R Allemans n P. CLEPHAS f 0 h Bekendmaking Ongelukken Jeugd kampioenschap schaatsen SPAREN met Rijkssubsidie Burgerlijke Stand v woning V kamermeisje- 4s~ r; i serveerster Waterleiding - bevroren net meisje markt Sproei- gereedschap tl 6 J< pp V' K.AV. |I" net meisje of werkster KUIKENS 's maandags zelfs meer dan een volle zaal trok, waar ieder zijn hart ophaalde, hebben harmonie en tc neelvereniging zich ook nu weer met volle moed en ijver op de ko mende dagen voorbereid om ook dit jaar iets groots te kunnen bieden. Het programma luidt: 1. Concert door Harmonie „Sub Matris Tutela" o.l.v. J. Verstegen. 1. Mars der Medici, mars Wichers 2. Zemire et Azor suite Grety-Moerenhout 3. Gold und Siber, wals Léhar-Stalmeier 4. Semper Fidelis, mars Sousa-Molenaar 2. Toneeluitvoering door Toneel vereniging „De Vlasbloem": „Uitstel van Executie", toneelstuk in 3 bedrijven door Lode van Mare. HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Ned. Hervormde Kerk te Blitterswijck begint op zon dag 20 januari om 10.30 uur. Voorganger is Ds. Kooystra van Arnhem. Bevestiging Kerkeraadsleóen. INENTING TEGEN HONDSDOLHEID De inwerkingtreding van de Honds dolheidsbeschikking II, voor de pro vincie Limburg per 15 maart 1963, brengt mede, dat na deze datum honden zich slechts op de openbare weg of op ander voor het publiek toegankelijke plaatsen mogen be vinden indien zij worden meege voerd aan een korte lijn of ketting, en, wanneer zij DRIE maanden of ouder zijn, indien zij tenminste 30 dagen van te voi'en zijn ingeënt, hetgeen moet blijken uit een offi cieel entingsbewijs en een aan de halsband bevestigde entpenning. Het los laten lopen van een hond op een erf is slechts ♦oegestaan, in dien de hond is geënt op de voor geschreven wijze en het erf geheel is afgesloten. In verband hiermede zal aan be langhebbenden gelegenheid worden gegeven de honden" van drie maan den eri ouder en, omdat zulks wen selijk wordt geacht, ook katten, 1e doen inenten tegen hondsdolheid, op nader aan te geven tijdstippen en plaatsen in Venray en Kerkdorpen. De kosten van deze enting bedra gen 2,per hond en 1,per kat. Om een goed entingsplan te kun nen opstellen is noodzakelijk, dat beschikt wordt over het juiste aan tal honden en katten, die voor deze enting in aanmerking komen. Hiertoe zullen via de posterijen huis-aan-huis kaarten worden ver strekt. die dan door de honden- en kattenbezitters dienen te worden in gevuld en portvrij teruggezonden, dan wel ingeleverd ten gemeente huize, zo spoedig mogelijk liefst per omgaande, maar in ieder geval vóór 23 januari a.s. Mocht een belanghebbende onver hoopt geen kaart ontvangen, dan kan hij deze alsnog afhalen ten ge meentehuize, afdeling II. De verkregen gegevens zullen ge bruikt worden uitsluitend ten be hoeve van deze enting. Na ontvangst daarvan zullen spoe dig nadere mededelingen volgen over plaats en tijd van de inentin gen. Om een vlotte afhandeling van deze enting in'georganiseerd ver band te bevorderen, worden de be langhebbenden verzocht aan het bovenstaande hun volledige mede werking te verlenen. Venray, 15 januari 1963. De Burgemeester van Venray. Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS. Het weer met zijn gladheid en koude heeft afgelopen week voor de nodige ongelukken gezorgd, waaron der zelfs een dodelijk. Dit laatste viel voor op de Deurneseweg, waar bij de 26-jarige L. van Meyel door een ziekenauto werd gegrepen en daarbij zodanig verwondingen op liep, dat hij ter plaatse overleed. De jongeman, die op weg was naar zijn meisje is door de ziekenauto, die schijnbaar verblind werd door een tegenligger, niet gezien, met als ge volg dit verschrikkelijk ongeluk, dat grote verslagenheid in deze buurt schap veroorzaakte. Het stoffelijk overschot is onder grote belangstel ling donderdagmorgen te Heyde ter aarde besteld. In chronologische volgorde noteer den wij deze week: VRIJDAG: Botsing op de Stationsweg van 2 personenauto's. De materiële schade was beduidend, maar geen persoon lijke ongelukken. In Ysselsteyn werd de 13-jarige jongen B. gegrepen die achter de bus uitliep, waarmede hij naar Ys selsteyn gereisd was. Hij werd ge grepen door een voorbij razende wa gen, maar kan het avontuur nog navertellen, al moest hij deze ont moeting met een beenbreuk en in wendige kneuzingen bekopen. ZONDAG presteerde een Volks wagen op de Midden Peel weg een wel heel vreemd kunstje. Hij sloeg I namelijk over de kop en zeilde nog zo'n 20 meter over deze nieuwe en uiteraard gladde weg-. Uit de brok stukken kon onder meer zonder let sel geborgen worden S. uit Bakel, die deze wagen zonder voorkennis van zijn vader eventjes had meege nomen. Nu werd er wat verwrongen blik thuisbezorgd. MAANDAG knalde bij het d.efen- siekanaal een bestelwagen op een vrachtwagen. Ook hier was grote schade aan de wagens, maar de be stuurders konden het avontuur nog na vertellen. De vis die de bestel auto vervoerde werd over de weg geslingerd. Enkele uren daarna botsten nabij de Nachtegaal wederom een bestel auto en een vrachtwagen tegen el kaar, die tot overmaat van ramp nog tegen een boom terecht kwam. DINSDAG kwam voor de afwisse ling de Stationsweg aan de beurt waar twee personenauto's elkaar; krachten maten, met als resultaat veel vernield blik en andere schade. WOENSDAG sneeuwde het weer prompt en nu werd de Stationsbus de dupe van een slippartij in de Pa tersstraat, waarbij een vrachtwagen achter op de bus terecht kwam, met als gevolg nog al enige schade aan beide voertuigen. De passagiers in de volle bus kwamen met de schrik vrij. Even later kraakte het op de Sta tionsweg, waar een vrachtwagen in de sloot belandde en nog al schade opliep. 36 JAAR TROUWE DIENST Op 1 februari a.s. zal het. hoofd van het Mobilisatiecomplex te Ys selsteyn de adjudant onderofficier G. B. Wiersma voor het fron'; van zijn verzameld personeel worden geroepen door zijn hoogste chef de Kojlonel Kersjes Tei,<toriaal Com mandant Limburg om gehuldigd te worden voor 36 jaar trouwe dienst. De adjudant Wiersma is zijn mi litaire loopbaan begonnen in dienst van het Koninklijk Nederlands In disch leger. Hij maakte als krijgsgevangen 't beruchte Jappenkamp mee en keer de in 1948 naar Nederland terug. Na in diverse garnizoenen te zijn ge weest werd hij in 1958 ais hoofd van het Mobilisatie complex in de Peel benoemd. Ysselsteyn heeft meerdere malen een beroep gedaan op de adjudant en dan denken wij o.m. aan de or ganisatie van de wieier- en skelter wedstrijden op het complex, maar daarnaast heeft hij ook verschillen de verenigingen in Ysselsteyn en Venray geholpen. Het personeel van het complex heeft in de afgelopen jaren de ad judant leren waarderen, die niet al leen tijdens de werkuren met zijn personeel lief en leed deelde, maar hen ook in huiselijke omstan digheden met raad en daad terzijde stond. De plechtigheid vangt aan om half drie op het M.O.B. complex. OPROEP AAN DE VENRAYSE JEUGD TOT EN MET 18 JAAR Van alle kanten werd ons ge vraagd nu cok eens schaatskam pioenschappen te organiseren voor de Venrayse jeugd. Nou dat willen wij dan graag voor jullie doen. Als nu de weersomstandigheden dit toelaten zullen er dan ook a.s. zondag zowel voor de meisjes als voor de jongens grote jeugdkam pioenschappen worden gehouden op de ijsbaan aan de Leunseweg. Wij deen ens best de baan in de loop van deze week weer puik in orde te maken, zodat jullie zondag over een spiegelgladde grote baan mogen rijden. Het ligt in de bedoeling zowel de meisjes als de jongens in te delen in verschillende leeftijdsgroepen, vermoedelijk zal het zo worden, dat voor de meisjes 2 en voor de jongens 3 groepen gevormd zullen worden. Hiervoor zullen jullie vóór de wed strijden beginnen nog alle mogelijke inlichtingen krijgen. Het gaat er nu op de eerste plaats om, in de loop van de week nog goed te oefenen en daarnaast al je schaatsspullen goed in orde maken. Zorg dus, dat jullie a.s. zondag klaar zijn. OPGAVEN Alle deelnemers en deelneemsters aan deze wedstrijden moeten zich opgeven vóór a.s zondag 12 uur bij G. Janssen, Kempweg 10, Venray. De entrée's zijn voor kinderen tot en met 14 jaar: 10 cent en daarnaast een inschrijfgeld van 25 ct. Deze kinderen moeten dus in totaal 35 ct. betalen. De deelnemerskaart geeft dan tegelijk ook recht op vrije toegang. Alle oudere jongens en meisjes moeten 25 ct. entree en 25 ct. inschrijfgeld betalen. Ook deze inschrijvers ontvangen bij inschrij ving een deelnemerskaart, die recht geeft op vrije toegang. Voor iedere leeftijdsgroep, zowel meisjes als jongens, worden 3 prij zen beschikbaar gesteld. Wij zullen proberen hiervoor mooie herinne ringsmedailles te krijgen, waar jul lie later meer plezier van zult heb ben dan aan geldprijzen. Ock zullen wij zorgen, dat er een staf van medewerkers aanwezig is, die de wedstrijden net als zondag weer vlot laten verlopen. Op het terrein zullen via luidsprekers alle verdere "instructies gegeven worden. Wij hopen echter, dat jullie je daar aan dan ook terdege zult houden Voor de wedstrijd zelf zal de gro te buitenste baan gereserveerd wor den. Andere schaatsliefhebbers be hoeven daarom nog niet thuis te blijven, want zowel de binnenste baan als het midenveld zijn groot genoeg om honderden liefhebbers te „herbergen'. Wij hopen jullie zondag a.s. alle maal cp de ijsbaan aan de Leunse weg te mogen begroeten en wensen jullie alvast bij voorbaat een span nende wedstrijd toe. Bestuur Stichting Sportpark SCHAATSEN De Stichting Sportpark heeft met haar ijsbaan velen aan zich ver plicht. Vrijdag waren er schoolkampioen- schappen van het Lyceum en Huis houdschool. De grote kampioen van het Lyceum, Smit, werd zondag bij de grote langebaan kampioenschap pen 2e in het algemeen klassement. Er waren vrijdag méér meisjes dan jongens. (Bravo Huishoudschool). Zaterdag waren er wedstrijden van het Pensenionaat Jeruzalem. Grote deelname (bijna 60). De v.ed- strijden hadden een vlot en span nend verloop. Het was een „fleuri ge wedstrijd" door de bonte kledij van de verschillende schaatsters. Zondag waren er langebaan kam pioenschappen. Deelname 20 rijders, terwijl de dames verstek lieten gaan. Vele Venrayse schaatsers hadden wel wat angst zich in te schrijven, hetgeen bleek uit de vele aanvragen na de wedstrijd om nog eens zo'n langebaanwedstrijden te organise ren. Vooral de eerst£ 8 rijders van het klassement lieten goed „schaats- werk" zien. 13 heer Weyers uit Reu ver was alle rijders ver de baas. Van de echte Venrayse inwoners lieten zich gelden: dhr. van Exol uit Leunen en de heer Jan Oomem Eei'stgenoemde verdient zeker een pluimpje, nu hij als „veteraan" toch de derde plaats wist te bereiken Jan Oomens toonde een prachtige stijl en dat deze knaap wel wat in zijn mars had, bleek wel uit het feit, dat hij op de 500 meter een gedeelde derde plaats bereikte Op de langere afstanden moest hij cte meerdere erkennen in de wat oude re deelnemers. Het was een sympathiek gebaar van alle rijders, die na afloop de wedstrijden een pluimpje kwa men geven aan bestuur en jury voor het vlotte verloop. Hierbij mag wel gewezen worden op de spontane me dewerking van de Tijdwaarnemers- ploeg van Inalfa onder leiding van de heer Albers, die alles in record tijd liet opnemen en berekenen. Bo-_ vendien gaven de rijders van bui-^ ten Venray als hun mening te ken nen, dat zij nog nergens zo'n mooie schaatsbaan hadden aangetroffen. ROERMONDSE POLITIERECHTER OORDEELT Op 4 september slipte de restau rateur A. pit Venray met zijn wagen te Swalmen tijdens het nemen van een bocht. Met het achterste gedeel te van zijn wagen kwam hij tegen een benzinepomp terecht. „Het re gende en daardoor maakte ik een schuiver", verweerde verdachte zich. .Ik heb wel wat gedronken, vier glazen bier...." „De bccht levert voor het normaal verkeer geen moeilijkheden op. Deze manier van rijden moeten wij vol ledig op het kon to van verdachte schrijven. De bloedproef wees trou wens 1.30 per mille uit", aldus de officier. Zeven dagen gevangenisstraf plus drie maanden luidde zijn eis. De rechter deed van de gevangenisstraf één dag af. Anderhalf tot twee miljoen Ne derlanders gaan, naar verwacht wordt, profiteren van de algemene premie-spaarwet, die de onderminis ter voor de bezitsvorming bij de Tweede Kamer heeft ingediend. Ongeveer 3,5 miljoen Nederlan ders vallen binnen de leeftijds- en inkomensgrenzen van de volles- spaarregeling. Op grond van de er varingen met de andere spaarrege lingen schat men, dat na verloop van" tijd anderhalf tot twee miljoen van hen met de regering zullen meedoen met een jaarlijks bedrag van 300 a 350 miljoen gulden. De premies zullen het Rijk 60-70 mil joen gulden per jaar kosten. Belangrijke punten u:t het rege ringsvoorstel zijn- eenieder van 25 tot 60 jaar met een inkomen van 12 duizend gul den of minder kan aan de spaar regeling deelnemen; per jaar kan per persoon maxi maal 250 gulden met premie ge spaard worden (500 .gulden dus voor echtparen met een geza menlijk inkomen van 12 duizend gulden of minden; is het spaarbedrag vier jaar on aangeroerd gebleven, dan ont vangt de deelnemer in het vijfde jaar een belastingvrije premie van 20 percent over het spaarbe drag van het eerste jaar (per persoon dus ten hoogste 50 gul den en voor echtparen maximaal 100 gulden). In hei zesde jaar krijgt hij de premie van 20 pet. opnieuw, dan over het spaarbe drag van het tweede jaar, enzo voort; deelnemers kunnen kiezen tussen sen vier spaarvarmen; spai*en in geld, premiebetaling voor le vensverzekeringen, aankoop van effecten en aflossingen van een hypotheek op een eigen onroe rend goed (huizen, bedrijfspan den, boerderijen, grond). Deelnemers, die in geld sparen, zullen als bewijs van hun storting zogenaamde spaarbewijzen krijgen. Deze papieren zijn het enige bewijs van de storting. Slechts onder over legging van deze spaarbewijzen kunnen tegoeden, renten en pre mies worden uitbetaald. De spaar bewijzen zullen te verkrijgen zijn in coupures van 25 gulden. De volksspaarregeling van staats secretaris Schmelzer is zo opgezet, dat de deelnemer de spaatpremie krijgt, ongeacht de vraag of hij te gelijkertijd en eventueel over. het zelfde spaarbedrag ook van zijn werkgever een premie ontvangt. JACHTPARTIJ OP IIET LOO AANLEIDING TOT PROTEST De Nederlandsche Vereeniging 1ot Bescherming van Dieren -heeft een telegram aan prins Bernhard uiting gegeven aan haar groot leed wezen over de grote drijfjacht op wilde zwijnen die de prins op het kroondomein Het Loo heeft gehou den. Het heeft het dagelijks bestuur van de vereniging, zo zegt het in zijn telegram, diep geschokt, dat de ze jachtpartij is gehouden- op een hoogtepunt van deze zeer strenge winter, terwijl een gedeelte van het wild veel van zijn schuwheid aflegt en het dagelijks bestuur heeft ge meend met grote ernst onder de aandacht van de prins te moeten brengen dat 'zeer velen in het land buitengewoon pijnlijk zijn getroffen door het feit dat het doden van die ren tot een met veel publiciteit om geven genoegen vco»- buitenlandse gasten is gemaakt, juist in een tijd nu zeer-veel landgenoten hun uiter ste best doen om de talloze in nood verkerende dieren in leven te hou den. PETROLEUM DUURDER BENZINE GOEDKOPER Nog voor het einde van deze maand zullen de prijzen van gas- olie en petroleum worden verhoogd. Benzine en superbenzine daaren tegen zullen goedkoper worden on danks de gestegen kosten van ver voer. Deze prijswijzigingen houden verband met de fluctuaties op de wereldmarkt. VORMINGSCENTRUM VOOR NOORD-LIMBURG „KASTEEL WELL" Het vormingscentrum Kasteel Well begint op dinsdag 29 januari a.s. met een nieuwe toneelcursus voor amateurs. De nieuwe provinciale toneeladvi seur in Limburg, de heer J. van der Ven, geeft 8 cursusavonden, die steeds cp dinsdagavond zijn en wel op 29 jan., 5, 12, 19 febr., 5, 12. 19 en 26 maart. Altijd wordt precies om 20.00 uur begonnen. Hier kan iedereen aan deelnemen. -De kosten van de gehele cursus bedragen f 10,per persoon. Verder worden er gespreksavonden georganiseerd. Het programma voor deze bijeenkomsten: 25 jan.: De ontwikkelingskansen in Noord Limburg, door Aalmoeze nier J. Heymans. 8 febr.: Maatschappelijk opbouw werk, door de heer De Kok, staf docent Soc. Academie Sittard. 22 febr.: Industrialisatie en Socia le begeleiding, door Drs. J. Lebens, Ged. Staten. maart: Algemeen maatschappe lijk werk, door Mr. J. Peters, Dice. Centrum. 22 maart: Forumavond o.l.v. de Heren Leden der Prov. Staten uit Noord-Limburg (Achten, v. d. Broek, Emonts, Laurensse en Loonen). 29 maart: Geestelijke Volksge zondheidszorg, Dr. Kardaun, Venlo. 19 april: Onderlinge gespreks- avond. De bijeenkomsten worden telkens cp vrijdagavond 8 uur op Kasteel Well gehouden. EIEREN-CHAOS? Het Produktschap voor Pluimvee :en Eieren deelde mede dat in 1962 de kippenhouders gemiddeld slechts 1,63 per kg eieren hebben ontvan gen. In 1961 was dat gemiddeld 1.84. De LEI kostprijs stond op 2.10. men schat het geleden verlies op jtctaal 140 miljoen. Oorzaken zijn de grote produktie van januari tot augustus, de belem mering van de Nederlandse export. In de laatste maanden lopen de prijzen cp. Men verwacht een toe name van grotere kippenstapels in 1963 en afname van kleinere bedrij- De Heer en Mevrouw WIJFFELS—THOMASSEN Vp en XANDER geven met grote vreugde ken nis van de geboorte van hun MEISJE GEVRAAGD 'Y— liefst voor dag en nacht, niet beneden 18 jaar. voor winkel - en huishouding, meerdere hulp aanwezig. Hcog Icon. WIJNHANDEL H. LEENEN Gasthuisstraat 21 - Tel. 1465 Tegelen Evt. te' bevragen Wijnhan del W. Leenen, Henseniusstr. 1, Venray, Tel. 1801. van 10 t.m. 16 jan. 1963 GEBOREN: Kleuskens, Hermanus A. L„ Gussenstraat 17. Helsdingen. Elisabeth M. Alofs, Maria, Th., Kolk- weg 27. de Vries, Robertus I., Oude Oostrumseweg 1. Schwachöfer. Gertruda H. A., Fr. Michelsstraat 3. Classens, Jacobus G. P., Klein Oirlo 14. Philipsen, Angelina L. J., St. Jozeflaan 28. Manders, Henricus W. M. G., Horsterweg 16. van der Helm, Ocla E. M., Mgr. Nolensstraat 22. Kessels, Allegonda A. L. M. Eikenlaan 15. Cox. Jacobus M. P., Kruis straat 32. Feetcrs, Rudolf A. J. L., Zuidsingel 11. van Hoof. Antonius M. G„ Haag 1. OVERLEDEN: Hanssen, Maria C., 72 jr.. te Druten. van Meijel, Leonardos J„ 26 jr., bankwerker te Venray. ONDERTROUWD: Philipsen, Peter M., 27 jr., opperman te Horst, Wouter straat 28 en Wilmsen, Johan na M. G., 27 jr., z.b. te Venray Peel weg 4. Jansen, Petrus H. W. M., 26 jr., bouwkundige te Venray, Langeweg 41 en Wilmsen Wil- helmina G. G., 2 jr., z.b te Venray, St. Catharinastraat 8. GETROUWD: Hendriks, Petrus J W J., 22 jr., timmerman te Overloon en Peeters, Theodora G. H, 20 jr., dienstbode te Venray. Met vreugde en dankbaar heid geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje MARIAM dat bij het H. Doopsel de na men ontving :,Mariam Theresia F.T.M. ALOFS IC* T.A.G. ALOFS— HOOMi 1 a ERIC MICHEL Venray, 10 januari 1963 Kolkweg 27 dochtertje en zusje DAPHNE Nijmegen. Ananasctraat 16 Tijd. St. Radboud ziekenhuis (In plaats van kaarten) VERLOOFD u Anny Linders en R. M. G. Vermaaten^ A^cen, Schans 15 Venray. Zuidsingel 95 Arcen, 27 januari 1963 Receptie: 13.3015 00 uur Voor bejaard echlpaar met pl.m. 3 are tuingrond gezocht bij voorkeur te huur. Woningruil event., mogelijk. Tegen 1 mrt. of april. Br. onder nr. 151 bureau van dit blad. Veeverzekering Y. „Eensgezindheid" Premiebetaling op zondag 20 januari na de Hoogmis, bij Nellen. Heide. Premie bedraagt 0 75 <y0 Het Bestuur GEVRAAGD Goed loon. Hotel De Keizer. Patersstraat 29 GEVRAAGD ZELFSTANDIG MEISJE*" boven 18 jaar. P. Janssen. Venrayseweg 99, Horst, Tel. 1323. Electrisch ontdooien. Waterleiding of geyser stuk? bel dan 1615 Loodgieter Overloonseweg 29 TE KOOP V> Jy dragende vaarzen H. Jansen, Heidseweg2ö Heide GEVRAAGD voor hulp in de huish., liefst voor d. en n., in gezin met 2 kinderen te Venray Br. onder nr. 161 bureau van dit blad Bezoekt a.s. maandag £i lil E3 liei H be Voor de vakman en amateur: snoeizagen, snoeischaren, snoeimessen, oculeer- mesjes, rafia, entwas, kankerdood enz. M. MUIJSERS Langstraat 28 Venray Telefoon 04780 - 1756 tin; of k ito TE KOOP 3 tomen zware biggen B. Bonants, Spurkt 13, tel. 1039. I -> TE KOOP kippenhok 14 x 9 meier uitneembaar. Kleindorp 14, Merselo, tel. 318. ïeter TE KOOP z.g.a.n. kookkachel M. Dijkmans, St. Jozef weg nw. 11. TE KOOP 22 zware biggen J. van Dijck, Boshuizerweg3 II! TE KOOP -V langharige Taeckel (reu) prima stamb. P, Raymakers, Valkenkampstraat 3 Oostrum TE KOOP "V grote partij zware biggen P. J. Keijsers, Horsterweg 24 Castenray, tel. 361 TE KOOP 2 carnavalscostuums Kempweg 11 TE KOOP toom biggen P. van Dijk, Wanssumseweg 21, Oostrum TE KOOP AV -V- z.g.a.n. Nobel-heather luchtverhitter" J. Michelsv. Meijel, Stationsweg 39 tel. 1785 TE KOOP ÏW~ z.g.a.n. kinderwagen nieuwste model. Gieling, Langstraat 30a TE KOOP - halfautom. wasmachine z.g.a.n. Te bevr. na 7 u. nam. bij L Wijnen, Julianasingel 38 TE KOOP toom biggen M. Timmermans, Veulense- weg 62, tel. 2016 e ed I di lie h< di )ar t i jesl tel |ur ik SI TE KOOP I/) een koe 28 jan. a. t. en (oom biggea C. Thielen, Rosmoienweg 4 TE KOOP N^j paar kunstschaatsen Stationsweg 75 TE KOOP V grote partij biggen en z.g.a.n. bromfiets Rap Gerrits-v. Kempen, Scheiweg 7Xeunen, tel 1849 TE KOOP ftC' 12 biggen f G Geelen, Veulenseschool- weg 27. fdt iKc TE KOOP Bintje aardappelen M A. Fleurkens. Stations weg 84, tel. 1148. ha; 'Bn, I ifi s I v har tbi Jaarvergadering woensdag 23 januari om 8 uur in „Dej Burggraaf" Tevens verloting. Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur id 5- ipei I GEVRAAGD L. Hal mans, Schoolstraat 31 TE KOOP a, Bintje eetaardappelen M. Jeuken, St. Antonius- veldweg 2, tel. 1038 leverbaar op 26 januari as. pl.m. 500 Hy-Line kuikens Hy-Line Broederij MARTENS Groenipgen Tel. 04781-308 s en r e RIJ G »3o:

Peel en Maas | 1963 | | pagina 2