S.VV Spóit S.V.V. NIÉUWS S.V.V. JEUGD S.V. LEUNEN M.H.C.VENRAY RUITERSPORT V.C.R00Y JUDO WANDELSPORT TENNISCLUB WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN R I A E N S - ROYERS DE MOLENWIEKERS M U schoenen artikelen Ariaens-Kosman&Zn VRIJDAG 20 MAART 1964 No. 12 VIJF EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKIIOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 ADVERTENTIEPRIJS 8'/« ct. p. mm ABONNEMENTS PRIJS PER KWARTAAL 1.50 (buiten Venray 1.75 T H U I VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL 1253 Uitslagen zondag 15 maart: Venray 1—R.K.B.S.V. 1 3—1 Venray 2Wilhelmïna '08 3 72 Ysselsteyn 1Venray 3 12 Venray 4Swolgense Boys 2 61 Oostrum 2Venray 5 04 Venray 6America 3 21 Wanssum 3Venray 7 81 Slechts enkele honderden suppor ters hadden de koude getrotseerd en waren getuige van de wedstrijd Venray 1R.K.B.S.V. 1, die voor Venray zo succesvol verliep. Met niet minder dan 31 werden de Brunssummers verslagen. Van meet af aan nam Venray het heft in handen. In de eerste minu ten deden zich al reeds enkele doel- rijpe kansen voor, doch de afwer king liet te wensen over. R.K.B.S.V. moest zich beperken tot uitvallen, die niet altijd van gevaar ontbloot waren. De Venray-verdediging stak echter in een bijzonder goede vorm. Doelman Hendriks behoefde dan ook maar sporadisch in aktie te komen. Heel wat drukker kreeg het zijn collega aan de overzijde. Hoewel de BSV-goalie geen zekere indruk maakte, duurde het toch nog tot de 20e min. eer Venray kon scoren. P. Vollenberg bediende J. Schrooten van een prachtige pass en met een beheerst schot in de benedenhoek gaf hij de doelman het nakijken: 1—0. Het Venray-overwicht werd nog groter. Was men een beetje serieu zer met de kansen omgesprongen, dan zou men bij de rust reeds op „fluweel" gezeten hebben. Nu bleef het bij nog een treffer en wel in de allerlaatste minuut van de eerste speelhelft. Na een scrimmage voor het BSV-doel was het de linksback der gasten die in eigen doel schoot: 2—0. Ook in de tweede speelhelft had Venray het beste van het spel. Toch was het de BSV-er Haenen die na 9 min. voor zijn ploeg de eer wist te redden. Dit was echter van wei nig belang meer, want slechts één min. later was het reeds 31 door G. Rongen. De overwinning is hier na geen moment meer in gevaar ge weest. De Venray-supporters die het „koude" voetbalveld verkozen boven de warme kachel, behoeven hier geen spijt van te hebberi. Ze zijn volop aan hun trekken gekomen. Naast de drie gescoorde doelpunten zagen we bijna de gehele wedstrijd een Venray-overwicht doordat de SW-ers zich voor de volle honderd procent hebben ingezet. Jammer was het dat de stormachtige wind veel afbreuk deed aan het spel. Venray 2 behaalde een royale 7-2 overwinning op Wilhelmina '08 3. De gehele wedstrijd was Venray 2 de beter ploeg. Ook onze reserves hadden te kampen met een harde en kille wind, die dwars over het veld stond. Het eerste half uur kon Wilhelmina het nog wel bolwerken, mede door de zeer vele gemiste kan sen van de Venray-voorhoede. In de 35e min. was het dan eindelijk raak, door een doelpunt van W. Teunis- sen. Met deze benauwde 10 voor sprong ging de rust in. Direkt na de thee zag het er even donker uit voor onze reserves, want de Wilhelmina-rechtsbuiten bracht met een prachtig doelpunt beide partijen op gelijke voet. De vreugde was voor de Weertenaren maar van korte duur. want enkele min. later bracht linksbuiten E. Rodriguez Venray weer aan de leiding. Hierna was het gedaan met Wilhelmina. W. Teunissen nam het 3e en 4e doel punt voor zijn rekening; J. Jacobs het 4e en 5e en M. Lucassen maakte er 61 van. Dat Wilhelmina er nog 62 van maakte was van weinig belang meer, want J. Jacobs had meteen het antwoord klaar en liet de Weerter doelman voor de 7e maal vergeefs duiken. Eindstand 72. Door deze overwinning rest onze reserves nog slechts één puntje om zich kampioen te kunnen noemen. Er zijn nog 3 wedstrijden te spelen en nog steeds zijn onze reserves on verslagen. Tweede Paasdag gaan ze naar Horst. Wordt daar een gelijkspel be haald. dan kan het feest beginnen. Venray 3 presteerde het Yselsteyn 1 in eigen huis een 12 nederlaag toe te brengen. Een prachtige pres tatie als we bedenken dat Venray 3 met 10 spelers de strijd moest aan binden. Nadat Ysselsteyn een 10 voorsprong door een foutje in de Venray-achtei-hoede had geno men, begon Venray 3 een fel offen sief. De Venrayers waren door de Ysselsteyn-treffer helmaal niet ont moedigd. Integendeel, ze wisten zelfs ondanks hun numerieke minder heid een veldmeerderheid te ne men en deze ook in doelpunten uit te drukken. Good old J. Kusters wist tweemaal het Ysselsteyn-net te tref fen en Venray 3 aan de leiding te brengen: 12. Met deze stand kwam een einde aan een aardige wedstrijd, die door Venray 3 volkomen ver diend werd gewonnen. Venray 4 had weinig moeite met Swolgense Boys 2. Met 61 werden de Swolgenaren verpletterd. J. Jeu ken was de maker van het le doel punten en hierna ging het van een leien dakje. J. van Duynhoven ver sloeg de doelman met een hard schot van 20 meter afstand: 20; H. Lenssen nam nr. 3 en 4 voor zijn rekening, waarna Swolgense Boys 2 de eer wist te redden: 41. Het 5e doelpunt kwam van de voet van P. Jansen, die een strafschop benutte. Ook het 6e en laatste doelpunt werd door deze speler gescoord. Venray 5 bleef niet achter. Met een 04 overwinning op Oostrum 2 konden zij de thuisreis aanvaarden. Het overwicht van de Venrayers was zo groot dat linksback Schols zich kon permitteren mee in de aan val te gaan en de openingstreffer te scoren. Dit gaf de SW-ers het no dige zelfvertouwen en met nog 3 doelpunten werd het een prachtige 04 overwinning. Venray 6 moest het opnemen te gen America 3, dat verleden week Venray's naaste concurrent Yssel steyn 2 had verslagen. Ook Venray had de handen vol aan de fel op winst spelende Americanen. De gasten waren evenwel niet in staat Venray 6 ook maar één winstpuntje af te snoepen. Het werd een kleine doch alleszins verdiende 21 over winning. Ook Venray 6 is nog on verslagen, maar hen wacht nog en kele zware wedstrijden. Een met negen man uitkomend Venray 7 heeft het begrijpelijk niet kunnen bolwerken in Wanssum. Met het grootste gemak schoot Wanssum 3, ondanks het goede werk van doelman Thomassen, acht doelpun ten bij elkaar. Kort na de rust wist J. Berkers bij een stand van 50 met een prachtig afstandsschot de dikverdiende eer te redden. Eind stand 81. Programma voor zondag 22 maart: Griendtsveen 2Venray 6 2 uur In verband met de interlandwed strijd BelgiëNederland is er voor a.s. zondag een beperkt competitie programma vastgesteld. Voor onze vereniging speelt alleen Venray 6 en wel uit tegen Griendtsveen 2, dat thuis een moeilijk te overwinnen te genstander is. Zal Venray 6 de over winningenreeks voortzetten? TOTO Heden (donderdag) inleveren van toto nr. 28 en 29. Aan deze toto's is een extra prijs verbonden 25.000, voor zij die 8 wedstrijden (nrs. 1 t.m. 8) foutloos hebben ingevuld. Toto's zijn nog verkrijgbaar aan de inleveringsadressen. Toto 29 kan desgewenst nog worden ingeleverd maandag 24 maart 's avonds van 78 uur bij H. Beerkens, Kruitweg 3. Dit geldt echter alleen voor toto nr. 29. Volgende week (Witte Donderdag) inleveren van de toto's nr. 30 en 31. Ook hieraan is een extra prijs ver bonden van 25.000,per toto. Uitslagen zaterdag 14 maart: Blerick AlVenray Al 14 Venray A2Wanssum Al 22 Venray A3Wittenhorst A3 3- Venray B2Leunen BI 111 Wittenhorst B4Venray B3 04 Venray B4Hegelsom B2 14 Programma zaterdag 21 maart: Venray AlR.K.D.E.V. Al 4 uur E.W.C. Al—Venray A2 3 uur Wanssum A2Venray A3 3 uur Venray BIWanssum BI 3 uur Molenwiekers BIVenray B2 3 uur Wittenhorst B3Venray B4 3 uur VETE RA N E N A.s. zaterdag 21 maart spelen de SW-veteranen een wedstrijd tegen de veteranen van Bracht (Did.). Het is de eerste maal dat wij tegen dit elftal uitkomen, dus voor ons onge wis wat sterkte betreft. Het belooft in elk geval een prettige wedstrijd te worden die om 16.30 uur begint. In een harde, doch faire wedstrijd speelde Molenwiekers 1 j.l. zondag tegen Melderslo 2. Na tien minuten spelen zagen we Lateparissa oog in oog met de Melderslo-doelman, doch schoot naast. Na 20 min. kreeg de midvoor van Melderslo, uit een voorzet van links, de bal in vrij staande positie toegespeeld en bracht Melderslo aan de leiding: 1—0. Na de rust kregen we 't zelfde spelbeeld te zien. In de 20e min. werd linksbuiten W. Linders zwaar gehinderd, waarvoor de matig lei dende scheidsrechter een strafschop toekende. Deze werd door M. Beer kens naast geschoten. Hierbij speel de de sterke wind grote parten. Twintig min. voor het einde ver liet Lateparissa 't veld wegens een blessure ,die hij opliep in de eerste vijf. min. van de wedstrijd; vijf min. voor tijd werd door de rechtsbinnen van Melderslo door een hard schot de stand op 20 gebracht; 2 min. voor tijd moest de goed spelende P. v. d. Laar het veld ruimen wegens een knieblessure. Molenwiekers 2 behaalde in een thuiswedstrijd tegen America 5 een 00 gelijkspel. Zeer goede wed strijd. Uitblinkers waren doelman W. Linders, J. Barends en Bos. Molenwiekers 3 behaalde in Oos trum een 46 overwinning op Oos trum 3. De doelpunten werden ge maakt door J. van Rhee 3x en J. de Bruin lx en Fr. Barends 2x. Programma voor a.s. zondag: Molenwiekers 1Meterik 2 2.30 u. Leunen 2Molenwiekers 2 1.30 u. Merselo 2Molenwiekers 3 12.00 u. Jeugdprogramma a.s. zaterdag: Wanssum AlMolenwiekers Al 4 u. Molenwiekers BISVV B2 3 u. Zaterdag a.s. wordt er tussen 8.30 en 12 uur lompen en oud ijzer op gehaald t.b.v. de jeugd. Gelieve de lompen en oud ijzer aan de straat te zetten. Leunen 1 won zondag van Yssel steyn 3 met 70. Doordat Witten horst 5 van DIS 2 verloor, bezet Leunen 1 thans met Wittenhorst 5 de eerste plaats op de ranglijst, nl. beiden 24 punten uit 15 wedstrijden. DIS 2 volgt op de voet met 23 pun ten. Leunen 1 heeft thans nog vier uitwedstrijden (Geysteren 2, Ame rica 4, Molenwiekers 3 en Hegel som 3). Leunen 2Ysselsteyn 2 06 Leunen AlWanssum A2 31 Venray B2Leunen BI 111 Leunen B2Wittenhorst B3 13 Het eerste elftal is zondag vrij. Leunen 2Molenwiekers 2 1.30 u. Programa voor zaterdag: Leunen ClMolenwiekers Cl 2.00 Swolg. Boys AlLeunen Al 3.00 vertrek 1.45 uur Leunen BIOostrum BI 3.00 Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold en t=0 ongeschoold Aanmelden dagelijks - ATLA ook na werktijd - aan |7 TT de fabriek, bij de portiei J N.V. INALFA VENRAY WANSSUM 1—KRINGELFTAL Maandagavond speelde Wanssum 1 aan de Oostsingel te Venray een lichtwedstrijd tegen het afdelings elftal van de kring Horst. In het kringelftal was linkshalf Heidens (D.I.S.) de grote uitblinker. Rechtsbuiten J. Konings (Ysselsteyn) speelde ietwat onbesuisd, doch stichtte veel verwarring in de Wans- sum-defensie. Aanvalsleider J. Ven- nekens deed af en toe aardige din gen, maar bleek toch veel aan kracht te hebben ingeboet. Het kringelftal in zijn geheel speelde niet slecht, maar de spelers zijn nog niet voldoende op elkaar afgestemd om tot grootse dingen te komen. Wanssum had schijnbaar de zware competitiewedstrijd tegen Witten horst nog in de benen, want ook hun spel was matig. Met de rust leidde het kringelftal met 21, doch de Juliaantjes be slisten de wedstrijd uiteindelijk met 43 in hun voordeel. Zondag j.l. is MHCV weer bijzon der aktief geweest. Het was zowel voor dames 1 als heren een uiterst belangrijke dag. De dames hadden immers hun kampioenskansen ii Venlo tegen Venlo Girls te verdedi gen. terwijl de heren no gdoor de- jradatiezorgen geplaagd worden. We lebben deze in ons bestaan nog niet gekend. Dames 1 willen conté que conté hun kampioenskansen realiseren. Het begin in Venlo was hyperner veus; de angst in de eindfase van de competitie te falen hangt als fantoom over het jonge elftal. De uitslagen van de laatste wedstrijden tegen Heerlen 1 71; Weert 1 6—0 nu tegen Venlo Girls 2 30 zijn toch veelzeggend. Voor de rust waren de Venlose en Venrayse dames vrijwel even sterk, hoewel destand toen reeds 01 voor ons was. Na de thee kwamen de ca paciteiten van Venray duidelijk aan de dag. De Venlo Girls hadden geen verweer tegen de flitsende schoten van de center-forward, beide keren na een prachtige solo; de achterhoe de stond haar tegenstandsters geen enkele maal toe om gevaarlijk te worden. Zondag a.s. 22 maart, valt in Maastricht, nr. 2 van de ranglijst en tevens de grote concurrent, de be slissing. Bij een gelijkspel of over winning zijn de Venrayse dames voor de tweede maal in hun 9-jarig be staan kampioen en is de promotie naar de 2e klasse een feit. Heren 1 speelde tegen HTCC 2 in Eindhoven, niet alleen door de 63 uitslag voor ons, een zeer prettige en fijne wedstrijd. Het is niet alleen voor uw scribent maar voor het hele elftal een genoegen bij een grote gerenommeerde club te spelen. Zo wel in de riante clubgebouwen complete bungalows met warme douches en gezellige tea-room annex bar, waar de coryfeeën aan en te- gende muur prijken als op de prachtige egale velden heerst een vriendschappelijke geest. Men treft oudebekenden, men applaudiseert voor de tegenstander, maakt grap jes etc. Vrij spoedig lukte het de jonge linksvoor P. Min, die niet alleen snel was, maar ook het hoofd koel hield, binnen 10 minuten 2 x het Eindho ven net te raken. Een bekeken door steekbal van de rechtsvoor H. Poels kon de centervoor F. Cup niet meer missen. Rust 30. Direkt na de thee pikte rechtsvoor H. Poels een slimme pass van de rechtsbuiten op, omspeelde een back en pushte hard in. HTCC kwam nu fel terug en kwam tweemaal als overwinnaar uit een scrimmage. Het spel golfde nu op en neer. Na een aanvankelijk afgeweerde strafcorner pikte rechtsback H. Thomassen, van origine een voorspeler!, de bal op en eenmaal in de cirkel sloeg hij zonder pardon in. Eindhoven en Venray scoorden nog ieder een keer. Nog zijn de zorgen niet weg. eMkrwaardig is in de herenklasse 't feit, dat het verschil tussen no. 2 en 7, de staartclub, slechts 3 winstpun ten bedraagt. Dames 2 speelden een rommelige wedstrijd, veel te kort spel en te veel op elkaar. In een prettige en gemoedelijke wedstrijd speelden zij een gelijk opgaande strijd. Met iets meer geluk en iets hardere slagen hadden zij zeker gelijk gespeeld. Vlak voor rust hadden de Venlose dames het geluk een doelpunt te scoren na een kleine wijfeling van de keepster. De twee helft was Ven ray iets feller, wat echter niet be loond werd. Einduitslag: MHCV 2- VHC 2 0—1. Heren 2 speelden in Blerick een vervelende en wat harde wedstrijd. De arbitrage liet heel wat te wen sen over en mede daardoor zag Ven ray na ongeveer 10 min. spelen te gen een 10 achterstand op. Door enige beslist foutieve en partijdige beoordelingen van de scheidsrech ters werd de sfeer steeds weer ge spannen wat zelfs enige waarschu wingen ten gevolge had. Maar het spel ging door. Venray maakte een doelpunt. De stand was dus weer in evenwicht. Maar weer was het Ble rick dat de score in zijn voordeel bracht zodat de eindstand 21 werd. oZndag a.s speelt alleen dames 1 „hun" wedstryd, de beslissende, in Maastricht. Alle andere elftallen zijn vrij. We verwachten, dat ieder die met MHCV sypathiseert mee naar Maastricht gaat. Voor verdere mededelingen raad plege men de raambiljetten van huize Cals. Zij, die aan deze reis wensen deel te nemen, hopelijk zeer velen, om onze dames aan te moedigen, kun nen zich opgeven bij Sporthuis Ariëns-Royers. De kosten van deze reis zullen zeer laag gehouden wor den om iederen in de gelegenheid te stellen deze wedstrijd bij te wo nen. Wij wensen de MHCV-dames zeer veel succes toe. Zondag 15 maart j.l. werd door de kring Venray te Oirlo de jaarlijkse wedstrijd gehouden voor de jeugd- ruiters, bestaande uit jeugdnummer cross-country en vossenjacht. Aan deze wedstrijd namen ook de poney- ruiters van Leunen en Venray deel. Bij het jeugdnummer van de gro te paarden was de uitslag. 1. H. Willems, Ysselsteyn 2. Litjens, Leunen 3. Cuenen, Leunen 4. W. Janssen, Leunen 5. De Ruyter, Meerlo J. Claessens, Leunen. In de cross voor de grote paarden was de uitslag: 1. W. Janssen, Leunen 2. P. Cuenen, Leunen 3. De Ruyter, Meerlo 4. W. Cornelissen, Leunen 5. Litjens, Leunen Bij het jeugdnummer der poney's was de plaatsing: 1. Hendriks, Leunen 2. Beerkens, Venray 3. H. Jans-Beken, Venray 4. A. Jans-Beken, Venray 5. G. Josten, Leunen i. J. Creemers, Venray In de cross voor de poney's werd de uitslag: 1. G. Josten, Leunen 2. Hendriks, Leunen 3. H. Jans-Beken, Venray 4. A. Jans-Beken, Venray 5. Verschuuren, Leunen 6. J. Creemers. Venray Vervolgens had de vos, J. Lucas sen uit Venray, zich met zijn paard de bossen verscholen en was het de taak van de ruiters de vos op te sporen. Met veel ijver gingen zowel de grote ruiters als de poney's op speurtocht en het was de poney- ruiter H. Jans-Beken uit Venray die de vos wist te vinden. Op zondag 22 maart a.s. zal door de Land. Rijvereniging St. Isidorus te Venray de jaarlijkse cross-coun try om de Jaeger- en £h*- Kremer- wisselbekers worden verreden op 't terrein aan de Merseloseweg t.o. het ziekenhuis. Wij verwachten hier we derom een spannende strijd tussen de bekende cross-ruiters uit de om streken van Venray. Het le herenteam wist het zater dag in Gemert bij Were Di niet tot winst te brengen. Na een goede en spannende partij volleybal trok We re Di met 31 aan 't langste eind. In de le set werd het 158 voor Were Di, in de 2e set kwam V.C. Rooy met 8—15 gelijk. De 3e set was met 15—11 voor Were Di. In de 4e set leek het erop dat V.C. Rooy weer naast Were Di zou ko men. maar de Gemertenaren wisten een 1013 achterstand in een 1513 zege om te zetten. Al met al een 31 zege voor Were Di. Zondag a.s. organiseert de Ven rayse judovereniging voor de derde maal haar clubkampioenschappen. Sinds de laatste kampioenschappen, in 1962, is er veel veranderd. Er zijn veel nieuwe leden gekomen en ge gaan. Er waren jongelui bij die gauw even judo wilden leren, zodat ze iedere snodaard die hen niet be viel zonder de minste moeite zou den kunnen vellen. Maar zij hadden dan ook nooit prof. Jigoro Kano's spreuk gehoord, anders waren zij misschien nooit aan deze sport be gonnen. De grote man van het eigen lijke judo heeft nl. gezegd: „Hoe wil men in enkele maanden de judo- sport leren, waarvan alleen al de ontwikkeling duizend jaar heeft ge duurd." Na enige weken krijgen zulke sportfiguren in de gaten dat het niet zo gemakkelijk gaat als ze wel dach- tenten en blijven vanzelf weg. Maar in de afgelopen twee jaar hebben we ook wel volhouders erbij gekre gen. Zou het een van hen misschien lukken om kampioen te worden? We zullen zondag zien of W. Linders nog aanspraak kan maken op de ti tel. Alle leden worden verzocht om half twee in de zaal aanwezig te zijn. De junioren, waarvan de beste een wisselbeker mee naar huis zal nemen, vragen we om niet door de zaal te rennen of te schreeuwen, want het is de bedoeling dat de scheidsrechter zich behoorlijk ver staanbaar zal kunnen maken. Dan staan nog de teamwedstrijden tussen Venray, Horst en Lottum op het programma. Het is voor ons te hopen dat de resultaten beter zullen zijn dan enige weken geleden in Horst. Het bestuur wenst alle leden suc ces en een sportieve middag toe. I GROTESTRAAT 6 Stand districtsklasse Noord: V.C.M. 17 16 1 22 50-14 V.C. Rooy 16 11 5 22 40-20 Madjoe 2 16 11 5 22 38-26 Were Di 14 10 4 20 34-20 P.S.V. 2 16 9 7 16 33-27 V.C.H. 16 6 7 12 23-27 U.V.S. 16 6 9 12 21-36 Advendo 17 4 13 8 21-45 Activia 16 3 13 6 22-43 Sios 14 1 13 2 13-41 Het le damesteam maakte een vergeefse reis naar Panningen, waar de scheidsrechter verstek liet gaan. Waarschijnlijk wordt deze wedstrijd a.s. zondag gespeeld. Indien de V.C. Rooy-dames kampioen willen wor den, moeten ze minstens gelijkspelen tegen Concordia. Stand le klasse dames: V.C. Rooy 11 4 7 0 15 26-17 Resia 12 5 5 2 15 26-18 Valuas 2 12 6 3 3 15 26-18 Concordia 11 2 3 6 7 14-25 Tornado 12 1 4 7 6 14-29 In de 2e klasse dames is een enorm gedrang om de le plaats. VCT 3 wist bij V.C. Rooy 2 een ge lijkspel uit het vuur te slepen, waar door de U.V.S. meisjes relatief de beste papieren hebben. Wie hier uit eindelijk met de eer zal gaan strij ken is nog moeilijk te zeggen. V.C. Rooy 2 14 9 5 0 23 37-11 U.V.S. 13 10 2 1 22 35-11 V.C.T. 3 12 8 3 1 19 31-13 Tupos 14 8 2 4 18 31-18 Resia 2 13 5 0 8 10 19-24 Tupos 2 13 3 1 9 7 14-30 T.V.C. 13 2 1 10 5 8-34 T.V.C. 2 12 0 0 12 0 2-36 Het 2e herenteam speelde zondag in Tegelen tegen V.C.T. 1 hun laat ste competitiewedstrijd. Voor beide teams stond er niets op het spel, zo dat het een vrij saaie ontmoeting werd, die door V.C. Rooy 2 met 13 werd gewonnen. Het 3e herenteam verloor in Horst van Hovoc 1 met 30. Door deze overwinning werd Hovoc 1 kam pioen van de 2e klasse afd. Venlo. 't Compliment van Hovoc voor de prachtige tegenstand en sportief ge drag van het jeugdige V.C. Rooy- team was zéér zeker op zijn plaats. Zondag 15 maart organiseerde het Nijmeegse Wandel verbond haar eer ste tocht in het nieuwe seizoen. Aan deze z.g. Lentemars werd bij zeer koud weer ook deelgenomen door een groep van Gezamenlijke Wandelsportverenigingen uit Ven ray. Zestien groepen namen er deel aan de 20 km afstand en ondanks de zeer korte voorbereidihg behaalde deze nieuwe groep de eerste prijs. Programma: Heren zaterda 20 uur: V.C. Rooy 1—U.V.S. 1 Het tennisseizoen staat weer voor de deur en hoewel het weer tot nu toe niet al te best heeft meegewerkt hoopt het besuur van de Venrayse tennisclub op 1 april a.s. te kunnen starten en banen in gebruik te kun nen nemen. Het bestuur hoopt van harte, dat alle leden dit, nu volgende seizoen, volop de gelegenheid zullen waarne men om te tennisen en door aktief en sportieve beoefening van deze sport een prettige sfeer in deze jon ge club te leggen, zodat eenieder te vreden op dit seizoen kan terugzien. De contributie zal, ondanks stij ging van kosten e.a., gehandhaafd blijven. In de bestuursvergadering van dinsdag 10 maart j.l. is besloten om op maandag 23 maart a.s. een le denvergadering te houden in Lunch room Verheugen om 19.30 uur. Bij deze nodigen wij U daarvoor uit. Wij rekenen op een goede opkomst van de leden. Ook belangstellenden zijn van harte welkom.

Peel en Maas | 1964 | | pagina 9