en Kerk wereld Vastelaovend Carnavals-optocht 1964 Burgerlijke Stand NIEUWS UIT VENRAY EN OMGEVING Zondagsdienst huisartsen Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagnacht 2 uur Dr. L. COENEN Henseniusstraat Telefoon 1878 Van zondagnacht 2 uur t.m. maan dagnacht 2 uur: Dr. VAN DEN HOMBERGH Oostsingel 6 Telefoon 1393 Uitsluitend voor spoedgevallen! ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Zr. M. JANS Overloon Telefoon 04788-262 GROENE KRUIS Dinsdag a.s. Zuigelingen-bureau voor de kerk dorpen. Voortaan op ieder zuigelingenburcau pokken zetten. ZIEKENAUTO Bel 04780-1592 b.g.g. 2116 ZONDAGSDIENST VERLOSKUNDIGEN Zondag en dinsdag: Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23 - Venray Tel. 1152 (04780) b.g.g. 1061 Maandag: ook Vroedvrouw Kruijsen-Meesters Julianasingel 41-43 - Venray Tel. 1061 (04780) b.g.g. 1152 HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Hervormde Kerk te Blitterswijck begint zondag om 10.30 uur. Predikant is Dr. Hak uit Nijmegen. ONGELUKKEN De afgelopen week is een vrij rus tige week geweest wat betreft ver keersongelukken. Slechts een geval werd genoteerd in de Henseniusstraat. Daar reed een zekere L. uit Geldrop terug uit in de verkeerde richting. Hij reed daarbij tegen een meisje op dat licht werd gewond en botste vervolgens op een ander wagen, die beschadigd werd. De autobestuurder gaf toen vol gas vooruit en trok er tussenuit, zonder zich om het meisje en de ge maakte brokken te bekommeren. Hij werd door de Rijkspolitie opge spoord. Een lichtmast in Leunen moest het in de nacht van zaterdag en zondag ontgelden toen een Duitse wagen in de Albionstraat hier tegen op botste. De wagen werd vernield en de bestuurder moest naar het ziekenhuis worden overgebracht. INBRAAK In de nacht van zaterdag op zon dag werd ingebroken aan de Maas- heseweg in de kantoren van Neli- pak C.V. en de Stichting Werk plaats. Bij Nelipak werd o.m. een brand kast gekraakt al was de buit wat pover. Bij de Stichting Werkplaats wer den kasten en bureaux opengebro ken en naast 600,contant geld een hele partij sigaren, sigaretten en postzegels meegenomen. De Rijkspolitie schijnt de daders die nogal wat ravage achterlieten, op het spoor te zijn. DE PIELHAAS MELDT: Vastenavondkranten zijn nog verkrijgbaar zo lang de voorraad strekt. Zij, die per post bestellen 60 ct. insluiten s.v.p. De kinderen, die aan de kinder optocht mee doen, moeten zater dagmiddag een kaartje gaan ha len op de Petrus' Bandenschool van 2—3 uur. De machtsoverdracht in de raad zaal van het gemeentehuis op zondagmiddag is alleen toegan kelijk voor hen die een persoon lijke uitnodiging (meebrengen!) ontvingen. Deelnemersbewijzen voor boere- brulleft zijn nog steeds verkrijg baar op de adressen in 't Piëls- hèske vermeld. Zij die aan de optocht deelnemen stellen zich op in Zuid en melden zich bij de commissarissen. Rekeningen voor de Peelhaas moeten uiterlijk 28 februari zijn ingediend. Faktuurs die later ko men worden terzijde gelegd. Nogmaals wordt er op gewezen, dat elke faktuur vergezeld dient te gaan van bestelbonnen. Fak tuurs zonder bestelbonnen, met handtekening van opdrachtgever worden niet geaccepteerd. Tanz-mariedchens opgelet. Al leen zij die een Tanz-mariedchen kostuum hebben en die zich za terdag a.s. gemeld hebben bij de tamboer-maitre van de Kon. Harmanie Euterpe, mogen mee trekken met deze harmonie. Mel den zaterdag a.s. tussen 2 en 3 u. bij F. van Els, Eindstraat 9. VASTENBRIEF De Vastenbrief die de Bisschoppen van Nederland aan de katholieken richten, zal gaan over de liturgie vernieuwing. Vernieuwing der liturgie, aldus de Bisschoppen moet meer voor ons be tekenen dan het vervangen van enige oude kerkelijke riten door nieuwe of 't invoeren van de volks taal. Dit alles is zeer belangrijk, maar het wezenlijke is een nieuwe gezindheid, een nieuwe mentaliteit in ons dagelijks leven. WAT MAG EN NIET MAG MET CARNAVAL Aan kinderen beneden 16 jaar mag geen buskruit of vuurwerk verkocht of afgegeven worden. Opgelet met vuurwerk, in wat voor vorm ook. Niemand mag daarmede andere mensen hinde ren. Personen beneden 18 jaar mogen in de officiële dansgelegenheden alleen komen onder geleide van een voor hen verantwoordelijke persoon. (Deze regeling geldt niet voor het kinderbal op maandagmorgen in zaal Wilhelmina en de danstent noch voor het kinderbal in Ga rage van Haren). Sluitingsuur café's met de vastel- aovend zondag en maandag 1 u., dinsdag om 12 uur. dansuren met vastelaovend: zondag: 18 tot 23 uur. maandag: 17 tot 23 uur dinsdag: 10 tot 12 en van 17 tot 23 uur. Muziek en voordrachten in ca fé's mogen gehouden worden tot een half uur voor sluitingstijd. Vrouwelijk personeel mag in ca fé's bedienen mits ze minstens 16 jaar zijn en van onbesproken levenswandel. POSTZAKEN MET CARNAVAL Op de carnavalsdagen 10 en 11 februari a.s. wordt slechts één be stelling per dag uitgevoerd. Gele genheid tot post-afhalen van 15.45 tot 16.45 uur. KONIJNENVERENIGING „DE PEELHAAS" VENRAY Drie leden van „De Peelhaas" hadden konijnen ingezet op de kam pioententoonstelling te Sittard. De Peelhaas-vertegenwoordigers kwa men bijzonder goed voor de dag. H. van Meijel behaalde met z'n Vlaam se Reus het kampioenschap met 24 pnt., het hoogste aantal dat werd toegekend. M. Denissen en M. Jacobs behaal den met 22 pnt. ook een zeer be hoorlijk resultaat. NIEUWE UNIFORMEN Fanfare „Ons Genoegen" zal bin nen niet al te lange tijd uniformen aangeboden krijgen door de Oirlose gemeenschap. Het uniformenfonds wordt gehou den helemaal buiten de vereniging om. Het fonds zal, naar wij verna men, eind volgende week beginnen. Het bestuur en leden hoopt dat de ze aktie vlot mag verlopen en goed zal slagen. GEMENGD KOOR ST MACHUTUS OIRLO Maandag j.l. hield het Gemengd koor St. Machutus haar jaarverga dering. Na de opening door de voor zitter werd het jaarverslag en fi nancieel overzicht voorgelezen, welk laatste een klein nadelig saldo bleek te hebben. Verder werd nog her dacht Dien de Ponti in leven be stuurslid van het koor. Ook werd een nieuw bestuur gekozen. Op deze druk bezochte vergade ring werden nog verschillende pun ten besproken o.m. concours, uni formen, rikavonden enz. JAARVERGADERING R.K. KLEERMAKERSBOND De R,K. Kleermakerspatroonsbond afd. Venray en omstreken hield in Hotel „De Burggraaf" haar jaarver gadering. Door de secretaris en pen ningmeester werden de jaarversla gen aan de leden aangeboden, die lieten zien dat er in 1963 veel werk verzet is geworden. De penning meester kon een batig saldo melden. In het bestuur kwam geen wij ziging, daar alle aftredenden herko zen werden, alsmede de voorzitter. Tijdens deze vergadering werd de heer H. Schols onderscheiden met de zilveren bonds-insigne, vanweg z'n 25 jarig lidmaatschap. De onder scheiding werd hem uitgereikt door Bouwpastoor W. Geerits, geestelijk adviseur. Na de jaarvergadering werd door de dames die deze feestvergadering bijwoonden en de leden, een kegel- wedstrijd gehouden, die gewonnen werd door mevr. Schols en H. Fran sen, Wanssum. Beiden kregen een prachtige beker overhandigd. BEKENDMAKINGEN Burgemeester en Wethouders van Venray maken bekend dat op maan dag 10 en dinsdag 11 februari 1964, de kantoren en diensten van de ge meente zullen geopend zijn uitslui tend van 10 tot 12 uur. Dringende oproep De Burgemeester van Venray doet een dringend beroep op de bevol king volledige medewerking te wil len verlenen om alle wanordelijkhe den en drankmisbruik tijdens de carnavalsdagen te voorkomen en om met name aan de kasteleins op carnavalsmaandag en -dinsdag van af 15 uur tot 19 uur geen sterke drank te vragen. De vergunninghouders worden verzocht op carnavalsmaandag en -dinsdag vanaf 15 uur tot 19 uur geen sterke drank aan het publiek te schenken Aan ouders en verzorgers wordt in hun eigen belang en dat hunner kinderen de dringende uitnodiging gericht, ervoor te zorgen dat de hand wordt gehouden aan het ver bod van het bezoeken van avond vermakelijkheden door kinderen, voorzover daarvan geen ontheffing is verleend. Dit verbod is in het belang der ouders en kinderen zelf. Venray 31 januari 1964. De burgemeester voornoemd, Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS. Zaterdag heeft een Belgische goederenwagon nabij het Venrayse sta tion nogal enige ravage veroorzaakt. Door het aflopen van een wiel band werden enkele honderden meters rails en dwarsliggers vernield voordat de goederentrein tot stil nd kwam. De opruimings- en ver nieuwingswerkzaamheden namen/ uime t\jd in beslag. De reizigers werden met bussen van het statin, bracht. N.V. CUSTERS GAAT UITBREIDEN •f enray naar Vierlingsbeek v.v. ge- Foto: G. Kruijsen. Bij Custers Machinefabriek n Constructiewerkplaats N.V. is men op het ogenblik plannen aan het uitwerken voor uitbreiding van het bestaande fabriekscomplex. Zo zal hopelijk dit jaar o.m. een nieuwe tekenkamer en cantine worden ge bouwd. BENOEMING De oud-Oirlonaar, de weleerwaar de heer B. Boerstal, reserve-aalmoe zenier en kapelaan te Arnhem is met ingang van 7 februari benoemd door de Kardinaal tot pastoor te Haalderen (gem. Bemmel). FILMKADERCURSUS TE VENRAY De Werkgroep Jeugd filmvorming beijvert zich voor het organiseren van een Filmkadercursus te Venray, in samenwerking met het R.K. Vor mingscentrum in Well. Deze cursus is op de eerste bedoeld voor mensen, die in het onderwijs of jeugdbewe ging, in oudercomité's, gespreksgroe pen, instuiven e.d. de ontvangen vorming ten nutte kunnen maken, maar ook voor alle overige belang stellenden. De cursus zal worden gegeven door docenten, die verbonden zijn aan het landelijic Bureau der Ka tholieke Film Centrale te Den Haag: erkende cineasten en critici zoals Haanstra, van Domburg en Bertina staan er borg voor .dat deze lessen zeer interessant zullen worden, te meer ,daar het oen en ander wordt toegelicht met filmfragmenten. De cursus wordt veraeeld over twee tijdvakken van tweemaal tien avon den (totaal twintig avonden) in hei voor- en najaar, waarvoor de woensdagavond is uitgekozen. Het cursusgeld bedraagt dertig gulden in totaal. - - - Aan een eventueel examen met diploma kan men als afsluiting vrij willig deelnemen. Wij hopen, dat ook in Venray vol doende belangstelling voor deze waardevolle cursus zal bestaan. Opgave voor deelname kunt U zo spoedig mogelijk richten aan het secretariaat van onze werk groep: Prinses Irenestraat 4. A. Noyens. ZWEMCLUB SPIO Donderdag 20 februari om 8 uur jaarvergadering in Hotel „Kemps" voor leden van 16 jaar en ouder, én voor de ouders van jongere leden. Na de vergadering is er kienen. Er zijn enkele prijzen te winnen. Mochten er zijn die een prijs(je) be schikbaar willen stellen, dan kun nen zij deze bezorgen of opgeven bij Mevr. v. d. Munckhof, School* straat 35. Eventuele baten worden gereserveerd voor het toekomstige zwembad. Bezinningsweek ter voorbereiding op het Paasfeest in de parochie van O.L. Vrouw van Zeven Smar ten te Venray van zondag 16 fe bruari tot en met vrijdag 21 febr. o.l.v. Pater C. M. Woestenburg uit Woerden. Zondag: Onder alle H.H. Missen: korte inleidingspreek. 7 uur confe rentie: de taak van de kerk in de wereld. Maandag: 7 uur conferentie: het antwoord vn de kerk op de nood in de wereld. Dinsdag: 7 uur conferentie: de verdeeldheid der christenen en de oecumene. Woensdag: 7 uur conferentie: rea-* liteit van de zonde en de impasse van onze biechtpraktijk. Donderdag: 7 uur conferentie: het samenzijn der gelovigen in de Eu charistie. Vrijdag: 7 uur conferentie: het mysterie van sterven en verrijzen. Deze bezinningsweek staat in het teken van het concilie. Zij beoogt de theologische vernieuwing te ver talen. Zij wil de nieuwe verworven heden plaatsen in het gewone leven. De hervorming :n de leiding, moge volgens de wens van de Paus, haar noodzakelijke voltooüng bereiken in een hervorming der leden. Zij vraagt van ons allen de bereidheid om te luisteren naar Christus, die. zegt: „Zie, Ik maak alles nieuw." Een waardevolle voorbereiding op 't komende paasfeest wensen U toe: Uw Rector, uw kapelaans en de lei van de week. MOEILIJKE BRIEF De aktie tegen het roken door de jeugd ,die op de scholen zal worden gevoerd, is dezer dagen ingeleid met een brief aan de ouders, van de daarmee belaste ambtenaar aan het ministerie van sociale zaken en volksgezondheid. Met verbazing hebben wij gele zen, dat deze brief begint met de bepaald niet verrassende mededeling dat zij zou komen. Dat was al aan gekondigd. Ook moeten de ouders er kennis van nemen, dat het een heel werk is 300.000 vel papier te doen drukken, te vouwen en in envelop pen te steken. Ter verduidelijking wordt er aan toegevoegd, dat dit er dan 3 x 100.000 zijn. De verdere inhoud van het epistel bevat ook geen nieuws en zeker geen voldoende overtuigingskracht om verstokte rokers er toe te bewegen aan hun kinderen een minder slecht voorbeeld te geven. Al het werk aan deze 300.000 brieven (dat is 3 x 100.000 brieven en nog eens 3 x 100.000 enveloppen) en de kosten zijn vrijwel voor niets gedaan, om dat de inhoud door een ambtenaar is geschreven inplaats van door een goed vakman. Met deze brief had men de dure en dagelijkse reclame voor allerlei sigaretten willen bestrijden. In zo'n geval kan alleen een echte reclame campagne, geleid door deskundige reclamemensen en goede tekstschrij vers, een bepaald resultaat boeken. Gezien de kosten die de regering aan de campagne tegen het roken wilde besteden, had men mogen verwachten dat dit bedrag beter zou zijn besteed. Nog enk-de dagen en de prinsen carnaval gaan hun tronen bestijgen. Het is dan weer vastelaovend, een feest dat nu al 25 jaren georgani seerd gebeurt. Dat daarbij het ac cent op Vorst Karei zal komen lig gen, een der weinige eerstelingen, die nu nog aktief betrokken is bij de organisatie, is feitelijk vanzelf sprekend. Vooral de jongeren zullen hun plezier met die dagen hebben, maar ook de ouderen zullen zich een in tocht, een kinderoptocht, de grote optocht en de boerebruiloft niet la ten ontgaan en een kijkje komen nemen. En ze zullen dankbaar er kennen, dat het zo toch wel beter is dan vroeger, toen de jeugd uit trok naar Venlo en naar Duitsland, het stil werd, met die dagen, in de dorpen en van een vastenaovend- stemming alleen wat te merken was door de kleine kinderen, die met hun liedje „Vrouwke 't is vastel aovend" langs de deuren trokken. Gewerkt werd er niet, gedronken des te meer en dat was dan het hele feestWil dat nu zeggen dat we nu er een georganiseerd feest is, met allerlei festiviteiten, dat er nu wel echte vastelaovesstemming is? Wie zo op de voorreidende bals eens rondkijkt, ziet nog te weinig verklede mensen en is men ver kleedt, dan is het meer modeshow dan een echte vastelaovesverkleding d.w.z. met weinig geld iets echt leuks maken, met wat todden en een idiote hoed een bepaalde stemming kweken. Kijkt men bij de verschillende op tochten dan ziet men op de wagens en bij de groepen veel kabaal, maar langs de straten een zwijgende me nigte, die ternauwernood lacht of roept, zelfs als er beslist wat echt camavalistisch voorbij gaat. Zo ziet men nog aan veel, dat we dit georganiseerd feest nog le ren moeten, zelfs al bestaat een en ander dan 25 jaren. Dat het 25 jaren bestaat is een gelukkeg teken, want veronderstel maar eens, dat hier niets te doen zou zijn met vastelaovend, nu in deze gemotoriseerde tijd liep Ven ray helemaal leeg, zeker de jonge ren. Dat men bij eigen huis en in eigen omgeving nu prettig feestvie ren kan is de grote verdienste van deze zilveren organisatie, die zich gelukkig bewust is dat we er nog lang niet zijn en die graag zou zien en dat met alle middelen poogt te bevorderen, dat de echte vastel aovesstemming over alle Piëlhaze en hoe ze verder heten mogen, vaardig zou worden. Reeds eerder heeft men pogingen gedaan om in Venray georganiseerd Vastelaovend te vieren. Voor 75 ja ren al, toen Groenendael, een van de aannemers bij de herstellingen van het door brand verwoeste ge deelte van Jerusalem, samen met de mensen verenigd in de sociëteit bij brouwerij Rutten, een optocht in el kaar hebben gezet. Een van de hoogtepunten van die optocht was o.m. de toen pas opgerichte Eifelto- ren, een installatie die zo groot was dat hij zelfs niet door Venray's stra ten kon. Ook in 1898 is er een poging ge daan in Venray tot een optocht te 1. Ruiterclub 2. Leunen 3. 4- 5. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. 38. 39. 40. 41. 42. 43. 44. 45. 46. 47. 48. 49. 50. 51. 52. 53. 54. REGELING WAGENS: Levensschool M.H.C.V. veteranen M.H.C.V. M.H.C.V. Buurtvereniging Eendracht Judoclub Philipsen Patronaat Jeugdclub Merselo Grootdorp Merselo Kleindorp Merselo Beek Merselo Merselo Inalfa Rob van Haaren Bergweg Oudenhoven Veulen St. Christoffel St. Christoffel van Haren van Haren Oostrum J. Vorst H. Poels Boom-Janssen Veltum Zangertjes van St. Frans Negen kameraden Negen kameraden Ysselsteyn Stichting Werkplaats Raad van XI Rooij ackers Euterpe Prins Koos I Loonsverhoging Al dat gekanker In Venray staat een huis Sportpark „De Molshoop" Wagen Wagen „W.C. vroeger" Fanfare Prinsenwagen Draak Groep Wagen Groep Wagen Weej slope Rooy vur en mat Televisie Drumband Prinsenwagen Wagen Wagen Wagen Fanfare Prinsenwagen Iederiën kachel Wagen Wagen De Molukkers Woningnood Drumband Acrobaten 25 jaar carnaval 25 jaar carnaval Wagen Boer enk a pel Prinsenwagen Koekoeksclan Zwembad Truck Wagen Prinsenwagen J agersvereniging Aide gemaentevaegers Neej vaegmesjien Wagen Wagen Wagen Fanfare Prinsenwagen Geluid 3 Tanzmariedchen 1 t.m. 25 Beukenlaan 26 t.m. 60 Eikenlaan ROUTE: Leunseweg, Pa tersstraat. Grotestraat, Marktstraat, Schoolstraat, Leeuwstraat, Langstraat, Paterslaan, Patersstraat, Grotestraat, ontbin ding Grote Markt. DE DEELNEMERS ZORGEN VOOR DE VOLGENDE PUNTEN: Deelnemerskaarten moeten voor het begin van de optocht duidelijk ingevuld bij de ordecommissarissen worden ingeleverd. Op de wagens mag geen drank worden uitgeschud. De aanwijzingen der ordecommissarissen moeten strikt worden op gevolgd. Na afloop melden zich de leiders van groepen, wagens en tevens de enkelingen zich in Hotel „De Zwaan". komen, merkwaardig toen door de rijwielclub Ramos, die o.m. een vliegmachine gebouwd had, waar mee men naar de maan kon! Die heeft maar een jaar geduurd en toen was de fut er uit. Nu doen we het al 25 jaren (uit gezonderd de oorlogsjaren) en dat jubilé geeft reden tot vreugde, want wie wel eens achter de schermen mocht kijken, heeft ervaren, dat aan deze organisatie een macht werk zit en dat hiervoor (feitelijk te) veel geld nodig is. Maar bovenal dat hiervoor heel veel enthousiasme no dig is, dat zo dikwijls te weinig weerklank vindt. Maar daarom op deze vastelaovend niet getreurd. Het feest is er weer en wind en weder dienende zal er veel te zien zijn en veel plezier gemaakt worden. in de week van 30 jan. t.m. 5 febr. GEBOREN: v. d. Maten, Taco, Beukenlaan 23. Goumans, Johannes, Molenhofweg 4. Kroon, Yvonne, Esdoomstraat 6. Brouwers, Antonia Th. G. E., Gro testraat 29. van den Kroonenberg, Vincent A. H., Oude Oostrumseweg 61. Swinkels, Johanna, Scheiweg 6. Coppes, Joseph, Albionstraat 12. Wolfs, Johannes, Hoenderstraat 49. van Hoof, Maria, Haag 1. Claessens, Hubertina, Lindenstr. 12. OVERLEDEN: Bartknecht, Maria, wed. van Gerarts Mathijs, 83 jr., z.b. te Venray. Rongen, Regina, wed. van Jennes- kens, Wilhelmus, 84 jr., z.b. te Venray. Seuren, Hendrik, echtgenoot van Linssen, Antonetta, 70 jr., z.b. te Venray. Hermans, Martinus, echtgenoot van Pijpers, Johanna, 66 jr., z.b. te Meerlo. Kemmelings, Gerardus Hubertus, echtgenoot van Ewals, Wilhelmina Petronella, 62 jr., te Oirlo. ONDERTROUWD: Brandts, Franciscus, 21 jr., militair te Rotterdam en van Vegchel, Ca- tharina 22 jr., gezinsverzorgster te Venray, Paterslaan 1. Oehmen, Reiner, 22 jr., bouwvak arbeider te Kevelaer en van den Hoogenhof, Aleida, 23 jr., z.b. te Venray, Overloonseweg 85. Smits, Theodor, 25 jr., kleermaker te Venray, Stationsweg 145 en van Soest, Johanna, 24 jr., ziekenver- zorgster te Venray, Stationsw. 37. GETROUWD: Urselmann, Antonius, 31 jr., land bouwer te Bergen en Maas, Petro nella, 34 jr., z.b. te Venray. Hendriks, Jacobus, 24 jr., timmer man en Arts, Theodora, 21 jr., beiden te Venray. Coppus, Henri, 22 jr., huisschilder en Janssen, Petronella, 20 jr., kan toorbediende, beiden te Venray. Jansen, Cornelis, 27 jr., schilder en Flinsenberg, Maria, 20 jr., kan toorbediende, beiden te Venray. De Heer en Mevrouw WIJFFELS-THOMASSEN Xander en Daphne geven met vreugde en dank baarheid kennis van de] geboorte van INGEBORG SYBILLE MECHTHILDE Nijmegen, 1 februari 1964 Ananasstraat 16 Tijdelijk: Radboud FRANCINE KRONENBERG en SJEF VAN BAKEL hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de plech tige inzegening zal plaats heb ben op dinsdag 11 febr. a.s. om half 10 in de Dekenale kerk van St. Petrus' Banden te Venray. Venray, Eindstraat 21 Deurne, Zeilbergstr. 10 Dagadres: San Damiano Receptie van 1.30-2.30 uur. Toek adres: Zeilbergseweg 78, Deurne Op 13 februari hopen onze lieve ouders, behuwd-en grootouders Herman Coopmans Antoinetta van Kessel hun gouden huwelijksfeest te vieren. Ter hunner intentie zal op don derdag 13 februari a.s. om 10 uur in de Dekenale kerk van St. Petrus Banden een plechtige H. Mis worden opgedragen. Dagadres: Café „In d'n Engel" Receptie van 2 tot 3 uur. Dat God hun nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen DANKBETUIGING Langs deze weg dank ik de H.H. Doktoren en verplegend personeel van het ziekenhuis. Speciaal Dr. Vercauteren en zuster Janssen, alsmede Begra fenisonderneming ..Dela". fam. Arts Heuvelstraat 15. Venray Voor de gewaardeerde blijken van deelneming, ondervonden bij de ziekte, het overlijden en de begrafenis van onze dierbare moeder, grootmoeder en tante Johanna M. van Bracht-Gerrits betuigen wij allen onze oprech te dank. H.H. Geestelijken, Doktoren, familie, vrienden en bekenden, buren, zuster van het Groene Kruis, alsook aan de begrafenisverzek. „Dela" te Eindhoven, speciaal de heer J. Noijen voor de keurige ver zorging van de begrafenis. Venray, februari 1964 Fam. van Bracht Stationsweg

Peel en Maas | 1964 | | pagina 2