12 S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD S.V. LEUKEN V.C.R00Y M.H.C. VENRAY SCHAKEN WANDELSPORT BILJARTEN DUIVENSPORT GYMNASTIEK Kerkelijke Diensten RIAENS-ROYERS VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL DE MOLENWIEKERS Ariaens-Kosman &Za. van 8 tot en met 14 dec. Wanneer u dit leest is het heerlijk avondje weer gekomen of is de goede Sint al aan de terugreis naar het warme Spanje begonnen en is er wel niemand die nog aan de officiële intocht van St. Nicclaas, zondag j.l. in ons Venray terugdenkt. Toen was de belangstelling echter zeer groot en moest zelfs burgemeester Custers 'n handje helpen om de jeugd van strcoigoed te voorzien. Foto: G. Kruijsen. P O R T H U I Afgelopen zondag was voor SVV weer eens een bijzonder succesvolle dag. 4 Elftallen behaalden de vol le winst; één elftal deelde de winst met de tegenstander, terwijl onze benjamins een nederlaag moesten incasseren. Bijzonder tevreden zijn we over ons le elftal dat een prachtige 20 overwinning behaalde op Hoens- broek. Tevreden vooral over de ma nier waarop de overwinning tot stand kwam. Een compliment ver dienen uiteraard ook de 11 Hoens- broekspelers die zich een zeer spor tieve verliezers toonden en last but not least een compliment aan het adres van scheidsrechter Jonkers uit Val kens waard, waarbij de lei ding in goede handen was. Venray ging na de aftrap meteen in de aanval. Schrooten loste in de le mm. reeds een hard schot op doel doch de jeugdige Hoensbroek-goalie was op z'n hoede. Direct hierna weer een hard schot, maar nu ging de bal juist voor doel langs. Ven ray bleef komen en in de 6e min. had G. Rongen bepaald pech door dat een onverwachte en harde schuiver juist doel miste. Hoens- broek wist 't spel iets te verplaatsen, waardoor beide partijen goed tegen elkaar opwogen. De Hoensbroek- aanvallen strandden echter voort durend op de Venray-achterhoede, waar elke spelers zich zeer goed van z'n taak kweet. Meer moeite had de Hoensbroek-defensie echter met de Venray-voorhoede. Nadat de doel man al enkele fraaie reddingen ver richt had, stond hij in de 23e min. toch machteloos tegen een keihard schot van M. Hermans: 10. Hoe wel zich voor rust nog enkele kan sen voordeden, is er niet meer ge scoord. De tweede helft toonde ongeveer eenzelfde spelbeeld. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd, doch de Venray-aan vallen waren doortas tender. Na 13 min. spelen kreeg men loon naar werken. M. Hermans plaatste de bal uit een hoekschop precies voor de voeten van P. Vol- leberg, die met een diagonaal schot Venray naar 20 schoot. Enkele minuten later haalde J. Schrooten uit voor een schot, doch dit vond bij de Hoensbroek-doelman geen genade. In de laatste fase van de wed strijd legde Venray het accent nog iets meer op de verdediging, waar door Hoensbroek met man en macht in de aanval ging. De Venray-ver- dediging sloot echter zo perfect dat er voor de Hoensbroekers geen door komen aan was. Vijf min. voor het einde kroop Venray toch nog door het oog van de naald, doordat een hard schot werd gekeerd door de lat. Hiermee moesten de Hoensbroekers zich tevreden stellen, want de Venray-verdediging gaf geen krimp meer. Zeer voldaan keerde een vrij groot aantal supporters huiswaarts; eveneens voldaan verlieten elf moe gestreden Venrayers het speelveld, die weer twee kostbare winstpuntjes hadden behaald. Venray 2 kwam ook nu weer be hoorlijk voor de dag. Ze begonnen de tweede helft van de competitie met een overtuigende 03 overwin ning op RKDEV 2 in Arcen. Venray 3 hield tegen Oostrum 1 beide puntjes thuis. Na 10 min. spe len profiteerde de Oostrum-links buiten van een misverstand in de Venray-achterhoede en bracht met een hard schot Oostrum aan de lei ding: 01. Ondanks een Venray- overwicht wist Oostrum tot aan de rust deze voorsprong te behouden. Na de thee werd het spoedig 11 door Rodriguez. Dezelfde speler zou na 20 min. de stand op 21 hebben gebracht als hij niet binnen het 16 m. gebied op ongeoorloofde wijze van de bal werd gezet. De hiervoor toegekende strafschop werd door J. Kusters in een doelpunt omgezet. Tien min. later kwamen beide par tijen echter weer op gelijke voet, doch prompt hierop scoorde Vlacho- poylos het derde en winnende doel punt. De resterende tijd werd het Venray-doel op sublieme wijze ver dedigd. Venray 4 reisde naar Broekhui- zenvorst waar tegen de reserves van FCEB werd gespeeld. De Venrayers moesten hier genoegen nemen met een 22 gelijkspel. Venray 5 deed het beter. Zij ver sloegen Meterik 2 in eigen huis met 35. Zouden alle doelrijpe kansen beput zijn, dan zou de score onge twijfeld een stuk hoger zijn geweest. Al met al toch een goede prestatie van Venray 5. Venray 7 stelde ons toch wel iets teleur, door bij plaatsgenote de Mo- lenwiekers 3 een 31 te lijden. Temeer een teleurstelling als we be denken dat de SW-ers tot tweemaal toe een strafschop misten, waaruit de Molenwiekers moed putten en de 01 achterstand wisten om te zet ten in een 31 voorsprong. Programa vcor zendag 8 dec. a.s.: Volharding 1Venray 1 2.30 uur Venray 2Boxmeer 2 2.30 uur Melderslo 1Venray 3 2.00 uur Venray 4Resia 2 12.00 uur Venray 5Hegelsom 2 12.00 uur Meterik 3Venray 6 12.00 uur Venray 1 gaat op bezoek bij het Vierlingsbeekse Volharding, dat voor ons een nieuwe tegenstander is. Dat Volharding zijn partijtje mee- blaast hebben ze reeds bewezen in enkele competitiewedstrijden die met grote cijfers werden gewonnen. Ook werd met flinke cijfers verlo ren, Daarom-juist is het zo moeilijk ons aan een voorspelling te wagen. De Venray-ploeg daarentegen heeft de laatste wedstrijden eveneens be wezen iets in hun mars te hebben. Mits er met dezelfde vechtlust ge speeld wordt, nou dan geloven wij echt niet dat Venray kansloos is. Venray 2 moet het opnemen tegen Boxmeer 2. In de uitbeurt behaal den de Venrayers met moeite een gelijkspel. A.s. zondag kunnen ze er gerust op rekenen dat Boxmeer al les zal proberen om tot winst te komen om zodoende de aansluiting met de kopgroep te behouden. Venray 3 is te gast bij Melderslo 1. Of de Venrayers hier tot winst komen, betwijfelen we. Hopenlijk heeft de overwinning van zondag j.l. hun iets meer zelfvertrouwen ge schonken. Venray 4 speelt thuis tegen Resia 2 uit Wellerlooi. Venray 4 zal beide puntjes thuis houden. Venray 5 kan flinke tegenstand verwachten van Hegelsom 2, dat zondag j.l. verrassend de Molenwie kers versloeg. Dat het in Venray zo ver zal komen geloven we beslist niet. Venray 6 speelt uit tegen Meterik 3 en gaat daar winnen, mits de te genstander niet onderschat wordt. Zaterdag speelde Venray Al uit tegen IVO Al. In het begin was Venray wel iets in de meerderheid, maar er werd slordig gespeeld. Gelukkig werd dit beter en er volg den goede combinaties, die echter steeds stuitten op de fors spelende IVO-achterhoede. In de 15e min. was raak. W. Peeters speelde de bal vrij en plaatste die voor doel. P. Coppus maakte zich meester van de bal, omspeelde zijn tegenstander en knalde hard in: Or-1. Er volgden nog enkele goede kansen aan beide zijden, maar die bleven onbenut. Na rust was het Venray dat het beste van het spel kreeg en goede kansen wist te scheppen, echter nog zonder succes. IVO deed dat anders. De linksbinnen nam de bal met de hand mee, hetgeen de scheidsrechter ontging, waardoor op vrij gemakke lijke wijze de gelijkmaker tot stand kwam. Venray liet de moed niet zakken. Integendeel zelfs, er werd extra hard aangepakt. In de 25e min. werd hun werken beloond. H. Clephas kreeg de bal toegespeeld en maakte geen fout: 12. Dit was ook te eind stand. In opperbeste stemming keer den de Venrayers huiswaarts. In eij vooral aan Molenwiekers- zijde slecht gespeelde wedstrijd, verloren de Molenwiekers zondag verdiend met 42 van Hegelsom 2, Reeds in 't begin was 't duidelijk dat men alles moest geven, wilde men een gunstig resultaat bereiken. Het eerste kwartier wist men nog stand te houden, doch 't was wel duidelijk dat een doelpunt niet uit kon blijven. Er was een grove fout in de Molenwiekers defensie voor nodig om de linksbuiten, na 17 min. spelen, in staat te stellen de stand op 10 te brengen. Men kwam deze tegenvaller snel te boven en reeds 5 min. later was de stand gelijk. Een voorzet van linksbuiten W. Linders werd door midvoor P. Arts keihard ingeschoten: 11. Even later kreeg W. Linders een mooie kans om te scoren, maar jammer genoeg miste hij volkomen. Beter deed de Hegel- som-midvoor dit na een half uur spelen. Spil Linders treuzelde met wegwerken, de midvoor ontfutsellde hem de bal en met een hard schot gaf hij doelman Peeters geen kans: 2—1. Wat men in de Molenwiekers- voorhoed ook probeerde, de Hegel som-achterhoede gaf geen krimp. Bij een aanval even voor rust verscheen hun rechtsbinnen vrij voor doelman Peeters en dat betekende 31. Na de rust werd de strijd me de door de zwakke leiding wat rommelig. Na 12 min. was 't weer de Hegelsom linksbinnen, die .•net een hard schot de stand op 41 bracht. Er ontstonden nog vaak hachelijke momenten voor het Mo- lenwiekers-doel, maar men wist meerdere doelpunten te voorkomen. Het laatste kwartier wist men zelfs Hegelsom nog op eigen helft terug te dringen, maar verder dan een doelpunt van Lataparissa kwam men echter niet. Tien min. voor 't einde moest midvoor Arts wegens een blesure het terrein verlaten en werd vervangen door J. Tijssen. In de stand kwam echter geen verande ring meer. Molenwiekers 2 behaalde een ver diende 3-1 overwinning op Griend ts- veen 2. Voor de doelpunten zorgden M. Arts, Polman en A. Vollenberg. Molenwiekers 3 zorgde voor een verrassing door de derby tegen SVV 7 met 31 te winnen. In het begin zag het er niet naar uit, want Venray 7 was duidelijk sterker wat hun midvoor na plm. een kwartier uitdrukte in een doel punt: 01. Vijf min. later zorgde rechtsbuiten de Bruyn voor de ge lijkmaker. Even later kreeg SVV 7 een strafschop toegewezen wegens hands. De hard ingeschoten bal werd prachtig door doelman Th. Hendriks gestopt. Na de rust hetzelfde spel beeld. Beide doelen verkeerden beurtelings in gevaar. Bij een van de Molenwiekers-aanvallen was het midvoor van Rhee, die met een prachtig schot zijn ploeg de leiding "I, Deze voorsprong leek echter spoedig verloren te gaan, toen SVV wederom een penalty te nemen kreeg. De deze middag in goede vorm zijnde doelman Hendriks, wist ook deze strafschop te keren. Hier- ui't putten men schijnbaar moed, want 't was wederom van Rhee, die wist te scoren: 31. SVV probeerde alles om enige verandering in de stand te brengen, maar de Molenwiekers-achterhoede die deze zondag in prima vorm was, gaf geen krimp meer. Programma zondag 8 dec.: Molenwiekers 1Merselo 1 2.30 u. Leunen 2Molenwiekers 2 1.30 u. Jeugdprogramma voor zaterdag: Molenwiekers AlRKLW Al (kringtoernooi) 3 uur In de thuiswedstrijd tegen DIS 2 zondag j.l. wist Leunen 1 helaas slechts 1 winstpuntje te behalen. In de eerste helft was Leunen duidelijk de meerdere, wat bleek uit de stand na een half uur spelen: 20. Oirlo gaf de moed echter niet op en wist voor rust nog eenmaal het Leunse doei te vinden. Een kwartier na rust kwam de gelijkmaker. Leunen wist echter weer een voorsprong te ne men en tot 4 min. voor het einde bleef de stand 32 en toen bewees Oirlo weer eens dat een wedstrijd 2 x 45 min. duurt, door juist voor 't einde de gelijkmaker te scoren. De A-jeugd verloor in Oostrum de eerste wedstrijd voor 't kringtoer nooi met 50. De B-jeugd speelde thuis tegen Oostrum gelijk: 55. Een jeugdcombinatie verloor in Ysselsteyn met 21. Programma voor a.s. zondag: Leunen 2Molenwiekers 2 1.30 u. A.s .dinsdag verwachten we alle leden (senioren) met hun dames in Café Kusters. neer, waarbij de aanvallen van de gasten en de gastheren elkaar af wisselden. Na ongeveer 20 min. kon .Venlo scoren uit een zeer rommelige situatie in onze achterhoede. Vlak hierna kon Venray nogmaals scoren, weer na 'n fout in de Venlose ver dediging. Eindstand: 31 met doel punten voor Venray van E. v. Haa- ren lx en B. Min 2x. Het eerste dames- en herenteam trokken gezamenlijk naar Heerlen. Het Heerlense hockeyveld was zeer slecht en spiegelglad, wat veel glij partijen verdoorzaakte. De dames speelden een vrij harde wedstrijd, wat geen mooi spel te zien gaf, wat zich onder meer uit drukte in de vele keren dat er ge floten werd o.a. voor sticks. Na de rust ging het beter. De wedstrijd werd iets spannender en gaf mooier spel te zien. In deze helft kon Venray het enige doelpunt in deze wedstrijd scoren wat werd ge maakt door de Venrayse aanvals- leidster mej. P. Kortmann. Het herenteam speelde, zoals zo vele keren tegen Heerlen, weer een vervelende ruwe wedstrijd, ook hier had het slechte veld veel invloed. De ruststand was nog aan beide zij den blanco. Dit gaf hoop voor de 2e helft. In de tweede helft zijn zeer vele doelpunten gevallen (6 in totaal). Venray had veel pech en schoot te gen lat en palen. Eindstand 42 met doelpunten voor ons van P. Min en G. Cals. Zondag a.s. gaan onze dames naar Maastricht. Winnen onze dames, dan maken zü een zeer grote kans om dit jaar het kampioenschap te be halen, dus zet hem op! De heren gaan zondag op bezoek bij HU AC II. Supporters kunnen deze reis gra tis meemaken. Opgeven bij de heer Horbach, Stationsweg. Het derde herenzestal had zater dagavond bezoek van het Venlose RAS 1. V.C. Rooy 3 moest, ondanks een veel betere techniek, het loodje leggen tegen hun veel oudere tegen standers. De Venlose douane-man nen wonnen op het nippertje (14-16) de eerste set, ook de tweede set nam RAS voor hun rekening. Daarna bracht V.C. Rooy 3 de stand, met 15-13 op 1-2. Er zat nog een gelijk 1 in. Hard hebben de 3e zestal- Iers er nog voor gevochten, maar RAS wist met 12-15 te winnen en stelde daarmee de 13 zege veilig. Het 2e herenteam had het le team van V.C.T. uit Tegelen op bezoek. V.C. Rooy speelde een prima wed strijd, technisch en vooral aanval lend was V.C. Rooy 2 bijzonder sterk. De eerste en tweed set wer den zonder veel moeite met lb7 en 156 door V.C. Rooy 2 gewonnen. In de derde set geloofden de heren het wel en VCT profiteerde hiervan door de 3e set met 11-15 te winnen. Gelukkig ging V.C. Rooy 2 nu be seffen, wat er moest gebeuren en dat men nooit moet denken; we ko men er wel. In de vierde set kwam Tegelen er niet meer aan te pas, met 157 werd het een 31 overwin ning voor de V.C. Rooy-reserves. Het le damesteam heeft maandag avond een bezoek gebracht bij Tor nado in Well. Het was een saaie ver toning, waarin V.C. Rooy met 13 de volle winst voor zich opeiste. In de le set kwam V.C. Rooy helemaal niet in gevaar met 815 bracht V.C. Rooy de stand op 0-1. In de 2e set nam Tornado revanche en hoe, met 153 kwam de stand op 1-1. In de 3e en 4e set kwam V.C. Rooy tel kens met de hakken over de sloot 1315 en 1215 waren de setstan den. Al met al een verdiende 13 zege voor de V.C. Rooy-dames. De stand districtsklasse Heren: Het tweede Herenelftal kreeg het Venlose VHC V op bezoek. De wed strijd had een zeer prettig verloop en gaf een leuk spel te zien. Reeds na een kwartier maakte de Venray se voorhoede zijn eerste doelpunt na een mooie solo-rush Van E. va'n Haaren. Meteen na de hieropvolgende bul- ley kon Venray zijn tweede doelpunt scoren na een blunder van de Ven lose achterhoede. Na de rust ging het spel op en VCM 7 7 0 14 21-5 V.C. Rooy 7 6 1 12 19-5 Madjoe 2 6 4 2 8 13-8 PSV 2 5 3 2 6 12-6 Were Di 3 2 1 4 7-4 VCH 5 2 3 4 7-10 UVS 5 2 3 4 7-11 Advendo 7 2 5 4 8-19 Activia 7 1 6 2 9-20 Sios 6 0 6 0 4-18 Programma Heren zaterdag 7-12: V.C. Rooy 3PSOV 1 19.15 u. V.C. Rooy 1- -Were Di 20.00 u. Dames zondag 8-12: Tupos 1—V.C. Rooy 2 12.45 u. Dinsdag j.l. speelde de S.C. Ven ray haar derde competitiewedstrijd van dit seizoen tegen Roermond 2. Hoewel de Venrayers op volledige sterkte uitkwamen, konden ze het tegen het sterk spelende Roermond niet tot winst brengen. De voorlo pige uitslag is 4V23V® in het voor deel van Roermond 2. Persoonlijke uitslagen: A. LucassenJ. Maas 0-1 Fr. BroensF. Raymakers afgebr. W. JeukenCrijns 1-0 P. RouvroyeBarten V2-V2 J. VerhaeghH. Janssen V2-V2 W. BomA. Finaly 1-0 J. VeldhoenD. Diendonné 0-1 V. v. MilL. Stapert afgebr. Jac. PeetersH. Engel V2-V2 Mevr. SpeeJ. Peters 0-1 Het bestuur van de Gezamenlijke Venrayse Wandelsportverenigingen heeft besloten om dit jaar weer een winterserie te organiseren. Er is be sloten om drie tochten te houden. Op 15 dec. start de eerste tocht, de tweede tocht is in januari 1964 en de derde tocht in februari 1964. Vanwege het koude weer lopen de kleintjes van de 5 km groepen niet mee. Verdere gegevens worden nog tijdig bekend gemaakt. ST. CHRISTOFFE L Op zondag 8 dec. a.s. om half elf worden alle leden van de wandel club aan de Gymzaal Langeweg vtr- wacht. Dit in verband met de nieu we indeling van de verschillende groepen ,voor de winterserie en voor het komend seizoen 1964. Ook zij die nog niet mee gewandeld hebben kunen zich opgeven. Wij verwach ten allen niet in uniform. Wegens plaatsgebrek werden in ons blad van vorige week de stan den niet geplaatst. De standenlijs- ten zien er volgt uit: Stand klasse A: 1. V.O.P. 25 part. 33 pnt. 2. O.N.A. 25 part. 31 pnt. 3. K.O.T. 25 part. 20 pnt. 4. Groene Laken 25 part. 16 brt. Stand Klasse B: 1. V.O.P. B 30 part. 41 pnt. 2. Los Band 24 part. 33 pnt. 3. O.B.K. 24 part. 31 pnt. 4. K.O.T. B 24 part. 28 pnt. 5. Pommerans 24 part. 25 pnt. 6. O.N.A. B 24 part. 22 pnt. 7. Groene Laken 30 part. 0 pnt. P.D.V. DE VREDESDUIF Zaterdagavond 7 december om uur algemene ledenvergadering in Café Volleberg. Het bestuur rekent op aller opkomst. VOETBALSHIRTS VOETBALKOUSEN TRAININGSPAKKEN QUICK voetbalschoenen Grotestraat 6 ST. CHRISTOFFEL Zondag j.l. werd door een groep dames- en herenleden een bezoek gebracht aan de Turnverein Strae- len (Did.). Na een hartelijk wel komstwoord door de voorzitter, spe ciaal gericht aan de Venrayse deel nemers, schaarden onze leden zich tussen de Duitse turners en turn sters, waar een aanvang werd ge maakt met de turndemonstratie, welke gegeven werd in een prachti ge tumhal, waarin 50 balconplaatsen waren bezet. Door de voorzitter van St. Christoffel werden woorden van waardering gesproken voor de uit nodiging. Hij sprak de wens uit dat meerdere kontakten in de toekomst tot stand zouden komen. Hierna bood een van de dames-leden een bos bloemen aan die door de voor zitter van de turnvereniging uit Straelen onder dank werden aange nomen. Allen hebben genoten van een sportmiddag waaruit veel te leren was. Het bleek wel dat de Duitse turnsters veel konden leren van onze dames. Zowel op de brug met onge lijke leggers als op de evenwichts- balk waren onze dames verre fa voriet. Zij werden telkens met zeer veel applaus betoond. Bij het einde van de middag kreeg Venray's dames-leidster bloemen aangeboden en alle deelnemers ont vingen een herinneringsspeld. Op de deze week gehouden be stuursvergadering werd de leden vergadering vastgesteld op 14 de cember in Hotel 't Hert om 20.00 u. PAROCHIEKERK VENRAY Priester v. d. week: Past. Geerits Maasheseweg 10 - Tel. 1274 Zondag: 2e zondag van de Advent. 6.30 voor de parochie; 7.30 Henrica van Wel-Voermans; 8.30 Harry van Meyel; 9.30 uit dankbaarheid (R.) 11 uur An toon van Osch; 18 uur An- toon Laurensse. Maandag: 7 uur overl. fam. Voer- mans-Janssen; 7.30 M. Wismans en echtgenote; 8.15 gest. jaarget. Wilh. Wilms en Hendrina Huisman; 9 uur Maria Reynders-Seykens. Dinsdag: 7 uur bij gelegenheid v. een verjaardag; 7.30 gest. jaarget. Jacobus v. Beesel, echtgen. Petro- nella Cortenbach en kind. Mart. en Anna; 8.15 Jacq. en José van Opber- gen-Verheugen (v.w. de buurt); 9 u. overl. ouders Flinsenberg-v. d. Boo- gaart. Woensdag: 7 uur overl. fam. Pou- wels-Droesen; 7.30 overl. fam. Jan- sen-v. Lee; 8.15 An toon Huybers (v.w. kaartclub); 9 uur overl. ouders Jeuken-Berkelmans. Donderdag: 7 uur P. Bouten en zoon Gerrit; 7.30 overl. ouders Fr. Janssen en Maria Gossens; 8.15 Jaap Min (v.w. de buurt); 9 uur Alfons Arts. Vrijdag: 7 uur Marinus van Es en kleinzoon; 7.30 Hendrika Thuyls- Muyzers; 8.15 zekere int. R.; 9 uur uit dankbaarheid. Zaterdag: 7 uur Petronella Buys- sen-Cuypers; 7.30 overl. ouders de Bruyn-Welten; 8.15 gest. jaarget. Jacques Wilemsen en echtgenote Maria Gertr. Volleberg; 9 uur Jo hannes Claesens, Johanna Fleurkens en Theodora Bisterfels. Biechtgele genheid van 17.3019.30 uur; 19 uur Adventsoefening. Heden zondag 8 dec. aanneming van nieuwe leden van de congrega- gatie om 2.15 uur in de kapel van Jerusalem. Het jongenskoor van de Petrus' Bandenkerk zal zingen. Wij verwachten alle congreganisten. Maandag 8 uur cursus achttien jarigen. Heden zondag 4 uur H. Familie. Zaterdag 7 dec. geboden vasten en onthoudingsdag. Volgende week preekt pater Jac. de Rooy S.J. over apostolaat des Gebeds. RECTORAAT PATERSKERK Priester der weeek: Pater Rector Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 2e zondag van de Advent. Feest van Maria's Onbevlekte Ont vangenis. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De Hoogmis om 10.15. De kollekte (2 in 1) voor kerk en kerkenbouw; weest zo goed en geeft 50 ct. of 1,per gezin om aan onze verplichte bijdrage te kunnen vol doen. 7 uur vanavond plechtig lof met herdenking van Maria's Onbe vlekte Ontvangenis. Feestpreek en processie door de kloostergang. Wil len de ouders zorgen, dat de bruid jes om 7 uur in het klooster zijn. Maandag: Mis van de 2e zondag van de Advent. 20.15 cursus voor 18-jarigen in het klooster. Dinsdag: Mis van de 2e zondag van de Advent. 7.30 lof met gebeden. Woensdag: H. Damasus, paus en belijder. Donderdag: Mis van de 2e zondag van de Advent. Vrijdag: H. Lucias, maagd en mar telares. 7.30 lof met gebeden. Zaterdag: H. Nicolaas, belijder. 8.30 gezinsmis voor de aanwezige gezinnen. Van 38 uur gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvangen. Mededelingen 1. Feest van Maria's Onbevlekte Ontvangenis. Komen we van avond een keer extra naar de kerk om onze liefde voor Moeder Maria te tonen. In ons opgaan naar Kerstmis, speelt Moeder Ma ria een grote rol. 2. Maandagavond 8.15 uur levens cursus voor 18-jarigen in het klooster. Misintenties Zondag: 6.30 Pater Casimirus en ouders; 7.45 Antonia Francisca Hen- driks-Seykens; 9 uur Hendrina Franssen-van Gerven; 10.15 Anna Vink-Willems; 11.45 Mevr. Schim v. d. Loeff-Dijkman. Maandag: 7 uur overl. fam. (J.); 7.45 Adrianus Hermus (buren); 8.30 Jan van Lieshout. Dinsdag: 7 uur Franciscus Bec kers; 7.45 overl. fam. van Lieshout- Ardts; 8.30 Gerardus Willemsen. Woensdag: 7 uur Albertus Deckers en Gertr. Loon zijaltaar ter ere van de H. Geest; 7.45 Lamb. Kerk- hoff; 8.30 overl. ouders Louis Wijn- hoven-Custers. Donderdag: 7 uur Johanna Koe nen-Janssen als jgt.; zijaltaar Elisa beth Peeters-Hoex en echtgen.; 7.45 overl. fam. Munckhof-Poels; 8.30 A. Huybers. Vrijdag: 7 u. overl. ouders Tonen- Vermeulen; zijaltaar ter ere van de H. Geest; 7.45 overl. ouders Drab- bels-Janssen; 8.30 Jan van Lieshout. Zaterdag: 7 uur overl. fam. Jans- sen-van Meyel; 7.45 Willem Vermeu len en Martien Janssen; 8.30 Gezins mis. Dienbeurten Acolythen Zondag: 6.30 P. Philipsen, J. Naus en A. Sanders; 7.45 B. Peters, A. Derks, R. Vastert en H. Bosch; 9.00 M. v. Rooy, K, Jeuken, H. Janssen en J. Meesters; 11.45 Ant. Claassens, J. Jeuken, J. Rongen en J. Evers.

Peel en Maas | 1963 | | pagina 6