Speciale Poppen-reclame slechts 6.50 als nooit tevoren brengt U een St. Nicolaascollectie V.V. OOSTRUM V.C.R00Y Eerste lustrum V.C. Rooy M.H.C.VENRAY ZIE ETALAGES Een 60 cm dus levensgrote baby-pop die je ook kunt wassen Pop met kleding in vele variaties 70 cm groot nu voor 11.95 35 cm groot negerinnetje met fraai rieten rokje, kamhaar haar en slaapogen 6 75 Pop met skikleding 37 cm groot 2 vlechten en slaapogen 13.95 Oostruml begint blijk te geven, het zwakke begin van de competi tie te boven te zijn. Na vier opeenvolgende nederla gen heeft Oostrum I in de vier laatste wedstrijden toch vijf pun ten weten te behalen, door over winningen op Venray 3, America I en het verdienstelijk 00 gelijkspel van zondag jL tegen Hegelsom I. We hopen dan ook dat Oostrum in de running zal blijven. Ondanks dit, durven wij voor a.s. zondag geen grote hoop te koesteren op een overwinning tegen Yssel- steyn 1. Maar daar Oostrum aan kracht veel heeft ingeboet, is eer. gelijkspel zeker niet uitgesloten. Oostrum 2 had een vrije dag. Zon dag a.s. zullen ze de strijd gaan aan binden tegen RKLVV 2. Als ze de zelfde strijdvaardigheid aan de dag leggen als tegen America 2, dan kan Oostrum 2 de gasten uit Lottum wel eens met lege handen naar huis stu ren. Oostrum 3 heeft een 51 neder laag te slikken gekregen. Het gelijk spel dat we voorspelden is dus niet uitgekomen en de gelijkspeltraditie werd hierdoor verstoord. Jammer, maar de voetbal rolt nu immers niet altijd zoals wij graag zouden willen. Het programma voor zondag a.s luidt dus: Ysselsteyn 1Oostrum 1 Oostrum 2-RKLW 2 Oostrum 3 is vrij. Op de bestuursvergadering van de voetbalvereniging van dinsdag j.l. is besloten om op zondag 25 novem ber sportzondag te vieren. Het programma ziet er als volgt uit: 1. 's Morgens in de H. Missen van 8.30 en 10 uur predikatie van de geestelijk adviseur Rector Boymans. 2. Na de Hoogmis gezamenlijke koffietafel voor de leden, waarna Rector Boymans een woordje zal spreken. 3. Om 2 uur voe'tballen. 4. 's Avonds gezellig samenzijn in het Parochiehuis waar de leden worden verwacht met hun echtgeno te of eventuele verloofde. Het 2e dameszestal was donder dagavond te gast bij Tornado 2 in Well. Het werd een 22 gelijkspel na een spannende wedstrijd. Het 2e damesteam kwam zaterdagavond weer in het veld. Resia (Wellerlooi) was te gast bij de y.C. Rooy-reser- ves. Resia won deze wedstrijd ver diend met 03. De meisjes uit Wel lerlooi hebben nu alleen de leiding genomen. Het 3e herenzestal leed in Horsl tegen Hovoc 2 een 30 nederlaag. In het veld waren beide ploegen aan elkaar gewaagd, maar de Horstena ren beschikten over een betere aan val. Het le herenteam kon het ir Aarle-Rixtel bij Cialfo niet bolwer ken. Een goede wedstrijd, waarin V.C. Rooy „geknokt" heeft voor wat ze waard waren. Cialfo was beter en won verdiend deze wedstrijd mei 30. Misschien wat geflatteerd als men de setstanden bekijkt: 15- 16-14, 15-12. Het le damesteam is er zondag in geslaagd in Tegelen bij VCT 3 de volle winst te grijpen. V.C. Rooy 1 speelde voortreffelijk en wonnen verdiend met 03. Het 2e herenteam was ook in Te- gelen op bezoek en wel bij VCT 1. V.C. Rooy 2 heeft voortreffelijk par tij gegeven, maar moesten met 3—0 in de VCT-ers hun meerdere erken nen. A.s. zondag viert V.C. Rooy zijn le lustrum. In verband met deze feestelijkheden gaan maar drie wed strijden door en wel: Dames: Valuas 4V.C. Rooy 3 19.00 uui Heren: TVC 4—V.C. Rooy 3 19.45 uur V.C. Rooy 1VCM 1 (Eindhoven) 20.00 uur De volleyclub in Venray, V.C. Rooy, gaat zijn eerste lustrum vie ren. Niet bepaald iets bijzonders voor een vereniging, wel echter voor V.C. Rooy, een sportclub, die mag terugzien op 5 bewogen jaren. Terugzien echter, met grote vol doening. Want zoals hun jublieum- uitgave laat zien is er ondanks vele tegenslagen veel bereikt, en is deze nog jonge sportclub uitge- gegroeid tot een waar club, waar men in volleybalkringen terdege re kening mee houdt. f ,in In september 1957 namen de he ren Fr. Janssen en M. Custers con tact op met kapelaan Heymans om te komen tot een volleybalclub. Er was wel geen zaal of veld beschik baar, maar dat mocht niet hinde ren. Men ging aan de slag en de Zusters Ursulinen hielpen mee door een zaal beschikbaar te stellen. Op 26 december had men al de moed om een toernooi te organiseren waarvan de uitslag nog zo gek niet was. In 1958 werd de heer Mathijssen voorzitter en kreeg de nieuwe vol leybalclub zijn naam V.C. Rooy, een naam die toen al een goede klank begon te krijgen bij de buren, die deze jongelui graag uitnodigden voor tournooien e.d. Een dames-afdeling, als men dat grote woord mag gebruiken werd toen ook opgericht. In 1959 trad men toe tot de NeVo- Bo en kon men in de 2e klas af deling Venlo aan de bondsconcour- sen mee gaan doen. Dat had ver schillende dingen tot gevolg. Op de eerste plaats moest men uitzien naar buiten-velden, die de RAS aanbood, op de tweede plaats moest er duchtiger getraind wor den en op de derde plaats kreeg men nu op het jaarlijkse tournooi liefst 36 teams, een zware, maar goede opgave voor deze jonge club. De zaal-moeilijkheden werden groter omdat de Zusters onmogelijk meer helpen konden en men is zelfs een ogenblik naar Vierlingsbeek ge moeten om te trainen. Maar in het seizoen 59-60 kwam de Mulo-gymnastiekzaal ter be schikking en dat gaf dermate goede resultaten, dat men kon promo veren naar de eerste klas. Met 2 herenteams en 1 dames team werd aan de competitie deel genomen. Een scheidsrechterscursus werd georganiseerd, er werd duchtig ge traind en in 60-61 kon men al met 2 damesteams, 3 herenteams en van de jeugd deelnemen. Dit was trouwens wel het grote jaar want een dubbel kampioenschap was de bekroning van veel trainen oefenen. Nu gaat men dan het eerste lus trum vieren, rustig en kalm, maar niet ontevreden. In competitie-verband speelde men 224 wedstrijden en aan 38 tournooien werd deelgenomen. Buiten dat, organiseerde men zelf 54 grote en 5 kleine tournooien en verschillende spelers werden uitge kozen voor jeugdteams van de af deling Venlo. Wel een bewijs dat men de spelkwaliteiten van V.C. Rooy hoog schat. Trouwens wie even tot zich laat doordringen wat voor werk hier verzet is en wat men heeft gepres teerd zal met ons van oordeel zijn, dat een dergelijk lustrum met recht en rede gevierd mag worden Het program van de dag is: 9.30 H. Mis in St. Jozef; 11.15 Lustrum-vergadering in „San Da- miano"; 13.30-18.30 Demonstratie wedstrijden in de zaal aan de Ch. Ruysstraat; 20.00 feestavond in „San Damiano". Uitslagen: Dames VenraySittard 11 Heren: VenrayDeurne 01 De wedstrijd tussen ons eerste damesteam en de meisjes van Sittard is een van de beste van dit seizoen geworden. Daarbij was het echter ook de wedstrijd waarin onze dames de meeste pech hadden. Steeds wer den hun harde schoten als door een onzichtbare hand langs de Sittardse goal geleid of tegen de legguards van de Sittardse doelvrouwe. Bijna de gehele wedstrijd heeft de strijd zich afgespeeld op de helft van de tegenstandsters. In de eerste speelhelft ging de strijd nog redelijk gelijk op, maar het middenveld was steeds in onze handen. De Sittardse meisjes kwamen slechts sporadisch tot aanvallen die, desondanks niet van gevaar ontbloot waren. IfH.iiUUi !tl' e.4>-l Aan de ander kant van het ter rein deden onze meisjes alles om de Sittardse veste te doorboren, maar steeds was er een stick in de buurt om een voorsprong te voorkomen. In de laatste minuut voor de thee kwamen de tegenstandsters zelfs aan een voorsprong. Door deze te genslag lieten onze dames zich ech ter niet van de wijs brengen en vol goede moed begonnen zij aan de tweede speeltijd. Ook nu stond vrou we Fortuna volledig aan de Sittard se zijde. Keer op keer gingen de hard ingeslagen strafhoekslagen juist naast het doel. Een straf bully bracht de stand op 11 en nog fel ler werd op winst gespeeld. Helaas te duidelijk was het geluk met de andere ploeg en hoezeer de overwin ning ook verdiend was, de 11 stand kon niet meer veranderd wor den. De heren hadden kennelijk een off-day. Zij speelden tegen Deurne, dat op papier veel zwakker was. Aanvankelijk waren beide ploegen aan elkaar gewaagd maar na 10 mi nuten spelen kwam Deurne sterk opzetten. De achterhoede kreeg een regen van strafhoekslagen te ver werken. Een ervan resulteerde in een lange hoekslag en door ontijdig uitlopen kreeg Deurne een vrije schietkans die zij ook wisten te be nutten. MHCV probeerde de bakens te verzetten, maar het sterke spel van de middenlinie der gasten liet weinig opening tot acties. Als we kijken naar het spel van de MHCV-ers dan zien we dat in deze wedstrijd de achterhoede te weinig variatie in het spel bracht. Steeds werd getracht de bal door het midden te brengen en de beide buitenspelers werden slechts spora disch aan het werk gezet. De voor hoede was vooral technisch zwak en in deze wedstrijd kwam het gebrek aan training toch wel bijzonder sterk naar voren. Hopenlijk komt hierin snel verandering. Volgende zondag is vrij van- com petitie en dta geeft ons de tijd om de stand, halverwege de competitie samen te stellen. Daarvan zullen wij U dan volgende week op deze plaats op de hoogte stellen. We mogen ech ter vast verklappen dat onze dames nog steeds stevig op de eerste plaats staan. fornuis met wand kastjes en gootsteen 9.95 Maak nu keuze uit onze enorme collectie poppen. machtig mooi drumstel slechts '9.7 Karretje met paardje óf haasje óf eendje er voor 1.73 reuzen tractor met aanhang (samen meer dan 1 m. .1 12.90 opvouwbare poppenwandelwagen (m. verchroomde duwer 14.95 opvouwbaar wandelwagentj e slechts 7.95 stoere truck I m. zware zandgrijper Koop reeds nu uw speelgoed, zodat U rustig en op op gemak kunt kiezen uit de grootste collectie. Heeft U ons St. Nicolaasboekje al gezien met meer dan 200 speciale aanbiedingen. sterke trapauto voor de coureur 49.50 metalen kinderstrijkplank 6.50 strijkijzer met onderzetter 1.95 ballonnenpompje met 15 ballonnen 1.45 Invanhoe-pak, bestaan-I de uit helm, borststuk| en schild 4,95 typemachientje waar je echt mee kunt typen 10.98 snoezig gestikte dekentjes 35 cm. 2.95

Peel en Maas | 1962 | | pagina 14