IA R I A E N S-ROYERS Overpeinzingen S. V. LEUNEN HONDENSPORT MOTORSPORT S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD M.H.C. VENRAY RUITERSPORT WANDELSPORT ZWEMMEN rfi DE MOLENWIEKERS Ariaens-taan &Ze. LZ In een speciaal artikel elders in dit blad memoren wij het 12Va jarig bestaan van de R.K. Invalidenbond St. Liduina afd. Venray. Hierboven drukken wij een foto af van het dagelijks bestuur van deze afdeling. POR THUIS VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL. 1253 Helaas is Venray 1 na de eerste competitiewedstrijd nog zonder winst gebleven. Met 21 moesten zij in IVO hun meerdere erkennen. Hoewel de Venrayers een goede le helft speelden, was het IVO dat na rust verrassend voor de dag kwam en hun tererinvoordeel een- klein effectvol veld wist uit te buiten. IVO dat reeds een competitiewed strijd achter de rug had en al een beetje aan de competitiesfeer ge wend was, ging vlot van start. Na 10 min. spelen nam Venray het initiatief over. In de 12e min. liep V. Lucassen door op een pass van P. Volleberg, doch had bepaald pech toen een IVO-back op de doellijn zijn gepasseerde doelman kon as sisteren. Over geluk hadden de IVO- mannen voor rust trouwens helmaal niet te klagen, want even later schoot V. Lucassen weer hard op doel, doch de keeper kon z'n schot op het nippertje onschadelijk ma ken. Ook P. Volleberg had met zijn schoten geen succes. De IVO-aanvallen waren ook niet van gevaar ontbloot, maar de in topvorm stekende P. Philipsen gaf hun weinig kans voor een goede af werking. De stand bleef tot aan de rust dubbelblank. Hoopvol zagen we de tweede helft tegemoet. We verwachtten vast, dat de SVV-ers hun technische meer derheid na rust in doelpunten zou weten uit te drukken. Integendeel echter. Na 2 min. spelen wist IVO al de score te openen 10. Hoewel on ze doelman bij dit doelpunt niet he lemaal vrijuit ging durven wij hem dit nauwelijks kwalijk te nemen door het voortreffelijke werk dat hij hierna liet zien. Deze tegenslag kwam Venray goed te boven. De aanvallen waren tal rijk. Succes bracht dit in de 13e min. P. Smits kreeg op de rand van het strafschopgebied de bal toegespeeld en schoot deze onverwachts en hard in: 11. Het spelpeil bij de Venray- se voorhoede zakte aanmerkelijk, waardoor de druk op doel zeer zwaar en langdurig werd. De hard werkende verdediging wist de zaak nog een hele tijd te klaren, zolang zelfs dat vele Venrayers en Velde- naren genoegen hadden genomen met een gelijkspel, maar 5 min: voor het einde wist IVO toch nog de ba lans in haar voordeel door te doen slaan: 21, waarmee IVO door haar enthousiasme de volle winst kreeg. Venray 2 liet nergens twijfel aan bestaan. Met 91 werd RKDEV 2 aan de zegekar gebonden. Meteen na de aftrap gingen de Venrayers in de aanval en in de eerste minuten was het al bijna raak. Een goede aanval over links werd door links buiten Jenniskens besloten met een hard schot. In de 15e min. was het raak. Een door M. Lucassen geno men hoekschop belandde via de han den van de keeper in doel: 10. J. Schrooten maakte er even later 20 van uit een pass van A. Jans sen. Na 'n half uur spelen werd het 30 door linkshalf P. Logtens, ter wijl M. Lucassen kort hierna num mer 4 liet aantekenen. In de 40e min. gelukte het de RKDEV-links- binnen voor zijn ploeg de eer te redden: 41. Kort voor rust maakte G. Rongen er 15 van. Nog was de doelpuntenhonger niet over, want in de tweede helft werd de stand nog opgevoerd tot 91 door doelpunten van J. Schrooten 3x en G. Rongen, terwijl één toegeken de strafschop onbenut bleef. Venray 3 zat het in de eerste competitiewedstrijd niet mee. Zij waren helemaal niet de mindere van Tienray 1, maar moesten uiteindelijk toch met 02 de meerdere erkennen in Tienray, %in een onfortuinlijke wedstrijd. Venray 4 had in Tienray 2 een geducht tegenstander. De Venrayers speelden daar een goede wedstrijd. Door doelpunten van Chr. Rongen en J. Jeuken werd de strijd met 1-2 beslist in het voordeel van Venray. Venray 5 ging met een min of meer gehavend elftal naar Merselo. Zij gaven daar aanvankelijk toch nog goed partij en wisten zelfs een 02 voorsprong te bereiken. Na rust beschikte Merselo over de meeste „luft" en won de wedstrijd met 32. Venray 6 bleef met 32 de baas over De Molenwiekers 2. Hoewel 'n Venray-back de Molenwiekers aan het eerste doelpunt hielp, werd er vrij spoedig gelijk gemaakt. Opnieuw wisten de Molenwiekers een voor sprong te nemen, doch voor rust kwam de stand weer in evenwicht. Na rust speelde Venray stérker en won deze wedstrijd verdiend met 3—2. Venray 7 leed tegen DIS 2 een 12 nederlaag. Dit is heus geen slechte prestatie tegen het pas ge degradeerde DIS. Programma voor zondag 15 sepl.: Venray 1Wittenhorst 1 2.30 u. Boxmeer 2Venray 2 2.30 u. Meterik 1Venray 3 2.00 u. Venray 4RKGFC 2 2.30 u. Venray 5Molenwiekers 1 12.00 u. Leunen 2Venray 6 1.30 u. Geysteren 2Venray 7 2.00 u. A.s. zondag speelt Venray 1 thuis tegen Wittenhorst 1. De oranje-hem den uit Horst zijn deze competitie verrassend van start gegaan. In twee wedstrijden scoorden zij niet minder dan 9 doelpunten, terwijl hun doel man slechts 4x gepasseerd werd. De Venrayers weten dus wat hen te wachten staat. Speelt onze voorhoe de iets attenter dan verleden zon dag, dan geven wij de rood-witten een reëele kans op een overwinning. Aan spanning zal het in elk geval niet ontbreken aan de Oostsingel. Venray 2 zal a.s. zondag willen bewijzen dat grote overwinning op RKDEV 2 geen uitschieter is f weest. De overwinning zal niet zo groot worden, maar Boxmeer 2 zal in eigen huis toch het hoofd moe ten buigen. Venray 3 gaat bij Meterik 1 op bezoek. Beide ploegen leden de eer ste competitiewedstrijd een neder laag. Voor a.s. zondag houden we 't daarom maar op een gelijkspel. Venray 4 speelt thuis tegen RK GFC 2. Vorig jaar heeft die ploeg tot het einde van de competitie fel gestreden om de eerste plaats, een nek-aan-nek-race met Wanssum 2. Venray 4 zal dus op haar hoede die nen te zijn, anders kon hen de winst wel eens ontglippen. Venray 5 speelt aan de Oostsingel tegen het eerste elftal van de Mo lenwiekers. Het zal een zware op gave worden voor Venray 5, maar ze zullen hun huid zo duur mogelijk verkopen. Venray 6 gaat naar Leunen. Daar blijven zij de baas over Leunen 2. Ook Venray 7 gaat winnen. Zij spelen een uitwedstrijd tegen Geys teren 2. Zij, die interesse hebben voor een donateurskaart, kunnen deze a.s. zondag bekomen bij de penning meester aan de ingang van het sportterrein aan de Oostsingel. Venray Al trad zondag aan voor de eerste ronde van de Bisschops beker en wel in Blitterswijck' tegen BW Al. Er werd fors gespeeld aan beide zijden. Al gauw nam Venray het heft in handen. In de 10e min, dreef de linkshalf van Venray de bal naar voren en plaatste die hoog voor doel. De keeper sprong er naar maar miste grandioos waardoor J. de Klerk een pracht kans kreeg en die ook prompt benutte: 01. In de 15e min. een hard schot van W. Peéters en dat betekende 02. Ven ray kwam nu sterk opzetten. Na en kele gevaarlijke duels voor het doel van Venray, plotseling weer een gevaarlijke uitval van Venray, die goed werd afgewerkt door G. de Bruin, die kalm en beheerst in schoot 30. Kort hierna een aan val over rechts. Th. Volleberg kreeg de bal toegespeeld, passeerde enkele spelers en dribbelde met de bal op doel af en schoot zuiver in: 04. Dit gebeurde in de 25e min. Tot de rust kwam in de stand geen verandering Direct na de aftrap in de tweede helft kreeg de midvoor van BW de bal in zijn bezit, passeerde enkele spelers en schoot plotseling hard op het doel. Charly stond goed opge steld, maar de bal draaide uit zijn handen en viel in doel: 14. Hierna zakte het spelpeil aanmer kelijk in en de stand kwam geen verandering meer, zodat Venray met een 14 zege huiswaarts keerde. Zondag j.l. zette Molenwiekers 1 de nieuwe competitie in met een 93 overwinning op Wittenhorst 4. In 't begin van de wedstrijd zag het er niet naar uit dat de score zo hoog zou oplopen. Vanaf de aftrap gingen de Molenwiekers meteen in 't of fensief, wat direct al goede kansen opleverde, maar voorlopig zonder resultaat. Integendeel. Bij een aan val van de Oranjehemden na 10 min. verkeek doelman Peters zich op een hoge bal en over z'n handen heen verdween de bal in 't doel: 0-1. Geenszins ontmoedigd trok men met snelle combinaties via de vleu gels op de vijandelijke veste aan en het was M. Beerkens die na een kwartier spelen met een mooi schot de partijen op gelijke voet bracht. Vijf min. later namen ze zelfs een 21 voorsprong, toen de Witten- horstback helemaal in 't nauw ge^- dreven, niets anders wist te doen dan de bal in eigen doel te plaatsen. 10 min. later echter was 't al weer gelijk. Bij een aanval over rechts was 't de Wittenhorst-rechtsbuiten die met een mooi schot doel trof: 22 Toch gaf M. Beerkens z'n ploeg 5 min. voor de rust wederom een voorsprong. Lang hebben ze hier geen plezier van gehad want enkele min. voor rust bracht de rechts binnen van de gasten de stand op 33. Een hoge bal ging over de te ver opgedrongen Molenwiekers-spil en 't was voor de toestormende' rechtsbinnen een koud kunstje om te scoren. Na de rust was 't alles Molen wiekers wat de klok sloeg. In de 8e min. ving W. Linders een voorzet van rechts op speelde zich handig vrij en dat betekende 43. Na 20 min. kregen de Molenwiekers een vrije trap te nemen op de rand van 't strafschopgebied, welke door de rechtshalf in een doelpunt werd omgezet. In de volgende minuten werden uit 2 corners evenveel doel punten gescoord door resp. J. Smits en P. v. d. Laar: 73. De strijd was gestreden en Wittenhorst slaagde er zelfs niet meer in om een tegenaan val op te zetten. J. Smits wist in de eindfase van de strijd de score nog op te voeren tot 93. Molenwiekers 2 speelde tegen Venray 6 en verloor met 32. Rust stand 2-2. In deze wedstrijd sloeg een Venray-speler een tiental min voor het einde bij een aanval van de Molenwiekers de bal met z'n hand naast doel. In plaats van een strafschop, kregen ze een hoekschop te nemen. Hierdoor ontging hun de kans op een verdiend gelijkspel. Programma voor zondag 15 sept..: SW 5Molenwiekers 1 12.00 u. Molenwiekers 2EVV 1 2.30 u. Wittenhorst 5Molenwiekers 3 12.00 Zaterdag 14 sept. (Jeugd): Oostrum AlMolenwiekers Al (aanvang zie opstelling) Molenwiekers BIEWC BI 3.00 Leunen 1 begon de competitie goed en won thuis van Geysteren 2 met 71. Een verdiende overwin ning op een veel zwakkere tegen stander. Vooral de achterhoede le verde gqed werk en gaf Geysteren weinig kansen. In de voorhoede wer den, ondanks de 7 doelpunten, nog al eens kansen gemist. Dan deed America 3 het beter, waar Leunen 2 te gast was en met 211 roemloos sneuvelde! As. zondag is het eerste elftal- vrij, terwijl Leunen 2 om 1.30 uur het sterke Venray 6 ontvangt. Verkoop je huid duur jongens en laat zien wat je kunt. Dat deed de A-jeugd zaterdag in de bekerwedstrijd tegen Sevenum A. De rust ging in met een 10 voor sprong voor Leunen, waarvoor unze jongens tegen het sterkere Sevenum werkelijk als leeuwen hebben ge vochten. Na rust maakte Sevenum al spoe dig de gelijkmaker en dankzij een penalty kreeg het een 2-1 voor sprong waarna Leunen de ongelijke stfijd opgaf en tenslotte met 71 verloor. De B-jeugd verloor in Venray te gen SW-B kansloos met 11- -0. A.s. zaterdag begint de jeugdcom- petitie. Leunen A moet naar Wel- lerlooi (Resia Al), aanvang 4.00, ver trek 3.15 uur. Leunen B speelt om 3 uur thuis tegen Merselo B. Een combinatie-jeugd verloor za terdag in Ysselsteyn met 2-1, terwijl de pupillen thuis de Molenwiekers versloegen met 30. A.s. zaterdag 1.30 uur spelen de Leunen-pupillen een wedstrijd tegen het Oirlose schoolelftal. ST. CHRISTOFFEL - VENRAY De reeds eerder aangekondigde „twee-daagse-wandeltocht" die voor eigen leden wordt gehouden, is vast gesteld op 14 en 15 september a.s. Eerder vermelde data waren fout. 7c SCHAAKTOERNOOI WEER GESLAAGD Voor de 7e maal organiseerde de Venrayse schaakclub het jaarlijkse internationaal schaaktoernooi. Tra ditiegetrouw was het burgemeester mr. Custers welke 't toernooi open de en daarbij de nadruk er op legde dat de schaaksport nog altijd een koninklijke sport is en een goede vrijetijdsbesteding. Van de zijde van de Limburgse schaakbond was een deputatie aan wezig. Er waren minder deelnemers dan ander jaren hetgeen hoofdzake lijk te wijten was aan het ongun stige tijdstip van de toernooi. Toch bleken velen der deelnemers vrij sterk te zijn, getuige de spannende wedstrijden. Zondagavond kon een tevreden voorzitter J. Peeters met warme dankwoorden het toernooi sluiten. De uitslagen van de eerste prijs winnaars waren: Meddeier, Heerier- heide 2V2 p.; Mevr. Timmer, Den Haag 3 p.; Koch, Kamp Lintfort Did., L. Timmer, Ermelo, Lütgens Kamp Lintfort ,v. d. Eerdwegt, Gemert, W. Fleuren, Groesbeek, Vogt, Wermel- kirchen Did.; Gü en Ger Paridies en Teuber, allen uit Wermelkirchen D., Dirk, Kamp Lintort allen ieder 2Va p. Onderstaande foto geeft een klein overzicht van de deelname aan het tournooi in zaal Prinsenhof. (foto G. Kruijsen) Afgelopen zondag hebben het le dames- en herenteam van MHCV de strijd aangebonden met verschillen de clubs „uit den lande" (en daar buiten) De diverse wedstrijden werden georganiseerd door de Weer- ter-Hockeyclub en vonden plaats op t terrein van 't Bisschoppelijk Col lege. Het was 'n mooie hockeydag met zeer goed spel. Venray heeft niet met de grootste eer naar huis mogen komen, maar wel zeer voldaan. De organisatie is nog niet genoeg ge prezen voor de fantastische leiding. Venray-dames speelden in poule c samen met HMHC, Hopbel en Ra cing. Deze laatste club, Racing, is kampioen bij de dames geworden. Ook zijn er alvast kontakten gelegd voor het te organiseren nieuwjaars- toernooi. De dames zijn met 3 wed- strijdpunten uit de strijd gekomen. De uitslagen waren als volgt: Venray—HMHC 0—0 HopbelVenray 01 VenrayRacing 04 De heren hebben het er niets beter van afgebracht. Ook zij kwamen met 3 punten uit de strijd. De poule-ver- deling was als volgt: H.O.D., Ble- rick, Grün Weiss-Viersen en Ven ray. Viersen werd kampioen bij de heren na een zeer goede fin ale-wed strijd tegen Oranje Zwart. De uitslagen van de heren waren: H.O.D.Venray 00 VenrayBlerick 21 ViersenVenray 30 Zondag a.s. begint de competitie weer te draaien. Het damesteam gaat naar Sittard, de heren naar Oranje Zwart in Eindhoven. De ander elftallen in de compe titie zijn: Bij de dames: Maastricht, Heerlen, Weert, Tegelen en Venlo Girls. Bij de heren: HTCC, HMHC, HUAC, Deurne en Heerlen. Zie voor a^Ie verder aankondigin gen de etalage bij apotheek Cals. P.S. Waarschijnlijk zijn de kleuren van MHCV nu bekend en is iedereen het er mee eens. Op zondag 8 sept. j.l. werd door de Rijver. Rust Roest uit Deurne een concours hippique gehouden in de prachtige kasteeltuin. Aan dit con cours werd door enkele afdelingen van de Kring Venray met succes deelgenomen. Bij de achttallen klasse zwaar be haalde Ysselsteyn de 5e prijs. Bij de achttallen klasse middel wist Meerlo de eerste prijs te behalen, terwijl Leunen op de derde plaats eindigde. Bij de achttallen klase licht behaal de Venray de derde prijs en bij de viertallen eindigde Leunen op de 6e plaats. In de individuele nummers wer den de volgende prijzen behaald: Ind. dressuur klasse Licht II J. Custers, Meerlo 6e prijs. Springen klasse B. J. Rongen, Ysselsteyn de 3e prijs en J. Custers Meerlo 11e pr. Springen klasse licht J. Litjens, Leunen 2e prijs. Springen klasse middel: G. Arts, Venray 3e prijs. Op zaterdag 14 sept. a.s. zal door de Land. Rijver. St. Isidorus uit Venray een receptie worden gehou den bij het behalen van het kam pioenschap in de klasse Licht op de te Horst-gehouden kampioenschap pen van de L.L.R.B. In het 17-jarig bestaan van deze vereniging is dit de eerste maal dat een kampioen schap wordt behaald. Dat er voor deze prestatie heel wat nodig is hebben we kunnen consta teren uit het feit dat er praktisch de gehele zomer twee tot drie avon den per week geoefend werd, terwijl de laatste weken voor het Bortds- concours elke avond minstens een uur werd gereden, om ruiters en paarden klaar te maken voor de grote strijd. Aangezien er dit jaar in ons achttal vier ruiters en ama zones meegereden hebben, die het vorig jaar niet op concoursen zijn uitgekomen, menen wij dat de com mandant J. Lucassen en alle ;uiters en amazones van het achttal wel van harte geluk mogen wensen met deze prestatie, waardoor weer eens is gebleken dat door onderlinge sa menwerking en door het brengen van een persoonlijk offer voor het algemeen belang, toch nog v/el iets kan worden bereikt. Comité Gezamenlijke Wandelsportverenigingen Venray Voor de derde maal in dit seizoen orga'niseren de Gezamenlijke Wan delsportverenigingen in Venray een wandeltocht op zondag 15 septem ber a.s Afstanden: 25 - 20 - 15 - 10 en 5 km. Start: Zaal Wilhelmina, Schoolstraat. Starttijd: 13.00 uur. In schrijven vanaf 11.00 uur. Alle inlichtingen worden gaarne verstrekt Langstraat 60a, Venray. Venray's Glorie Wij verzoeken alle leden a.s. zon dag om 12.30 in uniform present te zijn op de hoek St. Odastraat om deel te nemen aan de wandeltocht van de gezamenlijke wandelsport- verenigingen. W VENRAYSE ZWEMCLUB SPIO Er zijn nog een kleine aantal for mulieren niet door de leden inge vuld en ingeleverd. Mogen wij U dringend verzoeken dit formulier alsnog direct in te leveren, zodat de personalia kunnen worden opgege ven aan KNZB en verzekering. Het is in uw eigen belang. Mocht U geen formulier meer hebben ,dan kunt U nog een nieuw krijgen. Inleveren bij dhr. Goedhard, Esdoornstraat 2 en Mevr. van den Munckhof, School straat 35. Nieuwe leden kunnen zich aan de ze adressen niet opgeven, doch moe ten zich melden bij de secretaris, p.a. Grotestraat 9a. Vorige week zaterdag ging de reis naar de oudjes van Grubbenvorst. Na een spannende wedstrijd bleef de stand gelijk: 33. A.s. zaterdag wordt er gespeeld tegen de veteranen van Nieukirch. Komt een kijken, het kost U niets. Aanvang 5 uur. NATIONALE POLITIEHONDENWEDSTRIJD Voor de eerste maal organiseerde de nog jonge Ys.selsteynse politie hondenvereniging „Mijn hond is mijn vriend" een nationale politiehonden wedstrijd. Deze in 1961 opgerichte vereniging kan men gelukwensen met dezè organisatie, waarvan vele oudere verenigingen iets konden le ren. Op de eerste plaats heeft men een uniek wedstrijdterrein wat een handjevol leden in enige weken tijds hebben aangelegd in hun vrije uren. Zij hebben een oefentererin ge maakt, dat gerust uniek genoemd kan worden, want in de Rouwkuilen is een gedeelte van het ven uitge baggerd en daar hebben de honden nu een wedstrijdterein voor hun wa terwerk dat zij zo dikwijls op wed strijden moeten missen. Meer dan 50 personen hebben de wedstrijden, welke reeds in de mor genuren begonnen, gade geslagen. Vooral het pakwerk w:;s meer clan het aanzien waard. Het werd na een spannende strijd een Venrayse overwinning: 1. J. Barents met Bouvier 289 p. 2. Gradussen, Echt m. H.H. 274 p. 3. P. Verleg, Mierlo m. Bouvier 2721/s p. 4. M. Jeurissen, Horst, H.H. 251Va p. 5. M. Struivers, Mierlo-Ht. 264V2 p. 6. J. v. Dussel Helmond 223'/2 p. 7. P. Engelen, Leeuwen-Msn. 219 p. 8. H. Engels, Roermond 209 p. Na afloop reikte wachtmeester v. d. Leeuw in clublokaal van Asten de prijzen aan cle winnaars uit. Van de zijde van het Provinciaal bestuur was een delegatie aanwezig, welke eveneens vol lof was voor het geen de leden van „Mijn hond is mijn Vriend" hadden weten klaar te spelen. MOTOR- EN ZIJSPANWEDSTRIJD TE BAARLO A.s. zondag 15 sept. zullen voor de derde maal in dit seizoen motor wedstrijden op Sportpark „De Berckt" in Baarlo worden gehouden. Na achtereenvolgens Nationaal en Internationaal verreden te hebben zal zondag a.s. het programma nog aantrekkelijker gemaakt worden door de Zijspan-klasse, waarin een 7-tal rijders uitkomen, met als fa voriet Poel uit Rotterdam. De overige klassen zullen zijn: Junioren 250 cc; Junioren 500 cc; Senioren 250 cc en Senioren 500 cc. Ruim 70 deelnemers hebben reeds ingeschreven ,om op deze uitermate snelle baan te proberen uit hun ma chines te halen wat er in zit. In afwijking van vorige keren zal nu slechts een houten springschans gebruikt worden. Deze hindernis heetf zowel aan de voorkant als aan de achterkant een resp. op- en af loop, waardoor ook de zijspan- coureurs hierop hun kunnen moeten tonen. De aanleg van een ondergrondse sproei-installatie voorkomt, dat het publiek geen hinder zal ondervinden van opwaaiend stof. De manches zullen om 2 uur aan vangen. VOETBALSHIRTS VOETBALKOUSEN TRAININGSPAKKEN QUICK voetbalschoenen Grotestraat 6 VEILIGER VERKEER Toen de zebra-oversteekplaatsen werden ingevoerd, meenden velen, dat een oplossing was gevonden voor het steeds moeilijker wordende pro bleem der voetgangers in het ver keer. De ervaring opgedaan sinds deze invoering op 1 november 1961 heeft anders uitgewezen. De zebra is geen veilige oversteekplaats gebleken en het is geen uitzondering, dat voet gangers de zebra vermijden, omdat zij liever „eigen risico" aanvaarden dan te vertrouwen op de veiligheid van de zebra. De veilighëid .van de zebra is inderdaad zeer aanvecht baar. Het is hier geen kwestie van schuld geven aan een bepaalde groep, daar zowel voetgangers als andere weggebruikers de zebra-on veiligheid hebben veroorzaakt. Dat de zebra-oversteekplaats op nieuw in de aandacht is, kan alleen begroet worden. Dat verscherpt po litietoezicht daarop volgt is nog beter. Afgezien van de zebra, is blijkens de lijst van ongelukken (waarom pu bliceert de politie die feitelijk niet?) in onze gemeente dusdanig hoog, dat niet alleen ernstig gedacht moet worden aan verkeerslichten, maar ook méér en intensievefe maatrege len genoemen moeten worden om tot een veiliger verkeer te komen. Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold en 1 ongeschoold Aanmelden d&fcjelijks - ook na werktijd - aan de fabriek, bij de portiei N.V. INALFA VENRAY

Peel en Maas | 1963 | | pagina 8