v.v. OOSTRUM Kerkelijke Diensten s.v.v. NIEUWS M.H.C.VENRAY b/:i Coöp. ZUIVELFABRIEK „VENRAY ffl van 28 jan. tot en met 3 febr. aandachi j een plotLil EMHC je een acht|E terugges] e weer 3—{0r tige goaliii staande in corner $pj nog eenï i worden fea cirkel t$ was de tai Het t\|ta. op bezoin we comjd; •kracht gx werd erö, diging ifcsi noemd ^rd< goed wihl doorziclin vidueel fcvc aanval fcri rigens «ge! diensteljtri de. Zonda et naar Ei m sen in ade na de tinj bracht i Afgelc rd V.C. Ro 1: het 3e 11 i Het d aantred< Rooy di tri PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week Past. Geerits Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. 6.30 Ant. Laurensse; 7.30 Gi'ad Geurts en Wilhelmina Linders-van Herpen; 8.30 Johanna Roelofs (Stich ting); 9.30 Hoogmis voor de par.; 10.45 Uit dankbaarheid fam. v. Osch- Seelen; 11.45 Theob. Basten (pers. Jerusalem); 11 u. Congregatie voor de groten in Mater Amabilisclubhuis 7 u. Lof. Maandag: 6.45 overl. par.; 7.30 De ken Berden; 7.30 Maria Gerrits- Wijnhoven; 8.15 Frans Peeters en Elis. van de Waeter 1 h.; 8.15 Joh. Jeuken en Johanna Geurts; 7 u. Avondmis Sj. v. d. Winkel (vanw. Boerenbond). Dinsdag: 6.45 Driessen-Ariaens; 7.30 Antoon Creemers (Langeweg); 8.15 Leonard van Dijk en Johanna Jenneskens 3e kl.; 8.15 overl. fam. van Haaren. Woensdag: 6.45 Antoon Creemers- Maessen; 7.30 Gertruda Loonen- Dekkers; 8.15 Th. Droessen. echtgen. E. en A. Poels en kinderen 1 h.; 8.15 Dr. Bloemen. Donderdag: 6.45 Sacr. mis; 7.30 fam. Janssen-Klaessen; 8.15 Martin Hoedemakers en overl. ouders 1 h.; 8.15 mevr. van Haaren-Rous (St. Jo zefver.) .Biechtgelegenheid van 78. Om 8 u. Lof en aanbidding tot 12 u. Vrijdag: eerste vrijdag, Maria Lichtmis. 6.30 Pierre Maessen en overl. ouders; 7 u. overl. fam. Jen- neskens-Muisers; 7.45 uit dankbaar heid; 9 u. Koperen bruiloft Ouden- hoven-Aerts 3 h.; 9.30 best. dienst tot zekere int. 1 h.; 8 u. Avondmis Ant. Laurensse. Zaterdag: Priesterzaterdag. 6.45 O.L.V. mis; 7.30 overl. ouders Vol- lenberg-van de Heuvel; 7.30 overl. fam. Rongen-van de Heuvel en Slak- horst-Janssen; 8.15 Peter Hub. Jans sen en dochter Leida. 1 h.; 8.15 Her man de Bruin en echtgen. Biechtge legenheid van 5.307.30. Om 7 u. Lof. Maria Lichtmis Vrijdag is het feest van Maria Lichtmis. De plechtige kaarsenwij ding en processie heeft plaats 's avonds om 8 u. bij de avondmis. Wij verwachten daarom vele gelo vigen in deze avondmis. Op deze dag is na alle H. Missen Blasiuszegen. Om 5 u. namiddag Blasiuszegen voor moeders met hun kleine kinderen. RECTORAAT PATERSKERK Tel. 1973 (b.g.g. 1502) 4e zondag na Driekoningen. H. Missen om 6.30, 7.45, 9 en 11.45 u. De Hoogmis om 10.15. Kollekte (2 in 1) voor de Kerk en Bisdom. Om 7 u. Lof met overweging. Maandag: H. Franciscus van Sa- les, bisschop en kerkleraar. Om 8.15 kursus voor 18-jarigen. Dinsdag: H. Hyacinta, maagd. Om 7.30 lof ter ere van St. Antonius. Woensdag: H. Don Bosco, belijder. Donderdag: St. Ignatius, bisschop en martelaar. Om 7 u. Gezinsmis. Van 58 u. gelegenheid om te biech ten. Vrijdag: Maria Lichtmis. Om 7 u. kaarsenwijding. Om 7.30 gezongen H. Mis. Geen kindermis, 's Avonds om 7.30 u. Lof met rozenhoedje. Om 8.30 Avondmis. Zaterdag: Votiefmis van Maria. Van 38 u. gelegenheid om te biech ten. Maria Lichtmis Vrijdagochtend om 7 uur kan men aan de ingang van de kei-k een kaars kopen van 25 cent, die gewijd wordt en die men brandend mee draagt in de processie door het kloosterpand. Na afloop neme men de kaars mee naar huis. De H. Com munie wordt uitgereikt om 10 minu ten vóór 7 en bij het begin van de H. Mis om half 8, maar dit laatste alleen voor wie haast hebben en niet onder de gezongen H. Mis kun nen gaan. Blasius-zegen Deze wordt gegeven zaterdag na de H. Missen. Bovendien 's avonds om 7 u. Kinderen van de lagere school krijgen deze op school en mo gen dus niet komen. Zaterdagmiddag van half 3 tot 3 u. is er speciaal baby-uurtje voor de allerkleinsten en hun moeders. Misintenties Zondag: 6.30 overl. fam. Lenssen- Behet (kinderen en kleinkinderen): 7.45 Noud v. Lin en Peter Peerlings; 9 u. Antoon Cremers; 10.15 Theodo- rus de Bruyni; 11.45 Piet Bom en echtgen. en zoon Pierre. Maandag: 6.15 Antoinette Ram- melmans-Elsevier; 7 u. Mevr. Jeu- rissen-Gielen (buurt); 7.45 Frans v. Lieshout; 8.30 overl. ouders Voer- mans-Leyssen. Dinsdag: 6.15 Eva Wilhelmina Ro- jer; 7.45 Sjaak Janssen; 8.30 Jeanet- te Esser. Woensdag: 6.15 Mathilda Was- scher; 7 u. Anna Boom; 7.45 overl, ouders v. Houdt-Janssen; 8.30 Maria Jeurissen-Verheyen (buux-t). Donderdag: 7 u. Gezinsmis; 7.45 ovex'l. ouders (Z.)8.30 Jeanette Es ser. Vrijdag: 7.30 gez. H. Mis als jgt, Piet Giezen; 8.30 Not. Pluymaekers 8.30 avondmis voor Maxtia Potten. Zaterdag: 7.45 Theodorus Pouwels en Anna Friezen en overl. fam.; 8.30 ovex-1. ouders Voermans-Leyssen. PAROCHIEKERK OOSTRUM 4e zondag na Driekoningen. 7 Parochiemis; 8.30 Hoogmis, jx-d. An toon Tacken; 10 u. Leesmis; 3 u. Lof. Maandag: 7.30 Maria Potten. Dinsdag: 7.30 gest. gez. jrd. Elisa beth Thuyls. Woensdag: 7.30 Martinus Custers en Hendrina Wismans; 9.30 H. Mis voor de leden van de B.J.B. kring Venray. Donderdag: 7.30 ovex'l. fam. Ver- heijen-Kessels. Vrijdag: Feest van Maria Licht mis. Eerste vrijdag. 7 u. H. Commu nie; 7.30 Wijding van kaax-sen, daar na hoogmis gest. jrd. Fx-ans Poels en echtgenote; 7 u. avondmis Pierre Maessen. Zatex-dag: Eerste zaterdag. 7.30 H. Mis tot dankzegging. Biechten van 34 en van 67 u. Geen lof. Blasiuszegen: vrijdagavond, zater- dagmox-gen en zondagmiddag. A.s. zondag nationale kerken- bouwzondag met collecte. PAROCHIEKERK OIRIO Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. Leesmissen om 6.30, 7.30 (kin dermis); 8.30 2e Mis: parochie Hoog mis om 10 u.; 4 u. Rozenkrans en lof ter ere van St. Machutus. Eerste col lecte voor de kerk, tweede collecte Bisdom. Maandag: 7.30 jaai'dienst Arnol- dus Rutten. Dinsdag: 7.30 zieled. Jan Mathieu Jenniskens en Bernardina Thielen. Woensdag: 7.30 zieled. ovex-1. fam. Peters-Spierings. Donderdag: 7.30 Hoogmis ter ere van St. Machutus; s avonds biechten van 57 u. en van 89 u. wegens de eerste vrijdag. Vrijdag: eerste vrijdag der maand, tevens feest van Maria Lichtmis; 7 u. H. Communie; 7.30 leesmis Stichting Baeten-Jeurissen; 9.30 Hoogmis zieled. Hendrina Peelen 9.15 wijding der kaarsen, 's Middags om 3 u. rozenkrans en lof, daarna de Blasiuszegen. Zaterdag: 7.30 zieled. Joannes Wolters, eex-ste zaterdag der maand. Zatex-dagavond biechtgelegenheid 57 en 89 u. in beide biechtstoe len. A.s. zondag Nationale Kerken bouwzondag. PAROCHIE CASTENRAY 4e zondag na Driekoningen. 10 u. Hoogmis voor de pax'ochie; 3 Kruiswegoefening en Lof. Maandag: 7.30 gez. maandst. voor Anna Cath. v. d. Pasch-v. d. Hom berg. Dinsdag: 7.30 gez. H. Mis voor Piet Philipsen. Woensdag: 7.30 4e v. d. mndst. v. Petx-onella Wismans-Cleven Donderdag: Feest v. d. H. Brigida. 7.30 gez. H. Mis voor leden en overl. leden v. d. Bx-oedex-schap v. d. H. Bx-igida. Na de H. Mis, verering v. d. x-elikwie v. d. H. Brigida. Vrijdag: Feest van O.L. Vx\ Licht mis, dag van devotie; Eerste Vrijdag. 7 u. H. Communie; 7.30 Vx-oegmis t.e.v. H. Hart; 9.30 Plechtige wijding v. d. kaarsen. Daarna Hoogmis, gest. H. Mis t.e.v. O.L. Vx\ v. Altijdd. Bijst. tot int. v. d. fam. Philïpsen- Hoeymakex's. Na de H. Missen ver ering v. d. reliqui v. d. H. Brigida. 3 u. Lof, Rozenhoedje, Oefening van eerherstel. Daarna St. Blasiuszegen. Zaterdag: le zaterdag v. d. mnd. Priester-zaterdag. Feest v. St. Bla- sius; 7 u. H. Communie; 7.30 gez. H- Mis t.e.v. O.L. Vrouw v. Altijdd. Bijst. Daax-na St. Blasiuszegen. Van 67 u. gelegenheid tot biechten. 7 u. Lof en Rozenhoedje. A.s. zondag le zond. v. d. maand. Maandelijkse bui tengewone collecte voor de kerk. Kerkpoets: Gonny Reynders, Gon- ny Weys. PAROCHIEKERK LEUNEN 4e zondag na Driekoningen. Om 45 Leesmis; 8 u. leesmis voor de pax-ochie; 9.15 Hoogmis; 10.30 lees mis voor Gertruda van Rens-Lit- jens; 3 u. Lof. Maandag: leesmis voor Johanna Beelet vanwege de buurt. Dinsdag: leesmis voor Jozef Loe- nen, kindermis voor de meisjes. Woensdag: leesmis voor de overle den fam. Martens-Flos. Dondex-dag: leesmis voor de overl. fam. Lucassen-Christiaans. Vrijdag: feest van Maria Lichtmis, om 7.30 leesmis; 9.15 wijding der kaax-sen; 9.30 hoogmis ter ere van het H. Hart voor hen die offerden: 3.30 Lof. Daarna uitdeling van de Blasiuszegen. Zatex-dag: leesmis voor de overl. fam. van Heesch-van der Heijden. Biechtgelegenheid van 4—5 en van 77.30 u. Daarna lof. Kex-kpoetsen: Mientje van Ooi en Anny Loenen. A.s. zondag kex-kenbouw-zondag. Colecte voor de bouw van nieuwe kerken in ons bisdom en tevens, maandcollecte voor onze eigen kerk. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. 6.30 leesm. v. d. ovex'l. fam. Peteers-Ewals; 8.10 leesm. v. Harry Goumans; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis v. zekex-e intentie. 2 u. Lof. Na het lof congr. v. d. vrouwen. Maandag: 7.30 gez. jaarg. v. Ant. Jenniskens en Wilhelmina v. d. Pas z.a.: maandd. v. Willem Spreeuwen- berg. Dinsdag: 7.30 maandd. v. Adrianus v. d. Hulst; z.a. leesm. v. d. fam. Vex-geldt-de Louw. Woensdag: 7.30 leesm. v. Willem Vollenberg; z.a. leesm. uit dankb. d. fam. Petex-s-Michels. Donderdag: 7.30 gesticht jaarg. Petronella Verheyen-Peeters, Wil lem Verheyen; z.a. leesm. v. overl. fain. Philipsen-Cx-emers. Vx-ijdag: Feest van Maria Licht mis, feest van devotie; 7.30 wijding van de kaax-sen waarna de Hoogmis v. zekere intentie; 7.30 Avondmis weekdienst v. Adx-ianus v. d. Hulst. Na de avondmis wox-dt de Blasius zegen gegeven. Zaterdag: 7.30 leesm. v. Heiman Vousten en echtgenote; z.a. leesm. d. overl. fam. v. Vegchel-Verheyen: 6 u. Lof; tot 7.30 gelegenheid om te biechten. PAROCHIEKERK MERSELO 4e zondag na Driekoningen, 6.30 Communie uitreiken; 7 u. leesmis v, overl. fam. v. Tilburg-Smits; 8.1 leesmis voor overl. kindex-en Hen- drix-Heyman; 10 u. Hoogmis voor de parochie; 2.30 Lof met rozen- hoedje. Maandag: 6.45 Leesmis voor overl. fam. de Rijck-v. Rijswijck; 7.30 gel H. Mis voor Jacobus v. d. Heuvel. Dinsdag: 6.45 Leesmis voor Theo dorus Vex-heijen; 7.30 gest. jgt. voor Chx-istiaan Klaessen en Jacoba Cus ters. Woensdag: 6.45 Leesmis voor Ge- x-ax-dus Litjens; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. de H. Antonius. Donderdag: 6.45 Leesmis v. Wed. Stiphout-v. Rijswijck; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. de H. Gerax-dus. Van 56 biechtgelegenheid. 7.30 H. Uux-. Vrijdag: Feest v. Maria Lichtmis. Tevens eerste vx-iidag v. d. maand. Diensten als op zondag. 7 u. Leesmis t.e.v. O.L. Vrouw v. Altijdd. Biistand en H. Gerardus (Peeters); 8.15 Lees mis t.i.v. fam. Ax-ts-Kuypei-s; 9.45 u. wijding v. d. kaarsen en px-ocessie. Kaax-sen kunnen besteld wox-den bij de koster a 75 ct. 10 u. Hoogmis t.e.v. H. Hart t.i.v. hen die daax-voor bij dragen; 3.45 Lof voor de schoolkin deren. Geen avondmis. Zatex'dag: Eerste zaterdag v. d. maand, toegewijd a.h. Onbevlekte Hart v. Maria. Tevens priesterzater dag. 6.45 Leesmis voor Joh. Huber- tus Janssen en echtgenote; 7.30 gez. H. Mis om van God vele priester- x-oepingen te vex'krijgen. 4 u. biech ten v. d. kinderen van het 3e school- jaai-, daax-na voor anderen tot 6 u. 7 u. Marialof. A.s. zondag Kerkenbouwzondag. Speciale collecte voor nieuwe kex-- ken in ons bisdom. RECTORAAT VREDEPEEL 4e zondag na Driekoningen. 7.30 vx-oegmis t.i.v. fam. Egelmeers-v. d. Ven; 10 u. hoogmis t.b.i.; 2.30 Lof. Door de week H. Mis om 7.30. Maandag: t.i.v. fam. Peeters- Claessens. Dinsdag: t.e.v. H. Antonius Abt v. beschei-ming tegen veeziekten. Woensdag: t.i.v. fam. Philipsen- Smets. Donderdag: t.i.v. fam. Nabuurs-v. d. Bx-oek. Vx-ijdag: feest v. Mai'ia-Lichtmis, dag v. devotie. 7.30 t.i.v. fam. Claes- sens-v. d. Weijer; 19.30 gez. avond mis v. d. overl. fam. Peetex-s-Jans sen. Vóór avondmis kaarsenwijding, na avondinis Blasiuszegen. Zaterdag: Px-iesterzaterdag: t.i.v. fam. Hex-tsig-Braks. Na de H. Mis Blasiuszegen. 7.30 Lof t.e.v. O.L. Vr. d. Vx-ede. Biechtgelegenheid: da gelijks vóór de H. Mis. zatex'dag v. 34 u. en vóór en na het Lof. RECTORAAT HEIDE Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. 7.30 H. Mis voor Hax-ry Muij- sers; 10 u. Hoogmis voor het x-ecto- raat uit dankbaarheid. Akolieten: P. v. Osch en W. Drabbels; 3 u. Lof. Misdienaars v. d. week: Jos Derikx en Willy Claes. Maandag: 7.30 H. Mis voor overl. vader Wilhelmus Voesten. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor overl. familieleden Dx-oesen. Woensdag: 7.30 H. Mis t.i.v. fam. Giezen-Swinkels. Donderdag: 7.30 H. Mis t.z.i. Vx*ijdag: le vrijdag v. d. maand. Feest van Maria Lichtmis. 7.30 H. Mis voor Peter v. Meijel. Na de Mis wordt de H. Communie aan de zieken gebracht. 10 u. Wijding dei- kaarsen waarna Hoogmis voor het rectox-aat. 2.30 Lof waarna Blasius zegen; 7.45 Avondmis voor de Heid- se jeugd. Biechten vóór de Avond mis. Na de Avondmis Blasiuszegen, Zaterdag: Feest v. d. H. Blasius. 7.30 H. Mis voor overl. familieleden Dex-ikx-Voesten. Na de H. Mis Bla siuszegen. 7 u. Biechtgelegenheid 7.30 Lof. Na het Lof biechtgelegen heid tot 9 Zondag a.s. Nationale Kei-ken- bouwzondag. 2e Collecte voor de Kerkenbouw. RECTORAAT VEULEN Zondag: 7 u. gelegenheid tot com municeren; 7.30 lsm. voor de beken de intenties; 10 u. hgm. jgt. v. z. Jo hanna v. Kempen; 2.30 middagoef. Maandag: lsm. tot zegen over gezin. Dinsdag: lsm. v. z. Peter Smedts, echtgenote, kinderen en kleinkind. Woensdag: lsm. v. d. overl. leden v. d. Derde Orde. Donderdag: hgm. zeswekendienst v. z. Gerai'd Smits. Vx-ijdag: Maria Lichtmis. 7.45 wij ding der kaarsen; 8 u. hgm. t.e.v. het H. Hart v. Jezus; 7.30 n.m. lsm. v. Frans Linders, echtgenote en overl fam. Zatex-dag: hgm. gest. jgt. v. z. Ma thijs Geurts en beide echtgenoten. Acolieten voor a.s. zondag Willv Erben, Martin Cleven en Harry Geurts. Kerkpoetsen: Nelly Spreeuwen- berg- Mien Nijssen en Max-iet Gee- rets. De totale opbrengst, van de Memi- sa-collecte was 369,57. De Parochievergadering is maan dag 29 jan. om 7.30 u. RECTORAAT SMAKT 4e zondag na Driekoningen. 6.15 H. Mis voor de fam. de Hoog-Cop- pus; 7.30 overleden fam. Koenen- Coppus; 10 u. Hoogmis Joh. Hub. v d. Winkel (paardenverzekering). On der de H. Missen collecte voor de Kath. Actie; 3 u. Lof. Maandag: 6.30 tot zekere intentie; 7.30 voor de gelovige zielen. Dinsdag: 6.30 voor Ludovicus Bie- mans; 7.30 voor Peter Antoon Koe nen. Woensdag: 3e van de 9 woensda gen t.e.v. St. Jozef. 6.30 gel. H. Mis t.e.v. de H. Jozef; 7.30 gez. H. Mis voor vrouw Max-tens-Wij ex-s. Donderdag: 6.30 ter ere van het H. Sacx-ament; 7.30 voor Leo Koop mans; van 56 uur gelegenheid om te biechten; 7.30 H. Uur. Vrijdag: le Vrijdag v. d. maand. Feest van Maria Lichtmis. 6.30 gel. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw; 7.15 Kaar senwijding, waai-na om 7.30 gez. H. Mis voor ovex-1. fam. Kersten-Geurts. Na de H. Mis uitstelling, litanie en zegen. Tevens wordt na de H. Mis de Blasiuszegen gegeven. Zatex'dag: Priester-zaterdag. 6.30 H. Mis voor priesteri'oepingen; 7.30 voor Joh. Hub. van de Winkel (huis houdschool Venray). Na beide H. Missen' wox-dt de Blasiuszegen gege- cen. Van 55.30 u. gelegenheid om te biechten, tevens voor en na het lof van half 8. Ons le elftal slaagde er j.l. zon- xg in Lindenheuvel niet in om de depressie te boven te komen. Naast invallers voor de geblesseerde doel man en linksbinnen hadden enkele omzettingen in het elftal plaats ge vonden. In de door beide ploegen matig gespeelde wedstrijd gaf de eerste helft een vrijwel gelijkop- gaande strijd te zien. Lindenheuvel kwam na 10 minuten spelen op for tuinlijke wijze aan de leiding. Een vex-, hoog schot schampte af op de doellat waardoor de bal dicht in de buurt voor de doellijn op de grond terecht kwam. Voox-aleer onze kee per de daarbij ontstane situatie overzien had was een Lindenheuvel- speler ter plaatse om de bal in het doel te lopen. Deze stand bleef tot de rust gehandhaafd waai'door de thuisclub wel iets meer kreeg dan haar toekwam. De tweede helft gaf een heel wat enthousiaster Venray-ploeg te zien waardoor Lindenheuvel meesttijds in de verdediging werd gedrukt, doch onze voox-hoede was ditmaal j machteloos als het betrof de gebo den kansen te benutten. Een hands bal in het Lindenheuvel strafschop gebied door een van de verdedigers verooi-zaakt, werd jammer genoeg door de overigens uitstekend leiden de scheidsrechter niet waai'genomen waardoor de gelegenheid om via een strafschop gelijk te maken, voorbij ging. Door een toegekende strafschop wegens opzettelijk hands door onze verdediging, kon Lindenheuvel de stand op 20 brengen. In deze stand kon ons voortdurend stormlopend elftal hierna geen wijziging bren gen. De vex-dediging van de thuis club bleef onze voox-hoede meestal de baas en indien dit enkele kei-en niet het geval was faalde de afwer king. Onze reserves kwamen in hun thuiswedstrijd tegen het leidende Blei'ick 2 uitstekend te voorschijn. Ondanks dat enkele spelei-s aan het eex-ste moesten worden afgestaan, kon men zich volledig meten met de sterker geachte tegenstanders. Ble- i-ick mocht zich gelukkig prijzen koi-t voor 't einde de stand op gelij ke voet te kunnen brengen. 11. Het 3e elftal leed op eigen ter rein een zwax-e 50 nederlaag tegen Tienray. Tot rust kon men de schaal in evenwicht houden doch in de 2e helft was de fut eruit en kon Tien ray op vlotte wijze de goaltjes tot stand brengen. De kampioenskansen van het 4e elftal kx-egen in Hegelsom een ge voelige knauw door een 21 neder- laag.De competitie is echter nog lang en alles behoeft hierdoor nog niet vei-loren te zijn. De komende wedstrijden zullen moeten uitmaken of men mee wil blijven doen. Voor de grote verrassing zorgde het 6e elftal. Het veel sterker geach te en hoog geplaatste Meerlo 2 kreeg met 30 klop; een px-estatie waar voor een felicitatie voor onze benja mins hier wel op zijn plaats is. Programma voor zondag 28 jan.: Verxi-ay 1De Ster 1 aanvang 2.30 Spel. Irene 3Venray 2 12.00 YsselsteynVeni-ay 3 2.30 Venray 4America 2 12.00 Oestrum 3—Venray 5 12.00 Bx-ughusia 2Venray 6 12.00 Voor het le elftal moet het toch mogelijk zijn a.s. zondag een paar puntjes binnen te halen. De Ster speelt dit seizoen nogal vrij wissel vallig en vooral in uitwedstrijden met minder succes. Hopelijk her vindt ónze ploeg zich in deze thuis wedstrijd en gaat het nu ook eens iets meezitten. In Stein werd een 31 overwin ning bereikt, mede dank zij fantas tisch keeperswerk van onze doel man. Door een gezamenlijke krach tenbundeling kan het nu ook nog. Het 2e elftal wist thuis met 21 van Irene 3 te winnen. Mits de bles- sux-es van j.l. zondag voldoende her steld zijn is de prima teamgeest wel in staat om ook in Tegelen een goe de uitslag te bereiken. Voor het 3e elftal zal het in Yssel steyn een zware beurt worden. De thuiswedstrijd bracht een 11 ge lijkspel of 't ditmaal zover- zal ko men zullen we maar afwachten. Venray 4 mogen we, ondanks de tegenvallende nederlaag van j.l. zon dag, toch wel in staat achten om Amex-ica 2 de baas te blijven. Venray 5 zet haar zegetocht ook in Oostrum tegen het 3e elftal voort. Ondanks de lange rustperiode i-eke- nen we hier tenminste op. Venray 6 op bezoek bij Brughusia 2 zal zich na de keurige prestatie van j.l. zondag nu ook niet zo ge makkelijk gewonnen geven. Zorg er voor dat de winst die er wel in zit voor jullie er uit gesleept wordt. Zondag kwam dan weer eens sinds lang al onze elftallen binnen de witte lijnen. Ons eerste elftal trads als gastheer op van Amex-ica. Na een wedei-zijds vex'kennen van de krachten bleek al gauw dat ons eerste elftal het voet ballen nog niet verleerd was on danks de gedwongen x-ust van acht weken. De aanval van ons elftal werd steeds weer naar voren ge- stuui'd en er volgden dan ook enkele mooie aanvallen. Het duurde echter nog tot de 20 minuut voordat onze linksbinnen W. Schönberger een goede combinatie tussen G. Wilms en A. Maessen afrondde met een mag nifiek schot waartegen de America goalie geen verweer had. Nu kwam America echter opzet ten, maar de man die een aanval af kon x-onden ontbrak bij de gasten. Oostrum werkte zich echter weer spoedig los maar ook hier ontbrak het beslissende schot. Vlak voor mast leek het of onze midvoor G. Wilms nog succes zou hebben maar zijn ko gel werd bekwaam over de lat ge stompt. Zo ging de rust in met een 1—0 stand. Na de thee ongeveer hetzelfde beeld. Oostrum iets in de meerder heid maar de afwerking van de soms mooie aanvallen bleef uit. Nadat on ze rechtsbuiten zich wegens een knieblessui-e had laten veei'vangen, kwam Oosti-um na 30 minuten op 20, weer door W. Schönberger. Met deze stand kwam ook het ein de van de wedstrijd. Ons tweede elftal was bij Swol- gense Boys op bezoek en moest daar een 50 nederlaag incasseren. Onze reserves startten tegen de wind in. Na ongeveer 10 minuten moest on ze verdediging voor de eerste maal zwichten voor een schot van rechts buiten Gielen. Hierna volgde een strijd met Swolgen in de meerder heid, maar onze verdediging hield geen stand en kon met deze 10 achterstand gaan rusten. Misschien dachten ze, er zit nog wel wat in, maar deze hoop werd al gauw ver- ijdeld toen 3 minüten na de hervat ting midvoor Beurskens er 20 van maakte. Nu was het met Oostx-um gedaan, en toen ook nog rechtshalf Raedts en réchtsbuiten Wilms vervangen moesten worden was er helemaal geen -houden meer aan. Regelmatig voerde Swolgense Boys de stand nu op tot 50 ondanks soms voortref felijk werk van onze verdedigers met doelman Raedts aan het hoofd. Met deze stand die zeker geflatteerd is kwam ook het einde van deze overigens sportieve strijd en waaruit de beste als ovex-winnaar te voor- schijn kwam. Ons derde elftal was Dij Tienray op bezoek en voegde vcor de varia tie nog maar een gelijkspel toe aan de reeks. Ook hier weer een gelijkopgaande sti'ijd, die zich vooi-al op het mid denveld afspeelde. Oostrum nam na ongeveer 20 minuten de leiding uit een vrije strafschop die door P. Ha gens meesterlijk benut werd. Toch kwam Tienray nog voor de ï-ust aan de gelijkmaker zodat met de stand 11 de rust kwam. Na de rust nam na ongeveer tien minuten Oostx-um weer de leiding, nu door B. v. d. Hoogenhof, doch ook deze voorsprong kon niet ge handhaafd worden wat al gauw maakte Tienray weer gelijk na een misverstand in onze achterhoede. Hierbij bleef het en met deze stand konden beide pax-tijen zich wel ver enigen. Zondag a.s. gaat ons eex-ste elftal bij Wittenhorst 3 op bezoek en hier zullen zij weer twee punten aan hun totale aantal toe kunnen voegen als alles tenminste normaal verloopt. Oost rum 2 ontvangt Geysteren op bezoek. Dit zal ongetwijfeld een hard duel worden, maar laten we toch vooral sportief blijven, dan kan het ee.n zeer aantrekkelijke stx-ijd wor den waarin beide partijen elkaar niet veel zullen toegeven. Dus een gelijkspel ligt hier wel voor de hand. Oostrum 3 ontvangt Venray 5. Ja hier zullen we het ook wel op een gelijkspel moeten houden want dit is zo ongeveer de gewoonte gewor den, of misschien een kleine neder laag? Maar nee, een gelijkspel lijkt ons veel leuker. bl 30 wo ■standen Het 3fear bezoekei >c in hun per Rooy 3 zien, ze dankzij A.s. v xt ren) nas 1 de str e 1 2 moet beide w n te brenj Zaterc V.C 'n zekenaj bij HTS i ïlo Het lcjam dag als moeien, wox-dt e sle bx-oken, Tegelen j kunnen Pi-ogr; Heren 26-1 Ho 27-1 HT 28-1 VC 31-1 PS(p 1 Dames 2-2 Resi 2-2 Ton 4-2 VC1 Ro< kx lit Nadat van de ad de Uitslagen: Heren: Tegelen 2Venray Venray 1—EMHC Dames: VenrayHeerleh 5—2 3—2 1—2 Onze dames hadden zondag j.l. de moeilijke taak zich te weren tegen lij staan voex-der Heerlen. In het be gin ging de strijd geliik op totdat een jammerlijke fout in onze ver dediging door Heerlen werd afge straft. Nu kwam ons team wat in de verdnakking maar met half-time was de stand nog steeds 10 voor Heerlen. Na de rust gingen onze da mes fel van start maar het leverde geen voordeel op. Plotseling om speelde Heerlen onze te ver opge drongen kanthalfs en werd hun voorsprong vergroot tot 20. Daarna speelde ons team wat vrijer en er ontstonden tal van kan sen die met een beetje meer raffi nement tot doelpunten geleid had den. Toch werd de eer gered. Daar entegen scoorde Heerlen niet meer zodat de eindstand 12 in ons na deel bleef. Het eerste herenelftal heeft zich gerevancheerd op de nederlaag te gen Geleen geleden, twee weken te- ï'ug. Om EMHC te verslaan hebben zij echter alles moeten .geven wat ze in zich hadden van de eex-ste tot de laatste minuut. Aanvankelijk was het spel snel met een licht Venray overwicht. EMHC kwam vrij geluk kig aan zijn eex-ste doelpunt dat door een van hun toelopende aanvallers van richting werd veranderd. Onze keeper reageerde toen al niet meer-. Onze midvoor zoi-gde vijf minuten later op schitterende wijze voor het tegendoelpunt. Een hoog van de keeper tei-ugspi'ingende bal werd door hem met de hand gestopt en feilloos ingeslagen. Tot de rust bleef de stand ongewijzigd. Tijdens de thee werd het elftal geïnstrueerd om het eerste kwartier- fel tempo te geven om de oudei-e te genstanders qua snelheid te over troeven. Hierbij werd iets te zeerj het zont vriendsc EBBC 2 De eei tint BIC. Sc ises EBBC a ie, time-out le Na deze t dat BIC plaatste, voorhoet club raa de 28—10 add Na de tijn ver< oss den er li os. Kleine J lek de voox-h EE ten. En minuten Toen voerder door A. boordevefcst, weer inx (af. brachtenper plan. Uiteinirlo: met 49— geheven BIC wai vele mindere leen bij niet met Topsco EBI nuxiLen) (13 Topscc SIC punten) ird se). k< B m< 1 is x ■ersl aysi Het ks dat elke avond h op iets op maai Wilhelm worden de tone van Ber Daarnli plaats h< men aan kelijkht houd d< spijt vai kader lijk voor Venray. zie di d bru ezin d< iap i^en ar r t sp AGEÏ TR, RA' Dondei stuursvei Schoenm Dondei bi gadering straat 21 de een ivor iwdt iifbru; K kstx

Peel en Maas | 1962 | | pagina 2