IEL Gevonden Ruilverkaveling L0LLEBEEK Burgerlijke Stand Rik-avond K.A.V; vrouwelijke hulp I Slagerij Coender^ hervormde gemeente blitterswijck De kerkdienst in de Ned. Herv. Kerk te Blitterswijck vangt aan op zondag 16 september a.s. om 10.30 u. Voorganger is Ds. Luyendijk, pre dikant te Nijmegen. bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter algemene ken nis dat vanaf maandag 17 september a.s.: a. de wekelijkse vergadering van burgemeester en wethouders zal worden gehouden op maandag middag om half drie; b. het spreekuur van de burgemees ter wordt gehouden: 's maandags 11—12 uur v.m.; vrijdags 34 uur n.m. en overi gens alleen na gemaakte af spraak; c. het spreekuur van elk der wet houders wordt gehouden: 's maandags van 1112 uur v.m.; en van de wethouder van sociale zaken tevens vrijdags van 5.30-7 uur n.m. en overigens alleen na gemaakte afspraak; d. de burgemeester bij afwezigheid zal worden vervangen door wet houder M. A. H. van Dijck, ook indien de burgemeester verhin derd mocht zijn, spreekuur te houden; e. bij het indienen van verzoek schriften enz. rekening gehouden moet worden met een behande lingstermijn van tenminste 4 we ken, vóórdat daarop een beslis sing kan worden genomen; f. de gemeente-secretarie, het kan toor van de gemeente-ontvanger en de kantoren van de dienst gemeentewerken voor 't publiek geopend zijn uitsluitend: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag: alleen des voormid- dags van 912 uur; op vrijdag: alleen des namiddags van 24 uur; op zaterdag: alleen zitting door de ambtenaar van de burgerlijke stand des voormiddags van 8 30- 9.30 uur. Op de overigen uren zijn de ge meente-kantoren dus voor het publiek gesloten. Venray, 7 september 1962. Burgemeester en wethouders voor noemd, Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS, burgemeester. H. P. L. VORST, secretaris. bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray brengen ter al gemene kennis, dat bij besluit van Gedeputeerde Staten van Limburg van 30 juli 1962, 4e afdeling, no. B 24218, is goedgekeurd het besluit van de raad dezer gemeente van 3 oktober 1961, no. 1043, strekkende ondermeer tot onttrekking aan het openbaar verkeer van het gedeelte van de Veldweg te Merselo, Klein- dorp, voorzover gelegen tussen de percelen sectie B no. 2206 en 2428, enerzijds en sectie B no. 3640 ander zijds. Ingevolge het bepaalde in artikel 12, 2e lid, va de Wegenwet ligt het goedgekeurd raadsbesluit van 17 september 1962 af, gedurende veer tien dagen voor eenieder op de se cretarie, afdeling I, ter inzage. De aandacht wordt er op geves tigd, dat ingevolge het bepaalde in artikel 11a van de Wegenwet voor iedere belanghebbende uiterlijk iot de dertigste dag na deze aankondi ging, van de beslissing van Gedepu teerde Staten beroepen epen staat op de Kroon. Venray, 10 september 1962. Burgemeester en wethouders voor noemd, M. A. H. v. DIJCK, loco-burg. H. P. L. VORST, secretaris wijding Mgr. L. Janssen s.m.m., bisschop van Isangi (Songo) zal in de kapel van de paters Montfortanen te Oir- schot, vrijdag de wijding van het subdiakonaat en zaterdag de wij ding van het diakonaat van de Z.E. Frater Herman Janssen Bzn. uit Oirlo toedienen. aflegging geloften bij de paters franciscanen Zaterdagmorgen vond er in de rectoraatskerk van O.L. Vrouw van Zeven Smarten te Venray de jaar lijkse plechtigheid plaats van de af legging der geloften bij de paters Minderbroeders. De Provinciaal der Minderbroeders, pater Siegbald Hoo- genboom o.f.m., droeg een plechtige hoogmis op waarna in handen van hun hoogste vertegenwoordiger de volgende fraters de eeuwige gelof ten aflegden: Zeno van der Meer, Edwardt Windt, Gerhard Marcel lis (Ysselsteyn), Romanus Bogie, Elgar van de Borne, Alfred Klaver. Theogenus Vergeer, Bertulf Mullink, Frido Lemmers, Ronan Hoogenstraa- ten, Goswin de Gier, Rufus Schijns, Menander Lap, Servus Metz, Sarto Manschot, Manfred Olsthoorn, Ge- reon Stroeken, Probus Lansbergen. afscheid g. poels als voorzitter van de kring host-venray van de d.l.s. Op de laatste vergadering van de Diocesane Limburgse Sportbond af deling Horst-Venray werd afscheid genomen van de heer G. Poels uit Venray, die meer dan 10 jaren deze afdeling als voorzitter heeft gediend. De heer Oomen van de Ned. Kath. Sportbond bood hem de bronzen speld van deze bond aan die de scheidende voorzitter bovendien tot lid van verdiensten heeft benoemd. Aanwezig waren op deze af- scheidsvergadering, waarop de heer Poels gehuldigd werd om zijn ver diensten, speciaal om zijn zorg voor de cursussen, de opleiding en de band tussen de verschillende takken van sport onderling, Rector Booy- mans de landelijke adviseur voor de sport en de heren Greveldingen en Rippe namens de DLS. Ook mevr. Poels werd in de hulde van haar man betrokken. patronaat Zondagmorgen 16 september houdt het patronaat weer haar leden inschrijving. Alle jongens die het komend jaar lid willen zijn van het patronaat worden verzocht zich zon- dgamorgen tussen 10 en 12 uur op te geven. Ook de oud-leden. Tevens bestaat er gelegenheid om zich op te geven als lid van onze schitte rende jeugddrumband. Zondagavond is dan om het seizoen te openen een prachtige film voor alle jeugdleden om 7.30 uur in de ambachtschool. opbrengsten ten bate van de vredeskerk Nu alle vakantiegeroezemoes weer langzamerhand voorbij is mogen we weer uw belangstelling komen vra gen voor de Vredeskerk. Wij hopen nog dit jaar te kunnen beginnen met de bouw maarfi nancieel zijn we nog niet zo ver. Wilt U ons helpen deze hoop te ver wezenlijken. In de maand augustus bracht de parochiële aktie op 280,05 De VI aktie waaronder giften van: N.N. te Venray 2,50 N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 25, N.N. te Venray 40, N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 12,50 N.N. te Venray 25, N.N. te Venray 2, N.N. te Venray 3, N.N. te Venray 20, N.N. te Venray 100, In totaal 488,30 Totaal Vorig saldo 768,35 54660,69 Algemeen totaal 55429,04 Gironummer 1030120 ten name van R.K. Kerkbestuur Christus Koning te Venray. Bankrekeningen bij de Boerenleenbank en Ned. Crediet- bank. st. adelbert Op maandag 24 september a.s. wordt het verenigingsjaar 1962-1963 van de afdeling Venray van de St. Adelbertvereniging geopend met 'n eerste bijeenkomst. Als spreker is voor deze vergadering uitgenodigd de ZeerEerw. Pater Dr. H. v. Strae- len, S.V.D., docent aan de Katholie ke Universiteit te Nagoya (Japan). Pater van Straelen zal een inlei ding houden onder de titel: „Het licht komt niet uit het Oosten", en waarbij China, India en Japan van uit een philosophisch-religieuze ge zichtshoek besproken zullen wor den. r.k. vrouwengilde Maandag 17 september a.s houdt het Vrouwengilde de eerste verga dering van het seizoen. Ook worden er weer cursussen georganiseerd t w. voor fijne keuken, voor naaien en knippen en voor gymnastiek. Deelname hiertoe staat nog open. De vergadering is in hotel Kemps milit. oorlogsslachtoffers De jaarlijkse contactdag van de afd. Nrd.- en Midden-Limburg van de Bond van Ned. Militaire Oorlogs slachtoffers wordt dit jaar gehouden te Venray en wel op zaterdag 29 sept. a.s. Om 2 uur n.m. zal er een kranslegging plaats hebben bij het oorlogsmonument waarna .^officiële ontvangst op het gemeentehuis. ongevallen Door het niet verlenen van voor rang aan een auto op de kruising Schoolstraat-Henseniusplein, kwam deze week K. met zijn bromfiets te vallen. Met een sleutelbeenbreuk is hij in het ziekenhuis opgenomen. Ook werd in het ziekenhuis opge nomen mevr. de H. uit Maashees, die bij een auto-ongeval een lichte hersenschudding en enkele verwon dingen opliep. Mevr. de H. was met haar man en vijf kinderen een auto ritje aan het maken toen tussen Vierlingsbeek en Holthees de wagen uit de bocht vloog en enkele malen over de kop sloeg. De andere inzit tende kwamen met schrik en enke le kleine verwondingen er van af. De auto werd zwaar beschadigd. Eveneens zwaar beschadigd werd de auto van H. aan de Stationsweg, welke in de nacht van maandag op dinsdag door een onbekend geble ven autobestuurder werd geramd. De wagen van de heer H. stond voor zijn woning geparkeerd. programma torenfeesten Vooruitlopend op het officiële pro gramma van de torenfeesten geven wij al vast de voornaamste punten hier weer, opdat men reeds nu weet wat er zo al te doen is. Zaterdag 22 september treedt de bekende Dutch Swing College Band op, onder leiding van Peter Schil- peroort; een concert met bal. Zondag 23 september is de plech tige inwijding van de toren met om 11 uur de plechtige Hoogmis. In de avonduren is er de bekende show „Even goede vrienden", met o.a. Rens van Dorth en de wereldkam pioen goochelen Fred Kaps. Maandag beleeft de nieuwe XRO- revuemusical ,,'t Zit raar in elkaar" hier zijn Limburgse première Woensdag 26 september icomt Pie ken Dassen's Poppentheater spe ciaal voor de kinderen, terwijl don derdag 27 september de ouderen ge trakteerd worden op een concert van het corps van de Oranje Nas sau Mijnen uit Heerlen. Vrijdag krijgt de jeugd van 11 15 jaar een balavond aangeboden, terwijl zaterdag daarop de bekende Tirolerkapel uit Nulland een klin kende Beierse avond verzorgt. Zondag 30 september is er iets nieuws te beleven, nl. skelter-races en het feest wordt besloten met een grote talentenjacht afgewisseld met dansen. films voor de komende maanden Bij de aanvang van het film seizoen is het programma van Luxor Theater bekend gemaakt. De na druk wordt vooral gelegd op het zuivere amusement, hoewel in het artistieke genre bijzondere werken zoals steeds niet ontbreken. Voor de jeugd zijn er niets dan klinkende namen die veel beloften inhouden zoals RAMONA met The Blue Diamonds en Jan en Kjeld, THE YOUNG ONES met Clif Ri chard en The Shadows, Mariandel met Conny Froboess, Een Pyama voor Twee met Doris Day en Roch Hudson; Mit Musik ins Paradis met Rex Gildo. En Elvis Presley is bin nenkort terug te zien in zijn groot ste succesfilm G. I. BLUES. De film waar ongetwijfeld het meest naar uitgezien wordt is de grootse miljoenenfilm EL CID met Sophia Loren en Charlton Heston. Deze film is momenteel in de gro te steden alle records aan het ver breken. De belangrijkste herverto ning van het seizoen is beslist DE KANONNEN VAN AVARONE, een film die velen graag een tweede keer zullen willen zien. Wenst U nog meer titels? Wij noemen er nog slechts enkele, nl.: Porgy and Bess en de pittige Franse film La Belle Americaine. 2 Herenportemonnaies (zonder in houd), Poels, Hofstraat 14; Benzine- tankdop met slot, Troisfontaine, Pa- terslaan; Herenpolshorloge metalen- band, v. d. Zande, Bergkampweg 2, Overloon; Huissleutel, Sijmens, Landweertweg 32; Herenrijwiel, Sas sen, Hofstraat; 2 foto's in etui, Blauwpot, Beukenlaan 8; Kinder- portemonnaie met inhoud, Politie bureau; Herenpolshorloge, Litjens, Hoebertweg 8; Sleutel, Politiebur. Muntbiljet 2,50, v. Meijel, van Ber- lostraat 5, Leunen; 2 Handdoeken en 2 zwembroeken, J. Peters, Kleindorp 6; Damesportemonnaie, Politiebur.; Regenjas (Big Ben), Vollenberg, Pa- terslaan 6; Sleutel, Politiebur.; Da- mesbeurs, Janssen, Reekgraafstraat 9; Pijp in etui, Goumans, Stations weg 5; Regenjas, Politiebur.; Kin derrijwiel, Maas, Wilhelminastr. 3; 1 Paar kinderschoentjes, Politiebur.; Rode portemonnaie, Politiebur.; 2 muntbiljetten van 2,50, Janssen, Stationsweg 29; Pop, v. d. Water, Leunseweg 12; muntbiljet van 2,50, Schaeffers, Henseniusstraat 11b; groen gekleurd vest, Janssen, St. Jo zeflaan 12, Smakt; 1 rolschaats, Sie- bers, Charles Ruysstraat 1; Knip- beursje met inhoud Schrooten, St. Odastraat 6; jl Bankbiljet van 10, v. d. Bekerom, St. Odastraat 18; Zakmes, Thomassen, Oranjestraat 15; kindertruitje, Franssen, Over- loonseweg 53; Autoped, Lucassen, Leunseweg 27; Zakmes en alpino petje, Jeuken, Beekweg 28; Kist, Lyceum; Ceintuur (blauw), Peeters, Hoogeweg 10, Oirlo; Bankbiljet van 10,Creemers, Prinses Marijke- straat 22; Witte dameshandschoenen, Linskens, Deurneseweg 12; Dames horloge, Vollebergh, Willemstraat 2; Wit kinderschoentje, Janssen, Ju- lianasingel 17; Damespolshorloge- bandje, Achten, Leunseweg 4. plaatselijke commissie aan- en verkoop van gronden gelegen in de ruilverkaveling „lollebeek" De afgelopen maanden ontving het secretariaat diverse brieven van personen, welke voornemens waren, onroerend goed, dat gelegen is bin nen het ruilverkavelingsblok „Lol- lebeek", te kopen of te verkopen. Deze personen meenden, dat zij allereerst voor deze voorgenomen transaktie goedkeuring nodig had den van de Plaatselijke Commissie. Deze opvatting is echter onjuist. Aan- en verkopen van onroerende goederen binnen het blok van of aan partikulieren zijn niet in de Ruilverkavelingswet geregeld en hiervoor gelden dus dezelfde regels als voor aan- of verkopen van on roerende goederen buiten het ruil verkavelingsblok. Desondanks kunnen zich diverse moeilijkheden voordoen. Immers na afloop van de ruilverkaveling ko men op gronden, gelegen binnen 't blok, de z.g. ruilverkavelingslasten te drukken, welke lasten met de verwisseling van de eigenaar over gaan naar de nieuwe eigenaar. Wanneer een koper een onroerend goed koopt wenst hij steeds te wor den ingelicht omtrent de kosten, welke op het betreffende goed rus ten. In het algemeen benadert de ko per een notaris en deze zal hem zo goed mogelijk inlichten omtrent de ze vaste lasten. Zodra tot stemming van de ruil verkaveling is overgegaan en deze wordt aangenomen, geeft de land meter-deskundige hiervan kennis aan het kadaster, waarna de betref fende percelen in de kadastrale boekhouding worden gemerkt met R (ruilverkaveling). Wanneer een koper kennis geeft aan zijn notaris van een voorgeno men aankoop, zal de notaris, behou dens ander inlichtingen zoals wa- terschapskosten en straat- of riool belasting, een z.g. uittreksel van het kadaster aan de hypotheekbewaar der vragen. Aan de hand van dit kadastraatl extract kan de notaris 0.a. zien of het betreffende perceel in de toekomst belast zal worden met een z.g. ruilverkavelingsrente. Hoe groot deze rente zal zijn is de notaris niet bekend ,doch dit inte resseert de koper uiteraard het meest. De koper doet dus steeds goed, al vorens tot aankoop over te gaan, zich via zijn notaris voor nadere in lichtingen te wenden tot de land meter-deskundige, de heer H. J. Vis ser, Lindanusstraat 5 te Roermond. Afhankelijk van de vorderingen in de procedure is het mogelijk dat de landmeter-deskundige hem nader kan inlichten omtrent de orde van grootte van deze ruilverkavelings rente. Tevens kan deze hem er even tueel op wijzen, of misschien de be treffende kavel volgens art. 13 van de Ruilverkavelingswet, zal worden toegewezen aan een openbaar li chaam bijv. de gemeente. Verder of op, of rond het betref fende perceel nog werken in ver band met de ruilverkaveling moeten worden uitgevoerd .alsmede in hoe verre er wijziging gebracht zal worden in de huidige ligging. Samenvattend wil de Plaatselijke Commissie u als eventuele koper van onroerend goed binnen de gren zen van het ruilverkavelingsblok nadrukkelijk wijzen op de navolgen de punten: 1. Goedkeuring van de Plaatselijke Commissie is voor aankoop niet nodig; 2. het is zeer gewenst, alvorens tot het passeren van een aankoop akte over te gaan via uw notaris nadere inlichtingen te vragen aan de landmeter-deskundige, omtrent toekomstige ruilverka velingslasten, nog uit te voeren werken en de te verwachten wij zigingen in de ligging der betref fende percelen; 3. indien koper het perceel wenst te bestemmen voor de bouw van opstallen, aanleg meerjarige teel ten zoals asperges, boomgaarden enz. ,is het echter gewenst inlich tingen te vragen aan de sekre- taris van de Plaatselijke Com missie, Lindanusstraat 12 te Roermond ,daar in deze gevallen toestemming van de Plaatselijke Commissie is vereist volgens art. 48/49 van de Ruilverkavelings wet. De Plaatselijke Commissie voor de ruilverkaveling „Lollebeek". Nationale reclasseringsdag 1962 Foei, hoe sufend zit gij daar, zou den we kunnen zeggen en daarbij denken aan allen die na het plegen van enigerlei strafbaar feit in een van onze Nederlandse gevangenis sen terecht kwamen. Wel wordt hun in werkelijkheid weinig tijd over gelaten om te suffen, maar ik denk hierbij meer aan het feit dat de be woners van de gevangenissen afge sloten zijn van het normale maat schappelijke leven buiten hun mu ren. Ze horen er natuurlijk wel over omdat ze kranten lezen en van tijd tot tijd bezoek krijgen, maar ze hebben er geen invloed op, ze staan er buiten. Ze suffen. „Juist goed", zegt U misschien? De man die dat bepaalde feit pleeg de moet maar flink lang worden op gesloten, moet misschien voor goed uit onze maatschappij blijven? Het is de vraag of dat helpt. We vormen ons een mening over het lot dat deze of gene misdrijf pleger beschoren zijn, speciaal in die periode waarin uitvoerige verslagen in de kranten verschijnen van de voorgeschiede nis, de achtergrond en de oorzaak van een bepaald misdrijf en daar naast van de toekomstverwachtin gen die men van de bedrijver heeft. In zulke perioden denkt men af en toe aan de gevangenissen. Voor iedere gevangene in Neder land, die geen levenslange straf op liep, is er een datum waar hij naar uitkijkt: de ontslagdatum. Hij leeft er naar toe, soms met grote span ning, soms met angst voor de ont vangst die hem wacht. Kritisch ten aanzien van eigen vermogen zich straks aan te passen. Soms is hij enige jaren uit de maat schappij weggeweest en U, die gedu rende die jaren alles van dichtbij heeft kunnen meemaken, kunt zich bijna niet voorstellen hoe snel onze maatschappij verandert en wat dat betekent als je je er opnieuw in moet vestigen en bezorgd bent dat iedereen op je voorhoofd ziet staan dat je uit de gevangenis komt. Op dat moment krijgen wij allemaal met hem te maken. Wij vormen na melijk die maatschappij waar hij in terug moet. Wil hij zich weer leren aanpassen aan de eisen ervan, wil hij zich re-classeren, dan heeft hij onze hulp nodig. De reclassering wil hem dan be hulpzaam zijn bij zijn terugkeer, maar kan alleen werkelijk slagen met Uw hulp, met Uw bereidheid de man weer te accepteren op zijn nieuwe plaats in onze maatschappij. En ook: met een financiële bijdrage op de dag van de kollekte voor het werk van de reclassering. Een circulaire met het geldzakje is bij U bezorgd, het geldzakje zal in de loop van de week worden op gehaald, wees edelmoedig en steun het goede werk. van 6 t.m. 12 september 1962 GEBOREN: Loenen, Leonardus, Ripseweg 10 Leys, Anna, Hogeweg 10, Oirlo v. Bergen, Huberta, Esdoomstr. 14 Loonen, Johannes, Overloon Sijbers, Antoon, Hoenderstraat 30 Janssen, Hendrikus, Hoenderstr. 6 van Veen, Jacobus, B.v.d.Loostr. 7 Lamers, Gemma, Eikenlaan 64 Jacobs, Antonetta, Sevenum v.d. Heijden, Petronella, Wanssum Teffer, Thomas, Reekgraafstraat 3 Hertsig, Cornelia, Vredepeel De la Roij, Ingrid, Gasstraat 6 OVERLEDEN: Coenen, Petrus J. A. echtgen. van Houtackers A. 79 jr. te Venray ONDERTROUWD: Volleberg, Antonius 25 jr. pikeur te Epe en Janssen, Theodora 23 jr. Rosmolenweg 8 Tacken, Peter 30 jr. Philips-beamb- te te Horst en Philipsen, Theresia 26 jr. te Klein Oirlo 5 GETROUWD: Slangen, Hermanus 24 jr en Ver- heijen, Johanna, 23 ir. te Venray Linders, Gerardus 19 jr en Vermeu len Johanna 20 jr. te Venray Bosch, Martinus 31 jr te Vlodrop en Voesten, Elisabeth 20 ir. Venray Rongen, Gerardus 19 jr en Siebers Gerarda 16 jr. te Venray. RECTORAAT SMAKT Zondag: 14e zondag na Pinksteren 6.15 H. Mis voor Christina Koenen, 7.30 uit dankbaarheid, 10 u. Hoog mis voor Joh. v.d. Winkel. 7.30 in de kapel H. Mis voor school jeugd; 9 u. in de kapel voor Theo- dorus Basten; geen lof. Maandag: 6.30 voor gelovige zie len; 7.30 voor een zieke. Dinsdag: 6.30 voor Henricus Cop- pis; 7.30 voor fam. Bovens. Woensdag: quatertemperdag: 6.30 t.e.v. H. Jozef; 7.30 v. zegen in gezin Donderdag: 6.30 t.e.v. H. Sacra ment; 7.30 Louisa Waps-Verweer. Vrijdag: quatertemperdag, vasten en onthoudingsdag! 6.30 voor Joh. v.d. Winkel; 7.30 voor overledene. Zaterdag: 6.30 voor de missie, 7.30 voor priesterroepingen; van 5-5.30 gelegenheid om te biechten, tevens voor en na het lof van half acht. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 14e zondag na Pinksteren. 7 uur vroegmis uit dankbaarheid namens familie Loenen-Cruysen; 10 uur hoogmis voor de zielerust van overledenen; 3 uur plechtig Lof, waarna plechtigheden van „eerste steenlegging" van nieuwe kerk. Door de week H. Mis om 7.30 uur. Maandag: tot intentie van de fa milie Derikx-Willems. Dinsdag: tot intentie van de fa milie Muijsers-Vullings. Woensdag: voor de zielerust van de overleden ouders (Merselo). Donderdag: voor de zielerust van Wed. van Vegchel-Claassen. Vrijdag: feest van de H. Matheus, Apostel tot bijzondere intentie (Mer selo). Zaterdag: tot bijzondere intentie (Merselo). 8 uur Lof ter ere van Maria, Koningin van de Vrede. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór de H. Mis; zaterdag vóór en na het Lof. Woensdag, vrijdag en zaterdag zijn quatertemperdagen, vrijdag vasten en onthouding. Vij geven met vreug K kennis^\qm de geboort^ ons dochteW KAREN^HköNKA j. esse: FL. ESSER^lIN Kethel (Schiedam) 9 sept, Tijdelijk Dr. Nolet-stichtini .--Schiedam, kamer 172. Wij mochten in blijdschai .Qocl ontvangen J anFlorisIVIdne O R.R.J.Th/van. Haaren J.H-van Haaher^Jaspers Robertje Veiiray, 12 september 196": Schoolstraat 29 Op ainsdag 2 oktober hopen onze oui" Th. Pè^se&s de dag te herdenl zij vóór 50 jaren ii welijk traden. Om 10 uur zal in cfts^ pa rochiekerk van St. Pet: Banden een plechtige H. van dankbaarheid worden op gedragen. Dagadres Lunchroom Ver heugen. Receptie 12.30 uur. Op zaterdag 22 september hopen onze lieve Ouders H. J. de Krijger /v\ en S W. de Krjjger-Rief hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Dat God' hen nog vele jaren voor elkaar en voor hun fa milie moge sparen, is de wens van HUN KINDEREN Dé H. Mis van dankbaar heid wordt opgedragen om 10 uur in de parochiekerk van St. Franciscus, Heiweg) Receptie van 13 ui Nijmegen, Ingenhouszstraat 26 Üankbetuigin: Voor de yele gelukwensen, bloemen en cadeaus, ontvan gen bij gelegenheid van ons 40jarig huwelijksfeest, danken wij allen hartelijk, ook namens onze kinderen en kleinkinde- P. J. Rongen M. H. Rongen- Strijbosch Oirlo, sept. 1962 maandag 17 sept., 8 uur in café Martens, LëOw t.b.v. de Fanfare JANlz'nl 16 s Voorurs I gelegheid tenwfcich aan zo auditi waa zond^met optret Ledenvergadering woensdag 19 sept. 's-avonds 8 uur in De Burggraaf. Spr. onze Geestel. Adviseur kpl. Bors. Tevens verloting. Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur Pouwei heeft voor van 9.30—10. ndagavond nok plaats voor enkel© n;euwe\eden. Belanghebbenden kunnen zich op bovengenoemd \jjd- stip opgeven aan de Langeweg. Inlichtingen Mevr. Janssen- Vërbeek,Pr. Bemhardstraat 50 v^Jitslag Loterij Voetbalver. Ysselste Lourdesreis re prijs 2848 Volgende prijzen N1419 2356 1971 1340 1654 2739 1150 1721 2463 2259 138^2076 1183 2035. Fles snoep aantal Koffiemolen 1249 prijzeh uiterlijk 30 sept. afh. uitslag loterij hondendresseerci verdediger l r :nrayr 1011 1022 103>^<59 1223 1293 1349 1560 160fT 16^KJ655 1690 1734 1790 1-813 1815 18S6 1854 1969 21Q» 2111 2123 2144*^71 2301 272^2744 2792 2826 gevraagd zeer mi met papierj] Mak in Gebr.' He| weg 16, Ve| te koqp suikerperkg. zelf plukkel Spurkterditfel. 1443^ te koop partij en zei M—de Mulcjelo te koop Deken Tli te.; Duitse stand Griffon^, wa-tefweg, te- Xchoonhbhden der An de namiddag en dra met zeer gei Ook te rjH drachtige ntingen ten kantoV< Coöp. Zuivelfabriek „Venray" Brieven" onder nr. 441 bureau van dit blad. biedt zich aan ije^ 19.jtfar als hulp voor dag en nacht, Adres bureau van dit blad jr m huislj^aftikelen-Brï tares bureau van dit blad> biedt zich aan Welke instelling, winkel of^pajticulier heeffrspo naai- of verstelwerk Droogworst Lunchworèt reclame f\) 100 gr. 451 OS 250 gr. 1 100 gr. v 250 gr. Preskop j Zure zult Vrijdag en zaterdag Kalfsvlees lappen Kalfspoulet z. b. Dinsdag: vers gehakt Woensdag: m. speklap. Donnerd.:: braadworst te koop parte H^Nabben >r- króp 9, Oirlo. r -Wilhelmin met berg grond, liefst jay Brieven biireau van W. Verhoed tgk-04788-315.[ Med&werkegïj Bloemb Inl. Zaadh. Hoogevei k

Peel en Maas | 1962 | | pagina 2