NA'. MCTAALWARENFABRIKK DIRÊCTtE Venray21 december IS62 Het begint een traditie te worden dat wy aan de vooravond van bet Kerstfeest O allen een Zalig Kerstfeest en een ge zegend Nieuwjaar komen wensen. Een góede traditie.... want zo kunnen wij niet alleen een kort overzicht geven over het aflopende jaar, maar ook allen danken, die zich voor de groei en de bloei van ons bedryf -op welke plaats ook gesteld - hebben ingezet. 1962 heeft voor INADFA veel goeds met zich gebracht. De orderportefeuille was steeds goed gevuld en de producten Vonden gretig aftrek zowel in binnen- als buitenland, zodat de resultaten, mede dank zy de werkkracht eri de yver van het gehele personeel, goed te noemen zijn. Het;tekort aan arbeidskrachten, nog vergroot door het ge dwongen vertrek van „onze" Arabonezen, hebben we zelfs aan moeten vullen met Belgen en O-rieken, terwyl de eerste Span- jaarden eerstdaags verwacht worden. Natuurlijk hadden wij liever mensen uit deze streek ingeschakeld, doch ook INALFA moest zijn tol aan de overspannen arbeidsmarkt betalen. Onze fabrie ken blyven echter open voor iedereen die werken wil, zowel voor mannen als jongens, vrouwen als meisjes. tiet: veel vertrouwen gaan we de toekomst tegemoet. Dankbaar jegens ons personeel dat, gegroeid tot 480 medewerkers, de uitgroei van ons bedrijf mogelijk maakte. Dankbaar ook jegens allen, die door hun medewerking én steun ons bedrijf vooruit hielpen Moge Kerstmis 1962: voor U allen een prettig feest worden, en moge het nieuwe jaar brengen wat er van verwacht. E.J. KNOET J.A.M. BURGMAN F.A.M. BUR3KAN

Peel en Maas | 1962 | | pagina 8