hart van Jesus. 7.30 gez. H. Mis ter ere van Peter en Hubertina Claessens-v. Me- gen en Maria Claessens. Na de H. Mis uitstelling en oefening van eer herstel. Zaterdag: 7.30 leesmis v. d. overl. ouders Smits-Derks; gelegenheid om te biechten van 78 uur. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 2e zondag na Pinksteren. Om 7 uur leesmis; 8 uur leesmis v. Thoedorus de Bruijni; 9 uur leesmis voor de overleden familie van het bruidspaar Peters-Dietz; om 10 uur hoogmis voor de parochie, daarna processie. Geen lof. Maandag: 6.45 leesmis voor Peter Willemse en Catharina Geeraets; 7.30 leesmis voor Theodoor Bouten. Om 5 uur 's middags komt Mgr. Moors het H. Vormsel toedienen. Dinsdag: 6.45 gezongen jaarget. v. Petronella Janssen-Martens; 7.30 leesmis voor Gerard Willemse, kin dermis. Woensdag: 6.45 gestichte leesmis voor Martinus Beurskens en Caro lina Manders; 7.30 leesmis voor Ge rard Verkoeijen en echtgenote. Donderdag: 6.45 leesmis voor Jo hanna Ewals-Pouwels v.w. de boe- rinnenbond; 7.30 leesmis voor Piet Reintjes, kindermis. Vrijdag: Feest van het H. Hart v. Jezus. Jaarlijkse aanbiddingsdag v. de parochie. Het Allerheiligste wordt uitgesteld van 's morgens 7 uur tot 's avonds 7 uur; om 7.30 leesmis v. Johannes Voermans; 9.30 hoogmis ter ere van het H. Hart, gestichte dienst voor P. J. Wilms en Anna Ma ria Thielen; om 3 uur vespers en om 6.30 completen en Te Deum. Zaterdag: 6.5 leesmis voor P. J. v. Rens en echtgenote en dochter An-« na; 7.30 leesmis voor Wilhelmus Gommans. Biechtgelegenheid van 45 en van 77.30. Daarna lof. Kerkpoetsen: Maria Bouten en ld je Vervuurt. Accolythen: 7 uur Jan Jenniskens en G. Cornelissen; 8 uur L. Weijs en A. Loonen; 9 uur P. Heesen en N. Pijpers; 10 uur J. v. Vegchel, G. Jenniskens, Hub. Lit j ens en P. Ste vens. Vooraan in de processie P. Lucas- sen, Jos Josten en Leo Heidens. A.s. zondag: maandkollekte voor de kerk. Aanbiddingsuren 78 uur grote weg en Wieënweg; 89 Laagriebroek; 1011 Briens- hoek; 1111.30 meisjesschool; 11.30- 12 uur jongensschool; 121 kath. meisjesgilde; 2 Steeg, Steegsbroek en Liezeven; 23 Overbroek en Schoor; 34 sdhoolkinderen; 45 Scheide; 56 kerkbuurt; 67 alle parochianen. TERUG UIT DE MISSIE Pater Jan Janssen van de con gregatie van de H. Geest, missionaris in Centraal Afrika, keerde donder dag voor een vakantie van enkele maanden naar Nederland terug. Bij zijn ouders in de Vredepeel werd hem, mede namens alle inwoners, 'n hartelijk welkom toegeroepen. Pater Rector en de heer Bloemen spraken woorden van welkom. Met grote vreugde en dank baarheid jegens God geven wij u kennis van de geboorte van ons eerste kindje en zoontje FRANKIE die bij het H. Doopsel de na men ontving Franciscus Carolus Petronella H. DE LA ROY P. DE LA ROY—v.d. AKKER Venray, 27 mei 1964 Pr. Bernhardstraat 25. Voor de vele blijken van be langstelling, bloemen en ca- deaux bij de viering van ons zilveren huwelijksfeest, zeg gen wij u, mede namens onze kinderen, hartelijk dank. CHR. SCHMEITZ A. SCHMEITZ—REIJNDERS Venray, mei 1964 Pr. Bernhardstraat 41. Voor de vele blijken van be langstelling en gelukwensen bij gelegenheid van ons 40-ja rig huwelijksfeest, zeggen wij mede namens kinderen en kl. kinderen hartelijk dank. W. AARTS J. AARTS—JACOBS Venray, mei 1964 St. Antoniusstraat 4 Geven roet grote vreugde kennis van de geboorte van ons eerste kindje, dat bij het H. Doopsel de namen ontving van Antonius, Gerardus, Maria Wij noemen hem TWAN T. Peeters A. Peeters-Linders Venray, 24 mei 1964 Kruitweg 13 Voor de vele blijken van belangstelling en geluk wensen, ondervonden bij de viering van ons 40-jarig huwelijksfeest, zeggen wij allen die deze dag voor ons tot een onvergetelijke heb ben gemaakt, mede namens onze kinderen en klein kinderen, hartelijk dank. B. Gielen M. Gielen-Arts Merselo, mei 1964 Haag 1 van 30 mei tot 13 juni Waarnemers: plaatselijke collegae Onderlinge Paardenverzekering Venray PREMIEBETALING Zondag 31 mei a.s. v.m. van 11-12 uur te Veulen in café G. van Gassel Premie bedraagt 1% VOOR VERJAARDAGEN HUWELIJKEN en alle andere feesten steeds het nieuwste in GESCHENKEN Pouwels Warenhuis Hofstraat 10 Tel. 1566 TE KOOP GEVRAAGD A. van Tilburg, Zwartwater 3 Merselo, tel. 04786-284 TE KOOP 1 paar nieuwe en 1 paar gebruikte voetbalschoenen Totaalprijs f 25.- Leunseweg 63 Venray TE KOOP dressoir, 4 stoelen, 2 armstoelen, tafel, televisietafel, salontafel, kroonlamp. Stationsweg 38 KUNSTBLOEMEN in alle soorten Pouwels Warenhuis Hofstraat 10 TE KOOP wegens overcompleet z.g.a.n. slaapbankstel en tafel met vier stoelen. Julianasingel 3, Venray TE KOOP Een in goede staat zijnde houten kippenhok 6x5 m. Grootdorp 22, Merselo TE KOOP P-Z snelrooiers oliebad hooischudders en gecomb. hooimachines. Smederij A. Koeken. Stevenstraat. Westerbeek, tel. 08858-860 TE KOOP hooihark - hooischudder kunstmeststrooier maalmolen Michels, Albionstr. 57, Leunen TE KOOP Lambretta scooter 1962 geh. compl. als nieuw, 6000 km Langstraat 59, Venray TE KOOP Eetaardappelen Bintjes G. Jansen, Spurkterdijk 16, Oostrum HET NIEUWSTE IN dames- en heren-parapluies tuinparasols wandelstokken (ook voor invaliden) Pouwels Warenhuis Hofstraat 10

Peel en Maas | 1964 | | pagina 2