Kerkelijke Diensten Venray 5 kampioen RUITERSPORT S.V.V. NIEUWS V.C.R00Y HANDBOOG ZWEMMEN WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN van 13 tot en met 19 mei Vrijdag 11 Mei 1962 No. 19 Drie en tachtigste jaargang PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 8 ct. per mm. ABONNEMENTS PRIJS PER KWARTAAL 1.50 (bulten Venray 1.75) PAROCHIEKERK VENRAY Priester v. d. week: Past. Geerits. 3e zondag na Pasen. Zondag: 6.30 Sj. Maessen; 7.30 Jo hannes van de Boogaart; 8.30 Leo nard Thielen en ouders (Stichting); 9.30 Hoogmis voor de parochie; llu. Sj. Peeters (v.w. H.L.); 6 u. Wed. Truyen (buurt). Aan de kerkdeuren zijn speldjes ten bate van Herwon nen Levenskracht. Maandag; 6.45 Piet Hermans; 7.30 Ant. van Osch; 8.15 Jacobus Verbeek en M. Baltussen 1 h.; 8.15 Wim Hermsen (buurt). ^Dinsdag: 6.45 overl. fam. Kurst- jens-Jenneskens; 7.30 Antoon Lau- rensse; 8.15 best. d. Deken Berden (kerk), 8.15 overl. fam. Nagelhout- Meerhof. Woensdag: 6.45 Frans Janssen; 7.30 Sj. Takken; 8.15 echtelieden Chr. Goumans-Janssen 1 h.; 8.15 Caroli na Jansen-de Bruin; 9 u. gez. H. Mis L. Rommen (Vlakwater); 7 u. Meilof. Donderdag: 6.45 Jan Oudenhoven; 7.30 Sacr. Mis; 8.15 overl. ouders Truien-Cox; 9 u. 40-jarig huw. 3 h. L. Janssen-Peeters; 10 u. Gouden Bruiloft K. van Ham-van Rijdt. Vrijdag:: 6.45 W. Hermsen (buurt); 7.30 Eduard Camps en Petronella Heidens; 8.15 Catharina Poels-Kel- lenaers en Mecht. Poels 1 h.; 8.15 zekere intentie R. Zaterdag: 6.45 W. Broers, echtgen. en zoon Piet; 7.30 Piet Hermans; 8.15 Hendrina Bogaers-Baken; 8.15 best. dienst overl. ouders Godfr. v. Op bergen en Petronella Theeuws. Biechtgelegenheid van 5.30-7.30 u. Om 7 u. Meilof. Mariacongregatie De Mariacongregatie zal haar jaarlijkse bedevaart naar Oostrum dit jaar houden op zondag 27 mei. Wij vertrekken dan om 8 u. op de Markt. In verband met de bedevaart is er zondag 13 mei geen congregatie. RECTORAAT PATERSKERK Tel. 1973 b.g.g. 1502 Priester der week: Pater Urbanus 3e zondag na Pasen. De H.H. Mis sen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De Hoogmis om 10.15. De kollekte (2 in 1) voor de kerk en Apostolaat der Hereniging; 7 u. Lof met rozenhoed je. Maandag: Zalige Benedictus, Ju lianus en Jacobus. Dinsdag: H. Joannes Baptist de la Salie, 5e der negen dinsdagen t.e.v. St. Antonius; 7.30 Lof met gebeden der Noveen. Woensdag: H. Ubaldus. Donderdag: H. Paschalis Baylon. 7 u. gezinsmis. Laat elk gezin in de ze Mis vertegenwoordigd zijn! Pro beren we er goed aan te denken! 9.30 PI. Hoogmis waaronder Plech tige Professie van twee onzer mede broeders. Vrijdag: H. Felix van Cantalicië. 7.30 lof. Zaterdag: H. Theophilus van Cur- te; 10 u. PI. gez. H. Mis voor het bruidspaar Bronswijk-Janssen. Van 38 gelegenheid om te biechten. Mei-maand Deze week iedere avond om 7.30 meimaand-oefening, alleen dinsdag avond 7.15. Laten we zo afspreken: degenen die tot nog toe de mei maand-oefening bezochten, blijven komen en die nog niet geweest zijn, proberen dit de tweede helft van de meimaand te doen. Eerste H. Communie Zondag 20 mei a.s. zullen de kin deren hun eerste H. Communie doen. De H. Mis is om 7.45, maar de kin deren moeten om 7.30 bij San Da- miano zijn. Ouders denkt aan de no veen met uw kinderen uit het boek je „Met Jezus naar de Vader". Het Lof voor de eerste communiecantjes is op zondag 20 mei om 4 uur. Een vriendelijk verzoek aan allen om zondag a.s. in de Mis van 7.45 u. de eerste 12 banken aan beide zijden vrij te laten voor die kinderen en hun ouders. Misintenties Zondag: 6.30 Piet Hermans (bu ren Veltum); 7.45 Hendrina Frans- sen-v. Gerven; 9 u. Pierre Vollen- bergh; 10.15 overl. leden der Fran ciscaanse Missiebond; 11.45 Martien Janssen en Noud van Lin. Maandag: 7 u. Jan Barendts; 7.45 t.e.v. H. Gerardus (M.); 8.30 Jeannet- te Esser. Dinsdag; 7 u. Maria v. Meyel- Poels en overl. fam.; 7.45 overl. ouders v. Haaren-Horsten; 8.30 Pa ter Rektor Wolfgang namens inva lide Bond Venray. Woensdag: 7 u. Willem en Jan Claessens; 7.45 Theodorus Bouten; 8.30 tot dankzegging. Donderdag: 7 u. gezinsmis om ze gen over onze gezinnen; 7.45 Hen drina Petronella Baken; 8.30 uit dankbaarheid. Vrijdag: 6.15 overl. ouders en kin deren Jacobs-Duif; 7 u. overl. ouders Tonen-Vermeulen; 7.45 Pater Wolf gang (Stichting Werkplaats); 8.30 overl. echtgen. (N.). Zaterdag: 7 u. Antonius van Osch: 7.45 overl. ouders Bom-Maas en zoon Pierre; 8.30 Antoon Cremers; 10 u. huwelijksmis. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 3e zondag na Pasen. 2e zondag der maand. Leesmissen om 6.30, 7.30, kindermis 8.30 parochie hoogmis om 10 u voor Antoinette Verstappen-Smits, best. door paro chianen van St. Maarten Guade loupe. Wegens de kermis na de Hoogmis uitstelling processie door de Kerk, Tantum Ergo en Zegen, 's Namiddags geen lof. Maandag: 7.30 leesmis; 9 u. Hoog mis Elisabeth Heyligers, Jan Lins- kens, Michael Linskens. Dinsdag: 7.30 leesmis; 9 u. Hoog mis tot zekere intentie. Woensdag: 7.30 leesmis; 9 u. Hoog mis, stichting van Oorschot-Loonen. Donderdag: 7.30 zieled. Louis Maessen. Vrijdag: 7.30 stichting Leonardus Custers en Barbara Lenssen. Zaterdag: 7.30 leesmis; 10 u. Hu welijksmis tot int. fam. Muysers-v. d. Sterren bij gelegenheid van een 50-jarig huwelijk. Zaterdagavond biechten van 5-7 u. PAROCHIEKERK OOSTRUM 3e zondag na Pasen. Onder de H. Missen collecte voor het Filosoficum (2 in 1). 7 u. Leesmis; 8.30 afhalen van de kinderen aan het parochie huis, daarna H. Mis waaronder Eer ste H. Communie; 10 u. Hoogmis, gest jrd. fam. Siebers-Camps-Nijs- sen; 3 u. Lof met preek en omme gang over de Vlasakker. Maandag: 7.30 Leida Claessens- Teuws. Dinsdag: 7.30 gest. jrd. Martin Thoone. Woensdag: 7.30 Antoon Derickx (personeel Venlo). Donderdag; 7.30 Jacob Vermeulen. Vrijdag: Missievrijdag. 7.30 gez. H. Mis overl. fam. Camps-Claessen. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis Petro nella Kleuskens-Verheijen. Biechten van 34 en van 67 u. 7.30 Maria- lof vooral voor de B.J.B. A.s. zondag H. Missen om 7, 8, 9 en 10 u. Om 9 u. voor de H. Familie van Venray. PAROCHIE CASTENRAY 3e zondag na Pasen. 2e collecte v. d. kaars en andere kosten v. d. pro cessie. 6.45 H. Communie; 7.15 lees mis v. d. parochie; 9 u. vertrek naar Tienray; 10 u. Hoogmis; 12 u. Lof aldaar. Maandag: 7.30 gest. gez. jaard. v. Bernardus Janssen en Hendrina Puyn. Dinsdag: 7.30 gest. gez. jaard. v. Martinus Keysers en Catharina Hel legers. Woensdag; 7.30 gez. jaard. v. Leo nardus Geurts en overl. familie. Donderdag: 7.30 gez. H. Mis v. d. overl. fam. Baltussen-v. Enckevort. Vrijdag: 7.30 gez. jaard. v. Henri- cus Smits. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw v. Altijdd. Bijst. tot int. van hen die hiervoor offerden. Biechtgelegenheid van 6.30-7.30. 7.30 Lof en rozenhoedje met gebeden v. d. Broederschap v. O.L. Vrouw v. Altijdd. Bijstand. Kerkpoets: Elly Tacken en Leny Drabbels. PAROCHIEKERK LEUNEN 3e zondag na Pasen. 6.45 leesmis; 8 u. leesmis voor de overl. fam. de Mulder-de Bruijni; 9.15 hoogmis 10.30 leesmis voor de overl. fam. Franssen-Dietz. In de namiddag geen lof. Maandag: gest. jaarget. (leesmis) v. Willem Jenniskens en echtgenote en Peter Jenniskens. Dinsdag: feest v. St. Isidorus, ge zongen dienst voor de levende en overl. leden van de Boerenbond. Woensdag: leesmis v. Peter Wil- lemse en Catharina Geeraets. Donderdag: 7.30 leesmis voor de overl. fam. van Hees-van der Heij den, kindermis voor de jongens; 10 u. huwelijksmis voor het bruidspaar Nelissen-Deriks. Vrijdag: gest. jaarget. v. Jacob Thijssen en echtgen. Maria Verlin den. Zaterdag: leesmis v. Peter Johan nes Litjens en Hendrina Janssen; van 45 en van 77.30 biechtgele genheid. Daarna lof. Kerkpoetsen: Anny Claessens en Riky Cornelissen. PAROCHIE YSSELSTEYN 3e zondag na Pasen. 6.30 leesm. v.e. zieke moeder; 8.10 leesm. v. An- tonetta Smeets-Vergeldt en overl. fam.; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis v. zek. intentie; 2 u. Lof, na het Lof H. Fam. v. d. mannen. Maandag: 7.30 leesmis v. Willem Vollenberg. Dinsdag: Feest van de H. Isidorus. 7.30 geen H. Mis; 9.30 pl. huw. mis v. h. bruidspaar Engels-Arts; 7 u. avondmis voor de levende en overl. leden van de boerenbond. Woensdag: 7.30 leesm. v. int. v. d. fam. de Leeuw-Gabriels. Donderdag: 7.30 leesm. v. Thomas Michels; z.a. leesm. v. int. v. d. fam. Philipsen-Cremers. Vrijdag: 7.30 leesm. t.e.v. H. Don Bosco; z.a. leesm. v. genezing van een zieke. Zaterdag: 7.30 leesm. v. Gerard v. Dierendonck best. d. d. Lourdes- bedevaart; 9.30 pl. huw. mis v. h. bruidspaar Droesen-v. Ass. Gele genheid om te biechten van 78 u. PAROCHIEKERK MERSELO 3e zondag na Pasen. 6.30 Commu- nieuitreiken; 7 u. Leesmis v. overl. fam. Hendriks-v. Leuken; 8.15 lees mis v. d. parochie, speciaal voor de kinderen die vandaag hun Eerste H. Communie doen; 10 u. Hoogmis v. overl. fam. Vloet-Arts; 's Avonds om 7 u. Lof met rozenhoedje. Maandag: 7 u. gest. jgt. v. Jacobus v. Dijck; 8. u. lsm. t.i.v. fam. Mi- chels-Dïrecks. Dinsdag: 7 u. gest. jgt. v. overl. ouders Mart. v. d. Heuvel-Niessen en kinderen; 8 u. leesmis v. Wed. v. Vegchel-Claessen. Woensdag: 7.30 leesmis t.i.v. fam. Engels-Potten; 10 u. pl. Huwelijks mis voor bruidspaar Kerkhof-Jans- sen. Donderdag: 7.30 Leesmis voor An tonius v. Osch; 9.30 Huwelijksmis v. bruidspaar v. Rijswijck-Gellings. Vrijdag: 7.30 Leesmis voor Jan en Margaretha Gielen; 9.30 Hgm. van dankzegging bij gel. van het 40-jarig huwelijksfeest v. d. echtelieden Hen- drix-Heijmans. Zaterdag: 7 u. gest. jgt. voor Jo annes Lemmens en Johanna Jen- neskens; 8 u. leesmis t.i.v. Z.H. de Paus (Wed. Muysers); 57 biecht gelegenheid; 8 u. Marialof. Heden, 13 mei, wordt aan de kerk deur loten verkocht voor Katholiek Thuisfront. Woensdagavond om 8 uur rozen krans bidden- aan de Mariakapel. RECTORAAT VEULEN 3e zondag na Pasen. 7 u. gelegen heid tot communiceren; 7.30 lsm v. overl. fam. Nellissen-Janssen; 10 u. hgm. voor de bekende intenties. Vandaag is de 2e collecte voor hel herenigingswerk. De loten die aan de kerk verkocht worden zijn ten bate van Kath. Thuisfront; 2.30 nam. middagoef. Maandag: hgm. t.e.v. St. Jozef. Dinsdag: lsm. v. overl. fam. Drab bels, Klaassen en v. Meyel. Woensdag: lsm. tot dankzegging. Donderdag: lsm. v. z. Adrianus v. d. Hulst en echtgenote. Vrijdag: hgm. v. z. Gerardus Hou- ben. Zaterdag: lsm. uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vr.v. Altijdd. Bijstand; 8 u. avondoef. t.e.v. O.L. Vrouw. Akolieten voor a.s. zondag: Piet Cox, Martien v. Staveren en Tom v. Gassel. Kerkpoetsen; Doortje Cleven, Mia v. Wylick en Jo Bovee. RECTORAAT HEIDE 3e zondag na Pasen. Zondag: 7.30 H. Mis v. d. overl. ouders Janssen-Muijsers; 10 u. Hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: A. v. Rens en P. De- rikx. Ie collecte voor het feestge schenk van Mgr. v. Odijk; 3 u. ver gadering v. d. Derde Orde. Misdienaars v. d. week: Wim Fleuren en Tonny Poels. Maandag: 7.30 H. Mis v. d. overl. ouders Potten-Litjens. Dinsdag: 7.30 H. Mis t.b.i; 10 u. pl. Huwelijkshoogmis voor 't bruids paar Michels-Janssen. Woensdag: 7.30 H. Mis v. Harry Muijsers. Donderdag: 7.30 H. Mis t.b.i.; 9.30 Plechtige Huwelijkshoogmis voor 't bruidspaar de Hoog-v. Meijel. Vrijdag; 7.30 H. Mis v. d. overl. vader Engelbertus Nellen. Zaterdag: 7.30 H. Mis uit dank baarheid; 7 u. Biechtgelegenheid en om 8 u. lof. RECTORAAT VREDEPEEL 3e Zondag na Pasen. 7 u. Vroeg mis t.i.v. fam. Lenkens-Vloet10 u. hoogmis t.i.v. echtpaar Arts-Ermers; 2.30 Lof. Door de week H. Mis om 7.30. Maandag: t.b.i. Dinsdag; t.i.v. fam. Egelmeers- Hermens. Woensdag: v. d. overl. v. fam. Bloemen-v. Kessel. Staande vl.n.r. M. Zeegers, Th. de Haart (aanv.), M. Arts, E. Sijbers, P. de Haart, W. Tummers, G. Poels, J. v. d. Vorle (leider). Knielend: J. Hulleman, Th. v. d. Laar, G. Voermans, P. Bonants, J. v. Els. Ons le elftal is er niet in kunnen slagen de laatste competitiewedstrijd te Roermond in een overwinning om te zetten. Alhoewel er voor bei de ploegen niet veel op het spel stond werd er met een behoorlijke dosis vechtlust gestreden. Voor de rust gaf de wedstrijd een vrijwel gelijkopgaande strijd te zien waarbij Roermond door een wat sterkere middenveldbezetting en een betere aanpassing bij het gladde terrein, tot iets gevaarlijkere aanvallen kwam. Na 23 min. nam Roermond de leiding toen een hoog schot door onze doelman niet voldoende werd weggestompt en de toeschietende middenvoor met het hoofd de bal in het doel kon werken. Tussen de bedrijven door kreeg onze voorhoede eveneens een paar kansen, doch goed ingrijpen van de doelman van Roermond voorkwam een doelpunt. Kort voor de rust bracht Roer mond met een ver hoog schot de stand op 20 waarbij de bal nog even door een andere voorhoede speler in de juiste richting werd gestuurd. In de 2e helft kwam onze ploeg aanvankelijk onder zware druk te staan in welke periode Roermond de overwinning met een derde doel punt veilig stelde. Nadien kwam onze ploeg nog dikwijls met goede combinaties tot gevaarlijke aanval len, doch met de schoten zat het niet mee, zodat doelpunten uitble ven. Het 2e elftal kreeg in Horst even eens met 30 een nederlaag te slik ken. Hierdoor werd de competitie na een schitterende eindspurt met een nederlaag afgesloten. De 2e plaats in de eindrangschik king zal hierdoor wel niet bereikt kunnen worden, doch een eervolle 3e plaats mag er ook zijn. Voor de aanvang van de wedstrijd Venray 4Wittenhorst 4 vond de huldiging plaats van scheidsrechter Magateoux, die op deze dag zijn scheidsrechtersloopbaan afsloot met een 30-jarig jubileum. Er werd een geschenk aangeboden door de ver enigingen Venray en Wittenhorst. Na een aarzelend begin maakte Venray aan alle twijfel omtrent de uitslag van deze wedstrijd een ein de door met 81 te winnen nadat aanvankelijk de ruststand 11 ge lijk was. Voor Venray 5 allereerst onze hartelijke gelukwensen met het be haalde kampioenschap. Op schitte- Donderdag: t.i.v. fam. Janssen- Timmermans. Vrijdag: t.b.i. Zaterdag: v. d. overl. v. fam. Loe- nen-Cruijsen; 8 u. Lof t.e.v. O.L. Vrouw v. d. Vrede. Biechtgelegenheid: dagelijks voor H. Mis, zaterdag voor en na Lof. RECTORAAT SMAKT 3e zondag na Pasen. 6.15 H. Mis tot zekere intentie; 7.30 voor Joh. v. d. Winkel; 10 u. Hoogmis v. d. Fam. Puts. Voor de volwassenen: Na de Hoogmis s.v.p. leesboeken inleveren. 3 u. Lof. Maandag: 6.30 voor de gelovige zielen; 7.30 voor Ludovicus Bie- mans. Dinsdag: 6.30 voor zegen in gezin; 7.30 uit dankbaarheid. Woensdag: 6.30 ter ere van de H. Jozef; 7.30 voor overl. ouders. Donderdag: 6.30 t.e.v. H. Sacra ment; 7.30 voor Antoon Janssen en Theodora Vermeulen. Vrijdag: 6.30 voor genezing van 'n zieke; 7.30 voor Joh. v. d. Winkel. Zaterdag: 6.30 ter er van O.L. Vr.; 7.30 voor kloosterroepingen. Van 5 tot 5.30 gelegenheid om te biechten, tevens voor en na het lof van half acht. rende wijze werd dit ongeslagen be reikt met nog drie wedstrijden te spelen. Een weliswaar benauwd be haalde 32 overwinning op Meerlo 3 te Meerlo gaf reden tot een uit bundige feeststemming voor dit verdiende resultaat, behaald door eendrachtige samenwerking en een uitstekende teamgeest. Van diverse zijden konden felici taties in ontvangst worden genomen met de beste wensen voor het vol gende seizoen als in een hogere klas se moet worden uitgekomen. Venray 6 stelde iets teleur door in de thuiswedstrijd tegen Swolgen- se Boys 3 niet verder te komen dan een 11 gelijkspel. Niettemin werd er toch weer een puntje gewonnen en mogen de resultaten er wel zijn. Programma voor zondag 13 mei: YsselsteynVenray 3 2.30 u. Venray 5Merselo 2 12.00 u. Meterik 2Venray 6 2.00 u. Na het succesvolle weekend van vorige week begon afgelopen zondag het zomerseizoen voor V.C. Rooy. V.C. „Advendo" uit Vortum-Mul- lum organiseerde een buitentoernooi vcor dames en heren, zowel A- als B-klasers. Tevens was er voor meis jes en jongens gelegenheid om óók eens hun kunnen te tonen op een zomertoernooi. Beide juniorenteams hebben, on danks zéér slecht weer, zich kranig geweerd. Met een beetje geluk had den de meisjes zelfs iets verder ge komen als de overigens verdienste lijke 4e plaats. Het jongensteam kon het niet ver der brengen als de tussenronde, waar ze werden uitgeschakeld. Het le damesteam zorgde er voor dat een traditie gehandhaafd bleef, door in de wedstrijd om de 2e prijs met 20 van Meurs (Did.) te win nen. Ook dit toernooi leverde dus weer een prijsje op voor de dames van V.C. Rooy. Het 2e herenteam heeft zich prima gehouden, maar kwamen niet in de volgende ronde, omdat ze met een slechtere score 3e werden in hun poule en daarmee uit geschakeld waren. Het le herenteam won in hun poule alle wedstrijden resp. van Energo (Lieshout), Cuvoc I (Cuyck) en Atletico (Vierlingsbeek). In de 2e ronde versloegen ze Activia I uit St. Anthonis met 2-0. In de finale kwam V.C. Rooy 1 te gen de Rewa Robots uit Den Bosch.. Het werd een verdiende 2-1 over winning voor de Robots, een twee de plaats voor V.C. Rooy 1 en de wisselbeker voor één jaar naar Den Bosch. Al met al geen gek resultaat voor het eerste buitentoernooi van dit seizoen. A.s. zaterdag is er om half acht de huldigingswedstrijd van het 2e herenzestal van V.C. Rooy en om half negen zijn de eerste zestallers aan de beurt i.v.m. het behalen van 2 kampioenstitels door de VC. Rooy- heren in resp. le en 2e klasse var. de NeVoBo, is er zondag 13 mei re ceptie van 34 uur in Hotel Kemps Op zondag 6 mei werd door de kring Venray van de L.L.R.B. een samengestelde wedstrijd gehouden in de bossen van 't landgoed Geys- teren nabij de Rosmolen, voor ge vorderde ruiters. Deze wedstrijd bestond uit een indiv. dressuurnummer, een cross country van ongeveer 4000 m. met 19 hindemissen en een springcon cours. Ondanks het slechte weer waren er toch 17 ruiters aan de start ver schenen, en ook de publieke be langstelling was redelijk goed. Dat velen, ondanks de regen, toch naar de Geysterse bossen waren geko men, is wel een teken dat de ruiter sport bij het publiek zeer goed staat aangeschreven. De uitslagen van de verschillende onderdelen waren als volgt: DRESSUUR: 1. J. Lemmens Yssel steyn 68,5 pnt.; 2 H. Hubers, Yssel steyn 65,5 pnt.; 3 J. Bovee, Meerlo 64 pnt.; 3. L. Willems Meerlo en J. Litjens Leunen met eveneens elk 64 pnt. SPRINGEN: 1. J. Lemmens, Ys selsteyn, 2. L. Willems, Meerlo, 3. J. Litjens, Leunen, 4. H. Hubers, Ys selsteyn, 5. J. Bovee, Meerlo. CROSS: 1. Lemmens, Ysselsteyn, 2 J. Litjens, Leunen, 3. G. Philipsen, Ysselsteyn; 4 B. Derks, Leunen, 5. J. Peelen, Meerlo. De einduitslag van de samenge stelde wedstrijd was: 1. J. Lemmens, Ysselsteyn; 2. J. Litjens, Leunen; 3. J. Bovee, Meer lo; 4. J. Lucassen, Venray; 5. H. Hu bers, Ysselsteyn; 6. L. Willems, Meerlo; 7 J. Peelen, Meerlo. Verder ligt het in de bedoeling van genoemde kring om op zondag 24 juni a.s. een samengestelde wed strijd te houden voor jonge ruiters, terwijl ook dit jaar voor jeugdrui- ters weer een wedstrijd zal worden georganiseerd. Hierop komen wij nog nader terug. Zondag kunnen de handboogschut ters van Kring 11 hun kunnen weer tonen op het jubileumconcours, dat gegeven wordt door Handboogschut terij St. Anna gelegenheid van hun 60-jarig bestaan. Het concours wordt gehouden in de weide van De Gouden Leeuw. Degenen die voor deze sport in teresse hebben of er nof onbekend mee zijn, is dit een mooie gelegen heid om van deze sport te gaan ge nieten. Toegang gratis. VENRAYSE ZWEMCLUB „SPIO" Vanaf volgende week hebben we de beschikking over een doorde weekse avond in het Sportfondsen- bad te Venlo. In het vervolg dus de volgende regeling; Zondagsvoormiddags: zwemmen voor de jeugdige leden tot 16 jaar, èn voor de wedstrijdzwemmers. De kosten bedragen 1,50 per keer, plus 25 ct. contributie. Vertrek om kwart over negen op het Hensenius- plein. Woensdagsavonds: zwemmen voor de leden vanaf 16 jaar. Dan wordt ook les gegeven aan hen die nog niet kunnen zwemmen. Vertrek om kwart vóór negen 's avonds, we zijn om elf uur dan weer thuis. Kosten 2,50 per keer plus 25 ct. contribu tie. De woensdagavonden zijn duur der omdat dan slechts een bus rijdt en de kosten in Venlo desondanks hoger zijn. We hopen met deze nieuwe rege ling vooral onze oudere leden te ge rieven, al is het zo, dat er geen al te strenge scheiding zal doorgevoerd worden tussen de zondag en de woensdag. Als u dus graag met een groepje bij elkaar blijft, mag een oudere of jongere zich even goed bij de rest aansluiten. Wilt U vooral denken aan het kwartje contributie per week? Ook voor de paasweek, toen we niet zijn gaan zwemmen, moet dit kwartje betaald worden. Het contributiegeld dus steeds extra bij U steken naast het reis- en lesgeld. De twee vorige zondagen hebben de vereniging geld gekost en we moeten zorgen, finan cieel op een gezonde basis te blij ven. We stellen ons verder voor, over enige tijd een ledenvergade ring te houden waarop de gang van zaken in het algemeen en de plannen voor de grote vakantie (zwembad Lyceum!) besproken zullen worden. Nieuwe leden kunnen zich nog steeds opgeven bij de heer Hartman, Grotestraat 9A, tijdens de kantoor uren. TRAININGSUREN DAMESZWEMCLUB HZPC Zodra het zwembad „Wilgert" haar poorten zal openen, zullen wij starten met de trainingen. Het is maar te hopen, dat 1962 ons veel zwembare uren zal bieden. De trainingen zijn als volgt gere geld: iedere maandag van half vijf tot half zes voor de jeugd; iedere dins dag van zeven tot acht uur n.m. voor de gehuwde dames en oudere 'eden; iedere woensdagmorgen van tien tot elf uur v.m. voor de dames. Dan komt de wedstrijdploeg voor sen extra training op donderdagmor gen van 78 uur naar het zwembad, die hiervoor in aanmerking komt ontvangt persoonlijk bericht. WIELERSPORT Op de te Maastricht gehouden wielerwedstrijden over 15 km., be haalde M. Siebers, Molenplein, de eerste prijs der aspiranten.

Peel en Maas | 1962 | | pagina 5