11 RIAENS-ROYERS S.V.V. NIEUWS ZWEMMEN HANDBOOG Ariaens-Kosman &Zn. GYMNASTIEK DUIVENSPORT VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL. 1253 DE M0LENWIEKERS Geslaagde Kring sportdag SPORTRAAD Algemene Sportvereniging Havenfeesten in Wanssum FOTO prijsvraag VRIJDAG 5 JULI 1963 No. 27 VIER EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF NV. VENRAY WFFÏCRTATY VflflR VFNRAY FN OMSTRFKFN ADVERTTONTIEPRIJS 8 ct. Pffim ABONNEMENTS- GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1050652 YV CrEjlVDLAU V UU1\ V Crl\ AA I I-flv UIVIO 1 PRIJS PER KWARTAAL f 1.50 (bulten Venray 1.75) R T H UI Temidden van de SVV-junioren, tijdens de wekelijkse training, overleed dinsdagavond plotseling kapelaan Heymans, geestelijk ad viseur van senioren- en junioren afdeling. Dankbaar zullen wij gedenken het vele werk dat de geestelijke advi seur voor onze vereniging en in het bijzonder voor onze spelers en jeugdspelers heeft gedaan. Zjjn heengaan verwekte in de SVV- gelederen dan ook grote verslagen heid. Z(jn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere worden gehouden. A.s. zaterdag verwacht het .bestuur de leiders, jeugdleiders, spelers van senioren- en juniorenafdeling, alsook alle overige leden van SVV om 10 uur op de Grote Markt. Van daaruit trekken we naar het Henseniusplein van waar 't stoffe lijk overschot van onze aalmoeze nier zal worden begeleid naar de Parochiekerk van St. Petrus-Ban den waar om 10.30 u. de Requiem mis wordt opgedrageen. Wy vertrouwen er op dat de SVV-erls in grote getale gehoor zullen geven aan deze oproep en daardoor hun aalmoezenier de laatste eer zullen bewijzen. Voor de promotiewedstrijd Venray 4Wanssum 2 bestond zondag j.l. grote belangstelling. Beide elftallen hebben de toeschouwers laten genie ten van een vooral spannende wed strijd, waarin we ook vaak knap verdedigingswerk en goed aanvallen zagen. De eindstand 22 getuigt al dat de spanning er in bleef tot het laatste fluitsignaal van de zwak leidende scheidsrechter Nellen. Venray 4 speelde veel beter dan een week eerder in Wanssum. Dit maal stond aanvoei-der Wim van Meijel weer opgesteld, die zijn man nen zoveel stoom wist in te blazen dat ze een gelijkwaardige tegenstan der waren van Wanssum 2, in de tweede speelhelft zelfs de meerdere. Er werd gestart in een hoog tem po en de keepers kregen al dra ge legenheid hun kunnen te tonen. De Venrayse verdediging speelde wel bijzonder sterk. Wanssum wist een klein veldoverwicht te nemen dat in de 25e min. bekroond werd met de openingstreffer. De Wanssum-links- buiten was de maker van dit mooie doelpunt. Dit bracht de rood-witten helemaal niet van hun stuk. Integen deel, er werd extra hard gewerkt, doch de gelijkmaker kon in de eer ste helft niet gescoord worden. Dit gebeurde wel in de 5e min. van de tweede helft J. van Duijnhoven rondde een prachtige aanval af met een daverend schot, waarmee hij de Wanssum-goalie kansloos versloeg: 11. Nu was het Venray dat een veldoverwicht nam. De aanvallen op het Wanssum-doel waren dan ook zeer talrijk. In de 20e min. nam W. van Meijel een hoekschop op links die door stopper Math. Janssen hard en verrassend werd ingekopt, doch de Wanssum-keeper wist nog op het nipertje de zaak te klaren. Dit was echter uitstel van executie. Tien min. later zette W. van Meijel zich voor de zoveelste maal achter de bal voor een hoekschop, die zo scherp werd genomen dat de bal ineens in het doel belandde: 21. Groot was de vreugde in de Venray-gelederen, doch jammer genoeg van korte duur, want 2 min. later lag de gelijkmaker in de touwen. Uit een der weinige aanvallen brachten de Wanssummers de stand op 22. Venray ging het opnieuw probe ren. In de 40e min. bracht W. van Meijel de bal uit een corner zeer scherp voor doel zodat die er ook nu weer bijna ineens in viel, doch een SVV-er gaf de bal een zetje met de hand zodat de scheidsrechter terecht dit doelpunt annuleerde. Venray 4 kwam in de laatste minuten nog wel sterk opzetten, doch tot scoren kwa men zij niet en de eindstand 22 bleef. Wanssum 2 dat aan een ge lijkspel voldoende had, promoveert hierdoor naar de eerste klasse van de afdeling Limburg. Waarschijnlijk zal a.s. zondag een jeugdige SVV-combinatie 'n vriend- schapelijke wedstrijd spelen, tegen een nog nader bekend te maken te genstander. We verwijzen de spelers hiervoor naar de plaats van opstel lingen, daar bij het ter perse gaan van dit blad nog niets defintiefs be kend was. SVV VETERANEN De vorige week gespeelde wed strijd tegen Meerlo werd een over winning met 32. A.s. zaterdag 6 juli ontvangen we de veteranen van Kevelaer, aanvang 6 uur. VENRAYSE ZWEMCLUB SPIO Geslaagd voor het diploma Zwem- proef: Herman Koopmans, Ben de Ko ning, Truus Franssen, Dinie Roosen, Lia Lucassen, H. Fontein, Rolie de Koning, Trees Nagelhout, Truus van Ham, Ineke Simons, Annelies Storms Gerry Oudenhoven, Maria Ebberink, Jeanne Akerboom, Ansje van Meijel, Marian Gerrits, Wim Bekers, Hen- riette Claessens, J. Huybers en Ri- nie Kunen. Geslaagd voor het diploma geoef. zwemmer: Hans Goedhart, Fred Terwijn, Giel Terwijn, Maria Janssen, Marijke Akerboom, Bert Barentz, Coby van den Munckhof en Rinie Verheugen. Eerste prijs Provinciale Tekenwedstrijd van de KNZB gewonnen door Tonny van Soest Tonny van Soest, Stationsweg, leerlinge aan de St. Ursulaschool, heeft de le prijs tekenwedstrijd ge wonnen van de KNZB van de prov. Limburg. De prijs bestaat uit een meerdaagse reis en waarschijnlijk 'n vliegtocht. St. Anna Venray behaalde op het concours te Nijnsel met haar eerste zestal in de ereklasse de 4e corps- prijs met 488 punten en de 2e kam pioen met 100 punten. Het 2e zestal in klasse A behaalde de 3e prijs met 458 punten en de le kampioensprijs met 101 punten. Te Eindhoven behaalde het le zes tal op het concours de 2e corpsprijs met 498 punten en de heer J. Wijn hoven van St. Anna behaalde hier 't Koningskruis met 95 punten, voor waar een mooi succes. VOETBALSHIRTS VOETBALKOUSEN TRAININGSPAKKEN QUICK voetbalschoenen Grotestraat 6 Oogluikend kijkt linksbuiten H. Lenssen toe hoe linkshalf J. Jennis- kens voor de zoveelste maal de zaak klaart in de promotiewedstrijd Venray 4Wansum 2. De wedstrijd eindigde in een draw: 22. Foto: G. Kruijsen. Zondag j.l. hielden de Molenwie- kers hun kampioensreceptie in club lokaal Thielen. Tientallen hebben van deze gelegenheid gebruik ge maakt om de kampioenen te felici teren. Onder hen waren o.a. Pastoor Geerits ,die een toespraak hield, verder Burgemeester Custers, loco burgemeester van Dijck, de wethou ders Schols en Colsen en vele ande re hoge autoriteiten, alsmede afge vaardigden van de diverse sportver enigingen uit Venray en verre om streken. In verband met het tragisch over lijden van Kapelaan Heymans is de voor zaterdag vastgestelde feest avond uitgesteld tot een nader te be palen datum. ST. CHRISTOFFEL-NIEUWS Zondag 7 juli organiseert de Gym nastiekvereniging St. Christoffel een internationale gymnastiekdemon- stratie in de speeltuin Vlakwater. Hieraan wordt deelgenomen door de Sport- en Turn ver. Straelen (Dl.). Om twee uur worden zij verwacht aan de gymnastiekzaal aan de Lan- geweg. Van daaruit wordt in optocht vertrokken naar de speeltuin in het Vlakwater waar de demonstraties zullen plaats vinden. Dit optreden is tot stand gekomen in samenwerking met het bestuur van de kinderspeeltuin. Het is de eerste maal na de bevrijding dat een Duitse turnvereniging in Venray op bezoek komt. Vorige maand heeft deze vereni ging nog deelgenomen aan de Turn- demonstraties in Kevelaer bij het openen van een sportstadion, even eens namen zij deel aan tumwed- strijden in Essen. Vermoedelijk zul len vele duitse belangstellende naar Venray komen, om de prestaties van beide verenigingen gade te slaan. Wij verwachten van Venray vele bezoekers die dan ook een genoeg lijke middag te wachten staat. De jonge boeren en boerinnen kunnen op een geslaagde Kring sportdag terugzien. De belangstel ling was groot toen na een plechtig lof alle deelheemsters en deelnemers optrokken naar het terrein aan de Molenhofweg, waar voordien al de vooroefeningen hadden plaats gehad. Burgemeester Custers opende de middagoefeningen officieel met een woord van welkom aan de jongelui die het aangename met het nuttige op zulk een voortreffelijke manier wisten te verenigen. Hij wenste hen alle succes toe en feliciteerde de af delingen van Leunen, die voor zulk een goede organisatie had gezorgd. De bekers, medailles en wimpels gingen naar de volgende prijswin naars: 100 m: 1. P. Janssen, Heide, 2. G. Reintjes, Veulen, 3. P. Holtackers, Leunen. 800 m.: 1. G. Voesten, Heide, 2. P. Keyzers, Leunen, 3. W. Deriks, Hei de. 1500 m: 1. M. van Osch, Venray; 2. W. Vervuurt, Leunen; 3. A. Droe- sen Heide. Verspringen: W. v. Rijswijk, Mer- selo, 2. G. Derks, Heide, 3. W. Wil- lems, Leunen. Hoogspringen: 1. G. Voesten, Hei de, 2 J. v. Wylick, Veulen; 3. M. Arts Merselo. Hinkstapspringen: 1. P. Janssen, Heide, 2. G. Voesten, Heide, 3. M. Arts, Merselo. Kogelstoten: 1. G. Voesten, Heide, 2. G. Derks, Heide, 3. W. Vervuurt, Leunen. Discuswerpen: 1. G. Voesten, Hei de, 2. P. Keyzers Leunen, 3. G. Derks Heide. Estafette JBTB: 1 Heide, 2 Mer selo, 3 Veulen. Discipline BJB: 1. Ysselsteyn, 2. Heide, 3. Leunen. Discipline JBTB: 1. Veulen, 2. Leu nen, 3 Heide. Gym. oefening BJB: 1 Heide, 2. Venray, 3. Merselo. Gym. oefening JBTB: 1. Veulen, 2. Merselo, 3. Heide. Pyramide JBTB: 1. Heide, 2. Veu len, 3. Leunen. 80 m. BJB: 1 Anny Horrevoet, Ys selsteyn, 2. Fien Thijssen, Ysselsteyn, 3. Nelly v. Rijswijck Merselo. 400 meter BJB: 1 Greet Spreeu- wenberg, 2. Mariet Claessen, 3. Mia van Ass, allen uit Ysselsteyn. Bal werpen: 1. Jo Weys, Leunen, 2. Corry van Dijck, Merselo; 3. Mia v. Ass, Ysselsteyn. Verspringen: 1. W. van Osch, Hei de; 2. Truus Rongen, Ysselsteyn; 3. Mia Sanders, Ysselsteyn. Hoogspringen: 1 Mia v. Ass; 2. Ma- riet Claessen; 3. Anny Horrevoet al len uit Ysselsteyn. Estafette 4 x 80 m PJB: 1 Merse lo, 2. Heide, 3. Ysselsteyn. De best geplaatsten zullen over enige weken meedoen aan de inter- kring sportdag te Stramproy. VERGADERING Op dinsdag 2 juli j.l. vergaderde de Sportraad in Hotel De Keizer. De agenda vermeldde forumavond jeugdleiders. Voor een geheel gevul de zaal kon de voorzitter zijn ope ningswoord voeren. Aan dit forum namen deel de voorzitter de heer Rippe, Dr. van Noorden, Kapelaan Dinghs. Dokter Coenen kon wegens bijzonder omstandigheden niet deel nemen ana deze forumavond. Hij was aangezocht vragen te beant woorden die te maken hadden met de medische wetenschap en sport keuringen. De voorzitter mocht wethouder Colsen nog als belangstellende be groeten. Bij het openingswoord van de voorzitter werd door hem het tra gisch en plotseling overlijden van Kapelaan Heijmans medegedeeld, hierna werd een minuut stilte ver zocht om de nagedachtenis van de overledene te gedenken. Na een uiteenzetting wat de doel stelling was van de Sportraad en na een toelichting betreffende basis cursus jeugdleiders werd deze ver gadering open gesteld voor het stel len van vragen. Hiervan werd druk gebruik ge maakt. Dat deze avond als zeer ge slaagd mag heten bleek wel uit het feit dat direct na de vergadering 25 personen werden opgegeven om deel te nemen aan de basis cursusjeugd- leider. PDV DE VREDESDUIF A.s .zaterdag belangrijke leden vergadering, aanvang 9 uur. Op de ze vergadering zal het reglemerit besproken worden. Indien zaterdag de duiven tijdig terug zijn van de wedvlucht Corbeil zullen de klokken 's avonds om 7 u. gelicht worden. Inzetten der jonge duiven zaterdagavond van 8 to 9 u. 14 juli eerste prijsvlucht van de jonge duiven. Dit is tevens de grote TBC-vlucht ten bate van sanatorium te Bakel. Hierop zijn prachtige prij zen te verdienen, inleg 0,25 per duif. Zet allen zoveel mogelijk dui ven voor dit mooie doel. Leden welke een ereprijs voor de ze vlucht beschikbaar willen stellen kunnen dit opgeven bij de secreta- Uitslag St. Vincent: J. Ewals 1; P. Strijbos 2 6; P. en J. Janssen 3 4 8; J. Strijbos 5; H. Kleuskens 7. Uitslag wedvlucht Angelême: P. en J. Janssen 1; P. Strijbos 2 5; H. Crooymans 3; J. Strijbos 5. Afd. Badminton Het is gebleken, dat de trainings- tijd op maandagavond te kort is. Het bestuur zocht dan ook reeds enkele weken naar ander trainings mogelijkheden. Gelukkig kunnen wij thans mededelen, dat dank zij de medewerking van bestuur en direc tie van de LTS nu voortaan op iede re vrijdagavond getraind kan wor den vanaf half zeven in de sport zaal van de LTS aan de St. Jozef- weg. Ieder speler krijgt dan zeker ge legenheid een normale badminton- partij te spelen, hetgeen de kwali teit van het spel zeker ten goede zal komen. Alle Badmintonspeelsters en spe lers worden daarom verzocht op vrijdagavond half zeven in genoem de zaal aanwezig te zijn. Ook zij, die zich wel hadden opgegeven, doch dinsdags nimmer konden trainen, kunnen zich nu weer melden. Afd. Basket (dames) Door het verschuiven van de trai ningen van de Badmintonafdeling is thans de maandagavond in de gym zaal Charl. Ruysstraat vrij gekomen. Alle dames, die zich voor deze af deling hadden opgegeven worden daarom verzocht a.s. maandag om kwart over negen aldaar aanwezig te zijn. Vergeet niet uw gymnastiek- schoentjes mee te brengen. Afd. athletiek Ook voor deze afdeling thans goede berichten. Binnen enkele we ken komt een, zij het dan ook ge ringe, accomodatie op het sportveld gereed. Het ligt in de bedoeling de trainingen voor deze afdeling te hou den op zaterdagmorgen en middag. Diegenen, die aan deze tak van sport willen doen, kunnen zich nu reeds opgeven bij de heer G. Janssen, Kemp weg 10. „Mijn petje af voor dit Wanssumzei een vreemde mijnheer naast ons, die zaterdag j.l. met vele anderen stond te wachten bij de nieuwe jachthaven in Wanssum op de komst van de Gouver neur. Hij vertaalde in doodgewoon Nederlands wat later diezelf de Gouverneur Mr. Dr. F. Houben in een hooggestemde rede ver telde, toen hij Wanssum prees voor dit initiatief op het gebied van de recreatie.... geworden, die opening van de jacht haven, waarbij de initiatiefnemers van alle kanten gelukwensen kregen aangeboden. En trouwens, de hele feestweek is goed geslaagd. 'N kleur rijke tentoonstelling van werken van de kunstschilder Felix van Beek, waarvan de Gouverneur een werk stuk meekreeg als aandenken aan deze dag, vormde feitelijk de ouver ture. En inderdaad daar is alle reden voor, want wat Wanssum met be trekkelijk geringe middelen tot stand heeft gebracht, blijkt nu al 'n groot succes te zijn. Naast de intussen al meermalen vergrote industriehaven heeft men nu tot vlak achter het ge meentehuis een keurige jachthaven aangelegd, waarin al vele bootjes van watersportliefhebbers een plaats gevonden hebben. De Molenbeekuitmonding heeft hier een grootse verandering onder gaan, is uitgediept en aanmerkelijk verbreed, zoals we U al eerder heb ben verteld. Maar voor de opening van dit keurige complex (want ook de naast liggende weiden zijn ver anderd in een groots plein, met kiosk en restaurant) had men de Gouverneur uitgenodigd en een feestprogramma opgezet, dat voor het kleine Wanssum toch wel wat overladen scheen. Doch Wanssum heeft getoond niet alleen op het voetbalveld zijn mannetje te staan. De gouverneur, die op een groots jacht als eerste officieel de nieuwe haven binnenvoer had kennelijk ple zier in dit initiatief en prees dan ook terecht deze gemeente, die al eerder blijk had gegeven goede ini tiatieven tot werkelijkheid te kun nen brengen. Hij wees er op dat door deze jachthaven niet alleen het watertoe risme op de Maas gediend wordt, maar ook mee bijdraagt voor een verdere ontsluiting van geheel Noord Limburg en Oost Brabant voor het toerisme. En spreker hoopte dat dit voor beeld ook in andere gemeenten tot daden zou aansporen om ook op dit terrein actief te zijn of te worden. Venrays Burgemeester Mr. Cus ters vertelde later aan het feest diner dat besprekingen gaande waren tussen verschillende Noord Limburgse gemeenten, waaronder ook de Maasdorpen om tc komen tot een recreatieschap. Hij hoopte dat de Gouverneur voor zijn af treden als zodanig, dit nieuwe re creatieschap nog ten doop zou ko men houden. Het is een blij en spontaan feest De foto-prijsvraag ,die ons blad van 24 mei 1963 uitschreef en waar bij de opgave was te zoeken naar de namen van instellingen en zaken, die gefotografeerd waren, was naar on ze mening zeer moeilijk. We hadden gedacht dat maar weinigen alle 79 namen zouden weten te vinden, maar we hebben schijnbaar onze le zers onderschat. Want onder de on verwacht vele inzendingen, die we binnen kregen bleken er talrijke te zijn, die alle namen gevonden had den. En dat die inzendingen niet al leen uit onze gemeente kwamen, maar ook van velen buiten Venray, heeft ons werkelijk plezier gedaan. Het was een enorm werk alle in zendingen te controleren, maar een plezierig werk, omdat wel bleek dat velen zich alle moeite gedaan had den om de oplossing zo nauwkeurig mogelijk te doen zijn. Het aantal goede oplossingen was zo groot dat we het lot moesten la ten beslissen. Hieronder volgen dan de winnaars die een dezer dagen hun prijzen krij gen thuisgestuurd. Zij die niet bij de gelukkigen behoren hebben een goede tijdpassering gehad en we hopen voor hen op een andere keer een nieuwe prijsvraag te brengen, waarbij dan mogelijk het geluk op hen wacht. Voor degenen, die nog vergelijken wil, volgt tevens de officiële uitslag. 1 Jans-Verheggen, Oostrum 2 Confectie-atelier v.h. Fr. Beeren 3 Psychiatrisch Ziekenh. St. Anna 4 Glazenwaserij „De Lelie" 5 Ariaens-Kosman, Grotestraat 6 Kapsalon Valcks, Oostrum 7 H. Nagelhout, Grotestraat 8 W. Janssen, Maashees 9 Gommans, Langstraat 10 G. van Ham, Julianasingel 11 Transportbedrijf Nabuurs 12 Coöp. Zuivelfabriek „Venray" 13 Ned. Credietbank NV Venray 14 Aann. bedrijf J. P. A. Nelissen 15 Fa. M. J. Vollebergh, Eindstraat 16 Opticiën J. Hermans, Grotestr. 17 Bloemisterij van Ham 18 Gebr. Jeurissen, Kruisstraat 19 Chr. Erben, Veulen 20 Graanhandel Michels, Merselo 21 Psych. Ziekenhuis St. Servatius 22 Michels-van Meijel, Stationsweg 23 Aann. bedrijf J. P. A. Nelissen 24 G. de Mulder .Leunen 25 J. Theuws, Schildersbedrijf 26 P. Theuws auto-uitdeukinrichting 27 Stichting Werkplaats Venray 28 Transportbedrijf J. Boom Zn. 29 Confectie-industrie van Og Daarnaast was er zondag op een speciaal door het leger aangelegde vlonder of ponton in de haven een plechtige H. Mis, terwijl in de avonduren de Z. Nederlandse Ope ra een voorstelling gaf van „Das Land des Lëchelns". Fanfares en harmoniën uit Wans sum zelf (met een nieuw uniform) en uit de burtgemeenten hebben concerten gegeven aan de lopende band. Het Conservatorium-orkest uit Maastricht verzorgde school-con- certen. Er was een gezamelijke ver gadering van de gemeenteraden uit Broekhuizen, Grubbenvorst, Meerlo en Wanssum, waarbij de problemen van kleine gemeenten nog eens extra besproken werden met speciale aandacht voor de culturele ontwik keling. Er was een voetbalwedstrijd van MVV tegen Fortuna 54 en het gemeentebestuur van Voorschoten kwam officiëel op bezoek. Daar tussen-door waren er dans avonden. Het kon niet op in Wans sum. Vandaag gaan de bejaarden varen en is er een ontspanningsavond voor volwassenen. Muziekminnaars kun nen morgen zaterdag de Philharmo- nie van Bocholtz gaan beluistren, terwijl zondag de Limburgse Jagers een muzikale show weg komen ge ven. De dansmogelijkheden laten we dan maar even buiten beschouwing, maar ook die zijn er het komend weekend. En intussen rijen zich in de jachthaven de bootjes naast el kaar, een bewijs dat de watersport liefhebbers Wanssum al dik en dub bel in hun agenda hebben staan. En daar is het per slot van rekening om begonnen. Maar de entourage rondom de ope ning is even kenmerkend voor de Wanssumse mensen als de aanleg van deze jachthaven. 30 Transportbedrijf EVEO Venray 31 Aann. bedrijf J. P. A. Nelissen 32 Transportbedrijf Joosten, Oirlo 33 Tractoren Fa. Strijbosch, Veltum 34 Landbouwmach. Gebr. Lucassen 35 Schoenhandel Janssen-Clevers 36 Graanhandel P. Stoks Venray 37 Afd. Huish. art. Gebr. Lucassen 38 Textielmagazijn „De Zon" 39 Garage N.V. De Peelstreek 40 Levensmiddelen H. Fontein 41 Rijwielhandel H. Hendriks 42 Modemagazijn P. v. Opbergen 43 Loodgietersbedrijf P. Jacobs 44 Naaimachinehandel Stoffels 45 Diepvriescentrale Gebr. Clephas 46 Brandstoffen van Gerven 47 Groenten en fruit P. Siebers 48 Horlogerie Schim v.d. Loeff 49 Maatkleding J. Buyssen 50 Textiel Arts-van Woerkum 51 Smederij Versieyen, Oostrum 52 Int. Expediteurs H. v. d. Broek 53 Venrayse Meubelbeurs. Eindstr. 54 Garage van Haren 55 Aann. bedrijf J. P. A. Nelissen 56 Luxor Theater Venray 57 Garage Kuepers, Leun se weg 58 Nelipak, Maasheseweg 59 Smederij P. G. Janssen, Leunen 60 Textiel H. Ebberink 61 Garage Derksen, Venray 62 Transportbedrijf Tijssen, Merselo 63 „Het Witte Huis, Venray 64 Boekhandel v. d. Munckhof N.V. 65 Electr. app. J. Goumans, Oirlo 66 Bazar Peter Hendriks, Grotestr. 67 Slijterij W. Leenen, Henseniusstr. 68 Loodgietersbedr. Laurensse-Vaske 69 Schols-Vosters, Schoolstr. 70 Gebr. Janssen, Merselo 71 Woninginrichting G. Baken 72 Smederij Goumans, Oirlo 73 H. Clephas, Oude Oostr.weg 74 Kuikenbroederij Veldhuizen 75 Textielhandel Derks-Camps 76 Textielhandel Appels, Hofstraat 77 Bloemisterij Eeuwige Lente 78 Huishoud, art. P. Janssen-Pubben 79 Brandstoffenhandel Teng Linders Winnaars: 1 Hanny de Bruyn, St. Jorispark 21 2 W. van Kempen, Bergplein 22, Hoensbroek. 3 Henri Linskens, Overloonsew. 73 4 A. Koonings, Veulensew. Leunen 5 A. v. Heesch, Hoofdstr. 10, Oirlo 6 Marietje v. Cuyk, Akkerweg 9 7 G. H. Volleberg, Heidse Peelweg 3, Ysselsteyn 8 J. Thijssen, Beekweg 52. Merselo 9 L. Scheepers .Tolstraat 9 10 A. Lamers, Hoenderstr. 24 11 Arts-Braakman, Gussenstraat 6 12 Mia Steeghs, Zandhoek 15, Oirlo 13 J. Clephas, Patersstraat 7 14 Th. de Haart, Kruitweg 2a 15 J. Vollebergh, Eindstraat 19

Peel en Maas | 1963 | | pagina 5