St. ïlóck uó s.v.v. NIEUWS V.y. OOSTRUM RUITERSPORT nieuwe ioilnslrie Kinder vakantiewerk Handels avondschool GYMNASTIEK Burgerlijke Stand NIEUWS UIT VENRAY EN OMGEVING Zondagsdiensi huisartsen Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagnacht 2 uur DR. VERCAUTEREN Grotestraat 11 Telefoon 1335 Uitsluitend voor spoedgevallen 1 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Zr. Janssen, Kard. van Rossum- straat, tel. 1504. GROENE KRUIS Donderdag a.s. Zuigelingenbureau voor Kom en Kerkdorpen. ZIEKENAUTO bel 04780-1592 b.g.g. 2116 ZONDAGSDIENST VERLOSKUNDIGEN van zaterdag 12 uur tot zondag nacht 2 uur. Vroedvrouw Kruijsen-Meesters Julianasingel 41-43 - Venray. Tel. 1061 (04780) b.g.g. 1152 HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Ned. Herv. Kerk te Blitterswijck begint zondag om 10.30 uur. Voorganger is Vicaris Groot uit Apeldoorn. GESLAAGD Op 30 juli slaagde te Nijmegen voor de aantekening wijkverpleging mej. Jo Drabbels uit Heide. BENOEMING Door het schoolbestuur van het Veulen is benoemd in vaste dienst aan de school aldaar de heer J. van Oers, die reeds enige tijd tijdelijk aan deze school werkzaam was. WATER-MISèRE Door aanleg van een zwaardere buisverbinding naar het Veulen, in verband met de ruilverkaveling en drukverbetering in dit gebied, is in de nacht van dinsdag op woensdag de watertoevoer in Venray gestremd geweest. De gevolgen daarvan heeft men woensdagmorgen ervaren toen velen hun ochtendkoffie moesten missen en ongewassen naar het werk moesten. Het bruine water wat later uit de kranen kwam was roestwater, dat echter bij doorspoelen verdween. Totdat de nieuwe transportleiding als water-leiding gereed is zullen de dorpen Ysselsteyn en Veulen reke ning moeten houden met lage wa terdruk. Het kindervakantiewerk zit er weer op.Twee weken.lang zijn tientallen leidsters en leiders op getrokken met honderden kinde ren die ze een prettige vakantie week bezorgd hebben. Men is er mee de Geysterse bos sen in geweest, naar het oorlogsmu seum in Overloon, naar de speeltui nen Vlakwater en Elzendorp. Er zijn spelletjes gespeeld en er is met bus sen gereisd, kortom een volle week lang zijn eerst de jongens, dan de meisjes bezig gehouden op een zo danige manier dat ze 's avonds moe maar uiterst voldaan in hun bedden vielen Och, we vinden het weer doodge woon dit werk. We betalen een paar gulden en verder schijnt het ons weinig te interesseren dat hier een groep mensen niet alleen hun eigen vakantie opofferen om met Venrays jeugd op stap te gaan, maar we realiseren ons ook maar niet hoeveel voorbereidend werk er gedaan is moeten: worden om dit al les zo goed en zo prettig mogelijk te doen verlopen. De leidsters en leiders staan heus niet op een complimentje te wach ten, al hebben ze dat terecht ver diend, maar de belangstelling van de ouderen voor dit voortreffelijke werk is werkelijk gering. Niet in fi nancieel opzicht, maar wel daadwer kelijk in die zin, dat men eens een kijkje gaat nemen, belangstelling toont. Dat stimuleert het werk en toont tenminste enige waardering voor het vele, wat zo weinigen voor onze kinderen in de vakantie doen. Maar desondanks is ook dit jaar het kindervakantiewerk uitstekend geslaagd. De deelnemende jongens en meisjes hebben een prettige en plezierige week gehad, ongedwon gen en vrij kunnen spelen en heb ben hier en daar ook nog iets kun nen leren. De moeders vooral hebben kunnen profiteren dat hun ergste woelwaters elders onder goede leiding zich ver maakten en de gemeenschap is weer eens geconfronteerd geweest met 'n stuk sociaal werk, waar men alleen maar dankbaar voor mag zijn. Namens die gemeenschap dank aan allen, die hiervoor hun krach ten gaven ,hun tijd spendeerden en ook dit jaar het kindervakantiewerk tot zegen van velen maakten. Bovenstaand is het beeldje van de H. Rochus, dat nog altijd in de kapel in Veltum te bewonderen is en dat Deken Berden in dertijd heeft willen vereeuwigen in een van de gebrandschil derde ramen van de Grote Kerk. Dit raam is jammer genoeg door de oorlogshandelingen verloren gegaan, maar het beeldje prijkt nog steeds in de nu keurig gerestaureerde Veltumse ka pel. Vorige week vond U in ons blad een advertentie dat er heden vrijdag om half 10 een Hoogmis zal worden gelezen in deze kapel. Op deze dag is het namelijk het feest van de H. Rochus, die hier sinds jaar en dag wordt aangeroepen als patroon tegen besmettelijke ziekten. Pastoor Hillen (rond 1900 pastoor in Venray) richtte hier dë Broederschap van Sint Rochus op, die in zijn bloeitijd ongeveer 800900 leden telde, maar ook thans nog altijd 600 ingeschre ven leden heeft. Het is een van de drie heiligen, die in deze kapel bijzonder ver eerd wordt. Een andere is o.m. de H. Hubertus, op wiens feest dag 3 november een Hoogmis in de kapel gelezen wordt. In vroeger tijd werden op die dag ook de honden gebrand. Men drukte hen een gloeiend metalen stempel tegen het voor hoofd, welke operatie dan een geschikt afweermiddel zou zijn tegen hondsdolheid. Op 17 jan. wordt op dezelfde wijze de feest dag gevierd van de H. Antonius Abt, een heilige, die vrijwel in alle kerken van deze streek vereerd werd en nog wordt. Op die dag werden ten bate van de armen nabij de Veltumse kapel halve varkenskoppen verkocht, een gebruik, dat thans b.v. in St. Anthonis en Maashees nog altijd in ere is. Wat het St. Rochusfeest betreft, zij er op gewezen dat dit vroe ger met grote luister werd gevierd. Tot 1905 trok b.v. een grote processie van de Grote Kerk naar de Veltumse kapel en werd er ook al in verband met plaatsgebrek in de kapel buiten gepreekt. Wie de kans heeft moet zeker eens een keer de Veltumse ka pel van binnen bekijken. De heer Volleberg, die al meer dan 60 jaren de zorg voor de kapel op zich heeft genomen (hij volg de als koster zijn vader op) zal graag belangstellenden nadere tekst en uitleg geven. We volstaan met te vermelden, dat de kapel deels in 1625, deels in 1681 is gebouwd. Ze werd door de oorlog zwaar beschadigd maar kon gelukkig in de jaren 5759 worden gerestaureerd. De kosten van deze restauratie a 50.000 zijn door Monumentenzorg gedragen. De „kerktuin" wordt al enige jaren door de Venrayse plantsoenendienst onderhouden. KENT U. Het is wellicht goed nog even de aandacht te vestigen op de Middel»- bare Handelsavondschool, die we in onze gemeente hebben. Deze school heeft een 3-jarige op leiding onder rijkstoezicht, uitsluir tend door bevoegde leraren. Het is de meest geschikte opleiding voor ieder die in de handel of in de ad ministratieve sector van het bedrijfs: leven werkzaam is of wil zijn. Het doel der avondschool is im mers: De vorming van jongens en meisjes tot volwaardige krachten in de handel en de administratieve sec tor. Jongens en meisjes, die tenminste 6 klassen lagere school met goed ge volg hebben doorlopen, of 12 jaar Ulo of HBS hebben genoten, kun nen tot de school worden toegelaten. Leerlingen, die in het bezit zijn van een Ulo- of 3-jarige HBS-oplei- ding (of een daarmee gelijk te stel len diploma) worden toegelaten tot het 3e leerjaar. OPLEIDING Het onderwijs wil zijn, zinvol prak tijkonderwijs op middelbaar niveau en wordt gegeven in de avonduren op 4 avonden per week. De examens worden afgenomen onder toezicht van door het Rijk be noemde gecommitteerden. Het schriftelijk eindexamen wordt gemaakt aan de hand van door het Rijk verstrekt schriftelijk werk. Er wordt een zeer matig schoolgeld ge heven. Het programa der school bestaat uit: a. Handelswetenschappen, t.w. Boekhouden, handelsrekenen, wetskennis, bedrijfseconomie en Organisatie en Techniek van de handel. b. Handelscorrespondentie in Ne derlands en Duits. Het diploma 3-jarige Handels avondschool geeft vrijstelling voor het Middenstandsdiploma. Belang stellenden verwijzen wij naar de ad vertentie in dit blad. GIFTEN VOOR DE VREDESKERK Ondanks het vakantieseizoen ko men wij toch wederom uw aandacht vragen voor de Christus Koning kerk, want de zevende vlag hebben we uit kunnen steken bij het berei ken van de 70.000,Zullen we de tien vlaggen halen? Het antwoord is aan U. Ook in de afgelopen maand juli hebt U ons met Uw financiële bij drage weer een stukje dichter bij het doel gebracht. De opbrengst v.an de parochiële aktie wordt verscho ven naar augustus. De opbrengst van de V 1 akt'e, waaronder giften van: N.N. te Venray 50, N.N. te Venray 25, N.N. te Venray 5, Preek in Paterskerk 1400, N.N. te Venray 15, N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 35, N.N. te Venray 75, N.N. te Venray 25, Bruiloft N.N. 22,50 Opbrengst oud papier 50, N.N. te Venray 32,50 N.N. te Venray 100, N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 20, In totaal 1895,- Vorige saldo 69133,73 Algemeen totaal 71028,73 Milde gevers alle hartelijk dank. Postgiro 1030120. Bankrekeningen bij de Ned. Credietbank en Boeren leenbank te Venray. VREDEPEEL Zoals wij reeds eerder berichtten heeft a.s. donderdag 22 aug. de plechtige consecratie plaats van de nieuwe kei'k in de Vredepeel. Mgr. P. Moors, bisschop van Roermond, zal deze consecratie verrichten, waarna Z. Exc. om 10.45 uur een pontificale Hoogmis zal opdragen. DRS. BETERAMS BEDANKT ALS WETHOUDER TE WANSSUM Met ingang van 1 september a.s. heeft drs. G. Beterams ontslag ge nomen als wethouder van de ge meente Wanssum. Sedert twee jaar is drs. Beterams werkzaam als direc teur van de Vereniging voor Vreem delingenverkeer in Venlo. De om vang van zijn werkzaamheden is zodanig toegenomen, dat zijn func tie onverenigbaar is geworden met zijn wethouderschap. VAKOPLEIDING BOUWBEDRIJF De Stichting Vakopleiding Bouw bedrijf zal op de hieronder vermel de dagen en uren en ter plaatse als hieronder vermeld, examen afnemen aan een aantal leerlingen van het landelijke leerlingstelsel in het bouwbedrijf. Deze examinandi hebben allen 'n opleiding in de praktijk genoten vol gens titel II der Nijverheidsondef- wijswet, in de meeste gevallen voor afgegaan door een cursus aan cfe technische school. De examens worden afgenomen te Venray aan de LTS, St. Joseph- weg, van 28 aug. tot en met 30 aug. Examenbezoek is mogelijk op 29 aug. van 812 en 1317 uur. Diplo ma-uitreiking: 31 augustus om 5 uur I in de L.T.S. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 11e zondag na Pinksteren. 6.30 leesmis voor zekere intentie; 8.10 leesmis voor Gerrit van Dijck; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis, best. jaargang voor Huberdina Claessens- van Megen; 2 uur lof. Maandag: 7.30 leesmis voor Peter Johannes Peeters en Petronella Loo- nen. Dinsdag: 7.30 maandd. voor Peter Johan v. d. Sterren. Woensdag: 7.30 gez. jaarg. voor Gerard Arts en Maria Gertrüda v. Enckevort. Donderdag: 7.30 gez. jaarg. v. Ma ria Verhoeven. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Gerard Deters. Zaterdag: 7.30 maanddienst v. Ma ria Janssen-Winnen. Gelegenheid om te biechten van 78 uur. Venray 1 en 2 reisden zondag j.l. naar Huissen om daar partij te geven tegen RKHW 1 en 2. Hoewel de wedstrijden niet hoogstaand ge noemd kunnen worden, zijn ze in elk geval toch nuttig geweest In de beginfase van de wedstrijd Venray 1RKHW 1 was het spel aan beide zijden nog erg onsamen hangend, trouwens de harde wind deed ook veel afbreuk aan het spel. Men had ruim een half uur nodig om elkaar te „vinden". Maar toen het eenmaal zover was, ging het ook beter. P. Volleberg stichtte met zijn passes alsook de overige voorhoe despelers veel verwarring in de HVV-achterhoede. P. Philipsen was de grote man in de achterhoede. Hij stond daar weer zoals men van hem gewend is als een rots in de branding en gaf zijn jongere mede spelers de nodige tactische aanwij zingen. In de voorhoede speelden de jeug digen Peters, Schrooten en Voile- berg een verdienstelijke partij. In de 37e min. van de eerste helft was het linksbuiten W. Koonings, die inging op 'n dieptepass van Schroo ten en de keeper kansloos versloeg: 01. Een minuut later was het al weer gelijk. Een dekkingsfoutje in onze achterhoede werd resoluut af gestraft: 11. Na rust speelde Venray beter dan HVV. Er werd goed geplaatst en in een hoog tempo gespeeld. Na een half uur bezorgde P. Volleberg na een solorush Venray weer de lei ding: 12, Tien min. later was het weer P. Volleberg die de HVV-doel- man wist te verschalken: 13. Twee minuten later verkleinde HVV de achterstand tot 23, waarmee het einde kwam. Venray 2 keek al spoedig tegen een 10 achterstand aan, doch wist deze nog voor rust om te zetten in een 12 voorsprong. Een kleine om zetting in het elftal deed hen in de tweede helft op volei toeren draaien. Driemaal wisten zij het net nog te treffen, waartegen HVV geen enke le keer. Uitslag dus 15 voor onze reserves. Programma voor zondag 18 aug.: Venray 1Groesbeek 1 2.30 Venray comb.—Groesbeek 2 2.30 DSV 2Venray comb. 2.00 Leunen 2Venray comb. 1.00 Leunen 1Venray comb. 2.30 Jammer is het dat Venray zondag a.s. niet kan beschikken over de „jeugdspelers", daar deze voor de laatste maal met de junioren op toernooi gaan. TOTO Op donderdag 22 aug. a.s. kan toto-formulier no. 1 ingeleverd wor den op de bekende plaatsen en uren. Zij, die hun toto-registratiekaart nog niet hebben ingeleverd kunnen deze nog steeds verkrijgen en inle veren bij G. Poels, Langstraat 11, J. Coppus, Maasheseweg, 34, H. Beer- kens, Kruitweg 3, Bijkantoor Dag blad voor Noord-Limburg of bij een der bestuursleden. Lever geen toto-formulier in al vorens de toto-registratiekaart te hebben terugontvangen. Dit voor komt moeilijkheden. Oostrum kan op een geslaagde in ternationale voetbalmiddag terug zien. Dd doelpuntenverhouding kwam over de drie wedstrijden sa men in het voordeel te staan van de Duitse gasten uit Hinsbeck en wel met - 8 doelpunten, terwijl Oostrum hier toch nog 7 doelpunten tegen over kon stellen. Om half twee werd dit voetbal festijn geopend met de veteranen- match, waarin de Oostrumformatie domineerde. Deze wedstrijd, waarin we nog vaak bijzonder fraai voet bal konden aanschouwen, werd op overtuigende wijze gewonnen door good-old Oostrum met een ruime 50 overwinning. Om kwart voor drie werd het veld geruimd voor de reserve-elftallen. Een wedstrijd overigens, waarin Oostrum 2 o.i. nogal vergeefs tracht te te zoeken naar het verband in de ploeg, wat ettelijke malen ontbrak. Hinsbeck 2 daarentegen, wist heel wat meer vaart in het spel te leggen door goed combinerend op te treden. Dat het uiteindelijk de Hinsbeck-re- serves waren, die met een 50 over winning gingen strijken, was voor het merendeel der toeschouwers dan ook beslist geen ontgoocheling. Om vier uur: Oostrum 1Hins beck 1. In een goede wedstrijd, zo wel van Duitse zijde als van Oos- trumse zijde, heeft Hinsbeck uitein delijk aan het langste eind getrok ken. Met een 32 overwinning wa ren de Duitse gasten dan ook de meest gelukkige ploeg. Het begin van de wedstrijd deed zich echter anders aanzien. Al vrij spoedig had Oostrum een 20 voor sprong door twee doelpunten van Haegens. De Hinsbeck-formatie wist deze klap vrij kalm op te vangen. Zij kwam voor rust nog op gelijke voet. Kort voor het einde wist Hins beck tenslotte de overwinning te grijpen: 23. Tijdens de rust liet de Oostrumse harmonie zich van haar beste zijde zien door dit internationaal voetbal- feest muzikaal op te luisteren, wat aan de talrijke supporters een gul applaus ontlokte. Mededeling: Op zondag 25 augustus a.s. zal de voetbalclub een trip maken naar Udenhout. Drie elftallen zullen daar hun kunnen gaan vertonen. De spe lers dienen vooral de opstellingen zeer goed te raadplegen, om even tuele moeilijkheden te voorkomen i.v.m. de elftallensamenstelling. Echtgenotes en eventuele verloof des van de spelers plus ieder ander supporter ,die deze reis mee wil maken, kunnen zich opgeven bij een der bestuurderen der voetbalvereni ging. Zaterdag a.s. zullen de veteranen van Oostrum en Ysselsteyn op het Oostrums sportveld met elkaar de strijd aanbinden. Aanvang 18.30 u. BUITENGEWOON EREDIRIGENT Het feit, dat de gouverneur, dr. F. Houben, onlangs tijdens de ha venfeesten te Wanssum even de di rigeerstok zwaaide over de fanfare Concordia van Wanssum, krijgt nog een nasleep. De fanfare heeft namelijk besloten de gouverneur te'benoemen tot bui tengewoon eredirigent. Deze voor 'n commissaris der koningin vermoede lijk wel exclusieve functie zal de gouverneur zaterdag te Maastricht worden aangeboden. B. en W. van Wanssum zullen het korps naar Maastricht vergezellen. Bovendien zal het korps in de tuin van het gouvernement met een con cert muzikale luister bijzetten aan het huwelijk" op die dag van Jenny, de jongste dochter van de gouver neur, met mr. J. Merkelbach, zoon van de burgemeester van Wittem. WIELRENNEN Bij de ronde van Reuver, onder auspiciën van de RKNWB behaalde H. Troisfontaine bij de nieuwelin gen de 4e plaats. CAFE-VOETBAL Zaterdagmiddag werd het jaar lijkse café-voetbaltoernooi gehou den op het Gemeentelijk Sportpark aan de Leunseweg. Winnaar werd Café Royal (Veerhuis), dat in de fi nale uitkwam tegen Café Crooy- mans. In eerste instantie eindigden beide teams gelijk, doch met het nemen van strafschoppen bleek Ro yal iets sterker te zijn. Als winnaar van dit toernooi zal café Royal het volgend jaar het toer nooi organiseren. P.D.V. DE VREDESDUIF Hieronder laten we alsnog de juis te data van africhting volgen: Asten 27 aug.; Someren 29 aug.; Heze 31 aug.; Budel 4 sept. Dit zijn de dagen waarop gelost wordt. In- korven op de bekende uren. Op zondag 11 aug. 1.1 .werd door het Achttal van de L.R. Ver. St. Isidorus uit Venray, op het te Weert gehouden Kringconcours een eerste prijs behaald bij de dressuur acht tallen klasse Licht. In het nummer springen klasse B behaalde M. Verschuuren met Ara bella de achtste prijs en J. v. Dijk met Tabor de negende. In deze klas se kwam 68 ruiters uit. In het nummer springen klasse Licht behaalde J. Lucassen de vijf de prijs, terwijl in het jeugdnum- mer H. Jeuken de eerste prijs en Th. van Dijk de vierde prijs behaalden. Op zondag 18 aug. zal worden deelgenomen aan het concours te Meerlo, terwijl op zondag 25 aug. te Horst op 't Bondsconcours van de L.L.R. Bond de kampioenschap pen van Limburg zullen worden verreden, waaraan het achttal en en kele individuele ruiters zullen deel nemen. ST. CHRISTOFFELNIEUWS Op zondag 25 aug. a.s. gaan we een uitstapje maken naar België. We brengen bij goed weer een be zoek aan 't prachtige strand van 't Zilvermeer bij Mol. Alle leden van de gymnastiekvereniging en de wandelclub kunnen hieraan deelne men. De kosten bedragen ƒ1,per persoon. Opgeven bij de leiders en leidsters. We vertrekken 's morgens om 9 u. en zijn 's avonds weer terug om 9 u. Neem allemaal brood mee en zwem broek. Willen de leiders en leidsters er voor zorgen dat de lijsten met na men van de deelnemers voor maan dag 19 aug. bezorgd zijn op Oranje straat 12, dit in verband met de grenspapieren en 't bestellen van 't aantal bussen. VOOR RIJBEWIJS SCHRIFTELIJK RIJ-EXAMEN Met ingang van maandag is het rij-examen verdeeld in een schrifte lijk en een praktisch gedeelte. Het .afrijden" blijft onveranderd be staan, doch het mondeling examen is nu vervangen door een schrifte lijk, hetgeen de mogelijkheid opent dat de examinator meer dan één .slachtoffer" tegelijk onder het mes neemt. SPOEDEISENDE VERGADERING GRONDHANDEL VOOR De Venrayse gemeenteraad is in een spoedeisende raadsvergadering bijeengeroepen voor heden, vrijdag avond. B. en W. vragen de raad om toe stemming voor de aankoop van en kele percelen grond gelegen langs de Maasheseweg, in dat gebied dat in het hoofdzakenplan aangewezen is voor industrieterrein. Het betreft hier o.a. stukken van de families Raedts ,Dykmans en Pouwels, die gelegen zijn voor het vloeiveld aan de Maasheseweg. Vervolgens vraagt het College toestemming deze aan te kopen gronden en de reeds in het bezit zijnde gemeentegronden te verkopen aan de RANK-XEROX Ltd. uit Lon den, die hierop een chemische fa briek voor lichtgevoelige produkten wil vestigen. De RANK-XEROX Ltd. is een dochteronderneming van de RANK ORGANISATION, de bekende film maatschappij uit Engeland. Het is haar eerste vestiging op het vaste land van Europa, nadat ze eerst on langs in New York eveneens een nieuwe fabriek heeft gesticht. Een Parijs architectenbureau is reeds volop bezig met de planning voor de nieuwe fabriek, die hier ge bouwd gaat worden, indien ten minste de onderhandelingen een vlot verloop hebben. Indien zulks het geval is, hoopt men begin 1964 reeds te beginnen. Over de grootte en in houd der nieuwe fabriek zijn nog geen gegevens bekend, evenmin als over het aantal werknemers, waar mede men denkt te starten. Zeker is wel dat als de fabriek hier komt, de opleidinggsmogelijk- heden zowel voor technisch als ad ministratief personeel enorm zal worden uitgebreid. Een ander gevolg van deze grond handel zal zijn dat de vloeivelden in de verdrukking raken en dat de rioolzuiveringsinstallatie een der eerste dingen is die aan de orde ko men. GEMEENTE VENRAY Bij de afd. administratie-dienst van gemeentewerken kunnen worden ge plaatst: b. EEN AMBTENAAR in de rang van adjunct-com mies of adjunct-commies A en b. EEN AMBTENAAR in de rang van adjunct-com mies. Vereist voor de funtie onder a: diploma Mulo, praktijkdiploma boekhouden en diploma M.B.A.; voor de functie onder b: diploma Mulo en praktijkdiploma boekhouden. Salarisgrenzen (exclusief compen satie A.O.W. en huurcompensatie) adjunct-commies 5.334-/ 6.768 (6 periodieke verhogingen van 239,—); adjunct-commies A 6.384-7.728 (6 periodieke verhogingen van 224,-). Premiespaarregeling en studiekos tenregeling alsmede andere gebrui kelijke voorzieningen zijn van toe passing. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad wor den ingezonden aan de burgemeester onder vermelding van personalia, behaalde diploma's, huidige en even tuele vroegere werkkring(en) en twee referentie-adressen. a.s. ZONDAG DANSEN ORKEST TONNY BASS van 8 t.m. 13 augustus 1963 GEBOREN: Cleven, Peter, Langstraat la; Jans-Beken, Antoon, Overloonsew 32 Janssen, Johannes, Hoenderstr. 10; Arts, Anna, Kruitweg 17c; Linskens, Cornelia, Mgr. Hanssenstr. v. Kempen, Marianne, Scheiweg 7; v. Dijck, Maria, Stationsweg 87; de Lange, Maria, Overloon. OVERLEDEN: Peters, Gerardus, 6 mnd. Oirlo; Willems, Martinus, echtgen. v. San ders, Francina, 46 jr. Venray. ONDERTROUWD: v Berendsen, Willem, 23 jr. bankwer. Lindenstraat 24 en Bruggenwert Maria, 25- jr. Nassauplein 10; Janssen, Antonius, 23 jr., bankwerk. Kruisstraat 9 en Jacobs Antonia 22 jr. Oude Oostrumseweg 39; Alards, Jan, 24 jr. tuinder te Horst en Litjens, Godefrida, 2 jr., Teeu- wenhofweg 2; Verschuuren, Wilhelmus, 24 jaar, onderwijzer, Albionstraat 49 en Driessen, Ann,a, 24 jr. kleuterleid ster, Hoogriebroekseweg 15; Weijs, Gerardus, 24 jr. voorwerker kippenslachterij, Castenraysestraat 40 en Achten, Theodora, 19 jr. Meerlosedijk 4 Venray; GEHUWD: Lenskens, Hendrikus, 25 jr. land bouwer en Ermens, Maria 25 jr. onderwijzeres, bieden te Venray; Beerkens, Peter, 32 jr. administrat. te Broekhuizen en Bistervelds M. 31 jr. te Venray; Cremers, Hendricus, 25 jr. kleerma ker te Vierlingsbeek en van Ber gen, Mathilda, 27 jr. te Venray; Janssen, Gerardus, 29 jr., electriciën en Erben, Martha 27 jr. Venray; de Bruyni, Petrus, 53 jr. landbouwer en Raafs, Hermina, 47 jr. Venray.

Peel en Maas | 1963 | | pagina 2