Een gelukkig en voorspoedig 1962 .Wat gaat de tijd. Het lijkt nog zo kort geleden, dat de N.V. Inalfa de eerste hal op het Venrayse industrieterrein in gebruik nam. Met 10, 20 men sen werd begonnen, maar toen de Commissaris der Koningin de eerste hal plechtig kwam openen, mocht hij meteen al de eerste steen leggen van een van de vele uitbreidingen, die nog zouden volgen. Een beter teken van de voorspoedige groei kon niemand zich meer dan brood alleen ....Nu op het einde van 1961 werken er-bijna 450 mensen. En dat zijn er nog tientallen te weinig. Want Inalfa's stormachtige ontwikkeling zet onverflauwd voort, wordt echter afgeremd door gebrek aan arbeidskrachten. De bekende NOBEL olie- en kolen haarden kunnen niet genoeg worden aangemaakt, terwijl de af delingen voor carburateurs, trekregelaars, luchtverhitters e.a., handen tekort komen. ....Daarnaast zim er tientallen toeleveringsartikelen voor DAF, Philips, N.S.F., en vele andere grote bedrijven. De orderporte feuilles groeien uit, maar veel moet blijven liggen omdat arbeids krachten ontbreken. ....Denk daarnaast eens aan de bekende ELSRIJK meubelen, een product van INALFA, dat niet alleen in Nederland, maar ook ver daarbuiten zulk een goede naam verworven heeft, dat aan de vraag niet is te voldoen, als niet vele nijvere meisjes zich voor dit moderne product willen inzetten. ^gSaiWg. - ...Er is een goede boterham te verdienen bij INALFA, in die vele afdelingen, in die verschillende beroepen. Voor jongeren en voor ouderen, en ook voor U, meisje, dat in de ELSRIJK- afdeling zulk prettig werk te wachen staat. ....Want INALFA heeft juist voor die ELSRIJK-meubelen een hele nieuwe afdeling ingericht, speciaal voor meisjes, waar het werken een plezier zal zijn en vol afwisseling, met vele extra voordelen. Let daarop maar eens, in de personeels-advertenties, binnenkort in dit blad. .Maar meer dan brood alleen, dat overal verdienen kan, biedt INALFA. voor de toekomst, zelfstandigheid en verwezenlijken. Dat geeft dit jonge krachten opleidt in eigen bedrijf, in school en Mater Amabilis, kunnen de geeft - naast het brood alleen - meer, toekomst. men per slot van rekening Arbeidsgeluk, perspectief de mogelijkheid idealen te bedrijf, dat ongeschoolde eigen cursussen. Levens- jonge mensen volgen. Dat veel meer voor een goede .Een nieuw jaar gaat beginnen. Een jaar, dat naar we hopen en vertrouwen, INALFA in staat stelt haar vleugels verder uit te slaan, verder te bouwen aan de uit bouw van eigen bedrijt en daarmede aan de industrialisatie van Venray. Verder uit te bouwen aan het geluk van hen, die er gaan werken. Meer te bieden dan brood alleen. voor U .Dat is onze wens bij deze jaarwisseling. Moge 1962 persoonlijk een gezegend en rijk jaar worden. nalfa Met deze abstrakte 'Vuurvogel' - geëxposeerd in vele landen - heeft de beeldhouwer Gust Romijn niet zozeer een vogel alswel 'het vliegen' willen uitdrukken. Deze plastiek is hier afgebeeld als tref,fend metalen symbool voor de vlucht van Inalfa. I

Peel en Maas | 1961 | | pagina 8