m Kerkelijke Diensten 1° mm van 27 okt. tot en met 2 nov. Geestelijk artikel JULIANASINGEL41'tekf. 1061 (K4780) iiliSiSi li - PAROCHIEKERK VENRAY Priester v. d. week: Pastoor Geerits Maasheseweg 10 Tel. 1274 Zondag: 21e zondag na Pinksteren. 6.30 Johanna Verstraelen; 7.30 overl. fam. v. d. Vegt-v. d. Boogaard; 8.30 Deken Hanraets; 9.30 Hoogmis voor de parochie; 11 uur H. J. Dries- sen; 18.00 Marinus van Es en klein zoon. Maandag: 6.45 Alfons Arts; 7.30 Peter Antoon Minten en dochter Pe- tronella; 8.15 gesticht jaargetijde Jan Peter Schols en Maria Hubertina Leers; 8.15 P. van Opbergen. Dinsdag: 6.45 overl. ouders Maas- sen-Swaghoven; 7.30 M. Jeucken en echtgenote; 8.15 overl. fam. Vaske- Maassen; 8.15 Martinus Verschuu- ren. Woensdag: 6.45 Alfons Arts; 7.30 gesticht jaargetijde Hendrina Smul ders en Elisabeth; 8.15 Jaap Min (v.w. de buurt); 8.15 Petronella van Megen. Donderdag: 6.45 Gerardus van Moorsel en echtgenote; 7.30 kape laan Heymans (B.); 8.15 Martinus Verschuuren (v.w. de buurt); 8.15 gesticht jaargetijde Peter Joh. Bou ten en zoon Ger. Hubertus. Vrijdag: Feest van Allerheiligen. Eerste vrijdag: 6.30 u. Th. Pouwels; 7.30 zekere intentie R.; 8.30 kape laan Heymans (SW-jeugd); 9.30 Bernardus Gommers; 11.00 Johanna van Sambeek echtgenote en dochter Jo; 18.00 Ferdinand van Els en An toinette Willems; om 5 uur Aller heiligenlof met preek. Zaterdag: Allerzielen: 6.30 Theo door Lichteveld; 8 uur overl. fam. Janssen-van Bergen, Johan, Gerrit en Theo; 9.10 deken Hanraets; 10 u. plechtige hoogmis voor alle overl. parochianen waarna processie over het kerkhof; 19.00 avondmis Antoon Laurensse. Biechtgelegenheid deze week: woensdag van 57 uur 's avonds; donderdag van 36 en van 6.30 8 uur 's avonds; zaterdag: van 6-7 u. 's avonds. Op Allerheiligen (eerste vrijdag) wordt op de gewone tijd de H. Com munie aan de zieken gebracht. Woensdagavond 7 uur oktober viering. Zaterdagavond is er geen lof, maar avondmis i.v.m. Allerzielendag. Heden, zondag 7 oktober, om half IN ALLE ONZEKERHEID IS CHRISTUS VEILIG KOMPAS Ons leven als katholiek is er niet eenvoudiger op geworden. Daarover is iedereen het wel eens. Vroeger was het heel duidelijk: dat mocht wel, dat mocht niet; dat mocht nog net en dat mocht net niet meer. Voor elke handeling was wel een voor schrift. Wanneer er dan toch nog eens onzekerheid bestond, dan was er de pastoor, die naar de toen maals gangbare mening vrijelijk be schikte over de charismata van on feilbaarheid en alwetendheid. Dat is veranderd. Nu durft ook de bisschop te zeggen: mensen, echt ik weet het niet. Dat hebben onlangs de Nederlandse bisschoppen gedaan, toen zij hun mededeling deden over de brandende „kwesties van het hu welijksleven. Zij zeiden toen open lijk geen antwoord te weten, maar de kwesties te willen bespreken met de bisschoppen der andere landen. Met andere woorden: in het con cilie. Veel katholieken kunnen maar moeilijk aan het verlies van die ze kerheid wennen. Zij beseffen niet, dat die zekerheid van vroeger meer inbeelding was dan werkelijkheid. Het was een houding, die meer op zelfoverschatting gevestigd was dan op onze enige zekerheid: Christus. Het feit, dat de bisschoppen op het Concilie het zo vaak en zo gron dig oneens zijn ,is voor veel katho lieken als een schok gekomen. Zo diep zijn zij overtuigd van de Vol komen juistheid der katholieke le vens- en denkwijze, dat het hun on denkbaar voorkomt, dat die levens- en denkwijze praktisch zonder fout kan zijn. Voor hen schijnt de Kerk werkelijk een Bruid zonder vlek of rimpel. Nu ontdekken zij de Kerk van de mensen met al hun onvol maaktheden en missen de zekerheid, de veilige omslotenheid. Zij hebben moeite te zien, dat de Kerk na een lange stilstand in juridische vastge- vrorenheid nu door de warme adem van de H. Geest weer in beweging is gekomen. Beweging met alle daar aan verbonden onzekerheid, onze kerheid over de goede vaart, onze kerheid over de bescherming. Een onzekerheid ,die zich noodzake lijkerwijs voortzet in ons dagelijks leven. De Concilievaders geven echter de weg aan, die naar de zekerheid leidt: de H. Schrift. De vernieuwing, die de meerderheid der bisschoppen willen doorvoeren, stoelen zij op de Openbaring van God, zoals die door de Bijbel tot ons komt. Zij veran keren aldus de vernieuwing aan de enige zekerheid, die wij hebben: Christus. En dat is het wat wij als katholieken in ons dagelijks leven moeten doen, luisteren naar wat Christus zegt in talloze parabels en gelijkenissen. Op Hem kunnen wij veilig ons leven richten. twaalf Apostolaat des Gebeds op Je rusalem. Dindsdagavond 29 oktober om 7.30 bijeenkomst van de Christelijke Moeders. Op Missiezondag heeft de kollekte voor de missiewerken van de Paus in onze kerk opgebracht het mooie bedrag van 1767, Heden zondag om half twaalf Mariacongregatie voor de groten in het St. Jozefklooster. Maandagavond is er geen gods- dienstcurSu voor achttienjarigen. RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Rector Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 21e zondag na Pinksteren. Feest van Christus Koning. H. Mis sen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. Hoog mis om 10.15. De kollekte (2 in 1) voor kerk en bijzonder noden. Aan de kerkdeur Christus-Koning-speld- jes. 7 uur plechtig lof met rozen hoedje en toewijding aan Christus Koning. Gidsen en Verkenners wor den vriendelijk verzocht hierbij aan wezig te zijn alsook het jongenskoor. Maandag: H. Simon en Judas, apostelen. Dinsdag, woensdag en donderdag: Mis van de 21e zondag na Pinkste ren. Vrijdag: Allerheiligen. De Missen als op zondag. De kollekte (2 in 1) voor kerk en gezinszorg; 7 uur pl. lof met predikatie en doden-herden- king. Zaterdag: Allerzielen. 6 uur eer ste H. Mis ,7 uur H. Mis; 7.30 pl. gez. Requiemmis voor alle overleden parochianen en van het klooster. 8.30 en 9 de laatste H. Missen; 's avonds 7.30 kruisweg voor overleden dier baren. Van 38 gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvangen. Mededelingen 1. Maandag .dinsdag en woensdag 7.30 lof met rozenhoedje voor het welslagen van het concilie. Don derdag niet vanwege het biecht horen. 2. De kollekte voor de Missie heeft de prachtige som van 1300, opgebracht. Vorig jaar 1110, Onze hartelijke dank. 3. Maandag 28 oktober om 20.15 be gint de levenscursus voor 18-jari gen. Nog niet allen hebben ge antwoord op de oproep-kaarten. We verwachten de jongens en meisjes die in 1945 geboren zijn. 4. Biechten: woensdag 30 oktober en donderdag 31 oktober: van 3—8 in 4 biechtstoelen. 5. Vanaf vrijdag 12 uur tot zater dagavond kan men de Allerzie- len-aflaat verdienen. Vereisten: Biecht ,H. Communie en 6 x On ze Vader .Weesgegroet en ere zij de Vader. 6. Dinsdag 29 oktober: Bijbelcursus „Neem en Lees", om 8 uur in San Damiano. Onderwerp: Hoe kan Paulus zijn gelovigen en ook ons aanspreken als „Heiligen". Misintenties Zondag: 6.30 Piet Hermans (Vel- tum)7.45 Hendrina Franssen-van Ger ven; 9 uur overl. ouders Pou- wels-Friezen en zoon Antoon; 10.15 Johanna Swinkels-Michiels als jaar getijde; 11.45 Peter Beerkens. Maandag: 7 uur Eva Wilhelmina Rojer; 7.45 overl. grootouders Bou- ten-Vermegen; 8.30 overl. fam. v. Lieshout-Vullings. Dinsdag: 7 uur J. van Lieshout, zijaltaar Franciscus Beckers; 7.30 zijaltaar Mathilda Wasscher; 7.45 overl. fam. Linders-Nabuurs. Woensdag: 7 uur Johannes Swin- kels en dochter Gertruda; 7.45 voor verlaten zielen; 8.30 Gerardus Wil- lemsen. Donderdag: 7 uur Elisabeth Pee- ters-Hoex en echtgen. D.O.; 7.45 Sjaak Jacobs; 8.30 Antonius Marti nus Janssen. Vrijdag: 6.30 Wilhelmus Thijssen; 7.45 overl. ouders Janssen-Maurus; 1.00 Gerardus Verkoeyen en Petro nella Cremers; 10.15 Antoon Coop-, mans en fam.; 11.45 Antonette Lens- sen-Huisman. Zaterdag: 6 uur overl. fam. Wijn hoven-Roei of s; 6.30 Franciscus Bec kers; zijaltaar Mevr. Coenders-Buus en zoon Arnold; 7 uur overl. ouders Tonen-Vermeulen; zijaltaar overl. ouders Slits en zoon Theo; 7.30 gez. Requiemmis; zijaltaar Lamb. Kerk- hoff; 8 uur Martien Janssen en Noud van Lin; 8.30 Wilhelmus Linders en Wilhelmina van Gerven; 9 uur overl. ouders (Burg.). Dienbeurten Acolythen Zondag: 6.30 C. Evers, G. Ver schuuren; 7.45 J. Naus en P. Philip- sen, B. Peters en A. Derks; 9 uur R. Vasters ,H. Bosch ,M. v. Rooy en K. Jeuken; 11.45 H. Janssen, J. Mees ters, J. Jeuken en J. Rongen. VrijG. Philipsen en J. .Evers. 1 november, Allerheiligen: 6.30 G. Philipsen, J. Evers, C. Evers, G. Ver schuuren, J. Naus en P. Philipsen; 9.00 B. Peters, A. Derks ,R. Vasters en H. Bosch; 11.45 M. v. Rooy, K. Jeuken, H. Janssen en J. Meesters. Vrij: J. Jeuken en J. Rongen. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 21e zondag na Pinksteren. Feest van Christus Koning. Vandaag onder de H. Missen kollekte tot be strijding van de onkosten van de H. Missen. 7 uur H. Mis tot zekere in tentie; 8.30 overl. fam. Claessens- Christians; 10 uur plechtige Hoogmis voor de parochie; 6.30 plechtige slui ting van de H. Missie. Maandag: 7.30 Maria Thielen- Rutten. Dinsdag: 7.30 gez. maanddienst Piet Claessens; 9.30 plechtige Hu welijksmis voor het bruidspaar Pee- ters-Linders. Woensdag: 7.30 gez. mnd. Ida Phi- lipsen-Keijsers. Donderdag: 7.30 Gerardina Jen- neskens-Gielens. Biechten van 5-7 u. Vrijdag: Feest van Alle Heiligen. 7 uur H. Mis tot zekere intentie: 8.30 Hoogmis voor de parochie; 10 u. gest. leesmis v. Leonard Maas; 3 u. Lof met Allerzielenpreek en proces sie naar het kerkhof. Zaterdag: Allerzielendag. 7 u. H. Mis voor alle overleden gelovigen; 8 uur gez. H. Mis voor de overl. le den van de Broederschap; 7.00 uur avondmis tot intentie van Z.H. de Paus. Allerheiligendag vanaf 12 uur en Allerzielendag kan men in onze kerk een volle aflaat verdienen bij ieder kerkbezoek; 6 x Onze Vader, Wees Gegroet en Eer aan de Vader. Vandaag aan de kerkdeur speld jesverkoop ten bate van het sociaal charitatieve werk der vrouwenorga nisaties in ons bisdom. Voor het algemeen onderhoud van het kerkhof kan men deze week 'n bijdrage storten in de offerblok ach ter in de kerk of met Allerheiligen in de offerblok op het kerkhof. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 21e zondag na Pinksteren. Feestdag van Christus Koning. 4e zondag van de maand. Leesmissen om 6.30; kindermis om 7.30; 2e H. Mis om 8.30; parochiehoogmis om 10 uur. 3 uur Rozenkrans en lof met toewijding van het mensdom aan Christus Koning en litanie van het H. Hart van Jesus. Eerste kollekte vandaag voor Pater v. d. Sterren wegens zijn vertrek naar de missie; tweede kollekte bisdom. Maandag: 7.30 H. Mis voor een overledene (America). Dinsdag: 7.30 zieledienst overleden familie v. d. Ven-Cleven. Woensdag: 7.30 leesmis; 9.30 hu welijksmis bruidspaar Litjens-Bae- ten. Donderdag: 7.30 zieledienst overl. familie Joosten-Martens. Vrijdag: Allerheiligen, verplichte feestdag. H. Missen om 6.30, 7.30 kindermis; 8.30; parochiehoogmis om 10 uur; 3 uur vespers van Allerhei ligen en rozenkrans, allerzielenpreek miserere en bezoek aan 't kerkhof. Zaterdag: Allerzielen. H. Misset zijn: 6.30 2 leesmissen; 8 uur 2 lees missen; 9 uru leesmis, gevolgd door Hoogmis. Na de hoogmis bezoek aan 't nieuwe kerkhof; 's avonds om 7 u. Rozenkrans en lof. De toties quoties aflaat is te ver dienen van Allerzielendag 12 uur en zondag vanaf 12 u. Biecht, H. Com munie en 6 x Onze Vader én Wees gegroet. Deze week H. Communie aan de zieken. Men wordt verzocht de graven op het kerkhof zelf in orde te maken. A.s. zondag eerste zondag der maand: buitengewone kollekte. Biechtgelegenheiddinsdag van 57 uur; woensdag van 57 uur; donderdag van 57 en van 89 uur in beide biechtstoelen. Men zorge zoveel mogelijk mede te werken aan de biechtspreiding. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 21e zondag na Pinksteren. Feest van Christus Koning. 7 uur H. Communie; 7.30 gest. leesmis ter ere van Chr. Koning; 10 uur hoogmis v. d. Parochie; 3 uur lof met rozen hoedje en toewijding van 't mens dom aan Christus Koning en Lita-, nie van 't H. Hart. Laat 't een mas sale hulde zijn aan onze Koning. Maandag: 7.30 6e zeswekendienst v. Leonardus Classens. Dinsdag: 7.30 gez. H. Mis ter ere; van O.L. Vrouw tot intentie van hen, die offeren. Woensdag: 7.30 gest. gez. jaar-1 dienst voor Piet Philipsen. Donderdag: 7.30 jaardienst voor; Jacob Wismans. Biechtgelegenheidf van 35.30 x van 67.30 in beide, biechtstoelen. Vrijdag: eerste vrijdag. Feest van Allerheiligen, verplichte feestdag. H. Missen en kollekte als op zondag. 7 uur H. Communie; 7.30 gest. H. Mis ter ere van 't H. Hart; 10 uur hoogmis voor de Parochie; 2.30 Lof met rozenhoedje, Allerzielenpreek en processie naar 't kerkhof. Vandaag vanaf 12 uur en morgen de gehele dag kan men de allerzie- lenaflaat verdienen: een volle aflaat voor de zielen in het vagevuur zo dikwijls als men na biecht en H. olU MTRBfftnf» Aypotfafai financiering VJ Communie de kerk bezoekt en daar bidt tot int. van de paus: 6x onze vader weesgegroet en eer aan de vader. ZIEKEN kunnen deze aflaten thuis verdienen als ze in plaats van het kerkbezoek één Onze Vader en Weesgegroet extra bidden. Zaterdag: Allerzielen. Eerste za terdag en priesterzaterdag. 7 uur leesmissen en gezongen H. Mis voor Jos Seykens-Collin; 9.30 2 leesmis sen; 7 uur gez. avondmis voor de overleden parochianen. Daarna ge legenheid om te biechten tot 8 uur. Kerkpoetsen: Gonny Weys en An- ny Donders. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 21e zondag na Pinksteren. Feest van Christus' Koningschap. Om 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor de overleden familie Toonen-Wil- lems; 9.15 hoogmis voor de parochie; 10.30 leesmis voor Jean Holtackers; 3 uur lof en toewijding van de pa rochie aan Koning Christus en bloe menhulde door de jeugdverenigin gen en de schoolkinderen. Maandag: 7.30 leesmis voor P. J. van Rens en Aleida Poels. 8 uur leesmis voor Hendrik en Lena van Soest. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Peter Willemsé en Catharina Geeraets, kindermis voor de meisjes; 8 uur ge zongen jaargetijde voor Hendrik en Piet Claessens. Woensdag: 7.30 gesticht jaargetij de voor de oorlogsslachtoffers van Leunen en Veulen; 8 uur leesmis v. d. overl .fam. Jenniskens-Mar^ens. Donderdag: 7.30 leesmis voor Ge rard Willemse, kindermis voor de jongens; 8 uur leesmis voor pastoor Vostermans. Biechtgelegenheid in 2 biechtstoelen van 2.304 uur en van 58 uur. Vrijdag: Hoogfeest van Allerheili gen. Geboden feestdag. H.' Diensten als op zondag. Om 6.45 leesmis; 8 u. leesmis voor Gerard Verkoeijen en echtgenote; 9.15 hoogmis voor de parochie; 10.30 leesmis voor Piet Reintjes; om 2.30 rozenhoedje, ves pers van Allerheiligen ,gedachtenis van de gelovige zielen en processie naar het kerkhof. Vanaf 12 uur tot Allerzielendag 's avonds gelegenheid om de aflaat toties quoties te verdienen onder de gewone voorwaarden van biecht en H. Communie. Zaterdag: Allerzielendag. Om 7 u. leesmis gevolgd door nog een lees mis; 8 uur leesmis gevolgd door nog twee leesmissen. De H. Mis van 8 u. wordt opgedragen voor Martinus Heesen. 's Avonds om 8 uur gezon gen dienst voor alle overledenen van de parochie. Kerkpoetsen: Mietje Weijs en Mientje Litjens. Accolythen: 6.45 B. Loenen en A. Loonen; 8 uur J. van Vegchel en P. Heesen; 9.15 H. Claessens, J. v. Ooi en L. Jennislcens; 10.30 M. Kusters en N. Pijpers. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 21e zondag na Pinksteren. Feest van Christus Koning. 6.30 lees mis voor int. van de fam. Verheyen- Versteegen; 8.10 leesmis v. d. ovei'l. fam. Willemse-Vos; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis ,best. jaargang voor Johannes Willemse; 2 uur lof met rozenkrans en toewijding aan Chris tus Koning. Maandag: 7.30 leesmis uit dank baarheid voor de fam. Wismans- Philipsen. Dinsdag: 7.30 weekdienst v. An toon van Asten; zijaltaar leesmis v. d. overl. fam. Theunissen-Gerrits. Woensdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid v. d. fam. Michels-Philip- sen; zijaltaar leesmis v. d. fam. van Dijck-v. d. Ven. Donderdag: 7.30 leesmis voor Wil helmus Hubers; zijaltaar leesmis uit dankbaarheid voor de fam. Wis- mans-Versteegen; gelegenheid om te biechten van 46.30 en van 79. Vrijdag: Hoogfeest van Allerheili gen .verplichte feestdag. 6.30 lees mis voor zekere intentie; 8 uur lees mis voor Gerard Deters; 9 uur kin dermis; 9.30 H. Mis voor de Duitse bezoekers van het kerkhof, 10.15 Hoogmis, best. jaargang voor Jan Litjens; 3 uur lof, waarna Allerzie lenpreek en processie naar het kerk hof. Zaterdag: Allerzielen. Om 7 uur twee H .Missen .waarna om onge veer 7.45 een gezongen mis voor al le overledenen van de parochie; des avonds om 7 uur avondmis voor Ge rard Deters. Na de avondmis zege ning van het Hubertusbrood., PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 21e zondag na Pinksteren. Feest van Christus Koning. 6.30 Communieuitreiken; 7 uur Vroegmis voor de parochie; 8.15 leesmis voor overl. fam. van Lankveld-Giesbers; 10 uur Hoogmis voor Petrus Pubben vanwege de Boerenleenbank. Onder de H.H. Missen speciale maandelijk se kollekte voor de noden van onze kerk; 6 uur plechtig lof met toewij ding van de parochie aan Christus Koning. Maandag: Feest van de H.H. Apostelen Simon en Judas. 7 uur Hoogmis voor de parochie; 7.45 lees mis voor Henricus van Helden. Dinsdag: 7 uur gez. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw en H. Gerardus; 7.45 leesmis voor Laurens Noyen en Elisabeth Janssen. Woensdag: 7 uur gez. H. Mis voor de parochie ,voor de vruchten der aarde en andere openbare noodwen digheden. 7.45 leesmis voor Lamber- tus van Meyel; van 58 Biechtge legenheid. Donderdag: 7 uur gez. H. Mis ter ere van de H. Gerardus; 7.45 Lees mis voor Wed. van Vegchel-Claes- sen; van 47 uur Biechtgelegenheid bij een eërw. pater. Vrijdag: Hoogfeest van Allerhei ligen, verplichte feestdag. Geen ont houdingsdag. Tevens eerste vrijdag. 6.30 Communieuitreiken; 7 uur lees mis voor Henrica Hoedemakers; 8.15 leesmis voor overl. fam. Kessels- Claes; 10 uur Hoogmis voor de pa rochie: 2.30 plechtige Vespers van het feest van Allerheiligen, Allerzie lenpreek en processie naar het kerk hof. Heden vanaf 12 uur en morgen de gehele dag gelegenheid om de quoties toties-aflaat te verdienen onder de gewone voorwaarden. Zaterdag: Allerzielen. 6 uur 3 lees missen. Ie H. Mis voor Willem van Rijswijck en Helena Litjens, 2e voor alle overledenen; 3e t.i.v. Z.H. de Paus. Bij het begin van de 2e H. Mis wordt ,de H. Communie uitgereikt; 7.30 leesmis voor alle overledenen, daarna 2e H. Mis tot int. van Z.H. de Paus; 9 uur gest. hoogmis voor de overleden weldoeners van de Kerk; daarna processie naar het kerkhof, 's Avonds om 7 uur Kruis weg en lof voor de gelovige zielen. iidumn u u«tii*8tt«Liisniiai Wij vragen nog-steeds P ER S O N E E L geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na, werktijd - aan de fabriêk, bij de portiei N.V. INALFA VENRAY RECTORAAT HEIDE Zondag: 21e zondag na Pinksteren. Feest van Christus Koning. 7.30 H. Mis ter ere van Christus Koning tot eerherstel; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: A. en J. Droe- sen. Vóór de H.H. Missen worden speldjes aangeboden vóór het sociale werk der vrouwenorganisaties. 3 u. Lof met toewijding van het mens dom aan Christus Koning. Misdienaars van de week: Piet Rongen en Martien Derikx. Maandag: 7.30 H. Mis voor overl. ouders Engelbertus Nellen en Hele na Rutten. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor Johan na Heesen-v. d. Sanden v.w. de buurt. Woensdag: 7.30 H. Mis voor Peter Johan van Rens en Maria Gertruda Litjens. Donderdag: 7.30 H. Mis voor Cor nells van Meijel en zoon Leo. Biecht gelegenheid: van 56.30 uur bij de rector. Van 6.308 uur bij een eerw. Pater. Van 89 uur bij de rector. Vrijdag: Allerheiligen, geboden feestdag. Eerste vrijdag van de maand. 7.30 H. Mis voor Harry Rut ten; 10 ur Hoogmis voor de Heidse Jeugd. Vanaf 12 uur tot en met Al- lerzielenavond volle aflaat te ver dienen voor de gelovige zielen, tel- kens als men de kerk bezoekt en 6x het Onze Vader, Weesgegroet en Ere zij de Vader bidt. Te 3 uur Lof, waarna processie naar het Kerkhof. Geen avondmis. Zaterdag: Allerzielen. Priesterza terdag. 7 uur H. Mis voor overl. ouders Michels-Rongen. 7.30 H. Mis tot int. van Z.H. de Paus en te 8 uur H. Mis voor alle overledenen van ons rectoraat. Te 7 uur 's avonds Vespers voor alle overledenen. RECTORAAT VEULEN Zondag: 21e zondag na Pinksteren. Feest van Christus Koning. 7.30 H. Mis voor de bekende intentie; 10 u. Hoogmis, jaargetijde voor zaliger vr. Cleven-Strijbos; 2.30 Christus Koninglof met toewijding. Maandag: 8 uur leesmis voor zal. Gerard Smits. Dinsdag: 8 ur leesmis voor' de zie- lerust van Rector Geurts v.w. Paro chiaan. Woensdag: 8 uur leesmis uit dank baarheid ter ere van O.L. Vrouw v. Altijddurende Bijstand. Donderdag: 8 ur leesmis voor fam. Geurts-Ambrosius. Biechthoren in één biechtstoel van 34 uur; 7 uur Rozenhoedje. Biechthoren in twee biechtstoelen van 7.309 uur. Zij die bij de pater biechten, in korte banken plaats nemen. Vrijdag: Hoogfeest van Allerheili gen. 7.30 leesmis voor zaliger Jan Reintjes; 10 uur Hoogmis voor be kende intentie. Tevens eerste vrij dag van de maand. Na de H. Mis van 7.30 wordt de H. Communie ge bracht aan de zieken. 2.30 Middag oefening voor de overledenen, waar na processie naar 't kerkhof. De toties quoties aflaat voor de zielen in 't vagevuur kan verdiend worden na biecht en H. Communie vanaf vandaag 12 uur en de hele Allerzielendag, telkens als men de kerk bezoekt en 6 x Onze Vader, Weesgegroet en ere zij den Vader bidt. Zaterdag: Allerzielen. 7 uur lees mis voor alle overleden gelovigen; 8.30 leesmis tot intentie van zijne Heiligheid de Paus; 10 uur Hoogmis af gest. fam. van Staveren-v. Son; 7.30 nam. avondoefenmg voor de zielen in het vagevuur. A.s. zondag 22e zondag na Pink steren maandelijkse kollekte voor de kerk. Acolythen: Martin van Staveren, Willy Erben en Ben Burgers. Kerkpoetsen' deze week: Dora Hagens en Riek Geurts en Jo Bovee.

Peel en Maas | 1963 | | pagina 14