ïenrajs Vroede Vaderen vergaderden SPORT in Venray De derde cursus over huwelijk en opvoeding Komt industrie, ja dan neen Vrijdag 20 oktober 1961 No. 42 Twee en tachtigste jaargang PEEL EN MAAS GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1050652 WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN ADVERTENTIEPRIJS 8 ct. per mm. ABONNEMENTS- KiJs rüK WAK l aal j 1.50 (bulten Venray 1.75) begint maandagavond 23 oktober a.s. 7.30 uur in San Damiano. Drs Al van Rijen M.S.C. zal spreken over het onderwerp: LIEFDE VOOR HET LEVEN. 'n Principiële uiteenzetting over de man-vrouw verhouding bin nen het huwelijk. Daarbij zullen speciaal belicht worden de mogelijkheden en moeilijkheden van kinderzegen. Wij verwachten ook dit jaar weer een grote toeloop van be langstellenden. Men kan intekenen op de cursus bij Mevr. Naus, Julianasingel, tel. 1409; Mej. Greefkens, Henseniusplein la, tel. 1018 en de heer A. Jeuken Servatiusweg tel. 2046. S.V.V.-NIEUWS Na de minder gunstige resultaten van de twee voorafgaande weken bracht zondag S.V.V. over de ge hele linie volop sukses. Het le elftal wist de zware uit wedstrijd in Stein tot een alleszins bevredigende overwinning te bren gen. Het begin was voor Venray wei nig hoopvol. De Ster startte met felle aanvallen en had reeds na 4 min. de leiding. Een over onze ver dediging heen gespeelde bal werd een prooi voor een attent toeschie tende Ster-midvoor en met een be heerst boogballetje over onze doel man, die door uitlopen nog redding probeerde te brengen, verdween de bal in het doel. Philipsen viel uit en werd op de spilplaats vervangen door V. Lucassen. Dan brak een periode aan waarin De Ster zich bijzonder schotvaardig toonde waarbij onze doelman Hen driks, verschillende open doekjes oogstte met fantastische reddingen en daarmede onze ploeg voor een nederlaag behoedde. Hierna nam Venray het initiatief gelijdelijk aan over en onze voor hoede weet zich enkele kansen te scheppen die echter jammerlijk ge mist worden. Ruststand 0-l_ De 2e helft vangt aan met een stevig Venray offensief wat na 7 min. resulteert in de gelijkmaker door v.d. Vorst, die op de rand van het strafschopgebied zich meester maakt van de bal en een schot op goal lost, dat doel treft. 1-1. Gestimuleerd door dit doelpunt gaat onze voorhoede agressiever aanvallen en krijgt De Ster-verde diging het zwaar te verduren. Als er een kwartier van de 2e helft is verstreken, stelt Vennekens met een scherpe pass A. Sijbers in de gele genheid om De Ster-doelman te passeren 1-2. De Ster tracht dan het spel te verplaatsen, maar onze verdediging waarin V. Lucassen op prachtige wijze de spilplaats waarnam, hield zich goed staande en stuwde tevens de voorhoede tot hernieuwde aan vallen. Met nog ruim 20 minuten te spelen krijgt Sijbers op rechts een corner te nemen. Hieruit komt de bal voor de voeten van Vennekens, die meteen uithaalt voor een schot en tegen het projectiel van zwaar kaliber dat volgt is de Ster-doelman machteloos: 1-3. In de resterende tijd krijgt onze verdediging het soms zwaar te ver duren, maar weet de verkregen voorsprong te handhaven, al moet in laatste instantie onze doelman nog verscheidene keren door moe dig en kundig ingrijpen de aandacht op zich vestigen. Een goede overwinning, behaald suo oip 'aapueisuafai a^-io^s uoo do vertrouwen doet dat men de depres sie weer te boven is. Het tweede elftal bleef gelijk op gaan met 't eerste en behaalde thuis een 2-1 overwinning op Irene 3. Het was een weinig opwindende wed strijd, waarin het krachtsverschil zeer gering was. De 2-1 eindstand was reeds met rust bereikt, door doelpunten van Ch. Rongen en E. Lucasen, terwijl Irene profiteerde van een misverstand in onze ach terhoede. Het 3e elftal verraste aangenaam door het nog zonder puntenverlies zijnde Ysselsteyn een 1-1 gelijkspel af te dwingen. Na een half uur spelen gaf M. Creemers Venray de leiding, welke men wist te behouden tot 5 min. voor afloop. Toen moest de achter hoede die, tot dan toe ondanks een zware druk goed had stand gehou den, zwichten voor de gelijkmaker. Het 4e elftal wist ook na deze zondag nog ongeslagen te blijven. In America tegen het 2e elftal werd een 2-1 overwinnig geboekt. Vooral voor de rust hadden onze jongens het moeilijk tegen de sterk spelende gastheren. Weldra had men een 1-0 achterstand weg te werken wat pas na een half uur spelen lukte door Tummers. Nog voor de rust bracht Swinkels Ven ray aan de leiding. In deze stand kwam in de tweede helft geen wijziging meer al deden I zich voor onze ploeg nog legio goedi doelkansen voor. In een prettige en sportieve wedstrijd werd een I moeilijke klip omzeild. Het 5e en 6e elftal hadden vrij van competitie. Het 6e speelde een vriendschappelijke wedstrijd tegen Oostrum 3 en toonde zich de sterk ste. Programma voor zondag 22 okt.: Oorspronkelijk werd voor ons le elftal voor deze datum de thuis wedstrijd tegen RKDEV ingelast. In verband met de T.V.-uitzen- ding van de landenwedstrijd Hon- garije-Nederland, is deze wedstrijd voor Venray I uitgesteld en ver schoven naar 29 okt. a.s. Voor 2e, 3e en 4e elftal zijn even eens geen wedstrijden vastgesteld. Het 5e elftal speelt om 12 uur in Kronenberg tegen Kronenberg 3 en zal er zeker op gebrand zijn om de vierde wedstrijd, evenals de voor afgaande, in een overwinnig te doen eindigen. Dit zit er naar onze me ning ook zeker in. Het 6e elftal speelt om 12 uur thuis tegen Meterik 2. Dit zal voor onze benjamins «vermoedelijk een te zware npeawe worden. Doe echter je uiterste best om ud» in geval de nederlaag zo gering mo gelijk te doen zijn. Ook de tegen partij kan wel eens een minder goede dag hebben, daarom volhou den. Laat zien wat je kunt, het is de enigste thuiswedstrijd op deze zondag, dus aan aanmoediging be hoeft het niet te ontbreken. S.V.V. VETERANEN-NIEUWS Zaterdag waren onze veteranen op bezoek bij hun sportvrienden, „de Krefelder sportverein Preussen 1855". In een gelijk opgaande eerste helft, stand 3-3, moesten de onzen na rust het hoofd diep buigen, en verloren zij deze sportief gespeelde wedstrijd uiteindelijk met 9-3. OOSTRUM-NIEUWS Zondag j.l. kwam ons eerste elftal in het veld tegen Wittenhorst 3. Deze misschien met enige zorg te- gemoetgeziene wedstrijd heeft voor ons echter een gunstig resultaat ge had. Deze wedstrijd, die zeker het aankijken waard was werd pas in het laatste kwartier in ons voordeel beslist. Wittenhorst startte snel en dit re sulteerde na ruim een kwartier in een doelpunt van de midvoor 1-0. Tien min. hadden onze jongens no dig om via onze midvoor weer op gelijke hoogte te komen. Enkele min. later rondde onze rechtsbinnen een mooie combinatie af tussen hem en G. Claessens, die weer 'n voortreffelijke partij speel de. Het schot van onze rechtsbinnen kaatste buiten bereik van de Wit- horst-doelman via de paal in doel 2-1. Even voor rust kwam Witten horst echter weer gelijk door hun midvoor. Na de thee maakten zij er zelfs 3-2 van, maar nu nam Oostrum het heft in handen en een kwartier vcor het einde hadden zij de stand opge voerd tot 5-3 door doelpunten van resp. onze linkshalf, rechtsbinnen en rechtsbuiten. Wittenhorst kwam nu weer terug, maar zonder resultaat, mede door het mooie werk van onze doelver- dediger, die nu niet te vermurmen was. Met deze stand kwam dan ook het einde van deze aantrekkelijke en zeer sportieve strijd. Anders was dit bij ons 2e elftal, dat in Geijsteren op bezoek ging. Na een aarzelend begin van onze jon gens kwamen ze echter los, maar intussen keken ze al tegen een 1-0- achterstand op. Geijsteren dat zeer fors speelde en het daarbij soms niet zo nauw nam, opende na 5 min. de score. Na 10 min. was de stand ech ter weer gelijk en even later werd het 2-1 voor de gastheren door hun midvoor. Oostrum kwam echter terug, na dat onze doelverdediger P. Raedts tot tweemaal toe „genomen" was en maakte er voor de rust nog 4-2 van, door doelpunten van onze midvoor en rechtsbinnen. Geijsteren, dat dacht winnen doen we, hoe, dat geeft niet, kwam bin nen 5 min. na de rust op 4-4. De strijd werd steeds ruwer en zelfs het publiek kreeg een waar schuwing. 10 min. voor het einde kwam Geijsteren nog op 5-4. Na nog een incident tussen onze linkshalf en de rechtsbinnen van Geijsteren, waarbij laatstgenoemde zelfs zijn vuisten wilde gebruiken, kwam een einde aan deze zeer on sportieve wedstrijd. Ons 3e elftal speelde in Venray 'n vriendschappelijke wedstrijd tegen Venray 6. In deze wedstrijd, waarin Venray beslist de meerdere was, gingen onze jongens eervol met 4-1 ten onder. A.s zondag speelt in Melderslo 'n Oostrum-combinatie haar wedstrijd voor de kringbeker. Een kleine overwinnig ligt hier toch wel voor ons weggelegd. Oostrum 3 ontvangt Meerlo 2 thuis. Hier durven we ons echter niet aan een voorspelling wagen. Programma zondag 29 oktober: E.W.C. I-Oostrum I Oostrum II-Melderslo I Oostrum III is vrij. M.H.C.V. Uitslagen: Heren le elftal: Venray-Geleen 3-0. Dames le elftal: Venray-Sittard 2-2. Zoals de uitslagen laten zien, heeft MHCV het afgelopen weekend het grootste deel van de te behalen punten aan zich gehouden. De heren sleepten de volle prijs uit het vuur. Geleen werd beschouwd als een niet al te sterke tegenstander die we met enige moeite wel de baas zou den kunnen. Wel, dat zag er ook al direct zo naar uit. Vanaf het be gin was het middenveld aan ons en dat bleef zo tot het einde. Maar van alle goede scoringskansen werd er in de eerste helft geen enkele be nut. Dit was gedeeltelijk toe te schrij- aan pech, maar ook in niet min dere mate aan onszelf, daar de kan sen met veel te veel nonchalance be handeld werden. hinder fë^KëèÓëh"'Want M"ctë"twëeere helft werden drie goals gescoord, maar tegen een sterkere tegenstan der zullen dergelijke aanvallen stuk voor stuk bekroond moeten worden met een doelpunt, omdat de kan sen dan veel sporadischer zullen zijn dan nu het geval was. Daarbij komt nog, dat het ander half jaar lang onoverwonnen blij ven in competitie-wedstrijden, over het elftal een zekere gezapigheid heeft gelegd. En deze mentaliteit schijnt het doelpunten maken, uit minder goede situaties, onsympa thiek te maken Deze wedstrijd is dus wel gewon nen en leverde dus de twee punten op, maar werd met zo weinig enthousiasme gespeeld, dat geen der spelers bevredigd was met het re sultaat. Hopenlijk zien zij door deze wed strijd hun eigen fouten en zullen zij met meer enthousiasme en strijd lust de volgende wedstrijden tege moet treden. De dames waren wel bezield om alles op het spel te zetten. Alhoe wel in het begin lichtelijk in de minderheid wisten zij het zwaarte punt meter na meter op te schui ven totdat zij op een gegeven mo ment door een straf corner, hard door onze midvoor ingeschoten, met 1-0 voorstonden. Maar Sittard gaf zich niet zonder meer gewonnen en op hun beurt rukten zij naar de vijandelijke cir kel op. De druk waarvoor onze dames toen kwamen te staan, bleek op den duur te zwaar en na de 1-1 stand kwam Sittard zelfs 10 min. voor het einde met 2-1 voor te staan. Maar dit maakte op de onze in het geheel geen indruk en met veel elan begonnen zij hun laatste offensief. En zowaar, weer was het onze midvoor die voor een doelpunt zorg de en zodoende de stand weer in evenwicht bracht. Een mooi resul taat tegen deze sterke tegenstander. A.s. zaterdag wordt aan de Leun- seweg door onze junioren een on derlinge krachtmeting gehouden. De opstellingen zullen via de normale weg bekende gemaakt worden. De dames-senioren gaan in Heer len op bezoek. Mogelijkerwijs be halen zij weer een fraai succes al hoewel Heerlen een moeilijk be speelbare club is. De heren spelen uit tegen EMHC Gezien de resultaten van deze club uit de afgelopen competitie-wed- strijden moeten zij in staat worden geacht hun overwinningen-reeks te prolongeren. Hopenlijk met beter spel dan af gelopen zondag, zodat de wedstrijd niet weer zulk een onbevredigend karakter gaat dragen. V.C. ROOY-NIEUWS Zaterdag jl. begon V.C. Rooy de competitie met een viertal thuis wedstrijden. Het 2e dameszestal trad om kwart vóór 7 aan om Tornado I uit Well partij te geven. De V.C. Rooy-dames kwamen, ze als te verwachten was, wedstrijd routine te kort. Het enthousiaste V.C. Rooy-team kon echter niet ver hinderen, dat Tornado, met 3-0 won. Het le dames-team deed het in de wedstrijd tegen Valuas 3 uit Venlc, heel wat beter. In 'n goed gespeel de wedstrijd, gaven de V.C. Rooy- dames, Valuas geen schijn van kans en wonnen met 3-0. In deze vorm, zien we de wed strijd van a.s. zondag, tegen VCT II uit Tegelen, met vertrouwen tege moet. Het 2e herenzestal won op hun beurt met 3-1 van RAS II uit Venlo. Na 2 sets had V.C. Rooy II met 2-0 de leiding, RAS II bracht de derde set op hun naam, maar in de 4e set kregen de douane-mannen geen kans, zodat V.C. Rooy II verdiend met 3-1 won. Het le heren-team moest aantre den, tegen het sterke VCT I uit Te- gelen. VCT I begon zeer fel en na 5 mi nuten stond V.C. Rooy I met 9-3 achter. Na 'n time-out kwam V.C. Rooy sterk terug, zodat VCT I ge dwongen werd time-out te vragen, maar toen was de stand 10-9 voor V.C. Rooy. V.C. Rooy I gaf deze voorsprong niet meer prijs en won de le set met 15-12. Ook de 2e set yverd door V.C. Rooy gewonnen en wel met 15-10. In de derde set bouwde V.C. Rooy 'n mooie voorsprong op, maar door enkele foutieve serves, kwam VCT nog gevaarlijk opzetten, maar moes ten, (de set 15-13) en de wedstrijd gewonnen geven. De 3-0 overwinnig op V.C.T. I is 'n mooie inzet van het nieuwe sei zoen geworden. A.s. zaterdag komt Concordia (Helden-Panningen) op bezoek. Dat het gaat spannen aan de Min. Ch. Ruysstraat is bijna zeker. Op het programma staan de vol gende wedstrijden: Heren: 21-10, V.C.Rooy II-V.C.Rooy 3, 21 u. 21-10, V.C.Rooy I-Concordia, 20.15 u Dames: 21-10, V.C.Rooy II-Resia, 19.30 u. 22-19. V.C.Roov I-V.C.T. II, 11.45 u. HANDBOOGNIEUWS Zondag 15 oct. werd bii de Een dracht Veulen, de wintervergade ring gehouden van district XI. Op deze vergadering werd de voorzitter van het district de heer Jan Arts gehuldigd vanwege zijn 50-jarige schuttersloopbaan. Op 21 sept. 1911 werd hij als ac tief lid aangenomen bij St. Huber- tus te Merselo. Van 1922, toen het district werd opgericht, was hij hiervan secreta ris tot 1949, toen hij op dokters ad vies deze fuctie moest neerleggen. In 1952 werd hij tot voorzitter van het district gekozen, zodat hij deze functie bijna 10 jaar heeft waarge nomen. Namens het district werd hij door de heer A. Stevens toege sproken, welke hem dank bracht voor alles wat hij in de 50 jaren voor de handboogsport gedaan heeft en bood hem namens het district 'n blijvende herinnering aan. Namens de Nederlandse bond van handboogschutterijen sprak het hoofdbestuurslid Trienekens, woor den van dank voor het vele werk en medewerking, welke hij steeds aan de Nederlandse bond heeft bewe zen en zegt spreker, voor al dit werk heeft ons Hoofdbestuur ge meend u te mogen begiftigen met het ere-teken in goud van onze bond, hetgeen hij dan onder applaus de heer Arts opspelde. Hij sprak tevens de hoop uit, dat de heer Arts nog vele jaren in ge zondheid zijn beste krachten moge geven aan onze mooie en edele handboogsport. De heer Arts dankte het district voor de mooie herinnering en te vens verzocht hij de heer Triene kens zijn dank over te brengen aan t hoofdbestuur voor de onderschei ding. Jan, nog vele jaren in de mooie handboogsport in het belang van ons district en haar leden. P.D.V. DE ZWALUW Het seizoen zit er weer op. En on danks dat we dan 'n bar slecht vliegweer gehad hebben deze zo mer, zijn er toch een aantal duiven die er zich niet veel van aantrokken en toch voor hun baas een kam pioenschap wist en te veroveren. Aan al deze kampioenen onze hartelijke gelukwensen. Reclames hierop kunnen tot uiter lijk zaterdag 4 november worden in gediend (schriftelijk) bij onze secre taris K. Sijbers. Kampioenschappen 1961 Vitesse: 1. P. en J. Hendriks, ringnr. 515334 1444p.; 2. A. Loonen, ringnr. 594887, 1335 p.; 3. E. Vermeulen, ringnr. 436807, 1173 p.; 4. J. Ewalts, ringnr. 272375, 1166 p. Generaal aangewezen A. Loonen 3047 p. Generaal onaangewezen A. Loon- nen 5024 p. Mid-fond 1. Munckhof-Poels, ringnr. 271127, 2270 p.; 2. G. Janssen O, ringnr. 832479, 2186 p.; 3. de Riet-Sijbers. 690989, 1865 p.: 4. Munckhof-Poels, ringnr. 437255, 1847 p.; 5. G. Jansen O, ringnr. 436050, 1831 p. Generaal aangewezen G. Janssen O 5839 p. Generaal onaangewezen P. en J. Hendriks 7331 p. Fond: 1. P. en J. Hendriks, ringnr. 437188 1364 p.; 2. P. en J. Hendriks, ringnr. 315328, 1342 p.; 3 M. De Bruyn, ringnr. 437018, 1328 p. Generaal aangewezen P. en J. Hendriks 3349 p. Generaal onaangewezen P. en J. Hendriks 3765 p. Grote fond: 1. P. Strijbosch, ringnr. 712220, 775 p.; 2. H. v. Ass, ringnr. 271684, 772 p. Generaal aangewezen P. Strij bosch 1164 p. Generaal onaangewezen P. en J. Jansen 22 89 p. Jarige duiven: 1. P. en J. Hendriks, ringnr. 392167 1867 p.; 2. de Riet-Sijbers, ringnr. 392102, 1854 p.; 3. de Riet-Sijbers, ringnr. 392106, 1538 p.; 4. J. Verste gen en Zn, ringnr. 392025, 1514 p.; 5. P. en J. Hendriks, ringnr. 392174, 1503 p. Generaal aangewezen P. en J. Hendriks 4489 p. Generaal onaangewezen de Riet- Sijbers 7158 p. Jongen duiven: 1. J. Bastiaans, ringnr. 1067880, 1338 p.; 2. J. Bastiaans, ringnr. 1242905, 1281 p.; 3. A. Loonen, ring nr. 1066204, 1218 p.; 4. M. v. Houdt, ringnr. 1067 948, 1212 p.; 5. J. Boom en Zn, ringnr. 1067985, 1198 p.; 6. J. Bastiaans, ringnr. 1242903, 1179 p. Generaal aangewezen, A. Loonen 2874 p. Geenraal onaangewezen J. Ver stegen en Zn 4849 p. Late duiven: 1. P. en J. Janssen, ringnr. 1192487 «36 p.; 2. W. Lormans, ringnr. 1192666, 853 p. Generaal aangewezen alle vluch ten: 1. P. en J. Hendriks 14942 p.; 2. G. Janssen O 13360 p.; 3. de RielrSiibers 12524 p.; 5. P. Strijbosch non p. Generaal onaangewezen alle vluchten: 1. P. en J. Hendriks 25722 p.; 2. P. en J. Jansen 24804 p.; 3. P. Strijbosch 21318 p. 4. G. Philipsen 20615 p. 5. J. Verstegen en Zn 20315 p. Kampioenschappen samenspel Venray, Horst Sevenum en Wansum lste Tour: 1. Munckhof-Poels, ringnr. 271127, 983.4 p.; 2. Munckhof-Poels, ringnr. 437255, 721.9 p.; 3. W. Schoemakers Horst, ringnr. 273010, 717.3 p. 2de Tour: Jarige 1. P. en J. Hendriks, ringnr. 392145, 988.7 p. 2. P. en J. Hendriks, ringnr. 392167, 814.9 p.; 3. de Riet- Sijbers, ringnr. 392106, 718.8 p. 2de Tour Oude: 1. G. Janssen O, ringnr. 832479, 789.8 p.; 2. P. en J. Hendriks, ringnr. 271201, 740,7 p.; 3. Gebr. Geurts Horst ringnr. 274102, 705.4 p. DAMESZWEMCLUB H.Z.P.C. Nog steeds groeiende belangstelling voor het dameszwemmen. Uit het feit, dat er nog steeds aanmeldingen voor het lidmaat schap van de dameszwemclub HZ PC binnenkomen valt te conclude ren, dat de belangstelling voor de dameszwemsport nog groeiende is. Zoals bekend, wordt in deze zwemclub naast 't wedstrijdzwem- men vooral ook aandacht geschon ken aan het genoeglijkheidszwem- men. De dameszwemclub is nu wat het ledenaantal betreft op één na de grootste van Limburg, waarbij wij wel mogen bedenken, dat de overige 12 clubs alle gemengde ver enigingen zijn. ZZPC heeft nu een ledenaantal van 381 bereikt, waar van 71 gehuwde dames. Vooral ook voor onze huismoeders brengt de zwemsport een gezonde en welkome ontspanning. Clubemblemen. De dameszwemclub HZPC heeft nu voor haar leden prachtig uitge voerde clubemblemen beschikbaar a 0,75 per stuk. Deze zijn ver krijgbaar bij de secretaresse mevr. M.L. Linssen-Vaessen,. Wervelstraat 31, Horst, tel. 04709-1761. Ook zal bij gelegenheid van de reizen naar het Venlose Sportfondsenbad de mogelijkheid bestaan deze mooie emblemen aan te schaffen. Gymnastiek IIZPC. De leden van groep IV, waarvan o.a. deel uitmaakt Willy Noyen, hebben iedere vierde maandag van de maand gymnastiekles in de ge meentelijke gymnastiekzaal aan de heeft plaats op maandagT23"csktooer a.s. van 5 tot 6 uur n.m. Groep V omvat alle leden, die in de groepen I t.m. IV niet genoemd zijn en bestaat uit oudere leden en gehuwde dames. Deze groep heeft les iedere vierde donderdag van de maand. Donderdag 26 oktober a.s. van 8 tot 9 uur n.m. worden de leden van groep V verwacht in de gemeente lijke gymnastitekzaal hierboven reeds genoemd. Op 1 november a.s. zal de nieuwe verkeersregeling in werking treden, die de voetgangers voorrang ver leend voor alle andere verkeer, in dien ze gebruik maken van de wet telijk goedgekeurde oversteekplaat sen, de z.g. zebra's. We zijn in Venray in het geluk kige (bezit van enkele oversteek plaatsen en de gemeenteraad is dinsdag j.l. in spoedeisende verga dering bijeen geroepen, om deze oversteekplaatsen officieel als zo danig aan te wijzen. De volgende oversteekplaatsen gelden dan in november a.s. als voetgangersoversteekplaatsen in de zin van de nieuwe verkeersregeling. Dat houdt dus in, dat de voetgan ger op die zebra's officieel voorrang heeft en dat hij of zij op 30 meter afstand daarvan, niet de straat mag oversteken, dan door gebruik te ma ken van deze zebra's 1. de Eindstraat, aan weerszijden van het plantsoen ten noorden van de kruising met het Kerk- pad; 2. de Maasheseweg, bij en ten noorden van de kruising met de Stationsweg; 3. de Stationsweg, bij de kruising met de Maasheseweg; 4. de Hofstraat, bij de kruising met de Grote Markt; 5. de Hofstraat, bij en ten westen van de kruising met de Juliana singel; 6. de Hofstraat, bij en ten noorden van de kruising met de Dr Poelsstraat; 7. de Dr. Poelsstraat, bij de krui sing met de Hofstraat; 8. de Julianasingel, bij de kruising met de Hofstraat; 9. de Julianasingel, bij en ten noor den van de kruising met de Wil helminastraat; 10. de Julianasingel, bij en ten zui den van de kruising met de Pr. Bernhardstraat en de Post- straat; 11. de Julianasingel, bij de kruising met de Oude Oostrumseweg; 12. de Grotestraat, bij de kruising met de Grote Markt; 13. de Grotestraat, bij de kruising met de Poststraat en het Hen seniusplein; 14. de Poststraat, bij de kruising met de Grotestraat en de Fa- tersstraat; 15. de ten oosten van het verhoog de, voor stilstaande voertuigen bestemde, gedeelte van 't Hen seniusplein gelegen straat, bij de kruising met de Patersstraat: 16. de Patersstraat, bij de kruising met de Poststraat en het Hen seniusplein; 17. de Patersstraat, bij de kruising met de Oude Oostrumseweg en de Pa terslaan; 18. de Oude Oostrumseweg, bij de kruising met de Patersstraat en de Leunseweg; 19. de Paterslaan, bij de kruising met de Patersstraat en de Leun seweg; 20. de Paterslaan, bij de kruising met de Langstraat; 21. de Langstraat, bij en ten noor den van de kruising met de Pa terslaan; 22. de Langstraat, bij de kruising met de Henseniusstraat. BARTELS vroeg of op enkele we gen in de kerkdorpen ook niet zulke officiële oversteekplaatsen gecrieerd konden worden, aangezien ook daar soms moeilijkheden zijn met het oversteken. De VOORZITTER antwoordde, dat zulks zeker zal gebeuren. In dit verband vroeg hij of de raad haar

Peel en Maas | 1961 | | pagina 5