Kerkelijke Diensten S.V.y. NIEUWS WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN PMJSRPER^K\¥^SlTAALt/Pie50™bultenSVenr»T 1.75) van 7 tot en met 15 okt. Vrijdag 5 oktober 1962 No. 40 Drie en tachtigste jaargang PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1050652 PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kapl. Bors. Zondag: 17e zondag na Pinksteren. 6.30 Sj. Maessen; 7.30 vr. Gooren- Bouten; 8.30 Gertr. Gerrits; 9.30 Hoogmis voor de parochie; 11 uur José Kremer-Vullings; 6 uur L. Maessen. Maandag: 6.45 Chr. Gossens; 7.30 W. Swinkels (Langeweg); 7.30 Ant. van Osch; 8.15 Mgr. Dr. Hoefnagels 1 h.; 8.15 Jan Oudenhoven. Dinsdag: 6.45 Jan Oudenhoven; 7.30 Leen Hanraets; 8.15 Jacob Kers ten en echtgenote; 9.30 plechtig hu welijk Jenneskens-Janssen. Woensdag: 6.45 J. Th. Evers; 7.30 Deken Hanraets; 8.15 Dr. Bloemen; 8.15 J. Coenen; 7 uur Avondmis bij de opening van het Concilie. Donderdag: 6.45 llenr. van Well- Voermans; 7.30 Jan Oudenhoven; 8.15 plechtige Kindermis voor het Concilie; 8.15 Maria Bongen-van Kessel; 7.30 Avondmis voor de Boe rinnenbond. Vrijdag: 6.45 Jan Oudenhoven; 7 30 Ant. Weiten- 8.15 best. dienst over leden fam. Kemps-Baltussen en kin deren Harry en Anna en gedienstige Truus Thijssen; 8.15 zekere intentie R. Zaterdag: 6.45 Peter Ant. Minten en dochter Petronella; 7.30 J. Coe nen (buurt); 7.30 fam. Kusters (mw); 8.15 plechtige jaardienst Mgr. Dr. Poels en Mart. Poeis le kl.; 8.15 overleden fam. van Bracht-Brons. Biechtgelegenheid van 5.307 30. Om 7 uur Lof. Olttoberlof Wij brengen U nogmaals onder de aandacht dat er in de oktobermaand iedere avond in onze kerk om 7 uur lof met rozenkrans is. In dit lof ver wachten wij zeker in deze tijd waar in het concilie gaat beginnen van ieder gezin minstens een vertegen woordiger. Avondmis Bijzondere aandacht vragen wij ook nog voor de. avondmis op 10 ok tober aan de vooravond van het concilie, waarin wij bijzonder Gods zegen afsmeken voor het concilie. Misweek in de St. Petrus-Banden en Christus Koning Parochie Van 411 november zal in de St. Petrus Banden-parochie en Chris tus Koning-parochie een Misweek gehouden worden om daardoor de gelovigen te brengen tot een meer innige en overtuigde beleving en viering van het H. Misoffer. Binnenkort zal het programma van deze week gepubliceerd worden en kort voor deze week zal huis aan huis een circulaire bezorgd worden. Wij kondigen deze week uu reeds aan om U allen te vragen deze week vrij te houden, 's Morgens de H. Mis bij te wonen op de gewone uren en verder nog een H. Mis om 9 uur, speciaal voor de moeders en ouden van dagen. De oefeningen zijn 's avonds om half acht tot half negen. Laten wij hiermee rekening houden met onze vergaderingen. Vrijdagavond om 9 uur avondmis. Wij rekenen op het meedoen van al le parochianen. donderdag 11, vrijdag 12 en zondag 14 oktober in onze Rektoraatskerk wordt gehouden. Zult U het goed le zen? Donderdag en vrijdag 8 uur de avondoefening met gesprek over het concilie. Zondag 14 oktober 7 uur sluiting. Mogen we U nog eens vriendelijk vragen goed op te ko men? 2. Zondag a.s. 7 oktober zal Lr een brochure worden aangeboden, nl. „Wat weet U van het concilie". Een beknopte, voor iedereen begrijpelij ke en zeer goede uiteenzetting over de geschiedenis en betekenis van 't concilie. Daar heeft iedereen wat aan. Laat ieder volwassene en zeker ieder gezin zo'n boekje kopen en le zen. De prijs is slechts 0,30. 3. Mogen we dringend vragen, dat al degenen die voor in het koor plaats nemen van alles afblijven, wat zich daar aan boeken en wat ook bevindt! Er zijn meerdere klach ten over verdwijnen, stukmaken van die dingen. Ouders wilt U voor al uw grotere jeugd hierop attent maken? 4. Van 14 november is te Veulo in het retraitehuis een retraite voor de mannen van de Vredes-parochie te Venray. Misintenties Zondag: 7.30 Fons Beerkens; 7.45 overleden moeder; 9 uur Noud van Lin en Herman Clabbers; 10.15 overleden familie W. v. d. Munck- hof-Goumans; 11.45 uur Leonarda Ewalts-Janssen. Maandag: 6.15 Selida Virginia Ro- jen; 7.45 Henricus Jans en Theodora Kessels en overleden kinderen. Dinsdag: 7 uur Herman Metz; 7.45 Matheys Litjens en Johanna Willems; 8.30 Johannes Jeuken en Johanna Geurts. Woensdag: 7.45 overleden vader; 8.30 Jeanette Esser. Donderdag: 6.15 zekere intentie; 7 uur gezinsmis; 7.45 Martinus Dee- nen en Anna Wijnhoven. Vrijdag: 7 uur overdeden ouders; 7.45 voor zalige dood ouders, kin deren, kleinkinderen. Zaterdag: 6.15 Constans Rojer; 7 uur overleden ouders Tonen-Ver- meulen; 8.30 Wim Michiels en over leden familie. Dienbeurten 6.30: G. Verschuren, B. Peters, J. Rongen, H. Bosch. 9.00: G. Jeuken, K. Jeuken, M. v. Roy, A. Derks. 11.45: H. v. Gend, J. Naus, J. Evers C. Evers. PAROCHIEKERK OOSTRUM RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Primald. Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 17e zondag na Pinksteren. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De Hoogmis om 10.15. De kollekte (2 in 1) voor kerk en kerkenbouw. Om 7 uur Lof met noveen, gebeden en gezangen. Maandag: H. Bergitta, Maagd. 7.45 gedialogeerde Mis van de noveen, 's Avonds om 7.30 lof met gebeden en gezangen van de noveen voor- het concilie. Dinsdag: H, Johannes Leonardus, belijder. 7.45 gedialogeerde Mis van de noveen, 's Avonds 7.30 lof met gebeden en gezangen van de noveen voor het concilie. Woensdag: H. Daniël en gezellen, martelaren. 7.45 gedialogeerde H. Mis van de noveen. Van 5- 8 gele genheid om 't Sacrament der biecht te ontvangen. 8.30 plechtige gezon gen avondmis ter ere van de H. Geest op de vooravond van het concilie. Geen Lof om 7.30. Donderdag: Feest van het Moe derschap van Maria, 's Avonds om 8 uur opening van het triduum over het concilie. Vrijdag: H. Serafinus, belijder, 's Avonds 8 uur tweede avond van het triduum over het Concilie. Zaterdag: H. Eduard, belijder. Van 38 gelegenheid om het sacrament der biecht te ontvangen. 7.30 oefe ning van de oktobermaand. Mededelingen 1. Deze week krijgt u allen een folder thuis over het triduum, dat Zondag: 17e zondag na Pinksteren. 7 uur H. Mis voor de parochie; 8.30 Hoogmis, maandaienst Antoon De- rickx; 10 uur Hoogmis voor de deel nemers aan de processie van Leu- nen; 3 uur Gebedsoefening voor het Concilie. Maandag: 7.30 overleden familie Camps-Jeuken; zijaltaar Leida Claessens-Teuws. Dinsdag: 7.30 gezongen maand- dienst Maria Gertruda v. Rens-Lit- jens. Woensdag: 7.30 Gerard Wientjes; 7 uur Avondmis om Gods licht te vragen voor het Concilie. Donderdag: Feest van Maria's Moederschap. 7.30 gezongen maand- dienst Maria Thielen-Rutten; 7 uur Avondmis voor alle moeders van de parochie, daarna Moederavond in 't parochiehuis. Vrijdag: 7.30 gestichte gezongen jaardienst Johanna Jenneskens. Zaterdag: 7.30 gezongen maand- dienst Jean Camps. Biechten van 3- 4 en van 6.30-7.30 uur; 7.3C Maria- lof, vooral voor de vrouwen. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 17e zondag na Pinksteren. Eerste zondag der maand, Rozen krans-zondag. Leesmissen om 6.30; kindermis 7.30; 2e H. Mis om 8.30; 10 uur parochiehoogmis; 3 uur aan biddingsuur, Rozenkrans en Lof. Eerste kollekte is buitengewone kollekte, die bijzonder is aanbevo len; 2e kollekte voor 't Bisdom. Maandag: 7.30 Stichting Joh. Muy- sers. Dinsdag: 7.30 Stichting Mathias Baeten en Joanna Smits. Woensdag: 7.30 Stichting Peter Pouwels, Gertruda v. d. Ven, Peter Joannes Pouwels, Gerardus Pouwels. 's Avonds om 7.30 avondmis bij ge legenheid van de opening van het 2e Vaticaanse concilie. Deze H. Mis wordt ten zeerste aanbevolen om aanwezig te zijn. Donderdag: 7.30 zieledienst voor een overledene. Vrijdag: 7.30 Stichting Wilhelmus Steegs, Maria Janssen, Maria Catha- rina Maessen. Zaterdag: 7.30 zieledienst Huber- tus Bisterfels en Eleonora Kemme- lings. Zaterdagavond biechthoren van 57 uur. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag 6 oktober biechtgelegen heid van 57 en direct na 't Lof. Zondag: 17e zondag na Pinksteren. Rozenkrans-zondag, H. Mis van 't feest. 7.30 leesmis voor 't Concilie; 10 uur Hoogmis voor de Parochie; 3 uur Lof met Rozenhoedje en Ge bed tot St. Joseph voor 't Concilie. Na 't Lof biechtgelegenheid tot 4.30 en 's morgens voor de H. Mis sen. Vandaag maandelijkse buiten gewone kollekte. Maandag: 7.30 gestichte gezongen jaardienst voor Joh. van Eindt en W. Cox. Dinsdag: 7.30 gezongen H. Mis voor overleden familie Duykers- Rambags. Woensdag: 7.30 gezongen H. Mis voor Overleden familie Vollenberg- Philpsen; i's avonds 7.30 Avondmis voor 't Concilie. Vanaf 5.30 biecht gelegenheid. Donderdag: 7.30 gezongen H. Mis voor overleden familie Vollenberg- Arts. Vrijdag: 7.30 gezongen jaardienst voor Maria en Herman Philipsen. Zaterdag: 7.30 gezongen I-I. Mis ter ere van Onze Lieve Vrouw van Al tijddurende Bijstand tot intentie van hen die offerden. Biechtgelegenheid van 67. Om 7 uur oktoberlof. Kerkpoetsen: Lena Emonts en Mia Swinkels. Misdienaars: Groep II, 3. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 17e zondag na Pinksteren. Feest van O.L. Vrouw van de Ro zenkrans. Om 6.45 leesmis voor de parochie; 8 uur leesmis voor Theo- dor Bouten; 10.30 leesmis. Om 10 u. in Oostrum hoogmis voor de levende en overleden leden van de rozen kransbroederschap. Om kwart voor negen vertrekt de processie aan de kerk. In Oostrum wordt om 11.30 u. de klok geluid en komen we in de kerk bijeen voor een rondgang over de Vlasakker. Daarna vertrek naar huis. Hier in de kerk wordt de be devaart beëindigd met Tantum Ergo en zegen met het Allerheiligste. De ze namiddag geen lof. Vandaag le zondag van de maand, maandkollelc- te voor de kerk en tevens voor de processiekaars. Als voorbereiding voor de bedevaart en voor het con cilie worden de parochianen ver zocht zoveel mogelijk te biechten. Daartoe is gelegenheid hier in de kerk op zaterdag G oktober bij een eerw. Pater van 3 6 en na het lof zolang als er mensen zijn die willen biechten. Maandag: gesticht jaargetijde voor Peter Johannes Wilms en Johanna Wismans. Dinsdag: leesmis voor Peter Wil- lemse en Catharina Geeraets (kin dermis meisjes). Woensdag: gesticht jaargetijde v. Jan Albeit Heesen. Donderdag: leesmis tot intentie van alle Leunse moeders vanwege de boerinnenbond. Feest van Maria's Moederschap (kindermis voor de jongens). Vrijdag: gesticht jaargetijde voor Johannes Hubertus Loenen. Zaterdag: 7.30 gezongen dienst voor Peter Johannes Litjens; 8 uur leesmis tot bijzondere intentie. Ge legenheid om te biechten van 45 en van 77.30. Daarna Lof. Kerkpoetsen: Nelly Willemse (Overbroek) en Tonny van Meijel. Deze week woensdagavond om 8 uur avondmis met preek op de voor avond van het concilie. In de loop van de week komen de Eerw. Zusters Passionistinnen van Mook aan huis uw steun vragen voor haar missie in Brazilië. Deze kollekte wordt dringend in uw wel willende aandacht aanbevolen. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 17e zondag na Pinksteren. Solemniteit van de H. Rozenkrans. 6.30 Communieuitreiken; 7 uur Lees mis voor Joannes Hubertus Janssen en echtgenote; 8.15 leesmis voor bij zondere intentie (Madou); 10 uur Hoogmis voor de parochie; 2.30 PI. Lof met feestpredikatie, waarna processie naar de Mariakapel. Maandag: feestdag van de H. Bir- gitta. 6.45 Leesmis voor Peter Joh. Ewals en Ger. v. Enckevort; 7.30 Hoogmis tot intentie van de Vee verzekering. Dinsdag: 6.45 gestichte leesmis voor Theodorus Verheyen en Anto- nia Poels; 7.30 gesticht jaargetijde voor overleden familie van Meyel- van Rijs wij ck. Woensdag: 6.45 Leesmis voor Wil- helmina Verlindcn-Bistervels; 7.30 gesticht jaargetijde voor P. Evers, 's Avonds om 8 u. plechtige Avond mis voor het welslagen van het Con cilie. Donderdag: Feest van 't Moeder schap van Maria, openingsdag van het Concilie. 6.45 Leesmis voor het welslagen van het Concilie (Wed. Muysers); 7.30 jaargetijde voor Theo Pubben. Vrijdag: 6.45 leesmis voor Bertha van Dijck; 7.30 gezongen H. Mis tot intentie van de Boerinnenbond. Zaterdag: 6.45 Leesmis voor Wed. van Vegchel-Claessens; 7.30 gesticht jaargetijde voor Henricus Verhaag. Van 5—7 uur biechtgelegenheid. Om 7 uur Marialof. A.s. zondag kollekte voor het De kenaal Caritatief Centrum. Donder dagavond om 7.30 gebedsoefening voor het Concilie (boekjes mee brengen). PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 17e zondag na Pinksteren. Rozenkrans-zondag. 6.30 leesmis v. Martin Thoone en Petronella La- mers; 8.10 leesmis voor Renier Swin kels; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis voor zekere intentie; 2 uur Lof. Vandaag kan men een volle aflaat verdienen als men gebiecht en ge communiceerd heeft en enige tijd voor intentie van de paus bidt tot God en de H. Maagd. Maandag: 7.30 maanddienst voor Gerard Deters; zijaltaar leesmis voor de overleden familie Spreeuwen- berg-van Hoof. Dinsdag: 7.30 leesmis voor de overleden familie Keyzers-Smeets; zijaltaar voor de overleden ouders Versteegen-Arts. Woensdag: 7.30 gezongen jaarge tijde voor Thomas Ivlichels, gezon gen avondmis voor het welslagen van het Concilie. Donderdag: 7.30 gezongen H. Mis voor het welslagen van het concilie en voor de noden der kerk; zijaltaar leesmis voor intentie van de familie Koonings-Janssen. Vrijdag: 7.30 gesticht jaargetijde van Andreas Philipsen; 8.45 H. Mis voor de kinderen. Zaterdag: 7.30 gesticht jaargetijde voor Pierre en Harry Janssen; 10 u. huwelijksmis voor het bruidspaar Wils-Geerets. Gelegenheid om te biechten van 78 uur. RECTORAAT VEULEN Zondag: 17e zondag na Pinksteren. 7 uur gelegenheid om te communi ceren; 7.30 leesmis voor de overle den familie van Meyel-Poels; 10 uur hoogmis voor de bekende intenties. 2.30 Novene-oefening voor het con cilie. Maandag: leesmis voor overleden familie Thomassen; 7.30 's avonds novene-oefening. Dinsdag: leesmis voor zaliger Ge rard Smits; 7.30 's avonds novene oefening. Woensdag: leesmis voor overleden familie Koenen-Janssen; 7.30 uur 's avonds hoogmis voor het Concilie. Donderdag: feest van het Moeder schap van Maria, leesmis voor het concilie. 's Avonds 7 uur leesmis tot inten tie van de leden van de boeirnnen- bond bij gelegenheid van de aan vang van het winterseizoen Vrijdag: leesmis voor een zalige dood; 's avonds 7.30 leesmis om Gods genade af te smeken voer het werk van B.J.B. Zaterdag: hoogmis voor afgestor ven familie van Wylick-Engelen; 's avonds 7.30 uur avondoefening ter ere van O.L. Vrouw. Akolieten voor a.s. zondag: Ger- rit Reintjes, Jan Geelen en Piet Cox. Kerkpoetsen: Zus v. Meijel en Mien v. Rijswijck. RECTORAAT HEIDE Zondag. 17e zondag na Pinksteren. 7.30 H. Mis uit dankbaarheid; 10 u. gesticht jaargetijde voor Sibertus Muijsers en Megchelina Martens. Akolieten: A. van Rens en P. Derikx. Lof te 3 uur. Misdienaars van de week: Jacques Derikx en Naud Gie- lens. Maandag: 7.30 H. Mis tot intentie van familie Droesen. Dinsdag: 7.30 H. Mis tot intentie van familie Michels-Rongen. Woensdag: 7.30 H. Mis voor de overleden vader Engelbert.us Nellen Donderdag: Feest van het moe derschap van Maria. Begin van het Concilie. 7.30 Hoogmis voor de le vende en overleden leden van de Boerinnenbond. Leden van de zang koren! Denkt U aan de repetitie. Vrijdag: 7.30 H. Mis tot bijzondere intentie. Zaterdag: 7.30 H. Mis voor de over leden ouders Muysers-Spee en over leden kinderen. 7 uur Biechtgelegen heid en om 7.30 Lof. Klas 3 leert van de katechismus vraag 151; klas 4 vraag 151; klas 5 de vragen 146, 150, 151, 153, 156, 157, 158; klas 6 de vragen 146, 150. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 17e zondag na Pinksteren. Rozenkranszondag. 7 uur Vroegmis tot intentie van familie Cornelissen- Hendriks; 10 uur Hoogmis voor de overledenen van de familie Baten en Michels; 19.30 gebedsoefening voor het Alg. Concilie. Door de week H. Mis om 7.30 uur. Maandag: tot intentie van familie Pubben-Janssen; 19.30 gebedsoefe ning voor het Concilie. Dinsdag: tot bijzondere intentie (Merselo); 19.30 gebedsoefening voor het Concilie. Woensdag: 7.30 voor de overlede nen van familie Loenen-Cruijsen; 19.30 gezongen avondmis voor het Alg. Concilie. Donderdag: feest van Maria's Moe derschap. gezongen H. Mis tot in tentie van leden van Boerinnenbond (kollekte). Vrijdag: voor de overledenen van familie Weerts-Nelissen. Zaterdag: voor de zielerust van P. Kissen; 10.30 lof ter ere van Maria, Koningin van de Vrede. Biechtgele genheid: dagelijks vóór H. Mis, maandag, dinsdag en woensdag vóór avondoefening; zaterdag vóór en na het Lof. Zondag: kollekte voor de nieuwe kerk. Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold Vrrr ongeschoold y*. "Aanmelden dagelijks - A I ook na werktijd - aar. U I c!e fabriek, bij de portier lèL N.V. INALFA VENRAY Een groot aantal toeschouwers omzoomden zondag j.l. het SVV-veld aan de Oostsingel voor de wedstrijd Venray 1Wanssum 1. De verwach tingen voor deze wedstrijd waren hoog en menig gokje werd gewaagd omtrent de uitslag van de wedstrijd. Venray had Piet Philipsen weer in haar gelederen en dit bleek een hele verstreking in de achterhoede te zijn. Voor rust waren beide par tijen volkomen aan elkaar gewaagd en beide doelen kwamen zo nu en dan onder zware druk te staan. Het merendeel van de eerste helft speel de zich echter op het middenveld af. Vlak voor rust leek het er nog even op dat v. d. Vorst voor Venray zou scoren, maar zijn schot werd door de paal gekeerd. De ruststand was 0—0. Na rust kon Wanssum het hoge tempo van Venray niet meer bij benen en zodoende konden zij nog maar sporadisch gevaarlijk worden Venray daarentegen zette het Wans- sum-doel onder zware druk. P. Smits kreeg een doelrijpe kans, doch hij zag zijn schot juist langs de ver keerde kant van de paal gaan. Vem*ay deed er nu nog een schep je boven op. De voorhoede combi neerde beter en er werd flink ge schoten. Een kwartier voor het ein de moest J. Arts zich laten vervan gen door A. Janssen wegens een enkelblessure. Kort voor het einde, toen menige suporter zich al verzoend had met een gelijkspel het wilde immers toch niet lukken kreeg Rongen de bal in vrijstaande positie toege speeld na goed voorbereidend werk van P. Smits en Koonings. Gerrit bekeek het zich nu goed en gaf de Wanssum-goalie ditmaal geen kans 10. Wanssum kon niet meer de macht opbrengen om zich in de laat ste minuten nog teweer te stellen. Even leek het er nog op dat Venray de overwinning wat duidelijker zou stellen, doch hiervoor was de tijd te kort. Zo kwam dan het einde van deze spannende, doch faire derby, waar Venray uiteindelijk als ver diende overwinnaar uit het strijd perk trad. Venray 2 heeft het in Weert tegen Wilhelmina '08 3 niet tot een over winning kunnen brengen. De rust ging in met een 10 voorsprong voor Wilhelmina. Henk Volleberg zorgde in 6e minuut van de tweede helft met een magnifiek doelpunt voor de gelijkmaker. De achterhoede van onze reserves die in een grootse vorm stak zorgde dat dit tevens de eindstand was. Venray 3 was de grote overwin naar van deze zondag. Zij wonnen met 12 de uitbeurt tegen Geys- teren in een fair duel. Venray 4Griendtsveen 1 was 'n zeer goede wedstrijd waar de span ning niet ontbrak. Griendtsveen scoorde de openingstreffer, doch SW zorgde voor rust nog op gelijke voet te komen met een schitterend doelpunt van rechtsbuiten Swinkels. Dezelfde speler scoorde na rust nog driemaal en zodoende won Venray 4 deze wedstrijd verdiend met 4-1. Venray 5 stelde iets teleur. Zij verloren met 31 van Wanssum 2. SVV 7 moest met 3-1 haar meer dere erkennen in Wanssum 3. Zondag a.s. reist Venray 1 naar Schaesberg om daar te spelen tegen hekkensluiter RKONS. Deze ploeg zal ongetwijfeld alles in het werk stellen om tot een overwinning te komen en de rode lantaarn aan een ander vereniging over te geven. Wordt er door de SVV-ers met het zelfde enthousiasme gespeeld als j.l. zondag, dan zit er winst is. Het is echter zaak deze tegenstander niet te onderschatten. Venray 2 krijgt bezoek van Wit- tenhorst 2. In Horst werd het een gelijkspel, maar als onze reserves zich ten volle inzetten, dan menen wij dat onze mannen beide puntjes in Venray kunnen houden. Venray 3 speelt thuis tegen kop loper Tienray 1. Onze jongens heb ben het gepresteerd om Geysteren te kloppen, wij geloven dat zii dan ook in staat geacht moeten worden om Tienray een gelijkspel af te dwingen. Venray 4 kriiqt het ook a.s. zon dag weejxftioeilijk, nl. in de uitwed- strijd^tégen Sevenum 2. Dit is nog meter jaar een struikelblok geweest voor het vierde. Als er gespeeld wordt zoals zondag dan kan onge twijfeld de traditie gebroken wor den en brengen zij beide puntjes mee naar Venray. Voor Venray 5 staat de wedstrijd tegen Merselo 1 op het programma. ~ok dit is voor het 5e weer een zwa- wedstriid, temeer daar Merselo nogNmverslagen is. Een geliikspel ligt tobi^ in de lijn der verwachtin gen. Venray 6 "|aat bii Oostrum 3 op bezoek. Ook hier houden wij het op een overwinning voor de SVV-ers. Programma: RKONS 1Venray 1 2.30 uur Venray 2Wittenhorst 2 2.30 uur Venray 3Tienray 1 2.30 uur Sevenum 2Venray 4 2.00 uur Venray 5Merselo 1 12.00 uur Oostrum 3Venray 6 12.00 uur Het ligt in de bedoeling van het Comité voor Bijzondere Diensten om op vrijdag 30 november een St. Ni- colaas-avond te organiseren, terwijl zij mits de benodigde vergunnin gen worden verkregen op 16 en 17 maart 1963 een groots opgezet fancy-fair houden in zaal Wilhel mina. SVV-VETERANEN Ter afsluiting van het seizoen 1961-1962 spelen de SVV-veteranen zaterdag a.s. om half 5 een wedstrijd tegen de veteranen van PSV uit Eindhoven. Na afloop van de wed strijd worden alle leden en dona teurs verwacht in Hotel Manders aan de Maasheseweg. SVV AFD. JEUGD Na de in een zeer goede wedstrijd behaalde 1-6 overwinning tegen IVO en de 4-1 overwinning tegen Sevenum in een minder goede wed strijd moest Al verleden zondag in Venlo tegen VVV Al aantreden. Het begon slecht, doordat vlak voor de wedstrijd twee spelers zich afmeldden, waardoor er vlug twee anderen opgetrommeld moesten wor den. Het begin was voor Venray, dat met vlotte aanvallen keer op keer op de Venlose defensie beukte, doch zonder resultaat. Steeds kwam er weer een been van een VVV-speler tussen, die met forse tackles en ver re trappen probeerden op te ruimen. Dat lukte tot enkele minuten voor rust, toen P. Vollenberg alleen door brak en beheerst inschoot 0-1. Geen geldig doelpunt echter vol gens de WV-leiders, die meenden dat er 6 min. te lang was gespeeld. Doch resoluut besliste onze leider, die de wedstrijd leidde, dat nog 1 minuut gespeeld moest worden. Na rust hadden we wind tegen, wat onze voorhoede beter scheen te liggen. Er werd beter en sneller gecombineerd en geschoten en keer op keer greep de Venlose defensie mis. Doch zoals zo dikwijls gebeurt, het doelpunt viel aan de andere kant. Even was onze ploeg aange tast, maar êen prachtige goal van P. Volleberg 1-2, na een mooie pass herstelde het vertrouwen en toen even later P. Oudenhoven op rechts doorbrak en hard inschoot leek de wedstrijd met nog 8 min. spelen be slist, maar VVV kwam terug. Na een mooie aanval op rechts schoot hun rechtsbinnen onhoudbaar in 2-3. De druk op ons doel werd nu groter en de gelijkmaker hing in de lucht, maar het Venlo's offensief kwam te laat. Na 3 wedstrijden staat ons elf tal bovenaan met 6 punten en een doelgemidelde van 13-4, waarschijn lijk gevolgd door Irene en Bergen. (geheel nieuwe sortering in ederwaren én onaies iiilles rijbewijs-étuis Pouwels Warenhuis Hofstraat 10 Tel. 156^

Peel en Maas | 1962 | | pagina 9