I 55 66 88i THOMASSEN Herfst en Winter GOMMANS Eeuwige Lente CUSTERS' Oktobermaand Spaarmaand f 2.50 Hier heeft op gewacht KOOS ABEK a) Betonafwerkers b) Terrazzo-werkers c) Steenhouwers Boerenleenbank J.P.A.Nelissen LUXOR-THEATER VENRAY ST00TPATR0UILLE bromfietsen Dansen te Vierlingsbeek De lange avonden veilig voordelig gemakkelijk 15 tot en met 19 oktober Driessen Billekens n.v. vraagt personeel lijf nog even liggen... in bet laken dat U 't beste ligt! Cinderella Cinderella Cinderella d) Terrein verzorgers MADRIANDL loembollen loemenpotgrond loemenvazen loemenbakken loemenstokken loemenkunstmest loemenoverpotten loemenstandaards loemenhangers loemen-en planten- haakjes loemenspuiten loemenprikkers loemen en planten f 695.- met 2versn, motor f 725.- met 3versn, motor Adverteer in Peel en Maas zondag 14 oktober in zaal „De Wildeman" Aanvang 5 uuj. Orkest „De Golfbrekers'' zijn er weer Maak nu uw woning gezelliger met MEUBELEN WONINGTEXTIEL Slaagt U bij ons niet naar wens, dan bezoeken wij graag vrijblijvend met U FABRIEKSTOONKAMERS. CUSTERS voor mensen - die beter wensen Vraag onze vakkundige adviezen. Telef. 1282 Dit is de tijd om weer eens uw aandacht te richten op het grote nut van sparen. Bestendig spa ren bij de Boerenleenbank is Om U op prettige wijze kennis te laten maken met onze Boe renleenbank, zullen wij iedere nieuwe spaarder woonachtig in ons werkgebied, die in de week van tenminste f 5.inlegt, een gratis spaarinlage toekennen van de spaarbank voor iederéén Venray Leunen Oostrum Merselo Ysselsteyn Oirlo »ja£ /ttoot 'Pa/ncs,ihd.Stumk.\ f nMDnncmc~jS\//V GROOTS is onze collectie NIEUW zijn onze kleuren EXCLUSIEF zijn onze modellen Speciaalzaak in Dameshoeden Sjaa's Handschoenen Parapluies Patersstraat 25 Tel. 1365 IJzer- en Metaalgieterij TEGELEN voor haar afdelingen Machinevormerij Afbramerij Kernmakerij Modelmakerij Ongeschoolden ontvangen een opleiding in ons bedrijf. Goed loon en uitstekende sociale voorzieningen. Vijfdaagse werkweek. Vrij vervoer Venray-Tegelen vv met eigen busdienst. Maandag 15 oktober a.s. komen wij in café »In den Engel», Grotestraat 33 te Venray, 's avonds van 19.45 tot 20.15 uur. U ontvangt dan alle gewenste inlichtingen l' f Ja Mevrouw, kies nu het laken dat 't beste ligt. Cinderella 55. Nieuw 1 Extra robuust. Het laken als-uit- grootmoeders-tijd. Cinderella 66. Het fijne, mooie laken dat in de 10 jaar van zijn bestaan tot een symbool werd. Cinderella 88. Nieuw Extra fijn 'n "sprookjes-prinses" laken. "Grand luxe" - exquis droomzacht. Alle drie Cinderella kwaliteit. Zwart op wit gegarandeerd: zonder pap, zonder fouten1. Stuk voor stuk lakens die wij, als textielspecialisten, u warm aanbevelen. Loop dus eens bij ons aan als U morgen of zo uit winkelen gaat Mevrouw. Wij zijn U graag van dienst bij de keuze van het laken dat 't beste ligt 1 I l i J. P.A. Nelissen betonindustrie venray heeft een nieuwe veel grotere fabriek. Opdrachten hebben wij ruimschoots voorhanden. Wij hebben daarom nodig Ongeschoolden, die hiertoe willen worden opgeleid Wij bieden vast werk. Ook streven wij er naar om het kaderpersoneel zoveel mogelijk uit eigen mensen te kiezen. Schrijf eens naar - of kom eens langs bij - onze personeels chef. Het adres isStationsweg 94, Venray. Na werktijdOranjestraat 9, Venray. Voor deze seizoenen hangt een uitgebreide collectie voor U klaar overjassen regenjassen costuums monty coats parka's kleuterjasjes pullovers vesten sjaals handschoenen vh. Coopmans Langstraat Tel. 1281 Telefoon 1567 Vrijdag 8 uur Zaterdag 9 uur Zondag 4.30 uur Een laatste kist munitie en een laatste restje moed waren hun enige levens kansen Omringd door e2n genadeloze vijand, kwamen zij tot de heldenmoed van de doodsangst. 14 jaar. Zaterdag 7 uur Zondag 2.15 en 6.45 uur Conny Froboess, PeterWeck Hans Moser e.v.a. in de vrolijke opgewekte kleuren film Een film even glorieus als de titelmelodie. De steeds stijgende populariteit van Conny Froboess zal door deze film nog toenemen. Thans geen flauwe rolletjes meer voor Conny. NU ziet U haar in haar eerste volwassen film. Elke leeftijd Zondag 9 uur Maandag 8 uur Dinsdag 8 uur Woensdag 8 uur Geen enkel operatheater in Europa kan U een uitvoe ring aanbieden van een grootsheid en kwaliteit als de kleurenverfilming van George Gershwins neger opera Elke voorstelling is een feestelijke bijeenkomst van een verwachtingsvol publiek, dat na afloop opgetogen huiswaarts keert. Geen enkel toneel- of muziekliefhebber mag deze unieke kans voorbij laten gaan, want de hier gele verde artistieke prestatie is zondermeer opzienbarend. Lengte van het programma 3 uur. Speciale toegangsprijzen van 1.50 tot f 3. Toegang 14 jaar Schoolstraat 2 Telef. 1450 Apart bloemwerk voor iedere gelegenheid. Opdrachten voor buiten kom Venray moeten vóór 12 uur in ons bezit zijn, om diezelfde dag nog bezorgd te kunnen worden. Wij kochten 50 stuks RAP IMPERIAL en IMPERIAL model 19621963, die wij gaan verkopen voor Gegevens Turbo koeling Grote Buddy Kofïerrek Kilometerteller Stuurslot Krachtige remmen Voor en achter zweefarmvering Muurvaste wegligging. Kleuren groen-crème blauw-crème rood-crème lolt Financiering: 28 n.'P rnnbetaling restant in 6 12 rf 3 maanden Prima service en alle onderdelen voorradig. Heeft U een oude brommer om in te ruilen Ondanks deze fantastisch lage prij zen geven de hoogste waarde. Informeer eens en maak een gratis proefrit. Natuurlijk weer bij Het Rijwielhuis LEDEACKER Tel. 409 St. Anthonis

Peel en Maas | 1962 | | pagina 4