S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD S.V. LEUNEN M.H.C.VENRAY V.C.R00Y DUIVENSPORT HANDBOOG GYMNASTIEK SCHAKEN JUDO ZWEMMEN Ariaeos-Kosman &Zn. GEVONDEN Geestelijk artikel RIAENS-ROYERS fam. Willems-Janssen. Woensdag: 7.30 H. Mis voor Mar- tinus Janssen. Donderdag: H. Willibrord, apostel van Nederland. 7.30 H. Mis voor de overl, fam. Geurts-Gellings. Vrijdag: 7.30 H. Mis voor overl. fam. van Vegchel-Lemmen. Zaterdag: 7.30 H. Mis voor Peter Johan van Rens en Maria Gertruda Litjens. Biechtgelegenheid te 7 uur en lof te 7.30 uur. Katechismus: Klassen 1 en 2 les 3. klas 3 vraag 451; klas 4: 449 451 454; klas 5: 179 180 181 194 195; klas 6: dezelfde vragen als klas 5 plus 175. Zondag a.s. Willibrord-zondag met kollekte voor het binnenlands apos tolaat onder andersdenkenden onkerkelijken. RECTORAAT SMAKT Zondag: 22e zondag na Pinksteren. 7 uur H, Mis tot zekere intentie; 8.30 Peter Antoon Koenen; 10 uur Hoogmis voor Anna Maria Coppus- Drabbels. Kapel: 8.30 H. Mis voor de schoof jeugd; 9.15 voor Mia Wijnhoven (personeel Havens). Maandag: 6.30 voor overl. fam. Nellen-Barends; 7.30 gez. jaardienst voor V. Asselberghs en Joh. Ver- berkt. Dinsdag: 6.30 voor Jacob Janssen, Anna Maria Pouwels en overl. kin deren; 7.30 voor Mia Wijnhoven. Woensdag: 6.30 voor Mart. Bo- nants en overl. echtgenote; 7.30 voor overl. fam. Geurts-Verschuren. Donderdag: Feest van de H. Willi brordus. 6.30 voor Antoon Janssen en Theodorus Vermeulen; 7.30 voor overl. fam. Philipsen-Gellings; 8.30 vertrek vanaf de kerk naar de St. Willibrorduskapel te Geijsteren waar om 9.30 een H. Mis wordt opgedra- gen. Vrijdag: 6.30 voor overl. ouders; 7.30 voor Mart. Custers en Hendri- na Wismans. Zaterdag: 6.30 ter ere van O.L. Vrouw; 7.30 voor Jacob Janssen en Anna Maria Pouwels. Van 5—5.30 gelegenheid om te biechten, alsook van 78 uur. RECTORAAT VEULEN Zondag: 22e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis ter ere van het H. Hart (G.); 10 uur Hoogmis voor bekende intenite; 2.30 lof waaronder Rozen kransgebed. Maandkollekte voor onze kerk. Maandag: 8 uur leesmis voor Ant. Timmermans. Dinsdag: 8 uur leesmis voor zali ger Leo Jacobs; 9.30 huwelijksmis van Kempen-van Rijswijck. Woensdag: 8 uur gez. H. Mis voor fam. Wilms-van Lin. Donderdag: 8 uur leesmis voor zaliger Leo Jacobs. Vrijdag: 8 uur leesmis voor ziele- rust Rector Geurts (fam. B.). Zaterdag: 8 uur gez. jgt. voor zal. Gerardus van Rens. A.s. zondag 10 nov. 2e kollekte v. Binnenlands Apostolaat. Acolythen voor a.s. zondag: Gerrit Reintjens, Piet Cox en Gert Geerets. Kerkpoetsen: Nelly Spreeuwen- berg en Miet Geelen. ALLERHEILIGEN - ALLERZIELEN De ene dag is onze parochiekerk in het wit om het feest van Aller heiligen, de andere dag in de rouw vanwege Allerzielen. Toch hebben beide dagen een nauwe band met elkaar, zelfs zo nauw, dat de rouw nauwelijks te begrijpen is. Beide dagen grijpen terug tot in de oude traditie der Kerk. Zij stam men uit de begintijd van het chris tendom ,toen veel sterker dan nu het besef leefde, dat wij uiteindelijk niet leven voor nu, maar voor de toekomst in de hemel; uit de tijd, dat de martelaren als we de oude kronieken mogen geloven zingend de dood tegemoet gingen. Dat wij Allerheiligen feestelijk herdenken, daarmee hebben wij geen moeite. Wij zien er in elk geval geen gebrek aan logica in. Maar is het ook logisch om te rouwen om de afgestorvenen? Zou Allerzielen eigenlijk geen feest moeten zijn? Mankeert er niet iets aan onze opvattingen over de dood? Wij beseffen niet voldoende de on gerijmdheid van hetgeen wij belijden en van hetgeen wij beleven. Wij be lijden dat de dood de poort is, die wij door moeten gaan naar 't eeuwi ge leven. Maar wij beleven de dood als de oude Grieken, die daarin slechts de onderwereld kenden en geen rust, geen eeuwig geluk. Na tuurlijk wij geloven wel, dat na de dood God wacht, maar in de prak tijk leven wij er niet naar. Zelfs zouden wij durven zeggen, dat bij de dood rouw past. Natuur lijk .wanneer iemand sterft van wie wij houden, dan hebben wij verdriet heel erg verdriet zelfs. Maar dat verdriet is persoonlijk en behoeft niet de vreugde te miskennen, die wij gevoelen omdat de mens, die wij liefhebben, zijn bestemming heeft bereikt. Dat de Kerk dit menselijke verdriet honoreert ,is vanzelfspre kend, maar moet zij ook de uitzicht loze rouw honoreren? Of doet zij dit laatste niet en hebben wij dat er maar van gemaakt. Wij geloven, dat dit inderdaad het geval is. De hoop volle gebeden der Kerk en de smeek bede tot de barmhartige God in de Mis van Requiem bieden meer uit zicht dan de openbare mening in de Kerk ervan gemaakt heeft. Wij dienen meer te beseffen, dat er zonder Allerzielen geen feest van Allerheiligen mogelijk is tot op de jongste dag, wanneer wij ons allen in de kring der heiligen hopen te bevinden. R T H UI VENRAY - GROTESTRAAT 18 ,/fci) TEL. 1253 Een triest weer, een spiegelglad veld en een zware bal; dit allemaal speelde een belangrijke rol in de wedstrijd VenrayVCH. Moeilijk was het vooral voor onze doelman, die hierdoor dan ook wel eens een slippertje maakte. Venray nam meteen na de aftrap een licht veldoverwicht, maar suc ces kwam aan de andere zijde. Na 7 min. spelen werd een foufc m de Venray-achterhoede bestraft met een doelpunt: 01. Ook hierna weer een Venray-overwicht, doch de fel spelende VCH-achterhoede had wei nig moeite met het te doorzichtige spel van onze voorhoede. Na 22 min. hadden we bepaald pech toen een hard schot van J. Schrooten, juist onder de kruising lat en paal, door VCH-doelman nog op het nippertje tot hoekschop kon worden ver werkt. VCH kwam gemakkelijker aan doelpunten. In de 32e min. kreeg de SVV-doelman een „droog" terug speelballetje niet onder controle, waardoor VCH de stand zonder eni ge moeite vergroot zag in haar voor deel tot 02. Tot aan de rust bleef deze stand ongewijzigd. Dat de SVV-ers in de tweede helft extra hard vochten om de achter stand in te lopen is een prestatie op zichzelf. Het vlotte ook beter in de tweede helft, niet alleen doordat er tweemaal door Venray gescoord werd, maar het tempo lag hoger, waardoor de aanvallen verrassender werden. Na 8 min. spelen viel links buiten Leo Jenniskens de eer te beurt voor Venray te scoren. Hij rondde een aanval over rechts af met een ferme kopstoot, waarmee hij de VCH-doelman kansloos ver sloeg. Dit inspireerde de SVV-ers. De ene aanval na de ander golfde op het VCH-doel, waar J. Schrooten menig maal uithaalde voor een schot. Het zat hem tot nu toe echter nog niet mee. In de 12e min. zag hij een hard schot gekeerd door de lat. Toch was het deze speler die Venray op gelijke hoogte bracht met VCH. Uit een scrimmage voor het VCH- doel wist hij in de 15e min. het net te treffen: 22. Er was nu weer alles mogelijk. Fel werd er gestreden om de winnende goal. VCH werd hierdoor terugge wezen naar de eigen speelhelft, doch Venray zag geen kans tot scoren. VCH dat slechts bij vlagen in de aanval kon gaan, was echter niet ongevaarlijk. Enkele minuten voor 't einde van de wedstrijd kwamen ze zelfs nog dicht bij een doelpunt, doch de attente Hermans die het ge vaar had gezien, stond voor VCH succes in de weg, door 'n listig bal letje uit doel te koppen. Hiermede kwam een einde aan een matige wedstrijd, waarin H. Coppus zich in de eerste helft moest laten vervangen door zijn broer Fon, terwijl L. Jenniskens in de tweede helft geblesseerd raakt en zijn plaats in liet nemen door W. Theunissen. Na de wedstrijd werden we nog ge confronteerd met blessures van P. Volleberg en J. Schrooten. De wedstrijd Blerick 3Venray 2 werd gespeeld in een zeer dichte mist. Dat het spelpeil niet erg hoog lag, valt te begrijpen. M. Lucassen scoorde voor Venray de openings- tref. Voor rust kwam Blerick nog op gelijke voet: 11. Na rust wist Ven ray de meerderheid in doelpunten uit te drukken. Met nogmaals een doelpunt van M. Lucassen en een van W. Konings wist Venray de wedstrijd te winnen, waardoor weer twee kostbare puntjes aan het totaal konden worden toegevoegd. Venray 3 heeft het in Horst Ame rica niet tot winst kunnen brengen. Hoewel het voor rust een gelijk- opgaande strijd was ruststand 11 wist America 1 na rust nog driemaal te scoren, waar tegenover Venray slechts lx, zodat de wed strijd met 42 werd verloren. Venray 4 speelde een zeer goede wedstrijd. Met 51 moest RKDEV 3 het ontgelden. Hoewel de voorhoede zeer produktief was, was de achter hoede toch wel het sterkste punt, met als uitblinker doelman Hulle- man. Doelpunten werden gescoord door Chr .Rongen, Jos. van Duijnho- ven en P. Jansen. Venray 5 moest in Kronenberg met 31 de meerdere erkennen in de gastheren. In de eerste speelhelft werd zeer goed gespeeld. Na 20 min. scoorde rechtsbuiten Gomez 01. Vijf minuten voor rust kwam Kro nenberg op fortuinlijke wijze aan de gelijkmaker. De Venray-doelman trapte in plaats van eruit, de bal in eigen doel. Het eerste kwartier na de rust was het weer Venray dat de toon aangaf, doch de Kronenberg doelman stond succes in de weg. Hierna was het gedaan met Venray. Ze speelden ongeïnterseerd, waar van Kronenberg profiteerde door 2x te scoren. Het derde doelpunt van Kronenberg werd wel in buitenspel positie gescoord, doch volkomen ver diend, daar er gevoetbald werd zon der wil. Venray 6 had een gemakkelijke middag. Met 91 versloegen zij Kronenberg 3 in een eenzijdige strijd. Venray 7 heeft het goede voor beeld van het 6e gevolgd. In een goed gespeelde wedstrijd werd Ame rica 4 onder de voet gelopen. Schut ter J. Berkers eindelijk weer op zijn basis teruggekeerd gaf Ven ray 7 binnen een kwartier het zelf vertrouwen terug. Vier schoten, twee doelpunten. W. Michiels liet na plm. 25 min. no. 3 aantekenen, terwijl J. Berkers een goed genomen vrije trap van Baartman „alleen maar even" langs de doelman behoefde te duwen, 40. Na rust werd de voorsprong ge leidelijk vergroot door doelpunten van Fr. van Bergen, Th. Michiels en weer J. Berkers. Uit een van de sporadische America-aanvallen wist de rechtsbuiten te scoren: 7-1. Links back Baartman maakte dit weer goed door drie, vier spelers te pas seren en zijn solorush af te ronden met een hard schot waartegen de doelman geen enkel verweer had 8—1. Programma voor zondag 3 nov.: RKBSV 1—Venray 1 2.30 Venray 2Belfeldia 2 2.30 Venray 3Ysselsteyn 1 2.30 Swolg. Boys 2Venray 4 12.00 Venray 5Oostrum 2 12.00 Venray 7Wanssum 3 12.00 Venray 1 gaat op bezoek bij het zeer sterke RKBSV in Brunssum. Het is op dit moment nog niet be kend hoeveel spelers a.s. zondag wegens blessures niet van de partij kunnen zijn. Het is daarom moeilijk ons aan een prognose te wagen. Venray 2Belfeldia 2 is dè wed strijd van hun afdeling. Wint Ven- ray 2 deze wedstrijd dan wordt de leidersplaats weer iets verstevigd. Op dit momment staan de Venray- ers met 3 punten los, doch hebben één wedstrijd meer gespeeld. Voor a.s. zondag verwachten we van on ze reserves mits hun elftal niet al te veel wordt gebroken een kleine Venray-zege. Spannen zal het er ook bij Ven ray 3Ysselsteyn 1. Beide ploegen zullen hier wel aan elkaar gewaagd zijn. Venray 4 gaat winnen in Swol gen van de reserves van die naam. Venray 5 achten we favoriet te gen Oostrum 2, hoewel ze hier geen „makkie" aan hebben. Venray 7 zal het zwaar te ver duren hebben tegen Wanssum 3. Helemaal kansloos achten we de on zen niet. Uitslagen zaterdag j.L: Sevenum AlVenray Al 10 Venray A2Merselo Al 1—3 DIS AlVenray A3 32 Venray BI—RKDEV BI 3—0 EWC BI—Venray B2 3—6 Venray B3ïWittenhorst B3 13 Wittenhorst B4Venray B4 21 Voor a.s zaterdag „Allerzielen" zijn geen wedstrijden vastgesteld. Zaterdag speelde Venray Al uit tegen Sevenum Al. Er werd door beide partijen slordig gespeeld, zo dat er in de eerste helft geen van 'n doelpunt geen sprake was. De le helft verliep rustig. Beide partijen kregen enkele scoringskansen, die echter op niets uitliepen. Na de hervatting was Venray iets sterker, het tempo werd ook hoger. De goed spelende Sevenum-achter- hoede liet zich echter niet passeren. Bij Sevenum lukte het beter, in de laatste fase van de strijd brach de rechtsbinnen door en scoorde 10. Venray vocht nog wel fel terug, maar tot scoren kwamen ze niet, zodat de puntjes in Sevenum bleven. Leunen 1 speelde zondag uit tegen Wanssum 3 en won op 't nippertje met 43. De wedstrijd was buiten gewoon spannend, vooral toen in de tweede helft Wanssum sterk opdrong zodat de Leunse verdediging soms het 3 man sterk in het doel stond en ballen wegwerkte. Toen Wans sum dan ook nog een penalty kreeg te nemen stonden de Leunse suppor ters met trillende benen het genade schot af te wachten, maar ook de Wanssum-speler bleek geen stalen zenuwen te hebben en schoot de bal naast Al met al mag Leunen vrou we Fortuna dankbaar zijn voor de ze 2 punten en kan hieruit moed putten om de reeks overwinningen voort te zetten. Zondag a.s. komt Ysselsteyn 3 op bezoek om half 2. Leunen 2 'verloor tegen Griendts- veen 2 met 81. De A-jeugd verloor van Tienray met 7-1. De B-jeugd won tegen de Molenwiekers met 42. A- en B-jeugd en Leunen 2 zijn zaterdag en zondag vrij. De C-jeugd krijgt zaterdag om 2.30 Merselo op bezoek. A.s. zondag van 1112 uur con tributie betalen in 't clublokaal. We hopen dat enkele leden die nog ach terstallige contributie schuldig zijn, ook van deze gelegenheid gebruik zullen maken. Het Oirlose D.I.S. heeft wederom een nederlaag geleden en wel in Geijsteren, alwaar met 65 werd verloren. Hoewel de Oirlonaren steeds de leiding hadden en zelfs 20 min. voor 't einde met 42 voor stonden kon in deze van beide zijden zeer goed gespeelde wedstrijd de winstpunten niet mee naar huis ge nomen worden. A.s. zondag zal D.I.S. het echter opnieuw proberen en wel in de thuiswedstrijd tegen America. Het 2e elftal wist een magere 2-1 zege te behalen op Oostrum 3 en blijven mede aan de leiding in hun klasse. A.s. zondag krijgen ze echter 'n zeer zware uitwedstrijd naar Wit tenhorst 5. Trainen is woensdagavond en voor junioren vrijdagavond. Vrijdag, Allerheiligen is er in clublokaal Linskens een bijeenkomst om te komen tot de formatie van 'n 3e elftal, dat voorlopig vriendschap pelijke wedstrijden zal spelen. Deze bijeenkomst begint na de Hoogmis om ca. 11 uur. Het 2e dameselftal speelde tegen Blerick. Jammer genoeg bleek het Blerickse elftal sterker en meer er varen dan onze dames, zodat zij een 05 nederlaag moesten incasseren. Toch werden er herhaalde keren aanvallen ondernomen, die echter geen resultaten opleverden. Ondanks deze nederlaag was het een goede wedstrijd waarbij het 2e elftal veel geleerd heeft. Zaterdag j.l. waren twee zestallen van het Venlose „Valuas" bij V.C. Rooy op bezoek. Om 19.15 uur kwamen de heren van Valuas 2 tegen V.C. Rooy 2 in 't veld. Na een prima partij volley bal werden de punten broederlijk gedeeld, wat de verhouding het bes te weergaf. Het eerste damesteam van V.C. Rooy speelde daarna tegen Valuas 2; ook deze wedstrijd eindigde in 'n 22 gelijkspel. Indien de V.C. Rooy- dames wat meer vechtlust aan de dag hadden gelegd, was deze wed strijd beslist door V.C. Rooy gewon nen. Het le herenteam kon het in Eindhoven niet tot winst brengen. Het is toch een goed partij gewer den tegen het sterke VCM. De twee eerste sets werden met 15-12 door VCM gewonnen. Het lukte niet bij V.C. Rooy om in hun normale spel te komen. In de 3e set werd het 12-15 voor V.C. Rooy. Stand 2-1 voor VCM. In de vierde set was het wéér VCM dat met 158 aan het langste eind trok. Een verdiende 31 zege voor VCM 1, op een niet op dreef zijnde V.C. Rooy-ploeg. Het 2e herenteam had een druk weekend. Zondagmiddag ging de reis naar Tupos in Baarlo. Het is de eerste nederlaag voor V.C. Rooy 2 geworden. In het te kleine zaaltje beslist ongeschikt voor volleybal, werden de V.C. Rooy-reserves met 3-1 verslagen. Het 2e damesteam kwam daarna in 't veld tegen Tupos 2, het werd een afgetekende 30 overwinning voor de Venray se dames. De eerste set werd zelfs met 150 gewonnen. V.C. Rooy 2 dames zijn op de goe de weg, houden zo! Programma: Zaterdag 2 november 19.15 uur: Dames V.C. RooyTornado. Zondag 3 nov.: VTC 3C. Rooy 2 aanvang 11.00 uur. Heren zaterdag 2 november: TVC 3—V.C. Rooy 3 19.00 uur V.C. Rooy 1—VCH 1 20.00 uur P.D.V. „DE VREDESDUIF" A.s. zaterdag 8 uur vergadering. Laatste gelegenheid voor opgave derby-ringen, tevens uitreiken in schrijflijsten onzer tentoonstelling. Bespreking kampioenschappen enz. Zondag 3 november komen de landskampioenen uit Boukoul, een vriendschappelijke wedstrijd schie ten op de banen van „St. Anna", Venray. Jan Maessen, captain van het Ne derlands team) zal om 2 uur met zijn mannen de strijd aanbinden te gen „St. Anna". Ook Thei Hendriks uit Boukoul (10 maal persoonlijk landskampioen) neemt aan de wedstrijd deel. Voor sportliefhebbers die interes se hebben om te komen kijken staat de deur open. ST. CHRISTOFFEL Gezien de steeds groeiende aantal leden van onze vereniging heeft het bestuur zich genoodzaakt gevoeld om een grote reorganisatie toe te passen, speciaal wat betreft de les uren. We hopen dan ook dat alle leden zich zullen aanpassen aan de nieuwe lesrooster. Mentale trainin gen worden op speciale lessen ge geven, dit in verband met het deel nemen aan grote wedstrijden, waar aan we in 1964 wensen deel te ne men. Bij de afdeling gehuwde dames kunnen zich nog steeds nieuwe leden opgeven. De lessen die hier gegeven worden zijn steeds zeer goed afge steld op de leeftijden van de dames, Voor lesuren zie onderstaande tabel: Maandagavond les van 710 uur afd. gehuwde dames. Dinsdagavond van 910.30 leden, Woensdagmiddag van 23 uur meisjes van 78 jaar; van 34 uur meisjes van 89 jaar; van 45 uur meisjes van 910 jaar; van 56 u, meisjes van 1011 jaar; woensdag avond van 78 uur jongens van 810 jaar; van 89 jongens van 1014 jaar; van 910 kerngroep meisjes. Donderdagavond van 78 uur de meisjes van 1113 jaar; van 89 u. meisjes van 1315 jaar. Vrijdagavond les van 78 uur meisjes van 1315 jaar; van 89 u. meisjes van 15 jaar en ouder; van 910 uur ritmische oefeningen. Zaterdagmiddag: van 1.302.30 u. meisjes van 4—6 jaar; van 2.30—3.30 ojngens van 46 jaar groep I; van 3.304.30 jongens van 46 jaar gr. II; zaterdagavond van 6.308 uur heren-leden. Vorige week donderdag opende de Venray se Schaakclub in de le klas se noord de competitie met een uit wedstrijd tegen Venlo 2. Daar Ven- lo 2 het afgelopen seizoen kampioen in deze klasse is geworden, doch niet promoveerde, zagen onze spe lers zich al meteen voor een zware opgave gesteld. Het werd een zeer spannende strijd, waarbij de spelers elkaar aanvankelijk heel weinig in kracht toegaven. De eerste 6 indivi duele uitslagen; die allen remise waren, zijn hiervan een voldoende bewijs. Toen hierna echter 2 Ven- rayse overwinningen werden ge scoord ,was het pleit in het voor deel van Venray beslecht. De 2 re mises die hierop vrij spoedig nog volgden, waren een bewijs te meer dat beide teams elkaar in sterkte weinig ontlopen. Pers. uitslagen: Venlo 2Venray 1 1. F. Muller-J. Peters V2-V2 2. P. van BergenA. Lucassen V2-V2 3. P. HazenbosFr. Broens V2-V2 4. H. EveraartsW. Jeuken V2-V2 5. H. JagerP. Rouvroye V2-V2 6. G. SmetsJ. Verhaegh 0-1 7. J. v. VoortW. Bom ]/2-V2 8. Ph. BagasJ. Veldhoven V2-V2 9. J. BartenV. v. Mil 0-1 10. W. JagerJaca Peeters V2-V2 L—- 1 ILli ril 1 u !i.i Dat 't goed gaat met de Judoclub blijkt steeds weer, iedere week zelfs. Waren er plannen dat er een 2e oefenavond voor de senioren bijko men moest, nu is dit definitief, te beginnen vanaf vrijdag 8 november. Volgende week dinsdag is er een algemene ledenvergadering, waarop nog enkele bestuursfuncties aange vuld zullen worden, de vergadering zal gehouden worden na het oefenen der senioren. E'en frappant voorbeeld van hel kunnen van enkele leden kwam zaterdag j.l. op „St. Anna" uit de bus, waar medewerking werd ver leend aan het programma van de slotavond van de aktie Dousadj. Hier brachten de heren van Stok- kem-Ingepas en J. en W. Linders een jui-jutsie-demonstratie van de bovenste plank. Keurig verzorgd en bijzonder instructief. Dat dit een pracht staaltje van judo kunnen is, blijkt uit het feit, dat deze demonstraties praktisch al leen maar gegeven worden door vak lui met enkele D.A.N.-graden. DAMESZWEMCLUB HZPC Gymnastiek in de maand november De gymnastiek voor de jeugdige leden van de dameszwemclub HZPC, die wordt gegeven in de gemeente lijke gymnastiekzaal is voor de maand november als volgt geregeld: 4 nov. voor leden geboren in '55-'58; 11 nov. voor leden geboren in 1954; 18 nov. voor leden geboren in 1953; 25 nov. voor leden geboren in '50-'52. De lessen vangen aan om 5 uur n.m. en duren tot 6 uur. Trainingen in november Voor de jeugdige leden zijn er zwemtrainingen op zondag 10 nov. en zondag 17 nov. Vertrek telkens om kwart over twee vanaf de ge meentelijke gymnastiekzaal. Voor de oudere leden is er iedere donderdagavond een zwemtrainïng in het Venlose Sportfondsenbad. Vertrek om 9 uur n.m. vanaf het St. Lambertusplein. Naar de wedstrijden De dameszwemclub neemt zondag 3 november a.s deel aan de wedstrij den om de „In memoriam Hassig- trofee", welke in het Sportfondsen- bad te Venlo worden verzwommen. Tevens reist de wedstrijdploeg op 17 november a.s. naar Maastricht om daar deel te nemen aan de wedstrij den om de Kimbria-wisselbeker. Eerste gouden speldje tweede gedeelte nationale sohoolzwemwedstrij den Zoals bekend vinden in oktober november de wedstrijden voor het gedeelte van de nationale school- zwemwedstrijden in Nederland plaats. Zaterdag 26 oktober gelukte het Dorothea Haegens uit Horst in 't Venlose Sportfondsenbad als eer ste in Nederland het gouden speldje van deze tweede serie wedstrijden te veroveren. Grotestraat 6 De hieronder vermelde voorwer pen werden bij de rijkspolitie te Venray als gevonden opgegeven. Bankbiljet, Manders, Laagriebr.- weg 7; kinderdriewieler en plastic speelgoed, Thomassen, Grotestraat; tas met inhoud, van den Munckhof, Grotestraat 28; zijden shawl, Nete- son, Grotestraat; 1 bos huissleutels in doosje ,F. Litjens, Albionstr. 48, Leunen; pop, v. d. Heuvel, Oude Oostrumseweg 40; rechtse dames- handschoen zwart, Politiebureau; 1 paar zwarte herenpantoffels, Maas- heseweg 40; herenpolshorloge met metalen band, Th. van Sinten, Ma- rijkestraat 19; damespolshorloge m. bandje, J. van Aerle, Odastr. 36; 1 .sleutel, Politiebureau; 1 zwarte bril in etui, Politiebureau; 1 herenpols horloge met bandje, Zeegers, Hors- terweg 33, Castenray; korte zwarte regenjas, Creemers, Langeweg 60; 1 licht bruin suède korte jas, W. Hen driks, Nieuwlandstraat 1; tweekleu rige ballpoint, Nelissen, Nassaupl. 20 zwart, rechter kinderschoentje, Vol leberg, Langstraat 43c; dolkmes, Po litiebureau; hegschaar, Vollenberg, Maasheseweg 58; bruine herenbeurs met inhoud, de la Roy, Gasstr. 8; wieldop VW, Politiebureau; sleutel huis, Politiebureau; Duitse herders hond, jong, Smakterweg 1; Belgische herder, Wijnhoven, Kruitweg 21; ko peren sleuteltje ,merk Hopmi, Poli tiebureau; vrij groot geldbedrag, is laten liggen bij Asselberg, St. Ca- tharinastraat 17, Leunen; bankbil jet Stevens ,Merseloseweg 23; blau we overall, Politiebureau; rode stropdas, Politiebureau; br. winter handschoen, Driehuis, Horsterweg 37, Castenray; zonnebril, Politiebur. bril, Politiebureau; regenbroek, Broeren, Stationsweg 119; kerkboek, Mommen, Stationsweg 4; korte blau we plastic jas, Stappus, Merselose- weg 3, Overloon; rode portemonnaie m. inh., Politiebureau; bruien por temonnaie inh. sleutel, Politiebur.; d. bruine herenportemonnaie, Strij- bos, Hoebertweg 7rode damesbeurs, Janssen, Landweertweg 5; bruine portemonnaie m. inhoud, Politiebur.; donker bruine kinderportemonnaie, vna Bergen, Langstraat 59; bos sleutels, Politiebureau; dames pols horloge met bandje, G. Verheyen, Maarheseweg 66; muntbiljet, Gielen, Akker weg 14; nieuwe beurs m. inh. Vullings Horsterweg 14; 3 sleutels, Politiebureau Venray; 1 licht groene kinderportemonnaie, Politiebureau; 1 slaapzak (,n soort luchtbed), Geurts, Beekweg 32; portemonnaie inh. geld en foto's, L. Montfrooi, Sta tionsweg 46; zakmes, Politiebureau; Herdershond, reu, Cremers, Over- loon.seweg 57; horloge met inscriptie Henk Sanders, A. Reiniers, Hoender straat 26, Well; klein br. portemon naie met inhoud. Politiebureau; geel gekleurde hond, Cremers, Broekweg (asyl). 1 portemonnaie, Strijbosch, Ark straat 1; 1 damespolshorloge, Ver meulen, Zuidsingel 7; 1 zwarte da- mesportemonnaie m. inh., Zwitser- lood, Bergweg 4; 1 bruine heren- beurs m. inh., Linders, Veltum 19; 1 zilveren rozenkrans, van Dijck, Laaghediseweg 18; 1 pop in doos, G. Poels, Volenseweg 8; 1 plastic haar borstel Oudenhoven, Deken Thielen- straat 20; 1 plastic laasje, Politiebur. 1 zwarte sok, Leo Maas, Willemstr. srtaat 3; 1 kindercolbertjasje waar in Belgisch geld, Politiebureau; 1 meisjesarmband ,Cox, Horsterweg 26 Castenray; 1 herenbril, bruin mon tuur, H. v. Gerven, Broekweg 12; 1 ld .bruin hondje m. rood tuigje, L. Rongen, Beekweg 11; blauwe zijden shawl m. witte noppen, Bekkers, Nassaupl. 13; zwarte gas-aansteker, Geeratz, Langeweg 84; bruine vilten dameshoed, v. Lieshout, Pr. Bern- hardstraat 38; bruine actetas inh. brood en handdoek, Politiebureau; 1 sleutel, Garage van Haren; bruine bal, Ria Poels, Pr. Hendrikstraat 1; kinderschop Politiebureau; Big-Ben jas, grote maat, Bardoel, Pr. Bem- Cornelissen, Teeuwenhofweg 8, Leu- hardstraat 33; rubber mat, groen, nen; 1 paar rolschaatsen, E. Zaal, Pr. Margrietstr. 12; balspel, bestaan de uit 6 gr. en 1 kl. ballen, H. v. d. Hombergh, Oostsingel 6; herenbril, P. Hermsen, Hoenderstraat 108; 1 witte hoofddoek ,van Swamen, Mo lenpad 1; 1 grijze korte broek, Hoe- fenaars, Maasheseweg 71; kleine wit- Shetland.se poney, Druggen, Casten- te hond, Cremers Broekweg (asyl); raysestr. 34; gouden zegelring met initialen M. W., Bonants, Paterslaan 5; mattenklopper, Wismans, Nieuw- landstr. 30; stucadoorsgereedschap, Gemeentehuis; bruine regenjas, Brok Albionstraat, Leunen; 1 paar witte gymnastiekschoenen ,m. 41, Rongen, Langstraat 36; autosleutels, Politie bureau; bruin gekleurde bril, Jans sen, Maasheseweg 36; wit-bruin ge vlekte, gladharige Duitse staande jaevhthond, Cremers, Broekw. asyl; bruine rechter dameshandschoen, Politiebureau, Venray; bruine heren- beurs m. inh., H. Goedhardt, Es doornstraat 2; 1 bos sleutels. Pol. bur.; nieuwe grijze deken, Willem- sen, Horsterweg 40, Castenray; kap van reiswieg of kinderwagen. Stip hout ,Merseloseweg 89Amarmotje, Swinkels, Pr. Marijkestr. 2, Venray;

Peel en Maas | 1963 | | pagina 6