Diploma uitreiking Ingezonden D U) <D O tü Dl Wielerronde V.C.ROOY volBen ZWEMMEN w RUITERSPORT Ariaens-Kosman &Zn. Burgerlijke Stand Dameskapsalon Leo Nooijen K werkster elbediende 1 keukenmeisje^ 2 kamermeisjes vlechters en l.l. vlechters flinke jong een woning net pefision HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Ned. Herv. Kerk te Blitterswijck begint zondag om 10.30 uur. Voorganger is ds. J. Keers uit Angeren. GESLAAGD Voor het diploma stenografie slaagde te Eindhoven onze mede werkster mej. R. de la Roy. Zij ge noot haar opleiding bij mevr. de la Roy-v. d. Akker, Gasstraat 6. Op het in juni gehouden examen vanwege de Stichting Bedrijfsoplei ding Bemetel,, slaagden de heren G. J. M. Stevens, Venray voor het diploma machinebankwerken en P. J. M. Vloet, Overloon, voor het di ploma constructiebankwerken. Beiden genoten hun opleiding theorie en praktijk in het bedrijf van M. Custers, machinefabriek en constructiewerkplaats N.V. te Ven ray. GEMEENTERAADSVERGADERING Zoals gewoonlijk zal op de laatste dinsdag van de maand, dus dinsdag a.s. de Venrayse gemeenteraad openbare zitting bijeen komen. Vorige week hebben we reeds en kel agendapunten vermeld, hoofd zakelijk herverpachtingen. Verder staat op de agenda het verlenen van medewerking aan de school te Veu len om te komen tot dringend nodi ge vernieuwingen en uitbreidingen. Een subsidie-aanvrage van de fanfare van Holthees-Smakt groot 2000,voor de aanschaf van nieu we instrumenten vindt men ook ver meld. Daarnaast komen nog de vol gende punten op de agenda voor: a. onteigeningen te Castenray (defi nitieve vaststelling); b. aanleg van een parkeerstrook na bij het Lovinckplein te Yssel- steyn; c. verhoging bijdragen in de kosten van de aanleg van het nieuwe kruispunt bij het Schoor; d. aanbieding gemeenterekening '60. e. wijziging begroting Algemeen Burgerlijk Armbestuur 1962; f. toekenning grond aan de PLEM op Desselke voor de bouw van transf ormatorhuis j e g. verpachting van jachtrechten; h. beschikbaarstelling krediet voor bewegwijzering van Midden Peel- weg en Beekweg; i. gemeentelijke bijdrage in de bouw van de pastorie te Vrede- peel-Venray; j. subsidie jeugdonderzoek in de gemeente Venray. NIEUWE TROTTOIRS Op de Overloonseweg, achter de ambachtsschool ,is men begonnen met de aanleg van een trottoir welk aansluit op de trottoirs van de nieu we Tolstraat en de Beekweg. Op de Merseloseweg is inmiddels een trottoir gereed gekomen vanaf de Bergweg tot aan het ziekenhuis. Op beide drukke weggedeelten betekenen deze nieuwe trottoirs een groot gemak en veiligheid voor de voetganger. NOOD-B.L.O.-SCHOOL Op de Heuvelstraat heeft een kleine dubbele woning plaats moeten maken voor een op te richten nood gebouw van de BLO-school. Binnen kort zal met de bouw daarvan be gonnen worden. Een eventuele defi nitieve nieuwbouw zal t.z.t. in een uitbreiding van het St. Jozefkloos ter worden ondergebracht. KINDERVAKANTIEWERK Maandag begint de jongensweek van 't kindervakantiewerk die tot zaterdag voor de kermis duurt. Elke dag begint om 9 uur met een H. Mis in de Paterskerk. Programma Maandag: voormiddag alle groe pen gaan naar het Vlakwater zand kastelen bouwen. Namiddag klas 3 en 4 speurtochten. Klas 1 en 2 straattekenen op het Molenplein. (Krijt meebrengen). Melk wordt ver strekt. Dinsdag: Klas 1 en 2 maken een tocht naar Geysteren. Handdoek en zwempakje meenemen voor bad de beek. Om 4 uur komen deze klassen met extra bus terug. Melk wordt ver strekt. De klassen 3 en 4 gaan een fiets tocht maken. Zorgen voor een goe de fiets. Drinken meenemen. Woensdag: Alle groepen gaan na de H. Mis met bussen naar Elzen- dorp. Vertrek vanaf Paterskerk. Donderdagvoormiddag kinder spelen op het Vlakwater zoals bij de Oranjefeesten. Namiddag: Teken wedstrijden. (Potlood en onderleg ger, gum en kleur meebrengen). Melk wordt verstrekt. RECTORAAT SMAKT Zondag: 8e zondag na Pinksteren, 6.15 H. Mis voor Anna Maria Bie- mans-de Wit; 7.30 voor Mart. Geurts en Anna Maria Heidens; 10 uur Hoogmis voor Christina Gerrits-As selberghs. Kapel: 7.30 H. Mis voor de school jeugd; 9.30 voor fam. Logtens-van Dijk .Geen lof. Maandag: 6.30 H. Mis voor Harry Versteegen; 7.30 voor Gerardus Kersten. Dinsdag: 6.30 tot zekere intentie; 7.30 voor Pastoor Asselberghs; 9.30 plechtige huwelijksmis voor het bruidspaar Jeuken-Martens. Woensdag: 6.30 ter ere van de H. Jozef; 7.30 voor een zieke. Donderdag: 6.30 ter ere van het H. Sacrament; 7.30 voor de gelovige zie len. Van 56 uur gelegenheid om te biechten; 7.30 H. Uur. Vrijdag: eerste vrijdag der maand. 6.30 gel. H. Mis ter ere van het H. Hart; 7.30 gez. H. Mis voor Joh. Hub. van de Winkel. Na de H. Mis uit stelling en zegen. 10 uur plechtige huwelijksmis voor het Bruidspaar ogtens-van Dijk. Zaterdag: eerste zaterdag van de maand en priesterzaterdag. 6.30 ter ere van O.L. Vrouw; 7.30 v. pries- teroepingen. Van 5530 gelegenheid om te biechten, tevens voor en na het lof van half 8. Waar blijven de gediplomeerden van de nijverheidsschool 1 De jongeman, die een diploma nij verheidsschool het zijne mag noe men, voelt zich ergens een koning. Niet alleen ligt er een machtig stuk studie achter hem, maar nog voor dat hem het diploma officieel is overreikt, ontvangt hij persoonlijke brieven van de personeelchefs van Venrayse bedrijven, krijgt hij een bezoek van afgevaardigden van de ze mensen, kortom hij is een veel gevraagd persoon, op wiens komst in het volle leven men schijnbaar erg zit te wachten. De personeelsnood schijnt groot en dat merkt de jongeman met zijn diploma. Er is bij de grotere indus trieën, maar ook bij de kleinere be drijven een tekort aan vakmensen en ook aan vakmensen-in-spe en het is dus geen wonder dat er aan alle kanten gepoogd wordt om deze jon gelui aan zich te verbinden. Dat sommigen van deze jongelui hiervan willen profiteren en eisen stellen, die gezien hun bekwaamheid en kennis boven het gestelde in de CAO's ligt, is daarvan een der minder prettige kanten voor de werkgevers. We hebben gepoogd na te gaan, waar de geslaagden nu blijven. Uit verschillende antwoorden op onze vragen is wel gebleken dat het aan tal dat direct op dagscholen door studeert niet bijstei- groot is. Of het schrik is voor de UTS en HTS, die ook weer enkele jaren studie en dus automatisch ook kosten met zich brengen, is een zaak, waar men niet goed wijs uit wordt. Ergens blijft de indruk hangen dat meer naar de moeilijkheden, dan naar de moge lijkheden gekeken wordt en dat een klein deel van de geslaagden die geschikt zouden zijn voor een verde re opleiding zich hierdoor te veel laat afschrikken. De kostenfactor speelt daarbij een niet te verwaar lozen factor. De mogelijkheden om deze kosten te drukken schijnen ons niet genoeg zaam benut te worden, ook al om dat de ouders menen voor dermate grote kosten te komen staan, dat zij dit niet verantwoord achten ten op zichte van andere kinderen. Wel wordt veel gebruik gemaakt van de mogelijkheden van avondstudie. De OBAO cursussen, die algeme ne ontwikkeling geven en bijv. noodzakelijk zijn om lerarencursus- sen te gaan volgen en de HTS, heb ben veel aandacht van de jongelui en dat is een tijd, waarin wel eens geklaagd wordt over te veel ver prutste vrije tijd toch wel een hoop gevend teken. Het grootste deel van de gediplo meerden blijkt van zins om verder zich ook theoretisch te bekwamen en benut daartoe alle gelegenheden die de nijverheidsschool middels cursussen en avondonderwijs biedt. Dat naast de hele dag werken in de bedrijven is dus geen slecht teken. Trouwens uit alles blijkt dat die bedrijven, die middels eigen oplei dingen de praktische vaardigheid aanvullen met theoretische kennis de meeste kansen hebben om de jongelui bij hun werknemers te krij gen. En dat behoeven dan niet di rect grote bedrijven te zijn, al heb ben die, gezien die opleidingen be paald een voorsprong. Maar een deel der jongelui meent dat een kleiner bedrijf een all-round opleiding eer der mogelijk maakt dan een fabriek, te meer als daar personeel aanwezig is dat de jongeman wil helpen op de eerste moeilijke schrede van het vak-pad. De verhouding van fabriek en kleiner ambachtsbedrijf ligt zo ongeveer fifty-fifty, waardoor beide partijen dus elk eenzelfde deel krij gen van de nieuw beschikbaar ko mende arbeidskrachten. Dat geldt dus vooral voor de hout bewerkers en metaalvakkers. De metselaars en schilders worden eveneens met graagte opgenomen door groter en kleinere bedrijven, al hoorden we van een metselaar dat hij direct naar Duitsland ging met zijn vader. De totaal-indruk die we kregen was dat dat gedeelte van de jongelui dat niet verder studeert praktisch helemaal in Venrayse bedrijven gaat werken, dat daarbij niet op de eer ste plaats naar het te verdienen geld gekeken wordt hoe belangrijk overigens ook maar wel naar verdere opleidingsmogelijkheden en dat ruim gebruik wordt gemaakt van studiemogelijkheden na en onder arbeidstijd. Dat alles geeft bepaald een goede indruk, al blijft de vraag open of de overgang van school naar het zgn. volle leven met alle conse quenties van dien wel die aandacht krijgt die dit moeilijke onderwerp verdient. MATER AMABILISSCHOOL Donderdag 25 juli was de diploma uitreiking en sluitingsavond van de Mater Amabilisschool in het ont- spanningegbouw van St. Anna. De avond werd bijgewoond door cursisten, ouders en v^ioofden, be stuursleden, docenten en andere ge nodigden. Mevrouw de Kroon, voorzitster van het bestuur sprak tot de aan wezigen en Deken Loonen reikte na een korte rede, de diploma's aan de geslaagden uit. Dertig 3e jaars ont vingen het diploma, 49 2e jaars en 47 le jaars het getuigschrift. Na de pauze speelde de toneel club van de school het stuk „De blauwe wagen" o.l.v. mej. Geomini. Geslaagd 3e jaars: Jo Jeu,cken, Mien Janssen-Willem- sen, Truus v. Kempen, Mia Relouw, Riky Vollenberg, Maria Buysen, Jo van Cuyck, Annie van Els, Addy Mathijssen en Trudie Troisfontaine uit Venray; Riky Cornelissen, Maria Direks, Mia Hendrikx, Mien Litjens, Ida Vervuurt uit Leunen; Mia Steegs. Oirlo; Truus Lemmens, Oos trum, Truus Derikx. Annie Derikx; Nellie Derikx en Nellie van Veghel uit Heide, Jo Thijssen, Door Thijs- sen, Merselo; Oda van Ass en Jean ne Geurts, Veltum; Dinie Arts en Nelie Rongen uit Ysselsteyn; Annie Janssen-van Abel en Tonnie Jilissen uit Overloon en Mia van de Beuken uit Well. 2e jaars, die het getuigschrift ont vingen: Oda Arts, Mien Beerkens, Leonie Custers, Mia Dijkmans, Miep Flin- senberg, Marijke Houba, Door Jans sen, Truus Lemmens, Oda Rongen, Mien Rutten, Mia Sanders, Gerda v- Treek, Thea van Treek, Truus Spreeuwenberg, Mia van Ass, Lina Duykers, Bertha Duykers, Mia Geurts, Mien Hendrikx, Tiny Jd- chums, Gerda Joosten, Annie Kuy- pers, Ellie Linders, Tonnie Nefkens, Nellie Reintjens, Noor Rambags, Riet Rongen, Els Slangen, Fien Steegs, Betsy Steeghs, Jo Smits, Ellie Wil- lems, Mia van Wylick, Nellie Baltis- sen, Mia Classens ,Lies Emonts, Jo sé Hendrikx, Tinie v. d. Hoogenhof, Marianne Janssen, Tinie Janssen, Louise Janssen, Nettie Linders, Jo Kessels Maria Ponjée, Mien Siebers, Willie Swinkels, Toos Verstraaten, Truus Voermans, Tiny Wismans. le jaars, die het getuigschrift ont vingen: Mariet Backus, Oda Clephas, Nel lie Custers, Tinie Eibers, Wilma Ger- rats, Tonnie Groenen, Maria Flin- senberg, Lily Flinsenberg, Hennie Janssen, Jos Janssen, Oda Janssen, Oda van Lierop, Nellie Linskens, Maria Manders. Nellie Middelhoven, Diny Noy, Hennie Philipsen. les Pouwels, Ria Scheepers, Truus- Thuyls, Ank van der Veer, Truus Verkoeyen, Mien Verstraelen, Ger- rie Arts, Truus van Asten, Mien Burgers, Toos Buysen, Maria Camps, Gonnie Cox, Maria van Dijk, Mia van Dijk, Miep Emonts, Tonnie Graat, Jet Hendrikx, Truus Kuenen, Hennie Litjens, Dien Litjens, Thea Martens, Toos van Ooi, Maria van Osch, Truus Pouwels, Annie Rongen, Truus van Rijswijck, Ine Swinkels, Annelies Thijssen, Gerrie Willems, Gonnie Weys. CONCERT EN DANSANTE TE WANSSUM Op zaterdag 3 augustus om 8 uur nam. zal bij gelegenheid van het 3e sociëteitslustrum van de Studenten vereniging Wodansheim te Wanssum een concert worden gegeven in con certhal „Euwals" aan de Haven straat. Aan deze klankavond zullen mee werken: Joop Grubben, piano; Mia Besselink, sopraan en Ton Thissen, bas. Het programma vermeldt werken van Mozart, Chopin, Verdi en Puc cini. Na afloop Soiree Dansane in het Botenhuis. FEESTELIJKE OPENING NIEUWE SPORTTERREINEN TE VIERLINGSBEEK Zondag 28 juli a.s. zal in Vier lingsbeek de officiële opening plaats vinden van de nieuwe sportterrei nen om 14.30 uur. Na de opening door burgemeester G. van Heusden; inzegening door Pastoor Lamers speelt Harmonie „De Herleving" een mars. Dan is het woord aan diverse sprekers, waar na een voetbalwedstrijd gespeeld wordt tussen de 2e klasser Volhar ding en TOP, Oss, le klasse KNVB. KIJKERS EN LUISTERAARS Het aantal tv-toestellen, dat in *t eerste halfjaar van 1963 werd gere gistreerd, lag bijna een derde hoger dan in de overeenkomstige periode van 1962 (resp. 171.960 en 129.137). Tussen 1 januari en 1 juli van dit jaar nam het totale aantal aange geven tv-ontvangers met circa 13,5 procent toe nl. van 1.275.159 tot 1.447.119 (uit mei 1.429.181), tot en met 19 juli 1.459.760. Het aantal geregistreerde radio ontvangtoestellen bedroeg op 1 juli 2.630.177 tegen 2.627.122 op 1 juni. De draadomroep telde op 1 juli 463.301 aansluitingen tegen 464.533 op 1 juni j.l. Geachte redaktie. Gaarne opname in uw blad van onderstaande. Het gaat om het onnodig toeteren van auto's 's morgens vroeg 5 uur! Dit zijn dan auto's die meestal naar Duitsland gaan met arbeiders. Staat zo'n persoon niet direct klaar dan toeteren maar jongen, aan de mensen die dan liggen, te slapen wordt praktisch niet gedacht. Eri als je eenmaal bent wakker getoe terd, dan kom je haast niet meer in slaap, terwijl deze mensen toch ook een hele werkdag voor de boeg hebben. Dit geldt ook voor de melkbezor ger van de zuivelfabriek. InplaatS van te bellen, kondigen ze hun komst aan met getoeter zodat de mensen kunnen horen hé daar is de melk boer! Die tijden zijn voorbij dat de postkoets met hoorngeschal het dorp binnenkwam. Dit is nu ook storend voor men sen die nachtwerk moeten verrich ten. Vooral nu met deze warmte is het dan moeilijk om weer in slaap te komen. Wij hopen dat zij zulks inzien! i Nu nog iets. Zoals bekend komt de poetswagen op vaste tijden dooi de straat. Nu is het bij ons zo: eerst komt de poetswagen en daarna de vuilniswagen. Is het niet beter om gekeerd? Vooral met die open vuilniswa gen waar nog al eens wat vuil af valt, blijft dan liggen op straat. Verder zouden we graag zien, dat er wat meer toezicht zou komen* betreffende het St. Jorispark. Dat wordt gewoon als vuilnisbelt ge bruikt door de jeugd. Schande! Het St. Joriskapelletje gebruiken ze ge woon als clubhuis en dan rennen door het struikgewas, zelfs met de fiets er doorheen! Een inwoner die het goed meent YSSELSTEYN Onder tropische temperaturen werden zondag j.l. in Ysselsteyn de diverse wielerwedstrijden verreden. Zowel bij aspiranten, junioren als ook bij de senioren hééft het aan spanning niet ontbroken. Jammer is echter dat de belangstelling niet groot was. De uitslagen waren als volgt: Aspiranten: 15 ronden - 13 km. 1. van Gerven, Helmond 2. J. Francken, Linne 3. Colmans, Baarlo Junioren 50 ronden - 45 km: 1. P. Stevens, Baexem 2. P. v. d. Pol, Montfort 3. M. Evers, Linne 11 J. Hermsen, Venray 12Poels, Merselo Senioren 70 ronden - 60 km: 1. Smeets, Grevenbicht 2. v. d. Heyden, Hoge Loon 3. Janssen, Someren. VOLLEYBAL-TOERNOOI Zondag a.s. heeft op het sportpark Leunseweg het intussen traditioneel geworden volleybaltoernooi plaats, waarin vele volleybalclubs in Ven ray komen spelen. Voor de over gangsklasse dames hebben inge schreven clubs uit Oss, Haps, Aarle Rixtel en Tegelen. In de le klasse spelen de dames en heren uit Venlo, Vierlingsbeek, Wellerlooi, Boxmeer, Mill, Pannin- gen, Deurne en Well. In de 2e klasse dames en lieren uit Bergen, Maastricht, Boxmeer, Gennep, Oploo, Venlo, Vierlingsbeek, Mill, Tegelen en Beers. De clubs spelen een halve compe titie van 2 sets per wedstrijd en ge zien de krachtsverhoudingen tussen de verschillende clubs kan de toe schouwer er op rekenen prettige en spannende wedstrijden te zien. Bo vendien zijn er in de verschillende klassen behoorlijke prijzen te ver dienen, zodat men op voorhand reeds verzekerd is van een sportieve mid dag, die ook voor velen, die deze sport nog niet kennen, wellicht een openbaring zal zijn. Het toernooi vangt aan om 12 uur en een goed uitgevoerd programma boekje geeft de toeschouwers alle kans om het gehele verloop goéd te ONDERTROUWD: Janssen, Lambertus, 28 jr., landbouwer te Venray en Kunen, Petronella, 23 jr., te Venray. Lenkens, Hendrikus, 25 jr., landbouwer te Venray, Vre- deweg 11 en Ermens, Maria, 25 jr., onderwijzeres te Ven ray, Twistweg 15. Beerkens, Peter. 32 jr., admi nistrateur te Broekhuizen en Bistervels, Maria, 31 jr., z.b. te Venray, Dep. Petersstr. 15 GETROUWD: Vulilngs, Franciscus, 21 jr., banketbakker te Venray en Meurs, Wilhelmina 19 jr., te Ubbergen. van Gemert, Harry, 26 jr., tekenaar-constructeur te Eindhoven en Houba, Jean- nete, 23 jr., kleuterleidster te Venray. Litjens, Willem, 24 jr., bakker te Horst en Tijssen, Petro nella, 23 jr., winkelbediende te Venray. Vermeulen, Johan, 30 jr., tim merman en Timmermans, Helène, 24 jr., kleuterleid ster, beiden te Venray. SPIO-NIEUWS Ongeveer 125 leden, junioren en senioren, hebben woensdagavond ge noten van het prettig zwemmen in het Lyceum-zwembad. Zaterdag van 25 uur verwachten we weer vele leden. Niet-leden kunnen zich nog aanmelden: Grotestraat 9a. Verzocht wordt om bij het Ly ceum gebruik te maken van het voetpad en het grasveld niet te be treden. Rijwielen te plaatsen op de speelplaats. Papier en ander afval s.v.p. deponeren in de daartoe be staande prullebakken. Laten we de zaak netjes houden! Laatste gelegenheid voor aanmel den van junioren voor dagtocht naar Efteling. Op het concours hippique te Echt behaalden de Venrayse ruiters de navolgende prijzen: Jeugdnummer 6e H. Dirks en 7e Th. van Dijck. Springen klasse B: 2e prijs J. van Dijck met Tabor. voetbalschoenen Grotestraat 6 in de week van 18 t.m. 24 juli 1963 GEBOREN: Rütten, Yvonne, Kastanjestraat 22. Willemsen, Catharina, Hoofdstr. 8. Heidens, Jan, Timmermannsweg 38. Siebers ,Leonardus, Pr. Hendrikstr. 7 Hendrix, Henriette, Zuidsingel 5. Keijsers, Johanna, Beukenlaan 18. Roos, Catharina Hoenderstraat 7. Brand, Antonius, Zuidsingel 19. Volleberg, Wilhelmina, St. Servatius- weg 5. van IJzendoorn, Wilhelmus, Kulut- weg 1. de Fretes .Paulina, woonoord Vlak water. Manders, Petronella, Laagriebroek- seweg 7. Gielis, Ronaldus .Julianasingel 9. Verheijen, Maria, Horsterweg 6. Dankbetuiging. Voor de vele blijken van belangstelling welke wij bij ons 40 jarig huwelijksfeest mochten ontvangen, betuigen Met grote blijdschap en dankbaarheid jegens God ge ven wij U kennis van de ge boorte van onze dochtertjes en zusjes Monique en Margot Bij het H. Doopsel ontvingen zij de namen Moniqe Desirée en Margot Ludovic. J. H. M. ROUVROYE B. ROUVROYE-LIEVE RENé, ROGIER, MARCEL Lochem, 13 juli 1963 Mauritsweg 5 Helène Timmermans Jan Vermeulen 1 güxtep hiermede kénnis van hun yoorgenomen huwelijk, dat wordt ingezegend dinsdag 30 juli om half 10, in deRec- toraatskerk\O.L. Vrouw van 7 Smarten te Venray. Venray, Hensèniusplein 1 Oostrum, Stationsweg 110 Dagadres: Café mdpn^Engel Receptie 12 uur. Toekomstig adres Stationsweg 110a ONDERTROUWD Petronella Rutten Theodoor Kronenberg Huwelijksvoltrekking dins dag 20 aug. te 9.30 uur, in de kerk van O.L.Vrouw Geboorte te Oostrum. Gelegenheid tot gelukwensen 1.303.30 uur in het parochie huis te Oostrum. Oostrum, Stationsweg 132 Venray, Eindstraat 21 Op dinsdag 6 augustus a.s. hopen onze lieve Ouders rden St. Petrus Banden ^Hun dankbare kindeTqn Venray, juli 1963 Burg. v.d. Loostraat 27. v Op zaterdag 13 augustus I as. hopen de t Eerw. Zr. Beata (Paula Jansse^) Eerw.ZrJ unciala ien) tofessie- feest te yieren innet St. f Elisabethziekenhuis Venrav. FAM. JANSSEN Buit ?nweg 2 Dankbetuiging Voor de talrijke blijken van belangstelling, die wij bij ons zilveren huwelijksfeest moch ten ontvangfcp, betuigen wij, ook namens önz£ kinderenen kleinkinderen, hartelijk dank. J. van Sinfen- H. van Sinten- Bongers Venrèy, 19 juli 1963 Pr. Marijkestraat 19 wij aan allen, ook namens onze kinderen en kleinkinde ren, hartelijk dank\^ ■P. van de Ven- Cleven Oirlo,C/ Molenhoekseweg 15 Uitslag Loterij Vredepeel le Philips bandrecorder nr.4956 De andere prijzen in rang orde op de nrs. 2303 2535 2619 4684 5890 6022 5329 846 3491 6147 554 2653 6332 4078 4140 Het prijsnummer voor de grote pop is 41 (rose). De prijzen binnen 14 dagen af te halen bij dhr. P.Hertsig Hoofd d. School alhier. C rle Dankbetuiging. Voor de vele blijken van deelnqming bij de ziekte, het overlijden en de begrafenis van mijn inniggeliefde echt genoot, onze zorgzame vader, behuwd- engrootvadër Hendrik Willems, betuigen wij pnze oprechte dank. Bijzonder, aan heren geestelijken, heren doktoren, zusters en verpl, personeel v.h. ziekenhuis, zr. .Tackel, Buurt- verenig. Helpt Elkander, de buurt, vrienden en bekenden, alsmede aan Begrafenisverz. «Dela» eu/de heer J. Noijen voor <Je keurige verzorging van dé begrafenis. Uit aller naam, Wed. Th. Willems- Cornelissen Landweertweg 32 Wegens vacantie gesloten van 4 t.m. 10 augustus Min-Poels Henseniusstraat 6 Wegens vacantie gesloten van 5 t.m. 13 aug. Kapsalon Henseniusplein re Rund vermist uit weide te Meterik. Bij op sporing gaarne bericht aanM. Jenniskens, St. Leonardweg 19 Wanssum, tel. 04784-307 VERLOREN V* platina damesring met 1 grote en 6 kleine bril janten. De eerlijke vinder wordt verzocht zich te ver voegen aan het Bureau van Politie, Wilhelminastraat 17 alhier. Er is een hoge belo ning in uitzicht gesteld, Voor het schoonhouden van het Bureau van Uitvoering voor de ruilverkaveling „Lollebeek" in Castenray wordt gevraagd een - Sollicitaties te richten aan de Hoofdingenieur-Directeur van de Provinciale Directie Limburg van de Cultuurtech nische Dienst. Lindanusstraat 12 te Roermond. GEVRAAGD vrouwelijke luuncujnc Wil leeftSa-14^16 j. Sparwuikelier IL^teslaRoy, Pr. Berhhardstraat 25. tel.1893 GEVRAAGD In- of extern! Hotel De Keizer, Patersstraat 29 GEVRAAGD ler 1 septal meisje voor d. en n. Mev^xfermotë>IIiept la (bij Od^kapelletje) Vernagel. 1430 erkster aanwezig. GEVRAAGD A. Dijkmans, Past. Rutten- straat 15a, tel. 1920. GEVRAAGD voor vast werk en 1 dens de vk^antie. JANSSE □kwekerij voor tij- JAN JANSSEN Boomkwekerijen Maashees TE KOOP GEVRAAGD liefst in plan Oost of Zuid Brieven onder nr. 257 bureau van dit blad. 1 ol 2 kamers te huur gevraagd voor dame. Brieven met huuropgaaf onder nr. 217 bur. v.d. blad HEER zoekt tegen half aug. voor enkele maanden met huiselijk^ verkeer. Weekends afwèzig. Brieven onder nr. 247 bur. van dit blad.

Peel en Maas | 1963 | | pagina 2