Waterschaps gulden s 3" 3 Hulp voor Chili 3 Venrays bedrijf naar Helden yj Burgerlijke Stand Zr. Gaudentia t. m Sf m CD m N O m o o CD CD 3 m 03 Kd 2L 2- o" o „Si. Isidorus'V jonge hennen y* Italiaans Rapas K.A.V. tafelzei! en plastic HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Ned. Herv. Kerk te Blitterswijck begint zondag om 10.30 uur. Voorganger is Ds. Hoek uit Rheden. WINTERPROGRAMMA 1963-1964 K.A.V. 18 sept: Avondmis, daarna leden vergadering. Spreker: Aalmoezenier Theunissen. 25 sept.: Corsettenshow, in samen werking met Boerinnenbond ei KAV. Deze wordt ons aangeboden door de fa. Ebberink. 16 oktober: Ledenvergadering, waarop gesproken zal worden met als onderwerp „Het Zorgenkind". 22 oktober wordt er een verdie pingsdag gehouden op kasteel Well. Deze wordt geleid door Aalm. Hey- mans. 5 november: ledenvergadering ei demonstratie Liga-fabriek Rozen- daal. 4 december: een gezellige avond voor onze leden met traktatie. Rond Kerstmis in samenwerking met Cen trale KAB en KAB wordt er een Kerstavond gehouden. 22 januari: jaarvergadering, als gast de Hoog Eerw. Heer Deken. 19 febr.: ledenvergadering. Spre ker Aalmoezenier Heymans. Op een nog nader te bepalen i in februari zal voor onze leden een carnavalsavond worden gehouden. 24 maarfc ledenvergadering en te vens Moederdag. Spreekster Mej. Stollman. 25 maart Bid- en Boetedag voor alle Vrouwenorganisaties. 8 april: ledenvergadering. Deze wordt verzorgd door Rob van Haa- ren. Woninginrichting. 1 mei-viering in samenwerking met Centrale KAB, KAV op de Smakt. 27 mei: ledenvergadering. Onderw. Kath. Emigratie Stichting. Verder wordt in mei een bede vaart gehouden naar Oostrum. In juni ledenvergadering. Spreker Pastoor van Leipzig, Weert. De maand juli vermeldt een uit stapje voor de leden en verder nog een fiets- en wandeltocht met Cen trale KAB en KAV. BRAND Woensdagmiddag werd Venray's brandweer gealarmeerd voor een brand in een partij opgetast stro aan de Lorbaan te Veulen van de fam. Vullings in Horst, dat dinsdag juist met een combiner gemaaid en gedorst was. De pakken waren op getast in een grote hoop, die door onverklaarbare oorzaak in brand raakte. De opbrengst van 5 ha. ging verloren. De brandweer kon weinig anders doen dan zorgen dat de brand zich tot deze partij stro beperkte. AUTO IN BRAND In Heyen op de rijksweg raakte zondag, waarschijnlijk door breuk in de benzineleiding, een personenauto, waarin een Venrays paartje, in brand en werd totaal vernield. Het paartje kon zich in veiligheid stel len. ONGELUKKEN In Overloon vloog maandag door onverklaarbare oorzaak een perso nen-auto uit de bocht, bestuurd door mevr. H. De wagen ramde een lan taarnpaal waarbij twee kinderen door de voorruit werden geslingerd en een schoonzuster zodanig werd verwond, dat de ontboden genees heer overbrenging naar het zieken huis alhier noodzakelijk achtte. Ook de bestuurster werd met hoofdwon den naar het ziekenhuis alhier over gebracht. De kinderen en schoonzus zijn inmiddels uit het ziekenhuis ontslagen. Zaterdag omstreeks half 6 is op de Langeweg de scooterrijder P. te gen een personenauto opgebotst. Eerst werd hij naar huis vervoerd, maar bij nader onderzoek bleek overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk te zijn in verband met borst-fractuur. Zaterdagavond botsten op het kruispunt GasstraatBeekweg (ver moedelijk door onbekendheid ter plaatse) 2 personenauto's tegen el kaar. De materiële schade was zeer groot en uit de uit Gemert afkoms tige personenauto werden de 2 in zittenden naar buiten geslingerd. Een van hen, de bestuurder, werd met schadelbasis-fractuur overge bracht naar het ziekenhuis. VASTELAOVESLIEDJE Ieder den originiële meledieën of tekste het vur 't vastel- aovesliedje 1964 wurd uutge- nuedigd dit vur 15 oktoëber a.s. ien te levere beej de sik van de Piëlhaas, Groëtestraot 28, postbus 1. CURSUS SPAANS De nog steeds groeiende belang stelling in onze gemeente voor Span je maakt het wenselijk dat er ook in Venray een gelegenheid bestaat voor het volgen van een cursus Spaans die de belangstellenden een eenvoudige conversatie in het Spaans mogelijk maakt. P. Dr. Jo annes Peters van de Karmelieten in Smakt heeft zich bereid verklaard een dergelijke cursus te geven. De cursus zal gegeven worden in een twintigtal lessen waarin de nadruk wordt gelegd op de eenvoudige ken nis van de grammatica en de prak tische conversatie. Van 3 oktober a.s. tot en met 19 maart 1964 zal iedere donderdag avond van half acht tot half negen een les gegeven worden in de St. Jo zefschool, Overloonseweg 2, Venray. De kosten voor deze cursus bedragen 25,per persoon. Belangstellenden gelieven zich zo spoedig mogelijk op te geven bij de docent, P. Dr. Joannes Peters OCD, Karmel, Smakt-Venray. liefst per briefkaart .Nadere gegevens worden hen dan toegestuurd. WEER EEN BANK Men verwacht de Rijksgoedkeu ring voor de bouw van een boeren leenbank te Oirlo in oktober a.s. Den Haag heeft zulks toegezegd, zo dat we in het komende tijdperk de bouw van drie bankgebouwen tege moet kunnen zien. (Amsterdamsche Bank, uitbreiding Boerenleenbank Venray, nieuwbouw Boerenleenbank Oirlo). TONEELVERENIGING COMEDIA LEUNEN Door de toneelvereniging „Come- dia" is in studie genomen 't drama tische toneelspel „Inkeer" in 3 be drijven .door A. Bromet. Het zal worden opgevoerd op 17 en 18 no vember ten bate van fanfare St Catharina. PATRIJZEN ZOEKEN VENRAY OP Onder bovenstaand kopje publi ceerde deze week de Volkskrant een verhaal over het feit dat Venrayse jagers nog steeds niet kunnen jagen (hoewel de jacht op 1 sept. open ging). Het is nog steeds niet zo dat de Stichting Venrays Jachtbelang de verschillende huurovereenkomsten aan alle jagers uit kan geven. Zo als bekend vindt dit mede zijn oor zaak in het feit dat de gemeenteraad uitdrukkelijk bepaald heeft de ge meentegronden eerst vrij te zullen geven, indien de zekerheid bestaat dat alle Venrayse bone-fide jagers een kans op een jachtterrein heb ben. Een commissie van Goede Dien sten uit de raad heeft daartoe al enkele vergaderingen belegd, maar tot heden hebben de patrijzen geen last van Venrayse jagers. DODELIJK ONGEVAL Dinsdagavond stapte te Tegelen de 75-jarige mej. V. uit Venray uit een wagen om iets te gaan gebrui ken in een langs de weg gelegen ca fé. Ze moest daarvoor het fietspad oversteken, waar op dat moment een brommer passeerde. Hoe 't ongeluk gebeurd is, wordt nog onderzocht, maar de dame werd aangereden door deze bromfietser, en daarbij zo zwaar verwond, dat zij na overbren ging naar het ziekenhuis te Tegelen aldaar is overleden. Ook de brom fietsberijder is naar het ziekenhuis overgebracht. PATRONAAT Zondag a.s. 15 september wordt er weer gestart met het Patronaat. Nieuwe leden vanaf 10 jaar kun nen zich aanmelden zondagmorgen van 1012 uur in het patronaat. Degenen die reeds lid waren en dit willen blijven, moeten zich op nieuw opgeven. De opening heeft plaats 's avonds met een film in de Lagere Technische School. De film begint om 7 uur. Groot was de materiële schade by een autobotsing zaterdagmiddag op de hoek GasstraatBeekweg. De bestuurder van bovenstaande perso nenauto moest met een schcdelbasisfractuur in het St. Elisabeth-zieken huis te Venray worden opgenomen. Foto: G. Kruijsen VAKANTIE IN YSSELSTEYN In Ysselsteyn zijn 40 leden van de Invalidenbond St. Liduina, her en der uit ons land, op vakantie. Zulks op uitnodiging van de Prov. Bond. Ze zijn o.m. op bezoek geweest in Overloon en in Zuid-Limburg. MIDDEN STANDS AKTIE MET STAARTJE Op donderdag 26 september is het organiserend comité van dé aktie „Goud bij de Middenstand" gec vaard voor het kantongerecht te Venlo, verdacht van het feit dat zij de Loterij wet hebben overtreden bij het organiseren van deze aktie. Zoals bekend zijn indertijd 25 gouden tientjes beschikbaar gesteld voor bonnetjes die bij de deelne mende winkeliers cadeau gegeven werden. Het staat nu wel definitief vast dat (ia bouw van een fabriek voor montagewoningen, waarin het aan nemingsbedrijf J. P. A. Nelissen N.V. deelneemt ,defintief in Beringen on der de gemeente Helden zal begin nen. Deze fabriek van montagewo ningen volgens het systeem Coignet, waarover wij in februari van het vorig jaar een reportage brachten, wordt gebouwd door de N.V. Nedu- co ,een belangengemeenschap van de bedrijven: Nelissen, Dura Coignet. Er is sprake van geweest dat dit bedrijf in Venray zou wor den gevestigd, maar aangezien wa terwegen beschikbaar moesten zijn voor de aanvoer en afvoer van ma terialen en werkstukken is de keuze op Helden gevallen, waar nu de ge meenteraad moet beslissen over de verkoop van 35.000 m2 grond. Men hoopt in de komende maand de eerste steen van dit nieuwe be drijf met enige feestelijkheid te plaatsen. een 659 een be- IN DE AKTIE „WU EN ZIJ" De enorme trek van de uitgemer gelde plattelandsbevolking naar de steden (alleen in Santiago 50.000 per jaar) heeft in twintig jaar tijds van Santiago een wereldstad gemaakt, die op het ogenblik twee miljoen in woners telt. Deze ontwortelde massa boeren en landarbeiders met hun grote gezinnen hebben aanvankelijk een onderkomen gevonden bij de gastvrije Chileense arbeidersbevol king. Maar toen de kamers van deze mensen met 6 tot 8 personen bezet waren, bleven voor de nakomers slechts een callampa (arbeiderswij ken) over, die buiten de stad zijn ge legen. Wat daar aan menselijke ellende samenhokt, grenst aan het ongeloof lijke. In deze kilometer lange cal lampa is geen bestrating, geen rio lering, geen gas, geen licht, geen school, geen politie, slechts sporadi sch een openbare waterkraan ei daarin zijn 600.000 mensen samenge drongen. Er zyn daar geen huizen, slechts holen en krotten ,die met een paar planken, modder, karton of blik worden ineengetimmerd of aan el kaar gebonden. Geen ramen, geen bed, geen stoelen. Een omgekeerde kist doet dienst als tafel of bank. In de hoek ligt het bed, een hoop vodden en daar slaapt heel het ge zin. Aan de wanden een paar prentjes van heiligen, het laatste restje dat verwijst naar de katho lieke afkomst van de bewoners. Verwondert het u dat 75 pet. van de kinderen tuberculose heeft en dat de kindersterfte zo hoog is dat ze de statistieken van de totale kinder sterfte van geheel Chili op 600 per- mille brengt? De mensen, volwassenen en kin deren, leven als een horde wolven, steeds op zoek naar eten en werk. De onvoorstelbare armoe heeft de meesten van deze ongeletterde be volking verbitterd en onontvankelijk gemaakt voor de hogere waarden van het leven. Het enige dat hen bindt is de saamhorigheid en de fierheid. Zo komt men ook de Del Corre- straat tegen en Del Corre-wijk. Dit is de naam van een pater Jezuïet, die daar een aan !t onmogelijk gren zend apostolaatswerk doet en tracht deze mensen, vrouwen en mannen, aan werk te helpen, coöperaties op te richten, kortom hun hoop op een nieuw leven te geven. Met deze pa ter werken samen een groep leken en de Chileense christelijke vakbe weging. Deze mensen moeten ploeteren met schaarse financiële middelen, met een gebrekkige administratieve uitrusting ,met verouderde en ver sleten vervoermiddelen, in een mi lieu dat als spontane reactie de grootste walging opwekt. Dit prole tariaat ,hoe erg ook, is nochtans maar één zijde van het vraagstuk, waarvoor de arbeidersbeweging en in het bijzonder de vakbeweging zich gesteld ziet. Chili is immers het land waar de communisten op het punt staan by de volgende wetgevende verkie zingen in 1964 langs democratische weg de meerderheid te halen. Dan wordt Chili een tweede Cuba. Dan is het voor de christelijke vakbe weging te laat. En wie zal durven beweren dat deze olievlek in een nabije toekomst ons eigen bestaan niet zal bedreigen? In de aktie „Wij en Zij" gaat de Katholieke Arbeidersbeweging Chili helpen. MUZIEKSCHOOL De commissie van voorbereiding voor de oprichting van een muziek school te Venray, heeft sedert haar installatie met grote voortvarendheid haar taak ter hand genomen. Ondanks de vakantiemaanden hebben diverse besprekingen plaats gel^ad. De commissie beschikt zo- doènde over voldoende gegevens om aan de uitwerking van haar rapport tb.lbeginnen, wat, overeenkomstig haar planning, vóór 1 december aan het gemeentebestuur zal kun nen worden aangeboden. De uitslag van de enquête heeft de veronderstelde belangstelling voor de oprichting van een muziek school wel overduidelijk bevestigd. Daaruit is namelijk gebleken dat 722 personen belangstelling hebben voor de oprichting van muziekschool, terwijl voorts personen les zouden nemen aan muziekschool, indien deze zou staan. Uiteraard zijn met de realisering van een muziekschool nog vele pro blemen gemoeid, waarvan o.a. ge noemd kunnen worden de aantrek king van leerkrachten en de ver krijging van een geschikt gebouw voor de vestiging van een school. VOLLE AANDACHT VOOR GOEDKOPE WONINGEN De minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid ,drs. P. C. W. M. Bogaers, staat pal achter eenieder die goedkope woningen wil en kan bouwen, mits deze woningen voldoen aan de eisen die voor woningwet- Woningen gelden. In Deurne en Fijnaart zal daarom voortgegaan worden met de bouw van de veelbesproken goedkope wo ningen op voorwaarde echter dat de inrichting ervan verbeterd wordt. Aan de lopende band heeft minister Bogaers gisteren besprekingen voerd en besluiten genomen. Het belangrijkste besluit is dat de hoofd ingenieurs-directeuren in de provin cies machtiging wordt verleend on middellijk na aanvraag rijksgoed keuring te verlenen voor de bouw van woningen voor eigen bewoning in gemeenten waar onbenutte bouw capaciteit aanwezig is. Voor het ver krijgen van zo'n vergunning moet aan enige voorwaarden worden vol daan. Een van die voorwaarden is dat de aannemingssom een bedrag van veertienduizend gulden niet mag overschrijden. ZEBRA-ACTIE 1963 Instructie aan voetgangers rijverkeer op en naby de zebra's. Verkeerspolitie van grote steden gaat gedragsregels verspreiden. De politiekorpsen van vrijwel alle grpte steden zullen binnenkort gaan meewerken aan de landelijke Zebra A^qtie '63. Wanneer het gedrag van voetgan- gé'rs en rijverkeer daartoe aanlei ding geeft, zal de verkeerspolitie drukwerk verspreiden, dat speciaal voor dit doel door de particulier* vérkeers- en vervoersorganisaties die tezamen de Zebra Actie '63 orga niseren, ter beschikking wordt ge steld. Tn de vouwbladen worden tien regels opgesomd vijf voor de voetganger en vijf voor het rijver keer die instructie geven voor een juist verkeersgedrag op en nabij de voetgangersoversteekplaatsen. De politie van o.a. Amsterdam, Arnhem, Dordrecht, Eindhoven, En schede, Groningen, Den Haag, Haar lem, Hilversum, Leeuwarden, Maas tricht, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg en Zwolle heeft reeds medewerking toegezegd. Vele kotsen zullen reeds de loop van deze week met de ver spreiding aanvangen. De Zebra Actie '63, die tot doel heeft een veiliger gedrag van voet gangers en rijverkeer op en nabij de zebra's te bevorderen, wordt gedu rende de maand september gehou den op gezamenlijk initiatief van al le particuliere verkeers- en ver voersorganisaties. Zij ondervinden hierbij steun van de Centrale Politie Verkeers Commissie, waarin alle hoofdcommissarissen in den lande zijn verenigd. Voetganger: 1 Sta stil voor u het trottoir verlaat; kijk naar links, naar rechts en 'nog eens naar links. Kijk niet al leen naar het voertuig maar ook naar de bestuurder. Ziet hij u? 2 Blijf uitkijken tijdens het overste ken. Steek nooit aarzelend over. Wees duidelijk. 3 Loop nooit zomaar de zebra op; het rijverkeer kan niet plotseling stilstaan. Geef de bestuurder de kans u te laten voorgaan. Bij glad en nat wegdek heeft een voertuig een langere remafstand nodig. Bij duisternis en slecht weer ziet men u later. Steek zo mogelijk in groepjes over houd rechts op de zebra en help kinderen en bejaarden. Bestuurder: Nader een zebra altijd met matige snelheid. U kunt er voetgangers verwachten. Rijd nooit intimide- 'rend. Rijd nooit een zebra op wanneer u hem niet kunt overzien. Passeer een ander voertuig nooit bij de zebra. Let bij links en rechts afslaan niet alleen op het rijverkeer, maar wees bedacht op zebra's om de hoek, ook als het verkeer door politie of lichten wordt geregeld. Wees bij slecht weer of duisternis nog meer bedacht op zebra's, die dan minder goed zichtbaar zijn. Parkeer nooit op of tegen de ze bra ,maar blijft er tenminste 5 m. vandaan. Menigeen, die voorheen geen last heeft gehad van het Waterschap - en dus deze overigens nuttige instelling niet of ternauwernood kende - is af gelopen week plotseling met dit lichaam geconfronteerd door middel van een aanslagbiljet naast zijn ont bijtbordje. Een aanslag meestal van ƒ1.Een heel deftig papier, maar dat toch weer een guldentje uit de portemonnaie tracht te halen van ieder die maar een stukje grond z'n eigendom kan noemen. En een gul den is en blijft toch nog altijd een gulden Gaat men informeren, dan blijkt dat ook het Waterschap Noord Limburg danig te kampen heeft met verhoogde kosten op allerlei terrein en dat ook hun begroting niet slui tend te krijgen was, indien er niet méér middelen ter beschikking kwa men. Daarom is er een nieuw Reg lement van Beheer opgesteld dooi de Provincie, dat inmiddels de goed keuring kreeg van de Kroon, waarin bepaald wordt dat - in tegenstelling met vroeger - ieder grondbezitter 'n minimum aanslag moet betalen van ƒ1-De gevolgen daarvan lagen in de afgelopen weken in de brieven bus Het zal allemaal wel zo moeten zijn en „ergens" zal het zelfs billijk zijn dat iedere grondbezitter zijn steentje bijdraagt in het waterbeheer van deze streek. Maar van de an dere kant had men toch redelijker wijs mogen verwachten voordat men deze aanslagen begon, het publiek middels de pers of anderszins op de hoogte gesteld was van veranderin gen en wat daar aanleiding toe gaf. Dat is iets chiquer dan een aanslag biljet te zenden, waarop als enige concessie tot dat zelfde publiek nuchter vermeld staat: Iedere grond bezitter moet betalen. Daar is hij dan inmiddels wel achter gekomen. Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na werktijd - aan de fabriek, bij de portiéi N.V. INALFA VENRAY in de week van 5 t.m. 11 sept. 1963 GEBOREN: Lemmens, Marjo J. W., Timmer- mannsweg 10. Martens, Anna J. H. M., Mgr. No- lensstraat 30. Philipsen, Petronella J. G., Putten- weg 17b. van Riswick, Johannes, A. M. H. Bergen. Becker, Edwinus M. Th., Leeuw- straat 1. Willems, Catharina M. A., Kard. v. Rossumstraat 2. Sanders, Maria P. H., Stationsw. 171 Franssen, Wilhelmus G. J., Esdoorn straat 7. Classens, Martinus P. J-, Bodden- broekerloop 5. Nooijen, Peter J. G., Hoofdstraat 39. OVERLEDEN: Geurts Johannes H. A., 48 jr., R.K. priester te Venray-Veulen. Janssen, Hendrikus, 80 jr., z.b. te Venray, gehuwd met Clemens, An na C. ONDERTROUWD: Clephas, Peter J., 65 jr., landbouwer te Venray, Paardekopweg 10 en Spreeuwenberg, Francisca P. W.; 56 jr., z.b. te Venray, Puttenweg 39 van de Ven, Peter H. M., 28 jr., land bouwer te Venray, Spurkt 6 en Janssen Gertruda P. H. ,26 jr., te Venray, St. Annalaan 5. van Dijck, Gerardus M. M., 25 jr., tuinder te Venray, Buitenweg 8 en Gielen, Gertruda H. M., 22 jr., dienstbode te Venray, Grootdorp 37. Miehels, Hendrikus L., 30 jr., land bouwer te Venray, Daland 4 en Janssen, Geertruda T. G., 25 jr.. coupeuse te Venray, Daland 5. GETROUWD: Wilmsen, Franciscus M., 26 jr., mon teur en Voesten, Johanna P. L. M., 26 jr., beiden te Venray. Berendsen, Willem D. "C., 24 jr., bankwerker en Bruggenwert, Ma ria G. A. L., 26 jr., z.b., beiden te Venray. van Sinten, Theodoras A. H., 22 jr., huisschilder en Swaghoven, Hu- berdina A. G., 19 jr., hulp in de huishouding, beiden te Venray. Op. dinsdag 24 september hoopLonze zuster (Maria van Meijel) haar zilveren kloösterfeest te vieren in het Ziekenhuis-tfe Venray. Gelegenheid tot feliciteren van 12 uur. fam. van Meijel <D 3 O <D S O O O UI Dankbetuiging Voor de talrijke blijken van belangstelling bij gelegenheid van ons huwelijk, zeggen wij, ook namens wederzijdse fa milie, hartelijk dank. J. Willems N. Willems-Huisman Venray, Leeuwstraat 6 Dankbetuiging Hierbij danken wij familie leden, vrienden en bekenden, voor de cadeaus en attenties; ontvangen bij ons 25-jarig huwelijksfeest. Familie Siebers- Barenis Burg. v.d. Loostraat 19 Jong echtpaar zoekt 2 of 3 kamers te Venray>-X Brieven onder nr. lOJrbureau van dit blad. Voor het planten van CONIFEREN EN KERSTDENNEN is het nu de mooiste tijd Komt uitzoeken op de kwekery. F. v. d. LINDEN Kleindonp 14 Merselo Telefoon 318 Latrdel. Rijverenigiog houdt zaterdagavond 8 uur RECEPTIE in café In den Engel, ter ge legenheid van het behaalde kampioenschap, klasse Licht. Voor een prima naaimachine altijd EISENK0LB 9 Eindhoven Alle machines met langdurige garantie, prima service gratis les aan huis. Inruil van oude machine reparatie alle merken vak kundig. Vertegenw. R. THIJSSEN Maasheseweg 65 Tel. 2081 7weekse en oudere M. Classens, Oirlo Speciaal opfokbedrijf Boddebroekerloop 5 Tel. 345 BIEDT ZICH AAN net dagmejsje 15 jaar A^res buréau- ^ïua^dit blad BIEDT ZICH AAN meisje 19 jaar v voor winkel en/of huishouden Adres bureau van dit blad Bergplaats of autobox te huur \P Wed. Berkens, Patersstraat 16 Verheijen's Zaadhandel Leunen Tel. 1550 A£oorradig Zorg nusvopr goed hooi- weilandjurT\a s. voorjaar. Verheijen's Zaadh Leunen Te handel •el. 1550 BIEDT ZICH AAN net R:1C. meisje 15 jaar voor lichte werkzaam] op dinsdagmiddagen^ dag. TE KOOP wollen vjoérkleei Adres Woensdag sept.. openen wij ons winterp ogralhma. 's Avonds halt 8'*H.v Mis, om 8 uur ledenvergaderingen De Burggraaf. Spr. Aalmoezenier Theunissen. Tevens verloting Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur TE KOOP kinder^ Pr. Beatrixstraat 2 Grootste keuze in metj alle kleuren Pouwels Warenhuis Hofstraat 10

Peel en Maas | 1963 | | pagina 4