N.V. METAALWARENFABRIEK INALFA VENRAY directie V/B Venray, 24-12-1960. Aan alle inwoners van Venray Aan de vooravond van Kerstmis 1960 voelen wij ons gedrongen U en de Uwen een Zalig Kerstfeest toe te wensen. Moge Kerstmis 1960 voor U allen een blij en gelukkig feest zijn. Gaarne maken wij van deze gelegenheid gebruik om onze dank uit te spreken. Dank voor alles wat de N.V. Inalfa in het afgelo pen jaar heeft mogen ondervinden. 1960 is een in alle opzichten voorspoedig jaar geweest voor onze N.V. De uitbreidingen van onze fabriekshallen, de aan vulling van ons machinepark en het steeds stijgendeaantal personeelsleden zijn daar, naar buiten uit, de getuigen van, terwijl onze steeds groter wordende opdrachten en onze goed gevulde orderportefeuille steeds naar binnen hierop blijven wijzen. Dankbaar zijn we allen, die aan deze groei hun krachten gaven. Op de eerste plaats jegens onze personeelsleden, van hoog tot laag, die door hun ijver en werklust deze groei hebben mogelijk gemaakt. Dankbaar jegens allen, die, op welke plaats ook ge steld en in wat voor kwaliteit ook, met ons hebben meegewerkt om 1960 voor onze N.V. tot een gelukkig en goed jaar te En we hopen en vertrouwen, dat ook in het jaar, dat komen gaat, dezelfde samenwerking en medewerking ondervonden mag worden. Weer staat dan onze N.V. voor grote opgaven. We den ken aan de 45-urige werkweek die met januari a.s. in ons be drijf ingaat, aan nieuwe uitbreidingen, die gepland zijn en aan vele andere investeringen, die er zullen gedaan worden. Dan zal niet alleen de N.V. Inalfa daarvan de vruchten plukken, maar de gehele industrialisatie van ons aller woonplaats Venray. Industrialisatie, die o.m. zal zorgen dat iedere Ven- raynaar in eigen plaats, in eigen omgeving, werk vinden kan. (By N.V. Inalfa is nog plaats genóégl) Prettige feestdagen, een zalig uiteinde en een voorspoedig begin wenst U van harte, maken N.V. Metaalwarenfabriek Inalfa Venray BURGMAN P A.M. BURGMAN E.J. KNOET

Peel en Maas | 1960 | | pagina 4