ir Albert Heijn Albert Heijn heeft de lekkerste kaas! 7§ DUIVENSPORT Diensten f i o r a n i PHILIPS HANDMIXERS II n van 111 haaren HUISKAMERS ttAT** 445. EDAMMER Belegen Boerekaas 100 gram 39 Belegen Goudse 100 gram 35 Smeerkaas pakje 100 gram 39 Koffiemelk Slagroom Theeworstjes Saks. leverworst 3 blikjes 89 Henne- eieren io tot 22 september TUMMERS-CREMERS n.v. Huiskamers in diverse prijzen Rob van Haaren kan 't U bewijzen Zaal van Moorsel, Deurne Bent u al op de „Kaas-show" geweest? 75 jaar en aktiever dan ooit al^e brengen en werd overgegaan iot bekendmaken van de uitslag en Ujiet uitreiken der prijzen, Rt. A. C. Sanders, Zeelst 277,5 p. M. v. d. Haven, A'dam 260 p. M. Stuyvers, Mierlo-Hout 255,5 p. doft. A. Klomp Mierlo-Hout 248,5 p. 5. Ruiters, Heerlen 245 p. J. v. d. Leeuw, Venray 221,5 p. id(7. H. Maassen, Geleen 221 p. Roft. L. Janssen, Venray 202,5 p. :ht Een extra prijs voor de beste ge leider werd toegekend aan de heer deL- Janssen, Venray, die een extra ïtvjoluimpje kreeg van de heer Smits voor deze prestatie. Hierna sprak de heer H. Dechnar •tanog een dankwoord tot alle mede- 3atwerkers aan deze wedstrijd. Zij kun nen terugzien op een zeer geslaagde ivvedstrijddag. I Voor de uitslag van de loterij ver- liwijzen wij naar de advertentie el- in dit blad. P.D.V. DE ZWALUW De kampioenschappen met de j em erge duiven werden behaald als volgt: le 1. L. Coopmans 1466 p.; 2. J. Verste gen en Zn. 1457 p.; 3. M. v. Houdt 00 1366 p.; 4. M. v. Houdt 1365 p.; 5. E ^Oudenhoven met 1325 p. Zoals we zien, zit er niet veel puntenverschil in. Van de bijna 1000 jonge duiven waarmee we van start zijn gegaan, blijven er dus nog maar 3 over, die op al de 6 vluchten prijs vlogen. Reclames over deze kampioenschap pen tot uiterlijk 22 september bij onze sekretaris. Op de vlucht vanaf Hannut kre gen de late jongen niet veel kans en waren het de jarigen en ouden, die prijs vlogen. J. Verstegen en Zn. waren het, die van de 640 duiven de eerste speelden. Zo gauw als de poulebrieven voor Dover hier zijn, zal de sekretaris ze tol uitreiken. Vandaag vraagt de MIVA U die missionarissen-in-nood te helpen. Wilt U de 2 in 1 kollekte goed ge denken. Denk aan die 223, die zon der onze hulp hulpeloos zijn. Misintenties Zondag: 6.30 overleden familie; 7.45 overleden ouders (Z.)9 uur 9 uur Antoon Pouwels; 10.15 uit dankbaarheid; 11.45 Margaretha Pouwels-Kassing. Maandag: 6.15 Antoinette Ram- melman-Elsevier; 7 uur Herman Metz. Dinsdag: 7 uur overleden familie Thielen-Hendriks; 8.30 Hendrikus Hoof en echtgenote. Woensdag: 7 uur Willem en Jan Claessens; 7.45 Mevrouw Coenders- Buis en zoon Arnold. Donderdag: 7 uur Gezinsmis om zegen over onze gezinnen. Vrijdag: 6.15 Eva Mathilda Rojer; 7 uru overleden ouders Tonen-Ver- meulen; 7.45 overleden familie Stoks-Janssen. Zaterdag: 7 uur overleden familie Ambrosius. Dienbeurten 6.30: G. Verschuren, B. Peters, J. Rongen, H. Bosch. 9.00: G. Jeuken, K. Jeuken, M. v. Roy, A. Derks. 11.45: H. v. Gend, J. Naus, J. Evers, C. Evers. Gidsen Rectoraat Vanaf maandag 17 september half zeven n.m. opgeven nieuwe gidsen in de kringhut Patersstraat. Leeftijd vanaf 11 jaar. Derde Orde-nieuws Maandagavond 17 september is er om 8 uur in San Damiano maand vergadering voor de leden van de D.O. en alle belangstellenden. On derwerp: Het oecumenisch Concilie. Een gesprek over het concilie met kleurenprojectie ,door Pater Urba- nus van Gemert o.f.m. PAROCHIEKERK OOSTRUM oil Zondag: 14e zondag na Pinksteren 7 uur Parochiemis; 8 en 9 uur H. Leesmis; 10 uur Hoogmis voor de deelnemers aan de processie van Oirlo; 7 uur Lof met nreek en licht processie voor de vereniging de „H. Stede", Dekenaat Vem-ay. Ook da mes zijn welkom. Vandaag: kerkdeurkollekte voor de Miva. Maandag: 7.30 Pet. Joh. Pouwels en Johanna Minten. Dinsdag: 7.30 gezongen maand- dienst Johanna Rutten-Cremers. Woensdag: 7.30 Leonard Maas. Donderdag: 7.30 Mina Janssen- van Dijck. Vrijdag: (vastendag). Missievrij dag. 7.30 overleden familie Jeucknn- Niessen. Zaterdag: 7.30 ter ere van O.L Vrouw, intentie Bonants. Biechten van 34 en van 6.307.30. 7.30 Ma- rialof. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 14e zondag na Pinksteren. 3e zondag der maand. Vandaag gaat de processie naar Oostrum: daarom zijn er 2 H. Missen en wel om 6.30 en 7.30. Om 9 uur verzameling aan de kerk; 10 uur Hoogmis in Oos trum; bij terugkomst in Oirlo Tan tum Ergo en zegen; nam. geen lof. Ik hoop en vertrouw dat gij allen, zonder uitzondering, deze processie in grote getale meemaakt. Maandag: 7.30 jaargetijde Marti- nus Philipsen. Dinsdag: 7.30 maanddienst Marti- nus Baltussen. Woensdag: 7.30 zieledienst Jan Mathieu Jenniskens en Bernardina Tielen. Donderdag: 7.30 Stichting Z.E. Pastoor Reynen. Vrijdag: 7.30 Hoogmis ter ere van O.L. Vrouw van Banneux. Zaterdag: 7.30 leesmis; 9.30 Hu welijksmis bruidspaar Vossen-Ver- steegen. Zaterdagavond biechten van 57 uur. Woensdag, vrijdag en zaterdag zijn le quatertemperdagen, alleen vrij dag is vasten- en onthoudingsdag. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 14e zondag na Pinksteren. Aan de kerkdeur buskollekte voor de Miva. 7.30 leesmis voor moeder en overleden familie (Mv. E.); 10 uur Hoogmis voor de Parochie. Geen lof wegens eerste steenlegging Vrede- peel. Maandag: 7.30 gezongen H. Mis tot zekere intentie. Dinsdag: 7.30 gesticht gezongen jaargetijde voor Johannes v. d Wa ter en beide echtgenoten. Woensdag: 7.30 gezongen H. Mis van dankbaarheid. Donderdag: 7.30 gesticht gezongen jaargetijde voor Wilhelmina Cox. Vrijdag: 7.30 gezongen maand dienst voor Petronella Wismans- Cleven. Zaterdag: 7.30 gezongen H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddu rende Bijstand tot intentie van hen die offerden. Deze week zijn de Quatertemper dagen. Alleen vrijdag is geboden vasten- en onthoudingsdag. Biecht gelegenheid zaterdag van 67 uur. Om 7 uur Lof. Kerkpoetsen: Toos Willemsen en Truus Heidens. Misdienaars: groep 1, 2. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 14e zondag na Pinksteren. Om 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor de parochie; 9.15 hoogmis; 10.30 leesmis voor Theodorus Swinkels, echtgenote en dochter Wilhelmina; 's middags geen lof. Maandag: gezongen jaardienst voor Gerard Voesten. Dinsdag: leesmis tot zekere inten tie (kindermis voor de meisjes). Woensdag: gesticht jaargetijde voor Willem Vervuurt en echtgeno te. Donderdag: leesmis voor de moe der van Mevr. Vorst vanwege het personeel van de jongensschool. Vrijdag: gezongen dienst voor Pe ter Johannes Litjens; 's avonds om 8 uur oefening ter voorbereiding van het Concilie. Zaterdag: gestichte leesmis voor Arnold Weijs, echtgenote en overle den kinderen. Biechtgelegenheid van 45 en van 77.30. Daarna lof. Kerkpoetsen: Mia Weijs en Nelly Kuenen. Deze week woensdag, vrijdag en1 zaterdag zijn de Quatertemperdagen. Alleen vrijdag geboden vasten- en onthoudingsdag. RECTORAAT VEULEN Zondag: 14e zondag na Pinksteren. 7 uur gelegenheid tot communiceren. 7.30 Leesmis voor de overleden fa milie van Meyel-Poels; 10 uur hoog mis tot de bekende intenties; 2.30 middagoefening tot voorbereiding van het Concilie. Aan de kerkdeur is vandaag de jaarlijkse kollekte voor de Miva (Missie Verkeersmid delen Aktie). Maandag: leesmis overl. ouders Segeren-Dirven en Harry Vergeldt. Dinsdag: hoogmis voor zaliger Gerardus Houben. Woensdag: leesmis tot intentie. Donderdag: leesmis voor zaliger Willem van Ooi, echtgenote en hun zoon Willy. Vrijdag: leesmis voor zaliger Pe ter Johannes Thissen en echtgenote. Zaterdag: leesmis tot intentie fa milie Geurts-Kroijmans; 7.30 nam. avondoefening ter ere van O.L. Vrouw. Akolieten voor a.s. zondag: Piet Cox, Jan Geelen en Gerard Koenen. Kerkpoetsen: Jo Bovee en Mien v. Rijs wij ck. RECTORAAT HEIDE Zondag: 14e zondag na Pinksteren 7.30 H. Mis tot intentie van familie Drabbels; 10 uur gesticht jaargetijde voor Leonardus Spee en Lamber- dina Arts. Akolieten: H. Peeters en Jacques Janssen. Kerkdeurkollekte ten bate van de Miva. Geen Lof. Misdienaars van de week. Willy Claes en Piet Rongen. Maandag: 7.30 H. Mis tot bijzon dere intentie. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor overle den familieleden Droesen-Janssen. Woensdag: Quatertemperdag. 7.30 H. Mis tot bijzondere intentie. Donderdag: 7.30 H. Mis tot oijzon- dere intentie. Vrijdag: Quatertemperdag: gebo den vasten- en vleesloze dag. 7.30 H. Mis voor overleden vader Engel ber- tus Nellen. Zaterdag: Quatertemperdag. 7.30 H. Mis voor de overleden ouders Meijboom-Janssen; 7 uur Biechtge legenheid. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 14e zondag na Pinksteren. 6.30 weekdienst voor Gerard Deters; MODELLEN Eenvandefiorani modellen. In drie warme kleurstel lingen en zwart. Rok gevoerd. MODEHUIS Profiteer van de ENORME PRIJSVERLAGING van Mixer type HM 300 met 1 snelheid van f 47.50 nu voor 29.- Mixer type HM 3040 met 3 snelh. van f 63.50 nu voor 39.- Koopt uw huishoudelijke apparaten bij de vakman, alleen hij kan U de gewenste service verlenen. Langstraat 1 VENRAY Roermond Panningen Schoolsiraat 29 Tel. 1334 VENRAY A.s. zondag DANSEN aanvang 4 uur Orkest The Blue and White Stars o.l.v. F. vd Wijer Vatle vloerbedekking HU JUIST ZEER GOEDKOOP 8.10 leesmis voor de overl. ouders Poels-Jacobs en kinderen; 9.15 kin dermis; 10.15 Hoogmis voor de over leden familie Claessens-van Dieren- donck; 2 uur Lof, na het Lof con gregatie voor de meisjes. Maandag: 7.30 gezongen jaarge tijde voor Gerard Spreeuwenberg^ zijaltaar leesmis voor Willem Vol- lenberg. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Jo Swinkels. Woensdag: 7.30 leesmis voor de fa milie Spreeuwenberg-van Hoof; zij altaar leesmis voor de overleden ouders Versteegen-Arts. Donderdag: 7.30 leesmis voor in tentie van de familie Wismans-Goo- ren; zijaltaar leesmis voor intentie van de familie Fleurkens-van Sta veren. Vrijdag: 7.30 maanddienst voor Adriaan v. d. Hulst; zijaltaar lees mis voor Petronella v. Asten-Pou- wels. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Ge rard Deters besteld door de buren: zijaltaar leesmis uit dankbaarheid voor de familie Heidens-Smits. Deze week zijn woensdag, vrijdag en zaterdag quatertemperdagen, al leen vrijdag is geboden vasten- en onthoudingsdag. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 14e zondag na Pinksteren. 6.30 6.30 Communieuitreiken; 7 uur Vroegmis voor de parochie; 8.15 Leesmis voor de overleden familie Linders-Vermeulen; 10 uur Hoogmis ter ere van het H. Hart voor spe ciale intentie; 7 uur Lof met rozen hoedje. Maandag: 6.45 Leesmis voor Hen- ricus Eijssen; 7.30 gezongen H. Mis voor Jacobus v. d. Heuvel. Dinsdag: 6.45 Leesmis voor zekere intentie (Madou); 7.30 gezongen H. Mis van dankbaarheid (Janssen- Arts). Woensdag: 6.45 Leesmis vo:r Ni- colaas v. Tilburg en echtgenote; 7.30 gezongen H. Mis ter ere van de H. Joseph. Donderdag: 6.45 gestichte leesmis voor Ger. Bistervels, Anna Maria Peeters en familie; 7.30 jaargetijde voor Gerardus Arts en Mar. v. d. Voort. Vrijdag: Feestdag van de H Apos tel en Evangelist Matheus. 6.45 Leesmis voor Martinus Janssen; 7.30 gesticht jaargetijde voor Peter Jo hannes Poels en Wilhelmina van Vegchel. Zaterdag: 6.45 Leesmis ter ere van Onze Lieve Vrouw van Fatima (Arts); 7.30 gezongen H. Mis ter ere van O.L. Vrouw voor heilige pries* ters; 5 uur biechten voor de kinde ren van het 4e schooljaar^daarna voor anderen tot 6.30; 7.30 Marialof. Heden zondag kerkdeurkollekte voor de Miva. A.s. zondag speciale maandelijkse kollekte voor de noden van onze kerk. Deze week zijn de quatertemper dagen, alleen vrijdag geboden vas ten- en onthoudingsdag. Extra aanbieding van donderdag 13 t/m woensdag 19 september JONGE ÏOOOOOO©ooooooooo« per blikje 87 per stuk 100 gram 59 per stuk 140 gram 85 In uw AH-filiaal staan alle kaassoor ten „uitgestald". Kom eens kijken! U mag gratis proeven en keuren Kies de kaas precies naar uw smaak. De lekkerste kaas! doosje D stuks aooo©©©©©o©o©©©©< BETER LEVEN

Peel en Maas | 1962 | | pagina 7