SS 't Ij cdtyd^pstijó 69 Albert Heijn Stoplichten ËZZoPxde Stationsweg NYLONS PINDAKAAS Hoiideiifc Kerk (P ÏPJ£B«»2.50 s.v.v. NIEUWS M.H.C.VENRAY V.C.R00Y Blijf nog even liggen... in bet laken dat U't beste ligt! Cinderella Cinderella Cinderella 75 jaar...en aktiever dan ooit! van 16 tot -ja. Mevrouw, kies nu het laken dat 't beste ligt. Cinderella 55. Nieuw Extra robuust, Het laken als-uit- grootmoeders-tijd. Cinderella 66. Het fijne, mooie laken dat in de 10 jaar van zijn bestaan tot een symbool werd. Cinderella 88. Nieuw Extra fijn 'n "sprookjes-prinses" laken. "Grand luxe" - exquis droomzacht. Alle drie Cinderella kwaliteit. Zwart op wit gegarandeerd: zonder pap, zonder fouten Stuk voor stuk lakens die wij, als textielspecialisten, u warm aanbevelen. Loop dus eens bij ons aan als U morgen of zo uit winkelen gaat Mevrouw. Wij zijn U graag van dienst bij de keuze van het laken dat Ci 't beste ligt Een der nog openstaande wensen bij het afscheid van Burgemees ter O. v. d. Loo in de dertiger jaren was de „restauratie" van de Stationsweg. 25 jaren daarna stond diezelfde weg nog op het ver langlijstje van de toen scheidende burgemeester Mr. Janssen en het is uiteindelijk Mr. Custers gegeven cm nu eindelijk het start sein te geven, voor de vernieuwing, de verbreding en de verbete ring van de Stationsweg, die intussen wel verschillende malen is opgelapt, maar toch nog dringend om revisie vraagt. Welnu, daar is Vissers Wegen bouw dan deze week mee begonnen en een en ander wordt uitgevoerd volgens de plannen van het In genieursbureau van Cleef, die ook deze weg in een nieuw pakje gaat steken. 3/4 MILJOEN GULDENS is de aannemingssom en voor dit bedrag wordt de hele oude weg om geploegd (12.000 m2) en uitgevuld met steenslag. Daarop komt dan 'n zand-grindasfalt laag van 5 cm. dik, waarna de toplaag er op gebracht wordt, netjes tussen de witte rand- tegels, die de begrenzing vormen van de nieuwe weg. Dus weg met de gaten en bulten ,het ronde weg dek, de afgereden bermkanten. De weg wordt keurig recht en de erg ste bochten worden er uitgehaald. Vanaf het kruispunt met de Oost singel tot aan de Servatiusweg ko men aan beide zijden trottoirs, waaronder een keurige riolering, die het water afvoert naar Venray toe, naar de vloeivelden. Ook vanaf Mulders Ketelfabriek komt in Oos trum weer trottoir. In totaal moeten 1540 m2 tegels gelegd worden of wel zo'n dikke 16.000 tegels. Voor het overige gedeelte kcmt er een brede goot langs de weg, die 't hemelwater afvoert naar de nieuwe riolering, die langs de gehele weg loopt. Zoals gezegd .lost hel eerste gedeelte van deze riolering op die van Venray Centrum, het tweede gedeelte echter op de Oostrumse Beek. ROMMELARIJ Deze vernieuwing kost niet alleen veel geld, maar ook veel tijd. 174 werkbare dagen staan er in het be stek en dat is dan bijna een half jaar. Maar winter en regen kunnen '/olie Madame In de bekende modekleuren met of zonder naad volledige fabrieksgarantie Fijne vleeswaren 100 GRAM Casseler-rib. 69 Palingworst. 39 Fijne Snijworst 38 MAGER Ontbijtspeklwo°Ro39 SAKSISCHE Leverworst 35 Ie kwaliteit PER POT NU BETER LEVEN KWALITEITSGARANTIE Wanneer u een bil AH ge kocht artikel niet élke cent- waard acht die u er voor betaalde dan wordt u door Albert Heijn het volle bedrag vergoed. Prorvr" zonder enjgo beden1 ernstige hindernissen opwerpen al wil men wel proberen de ruim 2,5 km lange riolering nog voor de win ter grotendeels gelegd te hebben. Maar desondanks brengt deze ver nieuwing natuurlijk de nodige rom- melarij mee, waardoor het verkeer, dat op deze weg toch al behoorlijk druk is, automatisch gehinderd wordt. Nu is dat ongemak, wat nu een maal niet anders kan, nog te dragen, als automobilisten, scooters, brom mers en fietsers enig begrip tonen voor de moeilijkheden, die bij een dergelijk werk nu eenmaal altijd te voorschijn komen. Bii de weg-ver- betering in Leunen heeft men ech ter slechte ervaringen op dit terrein beleefd. Het rijdend publiek bleek daar namelijk niet altijd begrip op te kunnen brengen voor de situatie, met het gevolg dat daar het werk is gestagneerd, kleinere en grote on- geluken voorgekomen zijn en de stemming over het algemeen niet best was. De wegenbouwers vragen daar om bij het begin van dit werk nog maals nadrukkelijk om toch te wil len begrijpen dat ook zij niet anders kunnen, dat ook zij moeten blijven aandringen op kalmer rijden, op wachttijden e.d. Ten gerieve van een zo vlot mogelijk verloop van het verkeer zullen stoplichten worden gebruikt, ook en vooral in de avond uren en men zij reeds op voorhand gewaarschuwd dat aan deze stop tekens ernstig de hand zal worden gehouden. We hebben deze dingen in Venray nog niet .maar nu ze er komen, dient men te begrijpen dat ze voor de veiligheid van liet ver keer ter plaatse worden gebruikt en dat men zich daaraan heeft te onderwerpen Voor de talrijke Venray-suppor- ters die het Wittenhorst-terrein om zoomden was het een teleurstelling bij het laatste fluitsignaal van de goed leidende scheidsrechter, tegen de voor Venray nadelige score van 32 te moeten opzien. Hoopvol was de eerste wedstrijd helft beëindigd met een 20 voor sprong, verkregen door een wils krachtig samenwerkende ploeg, die in alle linies een goede samenhang te zien gaf en met niet aflatende ijver zich op overtuigende wijze de meerdere toonde van hun beduchte rivalen. Van meet af aan nam Venray vol ledig het initiatief op het midden veld en reeds na 8 minuten kon Venray verrast juichen toen onze rechtsback v. d. Vorst ontstuimig opdrong, Koonings keurig vrijspeel de en deze op tijd in vrije positie de bal toeschoof. Tegen het van af stand gelost projectiel van Wim was de Wittenhorst-doelman kansloos: 0-1. Direct na de aftrap kon de de butant rechtsbuiten alleen op het doel afstormen doch zijn te haastig schot ging over. In de 37e minuut kreeg Schmeitz, na goed voorbereidend werk van Rongen, een schietkans en het ver rassende schot dat volgde gaf Ven ray een alleszins verdiende 20 voorsprong. De rust had onze ploeg hun ca dans doen verliezen. Onze verdedi ging bleef in de aanvang het ant woord schuldig bij het ontstuimig opdringen van de Wittenhorst-voor- hoede. Reeds in 4e minuut brak midvoor F. Derks door de verdedi ging en onhoudbaar was zijn schot: 12. Enkele minuten nadien kwam reeds de gelijkmaker tot stand. Via een snelle uitval over links 'kwam de bal op de rechtervleugel, zijn in gezonden schot werd door onze doel man gestopt doch hij verloor daar bij de controle op de bal die een prooi werd voor de toestormende midvoor, die niet faalde: 22. Nog was onze ploeg niet door de depressie heen, want toen een kwar tier na rust verstreken glipte we derom de Horster-midvoor langs on ze verdediging en bracht de oranje mannen op winst :32. Een fel op winst "spelend Venray slaagde er hierna onmiddellijk in om de bakens te verzetten. De ene stormaanval na de andere werd op het Horster-doel ondernomen, doch succes bleef uit. Een hard schot van Koonings ketste tegen de lat en de hierna volgende kopbal van Pelzer rolde tergend voor de doellijn langs zonder dat een Venray-been het be- slisende tikje kon geven. Legio vrije trappen op de rand van het straf schopgebied werden door P. Smits op de Horster-doelmond afgevuurd, doch ofwel de lat bracht redding, danwel was 't vizier juist iets te hoog gesteld. Een massale aanval, waarbij onze halflinie zich keurig aansloot tijdens de laatste speelminuten bracht da nig paniek in de verdediging der thuisclub. Tot het laatste fluitsig naal hing de gelijkmaker in de lupht, maar 't tikkeltje geluk dat nodig was ontbrak ten enemale, zo dat in de stand geen wijziging meer kwam. Weliswaar een nederlaag voor onze ploeg, doch 't vertoonde spel gaf een beduidende verbetering te zien ten opzichte van de vooraf gaande wedstrijden. De constantheid van de ploeg zal nog iets moeten toenemen en dan kan met vertrou wen het verdere verloop van de competitie tegemoet worden gezien. SW 2Wilhelmina '08 3 is een aantrekkelijke wedstrijd geworden. De gastheren waren over alle linies superieur. Wilhelmina mocht dan ook blij ziin dat zij tot aan de rust de stand dubbelblank konden hou den. Na rust was het Jacq. Kusters die het Weerter doel onder schot nam en 3 maal met succes. L. Jen- niskens zorgde tenslotte met een schitterend doelpunt voor een 40 eindstand. Venray 3Melderslo 1 is een wed strijd om maar gauw te vergelen. Het werd een teleurstellende 8 -2 nederlaag. Venray 4 deed het de eerste com petitiezondag heel wat beter. Zij wonnen met 52 de zware uitwed strijd tegen Melderslo 2. Venray 6Molenwiekers 0- 5. Zondag a.s. speelt Venray 1 haar eerste thuiswedstrijd en wel tegen Tiglieja, dat afgelopen zondag het sterke VVH '16 met 20 versloeg. Daar onze SVV-ers er iedere zondag beter inkomen verwachten we een wedstrijd, waarin het aan spanning niet zal ontbreken. SVV heelt in de twee gespeelde wedstrijden laten zien ondanks de minder goede uitslagen dat zij heus hun man netje wel staan. Zij speelden ster ker dón hun tegenstanders en wij houden het dan ook op een kleine overwinning voor SVV. Venray 2 gaat bij Wittenhorst 2 op bezoek. Zij kunnen er op rekenen dat hier op zware tegenstand stui ten, maar als zij met hetzelfde en thousiasme spelen als vorige week, dan geloven we beslist dat er voor de SW-reserves winst in zit. Venray 3 gaat a.s. zondag naar Meterik. Hopenlijk wordt daar be ter aangepakt als j.l. zondag, want anders zullen zij ook dan nog zon der winstpunten zijn. Venray 4 krijgt nieuwbakken Me terik 2 op bezoek. Het vierde is op de goede weg en wij houden het dan ook op een overwinning. Venray 5 speelt zondag a.s. haar eerste wedstrijd in de 2e klasse van de afdeling Limburg en wel iegen BW 2 in Blitterswijck. V/ij ver wachten dat zij met minstens een gelijkspel uit de strijd komen. Venray 6 is vrij. De junioren van MHCV hebben zondag op het jeugdtoernooi te Uden triomfen behaald. Niet alleen de meisjes bezetten in hun afdeling de eerste plaats, ook de jongens stonden na afloop bovenaan, zij hei, met niet zo'n groot machtsvertoon. Het toernooi was perfekt georga niseerd en de kameraadschappelijk heid onder de deelnemers was ver heugend te noemen. Bovendien was de organisatie begunstigd door het goede weer. Ook het spelpeil was in de onder ste poules goed, terwijl de A-deel nemers verrasten door hun knappe technische spel. De uitslagen van de door MHCV gespeelde wedstrijden waren: Meisjes: VenrayBreda -5—0 Geel ZwartVenray 06 UdenVenray 06 Jongens: VenrayGeel Zwart 40 JulianaVenray 01 Uden BVenray 00 De meisjes vallen vooral op door hun groot aantal doelpunten. Zij waren het produktiefste team van het hele toernooi. De veroverde trofeeën werden on der luid enthousiasme naar Venray gereden alwaar ze in het clublokaal werden bijgezet. Zondag a.s. begint de heren de competitie met een thuiswedstrijd. De tegenstander is Huac 2 uit Hel mond, voorwaar geen outsider. MHCV zal dus alle zeilen bij moe ten zetten om niet onder de voet te worden gelopen alhoewel natuurlijk al het mogelijke zal worden gedaan om de competitie goed te starten. Aanvang half drie. Afgelopen zondag werd het toer- nooi-seizoen besloten met toernooien in Boxmeer en Oss. Het le dames- en 2e herenteam waren te gast bij Bovok (Boxmeer). Het damesteam stelde wat teleur, want ze kwamen niet verder als de eerste ronde. Hopenlijk gaat het in de a.s. competitie wat beter, maar dan zal er keihard getraind moeten worden. Het 2e herenteam zorgde voor dè verrassing van de dag. Ze hebben zich formidabel geweerd. Dat ze in de finale van het sterke Advendo verloren, is van minder belang. Hoodzaak: 'n prettig en strijdlustig team, dat met de 2e plaats dik te vreden mag zijn. Het le herenteam ging bij Sagitta in Oss op bezoek. De V.C. Rooy-ers moesten de wisselbeker verdedigen, die ze vorig jaar hadden gewonnen. De Venrayse volleyballers toonden zich óók dit jaar de sterkste. Er werd een hal^e speeld in twee potfcet de poule: Hurry Ufret Ever Ready Vlij mei TVC VenloVC R|. Nous OssVC Roep. was met 7 winstpig. naar en kwam zodoft. In poule B was 6. burg) als eerste geqj. De finale Tornadtf. werd door V.C. Rcfi. wonnen. Een prachf 1 het V.C. Rooy-tealeii aanvoerder voor deL. wisselbeker in ontvpli men. ra Afmelden' voortapo. dhr. M. Custers, Patwe ne [W€ Zondag j.l. organj dresseerclub De I I jaarlijkse nationale Als keurmeesters heren A. Smits, BI kinderen, Tegelen P. J. Smeets uit M per trad op de heerge terwijl de algehele bij H. Dechnar. Het welkomslwoo ken door de heer 4O1 deelnemers een spoi volle wedstrijd toe de wedstrijd onder omstandigheden eei De afdelingen 1 's morgens afgewerl werd afdeling 3 afgewerkt. De wein kregen hier aardig Er schijnt echter v tige en nuttige spo animo te bestaan. Na afloop van de te de heer A. Smit: helper, zijn medewe de organiserende hun sportiviteit en 1 D ze wedstrijd weer tc PAROCHIEKER Priester van de we Zondag: 14e zonda 6.30 Antoon van Os< sens; 8.30 Gertr. Ge mis voor de paroch nelis Linders en ki Avondmis Th. Ven Hermsen; 11 uur ze torvoertuigen en br< Congregatie voor de op Jerusalem. Aan kollekte voor de Mi\ Maandag: 6.45 Ant Ant. van Mil; 8.15 mevrouw van Ha: Harry Janssen, Hem echtgenote; 8 uur intentie van het vrc Dinsdag: 6.45 J. Leen Hanraets; 8.15 sen 1 h.; 8.15 Jan Woensdag: 6.45 Ant geweg) van vriendei 7.30 Deken Hanraets Martens en ouders 1 retha Pouwels-Kass Donderdag: 6.45 o^ v. d. Vegt-v. d. Bo{ nardus Stiphout; 8.1 milie Nagelhout-Mee Vrijdag: 6.45 Joh 7.30 Antoon van Os intentie R. Zaterdag: 6.45 Joh 7.30 N. Verstraeten; 9 uur plechtig huwe van Lierop; 9.45 ple Poels-van Ósch. Biechtgelegenheid om 7 uur Lof. RECTORAAT PA Priester v. d. week: Tel. 1973 b.g. Heden zaterdag 15 10 uur plechtige Hoo tie van onze Gouden Zondag: 14e zondag H. Missen om 6.30, 7.' De Hoogmis om 10.15 1) voor de kerk en keersmiddelen-aktie. zeer nuttige kollekte te bevelen, 's Avonds met overweging. Maandag: Feest va Wondteken van St. Dinsdag: H. Joseph Lof ter ere van St. Woensdag: Mis van dag. Donderdag: Mis va dag na Pinksteren. 7 Vrijdag: Quatertem den vasten- en Feest van de H. Matl 's Avonds om 7.30 lol Zaterdag: Mis van dag. Van 38 gelege Sacrament der Biecht MIVA klol Onder de 224 mis de MIVA om hulp ge^ is er één, die eruit noodkreet ,die er i vraagt om een jeep. I jonge pater op de wiens parochie van zend zielen zo groot vincie Noord-Brabant Hij schrijft dat hij kan werken zonder Deze noodkreet is be MIVA heeft hem een Maar hij is niet de en smeekt om hulp! 223 aanvragen tot ee van ruim anderhalf n

Peel en Maas | 1962 | | pagina 6