WA Kerkelijke Diensten Cadeau van Levens school Venray van 22 tot en met 28 dec. v. JUÜJBASINGEL41 'tekf. 1061 (K4/80) KLEUTERDAGVERBLIJF VOOR GEHANDICAPTEN MET POPPENHUIS VERRAST Vrijdagmorgen werd te Horst in 't Kleuterdagverblijf voor gehandicap te kinderen door de leerlingen van de Venrayse levensschool een door hen zelf vervaardigd poppenhuis aangeboden. Tijdens de levensvormingslessen op de levensschool werd enige tijd geleden gesproken over de verant woordelijkheid van de gemeenschap voor de gehandicapte medemens. Bij de jongens,van een der groepen is toen het plan gerezen om daadwer kelijk iets voor deze mensen te gaan doen. Besloten werd om een poppen huis te gaan vervaardigen waarbij de gehele groep werd ingeschakeld. Iedere jongen kreeg een gedeelte van deze kinderflat toegewezen. In to taal werden ongeveer 500 manuren aan dit werkstuk besteed. Door één der jongens werd na mens allen het woord gevoerd. Hij lichtte toe hoe het project werd ge realiseerd en bood het werkstuk na mens de jongens aan. De heer Oomen, voorzitter van de oudervereniging dankte de jongens voor hun initiatief die tot dit leuke resultaat leidde en bood hen als dank een rokertje aan. Terwijl de kleuters al reeds bezit hadden genomen van hun poppen huis en druk doende waren, sprak tot slot de voorzitter van het Groe ne Kruis de jongens van de Ven rayse Levensschool toe. Inmiddels is dit initiatief door an dere levensschoolgroepen gevolgd en wordt „kinderwoningproject" voort gezet. T.z.t. zullen dan nog enkele van dit soort werkstukken op deze manier naar hun nieuwe eigenaars gaan. PAROCHIEKERK VENRAY Priester v. d. week: Kapl. Driessen Markt Telef. 1882 Zondag: 4e zondag van de advent. 6.30 Martinus Franssen en Petronel- la Beclet; 7.30 Leonardus van Dijck en Johanna Jenniskens; 8.30 zuster Mechtildis O.S.U.; 9.30 hoogmis voor de parochie; 11 uur Moeder v. d. Goor en v. d. Goor-Verdellen; 18 uur Pierre van Opbergen. Maandag: 7 uur Joos Hendricx; 7.30 Piet Ousters en echtgenote; 8.15 Jacoba Henrica Peeters-Tacken; 9 u. Maria Reynders-Seykens. Dinsdag: 7 u. overl. fam. v. Soest- v. Bracht; 7.30 Johanna Verstraelen; 8.15 Piet Tacken en overl. fam.; 9 u. Hubertus Thuyls. Woensdag: Hoogfeest van Kerst mis. 12 uur Nachtmis, hoogmis voor de parochie, overl. fam. Janssen- Weerts; Jacq. v. Opbergen en José van Opbergen-Verheugen; 6 uur hoogmis, Johannes Claessens, Jo hanna Fleurkens en Theodora Bis- terfels; kapelaan Heymans (SVV- jeugd); deken Hanraets; 8 uur Ge- rardus Delauw, Antoon Poels en echtgenote; Jaap Min v.w. Limburg se Bedevaart naar Lourdes; 9.10 2 stille Missen: Peter Johannes Wilm- sen, Regina van Dijck-Pelzer en zoon Piet; overl. ouders Linders-Poels en zoon Wim; 10 uur hoogmis voor de parochie; 5 uur plechtig lof. Eerste en tweede Kerstdag géén avondmis. Donderdag: tweede kerstdag: 6.30 overl. fam. Jonkers-Claessens; 7.30 Th. Pouwels; 8.30 Jo v. Vegchel en Harry Janssen; 9.30 voor de paro chie; 11 uur José Kremer-Vullings; 5 uur plechtig lof. Vrijdag: 7 uur Hendrika Thuyls- Muysers; 7.30 overl. fam. Keltjens; 8.15 zekere int. R.; 9 uur Thei Sij- bers; 9.30 plechtig huwelijk Voesten- Driessen. Zaterdag: 7 uur Jan van Hassel; 7.30 Peter Janssen, echtgenote en zoon Jacq.; 8.15 overl. fam. Jacobs- Poels; 9 uur Maria Rongen-v. Kes- sel; 10 uur plechtig huwelijk Peters- Thomassen; 11 uur plechtig huwe lijk Peters-Cuypers; 19 uur lof; ge legenheid om te biechten van 17.30- 19.30 uur. Biechtgelegenheid voor Kerstmis: Zaterdag 21 dec. van 58 uur; maandag 23 dec. van 36 en 6.30 8 uur; dinsdag 24 dec. van 36 en 6.308 uur. Wacht U astublieft niet met biech ten tot het laatste uur van de laat ste avond. In de Kerstnacht wordt de H. Communie aan de zieken gebracht, te beginnen om 7 uur, dus normale tijd. Indien er zieken zijn, die wen sen hieraan deel te nemen, gelieven ze zich te laten opgeven bij de gees telijkheid. Ook dit jaar kunt U bij de kribbe Uw kerstgave geven voor de armen. Vriendelijk verzoek om geen afge dragen of onbruikbare kleding te brengen. Te beginnen met a.s. zondag voor taan ook plaatsengeld gevraagd wor den in de avondmis van 6 uur. Ver der één kollekte die wij ten zeerste aanbevelen. N.B. eerste en tweede Kerstdag: aanbiddingsdagen in onze kerk van na de Mis van elf uur tot en met het lof. RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Primald Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 4e zondag van de advent. H. Missen om 6.30 .7.45, 9.00 en 11.45. De Hoogmis om 10.15. De kol lekte (2 in 1) voor kerk en de ver siering voor 't kerstfeest. 7 uur Lof met Advents-oefening. Maandag: Mis van de 4e zondag van de Advent. Dinsdag: Vigilie van Kerstmis; geen Lof. Woensdag: Hoogfeest van Kerst mis. De Nachtmis is 12 uur, waarna een leesmis waaronder kerstliederen worden gezongen. De dageraadsmis om 6 uur, gezongen door de zanger tjes van St. Frans, daarna 1 lees mis met kerstliederen; 8 uur 2 H. Missen; onder de tweede mis wor den kerstliederen gezongen; 10.15 plechtige Hoogmis, dagmis. Om 11.45 één gelezen H. Mis. De kol lekte voor kerk en armen, gaarne kerstgave; 5 uur plechtig Lof met preek door Pater Dr. Donulus van Munster, regent van het Lyceum. Donderdag: 2e kerstdag. Feest van St. Stephanus. H. Missen als op zon dag. De kollekte (2 in 1) voor kerk en Bisdom. 7 uur lof met kerstlie deren. Vrijdag: H. Johannes Apostel en evangelist. Geen lof. Zaterdag: Onnozele kinderen. 8.30 Gezinsmis; 9.30 plechtige Huwelijks sluiting en H. Mis voor het bruids paar Verheyen-Geurts. Van 38 u. gelegenheid om het sacrament der Biecht te ontvangen. Mededelingen I. Ziekencommunie. Kerstdag wordt de zieken en thuiszittende ouden van dagen de Communie ge bracht om 7.15 en plm. 8.30. De zieken en oude van dagen kun nen zelf kiezen. Mochten er bui ten de ons bekende zieken van de le vrijdag nog andere zieken of ouden van dagen zijn, die met Kerstmis graag thuis te com munie willen gaan, dan wordt men verzocht deze aan het klooster te melden en zo spoedig mogelijk. 2. Maandag 23 óf dinsdag 24 dec. is het geboden vasten en onthou dingsdag. U kunt uit een van de ze twee dagen kiezen. 3. Biechthoren. Maandag en dins dag is er gelegenheid van 38 u. Beide avonden gaat precies 8 uur de kerkdeur dicht, zonder par don. Kom op tijd, er komt een maal een einde. 4. Boekjes met de drie H. Missen van kerstdag plus de kerstliede ren, die gezongen worden, zijn in de kerk verkrijgbaar voor 10 ct. 5. Bij de Kerst-kribbe staat een mand, waarin kerstpakketten v. noodlijdende gelegd kunnen wor den. Wel graag dingen (zoals kleren), die goed bruikbaar zijn. 6. Regeling met Kerstmis. 11 uur gaat de kerkdeur open. Komt niet te vroeg, het is koud. Het pries terkoor is pas toegankelijk nadat de plechtigheid in het koor is af gelopen. Hiervoor wordt een te ken gegeven. Doet U alles Wsl'S en waardig. De Communie wordt uitgereikt onder de le ™ls- Eerst gaan te communie alle mensen die in de paden en ach- terin staan. Deze mensen voi^n allemaal verzocht door de deur bij de preekstoel-opgang naar ae kloostergang te gaan en zo lang zaam door de kloostergang weer achter de kerk binnen te gaan- Men geeft het u wel aan U volgt maar. Zijn alle mensen die staan le communie geweest, dan de mensen die in de kerk zitten .op hun beurt erf wel achteraan te beginnen, rij voor rij en zo naar voren. Houdt u aan de regeling en alles verloopt mooi en rustig. Voor de mannen die boven op het oksaal zitten wordt apart Communie uitgereikt boven op de gang. Voor de mensen die m het koor hebben piaats genomen wordt ook apart communie uit gereikt. Wie in de nachtmis te comnUmï! wil gaan, mag 's avonds tevoren eten tot half tien en drinken tot half twaalf. Misintenites Zondag: 6.30 overl. fam. Maas Sanders-Biezemortel en Gertr, van Meyel7.45 Harry Lenssen; 9 uur overl. ouders Stoks-Janssen; 10.15 Joh. Rademakers; 11-45 August van Bergen. Maandag: 7 uur overl. fam. Drib bels-van Vegchel; zijaltaar Antoinet te Rammelmans-Elsevier; 7.45 Jan van Lieshout; 8.30 Gerardus Willems D.O. Dinsdag: 7 u, Franciscus Beckers; 7.45 Lamb. Kerkhoff; 8.30 Adriaan Hermus (buren). Woensdag: 12 uur voor het wel doeners van het klooster, waarna stille H. Mis voor zekere int,; 6 uur voor het geestelijk en tijdelijk wel zijn van ons Rectoraat, waarna 7 u. stille H. Mis voor Grada, Dinie en Hoex en echtgen.; 7.45 H. Fokker; Janssen en Noud van Lin; 8.30 overl. ouders Boom-Jeuken; 10.15 Jaap Min; 11.45 Antoon Laurensse. Donderdag: 6.30 Johan Janssen; 7.45 overl. ouders Janssen-Maurus; 9 uur Wilhelmus Tijssen; 10.15 overl. ouders Pouwels-Minten; 11.45 Joh. Rademakers. Vrijdag: 7 uur overl. ouders To nen-Vermeulen; zijaltaar Eva Wil- helmina ftojer; 7-45 overl. ouders v. Well-Peetersf 8-3P Albertus Deckers en Gertr. Loonen. Zaterdag: 7 uur Elisabeth Peeters- Heox en echtgen.; 7.45 H. Fokker; 8.30 gezinsmis; 9.30 Huwelijksmis. Dienbeurten Acolythen Zondag 22 decermer: 6.30 J. Ron gen, J. Evers enG.Verschuuren; 7.45 C. Evers, P. Philipsen, J. Nausen A. Sanders;9uur B. Peters, A. Derks, R. Vastert en H. Bosch; 11.45 M. van Rooy, K. Jeuken,, H. Janssen en J. Meesters. Vrij: Ant. Claassens en J- Jeuken. Eerste Kerstdag: Nachtmis', om 11 uur aanwezig zijn: P. Philipsen, J. Rongen, B. Peters en H. Jansen; 6 u. G. Verschuuren, J. Naus en J. Evers; 8 uur H. Bosch, Ant. Claassens en R. Vastert; 11.45 J. Jeuken, A. Derks en J. Meesters. Tweede Kerstdag: Ant. Claassens, J. Jeuken en J. Evers; 7.45 J. Ron gen, G. Verschuuren, C. Evers en P. Philipsen; 9 uur A. Sanders, B. Pe ters, A. Derks en J. Naus; 11.45 R. Vastert, H. Bosch, M. v. Rooy en K. Jeuken. Vrij: H. Janssen en J. Mees ters. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 4e zondag van de advent. 7 uur H. Mis tot zekere intentie; 8.30 Hoogmis, overl. fam. Venne- kens-Verschuren; 10 uur H. Mis v. d. parochie. 3 uur Adventsoefening, direct daarna biechtgelegenheid. Maandag: 7.30 overl. ouders Thie- len-Steegs. Dinsdag: Vigilie van Kerstmis. Vasten en onthouding. 8.30 gez. H. Mis voor overl. fam. van Heijster. Biechten van 47 uur in beide biechtstoelen. Woensdag: Hoogfeest van Kerst mis. 12 uur Plechtige Nachtmis voor de parochie, gevolgd door twee stil le H. Missen voor Ida Philipsen- Keijsers en Petronella Tacken; 8 u. 2 stille H. Missen voor Johannes Rongen en Edmond Vandevenne en echtgenote; 10 uur Hoogmis, mnd. voor Martinus Janssen; 3 uur Plech tig lof. Donderdag: 2e Kerstdag. Feest v. d. H. Stephanus le martelaar. 7 uur H. Mis tot zekere intentie; 8.30 Hoogmis, mnd. Peter Jeuken; 10 uur H. Mis voor de parochie; 3 uur lof. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor Maria Cu ster s. Zaterdag: 8 uur H. Mis voor overl. ouders Houba-Henssen en zoon. In de kapel van St. Paschalis deze week: Maandag: voor overl. fam. Wilms- Cox. Dinsdag: tot zekere intentie (C.). PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 4e zondag van de advent. Leesmissen zijn gedurende de win termaanden om 7 uur; 8.15 de Kin dermis; 9 uur 2e H. Mis; Parochie hoogmis om 10.15 uur; 3 uur Rozen krans en lof ter ere van St. Machu- tus. Eerste kollekte voor de kerk; 2e kollekte Bisdom. Maandag: 7.30 jaardienst Huber tus v. d. Berg. Dinsdag: 7.30 zieledienst overl. fam. Peeters-Sanders. Woensdag: Hoogfeest van Kerst mis. Nachtmis is om 5 uur, gevolgd door een leesmis; om 7.30 zijn 2 leesmissen, speciaal voor de kinde ren; 9.30 een leesmis, gevolgd door de Hoogmis om 10 uur; 3 uur Ves pers van 't feest. Donderdag: 2e Kerstdag, dag van devotie. De H. Missen als op zondag. 7 uur de eerste H. Mis; 8.15 Kinder Martinus mis' 9 uur 2e H. Mis; 10.15 Hoogmis; 3 uur Rozenkrans en lof. De Hoog mis is stichting Willem Vogelzangs en Petronella Swinkels. Vrijdag: 7.30 Stichting Nelissen en Joanna Geurts. Zaterdag: 7.30 Stichting Arnoldus en Joanna Janssen. Dinsdag is vigilie van Kerstmis, vasten- en onthoudingsdag, naar be lieve kan men deze vasten en or,,-, houdingsdag ook maandag houd«ft. Biechtgelegenheid is: maandag, Vj 1012 en 's avonds van 5—7 \A\m dinsdag: van 1012 en 's avonds v'an 4—7 uur; na 7 uur geen gelegep aeid meer. - -L.,.!; A ie no9 steetk JjfTs O N E E t geschoold en ongeschoold rT Aanmelden dagelijks - j ook na werktijd - aan de fabriek, bij' ae portier N.y. IN ALFA VENRAY 'PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 4e zondag van de advent. 7 uur leesmis ter ere van de H. Bri- gida; 8.30 leesmis voor een zieke; 10 uur Hoogmis voor de parochie; 3 uur Adventslof. Maandag: 8 uur gez. maanddienst Leonard Jleldens. Dinsdag'- Vigiliedag v. Kerstmis, vasten- en on#?ojjdingsdag. 8 uur gez. maandd. V. Jacobs .Heidens. Ge- legenhèid om te biechten: 's mor gens voor en na de H. Mis; 's avonds van 5.306.35. Wöèfig&ag: Hoogfeest van Kerst mis. 4.30 Nachtmis voor de Parochie en leesmissen, waaronder Kerstlied jes door zangkoor. Geeft a.u.b- Vööifing bij communiceren; 7 uur 2 leesmisséft met Kerstliederen door schoolkinderen, 3® v- Antoon Roelofs; 10 uur plechtige Hoqgmis. N.B. Aan de kerkdeur "fcuskpllekte; 3 uur Vespers en lof v. Prie§ter.- studiefonds. Donderdag: H. Stephanus, ié mar telaar. 8 uur leesmis tot zekere int.; 10 uur Hoogmis voor Piet Philipsen. Vrijdag: 8 uur gez. H. Mis voor Henricus V, d, Pasch en Anna v. d. Homberg. Zaterdag: 8 uur gez. H. Mis ter ere van ö.-L, Vrouw van Altijddu rende Bijstand töt int. van dé of feraars. Biechtgelegenheid van 5.30- 6.30; om 6.30 lof. Kerkpoetsen: Nelly Smits en Riek Heidens. Misdienaars: J. Kunen, W. Cleven, T. Vullings, G. Swnikels, Th. Arts, H. v, Kuyck, PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 4e 2öiidag van de advent. Om 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor de parochie; 9.15 hoogmis gesticht jaargetijde voor Bernard van Meijel, echtgenote en kinderen; 10.30 lees mis van dankbaarheid; 3 uur lof. Maandfig; 7.30 leesmis voor Gerard Willemse; 8 uur lëegmis voor pas toor Vostermans. Dinsdag: 7.30 gesticht jaargetijde voor Petronella Litjens; 8 u. l.m. tot mt. van de fam. Goumans-Mi- chels; wegens vigilie van kerstmis is het maandag of dinsdag geboden vasten e.n onthoudingsdag; biecht gelegenheid 'in twee biechtstoelen van 2.30 tot 4 uur en van 5 tot 8 uur met een onderbreking van 6.30- 7 uur. Woensdag: Hoogfeest van Kerst mis. Om 5 uur de Kerstmis, opge dragen voor de parochie, Onmiddel lijk daarna twee leesmissen, waar van de eerste voor de familie Mar tens-Verhees en de tweede voor de overl. familie Litjens-Nabuurs; 8 u. twee leesmissen, waarvan de eerste voor Petrus Johannes Rongen er echtgenote en de tweede voor Theo- door Bouten; 10.30 Hoogmis voor de overleden fam. Olaessgns-Houben; om 3 uur lof. Donderdag: tweede Kerstdag. De H. Diensten als op zondag.6.45 lees mis; 8 uur leesmis voor Eduard As- selberghs; 9.15 hoogmis voor de overleden familie Litjens-Claessens; 10.30 leesmis voor de overleden fa milie Loenen-Pouwels; 3 uur lof. Vrijdag: 7.30 leesmis voor de over leden.-fam. Cox-Vervuurt; 8 uur leesmis voor de overl. fam. Willems- Loonen. Zaterdag: 7.30 gezongen dienst v d. vrouw van Peter Mathijs Lucas- sen; 8 uur leesmis voor de overleden familie Geurts-Litjens. Geen lof. Kerkpoetsen: Dientje Konings en Dient je Janssen. Acolythen: zondag: 6.45 G. Jennis kens, en J. v. Ooi; 8 uur L. Jennis kens, H. Claessens, M. Kusters en N. Pijpers; 10.30 J. van Vegchel en P. Heesen. Eerste Kerstdag: 5 uur J. v. Veg chel, G. Cornelissen, L. Jenniskens en J. Jenniskens; 6 uur en 6.30: P. Heesen; 8 en 8.30: A. Loonen en H. Claessens; 10.30 M. Kusters en N. Pijpers. Tweede Kerstdag: 6.45 M. Kusters en N. Pijpers; 8 uur J. v. Vegchel en G. Cornelissen; 9.15 L. Jenniskens J. Jenniskens, P. Heesen en A. Loo nen; 10.30 H. Claessens en Gerrit Jenniskens. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 4e zondag van de advent. 6.30 leesmis voor de overl. fam. Willems-Vos; 8.10 leesmis voor aal moezenier Coppens; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis voor Antoon van As ten; 2 uur lof. Maandag: 7.30 leesmis uit dank baarheid v. d. fam. Arts-Fleurkens. Dinsdag: Vigile van Kerstmis, ge boden vasten- en onthoudingsdag. 7.30 weekdienst v. Jacoba Hensing- de Haas. Woensdag: Hoogfeest v. Kerstmis. 4 uur gezongen nachtmis v. d. paro chie, gevolgd door twee leesmissen; eerste voor overl. fam. Lemmens- Poels; 2e voor overl. fam. Clephas- Spreeuwenberg; 7 uur 2 leesmissen: le voor Antoon van Asten; 2e voor fam. Claessens-Michels; 10 u. Hoog mis, best. jaarg. v. Gerrit v. Dijck; 3 uur vespers en lof. Donderdag: 2e Kerstdag, feestdag v. devotie. 6.30 leesmis v. Frans v. Soest en Anna v. Bracht; 8.10 leesm. v. Hendrikus Maessen, Maria Maes- sen-Mans en Jacques Maessen; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis v. d. overl. fam. Peeters-In 't Hulst. Vrijdag: 7.30 gesticht jaarg. v. Wil- helmina Claessens-Michels; 9.30 hu welijksmis voor het bruidspaar Pee- ters-In 't Hulst. Zaterdag: 7.30 leesmis voor de fa milie v. Dierendonck-Martens; 9.30 huwelijksmis voor het bruidspaar Manders-Spreeuwenberg; gelegen heid om te biechten van 67 uur. Dinsdag is gelegenheid om te biechten van 4 tot 6.30 en van 7-9 u. RECTORAAT HEIDE Zondag; 4e zondag van de advent. 7.30 H. Mis voor overl. familieleden Kleuskens-Pouwels; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Acolythen: Jacq. en Jan Janssen. Lof te 3 uur. Misdienaars van de week: Piet Rongen en Martien Derikx. Maandag: 7-89 H. Mis voor Peter Johan V. flens en Maria Gertruda Litjens. Dinsdag: Vigile van Kerstmis, ge boden yastenr er} vleesloze dag. 7.30 H. Mis voor fiarpy Mujjsgr§. Biecht gelegenheid: van 5 uur tot 6-30 bij de ree tor; van 6-30 tot 8 uur bij een Eerw. Pater. Van 8 uur tot 9-30 bij de rector. Woensdag: Hoogfeest van Kerst- pus. Te 12 uur de Nachtmis voor PetroneU* yap Diick-Wismans; te 7.30 dagèraadsmis tot bijz. int. Je IQ i}ur de Dagmis uit' dankbaarheid. Na'de K. Mig ysq 7.30 wordt de H. Communie aan aiie zieken ggfepacht. Te 3 uur plechtig lof. Donderdag: Tweede Kerstdag- H. Mis voor Lambertus Pouwels en An na Derks; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat; 3 uur Lof. Vrijdag: H. Johannes, apostel en evangelist. 7.^0 H. Mis voor overl. vader Wilhelmus Voesten. ZaterdagH.H. Onnozele kinderen. 7.30 H. Mig voor Hendrikus Heesen en Johanna v. d- Handeq. RiechtgO^ legenheid te 7 uur en Lof te 7.30. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 4e zondag van de advent. 7 ur leesmis voor speciale intentie; 8,1& lgesmis voor Wilhelmina Engels- Weys; 10 ur Hoogmis ter ere van de H. Antonius. Onder de H.H. Missen speciale maandelijkse kollekte voor de noden van onze kerk, welke ten zeerste WPrdt aanbevolen. Heden geen lof. Maandag; 7 uur leesmis voor Ca rolina van Dijck; 7-45 leesmis Her man Zegers, echtgenote en overleden kinderen. Dinsdag: Vigilie van Kerstmis, ge boden vasten en onthoudingsdag. 7 uur gest. leesmis voor Anna Ca- tharina Muysers; 7-45 leesmis voor Henricus van Helden, Woensdag: Hoogfeest van Kerst mis. 4 uur plechtige nachtmis voor de parochie, daarna nog één lees mis voor Willem van Rijs wij ck en Helena Litjens; 7 uur leesmis voor Wilhelmus Noyen; 8.15 leesmis tot intentie van fam. Poels-Bouten; 10 uur Hoogmis voor de bekering van de zondaars; 2.30 V?§per§ van het Kerstfeest. Donderdag: 2e Kerstdag. Feest v. d. H. Stephanus. H.H. Diensten als op zondag. 7 uur leesmis voor Jan en Martha Qiglen; §.1{? leesmis voor Petrus Pubben; 10 uur Hoogmis voor overl, fam. Janssen-v. Osch. Geen lof. Vrijdag: Feest van de H, Apostel Joannes. 7 uur leesmis voor Wed. v. Vegchel-Claesens; 7.45 leesmis voor Lambertus van Meyel. Zaterdag: Feest van de H.H. On nozele kinderen. 7 uur gest. jgt. v. Wiifem Nellen en Gertrudis Litjens en Martinus Poels en Petronella Jenniskens; 7.45 leesmis voor Maria Arts-van den Bemt. Heden geen biechtgelegen, geen Marialof. Biechtgelegenheid: Maandagavond van 58 uur; dinsdag van 47 uur bij een eerw. patei*. Kerstdag wordt de H.H. Commu nie aan de zieken gebracht. RECTORAAT VEULEN Zondag: 4e zondag van de advent. Kollekte voor Caristaswerk. 7.30 leesmis voor de bekende intentie; 10 uur Hoogmis, jaargetijde voor zal. vrouw Clephas; 2.30 Adventslof. Maandag: 8 uur leesmis, jaarget. voor zaliger Hendr. Holtackers. Dinsdag: 8 uur Hoogmis, zeswe- kendienst voor zaliger Wilhelmina Geurts-Croymans. Biechten van 3-5 uur in een biechtstoel en van 68 u. in 2 biechtstoelen. Woensdag: Hoogfeest van Kerst mis. 5 uur Hoogmis voor de ziele- rust van Rector Geurts; 7.30 leesmis voor overl. fam. Kunen-v. Rens; 10 uur Hoogmis, jaargetijde voor zal. Jan Reintjes; 2.30 Kerstlof. Donderdag: 2e Kerstdag. 7.30 lsm. voor overl. fam. Geelen-Boonert; 10 uur Hoogmis voor zielerust Rector Geurts. Vrijdag: 8 uur leesmis v. afgest. fam. Kusters-Knops. Zaterdag: 8 uur leesmis voor zal. Martinus v. Staveren. Acolythen voor eerste Kerstdag: 5 uur Misdienaars; 7.30 Piet Cox en Ben Burgers; 10 uur Gerard Coenen, Jan Geelen, Math. Kunen, Gert Geerets en Harry Verhoeven. 2e Kerstdag en zondag 29 dec.: Harry Geurls, Martin van Staveren en Gerit Reintjes. Kerkpoetsen: Mia van Wylick en Koos van Kempen. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 4e zondag van de advent. 7.30 vroegmis tot int. van fam, van Vegchel-Peeters; 10 uur Hoogmis v. d. zielerust van Wilhelmina Ermens- Arts; 2.30 Advent-oefening en lof. Maandag: tot int. van fam. Claes sens-v. d. Weijer. Dinsdag: Vigilie v. Kertsmis: v- overl, van fam. Poeis-Duijkers. Woensdag: hoogfeest v. Kerstmis. 5 ur nachtmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochianen; 8 uur dageraadsmis v. d. zielerust v. Henricus van Helden (Merselo); 10 u. plechtige dagmis tot bjjz. iqt; 3 uui; Lof met Kerstoéfening.' Donderdag: 2e Kerstdag, H. Ste-* fanus, eerste martelaar. Diensten a|s op zondof. 4gch geen Lof. 7-30 vroegmis tot int. van fam. Muijsers-- Janssen; 10 uur hoogmis tot int. van fam. Feeters-Janssen. Vrijdag: H. Johannes Apostel: tot int. van fam. Derikx-Willems. Zaterdag: tot int. van fam. van Keiisteren-Geurts; 19.30 Lpf ter van5 Maria, Kóninging van dé *Vrè£ de. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis; dinsdag van 34 uur en y* 79 u.; zaterdag voor en na lof, Maandag of dinsdag vasten- en onthoudingsdag. RECTORAAT SMAKT Zondag: 4e zondag van de advent. 7 uur H. Mis voor G. Hermans; 8.30 voor overl. fam. Koenen-Coppus; 10 uur Hoogmis voor Joh. Hub- V- d, Winkel. Kapel: 8.30 H. Mi» voor de schooljeugd. Maandag: Vandaag of morgen is naar keuze de vasten- en onthou dingsdag als ovorbereiding op het Kerstfeest. 6.30 H. Mis tot zekere intentie; 7-30 voor Gerardus Linssen en Johanna Derks. Van 57 uur ge legenheid om te biechten. Dinsdag: Vigilie van Kerstmis. 6.30 H. Mis voor 'n zieke; 7.30 voor Mia Wijnhoven. Van 58 uup gelegen heid om te biechteq. Woensdag: Hoogfeest van Kerst mis. Om 5 uur plechtige Nachtmis, gevolgd door een gelezen H. Mis; 7.30 gelezen H.H. Missen; 9 uur ge lezen H.H. Missen (geen aparte H. Mis voor de schooljeugd); om 10 u. plechtige Hoogmis voor ons Recto raat; om 3 uur plechtig lof. Donderdag: 2e Kerstdag, dag van devotie, feest vaq de If. Stefanug. 7 uur gel. H. Mis tot zekere inten tie; 8.30 H. Mis voor fam. Wijen- berg-Bonants; 10 uur Hoogmis al§ jaardienst voor Martinqs Gómmang. Kapel: 8.30 H. Mis yoqr de school jeugd. Vrijdag: Feest van de H. Joannes, Apostel en Evangelist. 6.30 H. Mis voor de gelovige zielen; 7.30 voor Mia Wijnhoven. Zaterdag: Feest van de Onnozele Kinderen. 6.30 en 7.30 gel. H. Mis sen. oik «fTwbnnjre «tAKM/ •'•vpoth.k^ ^-4 UdUYCii C f«nancfcW«^a jT Zondagnacht om plm. 12 uur slipte een personenwagen uit Meterik op de Mereslcseweg, ter hoogte van „D'n 'Dril". De materiële schade was aanzienlijk. De bestuurder, de heer M. uit Melderslo, werd in be wusteloze toestand overgebracht naar het ziekenhuis te Venray. Foto: G. Kruijsen.

Peel en Maas | 1963 | | pagina 8