DUIVENSPORT SCHAKEN De politie meldt Burgerlijke Stand Uw adres voor: MICHIELS Het N.I.P.O. enqueteurs en enquetrices Merselo s fanfare uniform K.A.V. wondergoed MICHIELS HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Hervormde Kerk te Blitterswijck begint zondag om 10.30 uur. Predikant is Dhr. van der Heyden uit Nijmegen. AARDGAS Het nieuwe aardgas werpt zijn schaduw vooruit. Terwijl men el ders in den lande reeds bezig is met de nieuwe hoofdleidingen te leggen, begint Limagas in Venray met een totale vernieuwing van het oude gasnet, dat niet meer geschikt is voor het nieuwe aardgas. Deze week is men op de Heuvel begonnen met de aanleg van het nieuwe net, dat ongeveer 6 kilome ter lang zal zijn en dat voor Ven- ray-kom de komende maanden nog wel enig ongemak met zich zal brengen. Dit temeer waar ook de huisaansluitingen vernieuwd moe ten worden en ook nieuwe meters geplaatst moeten worden. De buizen voor het nieuwe net liggen reeds her en der in Venray opgeslagen, maar een en ander is nodig wil in 1965 Venray als een der eerste Limburgse gemeenten de finitief aangesloten worden op het aardgas. Dat is het doel waar Lima- gas naar streeft. ZWEMCLUB „SPIO" Het is weer zo ver. Spio heeft weer een ledenstop. De zwemclub had en kele maanden geleden na veel moei te een uur erbij gekregen met de gedachte dat nu het euvel van over bezetting wel voorbij zou zijn. Maar dit was schijnbaar een verkeerde gedachte, want er is helemaal geen houden meer aan. De aanwas van de laatste weken is enorm. Dit geldt echter alleen voor zaterdags. Op woensdagavond zijn er wel plaatsen vrij, maar alleen voor dege nen boven de 16 jaar. Dus ledenstop voor zaterdags en niet voor 's woens dags. Dan hebben we tenslotte nog de verheugende medeedeling dat op de sportleiders(sters) cursus twee vrou welijke leden van Spio zijn geslaagd en wel Mevr. Kortekaas en Mevr. Weyers. De voorzitter van Spio, de heer J. Janssen, heeft deze leidsters harte lijk gefeliciteerd en een kleine at tentie aangeboden namens de zwem club. We willen hen dan ook van harte gelukwensen met hun pres tatie. Binnenkort starten we met een zevental personen met de official cursus, welke deze keer gegeven wordt in Horst door de heer Lins- sen. MATER AMABILISSCHOOL Maandag 23 maart a.s. is de Pas sieviering van de Mater Amabilis- school in zaal Wilhelmina. Deze avond wordt verzorgd door de heer Frans van Schalk uit Eind hoven. Het programma bestaat uit voordrachten en zang. Aanvang 8 u. Op iWitte Donderdag en in de Paasweek zijn er geen lessen. De lessen beginnen weer op maandag 6 en dinsdag 7 april. Het kantoor van de Mater Ama- bilisschool is gesloten tot 6 april. BRANDEN Venrays Brandweer heeft deze week hard moeten werken om links en rechts in onze gemeente aan di verse buitenbrandjes paal en perk te stellen. Dat begon zondag al in het Zwart Water waar 12 are gemeentebossen in vlammen opgingen. Dinsdag was er bermbrand in de buurt van het woonwagenkamp. Er is stevig aangepakt moeten worden om de brand zodanig in te perken dat de wagens geen gevaar liepen. 20 Are bos in Veltum gingen die dag ook verloren, en braakliggende grond aan de Kruitweg brandde nog schoon. Woensdag was het te doen nabij 't St. Odakappelletje, waar 5 are dennenbos het slachtoffer werden. Venrays brandweer had aan deze karwei de handen vol. Een dringend beroep wordt gedaan op ouders en kinderen toch vooral voorzichtig te zgn met vuur buiten. ST. ADELBERT Op dinsdag 24 maart a.s. verga dert de afdeling Venray van de St. Adelbertvereniging. Dr. K. Oedin- gen, Studienrat te Keulen en docent geschiedenis en engelse taal- en letterkunde, zal dan belangrijke pae- dagogische problemen in het na oorlogse Duitsland bespreken; de titel van de voordracht luidt: „Ent- wicklung, Probleme und Tendenzen der Erziehung an deutschen höheren Schulen". HUURVERHOGING Een wetsontwerp is ingediend dat beoogt in juli a.s. een huurverhoging te doen ingaan. Voor Venray bete kent dit, dat er 12,5 pet. meer huur betaald zal moeten worden op alle vooroorlogse huizen, die normaal onderhouden zijn van de na-oor logee huizen, die gebouwd zyn voor 1957. Voor de na 1 januari 1957 tot 1 januari 1960 gebouwde woningen kan in geval het huurpeil beneden dat vna de in de jaren 45-46 gereed gekomen woningen komt te liggen, de huur op verzoek worden ver hoogd. De huurverhoging wordt gecom penseerd. Dit is de 7e huurverhoging na de oorlog. SJANG DERICKS MET PENSIOEN Maandag 23 maart zal wederom 'n bekende Venrayse figuur de pen sioengerechtigde leeftijd bereiken. Dit is op zich geen bijzonderheid, maar hier betreft het toch wel een zeer buitengewone grote bijzonder heid. Want de heer Sjang Dericks, Langstraat 34, begon zijn werkzaam heden op 5 januari 1911 op de car- tonnagefabriek van de Gebr. Piet en Willem Laurensse als jongste be diende en verdiende de kapitale som van 25 cent per dag. Naast zijn werk in de fabriek was hij tevens courantenbezorger van de Nieuwe Venlosche Courant, hier sjouwde hij van 's middags 3 tot 6 u. geheel Venray mee rond. En zo heeft Sjang dan tot en .met heden ruim 53 jaren in hetzelfde bedrijf nog steeds de N.V. Cartonnagefa- briek Gebr. Laurensse gewerkt. Met zijn gouden jubileum mocht hij een koninklijke onderscheiding in het zilver ontvangen. Thans kan Sjang na een welbesteed arbeidzaam leven op zij lauweren gaan rusten en zich aan zijn mooie bloemen in tuin en woonhuis en vogeltjes zijn tijd gaan besteden. MEDEDELINGEN VAN DE PLAATSELIJKE COMMISSIE VOOR DE RUILVERKAVELING „LOLLEBEEK" BODDENBROEK Het is thans zover dat de voorbe reidingen voor de uitvoering van werken in het blok genoemd Bod- denbroek kunnen worden afgesloten. Door de Plaatselijke Commissie is aan de N.V. Grontmy opdracht ver leend deze plannen uit te werken. Dit bestek is nu gereed gekomen zo dat tot aanbesteding kan worden overgegaan. UITVOERING Via publicatie in het aannemers blad „Cobouw" zal de voorgenomen aanbesteding ter openbare kennis worden gebracht. Op 14 april a.s. zal ter plaatse aan belangstellende aannemers aanwijs worden gegeven van de in het bestek 1-1963 om schreven werkzaamheden. Op 23 april d.a.v. zal de openbare aanbe steding plaats vinden in het Bureau van Uitvoering te Castenray. VOORLICHTING Aan ingezetenen van het blok Boddenbroek en andere belangheb benden wordt de mogelijkheid ge geven kennis te nemen van die de tails welke voor hen van belang kunnen zijn. De gelegenheid hiertoe bestaat op dinsdag 24 en woensdag 25 maart a.s. beide dagen in de namiddag van 25 uur in café Rongen te Oirlo. Van de zijde van de Cultuurtech nische Dienst en de Plaatselijke Commissie zal dan voor toelichting op de plannen worden zorg gedra gen. Direct na aanbesteding van ge noemd werk zullen nadere berich ten omtrent gunningscijfers bekend worden gemaakt. AGENDA CENTRALE KAB VENRAY Maandag 23 maart 20 uur in zaal Modern (W. Manders) werkvergade ring. Spreker Aalmoezenier Heij- mans. Woensdag 25 maart bid- en boete dag voor de leden van de KAV. Om 19.00 uur H. Mis in de parochiekerk, daarna vergadering in De Burg graaf. Spreekster is mej. Stollman. KERK HEIDE Men verwacht in mei de rijks goedkeuring voor de nieuw te bou wen kerk aan de Heide. De door architect Beinen uit Oss ontworpen kerk is thans door het Bisdom goed gekeurd, terwijl over de plaats waar ze gebouwd wordt overeenstemming is verkregen. Een der eerste opgaven is thans bouwbedrijven te vinden, die tijd voor deze bouw hebben. JONGEREN-CONFERENTIE Woensdagavond om half negen zal in de St. Petrus Bandenkerk te Ven ray de vierde Vastenconferentie ge houden worden. z z Er is ditmaal geen inleider aange zocht. Men zal 'n gezamelijke biecht- celebratie houden, als voorloper op het Paasfeest. Het Gemengd Koor zal o.l.v. Rob Berden enkele chora- len uit de Mattheus Passion van J. S. Bach ten gehore brengen. GEMEENTE-BEGROTING 1964 Op de komende raadsvergadering van de gemeente Venray op dinsdag 31 maart a.s. zal de begroting voor 1964 worden aangeboden. Een dodelijk ongeluk is deze week wel het meest trieste verkeersonge val wat er te melden is. De 7-jarige kleine M. Janssen liep zondag in het vuur van haar spel van achter een vrachtwagen pardoes de Deurneseweg in Veltum op. Zij werd geschept door een juist passe rende Volkswagen en liep daarbij zodanige verwondingen op dat zij enkele uren daarna overleed. Onder grote belangstelling en deelneming werd haar stoffelijk overschot woensdag ter aarde besteld. Eenzelfde ongeval deed zich dins dag voor in de Hofstraat, waarbij een 6-jarige kleine bij het overste ken van deze straat door een per sonenauto gegrepen werd. De kleine moest naar het ziekenhuis worden overgebracht, waar een schouder fractuur geconstateerd werd. Na verbonden te zijn kon de kleine naar huis. Het steeds drukker en sneller wordende verkeer vraagt ook van de kleinsten alle aandacht. Trouwens het was weer raak met de verkeersongevallen. Vrijdag verleende de personen auto van C. uit Tegelen geen voor rang op het kruispunt Marktstraat en Schoolstraat aan de bestelauto van P. uit Venray. Gevolgen: mate riële schade. De jongeman die op de Oude Oostrumseweg met zijn fiets aan het slingeren was en zo oorzaak werd dat een personenauto van H. uit Barneveld de trottoir op moest en daarbij de as brak, zal de reke ning wel thuis krijgen. De brommer H. uit Milheeze wist schijnbaar niet wat een stopstreep was, reed tenminste door op het kruispunt Henseniusplein - School straat en belandde prompt op een Duitse personenauto, die evenals zijn bromfiets deerlijk gehavend werd. Zaterdag moest de Gruyter N.V. merken ongewenste gasten op be zoek gehad te hebben. De portefeuil le van de bedrijfsleider met 60, en zijn pas waren verdwenen, enke le flessen leeggedronken en wat winkelwaar meegenomen. Ook de lagere school op de Heide en de Huishoudschool in de kom had vreemde gasten op bezoek ,die hier schijnbaar niets van hun gading vonden. Of de inbrekers die in Wanssum een leegstaand huis over hoop haalden dezelfde waren als in Venray is niet bekend. In Leunen nam de politie een var ken in beslag dat zonder de vereis te goedkeuringen geslacht was. Het vlees kwam op de vrijbank en voor de boer die meende 5,leges gel den uit te sparen, zal dit varkentje waarschijnlijk een lang staartje krij gen. Zondag stopte A. uit Oirlo met zijn personenauto in de Hensenius- straat om een bloemetje te kopen. Hij opende het portier, maar had er geen erg in dat er juist een wagen aan het passeren was. Gevolgen: materiële schade. Diezelfde dag ontdekte men bij Garage van Haren dat men zo vriendelijk was geweest van een geparkeerde wagen 3 wielen af te halen. Het 4e lukte niet want daar zakte de wagen boven op. Een auto radio werd meteen maar meegeno men. Maandag werd de scooterrijder S. Slachtoffer van een inhaalmanoeu vre van een Belgische bus op de Deurneseweg. Toen die voor een te genligger plaats moest maken, druk te de bus de scooter van de weg. Die belandde tegen een boom en de berijder had in zoverre geluk:dat hij rakelings langs diezelfde boom het land in vloog. Donderdag moest de politie weer in 't geweer komen voor een dief stal in de school te Geysteren en in de kleuterschool Vlakwater. In deze laatste school werden de spaarcenten van de kinderen meegenomen. Deze week werd opgetreden tegen kinderen, die „voor de lol" vuurtje aan het stoken waren.Men ver moedt dat enkele van de branden die er de laatste tijd gewoed hebben aan dit „spelletje" te danken zijn. De politie vraagt de ouders hier op toch te willen letten. Andere kinderen werden bekeurd omdat zij pas ingezaaide en vernieuwde plant soenen hebben vernield. Gewaarschuwd worden ook de jongelui in het bezit van een brom mer. Bij de bijeenkomsten van deze jongelui op hoeken van straten en in portieken komt het herhaaldelijk voor dat zij met hun machines de trottoirs versperren en het voetgan gers lastig maken. Ze lopen het ri sico van een bon, evenals die jonge lui die bij zulke bijeenkomsten het nodig vinden hun brommers te la ten draaien en te doen horen hoe veel lawaai er wel geproduceerd kan worden. Men is gewaarschuwd! VOORLICHTINGSBIJEENKOMST GEMEENTERADEN Op 2 april a.s wordt te Broekhui zen een voorlichtingsbijeenkomst ge houden over een eventuele oprich ting van een recreatieschap, dat de schone naam PEEL EN' MAAS zal dragen. Voor deze bijeenkomst zijn de gemeenteraden van de betrokken gemeenten uitgenodigd, n.l. Broek huizen, Grubbenvorst. Meerlo, Wan- De Commissaris der Koningin is sum, Horst, Sevenum en Venray. voornemens - voor zover mogelijk - deze bijeenkomst bij te wonen. LUISTERBIJDRAGE HOGER Met ingang van 1 juli a.s. wordt de luisterbijdrage 6,hoger en voortaan moet 18,per jaar be taald worden. AANHOUDING In Overloon werd vrijdag een Duisburgse vrachtwagenchauffeur aangehouden, verdacht van heling van een gestolen Duitse wagen. De ze wagen stond in Overloon gepar keerd en daarop viel de aandacht van de politie. Gevraagd werd als de Duitser de ze wagen op zou komen halen, zich in verbinding te stellen met de po litie. Dat heeft hij gedaan, waarbij bleek dat hij onvoldoende gegevens kon verstrekken over de herkomst van deze en andere wagens, die hij reeds eerder naar Overloon had gebracht. Hangende het onderzoek naar de herkomst van de wagens, is de Duitser aangehouden. MOTORCROSS HEIDE De afrekening van de Motorcross op de Heide die 1 maart j.l. gehou den is, heeft een ruim batig saldo opgeleverd voor de nieuw te bou wen kerk aldaar. Aldus kon voorzit ter Gielen mededelen op de afre^ce- ningsvergadring in Café LindersJ Op deze vergadering werden *de eren J. van Osch en J. Nellen opr gevolgd als besuurslid door de heren Willems en Derikx. Beide op eigen verzoek aftredende bestuursleden werden bedankt voor hun 10-jarige aktiviteit. Het bestuur van de R.K. Motor- bond heeft voorgesteld dit jaar ook de laatste wedsti'ijd van het seizoen op de prachtige baan in de Heide te verrijden. Het bestuur van de Heid- se club is hiermede in principe ak- kooi'd gegaan, zodat Venray waar schijnlijk in september a.s. 'n twee de cross kan zien met de eventuele kampioenschappen. VEEL BROUWERIJEN IN DUITSLAND Maar niet de hoogste consumptie Duitsers hebben de reputatie gro te liefhebbers van bier te zijn en onwillekeurig bindt men daaraan de gedachte, dat zij ook wel de groot ste consumenten van dit nobele vocht zullen zijn. Dit is niet het ge val. De Duitsers althans die in de Bondsrepubliek leven zijn met 91 1. per hoofd per jaar een slech te tweede achter de Belgen met 116 1. en ze zijn maar een bierpul lengte voor op de Biütten met 86 1. Men kan erover twisten of het geen de meeste Engelsen als bier consumeren, deze naam inderdaad verdient, maar dan tussen haakjes. Wai-en de Beiei-en er niet, dan zouden de Duitsers waarschijnlijk de tweede plaats niet halen. De Beieren drinken namelijk rond 166 1. per hoofd, man, vrouw en kind een absoluut wereldrecord. Het gemiddeld gebruik in de rest van de Bondsrepubliek ligt dus belangrijk lager dan 91 1. Nederlanders nemen met 31 1. per hoofd een bescheiden plaats op de ranglijst in. De Duitsers nemen wel nummer één in de wereldstatistiek van het aantal brouwerijen. Er zijn er i*ond 2.100, waarvan er overigens slechts negen meer dan één miljoen hl. produceren. Topsco rer is een bi'ouwei'ij met een pro- duktie van 2.5 miljoen hl. De „gro ten" verzorgen met elkaar niet meer dan een kwart van de totale hoeveelheid. Dat komt, omdat vele betrekkelijk kleine bedrijven plaat selijk zodanig zijn ingeburgerd, dat ze haast lokale instituten zijn. Het is overigens, gezien de Beierse liefde voor het gerstenat, niet te verwon deren dat 1.500 van die kleine brou werijen in dat deel van West Duits land woi'den aangetroffen. Men stelt daar bijzondei- veel prijs op „eigen" bier en heeft een zekere gering schatting voor haar industriepro- dukt. Trouwens, in West-Duitsland brouwt bovendien nog een groot aantal lieden voor eigen gebimik. Men moet daartoe beschikken over een vergunning .waarvan er 20.000 zijn uitgereikt. Deze bx^ouwers val len niet onder de statistiek. De 2100 gi-otere bedrijven in West-Duitsland produceren tezamen ongeveer 62 miljoen hl. Om te vergelijken: Ne derland, met een fikse export, rond 3.5 miljoen hl. P.D.V. DE ZWALUW Tot en met zaterdagavond is er nog gelegenheid tot het bestellen van klokrollen en inktlappen bij de secretaris, Langstraat 52. Ex- wox'dt niets nabesteld Zondag j.l. speelde de S.C. Ven ray haar- laatste competitiewedstrijd van dit seizoen tegen Ax-cen 1. Omdat de Arcenaren deze laatste wedstrijd moesten winnen om haar aanspx'aak op het kampioenschap te behouden, beloofde het voor de .Venrayers, die niets meer te win nen hadden, een zware dag te wor den. Toch bleek al spoedig dat bei de teams, spelend in hun sterkste opstelling, aan elkaar gewaagd wa ren, waarin Venray op een gegeven moment zelfs nog de beste kansen had. Na 4 uren gespeeld te hebben, waai-na 5 partijen onbeslist werden afgebroken, bleken de onzen hun eerdere winstkansen echter niet ge realiseerd te kunnen hebben. Na onderlinge arbitrage konden 4 van de 5 partijen beslist worden waarbij Arcen met een voorlopige stand van 54 in 't voordeel kwam. De nog onbesliste partij biedt ech ter redelijke winstkansen voor Ven ray zodat een uiteindelijk gelijkspel te verwachten is. Persoonlijke uitslagen: 1. A. LucassenP. Gommers V2-V2 2. Fr. BroensG. v. Megen 0-1 3. W. BomJ. v. Megen 0-1 4. W. JeukenJ. Beeker afgebr. 5. Th. JeukenN. de Hey 1-0 6. P. RouvroyeF. Rayei- 0-1 7. J. VerhaeghW. Peters 0-1 8. J. PeetersH. Munten 1-0 9. J. VeldhovenP. v. Megen V2-V2 10.V. v. MilC. Vex'stappen 1-0 Hoewel de onderlinge competitie van de S.C. Venray nog niet hele maal is uitgespeeld, zijn hiervan de eei'ste twee plaatsen intussen toch al bekend. De heer W. Jeuken heeft beslag gelegd op de eerste plaats en heeft daarmee het clubkampioen schap op z'n naam gebracht. P. Rou vroye wex'd tweede. in de week van 12 t.m. 18 maart GEBOREN: Janssen, Maria, Viei-lingsbeek. Donders, Wilhelmina, Jan Poelsw. 3 Brabers, Wilhelmina, Bex-gen L. Fleurkens, Albertus, Heidse Peel 2 Jenneskens, Petronella, Brukske 1 Janssen, Lilian, St. Palusstx-aat 28 Nabben, Josephina, Past. Gerards- straat 21 Arts, Josepha, Vredeweg 2 Dechnar, Maria, Langstraat 8 Willemse, Johanna, Veulensewater- weg 8 Moorrees, Albertus, Spurkterdijk 4 van Hoof, Christiaan, Groenewolt- sepad 16 Geurts, Henriëtte, Moostdijk 9 Janssen, Wilhelmus, Lorbaan 10 Maassen, Elisabeth, Mex-selosew. 109 Croqué, Joan, Albionstraat 16 Billekens, Petronella, Henseniuspl. 11 Hendriks, Gerarda, Lindenstraat 26 van Meijel, Antonia, Wanssum Romme, Adi'ianus. Puttenweg 6 van Dijck, Hendrika, Laagheidsew. 7 van Batenburg, Petra, Bevrijdings- weg 4 OVERLEDEN: Franssen, Anna. wed. van Poen, Johann, daarna met Brouwers, Gerardus, 83 jr.. Vierlingsbeek. Jacobs, Johanna J. E. M., 18 jr., spuiter te Venray. Janssen, Johanna 72 jr., z.b. te Ven ray. Gommans, Wilhelmus, echtgent. van Jenneskens, Anna, 71 jr., z.b. te Venray. Janssen, Mariet, 7 jr., Veltum, Ven ray. ONDERTROUWD: Van Wersch, Joseph, 23 jr., boekhou der te Venray, Burg. v. d. Loostr. 25 en Siebers, Wilhelmina, 25 jr., naaister te Venray, St. Ursula- straat 32 Baeten, Hendrikus, 27 jr., chauffeur te Venray, Langeweg 55 en van de Waeter, Maria, 24 jr., verkoop ster, te Venray, Leunseweg 12. Zegers, Petrus, 25 jr., huisschilder te Wanssum, Venrayseweg 13 en van Hoof, Antonetta, 28 jr., z.b. te Venray, Hoebertweg 16. Voermans, Theodorus, 26 jr., maga zijnbediende te Venray, Casten- rayseweg 18 en van Ooi, Cathari- na, 23 jr., z.b. te Venray, Schoor 9. Davdi, Robert, 30 jr., machinesteller te Venray, Albionstraat 16 en Dechnar, Wilhelmina ,21 jr., z.b. te Venray, Langstraat 4. GETROUWD: Manders, Franciscus, 23 jr.. verwar mingsinstallateur en Litjens, Ma ria, 21 jr., dienstbode, beiden te Venray. Jacobs, Johannes, 23 jr., bankwerker en Stiphout, Johanna, 24 jr., in- pakster, beiden te Venray. Loonen, Peter1, 34 jr., champignon kweker en Reintjes, Huberta, 30 jr., sekretaresse, beiden te Ven ray. Joosten, Henricus, 26 jr., chauffeur en Verstappen, Max-ia, 23 jr., kan toorbediende, beiden te Venray. VOOR SERVIEZEN GLAS EN AARDEWERK P.G. Janssen Leunen Tel. 1388 Jongensoverhemen, week enders, ondergoed, pullovers, korte broeken, ankiets, strikjes Patersstraat 22, Telefoon 1961 (Nederlands Instituut voor de Publieke Opinie) vraagt om als regel Maandag(avond) in hun gemeente vx-aaggesprek- ken te houden aan de hand van vragenlijsten. Vergoeding op basis van ge werkte uren. Min. leeftijd 21 jaar. Vraag inl. bijN.I.P.O., Bax*entszplein 7, Amsterdam Vermeldt op uw brief letter IA VOOR POETSARTIKELEN BORSTELWERKEN EN ALLE SCHOONMAAK ARTIKELEN P.G. Janssen Leunen Tel. 1388 De heer en mevrouw H. Dechnar-Boeren geven met grote vreugd en dankbaarheid jegens God kennis van de ge boorte van hun doch tertje Maria Gerarda Christina Geertruida Cornelia. Wij noemen haar CHRISTINA Venray, 13 maart '64 tijd. St. Elisabeth-Zie- kenhuis kamer 24 Voor de vele blijken van be langstelling, ondervonden bij het plotseling overlijden en de begrafenis van mijn lieve man, onze vader, behuwdva- der en opa GERARDUS HUBERTUS KEMMELINGS betuigen wij U onze hartelijke dank. Speciaal dank aan dr. van Thiel, de buren, Zuster Jans sen en Pastoor. Wed. Kemmelings-Ewals Fam. Kemmelings Oirlo, maart 1964 Hoofdstraat 18 Op donderdag 19 maart hoopt ZR. HONOREE in de wereld Mien van Gestel in St. Anna te Venray de dag te herdenken, dat zij 25 jaar geleden haar eeuwige geloften voor het kloosterleven heeft afgelegd. Dat God haar nog lang moge sparen om haar mooie taak te blijven vervullen is de dier bare wens van haar familieleden Wegens de H. Vastentijd is 't feest uitgesteld tot nadere aankondiging. VOOR WASAUTOMATEN P.G. Janssen Leunen Tel. 1388 Woensdag 25 maart om 7 u nm avondmis waar na feestvergadering m. koffietafel in de Burg graaf. Spreekster Mej. Stollman. Tevens ver loting. Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur. Gelegenheid tot weiden van vee bij J. CAMPS, HEIDE, TEL. 1790 Sir Edwin ondergoed, Ribnit - fitnit Airnit - Nordic Patersstraat 22, Telefoon 1961 TE KOOP Bintjes eetaardappelen H. Kurstjens, Laagheidsew. 19 TE KOOP bromfiets Expres Victoria Gijsterseweg 26 Oostrum TE KOOP vette mestkuikens ook panklaar. Rongen, Vlakwaterweg 32 Telefoon 1049 TE KOOP bijna voldragen volbl. vaars M. Arts Paardekopweg 11 Ysselsteyn, tel. 272 TE KOOP wasmachine v. Broekhuizenstr. 44, Oostrum TE KOOP Auto Taunus 12 M Bromf. Zündapp Combin. Hoenderstraat 91 GEVRAAGD hulp in de huishouding voor dag en nacht. C. Verstraaten Horst Venrayseweg 135 GEVRAAGD serveerster voor direct of later HOTEL DE KEIZER Patersstraat 29, Venray TE KOOP 4 binnendeuren en kloos tertafel (met formicablad) adres Akkerweg 19, Venray VOOR HUISHOUD. ART. KEUKENUITZETTEN P.G. Jahssen Leunen Tel. 1388

Peel en Maas | 1964 | | pagina 6