s.v.v. jeugd v.y. oostrum s.v. leunen m.h.c. venray gymnastiek judo basketbal badminton schaken duivensport zwemmen s.y.y. nieuws RIAENS-ROYERS DE MOLENWIEKERS Ariaens Kosman &Zn KANARIETENTOONSTELLING R T H U VENRAY - GROTESTRAAT 18 jV TEL 1253 Venray 1 leverde een ongedachte prestatie door als laatstgeplaatste, de nog ongeslagen koploper SVN op eigen veld in Nieuwenhagen een 20 nederlaag toe te dienen. Alle sombere voorspellingen ten spijt was onze ploeg niet genegen zich bij voorbaat bij een nederlaag neer te leggen. Het werd een voor SVV vooral tactisch zeer sterk gespeelde wed' strijd, waarin alle spelers zich ondanks een soms zeer zware druk de hun toegewezen taak op uit' stekende wijze vervulden. Met een hartverwarmend enthou' siasme en een niet aflatende inzet werd een spoedig veroverde 10 voorsprong niet alleen behouden, doch zelfs kort voor tijd nog tot 20 opgevoerd. Na 8 min. reeds kwam voor de kleine SV V-aanhang de eerste vreugde-uitbarsting. Uit een afgesla gen SVN-aanval werd via onze rechtervleugel een aanval opgezet. G. Rongen wist zich van zijn tegen stander te ontdoen en plaatste de bal schuin voor het SVN-doel waar linksbuiten Hermans juist op tijd arriveerde om de bal langs de doel man te werken. Vlak daarna vuur de Schrooten een prachtig schot af doch ditmaal was de SVN-doelman paraat. SVN drong sterk aan en nu was het de beurt aan onze doelman Hen driks om met een verbluffende re actie een van zeer dichtbij verras send ingeschoten bal uit het doel te stompen. De volgende minuten le ken even fataal te worden voor Venray. Terwijl v. d. Vorst >ztch vanwege een enkelblessure moest laten vervangen door A. Coppus raakte stopper Philipsen onklaar, doch deze kon na een korte onder breking de strijd weer hervatten, De resterende tijd kwam onze ver dediging herhaaldelijk onder zware druk ,doch er werd geen krimp ge geven. Een vrije trap aan SVN toe gewezen op de rand van het straf schopgebied stuitte af op de inder haast opgetrokken muur en enkele corners werden eveneens deskundig afgeweerd. Kort voor de rust kwam het SVN- doel nog even in geducht gevaar bij een Venray-corner, doch op het mo ment dat Schrooten hard op weg was om zich een schietkans te forceren floot de scheidsrechter voor de rust. De wedstrijd was nauwelijws her. vat of het leek er op dat alle fana tiek verzet van de eerste helft vruchteloos zou blijken. Een effect volle bal raakte de bovenarm van onze stopper en de SVN-doelman spoedde zich naar vooren om de toe gekende strafschop te nemen. J. Hendriks liet zich echter niet door zijn overbuurman overbluffen en met een prachtige safe wist hij het schot te keren. SVN liet het er niet bij zitten en trok onophoudelijk met alle kracht ten aanval. In een prachtige afweer- slag hield Venray zich echter staan de. Hierna wist Venray zich meer los te werken en een paar corners te forceren. Het SV V-doel beleefde nog een hachelijk moment bij een vrije trap die eerst tegen de paal spette en na enig geharrewar resoluut door Philipsen over 't eigen doel werd ge werkt. De laatste fase van de strijd bracht Venray het 2e doelpunt en de zekerheid dat de puntjes mee naar huis zouden gaan. In eerste instan tie bracht een Venray opdringen Hermans in schietpositie, doch diens schot ging juist over. Met het ingaan van de laatste minuut nogmaals een snelle doorbraak van onze voorhoe de. Via Peters en G. Rongen kwam Hermans wederom in het bezit van de bal. In een niet te stuiten rush passeerde hij eerst zijn bewaker, vervolgens de spil om daarna on houdbaar de doelman te passeren. Door een misverstand arriveerde Venray 2 enkele uren te vroeg in Weert om aan te treden tegen Wil- helmina '08 3. Deze lange wachttijd kon hen echter niet verhinderen, toch de volle winst te behalen over hun gastheren, zij het dan met de kleinst mogelijke cijfers: 01. Aan vankelijk wogen beide partijen goed tegen elkaar op, maar geleidelijk aan nam Venray 2 een veldover- wicht dat niet meer werd prijsge geven. Bepaald pech hadden onze reserves doordat een schot van J. Jacobs door de lat werd gekeerd en enkele ferme kopballen van W. Teunissen juist naast gingen. De rust ging in met dubbelblanke stand. Na rust weer een overwegend ster ker Venray, doch doelpunten bleven voorlopig nog uit. Kort voor het ein de zag het er zelfs naar uit dat Wilhelmina zou scoren, doch hun aanvalsleider miste grandioos. Drie min. voor het einde kwam dan ein delijk het verdiende doelpunt, wat tevens de overwinning betekende. W. Konings plaatste de bal uit een corner precies op het hoofd van A. van Bergen, die met een ferme kop stoot de bal in de touwen joeg. Venray 3 bracht een bezoek aan D.I.S. 1 in Oirlo, waar met 21 werd verloren. De wedstrijd had 'n sportief verloop, doch het vertoon de spel was zeer matig. Venray 4 draaide thuis tegen BW 2 pas in de tweede helft op volle toeren. Met de rust hadden de Ven- rayers een 21 voorsprong, doch na rust kwam BW al vrij spoedig op gelijke voet. Hierna was het Ven ray dat een fel offensief begon en met nog drie doelpunten een ro yale 52 zege behaalde. De eerste helft van de wedstrijd Venray 5Sevenum 2 vertoonde een gelijkopgaande strijd. Na 30 min. opende Sevenum 2 de score, doch 5 min voor rust bracht A. Janssen met een daverend schot de stand op 11. Venray wist in de tweede speelhelft het windvoordeel niet uit te buiten. Wel trokken de Venrayers fel ten aanval, doch met kunst en vlieg werk wisten de Sevenummers hun doel voor onheil te vrijwaren. Na 15 min. spelen moest de doelman van Sevenum toch weer capituleren, nu voor een hard schot van Math. Strijbosch 21. Sevenum dat slechts sporadisch in de aanval kon gaan, kwam toch vrij spoedig aan de ge lijkmaker. Weer was het M. Strij bosch, die middels een strafschop Venray weer aan de leiding bracht. Jamer was het voor de Venray-ploeg dat Sevenum 2 min. voor het einde op fortuinlijke wijze (buitenspel- doelpunt) aan de gelijkmaker kwam. Venray 6 trok naar Melderslo. De thuisclub was het die 't eerste doel puntte en wel in de eerste min. van de wedstrijd, d.m.v. een strafschop. Tot aan de rust ging de strijd ge lijk op, het lukte Venray 6 toch nog met een 12 voorsprong te pause ren. Dit was een teken om de 2e helft eens flink aan te pakken, wat ook gebeurde. De stand werd opge voerd tot 16. Melderslo zag nog kans even voor tijd de achterstand te verkleinen tot 26, waarmee het einde kwam. Venray 7 was juist niet sterk ge noeg om het bezoekende Oostrum 3 een winstpuntje af te snoepen. Met 01 ging de volle winst naar Oos trum. Programma voor a.s. zondag: Venray 1Hoensbroek 1 2.30 uur R.K.D.E.V. 2—Venray 2 2.30 uur Venray 3Oostrum 1 12.00 uur FCEB 2—Venray 4 2.30 uur Meterik 2Venray 5 2.00 uur Molenwiekers 3Venray 7 12.00 uur Na de prachtige overwinning op SVN zondag j.l.. treedt Venray 1 a.s. zondag thuis binnen de lijnen te gen Hoensbroek 1. Verleden zondag bewezen de Venrayers dat er door teamgeest iets bereikt kan worden. Ook a.s. zondag zal er weer flink aangepakt dienen te worden tegen het onberekenbare Hoensbroek. De Venray-aanhang wacht ongetwijfeld een spannende wedstrijd. Venray 2, dat nog steeds fier de standenlijst aanvoert, speelt uit te gen RKDEV 2. Thuis werd een over winning behaald op de Arcenaren, die nu echter op revanche belust zullen zijn. De Venrayers kunnen daar rekenen op flinke tegenstand. Venray 3 krijgt bezoek van Oos trum 1. Beide teams hebben de juis te cadans nog niet gevonden, zodat we het maar houden op een gelijk spel. Venray 4 gaat op bezoek bij FCEB 2. Ogenschijnlijk moeten de SVV-ers daar tot winst kunnen komen, doch in uitwedstrijden speelde het vierde niet zo heel sterk, zodat we ook hier een gelijkspel verwachten. Venray 5 gaat op bezoek bij Mete rik 2. Na de goede prestatie tegen Sevenum 2 achten we de rood-wit- ten in staat ditmaal de volle winst te behalen. Spannen zal het er in de wed strijd Molenwiekers 3Venray 7, waarin Venray 7 niet kansloos is. TOTO Een pi-acht St. Nicolaas-cadeau was 't voor een toto-deelnemer van cnze vereniging, toen hij bij het na kijken van zijn toto-formulier zon dag j.l., bemerkte dat hij in een ko lom slechts één wedstrijd foutief had ingevuld en daardoor een be hoorlijke prijs in de wacht sleepte. Zij die nog wensen deel te nemen tijde aanmelden bij het bijkantoor aan de toto, kunnen zich ten alle van Dagblad voor Noord-Limburg, G. Poels, Langstraat 11. J. Coppus, Maasheseweg 34, H. Beerkens, Kruit- weg 3 alsook aan het SW-theorie- lokaal aan de Oostsingel, elke don derdag vanaf 7 uur. Volgende week worden de toto formulieren op de normale tijden in genomen. Sinterklaas-avond Heden, vrijdagavond, worden alle SVV-leden met hun dames verwacht n De Burggraaf, alwaar onze jaar lijkse traditionele Sinterklaasavond wordt gehouden. Aanvang 8 uur. Venray Al speelde zaterdag een wedstrijd voor de Bisschopsbeker. Aangetreden werd tegen de Blerick- selectieploeg. Blerick kwam direct fel opzetten, maar de achterhoede van Venray hield goed stand. In de 15e min. kwam de linkshalf van Ble rick met de bal opdrijven en loste van dichtbij een hard schot. De bal werd sterk van richting veranderd door een der Venray-achterwaartsen waardoor de doelman een geslagen man was. Na de thee speelde Venray iets meer aanvallend, maar de stugge Blerick-verdediging hield stand. Blerick daarentegen scoorde nog 2x en bracht de stand op 30. Even leek het er nog op dat Venray de eer zou redden. J. Siebers rukte vanaf het middenveld op, omspeel de 5 spelers, maar het fatale tikje bleef ook nu weer uit. De stand bleef 30 in 't voordeel van Blerick. Door de slechte gesteldheid van het terrein werd de wedstrijd Mo lenwiekers 1Meterik 2 afgelast. Molenwiekers 2 speelde een uit wedstrijd tegen Ysselsteyn 2 en moest met 52 het hoofd buigen. Molenwiekers 3 was te gast bij Leunen 1. Leunen was over alle li nies sterker en won na een rust stand van 50 uiteindelijk met 12—0. Al won zaterdag met 151 van Leunen Al. BI verloor van Leunen BI met 4—3. Programma voor zaterdag a.s.: Molenwiekers AlRKLVV Al Programa voor zondag a.s.: Hegelsom 2Molenwiekers 1 2.00 Griendtsveen 2Molenwiekers 2 2.00 Molenwiekers 3Venray 7 12.00 Vrijdag 22 november j.l. organi seerde de voetbalvereniging een le denvergadering in het clublokaal. Na de gebruikelijke opening door de voorzitter der vereniging W. Kessels en de notulen door secretaris Fr. Schelbergen kwamen enkele inge zonden stukken aan de orde, die voornamelijk bestonden uit dankbe tuigingen .Tijdens de mededelingen kwam de kringvergadering te Horst ter sprake, terwijl de heren M. Lit- jens en Jos. Raedts zich spontaan aanmeldden om de jeugdleiderscur sus te gaan volgen om in de toe komst het jeugdleiderschap op zich te gaan nemen, nu de heer P. Camps zich van deze door hem zo uitste kend vervulde taak zal gaan terug trekken. Ook het punt training kwam aan de orde. Een punt overigens, waar beslist nog wel het een en ander aan verbeterd zou kunnen worden. Verder maakte de vereniging een pracht beurt door hun medewerking te verlenen aan het uniformenfonds door met een bepaald bedrag ook hun steentje bij te dragen aan deze succesvolle aktie. Ook broeder G. Gommans uit Oostrum, die over en kele weken naar de missie zal ver trekken werd van een geldelijke bij drage voorzien. Terwijl de situatie van de elftallen in de competitie eens werd overzien werd hierna de heer P. Linders har telijke dank betuigd voor alles wat hij gedaan had voor het terrein-on derhoud, daar hij zich hier om inter ne reden van diende terug te trek ken. Een opvolger blijft voorlopig uit. Na de rondvraag sloot de voor zitter deze matip bezochte vergade ring. Zondag j.l. trad Oostrum 1 binnen de krijtlijnen om Ysselsteyn te be kampen. In een sfeervolle wedstrijd trachtten beide ploegen met de eer te gaan strijken. Oostrum zowel als Ysselsteyn slaagden er echter niet in doelpunten te maken, hoewel beide clubs vaak gevaarlijk dicht tot het vijandelijke doel doordrongen. Het bleef echter tot het laatste fluitsig naal een enerverende strijd met te genstanders, die ten zeerste aan el kaar gewaagd waren. Ondanks het feit dat de stand nog dubbelblank was, toen de scheids rechter voor de laatste maal de fluit hanteerde, heeft men toch kunnen genieten van een goede match. En als de techniek eventueel eens tekort schoot, werd dit ruimschoots goed gemaakt door een fanatiek enthou siasme, wat vooral de Oostrum-ploeg deze zondag kenmerkte. Terwijl er eindelijk weer eens wat meer vaart en samenhang in de Oostrumse aan- valslinie zat en de defensie deze zondag een kwalitativiteit ten toon spreidde, die iedereen imponeerde, kunnen we beslist tevreden zijn over de formatie in zijn geheel. Wanneer Oostrum op deze ingesla gen weg zal voort gaan, zijn we er beslist zeker van, dat we nog menig interessant voetbalpartijtje te zien krijgen, terwijl de broodnodige pun ten niet zullen uitblijven. Zoals in de lijn der verwachtingen lag heeft Oostrum 2 het niet kunnen bolwerken tegen lijstaanvoerder Griendtsveen. Ergens stelde Oostrum 2 ons wel teleur, vanwege het feit, dat zij liefst negen maal moesten capituleren voor de Griendtsveense aanval, hoewel de Oostrumse voor hoede daarentegen in verhouding slechts vier maal het vijandelijke net wist te vinden. Jammer. Oostrum 3 bewees over meer kracht te bezitten dan men in Ven ray had durven vermoeden. Met de kleinst mogelijke overwinning van 10 ontfutselde Oostrum 3 de bei de punten aan Venray 7, dat net iets te zwak bleek voor het in de run ning blijvend Oostrum 3. Programa voor zondag 1 dec. a.s.: zie opstellingen. Leunen 1 speelde zondag thuis te gen Molenwiekers 3 en won met 120. In de eerste helft, toen de te genstand van de Molenwiekers nog iets feller was, toonde de Leunse voorhoede zich duidelijk de meerdere door vele combinaties. In de tweede helft trok de Leun se achterhoede mee ten strijde uit verveling en was het met zo'n 20 spelers voor het Molenwiekers-doel vaak zo'n geharrewar, dat er weinig fraai voetbal te zien was. Leunen 2 ging naar Meterik 3 en verloor met 110. Leunen Al speelde vriendschap pelijk tegen Horst A2 waar zij met 50 verloren, tegen dit sterke elftal geen slecht resultaat. Thuis speelde A2 tegen Molenwie kers Al en verloor met 151, ter wijl de B-jeugd met 43 won van Molenwiekers. De pupillen tenslotte verloren met 21 in Horst. Programma voor a.s .zaterdag: Oostrum AlLeunen Al 3.00 vertrek 2.30 uur. Leunen BIOostrum BI 3.00 Ysselsteyn comb.Leunen comb. 3.00 vertrek 2.15 uur. Zondag: Leunen 1DIS 2 12.00 D.I.S. wist in een slechte wedstrijd met 1 te zegevieren over Venray 3. D.I.S. 2 won in Merselo met 32. A.s. zondag vindt er voor de Oir- lonaren een belangrijke thuiswed strijd plaats tegen koploper Wans- sum 2. D.I.S. 2 speelt eveneens een be langrijke wedstrijd en wel tegen Leunen 1 in Leunen. De trainingsavond wordt nog na der vastgesteld. voetbalschoenen Grotestraat 6 Zondag werden voor Venray vier wedstrijden vastgesteld, waarvan er één moest worden afgelast en wel de wedstrijd van het 2e damesteam tegen Venlo Girls 4. Dames Het eerste team speelde thuis te gen Sittard. Het was een zeer onrus tige .rumoerige wedstrijd en ver toonde niet het lekkere vastberaden spel wat wij van onze dames ge wend zijn. Maar ondanks alles heeft Venray de gehele wedstrijd door mooie aanvallen opgebouwd ,die bij na ieder keer door de Sittardse keep- ster werden afgeslagen. Na ongeveer 15 min. kon Venray het eerste punt vóór noteren. Zo bleef het tot de rust. Vlak na rust werd de stand 20. Na 10 min. spe len in de tweede helft werd de stand 21 en even later 22, dit vond wel zijn oorzaak in het enorm zenuw achtige spel van onze achterhoede. Venray nam dit niet en met nog enkele minuten te spelen trok Ven ray de volle winst aan zich. De einduitslag is 42 met doel punten van M. Kortmann (3x) en T. Janssen (lx). Heren Het 2e team speelde tegen de in ternen van het lyceum I.C. Het was een vrij vervelende, zeer slordige Lyceum I.C. geeft wel aan dat wij wedstrijd. De uitslag 30 voor het toch een stuk zwakker waren met al onze jeugdige spelers. De spelers worden verzocht niet zo maar weg te blijven, maar be horen zich eerst af te melden. Venray 1 kruiste de sticks met Oranje-Zwart. De Eindhovenaren hadden 'n enigszins verjongd team ting op het Oranje Zwart-terrein. Het was een gevarieerde strijd, die aanvankelijk in ons voordeel beslist leek. Wij openden de sore na 'n fraaie solo-rush van de midvoor na onge veer 20 min. spelen (10). Vlak voor rust was het nogmaals raak na her haalde pogingen: 20. De Eindhove naren hadden veel pech gehad, maar ook een zich in zeer goede vorm verkerende keeper gevonden. Na rust kwam Oranje-Zwart op zetten. Zij braken finaal door onze verdediging heen en in zeer korte tijd hadden zij de stand op 22 ge bracht. Aanvallen rolden over en weer, maar beide ploegen kregen geen kans meer tot scoren tot vlak voor het einde in onze achterhoede en middenlinie enige vergissingen werden gemaakt wat de oorzaak van het 5e doelpunt in deze strijd was: 23. De eindstand bleef 23 met aan onze zijde doelpunten van Fr. Cup en P. Min. P.S. Zaterdagavond zal de Sint met z'n zwarte knechten de MHCV-gemeen- schap met een bezoek vereren. Alle leden, dus zowel junioren, senioren en veteranen worden uitgenodigd om met ouders, verloofde of echtge note naar het „clubhuis" in de Pa- tersstraat, Hotel de Keizer, te komen waar dit jaarlijks terugkerend fes tijn om 7 uur zal beginnen. ST. CHRISTOFFEL Door de Limburgse Katholieke Gymnastiek Bond wordt dit jaar weer een cursus gegeven voor oplei ding gymnastiekleiders en -leidsters, Twee van onze dames-leden nemen hieraan deel. Eveneens nemen twee dames-leden deel aan een rithmi- sche cursus. Beide cursussen worden te Venlo gegeven. De aanvang van beide cursussen worden nog nader bekend gemaakt. Zondag 1 december vertrekt een groep turners en turnsters alsmede enkele bestuursleden naar Stralen Did. voor uitvoering van een turn- demonstratie. Bijeenkomst om 14.30 uur bij Hotel 't Hert, Marktstraat. Dinsdagavond hadden we enige ju doka's uit Horst op bezoek. Waar schijnlijk aangemoedigd door de goe de gang van zaken bij onze vereni ging kwamen ze eens poolshoogte nemen. We hadden nu ongeveer vijf en twintig man op de beide matten, zodat we nog bijna plaats tekort kwamen. Het was een afmattende training, want verschillende van on ze leden werkten na enige tijd in 't zweet huns aanschijns. Al met al 'n gezonde avond. De nieuwelingen blijven ook goed komen, wat wel blijk geeft van de goede geest die er momenteel on der de leden heerst. Nu we de nieuwe mat er bij heb ben, vragen we aller medewerking om de bergruimte aan deze vermeer dering aan te passen. Verder moeten de nieuwe matten nog met zeildoek omzoomd worden omdat we ze an ders nog uit elkaar zouden trekken. De vorige keer is bijna alle werk door dezelfde personen opgeknapt en het is wel te begrijpen dat dit niet zo prettig is. Helpen we allemaal een handje mee dan verloopt alles veel vlotter. Vrijdagavond zullen we weer trainen en dan zullen meteen de verschillende taken verdeeld wor den. Met de junioren gaat het ook best. De tweede groep doet ernstig haar best om waardige opvolgers te leveren voor de huidige senioren. De eerste groep begint ook al judo neigingen te vertonen, want ze zijn vol vuur en komen graag. Ze zijn af en toe wel wat al te vurig, maar daar weet de trainer wel raad mee. Valt nog te vermelden dat we van verschillende verenigingen uit nodigingen hebben gekregen om wedstrijden tegen hen te spelen. Als we nu een goed team kunnen for meren, wat niet al te veel moeilijk heden zal opleveren, zullen we in de te verwachten wedstrijden niet als laatste uit de bus hoeven komen. In de tweede vriendschappelijke wedstrijd, dat ons team j.l. maandag speelde tegen Baskania (onder welke naam een fors stel Fraters basket speelt) ging het niet zo gemakkelijk als bij de vorige ontmoeting tegen BIC. De Fraters speelden veel snel ler en schoten secuurder. Bovendien was het samenspel van Baskania veel beter in tegenstelling tot dat van onze ASV'ers. Op het moment dat Bertrants ons eerste puntje scoorde, hadden de Fraters al een 80 voorsprong be reikt. Deze voorsprong werd met de regelmaat van een klok opgevoerd tot 20, waartegenover ons team slechts 2x wist te scoren door Ron gen en nogmaals Bertrants. De rust ging in met 206. Na de pauze speelde de verdedi ging van ASV een stuk beter en kregen de Fraters niet meer zo'n enorme kansen. Jammer echter bleef ook nu weer de voorhoede te slor dig spelen en direct gevaar was er dus niet voor de tegenpartij. Na 2 doelpunten wist Bertrants weliswaar tegen te scoren, maar op nieuw vergrootten de fraters door enkele prachtige verre worpen de voorsprong. Eerst in de laatste 10 minuten kwam er enig evenwicht in het spel en dank zij doelpunten van Scholten en Jan Janssen werd de stand in deze tweede helft iets draaglijker. Niettemin wisten ook in deze speeltijd de Fraters de grootste buiten binnen te halen. De eindstand werd 3514, waarmede ASV meer dan tevreden mocht zijn. Van een revanche tegen Rapido uit Blerick is geen sprake geweest, of het zou moeten zijn, dat juist Ra pido wraak nam voor de in een vo rige meating verloren éne set. Tegen een sterk team behaalde geen van onze eigen spelers of speelsters ook maar slechts één punt. Niettemin gaf de einduitslag 0-10 ons toch meer vreugde dan het resultaat 19 van de vorige ontmoeting. De setstanden staken nl. al een stuk gunstiger af. Als we daarbij in acht nemen, dat de Blerick-spelers al minstens 4 tot 5 jaren regelmatig spelen, zijn de nu bereikte resultaten niet eens zo. Het deed ons dan ook genoegen van de Blerick-spelers te mogen horen, dat er in onze ploeg „toch wel wat inzat', gezien het feit, dat praktisch alle spelers eerst sinds 4 maanden trainen. De resultaten van de ont moeting waren als volgt: Heren-Enkel: Keutenv. Veghel (B spelers 4-15 4-15 Theo HendriksAlsters 9-15 6-15 Dames Enkel: Ted ThomassenMevr. Smeets- Ted Thomassen Mevr. SmeetsJanssen 4-11 2-11 Pim Janssen Mevr. Smeets-Alsters 11-4 7-11 en 3-11 Heren Dubbel: Keuten-Fr. Cup H.H. Smeets 8-15 8-15 Th. Hendriks-Jos Truyen v. Veghel-Alsters 6.15 5.15 Dames dubbel: T. Thomassen-P. Janssen Dames Smeets 7-14 14-17 Mixed-dubbel: Keuten-Keuten Hr. en mevr. Smëets-Alsters 5-15 5-15 Mej. Thomassen-Fr. CupHr. en mevr. Smeets-Janssen 7-15 15-5 3-15 Tenslotte werd nog een dames enkel gespeeld tussen Tini Eibers en Mej. Franssen, welke ons lid met 8-11 en 6-11 verloor. Slechts 2x werd een set door onze leden gewonnen, nl. bij dames-enkel en mixed. Vorige week donderdag werd de eerste ronde gespeeld om het per soonlijk snelschaakkampioenschap van Venray, waaraan door 11 spe lers werd deelgenomen. 1. Th. Jeuken 10 8 1 1 8V2 2. W. Jeuken 10 7 1 2 71/* 3. W. Bom 10 7 0 3 7 4. P. Rouvroye 10 6 2 2 7 5. Fr. de Jong 10 6 0 4 6 6. J. Peeters 10 5 1 4 5V2 7. A. Vermeulen 10 5 0 5 5 8. V. v. Mil 10 4 0 6 4 9. Mevr. E. Spee 10 2 1 7 2Va 10. L. Sanders 10 1 0 9 1 11. G. Spee 10 1 0 9 1 P.D.V. DE VREDESDUIF Zondag a.s. organiseert onze ver eniging een nationale tentoonstel ling. In de zaal van café Volleberg zullen ruim 600 duiven verzameld worden, waaruit keurmeester P. Kersten uit Venray en Slabbers uit Swalmen de schoonste zullen uit zoeken. Zes prachtige bekers in de diverse klassen staan beschikbaar. We ver wachten dat velen deze prachtige tentoonstelling zullen bezoeken. Ook niet-liefhebbers zijn van harte wel kom. Om 4 uur n.m. zal nog 'n bonnen verkoop plaats hebben. Vele beken de duivenliefhebbers schonken ons een bon. Liefhebbers grijpt deze kans. P.D.V. YSSELSTEYN Reeds tientallen inschrijfformulie ren werden ons toegezonden, waar onder verschillende Venrayse lief hebbers. Toch missen we nog vele bekende namen onder hen. U weet het, we verwachten U allen. M. Poels heeft de inschrijfformulieren, U hoeft er dus niet voor te fietsen. Komende week zullen we nader ingaan op de te houden bonnenver koop, dit wordt beslist iets groots. A.s. zondag organiseert de Ven rayse kanarievereniging haar jaar lijkse tentoonstelling van zang- en kleurkanaries. Ieder jaar opnieuw mag deze tentoonstelling zich in een stijgende belangstelling verheugen. Onze vereniging rekent ook dit maal op een grote publieke belang stelling. Voor de aan deze tentoon stelling verbonden loterij zijn nog loten a 25 ct. per stuk verkrijgbaar. Zij, die nog geen lot kochten, moe ten maar eens bij de firma Muysers op de Langstraat gaan kijken, wel ke prachtige prijzen hiervoor be schikbaar zijn. De opstelling van deze tentoonstel ling vindt men elders in dit blad vermeldt. DAMESZWEMCLUB HZPC Gymnastiek in de maand december Voor de jeugdige leden zijn de gymnastieklessen, welke worden ge geven in de gemeentelijke gymnas tiekzaal, telkens van 56 uur n.m., op de volgende data: 2 dec.: leden geboren in de jaren 1955 t.m. 1958; 9 december leden ge boren in 1954; 16 december leden geboren in 1953; 23 december leden geboren in de jaren 1958 t.m. 1952. Zwemtrainingen in Venlo Voor de jeugdige leden zijn er trainingen in het Venlose Sport- fondsenbad op de zondag 1 en 15 de cember 1963. De bussen vertrekken in Horst aan de gemeentelijke gym nastiekzaal telkens om kwart over twee nam. Voor de gehuwde dames en oude re leden zijn er trainingen op de donderdagen 12 en 19 december. Vertrek in Horst vanaf het St. Lam- bertusplein telkens om 9 uur n.m. In verband met de feestdagen zijn er op de donderdagen 5 en 26 decem ber a.s. geen trainingen. Mooie St. Nicolaas-cadeaux voor de leden Bijzonder mooie cadeaux voor de leden van de dameszwemclub HZPC fijn de club-emblemen en de -bad tassen.

Peel en Maas | 1963 | | pagina 2