van Opbergen fa. van Aarssen fa. Martens Balans-opruiming A. Melissen-Verheijen Gebr. Laurensse Stomerij lyetschuyten korting Gordijn-,ail en roeden Schaeffers Patersstraat ons nieuw winkelpand in Leunen Ie openen. anssm geeft tot Carnaval Baéanó - opkuimlnq - ÏÏflaitens coupons Dat U uitueckopen Fantastische koopjes Enorme kortingen Grootste sortering Peter Hendrix Bazar N.V. Cartonnagefabriek meisjes v.a. 15 j. jongens v.a. 14 j. gehuwde vrouwen enkele (linke krachten Jr. Truien, Vesten, Pullovers 10-50 pet. korting Kinderjasjes 20-30 pc. kort. Maillots 30 pet. korting P. Nooijen Zn. FR. BEEREN N.V. VENRAY directie-assistente zaterdag 18 januari a.s. om 16 uur 5 °Jo korting 't is niet voor onze opruiming Enkele waardevolle tips: Zie voor koopjes de etalages bij Grotestraat 24 VENRAY Zareska wol prachtdraad 2.20 100 g. Restanten bollenwol (50 gr.) van 0.50-1.50 Restanten strengenwol (100 gr.) van 0.95-1.95 Partijtjes wol 4-5-6 strengen voor de helft van de prijs Diverse betalingsmogelijk heden, vraag er ons naar. Deze en nog diverse andere televisie- apparaten vindt U bij Philips TV 59 cm 895.- Schoolstraat 30 Tel. 2389 csa in onze geheel gemoderni seerde zaak. Wij bezoeken U vrijblijvend. Bel gerust en wij komen U aan huis bezoeken. Hoofdstraat 24 0IRL0 Tel. 04787-220 Emaille keukenset Koffieserviezen Eetserviezen Wasmanden hoog model 6 kop op schotel Strijktafel 12.98 Diepvries bakjes Zie etalage. daagse kopjes 36 57 97 Grotestraat 13 Pastoor Ruttenstraat 6, Venray In ons bedrijf kunnen geplaatst worden: eventueel voor halve dagen of enkele dagen per week. Lichte werkzaamheden. Nieuwe C.A.O. loonregeling. Kleiwarenfabriek HUISMAN-OVERLOON N.V. Oploseweg, Overloon Wij hebben nog plaatr voor Aoor diverse werkzaamheden. Vast werk, prima loon en sociale voorzieningen. Aanmelden aan het bedrijf of per telefoon 04788-337. met alle onderdelen in brons, koper, plastic, enz. Levering bij gehele woning gratis geplaatst. U vindt ze nergens goedkoper Dit zijn enkele aanbiedingen in onze Verder NOG VELE KOOPJES voor 't voorjaar hangen voor U klaar. Moderne heren- en jongenscostuums in wol, Terlenka en Trevira enz., in moderne tinten U belt 297 of 597 (04787) en wij bezoeken U aan huis. Oirlo-Castenray roeot sollicitanten op voor de functie van gedacht wordt aan iemand die administratief voldoende onder legd is om bepaalde functies zelfstandig te verrichten. Als opleiding wordt minstens 'n ULO- en een type-diploma ver eist. Leeftijd minstens 21 jaar. Eigenhandig geschreven sollici taties te richten aan de Directie van Fr. Beeren N.V. te Venray, Merseloseweg 15. Hierbij hebben wij het genoegen U mede te delen dat wij voornemens zijn op Wij hopen bij deze gelegenheid op uw aanwezigheid te mogen rekenen. Vanaf openingsdatum toten met 31 januari geven wij als reclame op alle gekochte artikelen PJ Horsterweg 4a LEUNEN Ondanks de vele prijsstijgingen kunnen wij U in onze S alanó - Qpiuiminq vele koopjes aanbieden tegen ongekend lage prijzen. Hier ligt uw kans om de loonsverhoging in winst om te zetten. Loopt u gerust eens geheel vrijblijvend binnen, om gezellig te „schoemelen" tussen de vele vele koopjes. Prima flanelen lakens reeds vanaf 4.95 Heerlijk liggend interieur matras genopt lpers. 49.75 2pers. 79.50 Magnifiek geborduurd interieur matras lpers. 64.50 2pers. 99.50 Gestikte dekens zeer voordelig Let vooral op de enorme hoeveelheid japonstof, vitrage, over gordijnen en flanel. Wilt U zeer voordelig een Smyrnakleedje knopen Wij hebben resten Smyrnagaas en wol sterk afgeprijsd Patersstraat 26 VENEAY

Peel en Maas | 1964 | | pagina 7