Tummers-Cremers f 228.- V.C.R00Y FM-ontvangst Grammofoonaansluiting Lange-, midden- en kortegolf. Mooie mathouten kast Ingebouwde antennes Klankkleurregelaar voor hoge tonen Basschakelaar Afstemoog Huur 2.94 p.w V. Geestelijk artikel VRIJDAG 29 NOVEMBER 1963 No. 48 VIER EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCRHOF N.V. VENRAT WPPïfRT A H VHOP VPISIPAV HMCTPPPPAj ADVERTENTIEPRIJS 8 ct. per mm. I ten Venray f 1.75) GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIR^ 1050652 YV ErLiIlDLilU V UUIv V EfiYIxA I CrfiN UMiJ 1 1\ CIVul> PRIJS PER KWARTAAL 1.50 (bu ABONNEMENTS- PAROCHIEKERK VENRAY Priester v. d. week: Kapl. Driessen Markt 5 - Tel. 1882 Zondag: le zondag van de Advent. 6.30 Peter Duykers en Hendrina Poels; 7.30 overl. ouders Jacobs- Janssen en Leo Stiphout; 8.30 zuster Mechtildis O.S.U.; 9.30 voor de pa rochie; 11 uur levende en overl. le den handboogschutterij St. Oda; om 18 uur levende en overl. leden van St. Eloy. Maandag: 7 uur kapelaan Hey- mans SVV-jeugd); 7.30 Johanna Verstraelen; 8.15 Piet Oudenhoven; 9 uur Maria Reynders-Seykens. Dinsdag: 7 uur Jaap Min (v.w. de buurt); 7.30 tot int. van de H. Va der; 8.15 Petronella van Megen; 9 u. Jac. en José van Opbergen v.w. de buurt. Woensdag: 7 uur overl. fam. Pou- wels-Droesen; 7.30 Harry Janssen en Jo van Vege hel; 8.15 dokter Bloe men; 9 uur Alfons Arts. Donderdag: 7 uur Geradus Jans sen; 7.30 overl. fam. Backus-Thuyls; van Tienen; 9 uur gesticht jaarget. 8.15 overl. ouders, broers en zusters Hendrikus Drabbels, echtgenote en kinderen. Vrijdag: Eerste Vrijdag. 6.30 Willy Rongen; 7 uur zekere int. R.; 7.45 St. Nicolaasgilde; 20 uur uit dank baarheid (A.). Zaterdag: 7 uur Henrika Broers van Dijck; 7.30 uit dankbaarheid v.w. fam. Bonten-Coenders; 8.15 overl. ouders Schols-Leers; 9 uur Elisabeth Oudenhoven-Arts. Biechtgelegenheid 17.3019.30; om 19.00 uur adventsoefening. Heden zondag bid- en boetedag. Om 5 uur 's middags gebedsdienst in de kerk. Heden zondag kollekte voor de kerk van onze Christus Koning-pa rochie. Onder alle H. Missen (bouw pastoor W. Geerits). Denkt U aan de adventsoefening op de eerstvolgende 4 zaterdagen, te beginnen 30 november. Donderdag van 78 uur biechtge legenheid i.v.m. Eerste Vrijdag. Priester der week: Pater Primald Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: le zondag van de Advent. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De hoogmis om 10.15. Kollekte is voor kerk en Franciscaanse Missie's. Aan de kerkdeur voor St. Nicolaas gilde, van harte aanbevolen. 7 uur Advents-wake. Maandag: Allerzielen van de Fran ciscaanse orde. Dinsdag: H. Franciscus Xaverius, belijder. 7.30 lof met gebeden. Woensdag: H. Petrus Chrysoloqs, bisschop en kerkleraar. Donderdag: Mis van de le zondag van de Advent. Van 58 uur gele genheid om 't Sacrament der Biecht te ontvangen. Vrijdag: le vrijdag van de maand. 6.40 gezongen H. Mis; 7.45 H. Mis voor alle schoolkinderen; 7.30 lof met gebeden. Zaterdag: Geboden Vasten- en onthoudingsdag. H. Ambrosius, Bis schop en kerkleraar. 8.30 Gezinsmis tot intentie van de aanwezige gezin nen. Van 38 gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvangen. Mededelingen I. Zondag 1 december begint de Ad vent. Bereiden we ons goed voor op het Kerstfeest. Doen we dat samen door de Mis goed mee te vieren, en ook door 's avonds 7 u. naar de Advents-oefeningen te komen. Tekst-boekjes krijgt u in de kerk. De zangertjes van Sint Frans zullen de plechtigheid op luisteren. Wilt U de tekst-boekjes na afloop op de plaats laten lig gen? Dank U. 2. Zondag 1 dec. is Bid- en Boete dag voor de vervolgde kerk. Denken we ons een ogenblik hun toestand goed iix. Viei-en we zon dag 1 dec. de H. Eucharistie vol ledig mee en vragen we voor de vervolgden om kracht. Bidden en boeten we om hen te sterken. 3. Dinsdag 3 dec. Bijbelcursus „Neem en Lees", om 8 uur in San Damiano. Onderwerp: De maal tijd des Heren, teken van onze eenheid. 4. Woensdagavond 4 dec. om 7 uur St. Nicolaas-viering voor de mis dienaars en Acolythen in de gas tenkamer van het klooster. Misintenties Zondag 6.30 Noud van Lin en Mar- tien Janssen; 7.45 zekere intent. (St.) 9 uur Grada, Dina en Gerrit van Teeffelen; 10.15 Willem Lemmen; 11.45 Martien v. d. Poel en overl. fam. Maandag: 7 uur overl. fam. Poels; 7.45 overl. fom. v.d. Berg; 8.30 overl. fam. Kusters-v. d. Heyden. Dinsdag: 7 uur overl. ouders Ka- teman-Manders; zijaltaar Franciscus Beckers; 7.45 Ant. Voesten; 8.30 Hendrika Niessen. Woensdag: 7 uur Albertus Deckers en Gertr. Loonen; 7.45 Lamb. Kerk hof f; 8.30 Gerardus Willemse. Donderdag: 7 uur W. J. Steerne- man; zijaltaar Elisabeth Peeters- Hoex en echtgenote; 7.45 Jo Poels (Buren); 8.30 Jan van Lieshout. Vrijdag: 6.40 overleden ouders To nen-Vermeulen; 7 uur zijaltaar Help man Strijbos en dochter Elisabeth; 7.45 overl. fam. Arts-Heymans8.30 Martien Janssen en Noud van Lin. Vandaag ook een Mis voor Ant. Cre- mers. Zaterdag: 7 uur A. Hermus (buren) 7.45 Frits Philipsen; 8.30 Gezinsmis. Dienbeurten Accolythen Zondag: 6.30 A. Sanders, B. Peters en A. Derks; 7.45 R. Vastert, H. Bosch, M. v. Rooy en K. Jeuken; 9 uur: H. Janssen, J. Meesters, Ant. Claassens en J. Jeuken; 11.45 J. Rongen, J. Evers, C. Evers en G. Vei'schuuren. Vrij: J. Naus en P. Philipsen. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: le zondag van de Advent. 7 uur H. Mis voor de overleden priesters van ons Bisdom; 8.30 gest. leesmis voor Leonard Maas; 10 uur Hoogmis voor de levende en over leden leden van de Harmonie. Geen lof. Maandag: 7.30 gest. gez. jaardienst Wilhelmina Jeuken en ouders. Dinsdag: 7.30 gez. maanddienst v. Ida Philipsen-Keijsers. Woensdag: 7.30 gest. gez. jaar- dienst Willem Meijei\ echtgenote en zoon. Donderdag: 7.30 gez. mnd. Marti- nus Reijnders. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 7 uur H. Communie; 7.30 gez. H. Mis ter ere van het H. Hart van Jesus, Peter Joh. van Rens en Ger- trudis Litjens; 7 uur Avondmis. Zaterdag: eerste zaterdag, vasten- en onthoudingsdag. 7.30 H. Mis voor Wilhelmina Reijnders-Coenen. Gele genheid om te biehten van 67 uur. PAROCHIEKERK OIRLO A.s. zaterdag 30 november: 10 uur plechtige huwelijksmis voor het bruidspaar Peeters-Willemssen. Zondag: le zondag van de Advent. Eerste zondag van de maand. Lees- missen om 6.30; 7.30 kindermis; 8.30 en om 10 uur parochiehoogmis, te vens bid- en boetedag voor de ver volgde kerk. Daarom 's namiddags om 3 uur gebedstonde met gebeden Rozenkrans en lof tot deze intentie. Eerste kollekte is buitengewone kol lekte, tweede kollekte Bisdom. Maandag: 7.30 H. Mis ter ere van St. Machutus. Dinsdag: 7.30 Hoogmis tot dank zegging tot intentie familie Classens- Swinkels. Woensdag: 7.30 Stichting Antonius Rongen en Huberdina Houba, Pater Hiercnimus Rongen, Elisabeth Brün- cken. Donderdag: 7.30 zieledienst overl. fam. Baltussen-van Ooi. Vrijdag: 7.30 Hoogmis ter ere van St. Machutus tot genezing van een zieke. Zaterdag: 7.30 Stichting Joanna Geurts; zaterdagavond biechtgele- ;enheid van 57 uur. •PAROCHIE CASTENRAY Zondag: le zondag van de Advent. Bid- en boetedag voor de vervolgde kerk. Buitengewone kollekte voor onze kerk. 7 uur H. Communie; 7.30 leesmis voor de gelovige zielen; 10 uur hoogmis voor de parochie; 3 u. gebedsdienst voor de vervolgde kerk. Maandag: 8 uur gez. H. Mis voor fam. Wismans-Wijnhoven. Dinsdag: 8 uur gez. H. Mis voor Engelbert Emonts. Woensdag: 8 uur gez. maanddienst voor Lamberdina Friesen-Friesen. Donderdag: 8 uur gez. H. Mis v. overl. fam. Willemsen-Martens. Ge legenheid om te biechten van 5.30 3.30 uur. Vi'ijdag: eerste vrijdag der maand. 7.30 H. Communie; 8 uur gest. H. Mis ter ere van het H. Hart; 6.30 gez. avondmis voor Jac. Wismans en Petronella Cleven. Daarna oef. van eerherstel en zegen. In deze H. Mis verwachten we speciaal de leden v. d. godsd. verenigingen: Mariacon- gregatie en H. Familie. Zaterdag: eerste zaterdag, toege wijd aan het Onbevlekt Hart van Maria, Priesterzaterdag. 8 uur gez. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand tot intentie van hen die offerden. Biechtgfelegenheid van 5.306.30; lof om 6.30. Kerkpoetsen: Elly Vullings en Riek Dinghs. Misdienaars: G. v. Houdt, H. Poels, J. Gerets, L. Peeters, J. Kunen, W. Cleven. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: le zondag van de Advent. Om 6.45 leesmis voor de parochie; 8 uur leesmis voor Theodoor Bouten; 9.15 uur hoogmis, opgedragen voor de overleden fam. Dietz-Jenniskens; om 2.30 lof. Vandaag de eerste kol lekte voor missie van Pater Corne- lissen, de tweede voor de kerk. SAMEN KOM ER EENS NAAR KIJKEN EN LUISTEREN en 2 jaar geen reparatiekosten. Wilt U tussentijds kopen dan krijgt U 3/5 van de betaalde huur terug N. Roermond VENRAY Panningen Maandag: 7.30 gesticht jaargetijde voor Johannes Meijers en echtge note; 8 uur leesmis voor Peter Wil lemse en Catharina Geeraets. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Gerard Willemse, kindermis voor de meis jes; 8 uur leesmis tot zekere inten tie. Woensdag: 7.30 gesticht jaargetijde voor Mathijs en P. J. Goemans en E. Pubben; 8 uur leesmis voor Jo hannes Voermans. Donderdag: 7.30 leesmis voor Wil helm Loonen en echtgenote, kinder mis jongens; 8 ur leesmis voor Jean Loenen. Vi'ijdag: eerste vrijdag v. d. maand Om 7 ur gezongen dienst ter ere van het H. Hart voor hen die of feren; 8 uur leesmis voor de overle den familie de Bruijni-Jeucken. Zaterdag: 7.30 leesmis voor de overleden familie Loonen-Thielen; 8 uur leesmis voor Antoon Jennis- kens. Van 45 en van 6.307 uur biechtgelegenheid. Daarna lof. Kerkpoetsen: Mientje Jenniskens en Miep Martens. Accolythen: 6.45 M. Kusters en N. Pijpers; 8 uur J. van Vegchel en P. Heesen; 9.15 G. Cornelissen. G. Jen niskens. L. Jenniskens en J. Jennis kens; 10.30 A. Loonen en H. Claes- sens. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: le zondag van de Advent. Bid- en boetedag voor de vervolgde kerk. 6.30 leesmis uit dankbaarheid v. d. fam. van Ooi-Althuizen; 8.10 leesmis voor Antoon van Asten, best. door de buren; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis v. d. overl. fam. Beerkens- Kuunders; 5 uur uitstelling en aan bidding van het Allerheiligste; om 5.30 plechtig lof en sluiting van de aanbidding. Maandag: 7.30 leesmis voor de overl. fam. Bovée-Cuypers. Dinsdag: 7.30 maanddienst voor Albert Verheyen. Woensdag: 7.30 maanddienst voor Antoon van Asten. Donderdag: 7.30 leesmis uit dankb. v. d. fam. Philipsen-v. Neerven. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 gez. H. Mis ter ere van het H. Hart, best. zieled., voor Ber nard Verheyen en Gertruda Marcel lis. Na de H. Mis uitstelling en oefe ning van eerherstel; 7 uur avondmis maandd. v. Maria Hellegers-Cremers Zaterdag: geboden vasten- en ont houdingsdag, als vigiliedag voor het feest van O.L. Vrouw Onbevlekte Ontvangenis; 7.30 leesmis ter ere van de H. Oda voor de fam. Smeets-van Asten. Gelegenheid om te biechten van 67 uur. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: le zondag van de Advent. Begin van het kerkelijk jaar. 7 uur leesmis voor overl. fam. Janssen- Muijsers; 8.15 leesmis voor Wim Muijsers; 10 uur hoogmis voor de bekering van de zondaars; 6 uur lof en rozenhoedje. Maandag: 7.30 jgt. voor Johannes Hubertus Janssen, echtgenote en zoon Piet. Dinsdag: 7.30 leesmis voor overl. fam. Engels-Potten. Woensdag: 7.30 leesmis voor Hen- ricus Gooren en echtgenote. Donderdag: 7.30 leesmis ter ere van O.L. Vrouw (Janssen-Michels); geen biechtgelegenheid. Vrijdag: eerste vrijdag v. d. maand 7 uur gez. H. Mis ter ere van het H. Hart tot int. van hen die daarvoor bijdragen; 8 uur leesmis voor overl. fam. Bonants-Verrijdt; géén avond mis. Zaterdag: Priesterzaterdag. 7.30 gez. H. Mis om van God vele en goe de priesteroepingen te verkrijgen. 46 uur biechtgelegenheid; 7 uur Marialof. Zondag: le zondag van de Advent. 7.30 vroegmis tot int. van fam. Arts- Berents; 10 uur hoogmis uit dank baarheid; Maandelijkse bijzondere kollekte voor onze kerk! Vandaag bid- en boetedag voor de vervolgde christenen. Door de week H. Mis om 7.30 uur. Maandag: tot int. van fam. Muij- sers-Vullings. Dinsdag: H. Franciscus Xaverius, patroon van de missies: tot int. van fam. van Vegchel-Peeters. i Woensdag: voor de zielerust van overl. ouders. Donderdag: voor de overledenen va fam. Janssen, Timmermans en Tiessen. Vrijdag: le vrijdag van de maand. 7.30 uit dankbaarheid namens fam. Derikx-Willems; 19.30 gez. avond mis ter ere van het H. Hart tot int. vna fam. Comelissen-Hendriks. Zaterdag: eerste zaterdag, gewijd aan het Onbevlekt Hart van Maria, priesterzaterdag: tot int. van fam. Hertzig; 19.30 lof ter ere van Ma ria, Koningin van de Vrede. Biecht gelegenheid: dagelijks vóór H. Mis; vrijdag voor en na avondmis; zater dag voor en na lof. De kollekte in de Paterskerk te Venray t.b.v. de nieuwe kerk te Vre- depeel bracht 800,op. Aan rec tor en parochianen hartelijkste dank. RECTORAAT VEULEN Zondag: le zondag van de Advent. Bid- en boetedag voor de vervolg de kerk. 7.30 best. H. Mis voor overl. fam. Jacobs-Derkx; 10 uur Hoogmis voor de bekende intentie; le kollek te, maandel. kollekte voor eigen kerk, 2e kollekte voor Oostpi'iester- hulp. Geen lof. Om 8 uur komst van St. Nicolaas. Maandag: 8 uur leesmis voor zal. Peter Joh. Swinkels en overl. fam. Dinsdag: 8 uur Hoogmis, gest. jgt. voor zaliger Jan Nabuurs en Her- mina Reynen. Woensdag: 8 uur leesmis voor de overl. fam. Wilms-van Lin. Donderdag: 8 uur Hoogmis, zes- wekendienst voor zaliger Wilhelmi na Geurts-Croymans. Gelegenheid om te biechten van 67 uur. Vrijdag: le vrijdag van de maand. 8 uur leesmis voor zaliger Rector Geurts (Juffrouw K.); 's avonds 7 u. Hoogmis ter ere van het H. Hart van Jezus, v. genezing van een zieke. Zaterdag: 8 uur leesmis voor overl. fam. Kuipers-Wolters. Biechten van 67 uur. Acolythen: Mart. v. Staveren, Har ry van Rijswijck, Gerrit Reintjes. Kerkpoetsen: Mien Ewals en Willy van Staveren. RECTORAAT HEIDE Zondag: le zondag van de Advent. Bid- en boetedag voor de vervolgde kerk. 7.30 H. Mis voor de overl. fam. Fleuren-Ewals; 10 uur jaargetijde voor Martinus Peeters. Acolythen: J. Claes en H. Droesen. Lof te 3 uur. Misdienaars van de week: Naud en Jan Gielens. Maandag: 7.30 H. Mis voor de overl. vader Wilhelmus Voesten. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor de overl. fam. Ewals-Fleuren. Woensdag: 7.30 H. Mis voor Pe tronella van Dijck-Wismans. Donderdag: 7.30 H. Mis voor de overl. fam. van Vegchel-Lemmen. Vrijdag: eerste vrijdag der maand. 7.30 H. Mis voor de overl. fam. Janssen-Franssen; 7.45 Avondmis v. d. Heidse jeugd. Biechten vóór de Avondmis. Zaterdag: Priesterzaterdag, vas ten- en vleesloze dag. 7.30 H. Mis voor Johanna Heesen-v. d. Sanden. Biechtgelegenheid te 7 uur en lof te 7.30 uur. Katechismus: Klassen 1 en 2 les 8, klas 4 vraag 66; klas 5 vragen 77 78 80 82; klas 6: vragen 77 78 80 en 82. RECTORAAT SMAKT Zondag: le zondag van de Advent. 7 uur H. Mis voor Gei'ardus Linssen en Johanna Derks; 8.30 voor Joh. Hub. v. d. Winkel; 10 uur Hoogmis voor Antoon Theunissen en echtge note Wilhelmina Klaassen. Kapel: om 8.30 H. Mis voor de schooljeugd. Maandag: 6.30 tot zekere intentie; 7.30 voor Pastoor Asselberghs. Dinsdag: 6.30 voor Louisa Waps- Verweer; 7.30 voor iMa Wijnhoven. Woensdag: 6.30 ter ere van de H. Jozef; 7.30 voor fam. Janssen. Donderdag: 6.30 ter ere van het H. Sacrament; 7.30 uit dankbaarheid voor genezing. Van 56 uur gele genheid om te biechten. Geen H. Uur. Vrijdag: le vrijdag van de maand, genheid om te biechten v;M:en en 6.30 gel. H. Mis; 7.30 gez. H. Mis ter ere van het H. Hart voor Mia Wijn hoven. Na de H. Mis uitstelling, li tanie en zegen. Zaterdag: le zaterdag der maand en priesterzaterdag. 6.30 en 7.30 H. Missen ter ere van O.L. Vrouw. Van 5 tot half 6 en van 78 uur gelegen heid om te biechten; half 8 lof. Maar het is geen passief wachten. Integendeel, de voltooiing eist onze eigen medewerking aan de genade welke God ons geeft om te kunnen meewerken en en aan de voltooiing van Zijn verlossingswerk mede bij te dragen. Ieder van ons weet diep in zijn hart hoe hij naar die verlossing van zichzelf hunkert, hoe hij verlangt naar de rust en de vrede. Het duizenden jare oude gebed der Joden: Dauwt hemelen de Recht vaardigeis nog even actueel als toen de Joodse psalmist het voor de eerste keer bad. DAUWT HEMELEN DE RECHTVAARDIGE De rijke, beeldende taal van de Oosterlingen heeft mondermooie woorden gevonden om uitdrukking te geven aan het verlossingsverlan gen van de menshied. Niet alleen de Joden hunkerden immers naar de verlossing, maar ook de andere vol keren. Alleen de Joden wisten, dank zij hun van God gezonden en ge- inspireerde profeten op Wie zij hun hoop moesten stellen: Jahwe, hun persoonlijke God. En hun dichters verwoordden die zekerheid van de Verlosser, die komen zou. in ontroe rende psalmen.... Dauwt, hemelen de Rechtvaardige Wij zingen deze psalm nu nog: Ro- rate, coeli desuper. Ook wij wach ten op de voltooiing van de verlos sing, al weten wij dat de Verlosser al bijna 2000 jaar geleden gekomen is .Hij heeft de poort van de hemel weer geopend. Maar wij weten ook, dat Zijn verlossingswerk in ons voortzetting moet vinden. Al die vieringen van het kerkelijk jaar herinneren ons aan het leven van Christus op aarde: zijn geboorte, zijn leven en werken, zijn dood en zijn verrijzenis, en aan de komst van de Helper, de H. Geest. Maar die vie ringen zijn niet alleen herinnering, zij zijn ook werkelijkheden in ons eigen leven. Wij hebben een heel verkeerd idee van ons geloof, wanneer wij uitslui tend op herinneringen zouden teren. Al die feesten van het kerkelijk jaar, hoe gestileerd ook na eeuwen van liturgische verfijning en. verduistering, zijn symbolen voor onze eigen verlossing. Zoals de Jo den wachtten op de komst van de Verlosser, wachten wij op de vol tooiing van Zijn werk in ons. 'h' Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na werktijd - aan de fabriek, bij de portiei N.V. INALFA VENRAY Het was weer een drukbezet vol leybal-weekend voor de V.C. Rooy- zestallen, alleen het le damesteam was vrij. Het 3e herenzestal van V.C. Rooy was bij koploper Valuas 3 in Venlo op bezoek. De V.C. Rooyers wisten de eerste set te winnen, maar toen kwam Valuas 3 geweldig opzetten en ondanks faüe tegenstand, won Va luas 3 de overige 3 sets. V.C. Rooy 3 heeft de zege zeker niet cadeau ge geven. Het e2 damesteam bleef ook zater dag ongeslagen, toen het Venlose TVC 1 op bezoek was. Zonder veel moeite werd het een 30 overwin ning voor V.C. Rooy 2 en daarmede bleef V.C. Rooy 2 leider in de 2e klasse dames. Een bijzonder eneiwerend duel vochten de heren van V.C. Rooy 2 en TVC 2 uit in de Venrayse sport zaal. TVC 2, koploper in de eerste klasse, was bijzonder fel gestart. Met 515 wonnen ze de le set. V.C. Rooy 2 nam met 1510 de 2e set voor hun rekening. TVC 2 bracht in de derde set de stand op 12. Enorme spanning in de vierde set. V.C. Rooy 2 draaide op volle toeren en met 1511 wist enze de stand in evenwicht te brengen. V.C. Rooy 2 was erin geslaagd TVC 2 'n kost baar puntje te ontfutselen. Het le herenteam reisde naar Vierlingsbeek om daar Advendo uit Vortum te ontmoeten. In de eerste set kwam Advendo met 149 voor. V.C. Rooy haalde nog op tot 14-14, maar Advendo won deze set met 16-14. In de 2e set nam V.C. Rooy het initiatief en bracht met 9-15 de stand op 1-1. Advendo nam in de 3e set een 40 voorsprong, toen had V.C. Rooy het spel weer in handen en met 9-15 werd de stand 12 voor V.C. Rooy. In de vierde set kwam V.C. Rooy niet meer in gevaar. Met 1015 werd de 13 zege een feit. De stand in de districtsklasse Noord heren: V.C.M. 6 6 0 12 18-5 V.C. Rooy 7 6 1 12 19-5 Madjoe 2 6 4 2 8 13-8 Weri Di 3 2 1 4 7-4 PSV 2 4 2 2 4 9-6 VCH 4 2 2 4 7-7 U.V.S. 5 2 3 4 7-11 Activia 6 1 5 2 7-17 Advendo 6 1 5 2 5-17 Sios 5 0 5 0 4-15 Programma Heren, zaterdag 30 nov.: V.C. Rooy 2—V.C.T. 20.00 V.C. Rooy 3—R.A.S. 19.15

Peel en Maas | 1963 | | pagina 1