Kerk en wereld Houten woningen toegestaan Van de Venray se politie Politierechter S.V.V. NIEUWS S.V. LEUKEN SCHAKEN WANDELSPORT ZWEMMEN „gezondheid Giften voor de Vredeskerk Goedkopere waterleiding DE M0LENWIEKERS Burgerlijke Stand \\I/ NATUURZUIVER OPWEKKEND VERKWIKKEND NIEUWS UIT VENRAY EN OMGEVING Zondagsdienst huisartsen Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagnacht 2 uur DR. VAN THIEL Patersstraat 30 Telefoon 1887 Uitsluitend voor spoedgevallen! ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Zr. WILMSEN St. Antonius veld weg 6 Tel. 1651 GROENE KRUIS Dinsdag a.s. Zuigelingen-bureau voor de Kom Voortaan op ieder zuigelingenbureau pokken zetten. ZIEKENAUTO Bel 04780-1592 b.g.g. 2116 ZONDAGSDIENST VERLOSKUNDIGEN Vroedvrouw Kruijsen-Meesters Julianasingel 41-43 - Venray Tel. 1061 (04780) b.g.g. 1152 HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Hervormde Kerk te Blitterswijck begint zondag om 10.30 uur. Predikant is Ds. van Selms uit Nijmegen. ST. ADELBERT Op dinsdag 18 februari 1964 ver gadert de afdeling Venray van de St. Adelbertvereniging. Het onder werp voor deze bijeenkomst is: „Pa cifisme als aktueel probleem"; drie sprekers zullen het thema inleiden. Pater drs. Dionysius Frijns o.c.d., docent philosophie aan het Karme lietenklooster te Smakt, zal spreken over „Pacifisme en moraal"; drs. O. Woestenburg, classicus en leraar aan het Serviam Lyceum te Sittard houdt zijn inleiding onder de titel: „Satyagraha. Een keuze"; de heer W. A. A. Hermans, publicist en journalistiek medewerker van „Vrij Nederland" te Amsterdam zal enke le „Concrete beschouwingen" wijden aan de verdediging van het pacifis me. MOEDERCURSUS Het bestuur van het Groene Kruis geeft gelegenheid tot het volgen van een moedercursus voor jonggehuw den en verloofden. De cursus be staat uit 67 avonden en wordt ge geven in het wijkgebouw. Opgave voor deelname kan ge schieden op woensdag 19 februari van 2 4 uur in het wijkgebouw Merseloseweg of telefonisch 1269. Het Bestuur. SAMEN OP RETRAITE Opnieuw wordt in het Retraite huis „Manresa" te Venlo een retrai te gehouden voor verloofde paren en wel van donderdagavond 5 maart tot zondermiddag 8 maart. Een ge legenheid tot voorbereiding op je komend huwelijk, zeker geen over bodige luxe. Immers ook hier geldt: „Een goed begin is het halve werk" en „Als de Heer het huis niet bouwt, dan is daaraan voor niets ge bouwd." Verblijfkosten 22,50 per persoon. Veel werkgevers geven vrij met be houd van loon. Voor KAB-leden re ductie, evenals voor leden van de retraitepenning. Opgaven kunnen geschieden recht streeks aan het Retraitehuis Man resa te Venlo, tel. 04700-2461 of via de geestelijkheid van uw parochie. GOUDEN BRUILOFT Gisteren, donderdag, herdacht het bruidspaar Coopmans-van Kessel hun gouden huwelijksfeest. Na een plechtige H. Mis in de Petrus-Ban- denkerk, werd het feest gevierd in Café In d'n Engel. Hun 8 kinderen met twintig kleinkinderen hebben die dag niet alleen prettig feest ge vierd ,maar ook herinneringen op gehaald aan de vervlogen tijd. Vader Coopmans werd 74 jaren geleden in Well geboren, maar kwam spoedig naar Venray, waar hij woonde op de Hiept. Moeder van Kessel is 72 jaren geleden in het Venray's Broek geboren in de toen malige café Kwebek. Na hun huwe lijk vestigde 't paar zich in Oos trum waar zij op de Wanssumseweg een boerderij hadden. Later ver huisden beiden naar 't stamhuis van de van Kessels in 't Broek, waar vader Coopmans een prima land bouwbedrijf opbouwde dat nu door een zoon wordt voortgezet. Na een leven van hard werken doet het gouden paar het wat kal mer aan en heeft zich thans in de Prins Hendrikstraat gevestigd. Bei den zijn nog goed gezond en dat ze vele vrienden verworven hebben be wees de drukke receptie en de vele bloemstukken en gelukwensen, die het paar in ontvangst mocht nemen. U hebt ons in januari, evenals vo rige jaren, niet in de steek gelaten. Uw +'inan ji&le bijdrage waarvoor wij U z?er erkentelijk zijn, hebben werkelijk weer zoden aan de dijk gezet. Wij spreken de hoop uit dat tei_ lijk met de snelle bouw van de kerk de bijdragen gelijke tred zullen hou den. De parochiële aktie bracht op: 568,50 De VI aktie w.o. giften van: N.N. te Venray 1.000, N.N. te Venray 100, N.N. te Venray 25, N.N. te Venray 25, N.N. te Venray 25, N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 50,— N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 5, N.N. te Venray 100, N.N. te Venray 12. N.N. te Venray 12, N.N. te Venray 13, N.N. te Venray 100, N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 10, N.N. te Venray bruiloft 9.15 In totaal 2401,15 2969,65 Vorige saldo 83450,75 Algemeen totaal 86420,40 Girorekening 1030120 ten name van R.K. Kerkbestuur Christus Ko ning te Venray. Bankrekeningen bij de Ned. Cre- dietbank en Boerenleenbank te Venray. IN HET LOLLEBEEKPLAN Toen indertijd de plannen voor de ruilverkaveling Lollebeek werden opgezet, kwam ook de drinkwater voorziening in het geding. Men be sloot waterleiding aan te leggen, waarvan de aansluitingen voor re kening van de betrokken landbou wers zouden komen, verminderd met een bijdrage van 500,plus 50,voor iedere hektare bedrijf s- oppervlakte. Het gaat hier om 428 panden, waarvan de aansluitkosten bijna 1,1 miljoen bedragen. Van dit bedrag kwam dan uiteindelijk 371.013,voor rekening van de betrokkenen zelf. Intussen is er een nieuwe subsi dieregeling gekomen voor de aan sluiting op de drinkwaterleiding voor panden gelegen in de zgn. super- onrendabele gebieden. Ged. Staten van Limburg stellen nu de Staten voor om deze regeling alsnog ook voor de aansluitingen in het Lollebeek ruilverkavelingsplan te laten gelden. Dat betekent dat de betrokkene thans slechts 10 pet. van de aan sluitkosten behoeft te dragen, wat in de meeste gevallen een stuk voor deliger is dan bij de thans geldende regeling. De 371.013,die oor spronkelijk door de betrokkenen op tafel moest worden gebracht, wor den door dit voorstel verminderd tot 109.118,—. Het verschil tussen beide bedra gen wordt aldus het voorstel, voor de helft gedragen door de provin cie, voor de andere helft door de betrokken gemeenten. Een presentje, waarop de landbouwers in het Lol- lebeekplan beslist niet „neen" zul len zeggen. Bezinningsweek ter voorbereiding op het Paasfeest in de parochie van O.L. Vrouw van Zeven Smar ten te Venray van zondag 16 fe bruari tot en met vrijdag 21 febr. o.l.v. Pater C. M, Woestenburg uit Woerden. Zondag: Onder alle H.H. Missen: korte inleidingspreek. 7 uur confe rentie: de taak van de kerk in de wereld. Maandag: 7 uur conferentie: het antwoord van de kerk op de nood in de wereld. Dinsdag: 7 uur conferentie: de verdeeldheid der christenen en de oecumene. Woensdag: 7 uur conferentie: rea liteit van de zonde en de impasse van onze biechtpraktijk. Donderdag: 7 uur conferentie: het samenzijn der gelovigen in de Eu charistie. Vrijdag: 7 uur conferentie: het mysterie van sterven en verrijzen. Deze bezinningsweek staat in het teken van het concilie. Zij beoogt de theologische vernieuwing te ver talen. Zij wil de nieuwe verworven heden plaatsen in het gewone leven. De hervorming in de leiding, moge volgens de wens van de Paus. haar noodzakelijke voltooiing bereiken in 'n hervorming der leden. Zij vraagt van ons allen de bereidheid om te luisteren naar Christus, die zegt: „Zie, Ik maak alles nieuw." Een waardevolle voorbereiding op 't komende paasfeest wensen U toe: Uw Rector, Uw kapelaans en de leiding van de week Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na werktijd - aan de fabriek, bij de portier N.V. INALFA VENRAY Vorige week heeft Ged. Staten zijn goedkeuring gegeven aan een besluit van B. en W. om volgens ar-' tikel 20 van de wederopbouwwet Baltussen uit Leunen toestemming te geven voor de boüw van een hou ten woning aldaar. Dit is de eerste maal dat in af wijking van de bestaande voor schriften hiertoe verlof wordt ge geven. Artikel 20 van de wederopbouw wet maakt zulks onder bepaalde omstandigheden mogelijk evenals b.v. het bouwen buiten bestaande uitbreidingsplannen. Er zit echter 'n „maartje" aan. Als na 10 jaren de bestaande voorschriften die houten woningen tot heden verbieden, niet veranderd zijn, zal ook het verlof voor deze eerste Leunse woning' in getrokken worden en zal ze moeten verdwijnen. Bij een eventuele vergunning om buiten een bestaand uitbreidingsplan te bouwen, zal na 10 jaren dat uit breidingsplan veranderd moeten zijn, wil niet de woning afgebroken moeten worden. Een en ander heeft dus zijn risico's, maar de eerste hou ten woning die niet clandestien ge bouwd hoeft te worden, is er dus. En gezien de belangstelling die hiervoor bestaat zullen waarschijn lijk meer aanvragen volgen. Men vergete dan echter niet dat zware en gewichtige redenen alleen voor Ged. Staten aanleiding zijn art. 20 van de wederopbouwwet toe te passen en dat men zelfs na deze goedkeuring nog risico loopt. Afgelopen week is voor Venrays politie een zeer drukke week ge weest, want de festiviteiten vroegen links en rechts nog al wat man schappen, terwijl daarnaast het aan tal verkeers- en andere ongelukken groter was en op hun beurt weer extra mensen vroeg. Desondanks is de politie niet ontevreden over het gedrag van de feestvierders, die in 't algemeen de aanwijzingen heb ben opgevolgd. Alleen waarschuwt zij nog eens nadrukkelijk om fiet sen, brommers en auto's af te slui ten wanneer men deze ergens par keert, zeker in de avonduren. Het getal van vermiste fietsen en brom mers stijgt, en eveneens het aantal diefstallen uit onafgesloten auto's. De politie geeft onherroepelijk een bonnetje wanneer zij niet afgeslo ten voertuigen aantreft En nu de „waslijst": - Vrijdag moest opgetreden wor den tegen een jongeman die de te lefoon misbruikte om de brandweer te alarmeren, zonder dat daar reden voor was. Twee duitse minderjarigen uit het stadje Luenen hadden thuis de kast gelicht en waren al een weekje op stap, toen bleek dat ze hier goe de sier maakten. Ze werden op ver zoek van hun ouders aangehouden en op het politiebureau door hun ouders afgehaald. Zaterdag werd de politie geal armeerd voor een inbraak bij Mag. De Zon, de 3e in successie. De dief of dieven waren er binnen gedron gen in het nieuwe kantoor, behalve enkele vernielingen hebben ze er 300.- buitgemaakt. Later op de dag verleende de politie assistentie op de Buus, aan de Maasheseweg, waar door onver klaarbare oorzaak twee brommers tegen elkaar knalden. De Venrayer J. kwam daarbij zo ernstig te vallen dat hij met hersenschudding in het Ziekenhuis moest worden ongeno- men. Vastenavond-zondag was wel heel rustig. Alleen moest jacht ge maakt worden op enkele duitse jon gelieden die meenden dat ze in ons land wel die dingen mogen doen die (ook) in Duitsland verboden zijn Trouwens, ook maandag had men last van deze knapen, die bij een automatiek in de Schoolstraat elkaar danig afrosten, en waarbij zoals men zegt - van messen ge bruik werd gemaakt. Op de Kolkweg werd een gepar keerde wagen „gekreukt", maar de dader liet behalve blikschade geen visitekaartje achter. Op de Deurneseweg reden twee fietsers naast elkaar tot een Duitse vrachtwagen passeerde, waarvan de aanhanger een der fietsers geraakt schijnt te hebben. Wat er van zij, de fietsers kwamen ten val en lie pen daarbij enkele kneuzingen op. De politie mag nu uitzoeken wie er schuld heeft Op de Julianasingel botsten twee personenauto's op elkaar omdat de ene, komende uit de Poststraat. geen voorrang verleende. Materiële scha de was hier het resultaat. Op de Merseloseweg werd de fietser H. aangereden door een per sonenauto. H, die ernstig gewond werd, kreeg eerste hulp van enkele inzittenden van de personenauto, die echter met de bestuurder ver dwenen. Maar dinsdag meldde deze G. uit Merselo zich bij de poli tie. Verder werden op deze dag enke le aangiften gedaan van mishande lingen en klappen, die royaal wer den uitgedeeld door mensen, die het beste bier waarschijnlijk niet ver dragen konden. Dinsdag zorgde een paard van de boerenbruiloft voor consternatie door plompverloren bij Kapsalon Seuren de etalage binnen te stap pen en daar nog al wat ravage aan te richten. De opruimingsploeg van de vastelaovesvereniging zorgde voor vlotte opruiming van de brok ken en herstel van 't beschadigde. Het paard was geschrokken van een rotje dat een vlegel tussen zijn benen gooide. Trouwens het is on begrijpelijk dat men de verkoop van deze dingen met zulke dagen toe staat. Behalve dat paarden er van schrikken en ongelukken maken, worden vooral oudere mensen dik wijls de dupe van deze dingen, ter wijl de laffe gooiers zich natuurlijk uit de voeten maken. Hij had het rood-gestreepte jasje niet aan, maar verder leek hij pre cies op de huisknecht die men in kluchtspelen steeds op het toneel ziet verschijnen. Hij snoof luidruch tig door een neus, die aangeraakt scheen door de rozevingerige godin van de morgenstond en aan zijn oogjes te zien had hij pas de ingre diënten schoongemaakt voor het uiengerecht, dat sommige mensen stomp-stamp noemen. Dat is mijn geboorteplaats, edel achtbare", zei hij. „O, dacht je dat je je in je ge boorteplaats wel te buiten mocht gaan", riep de rechter. „Geenszins, edelachtbare, geens zins. Maar ik dacht: kom, laat ik eens kermis gaan vieren in mijn geboorteplaats, edelachtbare. Dat doe ik elk jaar, edelachtbare." Aan beleefdheid schortte het deze verdachte niet en het zou niemand hebben verbaasd als hij tegelijk met zijn vonnis een flinke fooi van de rechter had gekregen. Doch in fei te hadden wij hier te doen met een wolf in huisknechtkleren. Want na de eerste prijs te hebben gewonnen bij het blikjeswerperi was de ver dachte alle café's van zijn geboorte dorp afgegaan. Vervolgens begaf hij zich naar de instelling, die Hoofd van Jut wordt genoemd en probeer de te slaan. En wat daarna gebeur de is nog veel erger. Hij stapte bij zijn vroegere buurman naar bin nen, zonder eerst de deur open te doen. Dit gaf heel wat splinters en daarom lag er een civiele vordering van 37,50 wegens reparatie van de vernielde deur. ,Je was dronken hè?" begon de rechter. „Nou, dronken is het woord niet, edelachtbare." „Nou, laveloos dan." „Ik had een glaasje op, met uw welnemen" gaf de verdachte toe. ,Een fles bedoel je zeker", dacht de officier. Na het opwekkend genot van de ze lafenis bleek de huisknecht zich op de kermis te bevinden in gezel schap van enkele vroegere vrienden. Het viel echter op dat Trui, de echt genote van een van die vrienden, er niet meer bij was. Trui was het huis van de vroegere buurman bin nengegaan. Haar heergemaal ging daar op de stoep staan en smeekte haar buiten te komen. Maar Trui riep van binnen, dat ze niets met zo'n dronkemansbende te maken wilde hebben. De heergemaal ge bruikte toen steeds krachtiger ter men, verwenste zijn vrouw in plas tische uitdrukkingen, ontleend aan zeer literaire ontmoetingen ,en riep, dat ze voor zijn part naar de tele visie kon lopen. Toen ging deze aangedane manspersoon op de stoep zitten grienen. De huisknecht, die vroeger bij Trui in de klas had gezeten, zei dat hij haar wel even naar buiten zou halen. Hij drong door de voordeur als een bazooka door een bord-pa pieren tank. „En toen was 't in or de, edelachtbare", vertelde hij niet zonder trots. In hoeverre het in or de was herinnerde hij zich niet pre cies, want toen Trui goed en wel buiten kwam, lag de snodaard op de brits onder het gemeentehuis van deze bemoeienissen te bekomen. „Op school was 't al een klik spaan", riep de gewezen buurman als getuige, terwijl hij met de kwi tantie van 37,50 zwaaide, „en la ter bij 't voetballen lichtte hij ieder een pootje!" De rechter kwam van deze gruwe lijke bijzonder heden hoegenaamd niet onder de indruk. Vijf en veertig gulden boete kreeg de huisknecht en binnen een half jaar moet hij de schade aan de deur vergoeden. ,,'t Was toch kermis!" sputterde de verdachte nog. Voor 15 maart moeten volgens Provinciaal Wegenreglement, de ha gen, struiken enz. langs de wegen opgesnoeid zijn. Ik ben benieuwd of dit jaar ook een haag langs de Ju lianasingel eens een beurt krijgt. Ze heeft nu het halve trottoir al nodig en er is in jaren niets aan gedaan. Ook is er in deze laan nog een wo ning met een stal of schuurdeurtje, dat niet mag veranderd en verbeterd worden, door er een raam in te plaatsen. Zoiets moest toch op onze deftige Julianasingel niet meer voor mogen komen. Dankend voor plaatsing. Wandelaar RECTORAAT SMAKT Zondag: le zondag van de vasten. 7 uur H. Mis voor overl. ouders; 8.30 voor overl. fam. Bastiaans-Dee- nen; 10 uur gez. jaardienst voor Pe ter An toon Koenen. Kapel: 8.30 H. Mis voor de schooljeugd. Maandag: 6.30 voor een zieke; 7.30 uit dankbaarheid. Dinsdag: 6.30 gel. H. Mis; 7.30 gez. jrd. voor Rektor Cremers. Woensdag: 5e woensdag ter ere van St. Jozef. 6.30 gel. H. Mis; 7.30 gez. H. Mis ter ere van de H. Jozef voor Mia Wijnhoven; 's avonds om 7.30 avondmis voor Pastoor Spol- ders. Donderdag: 6.30 ter ere van het H. Sacrament; 7.30 voor Herman Mar tens. Vrijdag: vasten- en onthoudings dag. 6.30 gel. H. Mis voor de gelo vige zielen; 7.30 voor overl. fam. Martens-Weij ers. Zaterdag: 6.30 ter ere van O.L. Vrouw; 7.30 voor Mia Wijnhoven; van 5 tot 5.30 gelegenheid om te biechten, alsook van 7 tot 8 uur. Om 7.30 Vastenlof. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: le zondag van de vasten. 7.30 vroegmis tot int. van fam. Weerts-Nillesen; 10 uur hoogmis v. d. zielerust v. overledenen; 2.30 vas- ten-oefening en lof. Door de week H. Mis om 7.30 uur. Maandag: tot int. van fam. Baten- Michels. Dinsdag: tot int. van fam. Bruijs- ten-Coppus. Woensdag: v. d. overl. van fam. Arts-Franssen (quatertemperdag). Donderdag: uit dankbaarheid nam. fam. van Keijsteren-Geurts. Vrijdag: tot int. van fam. Janssen- Timmermans, quatertemperdag, vas ten en onthouding; 19.30 kruisweg oefening. Zaterdag: tot int. van fam. Egel- meers-Hermkens (quatertemperdag) biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis; vrijdag voor en na avondoefe ning. Programma voor a.s. zondag: Venray 1Wanssum 1 2.30 u. Belfeldia 2Venray 2 12.00 u. Venray 4Resia 2 2.30 u. Venray 5Hegelsom 2 12.00 u. Venray 6Leunen 2 12.00 u. Hegelsom 3Venray 7 12.00 u. Zondag j.l. speelde het eerste elf tal van de Molenwiekers een vriendschappelijke wedstrijd tegen een combinatie-elftal van RKLW in Lottum. In 't begin van deze wedstrijd' moest de Molenwiekers-verdediging j. alle zeilen bijzetten om doelpunten te voorkomen. Dit ging hen goed ai en langzaam aan wist men zich van deze druk te bevrijden. Men wist zelfs gevaarlijke aanvallen op te bouwen maar deze misten echter de juiste afwerking. Een 10 min. voor j de rust brak linksbuiten W. Lin- ders door en zijn voorzet werd dooi rechtsbuiten J. Thijssen feilloos af- 1 gewerkt 01. Na de rust was 't al gauw raak. Reeds in de 5e min. be sloot linksbuiten Linders een solo- 1 rush met een prachtig onhoudbaar schot: 02. Nauwelijks 5 min. later was 't midvoor Lataparissa die na een doelworsteling de bal voor de derde maal in 't vijandelijke doel werkte: 03. Dat de score ondanks 't grote over wicht niet groter werd is ten eer- ste te wijten aan 't ietwat noncha- i lante omspringen met de geboden kansen en ten tweede dat LW met succes de buitenspelval hanteerde. Al met al toch een goede oefen wedstrijd. Programma voor a.s. zondag: Vriendschappelijk Molenwiekers 1DIS comb. 2.00 u. Competitie: EW 1Molenwiekers 2 Merselo 2Molenwiekers 3 Uitslagen zondag 2 febr.: Leunen 1Merselo 2 32 EVV 1—Leunen 2 8—0 Uitslagen jeugdkrintoernooi 8 febr. Leunen AVenray A2 07 Venray BLeunen B 140 Programma zondag 16 febr.: Wittenhorst 5Leunen 1 12.00 u. vertrek 11.15 uur Venray 6Leunen 2 12.00 u. vertrek 11-30 uur Afgelopen week werd de laatste ronde gespeeld om het persoonlijk snelschaakkampioenschap van Ven ray, waaraan door 11 personen werd deelgenomen. Het is niet alleen een zeer spannende, maar vooral een bijzonder interessante wedstrijd ge worden. Het snelschaken, waarbij een partij binnen het kwartier be slist moet zijn .blijkt bij veel schaak- liefhebbers een bijzondere aantrek-! kingskracht te hebben. Dit is be grijpelijk, als men bedenkt dat deze partijtjes naast een sneller resultaat vaak ook zeer interessante verwik- kelingen te zien geven. De heer Th. Jeuken, die met een: punt voorsprong uit de vorige ronde tevoorschijn was gekomen, wist de-1 ze voorsprong te handhaven en leg-j de daarmee beslag op het persoon-"} lijk snelschaakkampioenschap van Venray. De volledige uitslag luidde: I6V2 1. Th. Jeuken 20 16 1 3 2. W. Jeuken 20 15 1 4 15V2 3. W. Bom 20 15 0 5 15 I 4. P. Rouvroye 20 13 2 5 14 i 5. F. de Jong 20 11 0 9 11 6. J. Peeters 20 10 1 0 IOV2 7. A. Vermeulen 20 8 1 11 8V2 8. V. van Mil 20 7 0 13 7 9. Mevr. E. Spee 20 6 2 12 7 1 10. L. Sanders 20 3 0 17 3 11. G. Spee 20 2 0 18 2 Het Comité Gezamenlijke Wandel sportverenigingen heeft besloten om toch nog een drietal wintermarsen te organiseren. De eerste vindt plaats a.s. zondag 16 febr., start 13.30 uur bij Café Thielen, Molenplein. Afstanden 15, 10 en 5 km. ZWEMCLUB SPIO Wij herinneren de leden van 16 jaar en ouder er aan dat a.s. don derdag 20 febr. de jaarvergadering wordt gehouden in Hotel Kemps om 8 uur n.m. Ook de ouders van jeugd leden zijn hartelijk welkom. in de week van 6 t.m. 12 febr. 1964 GEBOREN: Rats, Johanna M. J., Eindstraat 27. Martens, Leonardus H. G., Kastan jestraat 14. van Leipsig, Maria, Breevennenw. 5. Piruo, Johanna, Merseloseweg 31. Beugelaar, Mena, Lindenstraat 22. Janssen, Hubertus, Broekweg 17. Knoops, Johannes, Bergen L. Vollenberf Martinus, Molenhoekse- weg 7. Aarts, Maria, Vierlingsbeek Rambags, Arnoldus, Molenweg 5. ONDERTROUWD: Brands, Gerardus, 21 jr., chauffeur te Venray, Hagelweg 4 en Boom, Maria, 21 jr., z.b. te Venray, Lan- geweg 45. Franssen, Hendrikus, 27 jr., bank werker te Venray, Smakterweg 56 en Cuijpers, Johanna, 24 jr., fa brieksarbeidster te Bergen, Mur- selseweg 29. GETROUWD: Arts, Henricus, 22 jr., verpleger te Heerlen en Janssen, Louise, 20 jr., cassière te Venray.

Peel en Maas | 1964 | | pagina 2