JEUGDVIERDAAGSE 1 h Ha 3 jaren ontstoringswet ZWEMMEN WENNEKER Te weinig zon... Burgerlijke Stand Kaur AFWEZIG v H.v.d. Hombergh arts Recreatie-oord Vlakwater Venray racMvervof maaien v. koren KIES VRIJ UW BOEKEN UIT ONZE COLLECTIE 1 ÏT j neje meisi leerls' maair stier \l 4 HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Ned. Herv. Kerk te Blitterswijck begint zondag om 10.30 uur. Voorganger is Ds. Keers uit Arnhem. JONGEREN CURSUS VENRAY Op de sluitingsavond van de Jongeren Cursus op dinsdagavond 16 juli 1.1. ontvingen 46 meisjes hun getuigschrift. Veertien tweedejaars namen hun diploma in ontvangst: Nelly Beerkens, Nelly v. d. Bere ken, Truus Clevers, Agnes V3n Dijk, Minie Eibers, Annie Janssen, Maria Janssen, Ria Rutten, Thea Rijbroek, Gerda Rongen, Wies Rooyakkers, Truus Smits, Carla Thomassen en Ria Voesten. 32 eerstejaars hun getuigschrift: Filien Aerts, Fien Barents, Rieni Arts, Nettie de Bruyni, Hanine v. d. Broek, Bep Breyer, Mia Boom, Truus Cox, Jo Cox, Jo Delauw, Truus Emons, Mia Emonts, Odilia van Gerven, Thea Hendriks, Annemie Janssen, Thea Janssen, Henriëtte Janssen, Ciska Janssen, Mia Jans sen ,Gonnie Hermsen, Tilla Linders, Mariet Lenssen, Mia Manders, Dien Marcellis, Mien Madou, Helm a Pee lers, Tinie Sanders, Tillie Siebers, Nellie van Soest, Tinie Schuurmans. Rieky Voesten, Marijke Sijbers. Een en ander ging gepaard met 'n gezellige samenkomst van ouders, bestuursleden, docenten, cursisten en andere genodigden. De avond werd verzorgd door de meisjes zelf. GESLAAGD Als Kinderverzorgster voor de Centrale Raad slaagden op 11 juli Marjan de Bot, Boxmeer; Mariet Claessens, Ysselsteyn; Margriet Slangen, Ysselsteyn; Herma Geurts, Vierlingsbeek; Jeanne Janssen, Ven ray; Wilhelmien Vermeltfoort, Ven ray; Nelly Peters, Beugen. De heer Bennie Min slaagde op het Pensionaat Eikenburg voor het Mulo-diploma. Voor het examen van de Bemetel- cursus slaagden de heren H. J. M. Arts, Deken Thielenstraat 12 en F. Swinkels, Kempweg 34, beiden voor afd. Plaatwerken. Zij genoten hun opleiding bij Ke- telfabriek „Muvero" te Oostrum. Te Vught slaagde voor het diploma „Aalsmeer" bloemsierkunst, binden en strikken, de heer Harry Wijnho ven, Julianasingel 57, alhier. VENRAYSE KERMIS Wie naar Venray se kermis komt kan profiteren van verschillende kermisspullen. Op de eerste plaats van het oude en vertrouwde luna park, terwijl ook de auto-scooter weer present is. Voor de kleinen is er de traditionele draaimolen bay-sport. De groteren kunnen nog kiezen tussen rupsbaan en Rocket- star. Ze kunnen gebruik maken van een miniatuurtreintje om de nougat- snoep- en gebakkramen te bereiken en zich volstoppen met vis, frite.s en ijs. Wie van een gokje houdt kan te recht bij de brievensport, de balco- rotor ,de grijpkranen, het volleybal spel en de lijntreksport. De schut ters worden gefotografeerd in de fotoschietsalon en men kan zich bo vendien op straat laten fotograferen. Een lachspiegel toont ons in „andere vormen". Allemaal nog al oude kost zult u zeggen, maar twee nieuwe dingen komen ook nl. de Peter-Pan Railway en de Wilde Muis. En wat dat wel is weet feitelijk niemand. Intussen is de eerste kermisexploi tant al gearriveerd en heeft met ver scheidene wagens standplaats ge vonden op het terrein aan de School straat, bijna 3 weken vóór Venrayse kermis. SCHOOL- EN CURSUSBOEKEN nu bestellen bij Boekhandel van den Munckhof n.v. BROMMERS EN AUTO'S STOREN NOG STEEDS Ieder avond wordt bij vele Neder landse gezinnen het genoegen van het televisiekijken nog steeds ver stoord door het hinderlijke „sneeu wen", wanneer een niet-ontstoorde brommer, auto of motor voorbij rijdt. Ook vele radioluisteraars heb ben last van storingen. De besturen van de NRU en de NTS hebben over het probleem van de ontstoring van motorvoertuigen brieven gezonden aan de ministers van Verkeer en Waterstaat en Jus titie. Zij constateren daarin, dat tot fiu toe g|een ^naatregelen werden getroffen voor de naleving van het Koninklijk Besluit „ter voorkoming en opheffing van omroepstoringen door verbrandingsmotoren", noch die van de ministeriële beschikking „verbrandingsmotoren", die in 1959 werden uitgevaardigd (resp. 17 april en 25 augustus). Het bedoelde K.B. werd 2 juni 1959 gepubliceerd in het Staatsblad, zodat het reeds in werking had moeten treden. Maar sedertdien zijn 3 jaar verlopen, in welk tijdsbestek geen procesverbaal werd opgemaakt te gen, noch zelfs maar een waarschu wing werd gegeven aan overtreders van de voorschriften, ofschoon het aantal dezer overtreders zeer groot is. Uit klachten, zowel van luisteraars als (vooral ook) van kijkers naar tv- uitzendingen blijkt, dat de onder vonden hinder ernstig moet worden genoemd, met name in woonhuizen die aan wegen en straten met enigs zins druk verkeer zijn gelegen. Re cente gegevens van de radio-contro ledienst van de PTT geven aan, dat bij een desbetreffend onderzoek (zich uitstrekkend over 200 willekeurig gekozen gevallen), in 1 pet. daarvan de term „matige hinder" en in 20 pet. zelfs de term „ernstige hinder" op de door motorvoertuigen veroor zaakte storing van toepassing is. EXCURSIE Zaterdag 27 juli a.s. zal de Kring Venlo van het Limburgs Geschied en Oudheidkundig Genootschap een excursie houden naar de St. Petrus' Bandenkerk alhier. Prof. Dr. J. J. M. Timmers zal de rondleiding ver zorgen. DIPLOMA-UITREIKING Zaterdag a.s. om 3 uur zal in Zaal Wilhelmina de uitreiking der diploma's van de dag- en avond school plaats hebben. Donderdag 25 juli om half 8 in de schouwburg van St. Anna komen de leerlingen van de Mater Arnabi- lisschool aan de beurt. GRONDVERPACHTINGEN In de komende raadsvergadering komen enkele grondverpachtingen aan de orde. Voor de aanleg van een sportveld i Oostrum is indertijd 1,68 ha. grond aangekocht van L. Weijs, Ven- neweg. Deze vraagt nu het stuk zo lang te kunnen pachten tot dit sport veld verwezenlijkt wordt. B. en W. stellen zulks nu voor ad 70,per ha. per jaar. P. van Cuyck uit Merselo heeft 'n stuk van 3.20 ha. van de gemeente gepacht aan Kempkesberg, waarvan hij nu 1.80 ha. terug wil geven. B. en W. stellen voor dit stuk te ver pachten aan de Gebr. Pluk uit Mer selo. Dezelfde van Cuyck geeft ook een stuk gemeentegrond t.w. 0.85 ha terug uit een gemeentepacht op de Testrik. Dit stuk wil men nu ver pachten aan J. M. van Cuyck De Claraschool vraagt voor aan schaffing van leermiddelen 926,96. De lagere school in de Vredepeel vraagt voor de aanvulling van leer middelen en meubilair 2766,- De school in Oostrum moet nog enkele veranderingen ondergaan voor een bedrag van 11.103, Ook voor dit bedrag wordt goedkeu ring van de raad gevraagd. ONGELUKKEN Op de Leunseweg werd woensdag avond Mej. V. aangereden toen zij de weg overstak. Met een beenbreuk werd zij opgenomen in het zieken huis. GEMENGDE ZANGVERENIGING Zondag zal de Gemengde Zang vereniging van Oirlo wederom de Hoogmis de Missa Brevis van Mo zart uitvoeren o.l.v. de heer Franken uit Blerick. Dit ter herdenking van haar gestorven lid Mej. de Ponti. Op 4 augustus zal dit koor dezelf de Mis zingen in de Antoniusparo- chie van Blerick, terwijl op 28 sep tember a.s. bij een Duitsland-bezoek wederom deze mis zal worden uitge voerd. VLAAMSE KERMIS A.s. woensdag is er weer de tra ditionele jaarlijkse kermis op de ter reinen van psychiatrisch ziekenhuis St. Anna. Dit jaar is de opbrengst bestemd voor de missie in India en Kongo waar met de laatste onlus ten verschillende huizen zijn leeg geplunderd en waar groot gebrek is aan voedsel, kleren en medicamen ten. NIEUW BESTUUR D.I.S. De heren H. Classens, Fr. de Mul der en M. Steeghs werden in het bestuur gekozen van de Oirlose voetbalclub D.I.S. In een komende vergadering zal nog een nieuwe elftalcommissie ge kozen worden en een plaatsvervan ger voor voorzitter Kurvers, die zich terugtrekt. KINDERVAKANTIEWERK Van 29 juli tot 2 augustus wordt het kindervakantiewerk voor de jongens gehouden. Van 12 tot en met 17 augustus zijn de meisjes aan de beurt. De kinderen die hiervoor in aanmerking komen hebben via de scholen reeds een aanmeldingsfor mulier ontvangen. Inschrijfgelden bedragen een kind uit een gezin 2, voor twee kinderen 1,50 per kind, voor 3 kinderen 1.per kind. Burgemeester Custers heette op de allereerste plaats de Kon. Mare chaussee welkom ,die helemaal van Apeldoorn naar Venray was geko men, ditmaal niet om een militair feest op te luisteren met hun trom melcorps, maar het feest van Ven- ken voor de vlaggenparade op liet ray's jeugd, die jeugd-avond-vier- St. Servatiusterrein, waar het stunt- daagse muzikaal te helpen openen.1 team intussen de motoren al liet Hij was de manschappen en hüri warm draaien. Langs het bordes van commandanten voor deze geste zeer het gemeentehuis trok de grote Met een ontvangst op het gemeentehuis van de organisatoren van de jeugdvierdaagse en hun gasten, het trommelcorps en het stuntteam van de Kon. Marechaussee opende woensdagavond de jeugd-avond-vierdaagse de lustrumviering.... SCHOOL. EN CURSUSBOEKEN nu bestellen bij Boekhandel van den Munckhof n.v. het gemeentebestuur. Deken Loonen en verschillende belangstellenden. Op het Henseniusplein hadden in tussen de deelnemers zich opgesteld om gezamenlijk met het trommel corps der Marechaussee op te trek- dankbaar. Dankbaar was hij ook tegen de or ganisatoren, die ook dit jaar zich weer alle moeite gegeven hebben dit jeugdfeest verder uit te bouwen. Hij bracht in herinnering dat aan de eerste avonden nog geen 500 kin deren deelnamen, nu zijn het er 2000 die allemaal hun routes moeten heb ben, precies moeten weten hoe en wat en na het bereiken van de dik wijls verre finish ook nog een her inneringsteken mee moeten krijgen. Het werk achter de schermen, dat eens door de heer Schoester werd begonnen, is een groots werk, al dus de Burgemeester, waarvan maar weinigen weet hebben. Maar juist dank zij dit werken, groeit het enthousiasme van de deelnemers en hun aantal. Voorzitter Schmeitz was op zijn beurt dankbaar voor deze erkenning van het jeugdwerk, dat in de avond vierdaagse gedaan wordt. Zeker was het werk, dat verzet moest worden niet gering, maar de hulp en steun die van alle zijden gegeven wordt, niet in het minst van geestelijke en wereldlijke autoriteiten, inspi reerde telkens opnieuw om het nog beter en nog prettiger te maken. Met een aanbieding aan de com mandant der Marechaussee van een kleine herinnering aan deze ont vangst, was deze officiële opening afgesloten, waarbij aanwezig waren groep jeugdige wandelaars, terwijl het gemeentebestuur en Deken Loo nen het défilé afnamen. Op het Servatiusterrein voltrok zich de vlaggenparade, waarna het trommelcorps enkele show-nummers wegaf, waarbij trommelaars er trompetters hun beste beentje voor zetten. Dan was het de beurt aan het stuntteam en het duizendkoppige publiek heeft kunnen genieten van enkele onvervaarde stukjes rijkunst, waarbij en van de berijders en van de motoren het uiterste gevraagd werd. Een pyramide van dertien man op een motor is een van de voorbeelden van het vertoonde. Een vrolijke noot was het kwasi- optreden van het Roode Kruis, dat zich echter ook hier paraat toonde. Een goede opening van een feest dat tot zondagavond heel de Ven rayse gemeenschap bezig zal hou den. Want zoais de kleine wande laars donderdagavond uitzwierven over de gehele gemeente, zo zullen zij dat ook vanavond en zaterdag middag doen, terwijl zondag dan de grote apotheose is. Dan kunnen ook de groteren mee wandelen. Denkt U nog aan de bloemen voor de jeugd.En denk vooral aan 't bal champêtre op de markt, waarop iedereen is uitgenodigd. VENRAYSE ZWEMCLUB SPIO Vanaf heden kunnen zich weer nieuwe leden opgeven bij de secre taris. Zoals reeds medegedeeld, gaan we vanaf zaterdag zwemmen in het buitenbad van het Lyceum aan de Leunseweg. Entree voor junioren 50 ct., voor senioren 1,Vertoon van geldige contributiekaart is ver plicht. Zwemuren: op zaterdagen van 25 uur en op woensdagen van 6—8.30 uur. De aanmeldingen van junioren voor een bustocht naar de Efteling op kermis-dinsdag loopt vlot, maai er kunnen er nog meer mee. Lief hebbers dus gaarne spoedig opgeven bij de secretaris. Kosten 2,50, al les inbegrepen. De training voor de eerste officiële wedstrijd in Brunssum (augustus) duurt voort. We zijn benieuwd naar de resultaten. DIEFSTAL De Venrayse jongeman V. werd aangehouden verdacht van een dief stal in Wellerlooi. Bij zijn verhoor bekende hij bovendien een inbraak op het Landgoed van Geysteren. TER NAVOLGING Bromnozems gaan in Arnhem een slechte tijd tegemoet. De politie gaat in de komende weken streng optreden tegen al te luidruchtig knetterende knalpotten, tegen „op gevoerde" brommotortjes en tegen het onverantwoord jakkeren door diep over het stuür van hun brom fietsen gebogen jongelui. Bromfietsen die naar de mening van de politie technisch niet in orde zijn, worden naar het politiebureau gebracht en daar aan een inspectie onderworpen. Is er aan de uitlaat geknoeid, dan wordt die er af ge haald en als overtuigingsstuk op de tafel van de kantonrechter gedepo neerd. Ook op de wijze van rijden zal de politie scherp letten. VREDE VAN HUISSEN - BEKLONKEN De nieuwe gemeenteraad van Huis- sen, die reeds vorig jaar werd gekozen, is woensdag door burge meester F. Terwindt geïnstalleerd. Dat was tot nu toe niet mogelijk door het bezwaarschrift van het raadslid Timmermans. Dit bezwaar schrift is zoals gemeld door de Kroon ongegrond verklaard. Uit de toespraken die woensdag bij de in stallatie werden gehouden, bleek, dat de raadsleden bereid zijn alle narigheden zo spoedig mogelijk te vergeten en met kracht te gaan wér ken om de naam van Huissen van ieder smet te zuiveren. De eerste stap daartoe werd reeds gezet. Er bestond nog een motie van wantrouwen tegen de burgemeester. Die werd zonder hoofdelijke stem ming ingetrokken. En om de lieve vrede te vieren werd daarop een fijne fles opengetrokken. Daarmee was de zaak zelfs letterlijk beklon ken. PLASTIC MELKKRAT Tien grote melkbedrijven in hét westen van Nederland beginnen met de plastic melkkrat. Proeven hebben aangetoond, dat-de grote grijze krat, die door de Nederlandse vereniging voor de zuivelindustrie ontworpen is, beslist toekomst heeft. De bodrij ven krijgen eerst ieder 500 kratten, waarna het aantal snel opgevoerd wordt. Binnen drie jaar heeft heel Nederland volgens de plannen niets anders dan uniforme plastic krat ten. De arbeiders in de zuivelindustrie zijn blij met de krat. Hij is minder koud in de winter, hij is lichter en veroorzaakt minder bedrijfsongeval len door gebroken flessen. Als hét Nederlandse „krattenpark" volko men uniform is, zullen de melkfa brieken de kratten gemakkelijker machinaal kunnen vullen en leeg maken. Ook ontstaat er minder schade aan wagens en winkels. KVP VENLO TELEURGESTELD In navolging van de afdeling Nij megen heeft de afdeling Venlo van de KVP op haar jaarlijkse algemene vergadering besloten een telegram te sturen naar het hoofdbestuur, waarin „haar onbehagen wordt uit gedrukt over de gang van zaken met betrekking tot de huidige kabi netsformatie, met name over het té ver doorgevoerde overleg met de fracties, die schadelijk is voor de democratie". Zij verzoekt al het mogelijke te verrichten om in dè toekomst herhaling te voorkomen. Het telegram werd verzonden op instignatie van de heer C. Receveur. Hoewel het bestuur er weinig voor voelde, werd tot een en ander met een grote meerderheid van stemmen besloten. SCHOOL- EN CURSUSBOEKEN nu bestellen by Boekhandel van den Munckhof n.v. INVALIDE WINT HOOFDPRIJS ANJERLOTERIJ De hoofdprijs van de Anjerloterij „Een op tien" blijkt te zijn gewon nen door de heer M. Broersma, die wegens ernstige ziekte reeds enige tijd ten huize van zijn schoonzoon in Wieringerwerf wordt verpleegd. De heer Broersma, eigenlijk woon' achtig te Leeuwarden, is als gedu rende vele jaren invalide. Via een familielid in Leeuwarden werd de winnaar thans gewaar, dat op zijn lot de hoofdprijs was geval len, namelijk 25.000 gulden, een auto en een molen aan de Waal. De heer Broersma leeft samen met zijn vrouw, van een klein invaliditeits pensioen. VLIEGDIENST ROTTERDAM—ZUID LIMBURG Er bestaan plannen voor een vas te vliegdienst tussen Rotterdam het vliegveld Zuid-Limburg. De on derhandelingen zijn nog niet afge sloten. De dienst zal onderhouden worden door de luchtvaartmaat schappij Schreiner Aero Contractors NV te Den Haag. Het initiatief voor het instellen van deze luchtverbin- ding is van de Kamer van Koophan del voor de Mijnstreek te Heerlen. De dienst wordt voorlopig tweemaal per week onderhouden. De inmiddels bekend geworden „weervoorspeller" kapper Flink mag dan al voorspelt hebben dat de boe ren in deze tijd van juli klachten zullen uiten over de droogte, de werkelijkheid is, dat honderden boe ren hun hooi nog niet binnen heb ben, omdat de afgelopen .30 dagen in den lande 22 regendagen heeft gebracht. Er is nog geen enkele re gen-installatie in actie behoeven te komen. De aanloop van de zomer (30 mei -13 juni) was veelbelovend en met oostenwinden, vrij warm en volop zonnige dagen, met totaal in ge noemde periode te De Bilt 160 uren zon. In de bijna vijf volgende we ken (tot heden) ruim 145 uren zon Door plaatselijke onweersbuien is er zeer veel regen gevallen, maar gemiddeld is het aantal milimeters niet bijzonder groot. Wij hebben de laatste jaren wel veel nattere zo mers gekend, maarwie weet, wij zijn nog maar op de helft. De temperatuur van het zeewater is de laatste weken niet meer geste gen en blijft tussen 15 en 16 graden schommelen. Bij een beetje zomer was dit zeker al 18. graden geweest langs onze kust. Hier enkele cijfers betreffende het resultaat van deze eerste zomerhelft, cijfers die gelden voor De Bilt: Gem. maximumtemparatuur 20.2 gr. C., normaal 21.3 gr. C. Aan tal uren zon 270 (330 uren). Aantal regendagen 28 (22). Aantal zomerse dagen 3 (9). Van de totaal 46 dagen bleven er 29 (65 pet.) te koel. DERDE SCHUTTER VAN NEDERLAND Bij de persoonlijke kampioen schappen handboogschieten die zon dag in Breughel bij Eindhoven ge houden werden wist de heer Joos Wijnhoven van de Handboogschutte rij St. Anna 872 punten te halen in 100 pijlen. Hij klasseerde zich hier als de derde schutter in het Neder landse twaalftal dat zondag 28 juli tegen de 12 beste schutters uit Bel gië moet aantreden. In augustus vindt de return-match in België plaats. SCHOOL- EN CURSUSBOEKEN nu bestellen bij Boekhandel van den Munckhof n.v. in de week van 11 t.m. 17 juli 1963 GEBOREN: Lormans, Gerardus, Maasbree. Voermans, Anjo, Gussenstraat 35. Smets, Peter, Lemmenweg 6. Hendriks, Ronald, Oranjestraat 19. Aquarius, Maria, Beukenlaan 43. Philipsen, Peter, Nieuwlandstraat 24 Saamena, Julianus, woonoord Vlak water. Claessens, Francina, Heuvelstr. 2a. van Dijck, Gerardus A. Teeuwenhof- weg 1. van der Heijden, Johannes, Prins Bernhardstraat 36. Franssen, Leonardus, St. Catharina- straat 1. Arts, Martinus, Lindenstraat 23. ONDERTROUWD: Sanders, Johannes, 24 jr., magazijn bediende te Horst en Verstappen, Henrica, 20 jr., te Oirlo, Dep. Pe tersstraat 22. Willems Johannes, 19 jr., chauffeur te Venray, Vlakwaterweg 15 en Huisman, Petronella J. M., 18 jr.. naaister te Venray, Schoolstraat NW 15. Kronenberg, Theodor, 30 jr., brood bakker te Venray ,Eindstraat 21 en Rutten, Petronella, 26 jr., z.b. te Oostrum, Stationsweg 132. Swinkels, Petrus, 39 jr., chauffeur te Eindhoven en Odenhoven, Gertru- da, 30 jr., z.b. te Venray, Over- loonseweg 8. Litjens, Willem ,24 jr., bakker te Horst en Tijssen Petronella, 23 jr. winkelbediende te Venray, Beek- weg 52. Arts, Johannes H. M., 27 jr., lasser te Venray, Gasstraat 16 en Sanders Catharina, 27 jr., kantoorbediende te^Venray, oBsweg 16. van txassel, Alphonsus, 22 jr., brood bakker te Venray, Veulenseweg 49 en Cleven, Theodora, 22 jr., z.b, te Venray, Paardekopweg 2. Cleven, Martinus, 26 jr., landbou wer te Venray, Paardekopweg 2 en van Osch, Johanna, 24 jr., te Venray. Weverslo 3. Baltussen, Jozef 25 jr., chauffeur te Wanssum, Dorpsstraat 5a en Bal- tissen, Petronella, 20 jr., z.b. te Venray, Gunhoekweg 1. Nellen, Alphonsus, 32 jr., verpleger te Venray, Hoofdstraat 32 en Pee- ters, Wilhelmina, 27 jr., z.b. te Venray, Castenrayseweg 5. Le Cornu, Christopher, 23 jr., lucht machtofficier te Brüggen Did. en Poels, Anna, 21 jr., z.b. le Venray, Kruisstraat 28. Ponjée, Gerardus, 22 jr., stukadoor te Venray, Beekweg 16 en Willems Maria, 22 jr., te Venray, Vlakwa terweg 15. Janssen, Gerardus, 29 jr., electriciën te Venray, Albionstraat 43 en Er- ben, Martha, 26 jr., te Venray, Veulenseweg 35. Hendriks, Hendrikus, 19 jr., bijrijder te Venray, Groenewoltsepad 22 en Engelen, Wilhelmina ,18 jr., dienst bode te Deurne. van Duuren, Egilius, 28 jr., landbou wer te Vierlingsbeek, en van Rijs- wijck, Helena, 29 jr., z.b. te Ven ray, Daland 6. GETROUWD: Jeuken, Henricus, 24 jr., timmerman te Meerlo en Peeters, Gertruda, 26 jr., te Venray. van Rens, Willem, 27 jr., timmerman te Horst en Janssen, Gerarda, 25 jr., gezinsverzorgster te Venray. Peters, Johannes, 28 jr., elektromon- teur en Oomens, Paulina, 27 jr., beiden te Venray. Smits, Lodewijk, 24 jr., champignon kweker en Bovee, Catharina, 24 jr., verpleegster, beiden te Venray. Kuijpers, Andreas, 26 jr., landbou wer te Deurne en Janssen, Hele na 25 jr., te Venray. van Well, Theodor, 24 jr., boomkwe ker te Sevenum en Willemse Theodora, 21 jr., z.b. te Venray. Wolfs, Johannes, 23 jr., metselaar te Vlijmen en Siebers, Margaretha, 21 jr., z.b. te Venray. Jeuken, Johannes, 27 jr., construc tiebankwerker en Martens, Chris tina, 26 jr., beiden te Venray. Martens, Jacob, 28 jr., elektronikus te Horst en Voesten, Bernardina. 26 jr., te Venray. Linders, Peter, 31 jr., fabrieksarbei der en Smits, Petronella, 21 jr., fabrieksarbeidster, beiden te Ven ray. Schaeffers, Peter, 29 jr., bankwer ker en van Kessel, Cato, 28 jr., beiden te Venray. van Soest, Hendrikus, 27 jr., winkel bediende en Arts, Hendrika, 23 jr., beiden te Venray. GETROUWD Kees Nagelmaeker Dieren, Spoorstraat 44 Jeanne van Roy a Venray, Kempweg 1 Wij danken hartelijk voor de veie blijken van belang stelling, die we mochten on derbinden. Venray, 18 juli 1963 Nieuw adres Velp (Gld.) Willemstraat 8 voor aüjheer. Brieve67 bi van dit I Jong e kind ren zoel^ VE in Venragevi: Brieven ©ar. d. blad., Tineke Min Ad Sulsters hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk. De kerkelijke inze gening zal plaats hebben op zaterdag 20 juli om 11 uur in de parochiekerk van St. Pe trus Banden te Venray. Venray, Merseloseweg 57 Tilburg, Burg. vd Mortel plein 47 Dagadres: Theehuis Odapark Merseloseweg 57 Receptie van half 4 tot 5 u Wie k4r zo der kinq v« helpen, ^g. Brieyegg b v. d. "bij LERARlj ongeiit- met stoop] onder n blad«^ Jeannette Houba Harry van Gemert hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenoifier huwelijk waarvan de/^lech- tige inze^ning zal plaats heb ben op zaterdag 20 juli om 10 uur inNte Parochiekerk van St. Petrus'. Banden te Venray. Venray, Overloonseweg 4 Venray, Fr. Michelsstfaat 25 Dagadres: Lynchroom Verheugden Receptie van 2.003.30 uur. Toek.adres: Tjalkstr. 28, Eind hoven. van 20 juli t.m. 7 augustus Waarneming plaatselijke col legae. Voor het prachtige cadeau een televisietoestel met toe behoren dat wij mochten ontvangen bij her 50-jarig ju bileum "van Hej^wonnen Le venskracht, zeggen wij Her wonnen Levenskracht, St, Eloy en KAB rechth&j-telijke dank. j fam. Jacobs-Kortenbach Tolstraat 17, Venray. Uitslag Loterij t.b.v.t^ Gemeensch.huis Yselsteyn Hoofdprijs (koelkast) nr. 287 2e 1247, 3e 84, 4e 2230, 5e 157 6e 14, 7e 2709, 8e 2705, 9e 127 10e 819. De prijzen blijven t.m. 14 dagen na de bekendmaking in dit blad beschikbaar, daarna vervallen ze aan de Stichting. Bij eenprijsbepalend lot ge lieve men zich te melden bij de secr. der Stichting A. J. Steverink, Lovinckplein 7 te Ysselsteyn, tel. 04785-255. kinderspeeltuin kinderbaden kampeerterreinen een paradijs voor Iedereen, die wil genieten van de vrije natuur AN.W.B.-kampeer- borden wijzen U de weg Entree: Inlichtingen: 25 ct p.p. TeL 04780-1177 gezocht naar Oósterhout einde komerjdew^ek of laatste dagen van juli, v oor, zending dozen^-'fotaal een halve m3, pp<160kg. "Gaarne bericht tel. 1512, Venray. Ondergetekende beveelt zich aan voor het H. VERSCHUREN Rozendaalseweg 8 Overloon BOEKHANDEL VAN DEN MUNCKHOF N.V. Grotestraat 28 - Venray telefoon 04780 - 1512 inei tvan HEERfijt i spoedv. ZilER o( Inlvefe E terswijck Heer voor met hui« 1 ends apt 157 I GEVRA4 per 1 seji voorcht in gezin l. 1\ Boelen, veg Aalst (bijTele 04904-343 GEVRAÜ Prinseiinai 37, tel. li GEVRAA besseiter W. TaCays Straat 28. GEVRAA dokw kinderen. Aanmena; tussen 7 ids t ions wég"~— GEVRAA of de LUPIE Kapsaloi Raadhuis MfiV: 18)41 Houdt i i volen vo( K Smakterv, 1 TE KOOGI A vanjrs tel. 04788- TE KOODI AFGIC ZEUffl] K O O SI VierlingstO' TE KOOI 2 ha. ii. gemenpi GEVRAA' augik J. van le k KOOLP1 i i Betali(r Zaterdaii geen plait Verheijd TE KOOP 2 it M. Hei Holt hees TE KOOP wegeï zeer m* ook gescht kamei alles zo j Adres 1 TE KOOP bruidsj Wilgen TE KOOP jon Julianas

Peel en Maas | 1963 | | pagina 2