s.v.v. JEUGD Kerkelijke Diensten S.V.V. NIEUWS S.V. LEUNEN BILJARTEN DUIVENSPORT V.C.ROOY WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN van 19 tot en met 25 januari Geestelijk artikel DE M0LEMWIEKERS VRIJDAG 17 JANUARI 1964 No. 3 VIJF EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Past. Geerits Maasheseweg 10 - Tel. 1274 Zondag: 2e zondag na Driekonin gen. 6.30 Antoon Cremers (Lange- wjeg); 7.30 /Piet Oudenhoven; 8.30 overl. ouders Loonen-van Heijster; 9.30 hoogmis voor de parochie; 11 u. overl. fam. van Haaren-Jaspers; 18 uur Margaretha Pouwels-Kassing. Maandag: 7 uur overl. ouders Franciscus Janssen en Maria Gos- sens; 7.30 Leonardus Stiphout; 8.15 Johanna Grutters, Hendrika v. d. Weldenberg en kinderen; 8.15 zijal taar: Int. v. d. Laar-Sijbers; 9 uur Maria Reynders-Seykens. Dinsdag: 7 uur Maria Voermans- Janssen; 7.30 Theodorus Creemers en Johannes Vermeulen; 8.15 gest. jaar- get. Peter Antoon Willems, Hendri- na Huberdina Janssen, Maria Alde- gonda Willems en Peter Joh. Wil lems; 9 uur Jacomina Theuws, echt- gen. en kinderen. Woensdag: 7 uur Kapelaan Hey- mans (Rikcomité); 7.30 overl. ouders Deckers-Loonen; 8.15 Matijs Poules (v.w. buurt); 9 uur kapelaan Hey- mans (S.V.V.). Donderdag: 7 uur Jac. Coenen; 7.30 gest. jaarget. Martin Wismans, echtgenote, Maria en Bemardina Wismans; 9 uur Maria Voermans- Janssen (v.w. Chr. Moeders). Vrijdag: 7 uur Johanna Verstrae- len; 7.30 gest. jaarget. Leonardus v. Dijck en echtgen. Johanna Jennis- kens; 8.15 zekere intentie R.; 9 uur plechtitr huwelijk van Bakel-Theeu- EENHEID Diep in elk menshart schuilt het onuitroeibare verlangen naar een heid, naar harmonie. Maar datzelfde mensenhart kent ook talrijke andere en tegenstrijdige verlangens, die de eenheid en de harmonie bijna tot een utopie maken. Christus heeft in zijn prediking hierop gewezen, zo als Hij steeds wees op wezenlijke, menselijke dingen. Hij wist, dat de Kerk, die Hij stichtte, uit mensen zou bestaan en alle fouten en feilen zou vertonen, die aan de mensen eigen zijn. Bij de stichting van Zijn Kerk bad Hij dan ook tot Zijn Vader, of Zijn vol gelingen de eenheid zouden mogen bewaren. „Mogen zij een zijn, zoals Ik in U en Gij in Mij Christus heeft tot Zijn Vader om die eenheid gebeden, maar de men sen hebben de verhoring van dit ge bed onmogelijk gemaakt. Van de eerste Christentijden af waren er scheuringen, de Arianen, de Nestorianen enz. enz. Elke eeuw geschiedenis der Kerk is onvolledig zonder een scheuring. Maar de grote gebrokenheid ontstond rond het jaar 1000 toen de Orthodoxie zich afscheidde van Rome, al bewaarde zij de geloof schat intakt. Weer 500 jaar later kwam de Hervorming als een verontwaardigd protest tegen de mistoestanden in de Kerk van Rome. Het was Luthers bedoeling niet om een nieuwe Kerk te stich ten, wel om de oude Kerk van Ro me te zuiveren. Maar zijn ongedul dige stem vond te weinig gehoor en zo ontstonden de Kerken der Her vorming als een blijvend protest te gen de Kerk van Rome. Wij zijn weer eeuwen verder. en we beginnen enig besef te krij gen van de brokken, die wij mensen gemaakt hebben van de ene Kerk van Christus. Wij allen, die ons christenen noemen, zijn kilometers ver uit elkaar gegroeid, zover dat wij ons niet meer om de éne Tafel kunnen scharen. Heel geleidelijk begint het tot ons door te dringen, dat Christus' gebed om eenheid ook voor onze tijd ge beden is. Paus Paulus ontmoette de Ortho doxe patriarch Athenagoras en zij baden samen het Onze Vader. Pro testantse waarnemers zijn bij het Concilie. Lang is nog de weg, die de Kerken moeten gaan, tot dat zij weer één zijn in Christus. Het min ste, dat wij, christenen, kunnen doen is samen bidden, dat die weg ver kort wordt. Deze week, 18 januari, begint de internationale bidweek, waartoe ruim een halve eeuw geleden een Anglicaanse geestelijke het initiatief nam, dat spoedig graag werd over genomen door de ander Kerken. Deze week is bijzonder voor het gebed voor de eenheid bestemd, maar wij zullen er ongetwijfeld goed aan doen, wanneer wij het niet bij een platonische liefde, d.w.z. bij bidden alleen laten, maar daarbij proberen met hart en ziel in te drin gen in die eenheidsbeweging, welke als een machtige stormwind van de H. Geest over de wereld gaat. wen. Zaterdag: 7 uur Bern. Kronenberg v.w. de buurt; 7.30 Anna Verstrae- len-van Meijel; 8.15 Th. Pouwels; 9 uur Maria Janssen-Gossens (v.w. Chr. Moeders). Biechtgelegenreid v. 17.3019.30 uur; 7 uur lof. Zaterdag 18 jan. begint de inter nationale bidweek. Wij kunnen nu echt allen samen een daad stellen met alle Christenen over de gehele wereld, door mee te bidden Christus: „Mogen allen één zijn". Bidt U daarom thuis met Uw gezin, maar komt ook eens naar de kerk, waar onze eenheid als medeparo chianen het beste tot uiting zou moeten komen. LET OP: Woensdagavond om 7 u. is er in onze'kerk een gezamenlijke viering met gebed en zang voor de eenheid der Christenen. Wij rekenen op grote deelname, die trouwens nodig is, wil deze plechtigheid zin vol zijn. De scholen worden in de kerk verwacht als volgt: Maandag 8.15 uur: Doctor Poels- school; 1.30: Huishoudschool. Dinsdag 8.15 uur: Meisjesschool A. Woensdag 8.15 uur: Hensenius- school; 11.30 L.T.S. Donderdag 8.15 uur Meisjes school B. Vrijdag 8.15 uur: Petrus' Banden- school. Memisa Memisa (Medische Missie Aktie) houdt deze week in heel onze paro chie een huis aan huis kollekte. Wij bevelen deze aan in Uw mild dadigheid. Laat ons met milde hand geven aan onze arme en zieke mede mensen in de missie en onze missio narissen in staat stellen de mensen ook deze weldaad te brengen in de naam van Christus. Maria-ccngregatie Zondag a.s. om 11.30 bijeenkomst van de Maria-congregatie afd. jon geren in Jeruzalem. Kom op tijd en zorg dat er niemand ontbreekt. RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Rector Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 2e zondag na Driekonin gen. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De Hoogmis om 10.15. De kol lekte (2 in 1) voor kerk en bijzon der noden. 7 uur lof met overwe ging. Maandag: H. Fabianus en Sebas- tianus, martelaren. Dinsdag: H. Agnes, maagd en mar telares. 7.30 lof met gebeden. Woensdag: H. Vincentius en Anas- tasius, martelaren. Donderdag: H. Raymundus, belij der. Vrijdag: H. Timotheus, bisschop, martelaar. 7.30 lof met gebeden. Zaterdag: Bekering van de H. Paulus, einde van de bidweek. 8.30 Gezinsmis. Van 38 uur gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvangen. Memisa Volgend week komt men bij U aankloppen voor de Medische Missie Aktie. Steunen we die aktie heel bij zonder. Wat een ellende en wat een ziektes bij gebrek aan doktoren, zie kenhuizen en geneesmiddelen. Hel pen we, die het goed hebben, de helden die er vrijwillig vóór gaan staan en helpen we de stakkers van mensen. Bidweek Tonen we ons meeleven met de kerk over heel de wereld verspreid in deze week, offeren we met Chris tus om verlossing van die wereld. Misintenties Zondag: 6.30 Deken W. Berden (Stille Omgang); 7.45 Martien Jans sen en Noud van Lin; 9 uur Jo Poels; 10.15 Gerardus Hoeymakers; 11.45 Adriaan Hermus (vrienden). Maandag: 7 uur Karei Hendriks; zijaltaar Selida Virginia Rojer; 7.45 Martien van Arssen; 8.30 Jacoba van den Munckhof-van der Winkel en zoon Arie. Dinsdag: 6.15 uit dankbaarheid; 7 uur Moeder Volleberg-v. d. Broek; 7.45 uit dankbaarheid; 8.30 overl. ouders en dochter. Woensdag: 7 uur Josephina Teeu- wen-Janssen; zijaltaar ter ere van de H. Geest; 7.45 Wed. van Bracht- Gerrits, D.O.; 8.30 Lamb. Nymeyer. Donderdag: 7 uur Wilhelmina Geurts-Croymans; 7.45 Albertus Deckers en Gertr. Loonen; 8.30 J. van Lieshout. Vrijdag: 7 uur overl. ouders To nen-Vermeulen; zijaltaar ter ere van de H. Geest; 7.45 -Francisdus Ben kers; 8.30 Gerardus Willems. Zaterdag: 7 uur uit dankbaarheid zijaltaar Constans Rojer; 7.45 overl. fam. Janssen-Duyf; 8.30 Gezinsmis. Dienbeurten Acolythen Zondag: 6.30 A. Sanders, B. Peters en A. Derks; 7.45 J. Naus, H. Bosch, R. Vastert en M. van Rooy; 9 uur: K. Jeuken, J. Meesters, H. Janssen en Ant. Claassens; 11.45 J. Jeuken, J. Evers, J. Rongen en G. Verschuuren. Vrij: C. Evers en P. Philipsen. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 2e zondag na Driekonin gen. 7 uur H. Mis tot zekere inten tie. 8.30 Parochiemis; 10 uur Hoog mis, mnd. Petronella Tacken; 3 u. Gebedsoefening voor de eenheid der Kerken. Maandag: 7.30 gest. gez. jrd. overl. fam. Grispen. Dinsdag: 7.30 gest. gez. jrd. overl. fam. Berden-van Deursen. Woensdag: 7.30 gez. H. Mis voor Peter Joh. van Rens en Gertr. Lit- jens. Donderdag: 7.30 gest. gez. jrd. Pas toor v. d. Berg. Vrijdag: 7.30 Wilhelmina Reijn- ders-Coenen. Zaterdag: 7.30 gez. maanddienst Martinus Janssen; 9.30 Huwelijks mis voor het bruidspaar van Heel- Linders. Biechten van 67 uur. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 2e zondag na Driekonin gen. H. Missen om 7 uur; 8.15 Kin dermis; 9.15 2e H. Mis; Parochie hoogmis om 10.15 uur. Eerste kol lekte voor de kerk, tweede kollekte Bisdom. Aan de kerkdeur NA de H. Missen Memisa-kollekte. Maandag: 7.30 maanddienst Wed. Wennekers-Janssen. Dinsdag: 7.30 zieledienst Wed. Hellegers-V oerma ns. Woensdag: 7.30 jaardienst Antoon Peters en Maria Bosch. Vrijdag: 7.30 zieledienst overl. fam. nes Classens en Dorothea Verheyen. Donderdag: 7.30 jaardienst Joan- Smits-Jeurissen. Zaterdag: 7.30 H. Mis Jozef Ver sieyen vanwege de biljartclub. Za terdagavond biechthoren van 57 u. A.s. zondag kerkenbouw-zondag met kollekte. •PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 2e zondag na Driekonin gen. Na de H. Missen buskollekte voor de Memisa. 7 u. H. Communie; 7.30 leesmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand tot int. van hen die offerden; 10 uur Hoog mis voor de Parochie; 3 uur Kruis weg. Maandag: 8 uur gez. jaardienst v. Piet van Rhee. Dinsdag: 8 u. gez. maanddienst v. Leonard Heidens. Woensdag: 8 uur gezinsmis voor hen die ,tijdens deze mis offeren (ouder(s) komt met uw kinderen de ze Mis meevieren). Donderdag: 8 uur hoogmis van dankz. bij 80e verjaardag. Vrijdag: 8 uur 3e zeswekendienst voor Elisabeth Emonts-Lemmen. Zaterdag: 8 uur gez. maanddienst voor Jacob Heidens. Biechtgelegen heid van 5.306.30. Om 6.30 lof. (In leiding van de zondag!) Kerkpoetsen: Riek Dinghs en Elly Vullings. Misdienaars: G. v. Houdt, H. Poels, J. Geerets, L. Peeters, J. Ku- nen, W. Cleven. Vergeten we de Bidweek niet? Ouders, helpt uw kinderen er aan denken dat ze vooral dinsdag en vrijdag voor de misviering worden verwacht. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 2e zondag na Driekonin gen. Om 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor de parochie; 9.15 uur hoogmis voor de overl. fam. Willems-Loonen; 10.30 leesmis voor Hendrik en Lena van Soest; 3 uur lof. Maandag: 7.30 gesticht jaargetijde voor Antoon Jenniskens en Wilhel mina van de Pasch; 8 uur leesmis voor een zieke vader. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Gerard Willemse, kindermis voor de meis jes; 8 uur leesmis voor Harry Mar tens. Woensdag: 7.30 leesmis voor Ge rard Voesten en zoon Theodoor; 8 u. leesmis voor overleden fam. Ver- stappen-Meijers. Donderdag: 7.30 leesmis voor Ge rard Verkoeijen en echtgenote, kin dermis voor de jongens; 8 uur lees mis voor bijzonder intentie. Vrijdag: 7.30 leesmis voor een zie ke vader; 8 uur leesmis voor Johan nes Voermans. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Wil helm Loonen en echtgenote; 8 uur leesmis voor Th. Pouwels. Van 4-5 en van 6.30-7 uur biechtgelegenheid. Daarna lof. Kerkpoetsen: Nelly Willemse (Overbroek) en Mariet van Vegchel. Acoltyhen: 6.45 M. Kusters en N. Pijpers; 8 uur J. van Vegchel en G. Cornelissen; 9.15 L. Jenniskens, J. v. Ooi, A. Loonen en L. Weijs; 10.30 Gerrit Jenniskens en H. Claessens. Deze week internationale bidweek voor eenheid onder de christenen. In de loop van de week huis-aan- huis kollekte voor de Memisa. A.s. zondag nationale kerken- bouwdag. Kollekte voor de nieuwe kerken in ons bisdom. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 2e zondag na Driekonin gen. 6.30 leesmis voor de overl. fam. Willems-Vos; 8.10 leesmis voor An toon van Asten; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis ter ere van O.L. Vrouw v. Altijddurende Bijstand en de H. Ge rardus voor zekere intenite; 2 u. Lof. Maandag: 7.30 gez. jaarg. v. An toon Jenniskens en Wilhelmina van de Pas. Dinsdag: 7.30 gez. jaarg. v. Peter Joh. v d. Sterren. Woensdag: 7.30 leesmis voor de overl. fam. Verstappen-Vervoort. Donderdag: 7.30 leesmis uit dankb. v. d. fam. Koonings-Talboom. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Willem Vollenberg en overl. familie. Zaterdag: 7.30 leesmis uit dankb. v. d. fam. Arts-Hendriks. Gelegen heid om te biechten van 67 uur. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 2e zondag na Driekonin gen. 7 uur leesmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand en H. Gerardus (Arts); 8.15 leesmis tot dankzegging (Gerrits); 10 uur Hoogmis voor overl. fam. Peters- Willemsen. Onder de H. Missen spe ciale maandelijkse kollekte voor de noden van onze kerk. Laatste gele genheid deze maand. 6 uur lof met rozenhoedje. Maandag: 7 uur leesmis voor Jan en Martha Gielen; 7.45 leesmis voor overl. fam. Marcellis-Poels. Dinsdag: 7 uur gest. jgt. voor An na Mar. Wismans-Poels; 7.45 lees mis voor overl. fam. Kessels-Claes. Woensdag: 7 uur gez. H. Mis ter ere van de H. Gerardus; 7.45 leesmis voor Lambertus van Meyel. Donderdag: 6.45 Rozenkrans bid den. 7 uur gez. H. Mis voor Maria Arts-v. d. Bemt vwg. Derde Orde; 7.45 leesmis voor Henricus van Hel den. Vrijdag: 7 uur jgt. voor Frans Mi- chels en Elisabeth v. d. Munckhof; 7.45 leesmis voor Petrus Pubben. Zaterdag: 7 uur gest. jgt. voor Mart. Arts-Jeuken en Ger. Gerrits- Arts; 7.45 leesmis voor Pet. Joh. Emonts; van 46 uur Biechtgelegen heid; 7 uur Marialof. A.s. zohdag kerkenbouwzonaag, met kollekte voor de kerkenbouw. Agenda: Wegens jaarvergadering van de Boerinnenbond, wordt de Derde Orde gehouden op maandag avond om 7 uur. Denkt U aan de gulden? Dinsdagavond om 7.30 uur Con gregatie voor beide afdelingen. In de loop van deze week zullen de heren kerkmeesters het kolengeld ophalen over 1963. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 2e zondag na Driekonin gen. 7.30 vroegmis voor de overl. v. fam .van Tilburg-Muijsers; 10 uur hoogmis tot bijz. int. Vandaag kerk- deur-kollekte voor de Memisa; 2.30 gebedsoefening in verband met in ternationale bidweek. Door de week H. Mis om 7.30 u. Maandag: t.e.v. de H. Gerardus v. genezing van een zieke. Dinsdag: v. d. zielerust van Hen ricus en Herman Eibers. Woensdag: v. d. overl. van een familie. Donderdag: tot int. van leden plaatselijke BB en JBTB. Vrijdag: tot int. van fam. Claes- sens-v. d. Weijer. Zaterdag: tot int. van fam. Pee- ters-Claessens. 19.30 Lof ter ere van Maria, Koningin van de Vrede. Ge legenheid om te biechten: dagelijks vóór H. Mis; zaterdag voor en na Lof. Volgende zondag: „Kerkenbouw- zondag" met kollekte. RECTORAAT VEULEN Zondag: 2e zondag na Driekonin gen. 7.30 leesmis voor de bekende intentie; 10 uur Hoogmis voor Lam- bertina Houben-Deriks v.w. Derde Orde. Bijz. kollekte voor de Memi sa. 2.30 Lof, gebed om eenheid. Maandag: 8 ur Hoogmis uit dank baarheid. Dinsdag: 8 uur leesmis voor Rec tor Geurts van een parochiaan. Woensdag: 8 uur Hoogmis zeswe kendienst voor zal. Lambertina Hou ben-Deriks. Donderdag: 8 uur Hoogmis voor zal. Wilh. Geurts-Croymans. Vrijdag: 8 uur leesmis voor zal. Elis. Weys-van Ooi. Zaterdag: 8 uur leesmis, best. jgt. voor overledenen. Acolythen: Piet Cox, Gerard Koe nen, Gert Geerets. Kerkpoetsen: Mien Ewals en Wil ly van Staveren. RECTORAAT HEIDE Zondag: 2e zondag na Driekonin gen. 7.30 H. Mis ter ere van H. Ge rardus tot bijz. int.; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Acolythen: Jacq. Derikx en Piet Rutten. Lof te 3 uur. Misdienaars van de week: Piet Rongen en Martien Derikx. Kerkdeurkollekte t.b.v. Memisa. Maandag: 7.30 H. Mis voor Jaco ba Michels-Jacobs v.w. de Derde Orde. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor Peter Ewals en Johanna Strijbosch. Woensdag: 7.30 H. Mis voor overl. fam. Janssen-Franssen. Donderdag: 7.30 H. Mis uit dank baarheid t.e.v. O.L. Vrouw van Al tijddurende Bijstand. Vrijdóg: 7.30 H. Mis voor overl. fam. Linders-van Dijck. Zaterdag: 7.30 H. Mis voor Johan na Heesen-v. d. Sanden. Biechtgele genheid te 7 uur en Lof te 7.30 uur. Katechismus: Klassen 1 en 2 les 10. Klassen 3 en 4: oefening van be rouw. Klas 5: vr. 393 394 398 407 409 410 411 412 413 414. Klas 6: de zelfde vragen als klas 5 plus 417 en 418. Zondag a.s nationale kerkenbouw- zondag met kollekte. RECTORAAT SMAKT Zondag: 2e zondag na Driekonin gen. 7 uur H. Mis voor fam. van der Winkel van Kempen; 8.30 voor fam. Wijenberg—Bonants; 10 uur Hoog mis voor onze weldoeners. Kapel: 8.30 H. Mis voor de school jeugd. Na de H.H. Missen kerkdeur kollekte voor de Memisa. Na de Hoogmis op het Rektoraat gelegenheid om de bankenpacht te voldoen. Maandag: om 6.30 en 7.30 H. Mis sen voor de eenheid van de Christe nen. Dinsdag: 6.30 voor een zieke; 7.30 voor Mia Wijnhoven. Woensdag: le van de 9 woensda gen ter ere van de H. Jozef. 6.30 gelezen en om 7.30 gez. H. Mis ter ere van de H. Jozef. Dinsdag: 6.30 H. Mis voor overl. ouders Biemans-de Wit; 7.30 voor Gerardus Linnsen, Johanna Derks. Vrijdag: 6.30 voor overl. fam. van Bavel; 7.30 voor Mia Wijnhoven. Zaterdag: 6.30 H. Mis voor de een heid; 7.30 ter er van O.L. Vrouw. Van 55.30 gelegenheid om te biechten .alsook van 78 uur. Wij vragen nog sfeèds P E R SO N E E L geschoold en Sp ongeschoeid Aanmelden dagelijks - LJYA ook na werktijd - aan 17 v I de fabriek, bij de portiei il N.V. INALFA VENRAY Op het moment dat wij dit schrij ven heeft Koning Winter nog de overhand en ziet het er geenszins naar uit dat er a.s. zondag compe- tie gespeeld zal worden door onze elftallen. Mocht de competitie doorgang vin den dan worden de volgende wed strijden gespeeld: Venray 1R.K. Kolonia 2.30 uur Spel. Irene 3Venray 2 12.00 uur Hegelsom 1Venray 3 2.00 uur Venray 4RKDSO 2 12.00 uur Wittenhorst 4Venray 5 12.00 uur Venray 6EW 1 12.00 uur Voor event, afgelaste wedstrijden worden bekend gemaakt op de plaatsen der opstellingen. t;-.» (--[ (t:: i||: HiTr In een oefenwedstrijd won BI van B2 met 41. Volgens de krachts verhouding had B2 echter wel wat meer verdiend. De gehouden dropping voor A- spelers is goed verlopen. In de om geving van Elzendorp werden vijf groepen gedropt en het was verras send dat er een groep zelfs een uur voor de geraamde tijd wee teug was. De laatste groep die binenkwam had echte een half uur meer tijd nodig dan de vastgestelde tijd. De gebrui kelijke erwtensoep was naar ieders wens en al met al een prettige avond. Voor a.s zaterdag spelen voor het kringtoernooi, mits het weer mee helpt: Venray BILeunen B Leunen AlVenray A2 Programma voor a.s. zaterdag: Leunen AlVenray A2 3.00 u. Venray BILeunen BI 3.00 u. vertrek 2.30 uur. Zondag: Leunen 2America 5 2.00 u. Zaterdag 17 januari a.s. houden de Molenwiekers hun jaarlijkse carna valsavond. Ale leden (boven 18 jaarj met echtgenote of verloofde, worden liefst gecostumeerd, verwacht Deze avond die om 8 uur begint wordt gehouden in clublokaal Thielen. Muzikale medewerking wordt ver leend door het orkest „The Flaming Stars". Dank zij de 64 overwinning van VOP A tegen KOT A en de 46 nederlaag van ONA A tegen het Groene Laken A wisten de VOP-ers hun voorsprong nog verder te ver groten. Stand klasse A: 1. VOP A 40 part. 57pnt. 2. ONA A 40 part. 41 pnt. 3 KOT A 40 part. 34 pnt. 4. Groene Laken A 40 part. 28 pnt. In klasse B moesten zowel VOP B als OBK in eigen huis een 75 ne derlaag incasseren van resp. KOT B en Los Band. Verder zijn hier geen uitslagen binnengekomen. Dat het er hier spannend toegaat blijkt wel uit onderstaande stand. Stand klasse B: 1. VOP B 2 KOT B 3. OBK 4. Los Band 5. ONA B 6. Pommerans 42 part. 54 pnt. 42 part. 53 pnt. 42 part. 52 pnt. 42 part. 46 pnt. 36 part. 39 pnt. 1 part. 32 pnt. 7. Groene Laken 36 part. 0 pnt. P.D.V. DE ZWALUW Zaterdag a.s. 18 januari algemene ledenvergadering. Aanvang 8 uur. Alle leden worden hierop verwacht. Als nieuwe kandidaten voor het be stuur hebben zich_de volgendeper sonen beschikbaar gesteld t.w. J. Boom, J. Janssen en A. de Riet. Af tredend zijn: P. Philipsen, J. Jans sen (V.) en D. Kousemakers. Laatst genoemde stelt zich niet meer her kiesbaar, terwijl M. van Houdt zijn bestuursfunctie zal neerlegen. Het 3e herenteam had in twee da gen twee wedstrijden af te werken. Woensdag was het Venlose PSOV op bezoek wat 'n zéér eervol 22 gelijkspel werd afgedwongen. Donderdag reisde het 3e zestal naar Venlo om daar R.A.S. te be kampen. Na een goede partij volley bal wisten de douane-mannen met 31 te winnen. Met iets meer aan val had er zeker een gelijkspel in gezeten, want in de 4e set ging een mooie 49 voorsprong verloren. JfeJiUWtl Het 2e damesteam deed dit week end weer van zich spreken door 2 klinkende overwinningen. Zaterdagavond werd Tupos met 30 verslagen, terwij il zondag in Venlo met 03 van TVC werd ge wonnen. V.C. Rooy 2 is hierdoor nog steeds ongeslagen, maar ook het Venlose UVS is nog een ernstige concurrent voor de titel. Het le damesteam is óók nog on geslagen. Het bezoekende Resia kon hierin zaterdag geen verandering brengen, met 31 werden de dames uit Wellerlooi verslagen. V.C. Rooy 1 heeft in de le klasse de leiding en de kampioenskansen volkomen in eigen hand. Het le herenteam was in Helmond bij Sios op bezoek. Het is een 13 zege voor V.C. Rooy 1 geworden. De le set was met 11-15 voor V.C. Rooy, de 2e set was volkomen voor de Venrayse heren ,met 315 werd het 02. Sios nam met 157 de 3e set voor hun rekening. V.C. Rooy 1 won echter de 4e set met 1115 en daarmee de wedstrijd. Voor a.s zaterdag staat de zware thuiswedstrijd tegen het Eindhoven- se V.C.M. op het programma. De stand in de districtsklasse Nrd. (heren) VCM 11 11 0 22 33-7 V.C. Rooy 11 8 3 16 28-13 Were Di 8 6 2 12 21-10 Madjoe 2 10 6 4 12 21-17 UVS 9 4 5 8 14-21 PSV 2 9 5 4 10 20-15 VCH 8 3 5 6 12-17 Activia 10 3 7 6 15-25 Advendo 11 2 9 4 12-29 Sios 9 0 9 0 7-27 Programma: Zaterdag 18 jan.: Dames: V.C. Rooy 2Tupos 2 19 .15 u. Heren: V.C. Rooy 2—Tupos 1 18.30 u. V.C. Rooy 1—V.C.M. 1 20.00 u.

Peel en Maas | 1964 | | pagina 5