Yastelaovesoptocht 1962 BJ.B. en J.B.T.B. Dieren bescherming Laatste nieuws: Burgerlijke Stand Slagerij Coenders dienstmeisje 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. 38. 39. 40. 41 42. 43. 44. 45. 46. 47. 48. 49. 50. 51. 52. 53. 54. 55. 56. 57. 58. Ruiterclub Venray Leunen Draaiorgel Leunen Fanfare Leunen Leunen Veltum Merselo Bameveldse Eierhandel Ysselsteyn Oranjebuurt Castenray Veulen Veulen Harmonie Euterpe Buurtvereniging St. Oda P. Janssen Beatrixstraat Brandweer Oostrum Missie Jeugd Club Ruiterclub Venray Particuliere ruiters Veltum Drumband Patronaat Oirlo Buurtvereniging St. Jozef Harmonie Euterpe Buurtvereniging Eendracht Euwals Judoclub M.H.C.V. Thomassen Draaiorgel Messemaeckers Hendrikx, Patersstraat Harmonie Euterpe Raad van XI Drumband Harmonie Euterpe Prins Ben I Schutterij When the Saints go marching in De helden van tante Bet Mit Musik durchs Leben O, mijn Pappamet de 22.000ste? Jeugdi'anfare wagen wagen Prins Op manoeuvre wagen Draaiorgel wagen wagen wagen Fanfare Prins Ei, Ei, Ei, Ei wagen monument Ik zou zo graag Fanfare - Prins Tabeh Nonja wagen wagen wagen Hoor de muzikanten Kiek ze kieke Slaap kindje slaap We gaan naar Zandvoort wagen blaaskapel Prins Poen, poen, poen - Ponny serenade wagen - Was ik maar nooit getrouwd wagen wagen Fanfare Prins - Wel kijkenniet aankomen - Tarara boem diee - wagen - De hoogste toon zingen De wandluizen in Suriname Excentrieke fiets En dat we toffe jongens zijn. Steig in die Gondel, mein Liebchen Sjiengele, sjiengele boem Haze stek de start. Ferme jongens, stoere knapen ROUTE Poststraat, Grotestraat, Marktstraat, Schoolstraat, Lceuwstraat, Langstraat, Paterslaan, Patersstraat. G-otestraat, Hofstraat. Ontbinding hoek Hofstraat-Julianasingel. OPSTELLING op aangegeven nummers de nrs. 1 tm 30 in de Pr. Bernhardstr. Alleen inrijden vanuit Oostsingel, de nrs. 31 tm 43 in de Pr. Irenestr Alleen inrijden vanuit O.Oostr.weg. de nrs. 44 tm 56 in de Oranjestraat. Alleen inrijden vanuit Wilhelminastr. De in bovenstaande lijst niet genoemde deelnemers stellen zich op in de Prins Hendrikstraat (alleen inrijden vanuit Wilhelminasuaaf) of in de Pr. Beatrixstraat (alleen inrijden vanuit Oude Oostrumsew eg). Belangrijk voor deelnemers Ie. De leiders van wagens, groepen, muziekgezelschappen e.d. MOETEN zich vóór de aanvang van de optocht vervoegen in de wachtkamer van het Zuidooster Station. Hier dienen zij een deelnameformulier in te vullen. Te gen inlevering van dit formulier ontvangen zij een uitnodiging voor de prijsuitreiking in de residentie. Zonder deze uitnodiging komt men niet voor de herinneringen in aanmerking. 2e. Het gebruik van alcohol in de optocht is verboden. 3e. De Kasteleinsvereniging heeft wederom f 100.- ter beschikking gesteld voor de leukste wagens en/of groepen. 4e De aanwijzingen van politie en Regelingscommissie dienen strikt te wor den opgevolgd. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders ma ken bekend, dat op maandag 5 en op dinsdag 6 maart 1962, alle diensten van de gemeente alleen zullen ge opend zijn van 10 tot 12 uur. Venray, 28 februari 1962. Burgemeester en wethouders voor noemd, Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS, burgemeester H. P. L. VORST, secretaris FEESTAVOND PERSONEELSVERENIGING COOP. ZUIVELFABRIEK VENRAY Dat de Coöp. Zuivelfabriek „Ven ray" een bloeiende personeelsvereni ging heeft, bleek weer eens op za terdag 17 febr. j.l. toen deze vereni ging in zaal Prinsenhof te Venray de voor haar leden met echtgenoten en verloofden georganiseerde jaar lijkse feestavond hield. Deze feestavond was geheel in de Carnavalssfeer opgezet, wat duide lijk bleek uit de fraaie carnavals kleding en de opgewekte stemming die er heerste. De voorzitter van de personeels vereniging opende de avond met 'n welkomstwoord van alle aanwezi gen, speciaal gericht aan het aan wezige dagelijks bestuur en direk- teur van de fabriek. Ook de voorzitter van de fabriek en de direkteur spraken alle aan wezigen op hartelijke wijze toe en zeiden verheugd te zijn over de goe de verstandhouding, die onder het personeel heerst en waarvan spe ciaal deze avond weer blijk gaf. In een vrolijke carnavalsstemming werd deze avond verder doorge bracht, waarbij de gulheid van de personeelsvereniging de stemming en de sfeer in zaal Prinsenhof ver hoogde. Eerder dan het eenieder lief was, sloeg het sluitingsuur; het bestuur van de personeelsvereniging kon weer terugzien op 'n zeer geslaagde feestavond. KATH. VROUWENGILDE Op 27 februari 1.1. vierde het Kath. Vrouwengilde afd. Venray haar 1- jarig bestaan .Door dit heugelijk feit had deze avond een feestelijk ka rakter, waaraan de Firma Erven Lu cas Bols haar medewerking verleen de met een interessante demonstra tie en vele goede adviezen voor het gebruik van likeuren en cocktails bij diverse gelegenheden. Na het proe ven van diverse glaasjes en het houden van een quiz waarbij en kele dames een fles Bols als prijs wisten te bemachtigen werd dit 1-iarig bestaan in ware feeststem ming besloten. Op donderdag 1 maart werd het Vrouwengilde in de gelegenheid ge steld het optreden van het Spaan se dansensemble Susanna y José in Deurne bij te wonen. Op deze avond waarbij het echt Spaans toeging, hebben de dames kunnen kennis maken met de verbluffende dans- techniek van de Spaanse flamenco's en hebben zij genoten van de per fecte uitvoering vna de Ballade van Carmen en Don José door dit we reldberoemde Spaanse dansensem ble. AGENDA CENTRALE K.A.B. Vrijdag 2 maart 19.30 uur in de nieuwe zaal van Thielen aan het Molenplein feestavond voor de jeugdleden van 16 t.m. 22 jaar van de bouwvak met verloofde. Donderdag 8 maart 20 uur in Ho tel Kemps bestuursvergadering KAB Venray. ONGELUK Mevrouw K.-B. kwam maandag avond, bij het binnenhalen van het wasgoed, zo ongelukkig ten val, dat ze met o.m. een dubbele beenbreuk in het ziekenhuis moest worden op genomen. Zaterdagnacht vond op 't kruis punt PaterstraatPoststraat een ge compliceerde botsing plaats tussen 2 personenwagens. De inzittenden van beide auto's kwamen er wonder boven wonder met slechts lichtere verwondingen af, terwijl de mate riële schade groot was. De verkeers politie onderzocht de schuldvraag. Een en ander had een bonte belang stelling van late carnavalsvierders. HONDENDRESSEERCLUB „DE VERDEDIGER" De Hondendresseerclub „De Ver dediger" heeft in zijn j.l. maandag avond gehouden algemene vergade ring besloten om in zijn geheel lid te worden van de Dierenbescher ming, dit naar aanleiding van de wreedheden die hier in Venray de laatste weken met enkele honden gebeurd zijn. Het nieuwe bestuur van „De Ver dediger" ziet er als volgt uit: J. Reijnders, voorz.; G. Beerkens, vice- voorz., H. Dechnar jr., secr.; P. In- gepas, penn. W. Pelzer, commissaris. FANFARE LEUNEN IN HET NIEUW De fanfare van Leunen heeft een nog al kostbaar besluit genomen. Men wil namelijk het hele corps uit rusten met nieuwe instrumenten. Meteen is men al begonnen om dat kapitale bedrag bijeen te brengen door het houden van een rikcota- cours in zaal Martens. Het werd een zeer geslaagde avond, waarbij de heer Thuijls le werd. Leenders Ven ray werd 2e en W. Coenen Venrhy 3e. De damesprijs was voor Mevr. Janssen Venray, terwijl de grootste pechvogel de heer Psallen uit Ven ray was. Tijdens de vastelaovendoptocht hoopt de Leunense fanfare nog eens uitdrukkelijk te wijzen op de mise rabele toestand van de huidige in strumenten, terwijl nieuwe acties op touw worden gezet, om aan de no dige gelden te komen. De Boerinnenbond Leunen hield een algemene vergadering op maandag 26 februari in zaal Mar tens. De heer Luc. Geurts uit Heer len hield een zeer interessante lezing over „Het kind en zijn spel". De zelfde avond had de verloting plaats van de Lourdesreis. Winnares werd Mevr. Jacobs. De Jonge Boeren afd. Leunen kregen bericht, dat zij winnaar wa ren van de gratis Rome-reis, die verbonden was aan de ledenwer vingsactie en abonnementen op Ont ginning. Op de algemene vergade ring van de Jonge Boerenvereniging Leunen op vrijdag 2 maart zal de prijswinnaar uit deze vereniging door het lot worden aangewezen. De afdelingen Leunen en Rij- ckevoort van de B.J.B. en de Jonge Boerenvereniging hielden dinsdag jl. hun tweede contactdag te Leu nen in zaal Martens. De voorzitter kon welkom heten de geestelijk en technisch adviseur, de besturen der Boerinnenbonden en Boerenbonden van de beide afdelingen en 170 leden van de BJB en JB-verenigingen. Daarna volgden de volksliederen, de wedstrijden eensgezindheid wint, trek aan de bel en de hersengym nastiek. Wist Leunen in Rijckevoort te winnen, nu nam Rijckevoort re vanche, uitslag 6347 Hierna werd een tractatie aangeboden. Na de pauze volgden: declamatie, voor dracht, muziek en prijsuitreiking. Een dansje besloot deze zeer goed geslaagde contactdag. POSTBESTELLINGEN TIJDENS DE CARNAVAL In verband de Carnaval, 5 en 6 maart zal geen middagbestelling worden uitgevoerd. Gelegenheid tot post afhalen van kwart voor 4 tot kwart over 4. Het postkantoor zelf is maandag en dinsdagmiddag na 1 uur gesloten. K.V.P. AFD. VENRAY Mogen wij er nog even aan her inneren dat voor de VERKIEZING PROVINCIALE STATEN Kiezers die bij volmacht willen stemmen, de formulieren die hier voor nodig zijn, ter Gemeentesecre tarie verkrijgbaar zijn, voor 14 maart moeten inleveren. Kiezers die niet in de gelegenheid zijn deze zelf af te halen en in te vullen, kunnen zich wenden tot het secretariaat K.V.P. AFD. VENRAY Grotestr. 24A (Gebr. Jeuken) Telefoon 1424 TIEN KOEIEN VERBRAND In de stal van landbouwer E. V. te Mook brak brand uit, toen de boer niet thuis was. Een tiental koeien werden een prooi der vlam men. POKKENGEVAAR ROND AKEN Rode affiches met zwarte opdruk hebben de bevolking van de grens plaats Vaals opgeroepen zich te la ten inenten tegen de pokken. Spe ciaal wordt door het gemeentebe stuur een beroep gedaan op arbei ders die in Duitsland werken en studenten die in Aken studeren. Ook de bewoners van Vaals, die veel met Duitsers te maken hebben, zoals winkeliers, worden verzocht zich 's avonds in het patronaat te laten behandelen. BEEN GEBROKEN BIJ VOETBALLEN Tijdens de voetbalwedstrijd Blerick- Wittenhorst van zondag jl., liep de Horster doelman Nabben een been breuk op. NIEUW STADHUIS TE SITTARD De gemeenteraad van Sittard be sloot zijn goedkeuring te hechten aan het plan voor een nieuw stad huis. Tevens tot aanleggen van nieu we winkelstraten, welke met 120 tót 170 nieuwe winkels worden uitge breid. De kosten van het project stadhuis zijn op 3 miljoen gulden geraamd. In de vacature wijlen de heer Jan Peeters is tot lid van de Twee de Kamer benoemd, de heer J. H. j. Maenen te Heerlen. Ook in Boekei gaat men met de ruilverkaveling beginnen ten bedra ge van 7,5 miljoen gulden. Iets voor Carnaval kreeg men deze week bij een boer te Reuver, waar een kalf met 5 poten werd ge boren. Het diertje is overigens goed gezond. De gemeente Helmond wil an nexeren ten koste van de gemeenten Stiphout, Bakel, Mierlo en Aarle- Rixtel, welke hier natuurlijk hard tegen zijn, wat een dezer dagen op grote borden langs de wegen be kend werd gemaakt. EERSTE KASKOMKOMMERS Maandag werden door de Horster tuinier M. Janssen de eerste kas1- komkommers op de Venlose Veiling aangevoerd vorig jaar een maand later. Ze brachten 85 ct. per stuk op. OPENING CAFE THIELEN Aan het Molenplein heeft het aan nemersbedrijf L. Vollebergh, onder architectuur van architect Colsen en in opdracht van Mevr. Thielen, de bestaande cafetaria Thielen uitge breid met een keurig zaaltje, annex café met bar, terwijl ook de cafeta ria zelf rigoureus is gemoderniseerd o.a. met nieuw meubilair en een koelbuffet, dat er zijn mag. Café Het Molenplein mocht woensdag avond bij de opening veel gelukwen sen in ontvangst nemen en uit alles bleek dat de bewoners uit deze buurtschap zeer ingenomen waren met deze nieuwe zaal, die ook voor het verenigingsleven aldaar nieuwe perspectieven opent. Het geheel is modern en eenvoudig, keurig en kleurvol en terecht kan men tevre den zijn over een dergelijke uitbrei ding van de zaal- en caféaccomoda- tie in Venray. DE KARKLINGELS OOSTRUM De residentie van de Prins is dit jaar bij J .van Dijck en niet bij J. Verheyen, zoals in De Piëlhaas ver meld staat. Maandag zal er om 10 uur een ge- costumeerde voetbalwedstrijd ge speeld worden tussen de Spaarkas van J. Camps en de Spaarkas van J. v. Dijck. Dinsdag van 1012 uur Kinder bal in 't Parochiehuis. Dit kinderbal is wegens plaatsgebrek, alleen toe gankelijk voor de kinderen van Oos trum, Lull en Boshuizen. DE KANONNEN VAN NAVARONE Het Luxor Theater brengt in zijn vastelaovesprogramma een oorlogs film van ongekende duur en grootte: De kanonnen van Navarone. De mensen, die het zeer spannende, maar ook zeer menselijke boek van MacLeans hebben gelezen, zullen beslist de film willen zien, die ook voor de overigen echter het bekijken beslist waard is. In deze film wordt namelijk het verhaal verteld van een zestal Engelse sol daten, die als sabotageploeg worden uitgezonden om de kanonnen van 't eiland Navarone tot zwijgen te brengen, daar deze het onmogelijk maken ruim 2000 Engelse soldaten, die nog op een ander Grieks eiland zitten naar Egypte te evacueren. Deze super-kanonnen zijn inge bouwd in hoge rotsen, terwijl het hele eilandje feitelijk krioelt van de Duitsers, die bovendien door ver raad ook nog weten dat de Engelsen op komst zijn en waar ze precies zitten. Gregory Peck vervult in deze film de rol van de Mallory, de bergbe klimmer, door wiens hulp de ande ren tegen de steile rotswand opge bracht worden en die uiteindelijk door het uitvallen van de comman dant later zelf de leiding van de groep op zich neemt. We gaan niet verder in op het verhaal van de film, die overigens 3 uren duurt, want dit zou te ver voeren voor dit krantenartikel. Maar men zal zich beslist die 3 uren niet vervelen met de vele en spannende avonturen van deze sabotage-groep, die na over winning van ontzaggelijke moeilijk heden uiteindelijk toch haar doel bereikt en de evacuatie van de En gelse troepen mogelijk maakt. Maar voordat men zover is, is er heel wat gebeurd. Dat allemaal temidden van het carnavalsgewoel op zijn gemak te kunnen bekijken, is geen slechte ontspanning. MOND- EN KLAUWZEER Te Velden is deze week voor het eerst mond- en klauwzeer gecon stateerd. JONGEREN-WEEKEND Het is altyd een plezier de jonge ren-weekends by te wonen en de studiedagen, die de Jonge Boeren en Boerinnen organiseren. Zo ook weer de laatst gehouden, waar verschillende belangrijke sprekers inleiding hielden die druk werden bediscussieerd. Pater Covaert behandelde het on derwerp: „het karakter van de jon ge mens in deze tijd". Deze wees er op dat er in de laatste jaren veel veranderd is. Niet alleen thuis, maar ook in het maatschappelijk en so ciaal leven. Gemengde vergaderin gen waren vroeger bijv. niet moge lijk omdat men er allerlei gevaren in zag, die men tegenwoordig ge lukkig niet meer ziet. Er is ook veel veranderd in de mentaliteit en de opvoeding van de jeugd is ge heel anders geworden. De uiterlijke gevaren zijn even groot als vroeger, zo niet groter, maar innerlijk staat men nu sterker door een betere ka raktervorming, door een beheersing, die men zich verworven heeft. Dat wil niet zeggen dat het nu allemaal zo heel mooi is, daarvan zijn genoeg voorbeelden te geven, maar zeker is, dat aan de vorming van het karak ter veel meer gedaan wordt dan vroeger. Dat is op de eerste plaats een taak van de jonge mens zelf, die daarbij geholpen dient te worden door zijn omgeving. Dat kost heel wat moeite dikwijls. Men moet leren zich te beheersen, men moet ja of nee kunnen zeggen, ook al bevalt dit ons zelf niet. Men moet onrecht le ren verdragen en leren zich voor 100 procent in te zetten. In te zetten thuis, op het werk, in de studie, overal, waar men staat in het leven. We moeten leren, aldus pater Co vaert, alle kansen aan te grijpen, zorgen voor een goede vakkennis, voor een betere algemene ontwik keling. Ook dat helpt het karakter vormen. Men moet leren zich te geven, want wie zich geeft toont het meest karakter te hebben. Wie het leven gemakkelijk opneemt, zijn eigen gang gaat, zijn eigen driften volgt is een slappeling en een waardeloos mens. Wie echter beheersing kent en een karakter toont, zal en voor zichzelf en voor zijn gemeenschap iemand zijn, waarop men bouwen kan. WAARHEID EN OPVOEDING EN GEZIN. Mevr. Langemeyer uit Maastricht behandelde op de tweede dag van het weekend bovengenoemd onder werp. Waarheid, aldus de spreekster is waarachtig zijn. Niet huichelen, niet liegen, maar telkens opnieuw proberen goed Christen te zijn, wiens voornaamste gebod is God te beminnen en zijn naasten. En die naasten is iedereen, maar vooral de mensen, die in nood verkeren, ook zij, die in geestelijke nood zijn. Het is dus een levenshouding, die we ook in de opvoeding en in het ge zin tot gelding moeten brengen. Dan leren de kinderen zich vormen, leren wat goed en wat niet goed is. Niet uit schrik voor straf, maar uit overtuiging, al zal zeker bij het jon ge kind die straf niet kunnen ont breken. Maar van de andere kant vraagt dit van de kant van de ouders ook vertrouwen. Ze hebben niet altijd gelijk, al is dat misschien voor hen de gemakkelijkste weg. Vooral de oudere jeugd heeft er recht op te weten, waarom de ouders bepaalde dingen zus of zo stellen. En dat kan alleen door on derling vertrouwen, door die echte sfeer van samen doen en begrip. Dat is positieve opvoeding, waardoor en ouders en kinderen naar elkaar toe groeien en elkaar vormen. Men moet rustig kunnen spreken over dingen, waaraan men zich ergert, die men liever anders zou zien. Men moet ook durven spreken over sexuele dingen, durven voorlichting te geven en de jongeren laten zien dat dit al les natuurlijk en mooi is. Juist in dit verband is dat onderlinge begrip en vertrouwen van zo'n groot be lang. Met enkele sprekende voor beelden uit de praktijk onderstreep te spreekster haar boeiend betoog, waarbij van de aanwezigen nog al enige vragen loskwamen. Oostrums afdeling had gezorgd voor een prachtige koffietafel, ter wijl een gezamenlijke H. Mis ook op het programma niet ontbrak. Wie mocht menen dat een vereni ging voor Dierenbescherming in de ze tijd in Venray feitelijk overbodig is, komt op een jaarvergadering toch wel tot een andere ontdekking. Op de eerste plaats blijkt het asiel, wat de vereniging in Venray in stand houdt, in een grote behoefte te voor zien. Voorzitter, dierenarts Kremer, kon vertellen, dat menig dier daar de laatste twee jaren een gastvrij onderdak gekregen heeft, als zijn eigenaar op vacantie ging, of en dat was erger door hem of haar in de steek was gelaten. Dat laat ste komt meer voor dan men in onze geciviliseerde wereld wel denkt. Het is geen zeldzaamheid dat ergens buitenaf een hond uit een wagen wordt gezet en dan aan het zwerven gaat. Dat men nabij de Rouwkuilen een hond aan een boom gebonden vond, die onherroepelijk van hon ger was omgekomen, omdat zijn baas hem zo achterliet, toont wel aan, dat er iets scheef zit. Maar ook deze zwervende en verlaten honden vinden in het asiel een gastvrij te huis, waarbij alle mogelijke moeite gedaan wordt om een nieuwe en trouwere baas voor hen te vinden. Maar de Dierenbescherming doet meer. Zo zorgt zij waar zulks nodig is dat dieren pijnloos wor den opgeruimd en dat ook hier dus het dier zonder pijn de wereld ver laten kan. Voor katten heeft men nu ook een asiel ingericht en wel bij dhr. Poels op de Kruisstraat. Tijdens de vorst periode is voor honderden guldens voedsel gestrooid in onze bossen voor vogels en dieren. Op het programma staan verder een grote ledenwervingsactie, die op touw wordt gezet, waarbij ook de jeugd betrokken wordt. Men zal proberen hen vooral het grote nut van dierenbescherming bij te bren gen, waarbij een te plaatsen volière in het Mgr. Wijnhovenpark wellicht goede diensten bewijst. Een actie zal worden gevoerd te gen zwerfhonden en -katten, die o.a. overbrengers zijn van de zo ge vreesde mond- en klauwzeerziekte. In deze jaarvergadering werd de heer Kousemaker als bestuurslid ge kozen, terwijl hij ook met wacht meester I. v. d. Leeuw, Venray in het provinciaal bestuur zal verte genwoordigen. Dankbaar was men ook voor de zo gulle subsidie van de gemeente, waardoor het werk van de plaatse lijke afdeling enorm wordt gesteund. 100,— BELONING In verband met ergerlijke dieren mishandelingen, die de laatste tijd zijn gepleegd, heeft de vereniging nog een andere actie op touw gezet. Was al eerder de melding binnen gekomen van een hond, die verschil lende malen met een riek doorsto ken was, het geval van de Duitse herder, die men op dusdanige schan dalige manier heeft gecastreerd, dat het dier onder onnoemelijk lijden gestorven is, heeft de maat doen overlopen. De Venrayse afdeling looft 100,uit voor degenen, die aanwijzingen kan geven, die leiden tot opsporing van deze sadist. Hoewel plaatsgebrek zulks fei telijk onmogelijk maakt heeft De Piëlhaas toch voor de kinderen van 7 tot 11 jaar, dus die in de 2e, 3e, 4e en 5e klas van de lagere school zit ten, een zgn. kinderbal georgani seerd. Dit staat niet in het officiële programma, maar vindt plaats op maandagmorgen van half 10 tot half 12 in zaal Wilhelmina. Ze kunnen dan tijdig genoeg thuis zijn om te eten voor de optocht begint. De en tree bedraagt 10 ct., er is een heus orkest maar er kan maar een be paald aantal kinderen in de zaal Vroeg komen en verkleed zijn En opletten wat de leiders allemaal te zeggen hebben. De Prins en de Raad van XI komen meehossen De jongelui, die aan de kinder optocht willen deelnemen en wie wil dat nu niet zorgen dat ze za terdag tussen 2 en 3 uur hun kaartje halen in de Petrus Bandenschool. Dat is gratis verkrijgbaar, maar men moet dit hebben voor de kinder optocht. Deelnemers daaraan moe ten zich om 3 uur opstellen bij de Hoenderstraat en opletten wat de orde-commissarissen zeggen. Zus Jansbeken en Piet van de Borst hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwe lijk waarvan de plechtige inzegening zal plaats hebben op het bordes van het gemeentehuis op dinsdagmiddag a.s. Ze verwachten heel Venray in boerepekskes op de bruiloft en zien hun gasten graag voor half 2 in Restaurant De Burggraaf. De aanwijzingen van de op tocht vindt U in achterstaande ad vertentie. Men wordt verzocht van wege de goede orde zich hieraan te willen houden De sluiting der café's is op zon dag en maandag om 1 uur, dinsdag om 12 uur. Dansgelegenheid is er op zon dag en maandag tot half een; dins dag tot half twaalf. De muziek in de café's moet een half uur voor sluitingsuur op houden. in de week van 22 t.m. 28 febr. 1962 GEBOREN: De Wit, Eric, Arkstraat 6; Maassen Catharina J. M., Merseloseweg 109; Versleijen, Henricus H. J. M., Hoofd straat 48; Kok, Antoine W. J., Pr. Hendrikstraat 31; Janssen, Elisabeth J. A. M., Wanssumseweg 8; van Rijswijck, Anna J. H., Stationsweg 59; Heeren, Antonius W. H. J., Lang straat 1; Martens, Robertus M. J., van Broekhuizenstraat 49; Janssen, Peter A. M., Merseloseweg 74. OVERLEDEN: van den Bogaard, Johannes, 64 jr., landbouwer te Venray; Poels, Anna, M. J., gehuwd geweest met van Meijel, Petrus H. J. A., 69 jr., z.b. Veulen. ONDERTROUWD: Kessels, Wilhelmus J. C., 23 jr. auto monteur te Bergen en Arts, Huberta H. E., 22 jr., z.b. te Venray, Gas- straat 16. GETROUWD: Rongen, Jacobus A. P., 30 jr., land bouwer te Venray en Michels Maria P. A., 24 jr., z.b. te Venray. Diny Wijnhoven Martien Franssen hebben de eer kennis te ge ven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de inzege ning plaats heeft op zaterdag 3 maart om half 10 in de pa rochiekerk van de H. Michael te Wanssum. DagadresSan Damiano, Paterslaan 1 Receptie 23 uur. Toekomstig adres Bontekoestraat 1, Venray Dankbetuiging Voor de hartelijke blijken van deelneming en medeleven bij het overlijden en de begrafe nis van onze dierbare broer, zwager en oom Johannes Hendr. Hub. Oudenhoven betuigen wij onze oprechte dank. Namens de familie: J. L. OUDENHOVEN Tuinstraat 6, Venray Onze reclame Lunch worst 100 g. 35, 250 g. 80 Leverkaas 35, 80 Preskop 25, 60 Leverworst 500 gr. 65 Vrijdag en zaterdag varkensbraadworst 1.50 Dinsdag vers gebakt 1.40 Woensd. magere speklappen 500 gr. 1.30 Donderdag varkensbraadworst 1.50 GEVRAAGD voor dag en nacht. Slagerij Coenders.

Peel en Maas | 1962 | | pagina 2