Nieuwe betonfabriek stemming herverkaveling Politierechter Inenting Geestelijk artikel Vrijdag 10 november 1961 No. 45 Twee en tachtigste jaargang ^PEEL EN MAAS^ DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF NV. VENRAY WPP1TRT AT\ VHOP VP1VIPAV PM HM^TPPITPW ADVERTENTIEPRIJS 8 ct. per mm. ABONNEMENTS- GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1050652 L<L<lVUL#nU Y VJUI\ V I l^IY VJIYIO 1 iVL/IYLiil PRIJS PER KWARTAAL 1.50 (bulten Venray 1.75) Als ooit de geschiedenis geschreven wordt van Nelissen's aan nemingsbedrijf in Venray, dan zal het transformatorhuisje daar halfweg Oostrum feitelijk de hoeksteen blijken te vormen van dat steeds maar uitgroeiende bedrijf. Want daarheen verwees men in 1946 de jongeman die zich als de zoveelste „vreemde aannemer" in 't kapotgeslagen Venray kwam melden. Daar was nog wat stroom te halen voor zijn machines en hij moest maar zien, dat hij met de boeren in die buurt tot een ac- coord zou komen Daar kwam dan een woonwagen een een woonkeet staan, even primitief als toen alles in Venray primitief was en daarmede was Nelissen's aannemingsbedrijf in Venray terecht gekomen Men mag dan wel eens de gedach te gehad hebben, wat die „jonge man" daar zo halfweg Oostrum fei telijk wel van zin was, nu we 1961 schrijven weten we dat zo onder hand wel. Want rond dat transformatorhuis je is langzaam maar zeker een be drijf gegroeid waar men eerbiedig zijn petje voor af zet en wat nog veel belangrijker is, vele, veleVen- rayse mensen verdienen er een goed belegde boterham Deze „vreemde aannemer" was geen eendags-vlieg( zoals we er hier in Venray jammer genoeg te veel hebben gekend) maar een aanne mer, die misschien juist omdat hij toen nog zo jong was, de zaak heel anders aanpakte als men dat tradi tie-getrouw gewend was. Zo is die woonkeet uitgegroeid tot een weliswaar nog houten, maar daarom niet minder doelmatig keurig kantoor. Daarom is er 'n timmerfabriek ver rezen, die rationeel en vlot de meest gewone, maar ook ongewone kar weien opknapt. Daarom is er een betonfabriek verschenen, waar men uit de blub ber van wat cement en zand de meest wonderbaarlijke dingen to vert. bovendien nog uitbreidingsmogelijk heden. Op de 3000 m2 vloeroppervlakte komen alle machines te staan voor de betonfabriek, terwijl de ruimte, die ze thans achter de timmerfa briek inneemt, gebruikt zal worden om de timmerfabriek uit te kunnen breiden. Het zal een machtige hal worden, die nieuwe betonfabriek, waarin o.m. overspanningen voorkomen van ruim 15 m. De hele hal zal trouwens voor het grootste deel in betón worden uitgevoerd en zo zelf reclame maken voor dit Venrayse product. Bovendien is in de oostelijke wand gelegenheid te over voor expositie van allerlei betonconstruc ties met allerlei samenstellingen. Aan de voorkant vallen de ce- mentsilo's op, die boven het dak uitrijzen. Aan de voorkant liggen bovendien de opslagsilo's voor de verschillende producten die later volkomen automatisch in de meng machines zullen worden gebracht. Bij deze nieuwe hal is nog een ketelhuis ingebouwd, dat zal zorgen voor verwarming en de nodige stoom. Een en ander wordt gebouwd vol gens prefab-systeem en het wachten is alleen nog maar op de rijksgoed keuring en de vergunning. Is die eenmaal binnen en men zit daar achterheen dan zal di rect met het werk worden begon nen, zodat midden volgend jaar de nieuwe hal bruikbaar is en de zo bitter nodige ruimten dan ein- delijk verkregen is. Daarmede is men er nog niet wat de bouwplannen betreft Men hoopt ook nog de timmerfa briek een stuk uit te kunnen brei den met een schilderswerkplaats en men duimt voor een nieuw kantoor. Maar eerst moet de nieuwe beton fabriek klaar en wie dan leeft, die dan zorgt. Daar heeft men voors hands de handen aan vol Maar al met al blijkt ook daar tussen Oostrum en Venray nog wel het een en ander te gebeuren. Het zoveelste voorbeeld van de geslaagde evolutie van dit bedrijf en van Venrays industrie. Al is en blijft het eigenaardig dat de betrok ken autoriteiten een dergelijk be drijf niet beschouwen als een in dustrie en dus ook niet laten profi teren van wat men anderen wel geeft 22 NOVEMBER Geachte Redactie, Zoals U vernomen hebt ben ik vertrokken uit Spanje op weg naar de Lage Landen aan de NoordzeeIk meen er goed aan te doen U er van op de hoogte te stellen, dat ik in Mijn werkschema heb opgenomen een officieel bezoek aan Venray op zondag 26 november a.s. Ik hoop op die dag mijn plechtige intrede te doen in Uw gemeente, om te komen controleren of de inwoners, zowel jong als oud, zich het afgelopen jaar ook keurig hebben gedragen. Ik heb het St. Nicolaascomité verzocht die maatregelen te tref fen, die voor zulk een bezoek nodig zijn en ik vertrouw, dat Venray dit oude gilde weer dat kwartje offeren zal, dat zij voor de organisatie van Mijn bezoek zo hard nodig heeft. Tot weerziens op zondag 26 november a.s. SINTERKLAAS. Daarom is er een magazijn, zijn er tekenkamers, opslagplaatsen, kort om, daarom is dat oude boerenland daar in Oostrum veranderd in een 3-4 ha grote industrievlakte, waar het de hele dag gonst van het werk. EVOLUTIE Waar eens de koe achter een „durse heg" stond te grazen, ligt nu een keurige grasmat, een plantsoen en successievelijk is daar steeds meer en steeds opnieuw bijgebouwd en uitgebreid. Een sprekend voor beeld van de evolutie die Venray "meemaakt van landbouw naar in dustrie, die nog eens te meer wordt onderstreept als men op het bedrijf zelf hefvorktrucs ziet rijden door jonge kerels, die op het boerenbe drijf zijn opgegroeid En in het kantoor rijen zich de luchtfoto's van grootse projecten in binnen- en buitenland, die door dit aannemingsbedrijf zijn gebouwd in de loop der jarenEen indruk wekkende rijDe geel-blauwe vrachtwagens rijden door het hele land en de directie-keten staan tot in Turkije. Nelissen Venray is be kend EXPANSIE Nu is voor de zoveelste maal op dat grote terrein weer de een of andere afdeling uit zijn jasje gebarsten. De baby van toen is opgegroeid in de lengte en de breedte en het jasje van eerst wordt te eng. Daarom heeft architect Beunis uit Vegchel opdracht gekregen om een geheel nieuwe betonfabriek te ont werpen en de bestaande vaste ge bouwen uit te breiden om de expan sie op te vangen. Elders in dit blad vindt U de maquette van het nieu we Nelissen dorp, dat verrijzen gaat, daar tussen Venray en Oos trum. Het eerst wat opvalt is, dat het transformatorhuisje zijn rol als hoeksteen ook thans nog blijft spe len. Links ligt de portiersloge, waarin thans de personeelschef nog huist, tot ook voor hem een beter kantoor gevonden is. Daarachter ligt de fietsenstalling, die al gereed is. Maar dan ver schijnt een twee-verdieping hoog gebouw, waarin de toilettes komen en de garderobes voor het personeel en boven een ruime kantine zal ko men. Het gebouw daarachter dient nu als cantine, maar wordt uiteindelijk verwarmingshal, waarheen dus alle verwarmingsketels enz. uiteindelijk worden samengetrokken. Het einde van deze serie gebou wen is dan wederom een twee-ver diepingsproject, waarin uiteindelijk de technische dienst een plaats zal krijgen. In het midden, achter het huidige kantoor, dat voorlopig de eerste ja ren nog gehandhaafd blijft, ligt de nieuwe timmerfabriek, annex ma gazijn, annex betonfabriek. Dit laatste stuk, die betonfabriek, is veel te klein, terwijl ook de tim merfabriek om ruimte zit te schreeu wen. NIEUWE BETONFABRIEK Zowel voor de timmerfabriek als voor de betonfabriek wordt nieuwe ruimte geschapen door de bouw van een grote nieuwe hal, rechts op het terrein, achter de woning van de heer Raateland. Een hal, die ongeveer 45 meter breed zal worden en 75 m lang, met Zoals we reeds eerder hebben ge meld, zal op woensdag 22 november a.s. de stemmingsvergadering ge houden worden over het ruilverka velingsplan Lollebeek. Deze stemming wordt gehouden in een grote tent, die nabij het ma gazijn van de LLTB Castenray zal worden geplaatst. In de afgelopen week moeten al degenen, die bij het kadaster be kend staan, alsdat zij recht van eigendom hebben op gronden gele gen in dit verkavelingsplan, een aangetekend schrijven van het pro vinciaal bestuur van Limburg ont vangen hebben, waarin zij worden uitgenodigd op deze stemmingsver gadering te komen. Behalve echter de eigenaars moe ten ook degenen een kaart gekre gen hebben, die een recht van op stal, erfpacht beklemming, vrucht gebruik, of bewoning op onroerende goederen hebben op bovengenoemde gronden. Heeft men dat niet, dan moet men bij het kadaster in Roermond infor meren. Hetzelfde geldt als niet de juiste naam en adres op de kaart vermeld staat. Zo nodig met behulp van de notaris moet dan voor een zo juist mogelijke temaamstelling bij het kadaster alsnog gezorgd worden STEMMING Men kan op deze vergadering nog alle inlichtingen krijgen, voordat gestemd wordt. Gelegenheid tot stemmen is tot 3 uur. Men kan zelf gaan stemmen, men kan ook een ander machtigen om aan de stemming deel te nemen. In dat laatste geval moet men zorgen dat men iemand vindt, die meerderjarig is en die niet voor een ander al als gemachtigde is aange zocht. Niemand kan namelijk als ge machtigde van meer dan een per soon optreden. De gemachtigde moet een schriftelijke opdracht bij zich hebben en de lastgever moet mins tens Ged. Staten in kennis stellen van zijn voornemen een ander te machtigen. Vader, moeder of voogd van minderjarige kinderen hebben van deze geen machtiging nodig. Firma's, naamloze vennootschap pen, stichtingen, kortom alle niet natuurlijke personen, moeten zoda nig stemmen als in hun statuten of huishoudelijke reglementen is be paald. Er zjjn twee dingen waar men nog eens speciaal op moet letten. a. Degenene die wel een oproep gekregen hebben maar niet ter stemming komen, worden geacht voorgestemd te hebben. Dit staat uitdrukkelijk bepaald in de Ruilverkavelingswet. Men heeft dus later geen enkele kans op beroep. b. Zij, die ter vergadering komen, dienen hun oproepkaart mede te brengen Een en ander heeft ook wat de administratieve kant betreft bergen werk met zich gebracht. Nu heeft men nog de mogelijkheid eventuele fouten op te sporen of te verbeteren. Men wachtte dus niet tot 't te laat is WAAROVER MEN STEMT Er zijn nog verschillende mensen, die niet weten waarover ze stem men. In de laatste vergadering heeft ir. Simons nog eens nadrukkelijk verklaard om wat het nu feitelijk gaat bij deze stemming. De z.g. voorbereidingscommissie heeft in samenwerking met alle mo gelijke instanties de Cultuur Tech nische Dienst een plan laten ont werpen voor ruilverkaveling in het gebied van de Lollebeek. Dit naar aanleiding van plannen die er be staan om deze Lollebeek in te scha kelen bij een betere waterbeheer sing in de gemeente Horst en Ven ray. Betere waterbeheersing vraagt betere kavelindeling en betere ka velindeling krijgt men via een ruil verkaveling. Die Cultuur Technische Dienst heeft nu een plan opgesteld, dat in de jongste vergadering diepgaand is besproken. Dat plan houdt in: a. het plan voor waterbeheersing, dus verbetering van beken, slo ten en aan- en afvoerleidingen; b. het plan voor wegen, die mede door een ruilverkaveling veran derd, verbeterd, vernieuwd of opnieuw aangelegd moeten wor den of zullen verdwijnen. c. een z.g. landschapsplan, waarin dus aangegeven staat, waar bos komt, waar bomen en struiken moeten komen Daarnaast, en dat is natuurlijk zeer voornaam, heeft men becijferd wat een en ander gaat kosten. Daar op zijn de subsidies aangevraagd bij de verschillende instanties, die hier over gaan en is tenslotte na aftrek overgebleven het bedrag wat de be trokkenen zelf op tafel zullen moe ten brengen. We hebben met opzet geen cijfers genoemd omdat die feitelijk niets ter zake doen. Ze moeten natuurlijk betaald worden, maar alleen naar rata men hiervan profiteert. Iemand, die een nieuw stuk grond bijkrijgt, aan een verharde weg komt te liggen, betaalt zijn aandeel in de kosten, die daardoor gemaakt moeten worden. Maar iemand, die nergens mee te doen heeft, betaalt ook niets. Dat regelt dus de plaat selijke commissie, die na deze ver kiezing in het leven wordt geroepen. Met deze mensen dus eigen vertrouwenslieden wordt gepraat en gehandeldDat komt dus al lemaal later Nu geeft men door zijn stem al leen weer of men accoord gaat met de opzet van dit plan Lollebeek, waarvan de uitwerking dus nu gaat komen, aan de hand van de voor opgestelde factoren, als waterbe heersing, wegen en landschaps- schoon Hoe die uitwerking wel zal zijn is een taak van de nieuwe commis sies ,die na de stemming benoemd wordt. Van hun besluiten hangt dus uiteindelijk af wat er betaald moet worden. Nu is dat niet te zeg gen. En bij die besluiten heeft ieder individuele betrokkene mits hij zijn mond open doet een hele dikke vinger in de pap We kunnen niets anders dan ad viseren, dat eenieder die maar even kan, ongeacht of h\j er mee Wie tot de ingewijden behoort op het gebied van de ontspanningsin dustrie en met name met betrek king tot het bioscoopbedrijf, weet, dat de continuïteit van de huidige, van het begin tot eind doorlopende film bereikt wordt, doordat twee apparaten elkaar aflossen. Is de rol van de een op, dan neemt de ander het over met de volgende rol, zonder dat het publiek in de zaal daar ook maar iets van be merkt. De continuïteit wordt moge lijk gemaakt door de zegeningen van onze moderne techniek. Doch het is zoals met alles, wan neer er een kink in de babel komt, dan valt men dadelijk terug tot een peil van tientallen jaren geleden. Het noodlot wilde dat dit gebeur de in de plaatselijke bioscoop. De operateur had het zwaar te verant woorden gehad, want een van de projectie-apparaten was uitgeval len, met als gevolg dat na elke acte even het licht aan moest. De man haastte zich in het zweet zijns aanschijns zo snel mogelijk de nieuwe rol er in te zetten om dan weer verder te draaien. Voor de operateur in de cabine was dit zenuwenwerk. Telkens als het licht aanging en dat gebeur de steeds op een spannend moment steeg er een luid gejoel op, dat toenam naarmate de film het einde naderde. Na afloop van de voorstel ling keerden sommige bezoekers zich om en applaudiseerden in de richting van de cabine. Somber trad de man naar buiten om op de stoep een sigaretje te ro ken voor de volgende voorstelling begon. Daar stonden in lange rij de bezoekers aangetreden voor de volgende vertoning. Een klein jongetje ging de rij langs, trok de mensen aan hun jas, fluisterde ze iets in het oor en ging dan weer naar de volgende. Verschillende adspirantklanten gingen weg na de mededeling, die 't jongetje deed. De operateur dacht niet anders of de knaap was bezig de nering te be derven door rond te vertellen, dat de helft van de apparatuur niet functioneerde. Voor een deel had hij daar gelijk in. Hij ging wat dichterbij staan en hoorde dat de knaap zei: „Hij steekt haar dood op 't end. Ze krijgen mekaar niet!" Nu was deze mededeling geens zins in strijd met de waarheid. De gespierde heer van een meter of drie hoog, die, in een nijlpaarden huid gehuld, aan de voorgevel van het theater was bevestigd, had tot taak met de tolk, waarvan op de reclameplaat bloeddruppels van en kele centimeters lengte dropen, een juffrouw door te prikken. Het is misschien merkwaardig in onze ruige tijd, maar dat wil Jan Publiek niet. Jan Publiek wil, dat ze elkaar krijgen. En daarom gingen veel mensen naar huis toen het jon getje het slot van de film verried. De operateur was een fors per soon. Hij haalde de gespierde arm uit om de knaap een flinke mep te geven. Maar die dook onder de rij door en rende naar zijn ouderlijk huis aan de overkant. Nu zag de woedende bioscoop- employe ook aan welke figuur deze knaap was ontsproten. De man die daar woonde, was een heftig tegen stander van alles wat met film te maken had en hij noemde het witte doek het venster van de hel. Daar om greep de operateur een steen en wierp die met kracht door de ruit van die filmhater. Gelukkig pleegt men niet onge straft stenen door ruiten te werpen. Ook in het geval van de misschien terecht vertoornde bioscoopman kwam vrouwe Justitia er aan te pas. Zij wikte en woog, had oog voor het zenuwenwerk van die middag en oor voor de ongepaste manier van neringondermijning van de filmhater, doch, ruiten inwerpen is nu eenmaal verboden. En dat kost te een tientje, maardie film- slotverradende knaap heeft hij niet weer gezien. Zijn spontane actie had blijkbaar wel succes gehad. accoord gaat of niet, acte de pre sence zal geven, omdat hier wer kelijk iets gebeurd, waarachter metterdaad de hele Venrayse boe renstand ook staat GELUKKIG ZIJN IN DEZE TIJD TE MOGEN LEVEN Venray is tot voor kort practisch uitsluitend een katholieke gemeente geweest. Er was practisch geen con tact met anderdenkenden en van deze mensen hadden we soms de meest bizarre denkbeelden. Een enkele protestantse ambte naar, die hier werd benoemd, beke ken we met een scheel oog, tot we ontdekten, dat het een prima kerel was, waarvan we het maar jammer vonden, dat hij nooit in de hemel zou komen, omdat die immers al leen maar gereserveerd was voor de katholieken We hoorden verhalen van andere plaatsen, waar de jeugd van de ka tholieke scholen met die van de Bij bel vocht, waar zondags niets ge beurde, waar geen processies gehou den werden. En dominees waren voor ons zoiets buitenissigs, dat we er feitelijk geen raad mee wisten. We hadden er geen contact mee en bemoeiden ons dus niet met vraag stukken over al die kwesties die el ders geest en harten bezig hielden. Maar nu wordt de protestants christelijke school in onze gemeente gebouwd als een teken dat Venray ook op geestelijk terrein een evolu tie meemaakt. En we ontdekken in onze eigen gemeenschap steeds meer mensen, die zich protestant of chris telijk noemen. Of we willen of niet, we komen veel meer in contact met deze men sen. En we ontdekken zelf ook ver anderingen in onze geesteshouding ten aanzien van deze mensen. Er heeft namelijk een verande ring ten goede diep om zich heen gegrepen. Er is n.l. een eigenaardige mentaliteit in ons ontstaan, in ka tholieken en protestanten. Die mentaliteit bestaat in de over tuiging, dat wij allen kinderen zijn van één Heer. Voor menige katho liek begint „De Heer" de plaats in te nemen die vroeger alleen maar een heilige of een rozenkrans be zette. Er heeft zich echter bij de pro testanten ook een verandering vol trokken. Die hebben ontdekt, dat merkwaardigerwijs de katholieken dezelfde Heer liefhebben, die zij zichzelf tot alleenbezit hadden ver klaard. In een gesprek met de voorzitter van de St. Willibrordusvereniging, Prof. Groot, die spoedig naar New Delhi zal vertrekken, om namens de Katholieke Kerk daar de bijeen komsten der Wereldraad van Ker ken mee te maken, is ons duidelijk geworden, hoe deze verandering zich heeft voltrokken. Het ziet er naar uit zo legde hij uit dat de H. Geest zich op bij zondere manier in ons allen is gaan openbaren, dat hij ons allen geleid heeft naar een punt. En dat is de H. Schrift. Daarbij zijn twee opmerkelijke verschijnse len opgetreden: ten eerste zijn de katholieken begonnen hun gevestig de overtuigingen en practijken aan de H. Schrift te toetsen en hebben daarbij ontdekt, dat zij met heel wat voze franje behangen zijn. De protestanten hebben in de H. Schrift tegelijk tot hup grote ver rassing en ontsteltenis een aantal heel nieuwe mogelijkheden ontdekt, die zij voorheen ook vastgepind op een enge uitleg nooit hadden gekend. Terecht vatte Prof. Groot zijn vi sie samen in dit ene zinnetje. „God Woord is richtsnoer en drijf kracht van een wordende oecume ne". *En hij verduidelijkte zijn gezegde met een bijna profetische uitspraak. Het nieuwe wereld en maatschap pijbeeld maakt grote kans, zijn oor sprong in onze gemeenschappelijke overweging van Gods Woord te vin den. Zo gezien, zou je geneigd zijn je zelf gelukkig te prijzen in een tijd als deze te mogen leven. Waar kpopt de Sint T - Natuurlijk in met de grootste sortering X. THOMASSEN NIEUWS UIT VENRAY EN OMGEVING Zondagsdienst huisartsen Vanaf zaterdagmiddag 4 uur tot maandagmorgen 8 uur, wordt de praktijk der huisartsen voor Venray e.o. waargenomen door Dr. L. COENEN Hensseniusstraat Telefoon 1878 Uitsluitend voor spoedgevallen 1 GROENE KRUIS Donderdag a.i.: Zuigelingen-bureau voor de Kom. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Zr. T. TACKEN Landweertweg 22 telefoon 1629 ZIEKENAUTO bel 04780-1592 b.g.f. 2116 Diphterie, Kinkhoest, Tetanus Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat gelegenheid bestaat tot kos teloos inenten tegen diphterie, kink hoest en tetanus: In de Kerkdorpen Veulen, Yssel- steyn, Heide, Merselo, en Vredepeel op vrydag 10 nov. 1961: om 2 u. n.m. in café van Gassel te Veulen; om 2.20 u. in het Gemeenschaps huis te Ysselsteyn; om 2.40 u. n.m. in de Lagere school te Heide; om 3 u. n.m. in het Jeugdhuis te Merselo; om 3.20 u. n.m. Vredepeel. In de kerkdorpen Leunen, Casten ray, Oirlo, Oostrum op dinsdag 14 nov. 1961: om 2 u. n.m. Kleuterschool te Leunen; om 2.20 u. n.m. in het Patronaat te Castenray; om 2.40 u. n.m. in de Kleuter school te Oirlo; om 3 u. n.m. in 't Gemeenschaps huis te Oostrum. Wij vertrouwen erop, dat alle ouders, wier kinderen nog niet of niet volledig zijn geënt tegen deze gevaarlijke kinderziekten, van de geboden gelegenheid gebruik ma ken, en wijzen erop, dat geen per soonlijke oproepen zullen worden verzonden. De kinderen moeten tenminste 3 maanden oud zijn en gezond. De derde inenting zal nog nader worden bekend gemaakt. Men wordt verzocht op tjjd aan wezig te zjjn en de oranje inen tingsboekjes mede te brengen. Voor de kinderen geboren in het eerste halfjaar 1961, wordt tevens gelegenheid gegeven, om op boven genoemde data, plaatsen en uren de inenting tegen poliomyelitus (kin derverlamming) te ontvangen. Hier voor krijgt U wel een persoonlijke oproep. Venray, 27 okt. 1961. Burgemeester en wethouders vrtd, Mr. M.M.L.G.M. CUSTERS, burg. H.P.L. VORST, secretaris. HINDERWET Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van de firma L. Sassen Prinses Marijkestraat 9, Venray, om vergunning tot het oprichten van een friture met 1 electromotor a 1/4 pk, Hofstraat 2a, sectie C 6681. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende tien dagen na dag tekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften wor den mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te hóuden op 14 november 1961 te 15 uur in het gemeentehuis te Ven ray. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisge ving is geschied, mits hij in per soon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zitting is ver schenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde ter mijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht. Venray, 3 november 1961. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, Mr. M.M.L.G.M.CUSTERS, burg. H.P.L. VORST, secretaris.

Peel en Maas | 1961 | | pagina 1